Apie Ryanair

Ryanair (IATA kodas FR)

Oro linijų bendrovė Ryanair

Airijos aviakompanija, įkurta 1985 m. Tai didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje ir trečia Europoje pagal aptarnautų keleivių skaičių.  Ryanair  vykdo daugiau nei 1400 skrydžių per dieną iš  44 bazinių oro uostų, skraido daugiau nei 1100 skrydžių maršrutų 27 šalyse,  jungiančių 160 miestus. Kompanija valdo 254 naujus Boeing 737-800 tipo lėktuvus, jau užsąkyti ir bus pristatyti per artimiausius 2 metus dar 64 tokios pat modifikacijos lėktuvai.  Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 8.000 žmonių komanda, bendrovė tikisi šiais metais pervežti apie 73500000 keleivius. 2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje/Rytų Europoje.

Nuo 2011 m. gegužės mėn. Ryanair pradėjo skrydžius ir iš Vilniaus oro uosto. Per beveik metus skrydžių, buvo pervežta 500 000 keleivių,  aviakompanijos planuose pervežti iš Vilniaus apie 650 000 kasmet.
Ryanair taip pat sėkmingai vyko skrydžius ir iš Rygos oro uosto, tačiau tokių keleivių srautų kaip iš Lietuvos ten nesulaukiama.

Kur pirkti ryanair bilietus

Visuomet galima užsisakyti bilietą www.ryanair.com tinklapy, bet tam reikia kreditinės kortelės!
Neturint jos, pats paprasčiausias būdas nusipirkti bilietą yra pas mus arba tinklpyje avia.lt/pigus-skrydziai, gal kaina ir skirsis nuo esančios pačios aviakompanijos tinklapyje (aišku aukštesnė, už patogumą tenka susimokėti), bet nusipirkti bilietus galima atsiskaitant pavedimu, naudojantis internetine bankininkyste (bank link), tereikia turėti sąskaitas SEB, Swedbank, Danske Bankas, DNB Nord ar Šiaulių bankuose, galite ieškotis iškart formoje dešinėje.
Ieškant sudėtingesnio, ne tiesioginio maršruto, visada verta pasitikrinti maršrutus ne tik avia.lt, bet ir tokiuose tinklapiuose kaip skyscanner.net ar azuon.com, juose kombinuota skrydžių paieška tikrai ženkliai palengvins kelionės planavimą. Šie du tinklapiai padeda surasti tinkamus variantus su persėdimais, o po to nukreipia tiesiogiai į aviakompanijų tinklalapius, todėl įsigyti čia rastu aviabilietus galės tik kreditines korteles turintys klientai, norintiems mokėti pavedimu šį mokėjim0 būdą iš anksčiau paminėtų galės pasiųlyti tik avia.lt svetainė.

Ryanair bilietai pigiau

2 267 komentarai

 1. Indrė

  Laba diena, pirkome skrydžio bilietus per kiwi.com. rytoj skrydis, šiandien jie parašo, kad check-in nepavyko, turim registruotis arba per oro linijų bendrove arba oro uoste. Oro uoste už tai imamas mokesti, o kaip užsicheckinti ryainair’e tiesiogiai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   registruojantis tiesiogiai jums reikia prisijungti prie rezervacijos (dešinėj, viršuj ryanair.com svetainės) ir jeigu paprašys patvirtinti tapatybę, tai padaryti pagal pateikiamas instrukcijas.

   Atsakyti
 2. Inga

  Laba diena,gal kas žino kodėl nuo 2023 lapkričio 1 nėra jokių skrydžių iš Lietuvos ir iš Lenkijos su Ryanair? (Iš Lenkijos berods keli skrydžiai i tenerife tik) tas pats su kitom Pabaltijo šalim. Su kuo čia susiję?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   tiesiog dar nesuvesi į sistemą visi žiemos sezono skrydžiai, per anksti.

   Atsakyti
  2. Zivile

   Tak siandien atsauke visus is vilniaus i danija. Nuo lapkricio iki kovo vidurio… Kas cia per vejai

   Atsakyti
 3. Jurate

  Sveiki,
  pirkdama bilietus vardus ir pavardes surasiau lotyniskais rasmenimis,o dokumentuose irasyti lietuviskai.
  Ar reikia keisti vardu ir pavardziu rasyba darant registracija,ar nebutina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   rezervuojant bilietus ryanair svetainėje vardus ir pavardes reikia rašyti tik lotyniškais rašmenimis, viską padarėte teisingai.

   Atsakyti
 4. Jurgita

  Sveiki, pirkau bilietus per kiwi. com su jūsų oro linijomis, dabar skaitau tiek daug neigiamų komentarų, bijau, kad mane apgavo. Kaip galėčiau patikrinti ar turiu užsakytus bilietus raynair? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   kiwi.com paslaugas teikia gan tvarkingai, jeigu turite patvirtinimą iš jų, tuomet viskas gerai.

   Atsakyti
 5. Jolanta Provlock

  Sveiki. Pirkau ryanair bilietus per savo asmeninį paypal . Dabar reikalinga sąskaitą- faktūra su įmonės relvizitais. Kaip gauti faktūrą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu pirkote bilietus ryanair.comm svetainėje, tuomet ryanair sąskaitų nerašo, negausite. Buhalterinei apskaitai užtenka rezervacijos patvirtinimo su matoma pirkimo suma.

   Atsakyti
   1. Jordanas

    As padariau check in bet turiu klausima del bilieto nes korteles paso numeri uzrasiau o reikejo dokumento numeri ar kils problema?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     reikėjo suvesti numerį dokumento, su kuriuo keliausite ir kurį pateiksite oro uoste.

     Atsakyti
    2. Egle

     Sveiki, ar ileido jus i lektuva su ivestu asmens kodu vietoi paso nr?

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki,
      gali ir neįleisti,tiesiog susisiekite su ryanair pagalbos tarnyba ir paprašykite pakeisti a/k į dokumento, su kuriuo keliausite, numerį.

 6. Marius

  Laba diena, pirkome bilietus iš įmonės sąskaitos, per ryanair.com Kaip suprantu sąskaitos neįmanoma gauti, nors apie tai pardavėjas nieko nedeklaruoja. Ar turite ką patarti tokiu atveju, nes manau čia ne man toks galvos skausmas. Dėkingas, Marius

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   apskaitai vietoj sąskaitos užtenka rezervacijos patvirtinimo su suma, papildomai nieko nereikia.

   Atsakyti
   1. Juliana

    Laba diena.Turiu toki klausima sese jau yra užsisakiusi bileta is Vilniaus i Anglija ir noreciau prijungti prie jos 2 vaiku bilietus kaip tai padaryti?aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     tokiu atveju procedūra sekanti:
     1. reikia įsigyti bilietus vaikams kaip suaugusiems;
     2. susisiekti su ryanair pagalbos tarnyba: https://www.ryanair.com/lt/lt/lp/chat
     3. sujungti vaikų ir sesės rezervacijas (šią paslaugą ryanair apmokesdina 30 €/žm./1 skrydžiui).

     Atsakyti
 7. Judita

  Sveiki,
  Darant check in su asmens grizimo pazymejimu , ivedus galiojimi laika raso, kad pasibaiges, ir neleidzia testi check in, nors donumentas galioja dar 5 dienas.
  Ka daryti? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki, ‘
   jeigu dokunetas kelionės metu tikrai galios, o seistema nepriima realaus galiojimo, įrašykite ilgesnį, kurį sistema priims.

   Atsakyti
 8. Erikas

  Sveiki
  Kur ir kaip pakartotinai kreiptis, dėl atšaukto skrydžio pinigų grąžinimo? Dar birželio mėnesį esu užpildęs prašymą, bet iki šiol nieko nesu gavęs.

  Ačiū už atsakymą

  Atsakyti
 9. Eglė

  Sveiki, turime skristi 08 25 d iš Bristolio į Kauną, atgal skrydis numatomas 09 12 d. Vieno iš vaikų pasas baigiasi galioti 09 05 d. , Lietuvoje darysime naują pasą vaikui. Neleidžia registruotis internetu, nes rašo, kad vaiko paso galiojimas per trumpas. Ką mums daryti?Kaip užsiregistruoti į skrydį? Ačiū

  Atsakyti
   1. Jurate

    Sveiki, skrendu Dublinas/Kaunas su vaikais,mano paso galiojimas pasibaigęs, skrydžio dieną turėsiu laikinojo grįžimo dokumentą.Ar savo ir vaikų biletų check in turėsiu daryti oro uoste prieš skrydį?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     oro uoste registracija daroma už papildomą mokestį, jeigu norite registruotis nemokamai, turite tai atlikti iš anksto, internetu.

     Atsakyti
 10. Ellina

  Sveiki
  Skrendu su AGP bet darant check-in ivedziau jau pasibaigusio paso numeri..kaip istaisyti i AGP numeri,?ar kilu problemu?
  Aciu

  Atsakyti
 11. Kristina

  Skrendu atnaujinti paso kuris išeis iš galiojimo gegužės 4 diena skrydis kovo 28ta diena. Ar butų kokiu nors problemu skrendant iš Anglijos į Lietuva?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   keliaujant EU ribose pasui jokių galiojimo reikalavimų nėra, jis turi galioti skrydžio dieną, tačiau D. Britanija kovo mėnesį jau nebus EU, jums reikėtų užklausti LR ambasados D. Britanijoje.

   Atsakyti
 12. Ovidijus

  Laba diena, kodel nera Skrydziu su Ryanair is Leeds/Bradford i Riga Balandzio men?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   reisas nerantibilus, todėl nuo balandžio mėnesio nebus vykdomas.

   Atsakyti
 13. Viktoras

  Sveiki,ar galima su dar galiojanciu pasu pirkti bilieta,o paskui pakeisti jau naujai gauto paso duomenis,aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorai,
   perkant bilietą paso duomenys nereikalingi, jie reikalingi tik registruojantis į reisą. Galite pirkti bilietą, o registruojantis suvesti naujo paso duomenis.

   Atsakyti
  2. Vijoleta

   laba diena noreciau suzinoti ar galima nusipirkti registruota bagaza atvykus i skrydi jei jei bagazas neieina i bilieto kaina

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Violeta,
    taip, galima, tačiau oro uoste gerokai brangiau negu iš anksto – internetu.

    Atsakyti
 14. Tomas

  Sveiki. As su pasu,o dukra su laikinu gryzimo pazymejimu vykstame I lietuva. Bet man neleido pasirinkti datos,(butent dukros)tai ivedziau savo paso duomenis. Ar cia labai blogai? Ar del to nekils kokiu bedu? Dukrytei 5men.

  Atsakyti
 15. Ana

  Sveiki, uzsakant bilietus supainiojau vietomis varda ir pavarde (klaidu duomenyse nera). Ar tai sukels problema? Ar reikia keisti bilieta? Kiek tai kainuos? Dekoju…

  Atsakyti
 16. Audronė

  Sveiki,

  perku dabar bilietus spalio mėnesiui. Šiuo metu vyksta skyrybų procesas. Turiu dvi pavardes, perku bilietus su dviem pardėm, bet skrydžio metu bus pakeisti dokumentai ir būsiu jau su viena. Ar pasikeitus dokumentus galėsiu skristi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Audrone,
   jūsų atveju reikia pirkti iškart su pavarde, kokią turėsite skrydžio metu, o ne dabar.

   Atsakyti
   1. Kristina

    Sveiki , turiu savo ir vaiko laikinus pasus, bilietus nusipirkau su return , tai kaip man toj registracijoj daryt? Leidzia registruot tik abu su tuo return,

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Krsitina,
     registruojantis turite vesti skrydžio metu galiosiančio dokumento duomenis.

     Atsakyti
   2. Olga

    Laba diena! Gruodzio men 2018 m.pirkau bilieta , skrydis geguzes men 4 d. Pirkdama bilieta, irasiau savo mergaitishka pavarde. Nuo vadario men.pavarde pasikeite. Sakykite prasom, ka tureciau daryti?

    Atsakyti
 17. Jekaterina

  Sveiki, vasario 28 aš turiu skristi į Lietuvą. Mano paso galiojimo laikas pasibaigęs, Ambasadoj man išdavė Asmens gryzimo pazimejima. Kaip man padaryti check in online?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jums reikia rinktis „pasas“ ir vesti savo kelionės dokumento numerį.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Kiekvienas kelionės dokumentas turi numerį, jeigu nerandatem teiraukitės dokumentą išdavusios įstaigos.

     Atsakyti
   1. Vaida

    O kaip dėl datos? AGP galioja iki liepos 17d, skrydis rytoj, bet ryanair neleidžia pasirinkti ankstesnės datos nei liepos 28. Čia dukros grįžimo pažymėjimui. Ačiū

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Kadangi keliaujant EU ribose, dokumentas turi galioti skrydžio dieną, tai rinkitės kokią duoda anksčiausią datą. Su dokumentu, galiojančiu iki 17 d., skristi galima.

     Atsakyti
     1. Nora

      Zilvinai,man panasi problema. Skrendu 18d su AGP kuris galioja iki 29d. Neleidzia pasirinkti sitos datos kaip expiry date,ka daryti? Ar nebus problemu pasirinkus kita expiry date,artimiausia? Ryanair per Facebook isvis pasake kad su agp skristi gali nepraleisti.Padekite kaip ta check in pasidaryti teisingai?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki,
      praleisti per pasienį ar ne sprendžia ne aviakompanija, o šalies, iš kurios skrendama, pasienio tarnyba. Susisiekite su pasienio tarnyba ir pasitiklsinkite, ar su tokiu dokumentu išleis ir jeigu atsakymas teigiamas, tiesiog pasirinkite artimiausią datą, kurią leidžia ryanair sistema registruojantis.

     3. Nora

      Skrendu is JK, Edinburgh ir ambasadoj patikino kad su situo dokumentu tikrai galiu skristi. Neramu dabar kad nepraleis ar ta expiry date netiks

     4. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Jeigu patikino, kad dokumentas kelionei tinka, tuomet aišku problemų nebus.

 18. Karolina

  Norejau paklausti, ar 16meciui asmeniui butinai reikia mamos ar tevo sutikimo skrendant ar galima ir sesers ar brolio sutikimas?

  Atsakyti
 19. Zivile

  Sveiki. 3 metu vaikas skrenda su AGP. taciau jame padaryta klaida del lyties. Jis turi pasa,kuris pasibaige, gimimo liudijimus(lietuviska ir angliska)Ar tai nesutrukdys skristi? Visi kiti duomenys yra teisingi, iskaitant asmens koda,gimimo data, nuotrauka ir t.t.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   vaikai gali keliauti su galiojančiais kelionės dokumentais, šiuo atveju pasu. Kas yra AGP ir ar tai tinkamas dokumentas kelionei, galėtų jus informuoti tik šalies, iš kurios skrendate, pasienio tarnyba.

   Atsakyti
 20. Neringa

  Sveiki,

  Per Ryanair mobiliąją programėlė užrezervavau draugui jo vardu bilietus, kaip kelionės kompanijonui. Pinigai sumokėti, patvirtinimo laiškas gautas paštu. Bet duomenys dar nebuvo vesti. Tai jo visus duomenis suvesiu checkino metu? Ir nieko tokio nebus, jei perku aš iš savo apps’o kaip kompanijonui bilietą, bet pati neskrisiu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Neringa,
   taip, paso duomenis reikės suvesti registruojant keleivį skrydžiui, nemokamai tai galima atlikti ne anksčiau 48 val. iki skrydžio (išsipirkus vietą lėktuve – 30 d.). Iš savo programėlės galite nupirkti bilietus ir kitiems keleiviams, tai nesvarbu.

   Atsakyti
 21. Edita

  Skrendu i Lietuva pasikeisti paso. Parskrisiu su senu , o isskrisiu su naujo. Kur kreiptis kad pakeistu duomenis chek in

  Atsakyti
 22. Violeta

  Laba diena,
  Pirktas bilietas 2018 gegužės mėn grįžimui 2018 09 15d. maršrutu Bostonas-Londonas (Raynair)-Vilnius (Londone reikia iš naujo prisiduoti bagažą) gavome pranešimą su nauja bagažo pakeitimo informaciją. Ar skrendant 2018 09 15d. bus galima tik vieną rankinį bagažą neštis su savimi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Violeta,
   naujosios bagažo taisyklės įsigalioja nuo 2018 lapkričio 1 d., jūsų skrydžio metu galios dar senosios.

   Atsakyti
 23. Inga

  Sveiki. Ar vasaros mėnesiais (liepą, rugpjūtį) ryanair vykdo skydžius iš LT į Palmą (Maljorka)? Jeigu taip, kada anksčiausiai įmanoma rezervuoti bilietus? Šiuo metu oficialioje svetainėje skelbiamas tik dviejų ateinančių mėnesių skrydžių į Palmą ir atgal grafikas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   jeigu oro linijų bendrovė nuspręs skraidinti į Maljorką ir 2019 m. vasarą, pardavimą atidarys maždaug prieš 3 mėnesius iki planuojamų skrydžių.

