Ryanair verslo klasė

pagal | 2014-09-15

2014 m. rugpjūtį Ryanair verslo klasė pagaliau buvo pristatyta, nors buvo pakankamai ilgai ignoruojama. Pati idėja numato, kad verslo klasės klientams į bilieto kainą jau bus įskaičiuotas 20 kg. registruojamo bagažo vienetas. Taip pat bus suteikiama pirmenybė įlaipinimo metu, lėktuve bus siūlomos vietos su daugiau vietos kojoms. Dar vienas pakankamai svarbus privalumas – bilietus bus galima keisti nemokamai. Tai bus galima padaryti bet kada iki skrydžio, netgi tą pačią dieną. O galimybės juos grąžinti ir atgauti pinigus Ryanair nesiūlys (tai bus principinis ryanair verslo klasės skirtumas nuo kitų aviakompanijų siūlomos verslo klasės). Verslo klasės bilietai taip pat nesuteiks galimybės gauti skrydžio metu maitinimo ir gėrimų, tačiau aviakompanijos požiūris į tai gali ir pasikeisti.

Kur bus siūloma ir kiek kainuos

Kol kas nebuvo praneštai, kokiai maršrutais bus siūloma ši klasė – visais ar tik tam tikrais. Nėra nurodyta ir data, kada ši paslauga įsigalios.
Lygininat su kitomis aviakompanijomis, ryanair verslo klasės kaina bus tikrai išskirtinai žema, planuojama siūlyti vietas verslo klasėje už 69,99 EUR į vieną pusę (kaina be mokesčių).

Lėktuvų bilietai pigiau

2 komentarai

 1. Asta

  Kaip sumoketi uz vaiko pridejima prie suaugusio asmens.Mokestis 30eur.Atsiunte Ryanairo darbuotojas nuoroda,o kur yra apmokejimas neimanoma rasti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   paspaudus nuorodą turi atsidaryti svetainės dalis, kurioje yra apmokėjimo forma.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.