   Atsakyti
 24. Eglė

  Sveiki, paso galiojimas baigsis 2 mėn. nuo grįžimo į LT, t. y. nuo kelionės pradžios ir pabaigos (skrendu savaitei). Ryanair puslapyje man atsakė,kad dokumentas bus nebegaliojantis, turi galioti 6 mėn. po skrydžio, nors pačiame jų tinklapyje nurodyta, kad Anglija yra EEE narė ir jai tokio galiojimo nereikia. Kur tiesa? Ar keistis dokumentą 🙂 ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   keliaujant EU ribose, reikia turėti kelionės metu galiojantį dokumentą, jokio reikalavimo apie galiojimą po kelionės nėra, dokumento keisti nereikia.

   Atsakyti
   1. Eglė

    🙂 ar mums leis skristi RYANAIR bendrovė, jei dokumentas galios tik dar du mėnesius. Ar įleis į lėktuvą:)

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Dokumento galiojimas tikrinamas oro uosto tarnybų, ne oro linijų. Galite paskambinti į oro uosto, iš kurio skrisite, informaciją.

     Atsakyti
 25. Laura

  Sveiki. Skrendu rugpjuti i Uk 12 dienu tapatybes korteles galiojimas baigsis uz 2 men ar mane praleis anglijoje.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   taip, praleis, dokumentas turi galioti kelionės metu.

   Atsakyti
 26. rasa

  Labas rytas, pirkau bilietus pries santuoka,pasirinkau vyro pavarde, paso nepasikeiciau, ar galesiu skristi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   taip, galėsite, keliauti galima su galiojančiu dokumentu, jeigu jo nekeitėte, tai jis galioja.

   Atsakyti
 27. Vygintas

  Ar yra kažkokie apribojimai dėl žmogaus svorio, ar stambumo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vygintai,
   ne, nieko panašaus skrydžiuose nėra.

   Atsakyti
 28. Dovile

  Laba diena, keliausimw is Uk i lietuva su kudikiu, savaite pries skrydi vyksime i londona jog gautume kudikiui grizimo dokumenta, su juo reikes padaryti check in? Darant check in leidzia pasirinkti tik asmens tapatybes kortele ir pasa…

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   taip, su gautu kūdikio kelionės dokumentu reikia užsiregistruoti skrydžiui (check-in), rinkitės „pasas“.

   Atsakyti
 29. Gediminas

  Sveiki,
  kaip užregistruoti pauglį? Neleidžia suvesti amžiau, kadangi galima suvesti tik nuo 16 metų. Bilietas pirktas kaip paaugliui (12-15 m.)

  Atsakyti
   1. Gediminas

    Dėkui,
    problema tame, kad chatas visą dieną nedirba.
    Lieka tk tiesioginis skambutis į Londoną?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Galima ir skambinti, bet skambučiai papildomai apmokesdinti 0.13 GBP:

     + 44 871 500 5050

     Atsakyti
 30. vaida

  sveiki jeigu su raynair skrisiu 31 nestumo sav kartu su daktaro pazyma kad galiu skristi ar tikrai praleist i lektuva skrisiu is stansted i kauna i lietuva grisiu visam laikui,ar nebus problemu?dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   jeigu pažyma bus, tuomet privalo priimti į lėktuvą.

   Atsakyti
 31. Vilma

  Sveiki, pirkome bilieta mamai dovanu ir iraseme varda ne pagal asmens tapatybes kortele, ir dabar mama staiga susirgo ir mire kaip galime susigrazinti pinigus uz bilietus ? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki, jums reikia ryanair.com užpildyti grąžinimo prašymą ir pridėti išversta į anglų kalbą mirties liudijimą.

   Atsakyti
 32. Dalė

  Sveiki dukra užsakė bilieta ir padarė klaida varde, turejo buti Dalė o parašė Dalia ar nebus problemu.

  Atsakyti
   1. Renata

    Sveiki. Uzsakiau vaikui (4)bilieta (Ryanair),o dvi dienos kaip bus pasibaiges galiojimas. Ka daryti?????? Gal praleis? Ar skubet keist kortele ir tada visus duomenis su ja susijusius??

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Renata,
     tikrai nepraleis, būtinai išsiimkit naują dokumentą ir registruojantis suveskite naujojo duomenis.

     Atsakyti
 33. Grazvydas

  Labas vakaras kodel neina uzregistruoti skrydzio y vieba puse tik y abi puse reikia vien del to kad bus keiciami pasai lietuvoje

  Atsakyti
 34. Svetlana

  Sveiki, Mes su vyru gyvenam Londone o vaikai kol kas Lietuvoje.Ar gali jie atskristi pas mus į svečius vienam 19 metų,kitam 16?Ar reikia notaro patvirtinimo?

  Atsakyti
 35. Gintaras

  Laba diena, kodėl Ryanair neleidžia internetu registruoti, jaunesnių kaip 2002m. vaikų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ryanair neleidžia keliauti vieniems asmenims iki 16 m., jeigu jūsų vaikas planuoja keliauti vienas ir neturi 16 m. – skristi neleis.

   Atsakyti
 36. MARTYNAS

  Sveiki,
  pirkome bilietus per lektuvu bilietai is kauno i londona, taciau gavome jog sedimos vietos atskirai nuo seimos nariu, ar imanoma gauti vietas greta viena kitos? Ir ar galima kudikiui kartu veztis vezimeli ir automobiline kedute?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Martynai,
   kūdikiui galima vežtis ir kėdutę, ir vežimėlį, tik juos reikės atiduoti į bagažo skyrių, į lėktuvą neštis negalima. Nemokamos vietos priskiriamos atsitiktiniu būdu, norint sėdėti kartu, reikėjo rinktis mokamas vietas. Jūsų atveju geriausia būtų lėktuve bandyti susikeisti, taip įprastai keleiviai daro.

   Atsakyti
 37. Laura

  Sveiki. Mano nešiojamojo kompiuterio dėklo išmatavimai yra 39x30x7, net paties kompiuterio dydis yra didesnis nei jūsų leidžiamo rankinio bagažo salone (35x20x22). Tačiau esu tikra, kad jis laisvai tilptų lėktuve po sėdyne priešais mane. Ką daryti šiuo atveju?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   išmatavimus viršijančio bagažo vieneto į saloną imti negalima.

   Atsakyti
 38. Aistė

  Laba diena,

  Gal žinote kaip yra su Ryanair kelionės draudimu. Pirkau bilietus ne viena rezervacija o atskiromis: i priekį atskirai ir atgal atskirai. Jei įsigyčiau kelionės draudimą su skrydžio i priekį rezervacija, tai turbūt tas draudimas ir galiotų tik iki tol, kol nuskrisiu į vietą. Ar įmanoma padaryti, kad draudimas galiotų visam kelionės laikotarpiui?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aiste,
   jeigu įsigysite draudimą vienoje iš Lietuvos draudimo bendrovių jums reikiamam laikotarpiui, jis ir galios kiek jums reikia, nepriklausomai nuo pačių bilietų.

   Atsakyti
 39. Edvinas

  Sveiki, norėjau paklausti, o kas jeigu, aš darydamas check-in vietoj EEA ID CARD pasirinkau Passport ir užpildžiau savo Asmens tapatybės kortelės duomenis. Ar tai įmanoma pakeisti ? Ar tai neturi jokios įtakos ?

  Atsakyti
 40. dainius

  Sveiki,vaiko asmens tapatybes korteles galiojimas pasibaiges,ar galiu pirkti bilieta dabar lapkricio 26 dienai?ar turiu laukti kol isduos nauja kortele?nes bus kitas korteles nr ir isdavimo galiojimo data.globejo kortele galiojanti…ir nesupratau kaip uzsakyti skrydi vaikui ir globejai,nes raso,kad jie mano bendrakeleiviai,nors as niekur neskrendu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dainiau,
   bilietą galite pirkti ir be dokumento (jo duomenis bus reikalingi tik registruojantis skrydžiui). Darykite paiešką vienam suaugusiam ir vienam vaikui, suveskite jų duomenis (2 vietos), jūs sistemoje paminėtas todėl, kad prisijungėte savo vardu.

   Atsakyti
 41. Sandra

  Laba diena,
  Užsakiau skrydį, registracija patvirtinta. Tačiau neseniai praradau asmens tapatybės kortelę, tad naujos kortelės numeris ir galiojimo data keisis, kur turėčiau kreiptis dėl duomenų keitimo ir ar tai mokama paslauga?
  Dėkoju!

  Atsakyti
 42. Reda

  Sveiki,

  vaiku pasai isduoti dublino ambasadoje, registruojantis nera tokio varianto, tai reikia deti Lietuva?
  aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Reda,
   taip, Lietuva, kas išduota ambasadose, taip pat yra traktuojame, kaip Lietuvoje.

   Atsakyti
 43. Vaida

  Sveiki,
  Kaip pasidaryt check-in Ryanair? Patvirtinamojo laiško kad bilietai nupirkti į paštą negavome. Pinigai buvo nuskaičiuoti, reservacijos numerį sužinojau, įvedusi kortelės iš kurios buvo pirkti bilietai skaičiukus per „Manage trip“. Dabar to padaryti nebegalima. Turbut perkant bilietus buvo įvestas klaidingas el. paštas.

  Atsakyti
 44. Agne

  Sveiki,norejau pasiteirauti jai iki skrydzio liko 7dienos,ir neduoda pasirinkti nemokamu vietu? Ar jau nebera nemokamu?Ar dar kelias dienas reikia palaukti? Darausi check in elektroniniu bilietu.Aciū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   prieš maždaug pusmetį ryanair pakeitė nemokamos registracijos skrydžiui tvarką, dabar nemokamai registruotis galima ne anksčiau 4 dienų bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Atsakyti
   1. ERIKA

    Sveiki,
    birzeli skrisime su 2 metu vaiku ar jis dar gali tureti vezima?ir jam priklauso tik vienas rankinis bagazas ar gali tureti ir dar vaikiska kuprine.aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Erika,
     2 metų vaikui priklauso nemokamas vežimas, o rankinis bagažas – kaip ir susaugusiam, tokie patys apribojimai: 2 vnt.

     Atsakyti
 45. Diana

  Sveiki. Keliaujam į Barseloną ir esam nusipirkę bilietus tiesiogiai iš ryanair.com dviem reisam (ne jungiamieji) Vilnius-Paryžius ir Paryžius-Barselona su vienu registruotu bagažu. Gal padėsit susiorientuot kaip su tuo bagažu-ar įmanoma,kad nusipirkus du skirtingus skrydžius,o ne vieną jungiamąjį,tą registruotą bagažą pridavę Vilniuj atsiimtume jau Barselonoj,o Paryžiaus orouoste nereiktų iš naujo registruot?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   ne, toks variantas su ryanair neįmanomas, jie jokių skrydžių netraktuoja kaip „jungiamųjų“, visi bilietas yra atskiri, tarpusavyje nesusiję ir bagažą visada reikia atsiimti.

   Atsakyti
 46. DANUTĖ GOLUBIENĖ

  Laba diena, nusipirkomew kelionę 26 gegužės per agentūrą , atgal birželio 2d. Nelabai suprantame, kada ir kkiu būdu gausime bilietus ar bus atsiusti nurodytu adresu e-mail ar kitaip, prieš kiek dienų gausime bilietus skrendant į priekį ir atgal

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danute,
   bilietai yra patvirtinti, jeigu gavote patvirtinimo kodą. Įlaipinimo talonus jūs galite atsispausdinti nemokamai ne anksčiau kaip 4 dienos iki kiekvieno išskridimo, užsiregistravusi skrydžiui ryanair.com svetainėje. Yra agentūrų, kurios padaro registraciją ir atsiunčia įlaipinimo talonus už keleivį pačios, tačiau ar ši taip daro, gali atsakyti tik jie patys.

   Atsakyti
 47. Andzej

  Laba diena
  ar butinai turiu pirkti cigaretes duti fri? Ar galiu is anksto su savimi tureti rankiniame bagaze? Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   galite turėti leistiną kiekį su savimi, pirkti duty free nebūtina.

   Atsakyti
 48. Kristina

  Sveiki,
  As lietuvos piliete, gyvenanti Londone, issiemiau nauja pasa Lietuvos Ambasadoje Londone, darant Check-in klausiama: country of issue?

  ANT PASO RASOMA, PASA ISDAVE: Ambasada Londone

  Ka tureciau pasirinkti Lithuania ar United Kingdom?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   turite pasirinkti „Lithuania“, ambasada yra Lietuvos teritorija.

   Atsakyti
 49. Algirdas

  Laba diena,
  Pirkau du ryanair bilietus suaugusiems per Lietuvos tarpininkus internetu ir užsiregistravom. Vėliau nusprendėm, kad skris ir vaikas iki 16 metų, bet tarpininkai jau neturėjo laisvo bilieto. Jį, kaip suaugusiam nupirkau per ryanair.com i tuos pačius lėktuvus (pirmyn atgal). Tačiau, kai parašiau laišką ryanair.com su prašymu užregistruoti tą pirktą bilietą vaikui, jie atrašė, kad turiu dar kartą atlikti rezervaciją ir tik tada vieną iš suaugusių priregistruotu vaikui. Tai, kaip suprantu reikia pirkti dar vieną papildomą (man jau ketvirtą) bilietą, ko aš visai nenoriu. Įdomiausia, kad tarpininkai šiuo metu jau siūlo papildomus bilietus ir aš galėčiau pas juos tą trečią bilietą nusipirkti, tada nebūtų problemų užregistruoti vaiką, bet aš jau trečią bilietą nusipirkęs per.ryanair.com Ar yra kokia išeitis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Algirdai,
   tokioj situacijoj tikrai nereikia nieko papildomai pirkti, susisiekite su ryanair pagalbos tarnyba per „live chat“, kad sujungtų rezervacijas, o registraciją skrydžiui (check-in) tokiais atvejais ryanair leidžia daryti oro uoste nemokamai, štai nuoroda, kaip galite susisiekti ir susitvarkyti problemas:
   https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=9

   Atsakyti
 50. rasa

  Laba diena,

  Nusipirkom bilietus per Ryanair i Airiją. Šiandien padarėm Check in. Draugė nori kad pasiimtume ir jos nepilnametę dukrą, bet pranešė tik dabar. Mes jau bilietus atsispausdinome. Jinai dar nedarė check in. Kaip mums prisijungti tą nepilnametę mergaitę prie savo bilietų, nes kitaip jai vienai neleis skristi. Labai ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
 51. Vaiva

  Turime nusipirkę bagažą 15kg į Norvegiją. Ar tikrai išmatavimai registruoto bagažo 119*119*81? Ir ar galime registruotame bagaže vežtis meškeres?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaiva,
   jeigu meškėrės telpa į registruotą bagažą, tada galima, išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)

   Atsakyti
 52. Eglė

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis suvenyrinį (50 ar 100 ml.) alkoholinį gėrimą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,

   taip, galima vežtis bet kokius skysčius talpose iki 100 ml.

   Atsakyti
 53. Asta

  Sveiki,

  Kaip padaryti dukreles bilieto Chek-in, jei ji gime Vokietijoje ir is Vokietijos keliauja i Lietuva su laikinu asmens grizimo pazymejimu, kuris galioja tik dvi savaites nuo isdavimo datos? Bandziau daryti chek-in tai duoda pasirinkti galiojimo data, kad galioja iki rugpjucio 29, nors realiai ji galioja iki liepos 29.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   rinkitės tiek, kiek leidžia sistema, galiojimo pabaiga šiuo atveju neturi jokios reikšmės, dokumentas turi galioti kelionės metu (keliaujant EU ribose).

   Atsakyti
  2. viktorija

   sveiki,
   norejau pasiteirauti ka daryti jeigu is pasto skrydzio numeri istryniau kaip pasidarytu check-in ?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Veiki Viktorija,
    prisijungti prie savo rezervacijos galite ir be rezervacijos kodo, pasirinkite ryanair.com vir6uje „tvarkyti“, tuomet „skrydžio duomenys“, ten tereiks suvesti savo el.paštą, skrydžio datą ir maršrutą.

    Atsakyti
  3. renata

   Sveiki.ka daryti tokioj situacijoj- mes vyksime i Lietuva 3 savaitems ir ju metu susituoksime.automatiskai keisis ir mano pavarde.ka daryti kaip pirkti bilietus?nes kad ir skubos tvarka kazin ar spetu padaryti pasa per savaite

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Renata,
    jeigu nekeisite paso, tuomet viskas paprasta, jeigu planuojate pasikeisti pavardę, tuomet pirkite 2 atskirus bilietus, į Lietuvą mergautine pavarde, atgal – jau vyro pavarde.

    Atsakyti
 54. Modestas

  Sveiki, susiduriau su problema. Pirkau bilietus pries savaite skrydziui 19.08.2016. pinigus nuo korteles nuskaiciavo, o bilietu taip ir neatsiunte i pasta, kur reikia kreiptis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Modestai,

   jeigu nuskaičiavo pinigus, tai bilietus turite, gal suklydote nurodydamas el.paštą. Išraše turėtų matytis rez. kodas, su juo galite prisijungti prie rezervacijos (meniu viršuje „tvarkyti“ir pasirinkite prisijungimo prie rezervacijos variantą iš 3, kuris priimtinesnis) ir atsispausdinti patvirtinimą.

   Atsakyti
 55. Ramune

  Sveiki, mano mergaites pasibaige asmens tapatybes kortele, ambasadoje pasidarysime laikina dokumenta, perkant bilietus ir atliekant chek-in ka zymeti pasa ar ID ? O atgal mes norime padaryti pasa, o ne ID ar atgalinius bilietus galiu uzsisakyti iskarto ar tik padarius pasa ? Aciu

  Atsakyti
  1. Ramune

   Ar atlikus chek-in galiu atsaukti skrydi ar keisti i kita diena ir prideti vaika? O jei tik atsaukus srydi ar galiu susigrazinti pinigelius ? Aciu

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Ramune,
    po check-in keisti skrydžio datą galima, bet tik atšaukus registraciją (10 €). Atsisakyti bilieto ir atgauti pinigus galimybės nėra, bilietai negrąžinami.

    Atsakyti
  2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ramune,
   laikinas dokumentas prilygsta pasui. Atgalinius bilietus galite užsisakyti iš karto, o paso duomenys bus reikalingi tik registruojantis skrydžiui, iškart nereikia.

   Atsakyti
  3. Sigis

   Sveiki, likus savaitei iki skrydzio vaikas susilauze koja, ir dabar su ramentais, ar del to keiciasi keleivio statusas ?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki,
    ne, niekas nesikeičia, skrydžio prasme nieko atskirai daryti nereikia.

    Atsakyti
 56. Goda

  Sveiki ar galima vezti UV lempa nagams rankiniame bagaze? 🙂

  Atsakyti
 57. Sandra

  Sveiki Skrisime Su kudikiu norime skraidintis vezimuka sulankstoma ar mums ji reikes priduoti i bagazo skyriu ar laikyti iki pat ilipimo i lektuva ir ten ji is musu paims?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   vežimėlį galite atiduoti lipant į lėktuvą, prie pat durų.

   Atsakyti
 58. Mindaugas

  Sveiki,
  Ar galima salono bagaže vežtis stalo teniso raketę ? Beje, nupirkau vaikui penalinę, ten viduj yra padrožti pieštukai, ar galima ją irgi dėtis į salono bagažą? Dėkui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   viską, ką išvardinote, vežtis galima, tik raketė turi tilpti į leistinų išmatavimų bagažą.

   Atsakyti
 59. Alfredas

  Sveiki,
  norėjau informacijos dėl bilietų užsakymo. Užsakinėjom bilietus iš kompanijos ryanair. Skrendantis asmuo yra vienas o mokėtojas yra kitas asmuo. Ar galėjo būti problema dėl apmokėjimo jei už skrydžio bilietus buvo apmokama iš kitos asmens sąskaitos kuris gyvena užsienyje. Nes mokėtojo sąskaitoje matoma rezervuota suma už bileitus, tačiau jau apie savaitę ji nenuskaičiuojama. Ar nebus problemos jog aviakompanija negaus apmokejimo už skridį.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alfredai,
   mokėti ir skristi gali skirtingi asmenys, tai neturi jokios reikšmės, gali ir įmonė mokėti už fizinį asmenį. Jeigu pinigai rezervuoti, juos tikrai nuskaičiuos, galite būtų ramus dėl savo įsigyto bilieto.

   Atsakyti
 60. inga

  Laba diena, norejome pasiteirauti ar kudikiui priklauso vezimas, nes kai dareme check in nebuvo niekur kur pazymeti,kad noretume keliauti su vezimu. Taip pat norime pasiteirauti ar kudikiui priklauso bagazas? Lauksime atsakymo. Grazios dienos

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   kūdikiui priklauso nemokamai vežtis pilnai sudedamas vežimėlis, to nereikia kažkur atskirai žymėti. Taip pat galima turėti vieną rankinio bagažo vienetą iki 5 kg. (gabaritai neribojami).

   Atsakyti
 61. Vilmis

  sveiki,ar galiu salono bagaze veztis radijo bangom valdoma zaisla su ikraunama NiMH baterija? Baterija atjungiau, idejau i maiseli atskirai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilmi,
   taip, jeigu nėra aštrių detalių – galite.

   Atsakyti
 62. Darija

  Laba diena. Klausimas ar vaiko tase gali panasiu apimciu kaip.ir rankinis bagazas bet svoris bus 5kg(ar yra kas kokie specialys ismatavimai vaikiskom tasem?)? Jei atsisiuntei tel.programele ilaipinimo korteles nebereikia spausdintis tada? Ir koki rankinuka moteriska galima veztis? Dekoju iz imformacija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Darija,
   kūdikiui leidžiama papildomai turėti 1 rankinio bagažo vienetą, jo ribojamas tik svoris (iki 5 kg.), išmatavimai neribojami. Jeigu įlaipinimo talonus turite telefone, tada spausdinti nereikia, o rankinė negali viršyti šių išmatavimų:35x20x20 cm.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Laką vežtis galima, bet tik talpoje iki 100 ml.

   Atsakyti
  2. Iveta

   Ir dar paskutinis klausimas😃be mano rankinio bagazo ar galeciau dar veztis rankinuka?jei taip tai kokiu ismatavimu?😊😊dekui labai😊

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus: 55cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35cmx20cmx20cm (svoris neribojamas).

    Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Iveta,
   kūdikio daiktams galima turėti vieną papildomą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

   Atsakyti
 63. Iveta

  Sveiki ar galima kudikiams sedeti priekyje skrydzio metu?tai butu 8vieta?nes noriu apsikeisti vietomis su uosviene kad galeciau sedeti su vyru ir vaiku vienas sale kito.nes dabar gaunasi taip kad esu nutremta i pati gala viena su kidikiu ir viena moteris sake kad prieky sedeti negaliu su leliuku 7menesiu.😊aciu,

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Iveta,

   tokios taisyklės oficialiai ryanair niekur neskelbia, mano žiniomis tokio apribojimo nėra.

   Atsakyti
 64. Ieva

  Sveiki,
  turiu skristi į Siciliją birželio gale, o mano pasas galioja iki lapkričio mėnesio . Ar tiesa, kad registruojantis skrydžiui pasas turi galioti ilgiau nei 6 mėn.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   ne, netiesa. Keliaujant EU ribose pasas turi galioti kelionės metu.

   Atsakyti
 65. Natalija

  Sveiki,
  esu atšaukus skrydžius dėl rimtos ligos ir gavome iš ryanair atsakymą, kad per 5-7 dienas bus grąžinti pinigai. Tačiau nuo balandžio 18 dienos (gavau laišką patvirtinimą apie grąžinimą) pinigai nebuvo grąžinti.
  Rašiau į livechatą, bet ten negali nieko pasakyti. kartoja tik kad laukčiau toliau. Bet jau gerokai virš mėnesio praėjo.
  Kur patartumėte kreiptis? gal turite kontaktinį ryanair telefono numerį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Natalija,
   ryanair nebeteikia konsultacijų telefonu. Jeigu turite visus susirašinėjimus ir pažadus iš ryanair, galite kreiptis į Lietuvos vartotojų teisių apsaugos tarnybą, tuomet jie jau aiškinsis už jus.

   Atsakyti
 66. Indre

  Sveiki, turiu toki klausima, turiu skrydi is Lenkijos Liublino oro uosto ir tarkim persigalvoju praejus patikra ir pridavusi bagaza, kad nebenoriu skristi, kaip reiktu gryzti ir kur atsiimti bagaza? aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Indre,
   jeigu taip atsitiktų, tai bagažą atgautumėt tik po to, kai reisas grįžtų atgal į Lenkiją. Reikėtų išėjus pildyti paraišką dėl pamesto bagažo, nes jis jau greičiausiai būtų pakrautas į lėktuvą ir iškart neatiduotų, jeigu dar nebūtų spėję pakrauti, gal ir pavyktų atgauti iš kart, standartinių procedūrų čia nėra, nestandartinis būtų atvejis.

   Atsakyti
 67. Akvilė

  Sveiki. Noriu is anglijos parsigabenti urną su palaikais ar reikia kokios talpyklos urnai kokiu reik dokumentu? Ar turiu pranešti perkant bilietus ryanair kompanijai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Akvile,
   leidžiami 2 rankinio bagažo vienetai, urna tikriausiai nebus didelė ir neviršys leistinų 35x20x20 mažojo antrojo rankinio bagažo išmatavimų, todėl ją galite neštis su savim, nieko atskirai pranešti nereikia.

   Atsakyti
 68. Beata

  Sveiki,

  2016 05 19 dieną 19,10val iš Graikijos, Koso salos turėjo pakilti lėktuvas skrendantis į Kauną, tačiau skrydis buvo vis atidinėjamas be jokių papildomų paaiškinimų. Vėliau pagaliau sužinojome, kad tai buvo dėl techninių priežasčių ir galiausiai išskridome tik 05 20 dieną 4,10 val (vėlavo 9 val) ryte. Oro uoste buvo išdalinti lapai su informacija dėl kompensacijos, tačiau niekur nerandu kur ir ką tiksliai turiu pildyti ar į ką dėl to kreiptis. Taip pat norėčiau sužinoti kaip gauti dokumentą apie skrydžio vėlavimą, kurį galėčiau pateikti draudimo kompanijai, nes oro uostai tokių dokumentų neteikia.

  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima vežtis bet kokius vaistus, svarbu, kad jie būtų originaliuose įpakavimuose, ne palaidos tabletės.

   Atsakyti
 69. Ausra

  Sveiki, i prieki skridau su pasu, kuri pasikeiciau i nauja, norint skristi atgal negaliu atsispausdinti i laipinimo korteles leidzia tik su senu pasu ar galiu atsispausdinti su senu, o skristi su nauju pasu?

  Atsakyti
 70. Sandra

  Sveiki, keliausiu su puses metu dukra. Vesimes vezimeli ir 10kg lagamina bei rankine. Ar reikia kokio lipduko ant vezimelio pries einant per apsaugos patikra? Taip pat ar galima man vienai lagaminas ir rankine? Ar tik lagaminas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   jūs galite turėti 2 vnt. rankinio bagažo (vienas iki 10 kg.+ rankinė) suaugusiam ir 1 vnt. iki 5 kg. skirtą vaikui.
   Vežimėlį reikia paženklinti prie registracijos langelio.

   Atsakyti
 71. Viktorija

  Sveiki, ar skrendant Business Plus klase, į kainą įskaičiuotas tik 20kg bagažas? Ar dar ir rankinis 10kg, bei papildoma maža rankinė?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   rankinis įskaičiuotas visada, nepriklausomai nuo klasės.

   Atsakyti
 72. ramune

  Labas vakaras.skrendam i svecius i skotija ar galiu tutedama rankini bagaza nestis ir sakoti? ir dar o ar rankine galiu nestis kartu ar ja reiktu sutalpinti i rankini bagaza? aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ramune,
   jūs galite turėti 2 rankinio bagažo vienetus, taigi jeigu šakotis neviršys antrojo leistino bagažo vieneto išmatavimų – 35x20x20 cm., galite jį ramiai neštis.

   Atsakyti
 73. Dovile

  Sveiki, norejau paklausti . Uzsisakiau bilietus skristi. I elektronini pasta atejo skrydzio numeriai ir rezervacijos numeris. Bet jau antra diena nenuskaiciuoja pinigu nuo korteles. Ar cia viskas tvarkoje ? Reiketu dar palaukti ar reikia sakytis is naujo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   jeigu pinigai rezervuoti, bet nenuskaičiuoti, tuomet viskas tvarkoj, nuskaičiuos, jeigu net nerezervuoti, vadinasi mokėjimas nepraėjo, reikia pirkti iš naujo.

   Atsakyti
 74. Živilė

  Sveiki,

  nusipirkau ryanair bilietus internetu, pavedimas padarytas, pinigai nuskaičiuoti, tačiau negavau jokio patvirtinio laiško su rezervacijos kodu į el. paštą. Kaip kitaip man būtų galima tą kodą sužinoti? Su kuo susisiekti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   jeigu mokėjote pavedimu, tai kokiame puslapyje? Ryanair.com pavedimu pirkti bilietų galimybės nėra.

   Atsakyti
 75. Laurynas

  Sveiki, noreciau pasiteirauti kaip galiu susisiekti su ryanair konsultantais lietuvoje? Nusipirkau bileta ir sumokejau uz sedima vieta 3F eileje bet priority negavau, bent jau ti nera biletuose. Beje sumokejau ir uz kita bileta bet jame visai nera nei sedimos vietos nei priority laipinimo. Gal galite nurodyti tikslius kontaktus kur man galetu padeti? ( skrydis is sanono airija i kaunas lietuva)

  Atsakyti
 76. Judita

  Sveiki,

  susidūriau su tokia problema, jog mano pasas buvo išskalbtas, todėl jis nebėra tinkamas naudojimui. Užsisakiau ID (prieš pusantros savaitės), bet dar ji nėra padaryta. Būtinai dabar reikia nusipirkti bilietus į UK (skrydis bus tik tada, kai jau turėsiu ID). Nebeprisimenu, ar perkant bilietus jau reikia suvesti asmens dokumento nr., ar tik darant check-in? Ačiū už atsakymą! Geros dienos. 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Judita,

   ne, perkant paso duomenų nereikia, tik registruojantis skrydžiui (ne anksčiau 7 d. bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio), todėl ramiai galite pirkti bilietą.

   Atsakyti
 77. Kristina.

  Gerb. Žilvinai,

  Ryanair skrydžių kompanijos bilietą kelionei į Vokietiją nusipirkau prieš pusę metų. Elektroniniu paštu gavau savo bilietus.
  Prieš mėnesį man buvo pranešta apie išvykimo laiko pakeitimus (taip pat elektroniniu paštu) ir aš patvirtinau, jog sutinku su pakeitimais. Tačiau naujų bilietų negavau. Ckeck-ine naujas laikas, tačiau bilietai jau nėra teisingi. Ar man reikia juos visvien atsispausdinti ir pranešimą apie laiko keitimą, ar priduodant bagažą užteks tik check-in`o lapų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,

   iš naujo atsispausdinkit įlaipinimo talonus ir juos turėkite, daugiau nieko nereikės oro uoste, tik laiku atvykti į reisus pagal pasikeitusį laiką.

   Atsakyti
 78. KAROLINA

  Labadiena,

  Turiu padaryti check-in savo kudikiui…taciau niekaip neiseina uzpildyti laukeliu. Turime laikina grizimo pazymejima, kuris galioja iki balandzio 18d, vienintele diena kuria galiu pazymeti yra 29 arba 30…kaip suprasti? ka daryti? Beto kuri dokumenta rasyti pasa ar id, jei dokumentas isduotas lietuvos ambasadoje, kuria sali rasyt UK ar Lietuva?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Karolina,

   pasirinkite „pasas“, o galiojimą – anksčiausią, kokį duoda, dokumentas tiesiog turi galioti kelionės metu.

   Atsakyti
   1. KAROLINA

    aciu, o salis rasyt jk?
    zinau, kad kvailas klausimas, tiesiog nezinau, kaip ambasada ivardint ar tai lietuvos respublikoje isduotas ar jk

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     rašykit LT, amabasada yra Lietuvos teritorija.

     Atsakyti
 79. Inga

  Laba diena,
  Šeima planuojame skrydį (su Ryanair). Skris 2 tėvai + kūdikis 1,5 m ir vaikas 3,5 m. Registruoto bagažo neplanuojame (tik rankinis). Be sulankstomo kūdikio vežimėlio norime paimti ir + 2 vnt. vaikų automobilines kėdutes. Kada, kaip užregistruoti sulankstomą kūdikio vežimėlį (skrydis be registruoto bagažo) ? Kokios sąlygos jei norime vežtis automobilines kėdutes ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   registruoti vežimėlio nereikia, jį atiduodate ir atsiimat įlipant/išlipant iš lėktuvo. Automobilines kėdutes reikės užregistruoti prie ryanair registracijos langelio išvykimo salėje, ne vėliau 2 val. iki skrydžio.

   Atsakyti
   1. Inga

    Ar už autokėdučių gabenimą taikomi kokie papildomi mokesčiai ?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Ne, vienam vaikui galima nemokamai turėti sulankstomą vežimėlį + autokėdutę, iki 1 vnt. – nemokamai.

     Atsakyti
 80. Jolanta

  Laba diena,
  Mano ir vaiko bilietai pirkti atskirai(vaikui 15m.). Užregistruoti internetu vaiko negaliu.Skambinau duotu tel.nr. kad „sujungtų“mano ir Jo bilietus. Gavau laišką,kad“ rezervacija…statusas patvirtinta“. Ar bus mokestis registruojant oro uoste? Kiek laiko prieš skrydį galiu registruoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   internetu jūs galite registruotis ne anksčiau 7 d. bet ne vėliau 4 val. iki reiso. Oro uoste registracija mokama, todėl reikėtų ją pasidaryti internetu.

   Atsakyti
   1. Jolanta

    Ryanair puslapyje rašo,kad asmenys iki 16 m. turintys atskirą rezervacijos kodą nei suaugęs asmuo,negali registruotis internetu. Ar vistiek bus taikomas mokestis oro uoste?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jūsų rezervacijas sujungė, tai turėtų leisti registruotis, pabandykite, jeigu neleis, tuomet tikslią informaciją, ar bus registracija oro uoste mokama galės suteikti tik patys ryanair.

     Atsakyti
   2. Sandra

    laba diena, as mano vaikinas ir kudikis 5 menesiu yra nupirkti bilietai tik neivesti duomenys, atsitiko tokia problema kad kudikiui laikinam pasui gauti reikia apostiles o as jos neturiu ir siandien tik tesiusiu laiska kad gaut patvirtinima, musu skrydis yra balandzio 3 diena sekmadieni), todel norejau paklaust, jei pvz gauciau apostile kovo 31( ketvirtadieni) ir sekancia diena nuvaziuociau y ambasada uk tai dar speciau suvest visa info ir gaut bilietus? ar jau per velu? as gyvenu uk
    bilietai yra nupirkti pirmyn ir atgal

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Sandra,
     registruotis skrydžiui internetu galima ne vėliau 4 val. iki išvykimo, toddėl viskas tvarkoje.

     Atsakyti
  2. LINA

   GAL GALITE PASAKYTI KOKIU NUMERIU KREIPETES MUMS TOKIA PAT SITUACIJA VAIKUI BILIETA VELIAU NUPIRKOME JAM 9METAI

   Atsakyti
 81. Greta

  Sveiki, perkant Ryanair bilietus vietoje pavardės lietuviškais rašmenimis įrašiau pavardę lotyniškais rašmenimis (vietoje Čapinas įrašiau Capinas). Ar dabar reikės pirkti naują bilietą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   viską padarėte gerai, raidžių su lietuvybėm sistema nebūtų net ir priėmusi.

   Atsakyti
 82. Edvinas

  Labas vakaras, noriu kad 15m. sunus vasarai is Lietuvos atskristu i Airija,ar reikia musu su zmona notoro patvirtinto sutikimo? Skristu su mano geru biciuliu.Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edvinai,
   taip, reikia, nes kartu nekeliaus tėvai ar globėjai.

   Atsakyti
 83. Inga

  Sveiki,
  Mano paso galiojimas baigiasi 16 birzelio, 30 birzelio skrendu I Lt, ar reikia pasikeisti pasa UK at galiu tai padaryti gryzus I Lt

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   jums reikia kreiptis 5 LR ambasadą ir pasikeisti pasą, keiauti su negaliojančiu – negalima.

   Atsakyti
 84. kristina

  Laba diena,

  Skrydis i Norvegija kovo 8 d.- grizimas kovo 21 d., pasas galioja iki balandzio 21 d. ar reikia prasitesti pasa?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   taip, reikia, Norvegija ne EU, reikia kad pasas galiotų bent 3 mėn. nuo kelionės pradžios.

   Atsakyti
 85. Greta

  Sveiki,
  tik atlikus check in internetu ir atsispausdinus bilietą, pastebėjau, jog yra klaida pilietybėje. Ne lietuvių, bet rusų, nors pase pilietybė lietuvių. Ar bus keblumų oro uoste?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   smulki klaida, neturėtų užkliūti.

   Atsakyti
 86. Dovile

  sveiki. turime vaikui gryzimo dokumenta. kaip daryti check in? tera pasirinkti pasas arba id, o musu nei tas nei anas…. ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,

   ši dokumentas traktuojamas kaip pasas.

   Atsakyti
   1. Dovile

    o dokumento numeris? tai tas kuris turi 2 raides ir 6 skaitmenis? 🙂 aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Ten turėtų tik vienas ir tebūti …

     Atsakyti
     1. Dovile

      ant gryzimo dokumento neraso kad tai dokumento numeris. tiesiog apacioje yra LT093702 tokie skaiciai

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Tai tvarkoj, šis ir yra.

     3. Dovile

      bijau, kad ko nepridaryciau 🙂

     4. Dovile

      viskas pavyko.tik sedimos vietos dabar skirtingos… as gale vyras prieky..ar galima jas pakeist sumokejus pinigus ?

     5. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Dabar jau ne, jums kad pakeisti reikia nuimti check in, tai kainuoja 10 €/žm., tada jau pirktis mokamas vietas, nemažai kainuos.

 87. Andžela

  Sveiki. Noreciau paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis UV nagu lempa? Aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
 88. Ignas

  Sveiki,
  likus savaitei iki skrydžio padariau „check in“. Po to užsisakiau lagaminą šiam skrydžiui. Sistemoje informacijos apie bagažo statusą nerandu. Ar oro uoste nekils nesklandumų, jei įlaipinimo kortelėje bagažas nepažymėtas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ignai,
   jeigu užsakėte ir gavote patvirtinimą, tuomet viskas tvarkoje, nekils.

   Atsakyti
 89. Agne

  Sveiki skrendant su ryanair is Anglijos i Lietuva su puse metu vaiku kuris neturi paso, ar butinai per ambasada reikia gauti leidima? Nes midwife pasake, jog nebutinai galima vaziuoti i ambasada, galima gauti kazkoki prie tevu paso ar ID prideda su notaro patvirtinimu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   mano žiniomis, reikalingas laikinas kelionės dokumentas, kuris išduodamas ambasadoje.

   Atsakyti
 90. evaldas

  sveiki norejau paklausti :
  zadu skrysti i Lietuva is Edinburgo su vaiku bet noreciau gryzti vienas ( vaika noreciau palikti per visa vasara pas mociute ) o pasiimti vaiko skristu mano zmona.Ar reikia man pirkti atskirus bilietus ar galima tai padaryti vienu pirkimu ? Is anksto dekoju uz informacija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Evaldai,

   šiuo atveju reikia atskirų bilietų: jums ir vaikui pirmyn, tik jums atgal, žmonai pirmyn, žmonai ir vaikui atgal, taip bus patogiausia ir sukels mažiausiai problemų, o kaina bus tapati.

   Atsakyti
 91. Tadas

  Sveiki, turiu toki klausimeli. Esu bilietus nusipirkes i Lietuva 2016- 01- 01, siandien bandziau padaryti internetine registracija, kadangi buvau prarades asmens dokumenta Londone gavau asmens grizimo pazymejima. Noredamas uzsiregistruoti susiduriau su problema, kad expiry date nera tokios datos, nes mano asmens grizimo pazymejimas galioja iki 2016-01-04, o data anksciausia sausio 18, ka reiketu daryti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tadai,
   tokiu atveju nurodykite artimiausią leidžiamą datą, tai nieko neįtakoja.

   Atsakyti
 92. Asta

  Sveiki, pirkdama bilietus, vyro pavardėje paskutinė raidę įvedžiau ne „s“ , o „e“ , ir pamačiau tik atsispausdinusi įlaipinimo kortelę. Norėjau paklausti, ar dėl to gali kilti problemų ?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   ne, nekils, svarbu pirmos trys raidės būtų teisingos.

   Atsakyti
 93. Rūta

  Sveiki.
  Sakykite prašau ar galiu vežtis tortą atskiroje dėšutėje? Ar tai nesiskaitys bagažo vienetas, t.y. vietoje rankinės ir salono lagamino. Bijau, kad uolieji darbuotojai nepaprašytų įdėti tortą į lagaminą:)

  Taip pat noriu žinoti ar privalau turėti medicininį dok., kuriame būtų įrašyta, jog po operacijos rankoje yra metalinių detalių. Galbūt jos gali kelti garsą asmens patikros metu.Ar reikia anglų klb.tokio dok.?

  Dėkoju

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   tortas tikrai bus traktuojamas kaip atskiras rankinio bagažo vienetas, todėl jis turi būti arba lagamine, arba jums reikės atsisakyti vieno rankinio bagažo.
   Išrašą dėl metalinių detalių anglų kalbą geriau turėti, bus paprasčiau praeiti patikrą.

   Atsakyti
 94. Julija

  Sveiki, ar reikalinga viza asmeniui, turinciam leidima gyventi lietuvoje ir turinciam keliones pasa, bet neturintis pilietybes (tautybe – rusu), skrendant is lietuvos i vokietija? Ir kaip teisingai uzpildyti registracija (check-inn)?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,
   dėl konsulinių klausimų jus gali tesingai pakonsultuoti tik Rusijos ambasada:
   http://www.lithuania.mid.ru/index_li.html
   Registruojantis skrydžiui reikia suvesti visus duomenis, kurių prašo sistema, pasirinkti dokumentą – pasas.

   Atsakyti
 95. Ina

  Sveiki,

  ar iš vienos rzervacijos (3 suaugę ir 3 metų vaikas) galima daryti mokamą registraciją tik dviem: mamai ir vaikui, taip užsitikrinant, kad vaikas vienas nesėdės? Ar būtinai reikia visiems keturiems mokamą daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ina,
   ryanir būtent mamos su vaiku lėktuve niekada neišskiria, todėl mokama registracija nebūtina, mama su vaiku tikrai sėdės šalia.

   Atsakyti
   1. Ina

    Tačiau čia skaitau atsiliepimus, kad tokių situacijų yra buvę.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Man neteko girdėti apie tokias situacijas, betkokiu atveju, mokamą registraciją tik daliai keleivių jūs pasidaryti galite.

     Atsakyti
 96. saulius

  uzsisakiau bolietus internetu 2015 12 11dienai,bet dar negavau email mano duomenu
  [paso] ivedimui ir dar noriu pasikonsultuoti ,koks jusu tel.nr?

  Atsakyti
 97. Renata

  Sveiki.Mes skrendam i Lietuva is Birmingemo lapkricio 24d. Vaikai mano skrenda su grizimo pazymejimais.Bet cekinime nera tokio pasirinktino dokumento,tik pasas arba ID kortele.Ka man pazymeti kad leistu cekintis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Renata,
   laikinas kelionės dokumentas prilyginamas pasu, rinkitės „pasas“.

   Atsakyti
 98. Diana

  Sveiki,

  Norėčiau pasidomėti, ar dėl susidariusios situacijos Prancūzijoje bilietų datos keitimas kainuotų papildomai?Planavome skristi 11.22-11.25 ir galvojame apie galimybę nusikelti datą į vėlesnį laiką.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   deja ne, keitimas būtų daromas pagal visas taisykles.

   Atsakyti
 99. Violeta

  Sveiki, bilietus rezervavau lietuviškoje ryanair svetainėje ir vardą bei pavardę įrašiau lietuviškomis raidėmis. Chekiną dariau angliškoje svetainės versijoje, nes lietuviška nelabai tvarkingai išversta. Gavosi taip, kad lietuviškos vardo raidės tapo hieroglifais. Prisijungus per lietuvišką svetainę ir pasirinkus „iš naujo spausdinti įlaipinimo taloną“, sistema atsiuntė naujus, lietuviškus bilietus, su neiškraipytom pavardėm, parašytom lotyniškais simboliais. Barkodas ir sėdėjimo vietos nepasiketė, tik boarding pass lietuviškas. Ar neiškils problemų oro uoste? Ypač grįžtant iš Londono atgal su tokiu lietuvišku boarding pass?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Violeta,

   ryanair skanuoja barkodą, todėl viskas gerai.

   Atsakyti
 100. arūnas

  Sveiki, skrendam į Hahną lapk. 15 d. pirmyn su „Ryanair“. o atgal su ,,Wizzair“, darau registraciją naujajame ,, Ryanair“ puslapyje ir atspausdina kažkokį keistą bar kodą (tokie smulkučiai kableliai, taškeliai), o spausdinuosi ,,Wizzair“ – viskas gerai. Taigi ne kompo kaltė. Nuvažiavau į aerouostą, ten pasakė, kad perspaudins prieš skrydį nemokamai, bet vis tiek neramu. Įdomu kur problema?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Arūnai,
   problema, kad ryanair pasileido naują dizainą todėl dar ne viskas veikia, kaip turėtų ir jie tai žino.

   Atsakyti
 101. Kristina

  Sveiki. Atsitiko tokia situacija kad pirkdama bilietus parasiau lietuviskas raides ir kaip dariau check in tai vietoj lietuvisk raidziu gavosi cheroglifai. Paprasiau, kad man pakeistu tuos cheroglifus i normalias raides. Tai kaip pakeite pasikeite barkodas ir pirkimo eiles nr.. artai normalu kad pasikeite viskas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   nieko tokio, kad pasikeitė, tai normalu, teoriškai išeina, kad pasikeitė keleivis.

   Atsakyti
 102. Živilė

  Sveiki pirma karta check in padariau naudodamasi apps programele , taigi dabar oro uoste man reikes parodyti ne atspauzdinta lapa o telefono ekrane boarding pass ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   taip, to užteks, yra tik keletas oro uostų, kur negalima naudotis mobiliu įlaipinimo talonu:

   Agadir
   Essaouira
   Fez
   Nador
   Oujda
   Marrakesh
   Rabat
   Tangier
   Zaragoza
   Alghero
   Kefalonia
   Volos

   Atsakyti
 103. Živilė

  Sveiki,
  Parsisiunciau apps programele ir pirma karta ja dariau check in’a kaip elgtis oro uoste tiesiog telefone atidaryti ir parodyti aptarnaujanciam asmeniui boarding pass? Ir dar vienas klausimas: skrendu su dviem mazameciais ir vienas is ju kudikis taigi galime tureti tik vezima kuri gabena nemokamai ? Ir jokio bagazo iki 10 kg?dekoju uz atsakyma is karto

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   bagažas suaugusiam iki 10 kg. priklauso bet kokiu atveju, vaikams – taip pat po 1 rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.+pilnai sudedamas vežimėlis. Oro uoste pakaks parodyti parsisiųstą įlaipinimo taloną į telefoną.

   Atsakyti
 104. Jurgita

  Sveiki. Ryt mano skrydis į Lietuvą negaliu atsispausdinti bilietą, nes skrendu su asmens grįžimo pažymėjimu ir neleidžia įrašyti expiry date kadangi baigiasi 11.02

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurgita,
   veskite vėlesnę datą, EU ribose kelionės dokumentas turi galioti kelionės metu, todėl tai nesukels jokių problemų.

   Atsakyti
 105. Žaneta

  Sveiki, tik atlikus chek-in internetu pastebėjau, kad pavardės trečia ir ketvirta raidės sukeistos vietomis. Ar dėl to gali kilti problemų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Žaneta,
   ne, svarbu pirmos 3 raidės tvarkoj.

   Atsakyti
     1. Žaneta

      Dėkui, pataisė be mokesčio 😊

 106. Kristina

  Laba diena, pirkau bilietus is Londono i Lietuva ir atgal. Sunus skrenda i Lietuva su asmens grizimo pazimejimu, neleidzia padaryti check in, nes negaliu pasirinkti datos .Kodel?Ir ka daryti? Aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,

   negali sistema neleisti dėl dokumento padaryti check-in, gal dar nėra 7 d. iki skrydžio?

   Atsakyti
   1. Kristina

    Skrendame 10. 22 diena, kai prieinu prie dokumento datos ismeta kad anksciausia data 03.11 men. Dokumentas galioja iki 29 dienos. Bilietus pirkau pirmyn atgal vienu metu. Gristam butent 03.11. Gal galima atskirai kazkai daryti check in pirmyn?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     EU ribose skrendant, dokumentas turi galioti skrydžio metu, darykite ilgesnį, tai tikrai nesutrukdys skristi.

     Atsakyti
 107. Eb.

  Sveiki, pirkau savo mamai ir sesei bilietus is Lietuvos i Anglija ir atgal. Tomis paciomis dienomis, tomis paciomis kryptimis, bilieta nusipirko ir teta. Ar butu galima visus isigytus bilietus sudeti i viena uzsakyma, kad darant check-in ir sistemai paskiriant vietas joms leistu sedeti visoms kartu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ne, į vieną rezervaciją jūs nesudėsite abiejų užsakymų, jeigu būtinai norit, kad sėdėtų kartu, tai galite vienai rezervacijai padaryti nemokamą check in, o kitai mokamą, pasirenkant vietas šalia (beje, ryanair negarantuoja, kad vienoje rezervacijoje esantys keleiviai sėdės kartu).

   Atsakyti
 108. aukse

  Sveiki, kokia programelė reikalinga, galėčiau atsidaryti skaitmeninį bilietą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aukse,

   nereikia jokios, galite tiesiog parsisiųsti ir atsidaryti. Jeigu jums patogu, galite parsisiųsti ryanair app, ten visos funkcijos yra.

   Atsakyti
 109. Renata

  Sveiki. Norėjau pasiklausti, ar rankiniame bagaže gabenamą mineralinę (birią) pudrą ir kosmetines kaukes miltelių pavidalu reikia dėti į skysčiams skirtą maišelį ar tiesiog galima vežtis šias priemones atskirai rankiniame bagaže ir galiu jų vežtis neribotą kiekį? Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Renata,

   biri pudra yra neribojama, bet tegul ji būna originaliose pakuotėse, kad nesukeltų dviprasmybių.

   Atsakyti
 110. Dovile

  Sveiki norejau paklausti skrendame su kudikiu is anglijos i lietuva ir vaikuciui isimsim laikina pasa ka reikia zymeti darant ckeck in kaip pasa ar kortele ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   reikia rinktis „pasas“.

   Atsakyti
   1. Viktorija

    O jeigu lietuvoje zadame daryti kortele o ne pasa… Ar nebus bedu skrendant atgal? Nes check in bus uzregistruota kaip pasas.

    Atsakyti
 111. Ieva

  Sveiki, as skrendu rytoj is Liverpool i Vilniu su nepilnameciu , kuriam bilietas buvo nupirktas atskirai. Susisiekiau su ryanair zmonemis, jie sutvarke, kad mes kartu galetume skristi, net vietas pasake, tik liepe vaiko bilieta oro uoste atsispausdinti likus 2 val pries skrydi. Tai idomu, ar nuejus as ji taip lengvai atsispausdinsiu, nes man db i email atejo priminimas, kad vaikui reik check in padaryt, bet jo duomenys suvesti yra.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   įprastine tvarka oro uoste įlaipinimo talono spausdinimas kainuoja 70 €, šiuo atveju gal ir neims, bet jeigu turite galimybę, geriau prisijunkite prie rezervacijos ir atsispausdinkite įlaipinimo taloną iš anksto.

   Atsakyti
 112. airina

  PIRKAU DRAUGAMS BILIETUSIR RASYDAMA VARDUS PADARIAU KLAIDU.DRAUGES PAVARDES GALE PRALEISTOS DVI RAIDES O VAIKO PRALEISTA KETVIRTA VARDO RAIDE.AR DEL TO KILS PROBLEMU? AR KAZKOKIU BUDU GALIMA KLAIDAS ISTAISYTI.BILIETAI JAU ATSPAUZDINTI

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,

   tokio kontakto oficialiai nėra, ryanair Lietuvoje atstovauja Litcargus, bet jie nelabai kuo gali padėti, jų tel.:
   8 37 750 195

   Atsakyti
 113. Irmantas

  Sveiki, atsitiko beda,pirkome bilietus is lietuvos i (sali) kur skrido 2 suauge ir du vaikai (15) ir (12) metu..Problema ta kad mes uzsakem bilietus kaip 4 suaugusiems zmonems,kaip istaisyti sia klaida?Jei reikia skambinti,tai kokiu telefono numeriu? Aciu.

  Atsakyti
 114. sandra

  Sveiki.skrendame is uk London i Lietuva.ir sutrikome nes darant check in nezinoma ka zymeti ISDAVIMO SALIS? pasus mums isdave amabasada Londone, bet pasas lietuviskas juk.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   jums reikia žymėti „Lietuva“, ambasada Londone tai taip pat Lietuvos teritorija.

   Atsakyti
 115. Ingrida

  Sveiki, gal galetumete pakomentuoti Ryanair situacija Danijoje?Turime 2 bilietus Rugsejo menesiui is Billundo oro uosto i Tenerife.Musu ziniomis uzdarytos tik bazes, o skrydziai toliau vykdomi, taciau pergyvenam, kad atsauks ir skrydzius…Gal patartumet ar verta rizikuoti ir laukti, nes kelione svarbi. Aciu!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   kol ryanair nenuėmė skrydžių (apie tai praneša SMS arba el. paštu), jie tikrai planuojami. Jeigu iki šiol nenuėmė, neturėtų nuimti.

   Atsakyti
 116. vaida

  sveiki,pirkdama bilietus pavardeje padariau klaida, vietoj i irasiau y, kaip butu galima istaisyti klaida.
  aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   jeigu klaida ne pirmose 3 pavardės raidėse, tuomet nekreipkite dėmesio, neužklius.

   Atsakyti
 117. violeta

  sveiki norejau informacijos ,kaip galima dapirkti bilieta vaikuj aciu

  Atsakyti
   1. Naringa

    Sveiki,norejau pasiteirauti,ar galima nemokant jokio mokescio rankini bagaza 10kg.atiduoti i bagazo skyriu?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Neringa,
     ne, negalima, nebent jūs liptumėt į lėktuvą 90 ar dar vėliau, tuomet rankinį bagažą automatiškai perkelia į bagažo skyrių.

     Atsakyti
 118. Osvaldas

  Sveiki jeigu vaikas turi jau 16metu,tai gali jau vienas skristi su lektuvu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Osvaldai,
   taip, ryanair leidžia keliauti vieniems keleiviams nuo 16 metų imtinai.

   Atsakyti
 119. Haroldas

  Laba diena kaip galima sujungti vaiko ir lydincio asmens biletus ir pavardes skirtingos. vaiko dar nenupirktas.o lydincio jau nupirktas biletas, kaip kalbeti telefonu LIETUVISKAI nes APSURDAS kad niera LT kalbos kaip sujungti kalbant LT .skrydis po 2 sav ,noreciau suspetii

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Haroldai,

   čia įmanomas tik sekantis scenarijus:
   vaikui užsakot kaip suaugusiam;
   susisiekiat su ryanair ir informuojate, kad tai vaikas ir kad skrenda su suaugusiu (reikia nurodyti suaugusio rezervacijos kodą).
   Su ryanair bendrauti galite tik anglų kalbą, lietuviškai kalbančio aptarnaujančio personalo ryanair neturi.

   Atsakyti
 120. Jovita

  laba diena, norejau paklausti ar gali nepilnametis vazuoti su giminaiciu bet biletai pirkti ne kartu, ar reikia skambinti kur nors pranesti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jovita,
   reikia rezervuoti kaip suaugusiam ir po to pranešti ryanair, kad tai nepilnametis, kitaip skristi neleis, tel.:
   +44 871 2460003

   Atsakyti
 121. Ieva

  Sveiki, skrendant su rankiniu bagazu i Anglija kiek galiu tureti cigareciu?

  Atsakyti
 122. Asta

  Nesuprantu kodel butent is Lietuvos nesileidzia nes seip tos pacios oro linijos Švedijoje leidziasi ir kyla tiek i Ispanija Airija Anglija ir taip toliau pilas oro uostas lektuvu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Yra daug veiksnių, kurie lemia maršrutų pasirinkimą, čia jau aviakompanija sprendžia, kas jiems apsimoka, kas – ne.

   Atsakyti
 123. Asta

  Labas noriu paklausti kodel i Svedija nera ne vieno skrydzio su pigiu skrydziu bendrovemis I Norvegija galybe Anglija Airija net sunku isvardint net i sSuomija o i Svedija neskrenda buvo skrydziai is is Rygos ir is Kauno dabar antri metai nuimti nors daug sykiu teko skristi lektuvai budavo pilni

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   nėra tik dėl komercinių priežasčių, galbūt per brangūs oro uostai Švedijoje į juos skraidyti, didelė konkurencija ir pan.

   Atsakyti
 124. Gintare

  Sveiki,
  Skrendam su 6 men vaikeliu ir vezames sketuka (sulankstoma vezimeli)…ar galime dar kartu veztis automobiline kedute ??
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   taip, galite, kūdikiui galima turėti 2 įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę arba kelioninį lopšį.

   Atsakyti
 125. Renata

  Laba diena,
  su vaiku nusipirkom bilietus i anglija birzelio 27 dienai. Mums labsi reikia kad perkeltumet musu skrydi i liepos menesi. Kiek reikes primoketi?

  Atsakyti
 126. rita

  svieki:) turiu klausima kaip nupirkti nemilnamietei bileta is lietuvos i anglija jaigu lydintis asmuo jau turi bileta ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rita,
   pirkite kaip pilnamečiui, po to susisiekite su ryanair ir informuokite, su kuo nepilnametis skris (nurodykite rezervacijos kodą) ir tikslius nepilnamečio duomenis, susisiekti galima telefonu:

   +44 871 2460003

   Atsakyti
   1. Aušra

    Sveiki
    Ar būtų galimybė tiesiog palydovės prašyti kad „prižiūrėtų“ nepilnametį skrydžio metu,nes nerandu lydinčio asmens arba kokiu būdu galima būtų sužinoti kas skrenda konkrečią dieną kad prašyti sujungti bilietus

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Aušra,
     keleivio iki 16 m. ryanair vieno neskraidina, o informacija, kas skrenda konkrečiu reisu, yra konfidenciali, niekas neturi teisės jos teikti.

     Atsakyti
     1. stase

      Noriu paklaustas turiu tik atspausdinta bilietą cekin nėra galimybes padaryti paskambinti ir neina skrendu iš Frankfurtas hanh kas man bus areuosto ar praleis y lėktuvą aciu

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki Stase,
      jeigu nepasidarysite chck in internetu, oro uoste jums reikės už registraciją susimokėti 70 €.

 127. Dovile

  Sveiki,
  Norejau pasidomėti, jau esame nusipirke bilietus is UK i LT, jei as pries skrydį susituokiu UK ir noriu pasa pasikeisti jau Lietuvoje nuvykusi, nes bilietai uzsakyti mano mergautine pavarde, atgalinius jau pirksiu is Lietuvoje. Ar reikia susituokus UK keisti pasa ir keisti biliete pavarde, ar nieko nereikia daryti?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   Nereikia nieko daryti, kol nepasikeitėt paso po sutuoktuvių, jis galioja ir su juo galima keliauti.

   Atsakyti
   1. kristina

    Laba diena.Nupirkti du bilietai vaikams,be suaugusiu is Vilniaus i Dublina.Kaip dabar man juos priristi prie kitu zmoniu ,su kureis jie skrys ?

    Atsakyti
 128. Deivis

  Sveiki, turiu keblumu darydamas chek – in, tame laukelyje kur reikia pasirinkti dokumenta su kuriuo as grisiu yra tik id kortele ar pasas, bet tokio kaip laikinas keliones pazymejimas nera, ka tokiu atveju daryti? aciu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deivi,
   tokiu atveju rinkitės „pasas“.

   Atsakyti
 129. deimantas

  labas vakaras , taigi turiu tokia isgasti , uzsakinejau bilietus savo draugei , kadangi pildziau ryanair.com lietuviu kalba , ten kur buvo pasirinkimas ponia , ponas ar panele ismete tris P , tai yra P. P. P. . Taigi nezinodamas kur ponas kur ponia , pasirinkau bet kuri , dabar parejo laiskas i emaila PONUI KRISTINA , taigi norejau paklausti ar nebus keblumu cekinant bilietus kad sumaisyta lytis

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   bus, supainiojus panelė ar ponia tikrai nesukeltų nesklandumų, bet lytis turi būti teisinga. Jums dabar reikia telefonu pranešti tikrąją lytį: +44 871 2460003.

   Atsakyti
   1. deimantas

    pats paklausiau pats ir atsakau , jokiu problemu nebuvo , nei cekinant nei skrendant , svarbu kiti duomenys kad butu teisingi , sekmes kelionese

    Atsakyti
 130. Vaida

  Laba diena,

  Gal padėtumėt? Per ryanair užsisakiau „sportinį bagažą“, bet pasirodo man reikėjo užsakyti „didelį sportinį bagažą“, kuris kainuoja brangiau. Ar eina atšaukti pirkimą? O gal galima kažkaip primokėti ir gauti tą „didelį sportinį bagažą“?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   automatiškai tokios galimybės internetu nėra numatyta, jums reikia susiekti su ryanair, kad su priemoka pakeistų į jums reikiamą bagažą:
   +44 871 2460003

   Atsakyti
 131. Dite

  Sveiki. planuoju skristi su kudikiu ir veztis stokke vezimeli , jis yra sudedamas ,tau ne vadinamas ,, sketukas “ ar del to nekils problemu? ir dar klausimas esu girdejusi ,kad sugadina vezimelius, istepa ir pan, ar nusipirkus draudima galima gauti kompensacija? nes vezimelis gan brangus, butu labai gaila.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   galite įsigyti bagažo draudimą, tuomet tikrai kompensuojami sugadinimai. Dėl „skėtuko“ – taisyklėse parašytas „pilnai sudedamas“, jeigu jis toks, tuomet tvarkoj.

   Atsakyti
 132. Daiva

  sveiki, šiandien bandžiau užsiregstruoti (check in) skrydžiui ryanair puslapyje. keista, bet nereikėjo pildyti jokios informacijos apie asmenis (asmens kodų, pilietybės, pasų galiojimo laiko ir pan.), tačiau davė atsispausdinti bilietus boarding pass / įlaipinimo korteles, juose nurodytos ir sėdėjimo eilės bei vietos. ar tikrai užsiregistravau skrydžiui? ar nekils problemų oro uoste? gal kaip nors būtų galima pasitkrinti registracijos duomenis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   tai yra visiškai normalu, ne visais maršrutais reikia paso duomenų, jūs jau turite viską, ko reikia.

   Atsakyti
 133. Laimonas

  Laba diena. Iškilo keli klausimai apie laikina kelionės dokumentą kūdikiui (6+mėn). Situacija tokia jog norim pirkti bilietus iškart su atgaliniu skrydžiu(UK-LT..,LT-UK), bet į prieki skrendant bus naudojamas laikinas vaiko dokumentas. Pasistengsiu suformuluoti kuo įmanoma aiškiau: Skrendant į prieki bus pildoma informacija apie vaiką iš laikino dokumento, kiek suprantu laikinas kažkoks numeriukas ar asm, kodas ir pnš bus tame dokumente, bet skrendant atgal jau su turimu nauju pasu, juk manau duomenys t.y. kodai ir pnš bus skirtinga? Ir dar vienas klausimas: perskaičiau kažkur forumuose jog „Ryanair“ skrydžių bendrovė nepriima laikinų dokumentų internetinėje svetainėje pildant informacija apie ta asmenį kuris ruošiasi skristi su tuo laikinuoju dokumentu ir kad reikia susisiekti su kompanija telefonų, ar taip išties yra? Ar galiu būt ramus jog gavę laikinąjį dokumentą lengvai ir nesunkiai nusipirksime skrydžio bilietus ir užsipildysim reikiama informacija?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laimonai,

   kadangi ar pirkti du bilietus į vieną pusę + atgal, ar vieną bilietą pirmyn-atgal kaina beveik ta pati, patarčiau jums pirkti 2 atskirus bilietus, tuomet į vieną pusę registruodami vaiką suvesite laikinojo dokumento duomenis, o skrydžiui atgal – naujojo dokumento duomenis.
   Laikinojo dokumento nėra parinkties tokios, gal apie tai rašo, skrendant su laikinu dokumentu, reikia rinktis „pasas“, jokių problemų su tuo dokumentų keliaujant nekyla.

   Atsakyti
   1. Laimonas

    Labai dėkoju, viskas dabar atrodo kur kas paprasčiau.

    Atsakyti
 134. Lina

  Laba diena, norėjau paklausti, dėl ko neleidžia chekinant skrydžiui įrašyti dukros gimimo datos. Prie jos pavardės leidžia rašyti tik gimusius iki 1999 metų. Ką čia dabar daryti? Kur kreiptis? Visus kt duomenis leidžia įrašyti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   jeigu dukrai nėra 16 m., jai skristi vienai aviakompanija neleis, dėl to ir neleidžia pasirinkti metų, ankstesnių, negu 1999 m.

   Atsakyti
   1. Lina

    Aciu, bet gi ji su manim chekinasi, mes gi kartu ir bilietai kartu ir vietos kartu pirktos??

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tuomet jokių kliūčių pasirinkti metus neturėtų būti, nebent jūs pasirinkote, kad ji jaunimas iki 16 m., o jai daugiau. Jeigu ne, tuomet tik sistemos klaida galima būtų tai paaiškinti ir vienintelis būdas suvesti teisingus metus – susisiekti telefonu su ryanair atstovybe: +44 871 2460003

     Atsakyti
     1. Lina

      tai va ir esme, kad jai 12 metų ir neleidzia man pasirinkti jaunesniu kaip 1999 metų gimimo???

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      tuomet tik telefonu pavyks, čia kažkas sistemoje netvarkoje.

 135. Edvard

  Sveiki. skrysim su 3 metu vaiku. norime paimti su savimi vezimeli ir autokedute. rezervacijoje paspaudus papildoma iranga vaikui atsiranda 20Euru mokestis. nors informacijoje keleiviams raso kad 2vnt irangos galima vezti nemokamai. Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edvardai,
   jums ir nereikia spausti papildomos įrangos, tiesiog turėtu ją su savim ir oro uoste prie ryanair langelio ją užregistruoti, sudedamas vežimėlis ir autokėdutė skraidinami nemokamai.

   Atsakyti
 136. Simas

  Sveiki
  Mano sesuo nusipirko sunui bilietus ant seno sunaus paso. Dabar sunus issiemenauja pasa nes senasis nebegalioja ar reikia ant bilieto keisti duomenis kur pranesti ar praleis pro vartus ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simai,
   jeigu keleivis užregistruotas skrydžiui su senais paso duomenimis, reikia būtinai juos pakeisti, tai galima padaryti tik telefonu:

   +44 871 2460003

   Atsakyti
 137. vita

  sveiki, vakar atlikau bilito pirkimo operacija, taciau tik veliau pastebejau kad praleidau antra pavardes raide, ka tokiu atveju daryti? bendrove skelbia kad per 24val galima pakeitimus daryti nemokamai

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vita,
   tai galima padaryti nemokamai, bet reikia susiekti su ryanair atstovais telefonu, ineternetu to padaryti nepavyks, tel.: +44 871 2460003

   Atsakyti
 138. Lolita

  Sveiki,

  Keliausiu pirma karta su 1,5 m dukryte i Alikante. Ar jai priklauso rankinis bagazas? Komentaruose radau, kad man priklauso 10kg. , o kudikiui 5 kg? Ar reikia suvynioti ar kazkaip kitaip supakuoti vezimeli? Ar galiu veztis rankiniame bagaze vaistu buteliukus 120ml. vaikui, arbata vaikiskame buteliuke 125ml? Ar galima veztis rankiniam bagaze kremus stiklinis indelis ar buteliukas 30ml.? Labai dekoju uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lolita,
   visi skysčiai iki 100 ml. rankiniame bagaže neribojami, skysčiai, skirti kūdikiams talpose virš 100 ml. taip pat leidžiami. Vežimėlio (turi būti pilnai sudedamas) kažkaip atskirai pakuoti nereikia, leistino nemokamo rankinio bagažo kiekis suaugusiam – 2 vnt. (vienas iki 10 kg., kito svoris neribojamas, tačiau leidžiami nedideli gabaritai), kūdikiui – 1 vnt. iki 5 kg.

   Atsakyti
   1. Lolita

    Aciu. O mano ir kudikio gali buti viename krepsyje, tai butu 1vnt – 15kg? Ar geriau atskirai?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tik atskirai, vienas krepšys negali viršyti leistinų svorio apribojimų.

     Atsakyti
     1. Lolita

      Supratau, o kudikio krepsio matmenys nesvarbus?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      ne, tokie apribojimai neįvardijami, vadinasi – neribojami.

 139. Aistė.

  Sveiki.
  Norėjau paklausti ar mano ir mano trimečio sūnaus vietos lėktuve bus greta ar reikia kažkur kreiptis, nors ir pirkome bilietus abu iš karto?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aiste,
   jeigu vietas lėktuve renkatės nemokamas, aviakompanija negarantuoja, kad vietos bus šalia, bet realiai labai maža tikimybė, kad susodins kažkur atskirai.

   Atsakyti
 140. Jurate

  Laba diena, noreciau suzinoti pries kiek laiko iki skrydzio Ryaner puslapyje jau galima atsispausdinti nupirktus internetu bilietus? Mums skrydis 03.31 , liko 7 dienos bet dar neleidzia atsispausdinti .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   prieš 7, jeigu neleido, galbūt ten dar valandomis nebuvo lygiai 7, pabandykite vėliau truputį.

   Atsakyti
 141. Kazys

  Sveiki, norejau jusu paklausti, as esu isvykes i anglija dirbti,mano zmona Lietuvoje laukiasi antrojo kudikio,iki kiek nestumo savaiciu jus leidziate skristi nesciosioms mamytems? nes internete raso daug skirtingu nuomoniu, todel kreipiuosi tiesiai i jus siuo klausimu, gal galetumete atsakyti man i el pasta?taip butu patogiau, lauksiu jusu atsakymo .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kazy,
   be gydytojo pažymos galima skristi iki 6 nėštumo mėnesio, vėliau reikalinga apžiūra ir pažymą, kad skristi saugu.

   Atsakyti
   1. Kazys

    supratau,bet daktaras teigia kad oro linijos leidzia skristi max iki 32 nestumo savaiciu, mano zmonai yra jau 34 saw, bet kolkas dar nera galimybes jai atskrist su dukrele, tarkim ar su pazyma daktaro jus leistumete jai skristi 36-37 nestumo sawaiciu?
    aciu uz atsakymus

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Kazy,
     jūs rašote į informacinę svetainę, skirtą ryanair, o ne ryanair aviakompanijai, tiesiogiai su jais susisiekti galima telefonu: +44 871 2460003

     Atsakyti
 142. laura

  Ar galima tureti bilieta skrydzio metu telefone, kai gerai matosi bar kodas? Bilietas darytas chek-in metu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   taip, įlaipinimo kuponą galima turėti ir tik telefone, bet patarčiau turėti ir atspausdintą – nesuveiks kažkas ar išsikraus, oro uoste reikės sumokėti 70 € už check – in.

   Atsakyti
 143. Diana

  Laba diena. Užsakinėjant bilietus dviems suaugusiems ir kūdikiui per klaida kūdikis buvo priskirtas prie kito asmens,o ne prie mamos. Kaip galima būtų ištaisyti klaidą? Tai galima padaryti tik iš anksto ar oro uoste? Ir kūdikiui keliaujant į UK su mama kai pavardės yra vienodos daugiau kokių dokumentų ar reikia?Ar pakanka tik ID? Dėkui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   kūdikiui jokių papildomų dokumentų nereikia, o prie ko priskirta nėra svarbu, jeigu keliausit kartu, bet jeigu norit būtinai sutvarkyti, tai tel.: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 144. Arminas

  Labas Rytas. Dar turiu Viena klausimą , as esu 14 metu berniukas, ir skrendi su mamos drauge ir jos vaikais is Frankfurto i Kauną . Jie mane įtraukė i viena grupe, tai ar to pakanka ? Ta prasme kad grupe padare. Ar mane normaliai praleis ir viskas bus gerai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Arminai,
   jūs skrendate su suaugusiu keleiviu, to pakanka, nieko daugiau nereikia, viskas bus gerai.

   Atsakyti
 145. Arminas

  Laba diena . Noriu paklausti skrisiu is Frankfurto i Kauną tik su rankiniu bagažu ir ar galiu skraidintis 90 mililitrų kvepalu ? , ar galiu vežtis cipsus ir guminukus? Ir ar galiu maža per Pety tasyte su savimi pasiimti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Arminai,
   galite vežtis viską, ką išvardinote, o rankinio bagažo vienetai leidžiami du: 55cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35x20x20 (svoris neribojamas).

   Atsakyti
 146. samanta

  Sveiki.Norejau psidometi vienu klausimu.Po vedybu dar nepasikeiciau pavardes,nusipirkome bilietus i Lietuva mano sena pavarde,bet grizus noriu skubos tvarka pasikeisti pasa su nauja pavarde,bilietai grizimui pirkti taip pat mano sena pavarde.Taigi,ar griztant atgal i uzsieni reikia tureti koki papildoma dokumenta,kad as tas pats asmuo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Samanta,
   taip, reikia turėti santuokos liudijimą ir seną pasą, to užteks.

   Atsakyti
   1. Jolita

    Sveiki, turiu tokia pacia situacija kaip Samanta. Bilietai nupirkti Anglija- Lietuva i abi puses su senaja pavarde, pasas bus keiciamas Lietuvoje, check-in nepadarytas dar. Susisiekus per Live chat, man pasiule pakeisti pavarde grizimo biliete uz €10. Ar tai naujos taisykles? Nes neprisimenu, kad butu reikeje moketi uz vaika, kai i prieki skridome su laikinuoju keliones dokumentu ir pasidarius pasa, paprasciausiai pakeite duomenis oro uoste uz dyka. Aciu.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Jolita,
     šiaip visada užtekdavo tiesiog turėti santuokos liudijimą ir seną pasą, tai bendra tvarka visoms aviakompanijoms. Jeigu pats ryanair darbuotojas nurodė, kad reikia keisti pavardę, tuomet kito varianto nėra, ryanair dažnai vadovaujasi savo tvarka ir taisyklėmis.

     Atsakyti
 147. Laura

  sveiki, noriu paklausti, jei turime bilietus 2keleiviams skristi, bet vienas is keleiviu tikrai nebeskris-ar galima su abiem bilietais skristi vienam keleiviui, bet tureti 2rankinio bagazo lagaminus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   ne, taip ryanair neleidžia elgtis.

   Atsakyti
   1. Laura

    tada noriu paklausti-ar galima grazinti bilieta? ir kaip tai padaryti, jei galima?iki keliones dar 2menesiai

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Laura,
     jeigu neįsigijote draudimo, tuomet ne, bilieto grąžinti negalima, jeigu turite draudimą ir atsitiko draudiminis įvykis, tuomet reikia kreiptis į draudimo kompaniją, kurioje apsidraudėte.

     Atsakyti
 148. Daiva

  Sveiki, norejau paklausti ar 16 metu vaikas jau gali skristi vienas, ar nereikia jokiu papildomu leidimu. Irdar ar gali 16 metu vaikas buti lydintis asmuo kito vaiko 7 metu. Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   16 ir 7 metų vaikai gali keliauti kartu, aviakompanija to neriboja, tačiau jums reikia susitvarkyti tėvų ar globėjų raštiškus sutikimus, kad jie gali keliauti vieni, to reikia Lietuvos migracijos tarnyboms.

   Atsakyti
   1. Daiva

    Sveiki dar karta. o jeigu vienas 16 metu vaikas skrenda, ar reikia dar kokiu papildomu dokumentu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     taip, reikia raštiško bent vieno iš tėvų sutikimo, kad jis gali keliauti, čia jau ne aviakompanijos reikalavimas, o migracinės tarnybos. Saugiausia turėti abiejų tėvų sutikimą.

     Atsakyti
     1. Daiva

      Sveiki dar karta. Bet skrendant i Norvegija, nereikia tureti tevu sutikimo. As cia radau toki straipsni, kad keliaujant Sengeno erdveje vaikas gali skristi vienas ir tevu sutikimo nereikia.

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki Daiva,
      informacijos, kad vaikas Šengeno erdvėje gali keliauti be bent vieno iš tėvų sutikimo nesu matęs, jeigu turite patikimo šaltinio nuorodą, gal galite pasidalinti, panagrinėsiu.

   2. ANA

    laba diena turiu viena klausima ar rankinis bagazas iki 10kg ieina i bilieto kaina ?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Ana,
     taip, ryanair skrydžiuose galima turėti nemokamai 2 rankinio bagažo vienetus, vienas jų iki 10 kg., kito svoris neribojamas, bet leidžiami nedideli gabaritai, daugiau apie išmatavimus mūsų skiltyje:
     http://ryanairbilietai.lt/ryanair-bagazas/

     Atsakyti
 149. Karolina

  Laba diena. Norime pirkti bilietus i Lietuva is UK. Skrendant i prieki mano pavarde dar bus mergautine, o kai skrisime atgal jau busime susituoke ir pavarde bus pasikeitusi. Bilietu dar neuzsisakeme. Ar uzteks skrendant atgal tureti santuokos liudijima ar reikia keisti pavarde biliete? aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Karolina,
   kadangi kainai neturi jokios įtakos, ar pirksite vieną bilietą į abi puses, ar atskirus (vieną į priekį, kitą atgal), patarčiau pirkti atskirus bilietus skirtingomis pavardėmis, taip išvengsite papildomų rūpesčių vėliau.

   Atsakyti
 150. Marius

  Sveiki. Skridau is londono i lt skridau su id kortele bet ji pasibaige kol atostogavau ir issiemiau nauja pasa. Kaip dariausi check in atgal pamirsau pakeisti duomenis. Ir padariau check in ant senos id korteles ir ji jau negalioja

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mariau,
   jums reikia susiekti su ryanair atstovais ir informuoti apie teisingus duoemnis: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 151. edita

  sveiki, ar nieko baisaus jei lytis sumaisyta per ziopluma. vietoj miss yra mr edita?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   tai jau didelė kalba, būtina informuoti ryanair: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 152. Nedas

  Labas vakaras, sakykite ar kils problemų, jeigu pase vardas yra Rimantas, o biliete iš įpročio įrašyta Rimas? Ačiu už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Nedai,
   taip, problemų gali kilti, būtinai informuokite ryanair: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 153. zivile

  Sveiki, nupirkau bilieta dedei, bet neturi kaip atsispausdinti Lietuvoje. Ar gali Check in/registracija pasidaryti orouoste pries pat skrydi? Ir kiek tai kainuos? Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   galima tai padaryti ir oro uoste, bet tai kainuos 70 EUR, kaina tikrai nemaža.

   Atsakyti
 154. Vidas

  Sveiki. Norejau paklausti ka daryti, as usisakiau biletus, ryanair kompanijoi , is lietuvos y anglija, ir padariai klaida. Parasiau pavardes prieku dvi tokes pat raides, ar turiu kaska keisti , o gal praeisiu ? Pvz. Ssusinskas o turetu buti susinskas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vidai,
   klaida labai akivaizdi, tiesiog einformuokite ryanair atstovus, turėtų viskas būti gerai.

   Atsakyti
 155. Sandra

  Sveiki, norėjau paklausti, pirkti trys bilietai į abi puses ryanair skrydžių.
  Dviems vaikams ir vienas suaugusiam.
  Suaugusio asmens pavardę parašė vietoj -ienė -ytė.
  Bilieto check- in jau padarytas. Ar galima su tokiu bilietu skristi? Ar reikia keisti pavardę?
  Ačiū už info!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   geriau praneškite ryanair telefonu apie netikslumus, klaida galūnėje, todėl keisti pavardės gal nereikės, bet geriau informuoti:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 156. Ligita

  Sveiki, noriu nusiusti sesei i uzsieni bilieta, su kuriuo ji galetu grizti i lietuva, tik nezinau kaip tai padaryti, niekada neteko man su tuo susidurti. Gal galite patarti? Didelis aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ligita,
   tiesiog užsakius bilietą persiųskite sesei tai, ką gausite elektroniniu paštu. Patvirtinime bus rezervacijos kodą, su kuriuo ji galės atsispausdinti į į laipinimo kuponus skrydžiui.

   Atsakyti
 157. Vidas

  Sveiki dar karta. Supratau kodel neleidzia. Nes nupirkome bilietus I abi puses. Atgal skrydis po pusantro menesio 2015 metais. Niekas negalvojo kad ryanair lieps daryti check-in I abi puses jau dabar. Ar nebus problemu jei dokumentas vaiko negalioja visa keliones meta (tik I prieki, o pazymejau kae galioja visa keliones meta nes tik taip leido)? Ir ar gales lietuvoje esant pakeisti vaiko duomenia, nes jis jau tures pasa ir numeris bus kitas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Pasikeitus vaiko dokumetą jums reikės telefonu informuoti ryanair atstovus apie pakeitimus, pačiam nepavyks to padaryti, tel.: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 158. Vidas

  Sveiki. Is ambasados gavau vaikui laikina dokumenta skristi I lietuva. Vaikas gimes 2014/03/27. Skrydis 2014/11/29. Kai darau check-in neleidzia ivesti datos kada baigiasi dokumentas 2014/12/08. Artimiausi metai kuriuos galiu ivesti 2015. Ka man daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vidai,
   veskite galiojimo datą tokią, kokią leidžia, tai nesukels problemų.

   Atsakyti
 159. Viktorija

  Sveiki, nusipirkau lektuvo bilieta sau ir savo sunui, bet dabar nusprendziau pasiimti ir savo antra sunu ar imanoma prie jau esamu bilietu nupirkti dar viena bilieta nes nepilnameciui neleidzia atskirai pirkt. Ka daryt?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   galima, reikia užsakyti kaip suaugusiam o po to susisiekti su ryanair telefonu, kad jie pakeistų keleivio statusą ir sujungtų rezervacijas, telefonas: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 160. edvardas

  laba diena usisakinejau bileta ryanar ir atsispauzdinau ir pamaciau kad varke padariau klaida vardas edvardas bet parasiau edvarkas ar kils del to problema iskristi ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edvardai,
   klaida ne vardo pradžioj ir labai nedidelė, manau nieko nedarykite, problemų neturi kilti.

   Atsakyti
 161. JUSTINA

  Laba diena,
  Per klaidą nusipirkau du identiškus bilietus, tik vienas buvo pirktas per Ryanair, o kitas per skrendu.lt. Ar yra galimybė susigražinti pinigus už vieną bilietą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   taip, galima susigrąžinti, susiekite su ryanair tiesiogiai, tik neaišku, kurią rezervaciją jie grąžins, jeigu tą, kur per skrendu, reikės dar iš skrendu išsireikalauti jums pinigus.
   Ryanair tel.: + 44 871 246 0002 – anglų kalba. Už skambutį reikia mokėti 0,10 svaro sterlingų per minutę ir tarptautinius tarifus bei papildomus ryšio mokesčius.

   Atsakyti
   1. JUSTINA

    ir dar norėjau paklausti, iki kada tai galima padaryti? yra koksai nors tai terminas? likus tarkim 1 dienai iki skrydžio aš galiu dar skambinti ir prašyti?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Justina,
     kuo greičiau, tuo geriau.Po skrydžio tikrai negrąžins.

     Atsakyti
     1. justina

      Esu vokietijoje…skambinau nurodytu nr. Man sako, kad toks nr. Negalioja. Kaip tai imanoma?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki Justina,

      iš Vokietijos kitas numeris:
      0900 116 0500 – German speaking – 62c per minute
      Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open:
      Mon – Fri, 8:00 – 19:00 CET
      Sat, 9:00 – 18:00 CET
      Sun, 10:00 – 18:00 CET

 162. Viktorija

  Laba diena,

  Skrendu su ryanair ir norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis užlenkiamą peiliuką?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   teoriškai galima peiliuką su geležte iki 6 cm. vežtis, bet praktiškai gali ir nepraleisti, nuo darbuotojo priklausys.

   Atsakyti
 163. Agne

  Sveiki, o sakykite jei nesirezervavome vietu, ir mus „ismete“ atskirai sedeti, tai ne jau 4m . vaikas sedes atskirai nuo tevu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   jeigu nesirinkote mokamų vietų, tuomet kaip sudėliojo sistema automatu, taip reikės ir sėdėti, nebent lėktuve susikeisite su žmonėmis.

   Atsakyti
 164. gediminas

  id kortele pasibaigus galioti darydamas check in suvedziau visus korteles id duomenis tik galiojima padariau toki koks nurodytas agp , kas gali nutikti einan per muitine su pasibaigusiu galiojimu id bet turiu galiojanti agp, nes darant check in reikia paso arba id

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Antrą kartą duomenų nesuvesite, dabar galite tik telefonu juos ištaisyti, nes gali kilti problemų oro uoste:+ 44 871 246 0002

   Atsakyti
   1. gediminas

    o jeigu sunku su anglu kalba isskils daug prolemu ten paskambinus?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Čia jau nieko nepadarysi, jie konsultuoja tik anglų kalba.

     Atsakyti
     1. gediminas

      dekui, rizikuosiu ir neskambinsiu gal pavyks ir taip

 165. Agne

  Sveiki, su vyru nusipirkome sau bilietus, bet pasiekitus planams po kurio laiko teko ir vaikui (4m. ) nupirkti bilieta. Tik nupirkus paskambinome i ryanair ir jie paaiskino, kad Chekin vaikui turesime padaryti orouoste (Rygoje). Ar tikrai neiskils jokiu nesklandumu? Mums darant chekin nerodo vaiko prie musu skrydzio, ji rodo iejus per kita el.pasta vis dar kaip suaugusi zmogu. Tikiuosi aiskiai parasiau, aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   taip, situacija aiški, ryanair neleidžia vaikams iki 16 m. užsakinėti atskirai, todėl tokia situacija ir susidaro. Viskas tvarkoje, jie sistemoje sujungė rezervacijas, oro uoste tai matys darbuotojai.

   Atsakyti
   1. Agne

    o kaip galima paziureti ar tikrai sujunge? ir kur Rygoje reikes eiti atsispausdinti?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Niekur nepamatysite, bet ryanair darbutojais galima tikėti, jeigu garantavo.
     Rygoje bus registracijos langelis, skirtas ryanair, ten ir užsiregistruosite.

     Atsakyti
     1. Agne

      o sakykite kainuojas sita paslauga? ta prasme bilieto atspausdinimas?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Jūsų atveju turi būti nemokamai, bet apie tai turėjo informuoti ryanair atstovai.

  2. gediminas

   sveiki. baigesi galioti mani id kortele todel ambasadoj pasidariau gryzimui skirta pazymejima, darant check in manes praso paso arba id korteles kurios galiojimas pasibaiges, ka tureciau vesti i pasirinktus laukelius,

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Gediminai,
    pasirinkite „pasas“.

    Atsakyti
 166. Valiux

  sveiki o jei vaikas iki 1metu laiko gauna gryzimo liudijima o jam leis cekinti pirmyn atgal> ar ne jei ne ka tokiu atveju daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Jeigu vaikas iki 1 metų keliauja, jam reikalingas kelionės dokumentas, gimimo liudijimas netinka. Su kelionės dokumentu check-in padarysit.

   Atsakyti
 167. Valiux

  sveiki visdelto per velai pamaciau tai dabar uzsisakes pirmyn atgal bet neleidzia paso galiojimo ivesti o atskirai padaryt neina ka dabar daryt gal kas patart gali??

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Valiau,
   dabar veskite paso galiojimą didesnį, negu realiai yra, EU skraidant pasas turi galioti skrydžio metu, todėl problemų nekils. Atgaliniam skrydžiui jums reikės susisiekti su ryanair telefonu ir pakeisti paso duomenis, tel.: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 168. Valiux

  sveiki mano pasas baigesi lapkricio 5 noriu skristi lapkricio 2 o atgal lapkricio 14 kaip uzsisakyti atgal jei pasa keisiu tik lietuvoje kai busiu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Valiau,
   užsakant bilietus, paso duomenų nereikia, jų reikės tik registruojantis skrydžiui (check-in). Šiuo atveju geriau pirkite 2 atskirus bilietus, pirmajam pasidarysite „check-in“ su senuoju dokumentu, antrajam – jau su nauju. Kaina dėl to nepakils.

   Atsakyti
 169. Justinas

  Labadiena, siandien pirkome bilietus is Vilniaus i Osla suvedeme taisyklingus duomenis taciau kaip mums atsiunte i el pasta bilietus vietoi musu vardu ir pavardziu buvo heroglifai tarsi bet kokios raides suvestos kaip taip galejo ivykti? ir ar imanoma pakeisti nes cia ne musu kalte.

  Atsakyti
   1. Justinas

    Labas Žilvinai, pirkome siame tinklalapyje:http://www.ryanair.com/en/
    Prisijungus su rez kodu padetis tokia pat, va kaip mes trys uzrasyti :
    * JDWLJNJSA JJKK
    Mrs HHJJMK HJJJ
    Mr GHNNMKKK NHNNNM,
    padekite ka daryti ?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Justinai,
     na taip, čia kažkokia klaida sistemoje, tikėtina, kad pakeis nemokamai, dabar tai galima suderinti tik telefonu (anglų klb.):
     + 44 871 246 0002

     Atsakyti
     1. Justinas

      Va tame ir beda kad anglu kalba nekalbame,ir nezinau i ka kreiptis, o lietuviu kalba neimanoma?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Deja ne, ryanair Lietuvoje atstovų neturi, jums reikia angliškai kalbančio pagalbininko, kitaip nieko neišeis.

     3. Justinas

      Na dekui uz info bet manau kad nuplauks bilietai nes ner kam pakalbeti visi minimaliai

 170. ana

  laba diena.skrendu i lietuva spalio 21d su kudiku,kuris turi grizimo dokumenta.ka reikia irasyti darant chek-in ar tai pasas ar id kortele,kitu pasirinkimu nera.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ana,
   šiuo atveju reikia rinktis „pasas“.

   Atsakyti
   1. Raminta

    Sveiki, as su siuo klausimu ir susiduriau, bet man pazymejus pasa, su galiojimo data iskilo problema, dokumentas baigiasi anksciau nei leiziama pasirinkti. ka tokiu atveju daryti. Ir ka rasyti i dokumento nr?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Raminta,
     įrašykite laikino dokumento numerį, o galiojimą pasirinkite tokį, kokį leidžia, keliaujant EU ribose vienintelis reikalavimas dokumentui – kad jis galiotų kelionės metu.

     Atsakyti
 171. romas

  laba diena uzsisakiau bilietus pirmyn atgal i lietuva is londono kodel man neleidzia atsispauzdinti bilieto skrydis grudzio 17?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Romai,
   užsiregistruoti skrydžiui ir atsispausdinti įlaipinimo talonus skrydžiui nemokamai galima ne anksčiau 7 d. iki skrydžio, sistema ir turi kol kas neleisti.

   Atsakyti
 172. Dalia

  Sveiki. niekaip negaliu atsispausdinti bilieto.chek-in padariau,o atsispausdint niekiap.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dalia,
   dabar jau spauskite „reprint boardin pass“

   Atsakyti
 173. Jovita

  labadiena..nezinau ka daryti..uzsakinejau anytai bilietus..siandien jai norejau issiusti laiska su duomenimis,kad pasidarytu check-in ir pamaciau,kad prie jos vardo vietoj jos pavardes ivedziau savo..o ne josios pavarde..nebezinau ka daryti..patys bilietai man atsiejo 100£,kiek ieskojau klausimyne,keitimas man atsieitu 110£..ar taip sazininga..juk toks zmogus net neegzistuoja..ne jau iki check-in’o neina istaisyti klaidos?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jovita,
   tokios taisyklės, pavardės keitimas mokamas ir to nepavyks išvengti.

   Atsakyti
   1. Jovita

    vadinasi vaikai liks nepamate mociutes..gaila..lb gaila..:(

    Atsakyti
 174. Vilte

  Sveiki,
  pirkau vyrui bilieta ir vardo raideje praleidau raide.Vietoje Marijus parsiau Marius ? Ar butina skambinti, kad pataisytu?
  Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilte,
   klaida ne pirmose 3 raidėse, nieko tokio, nebūtina skambinti.

   Atsakyti
 175. Rimas

  Prieš porą sav užsisakiau biletą, dabar norėjau daryti chekin’ą, bet varde pamačiau klaidą, parašiau ne Rimas, o RiBmas. Pavardė teisingai parašyta. Ar reikia pakeisti, ar galėsiu skristi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rimai,
   skristi leis, bet kadangi 3 vardo raidė bloga, reikia susiekti su ryanair atstovais ir ištaisyti: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 176. Neringa

  Laba diena,
  Pasidariau online check in ir tik atsispausdinus bilietus pastebėjau, kad rezervuojant (perkant) bilietus pavardėje padariau klaidą – praleidau vieną raidę. Ar reikėtų kažkur dėl to kreiptis? Ką tokiu atveju turėčiau daryti?
  Ačiū už pagalbą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Neringa,
   jeigu klaida ne pirmose 3 raidėse, tuomet nieko, jeigu pradžioje – praneškite aviakompanijai: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 177. Petras

  Pirkau bilietus online iš Ryanair svetainės. Suvedęs Sweedbanko Debit Master Card duomenis, atsiradusiame užraše „Your debit/credit card will be charged….“ , kuriame paspaudžiau ant „More information“, o atsidariusiame naujame langelyje nuėmiau varnelę. Tačiau man vistiek priskaičiavo Credit Card Fee. Kur kreiptis ir ką turėčiau daryti, kad šis mokestis būtų man grąžintas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Petrai,
   jeigu realiai norite atgauti valiutų konvertavimo skirtumą, galite dabar kreiptis tik į teismą, ryanair tikrai geranoriškai negrąžins.

   Atsakyti
 178. Ingrida

  Uzsakydama bilietą mamai ryanair neirasiau mamos antro vardo, kaip yra parašyta pase, nes ji turi du vardus. Ka siuo atveju daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   nieko nereikia daryti, antras vardas neprivalomas.

   Atsakyti
   1. Ingrida

    Aciu uz atsakyma. Sbarbu tai, kad neirasiau pirmojo vardo kuris yra dokumente, irasiau antraji varda ir pavarde. Ar tai tai pat nesukels problemu oro uoste?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Šis niuansas viską keičia, jeigu taip, tuomet būtinai susiekita su ryanair ir informuokite apie klaidą:
     + 44 871 246 0002

     Atsakyti
 179. Aurimas

  Sveiki ar imanoma rasti savo skrydzio bilieto numeri praejus beveik dviem metam ?
  Ir kaip tai padaryti ?
  Aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aurimai,
   kreipkitės ten, kur jį įsigijote, visi prekiaujantys bilietais tokia informaciją saugo min. 10 metų.

   Atsakyti
 180. vita

  Sveiki, Rugsejo 13 skrendu su dukra i Lietuva keisti paso jai, jos pasas galioja iki 24 rugsejo, griztame 25 rugsejo, ir darydama check-in vesdama dukters paso duomenis iki kada galioja pasas o jis galioja iki 24 rugsejo, man neleidzia pazymeti kad pasas baigiasi 24d. Kaip mums dabar pasidaryti i vienas puse check-in? Juk nepazymesiu kad pasas baigiasi 25d. ?????? Aciu!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vita,
   galite žymėti bet kokią datą šiuo atveju, tai neturės įtakos jūsų kelionei.

   Atsakyti
 181. Daiva

  Sveiki.Mano sunus atostogauja lietuvoje.Rugpj. 31 dienai turi bilieta gryzimui i Airija.Su sunaus tevu esame issituoke.Galvojome,kad sunaus tevas gales parasyti notariskai patvirtinta leidima skristi su lydinciuoju asmeniu.Taciau katik issiaiskinau,,kad ta leidima galiu duoti tik as,nes man paskirta vaiko globa po skyrybu.Vadinasi turiu vaziuoti i ambasada?Taciau kaip man ji perduoti sunui?Gal skrendant tiktu kopija?Liko maziau nei savaite iki skrydzio….Labai laukiu atsakymo.Aciu. 😉

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   jeigu jūsų informacija tiksli (tai galėtų patikslinti notarų biure), tuomet pažymą jums reikės siųsti greituoju būdu į Lietuvą, kopija netiks, pasinaudokite greituoju paštu, tai bus brangiau, bet pristatys per 1-2 dienas. Pvz. tai galėtų būti DHL ar TNT, ar kažkas panašaus, galbūt paštas Airijos teikia greitojo persiuntimo paslaugas?

   Atsakyti
 182. Neringa

  Laba diena,
  Vakar padariau registraciją internetu ir įrašiau ne tą pilietybę. Ar galima kažkaip pataisyti? O gal tai neturės jokios įtakos?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Neringa,
   nedaug galimybių, kad tai jums kaip nors sutrukdys skristi, bet galite ištaisyti, tai įmanoma tik telefonu: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 183. Kestas

  sveiki,ae imanoma pakeisti skrydzio data jau po check-ino?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kestai,
   taip, įmanioma, bet tam reikia nukmti check-in, o tai galima padaryti tik telefonu ir kainuoja papildomai 10 EUR: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 184. Ruta

  Sveiki,
  Į vieną pusę bilieto check-in’a pasidariau, tačiau iš karto prašo daryti check’in’a ir atgal, nors iki skrydžio atgal daugiau nei 7 dienos. Ką man spausti: check’in now ar check’in later. Jei paspausiu check’in later, ar tik atbulinis skrydis bus nepatvirtintas ar ir į priekį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   jeigu paspausite atgaliniam chck in now, o iki jo daugiau nei 7 dienos, jums reikės už tą chck in susimokėti, todėl jeigu norite tai padaryti nemokamai, spauskite check-in later.

   Atsakyti
 185. Ieva

  Noriu suzinoti kaip sumoketi uz bilieta? gavau I pasta rezervacijos numeri, padariau check-in ir atsispausdinau boarding pass. O kaip su atsiskaitymu? Skamba juokingai, bet nesuprantu, skrydis 2014-09-10.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   jeigu jūs viską gavote, tai be mokėjimo to nebūtų atsitikę, gi kažkaip mokėjote prieš gaudama patvirtinimus?

   Atsakyti
   1. Ieva

    Na bet nuo saskaitos pinigu neatskaiciavo. Todel nesuprantu, kaip tai ivyko.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     O rezervavo sąskaitoje? Jeigu taip, tai nuskaičiuos, jeigu ne – tuomet galėjo įvykti klaida ir bilieto jūs neturite.

     Atsakyti
     1. Ieva

      Dabar pastebejau, kad rezervavo, na aciu labai uz informacija.

 186. Mindaugas

  Sveiki,

  norėjau pasitikslinti dėl kelionės su asmens grįžimo pažymėjimu. Kadangi turiu bilieta į Lietuvą ir atgalinį reisą į Londoną, norėčiau check-in padaryti tik į vieną pusę, o skrydžiui atgal registruotis su jau pagamintu pasu ar ID kortele. Dabar sistemoje suvedžiau duomenis visus ir man rodo abu skrydžius nes registracijos kodas tik vienas abejiems, tai ar nebus padarytas check-in abiem skrydžiam su tuo pačiu dokumentu?

  Pagarbiai,

  Mindaugas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,

   jeigu iki atgalinio skrydžio liko 7 ar. mažiau dienų, tuomet sistema automatiškai užregistruos abiems skrydžiams.

   Atsakyti
   1. Mindaugas

    Skrydis 2014-08-15, o atgalinis 2014-05-25, taciau ryanair puslapyje kur darau check-in ten tiesiog praso ivesti registracijos numeri ir tada paso duomenis, ir nera pasirinkimo ar kad tik skrydi i prieki noriu ar kad abejiems. Dabar suvedziau visus duomenis ir virsuje parodyti abu skrydziai, o jei paspausiu check-in, raso, kad jau negalesiu pakeisti duomenu internetu. Ka patartumete? Kadangi iki atgalinio skrydzio daugiau nei 7 dienos liko ar galiu drasiai spausti check-in ar kazkaip kitaip turiu elgtis? Aciu

    Mindaugas

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Mindaugai,
     drąsiai spauskite check-in, sistema nturėtų padaryti check-in atgaliniam, jis per toli, bet jeigu kažkodėl padarytų, tai jums dėl to tik paprasčiau.

     Atsakyti
 187. Inga

  Sveiki,

  Gegužės mėn. pirkau bilietus į Maltą (skrydis 08/07) per happyfly.lt. Bandžiau per nuorodą daryti rezervaciją į skrydį, tačiau nepavyko. Skambinau happyfly, niekas neatsiliepia. Pasidomėjau internete, pasirodo, jog jie bankrutuoja… Kas galėtų padėti šioje situacijoje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   pabandykite išsiaiškinti, ar tikrai rezervacija yra pačiame ryanair, daugiau niekas padėti ir negalės, tel.: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 188. Giedre

  Laba diena, pirkau bilietus i Italija, taciau pinigai korteleje dar yra rezervuoti, nors pirkta jau praeita savaite, ivedus rezervacijos koda raso – Booking is not confirmed until you receive email itinerary. ar viskas gerai su mano bilietais??? ar as juos nusipirkusi?

  Atsakyti
   1. Giedre

    As rasau, kad yra parasyta Booking is not confirmed until you receive email itinerary.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Prie rezervacijos rašoma arba „Confirmed“, arba „Rejected“, ši informacija yra pačioje rezervacijos apačioje ir atrodo taip:
     Amount paid 126.48 LTL
     Status: CONFIRMED

     Atsakyti
     1. Giedre

      oj tikrai, tik dabar pamaciau, kai parasete 🙂 pradzioje pamaciau virsuje uzrasa ir issigandau… dekui uz pagalba!

 189. Aistė

  Sveiki. Skrydis 08-12d. bandaus daryti online-check in… Pabandžius pildyti per visas 3 option 1,2,3, rašo štai ką ; We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again. Please Note: If you have booked through a third party site you should contact them to validate your security information. Žinokit nelabai suprantu. El. pašte kai užsisakiau bilietus gavau 3 skirtingus rezervacijos kodus. Gal galim paaiškinti, bijau, kad paskui liksim neišskridę.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveki Aiste,
   iš atsakymo panašu, kad tokios rezervacijos nėra, ar pinigai nuo jūsų kortelės sąskaitos nuskaičiuoti?

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu nuskaičiuoti, tai arba neteisingai vedate duomenis, arba laikinas puslapio sutrikimas, pabandykite vėliau.

     Atsakyti
   1. Aistė

    Sakykit, o negali būti taip dėl to, kad iki skrydžio liko ne 7 dienos, o 8? Gal rytoj bandant viskas būtų gerai?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Ne, taip negali būti, nes prieš 8 dienas check-in irgi galimas, tik mokamas.

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Pirmiausia prisijunkite prie rezervacijos ir patikrinkit, ar statusas confirmed:
      https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking
      View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
      Jeigu abejojate dėl rez.kodo, rinkitės option 3, jeigu dėl nurodyto el.pašto – Option 2
      Beje, visi šie patarimai galioja, jeigu bilieetus pirkote ryanair.com, jeigu kažkur kitur, tuomet viskas gali būti kitaip.

     2. Aistė

      Atsiprašau, bet dar turiu vieną klausimą. Jei mano skrydis su persedimu, tai aš turiu daryti check in 2 kartus? nurodant skirtingus maršrutus?

     3. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Taip, tai du atskiri tarpudsavy nesusiję bilietai, todėl ir du atskiri check-in.

 190. Justina

  Laba diena. Pirkom bilietus internetu ir nepamenam ka pasirinkom ar pasa ar kortele, bet duomenis uzpildem teisingus (korteles). Kaip patikrinti ka pasirinko? Ir ar galejo ivykti tokia klaida? Gal nebutu leide patvirtinti? aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   jeigu ir suklydote, tai jokios įtakos jums neturės, niekas to griežtai netikrina.

   Atsakyti
 191. Erika

  Sveiki,
  Turiu Jusu kompanijos bilieta i abi puses. Taciau gydytojai del sveikatos nerekomenduoja skristi. Ar yra galimybe susigrazinti pinigus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   ryanair pinigų negrąžina, nebent būtumėt apsidraudusi neįvykusios kelionės draudimu, tuomet galėtų kompensuoti draudimo bendrovė.

   Atsakyti
 192. Urte

  Siandien pries skrydi mano rankinis bagazas buvo imestas prie registruotu bagazu, t.y. skrydzio metu, i orlaivi isinesti savo rankinio bagazo negalejau. Buvo priklijuotas lipdukas: „free gate bag“. Priezasties nezinau, taciau rankiniame bagaze buvo brangus daiktai. Grizus ir isemus daiktus, kompiuterio ekranas iskeltas. Kaip tureciau elgtis ir ar yra tikimybe gauti kompensacija? Dekui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Urte,
   ryanair jau kuris laikas leidžia neštis bagažą į saloną tik pirmiems 90 keleivių, kitų bagažas dedamas į registruoto bagažo skyrių (nemokamai) ir ryanair už daiktus, esančius bagaže, deklaruoja, kad neatsako, bet skunda vistiek parašykite, gal ir pavyks kažką išsireikalauti:
   http://www.ryanair.com/lt/klausimai/contacting-customer-service/
   pasirinkite: Compliments or General Complaints

   Atsakyti
   1. Urte

    Dekui. + as turejau priority paslauga, todel mano bilieta pazymejo viena is pirmuju ir iskart uzdejo lipduka free gate bag . .

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     tiesiog rašykite skundą ir jie išnagrinės visus niuansus.

     Atsakyti
 193. Dainius

  Sveiki, darydamas mamai check-in nesu tikras ar teisingai suvedžiau id kortelės nr, galbūt yra kokia galimybė kaip tai patikrinti ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dainiau,
   internetu – nebe, galite tik susisiekti telefonu: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 194. Neringa

  Sveiki,
  Pasakykit,prašau,kaip pasidaryti check-in iš naujo?

  Ačiū

  Atsakyti
 195. lina

  Noriu paklausti,ka daryti ir kaip pasidaryti check in online,ka bilietus pirkti kartu su nepilnameciais vaikai,o jie nebeskrenda?Nes check in online be vaiku neleidzia atsispausdinti. Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   sveiki Lina, arba darkyte check -in visiems ir tiek (nesvarbu, kad vaikai neskrenda), arba pasiskambinkite ryanair, kad atšauktų vaikų rezervacijas:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 196. sandra

  Sveiki.kiek kainuoja daryti check in? Mes darysime likus 30 dienu iki skrydzio.musu bilietai rugpjucio 23 o daryti planuojame si sestadieni

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   mokamas check -in kainuoja 7 EUR, jeigu darytumėte prieš 7 dienas – nemokamas.

   Atsakyti
 197. Jurate

  Sveiki,
  Kur galiu pasiskambinti, kad pasitikrinti, ar tikrai mes esame skrydzio sarasuose.
  Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   šiuo telefonu galite susiekti (anglų kalba): + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 198. sandra

  Sveiki.ar darant check in reikia sulaukti emailo i el.pasta ar tiesiog likus 30 d8enu iki skrydzio darytis galima? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   laiško nereikia laukti, reikia daryti likus ne daugiau 30 d. – tada check-in mokamas, likus ne daugiau 7 d. – nemokamas.

   Atsakyti
 199. Dovile

  Sveiki,

  Kaip priregistruoti kudiki skrydziui, jei jis turi tik asmens grizimo pazymejima? Document type nera tokios pasirinkties, o ir dokumento galiojimo datos negaliu ivesti kadangi jis galioja tik dvi savaites, (iki liepos 25d. ),o jau liepos menesio nebeleidzia pasirinkti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   rinkitės „pasas“, o galiojimą nurodykit artimiausią, kokį sistema leidžia.

   Atsakyti
 200. Lina

  Laba diena,
  Ryanair sistemoje yra klaida kalendoriuje. Renkantis gimimo data neatitinka menesiai pvz. man vietoje geguzes raso balandi…. Ka daryti ar nebus problemu oro uoste jei bus nurodytas blogas menuo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   dėl klaidos negalėčiau komentuoti, o su bloga data negerai, praneškite ryanair atstovams: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Marija,
   ryanair vaikų iki 16 m. vienų skristi neleidžia.

   Atsakyti
 201. Algis

  Sveiki norejau paklausti kiek galima veztis alkoholio koks maksimumas. Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Algi,
   leidžiami kiekiai priklauso nuo šalies, į kurią vykstate, aviakompanija riboja tik bendrą viso bagažo svori ir gabaritus.

   Atsakyti
 202. Sigutė

  Laba diena,

  nusipirkau ryanair bilietą tik su nemokamu rankiniu bagažu. Pasikeitė planai ir man reikia ir registruojamo bagažo iki 20kg. Norėjau paklausti,ar nusipirkus ir registruojamą bagažą, vis tiek galiu pasiimti nemokamai rankinį bagažą 10kg?

  Iš anksto dėkoju

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sigute,
   taip, turint registruojmą bagaža, rankinio galima turėti tiek pat – 2 vnt., vienas iki 10 kg. 55cm x 40cm x 20cm, antrojo svoris neribojamas, išmatavimas 35x20x20.

   Atsakyti
 203. sandra

  Sveiki.pirkome 2 bilietus sumokejome draudimo mokesti.bet nemokejome uz sedimu vieti pasirinkima.pirmiausia noriu suzinoti kada galiu daryti check in? 30 ar 7 dienoms likus? Ir ar mes sedesime atskirai? Jei taip ka daryti kad sedetume kartu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   jeigu darysite check-in prieš 30 d. iki reiso, jums privaloma tvarka reikės mokėti už pasirinktas sėdimas vietas ir galėsite sėdėti kartu, o darant prieš 7 d., vietos priskiriamos nemokamai, bet tuomet nėra garantijos, kad sėdėsite kartu (dažniausiai kartu keliaujantiems vietos priskiriamos šalia, bet tai ne taisyklė).

   Atsakyti
  2. Jovita

   Sveiki. Griztant is Lietuvos bus seno paso galiojimo duomenys, pavarde nepasikeitus. Ar iskils man problemu del sito? Kiek kainuoja pakeisti paso nm ir galiojimo data? Aciu uz atsakayma.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Jovita,
    nieko nekainuoja, bet jeigu keliausite su nauju dokumentu, jums reikia pranešti naujus duoemnis telefonu: + 44 871 246 0002

    Atsakyti
 204. Mindaugas

  Sveiki,

  Nusipirkau bilietus isvykimas London – Kaunas 15/08/2014, grizimas Kaunas – London 25/08/2014. Po pirkimo pameciau savo asmens dokumenta, turiu tik spausdinta kopija ir galiu is ambasados gauti laikina dokumenta grizimui. Check-in nepadarytas. Ar galima isvykti su ambasadoje gautu dokumentu, o grizti su Lietuvoje pagamintu pasu/ID kortele? Aciu uz pagalba.

  Mindaugas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   taip, galima, gausite ambasadoje laikiną kelionės dokumentą, pasidarykite su juo check-in tik į vieną pusę (tai geriausia daryti 2014.08.08 d.), o parskridimui jau pasidarykite check-in su naujuoju dokumentu.

   Atsakyti
 205. Daiva

  Sveiki, uzsakiau bilietus i abi puses sau ir savo mamai skristi i kita sali atostogu, bet mama susirgo. Check in jau padarytas online, tad kaip suprantu kito zmogaus i jos vieta uzregistruoti jau nebegalima. O ar galima skristi vienam, jei biletas pirktas ne atskirai, o kartu surasyti musu vardai ant vieno lapo, o boarding pasai yra atskiri.?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   taip, galima skristi ir vienai, jokių nesklandumų nekils. Dar yra galimybė pakeisti jūsų mamos biliete pavardę į kitą keleivį, tai kainuoja 380 Lt. + check-in atšaukimas apie 10 EUR (jį galima padayti tik telefonu + 44 871 246 0002).

   Atsakyti
   1. v

    Laba diena, darau check in bet niekaip nepadaro iki galo. Visus reikiamus duomenis suvedu kai reikia daryti mokejima taip pat suvedu viska. Taciau paspaudus paskutini zingsni tikrina banko duomenis ir staiga ismeta lentele kurios nespeju perskaityt. Paskui ismeta error. Ka galeciau tokiu atveju daryti? Bilietai pirkti is tos pacios korteles ir viskas gerai. ACIU.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     kiek suprantu, jūs darant check-in perkate papildomas paslaugas ir norite jas apmokėti kortele, kuria mokėjote už bilietus? Jeigu kortelėje pakanka lėšų, nneviršyti jokie dienos limitai ir pan., tuomet vienintelis paaiškinimas – klaida ryanair sistemoje, bet tikrai verta pasitikrinti sąskaitą, ar visgi nėra lėšos nuskaičiuotos.

     Atsakyti
     1. v

      Bet bilieto atsispausdinti man neleidzia, nes rodo, kad vietos nepasirinktos…palauksiu rytojaus ryto. Nes vakar vakare neleido, siandien taip pat neleidzia. Nors kaip suprantu duomenys suvesti ne raso document added. Tik su vietos pasirinkimu problema ir su bilieto spausdinimu.

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Vietos priskiriamo automatiškai ir nemokamai, kai lieka 7 d. iki reiso, jeigu darote anksčiau, jas galima tik pasirinkti mokamas, palaukite 7 d. iki reiso.

   2. v

    As viena su dviem mazais vaikais skrendu. Noriu pasirinkti vieta.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tuomet pasirinkite mokamą, turi išmesti formą kortelės įvedimui ir t.t., jeigu tai neveikia, tai gali būti tik ryanair puslapio klaida.

     Atsakyti
 206. Edita

  Sveiki, pirkom bilietus dviem, taip gavosi,kad pinigu nenuskaiciavo laisko email paste nepamatem, ir uzsisakem dar karteli, ta pacia diena tuo paciu laiku, ka dabar daryti? Ar imanoma susigrazinti pinigus uz nereikalingus bilietus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   taip, jeigu yra 2 identiškos rezervacijos, pinigai už vieną iš jų grąžinami, bet jums reikia susiekti su ryanair atstovybe telefonu:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 207. Jonas

  sveiki, noriu paklausti ar galima rankiniame bagaze tureti automagnetola, ji nenauja todel dokumentu nera ar neatims? Skrydis is Norvegijos i Lietuva

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jonai,
   ne, neatims, oro uosto patikrai nepraleidžia tik skysčių ir aštrių daiktų.

   Atsakyti
 208. Diana

  sveiki , mes su zadetiniu ir sunumi norime keliaut atostogu i lietuva savaitei. as esu lietuve jis anglas vaikas registruotas anglijoje tevo pavarde . gall zinot kur kreiptis del dokumentu skrydzio vaikui iki 2 metu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   paprastai svetimoj šalyje kelionės dokumentus išduoda gimtos šalies ambasados, tik nesupratau, kokia vaiko pilietybė, bet kokiu atveju, jam kelionės dokumentus išduos šalies, kurios pilietis jis yra, tarnybos.

   Atsakyti
 209. Vytaute

  Sveiki,
  ieškau ir niekaip negaliu gaut informacijos,kaip padaryt check-in’ą tik į vieną pusę.Skrendu į Lt su grįžimo pažymėjimu,pasibaigęs paso galiojimas,o darant check-in’ą meta iš karto abi puses.Gal Jūs galit suteikt informacijos?..Ačiū iš anksto.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vytaute,
   kadangi iki abiejų jūsų skrydžių liko mažiau 7 ddienųm sistema automatiškai registruos į abu reisus, čia susitvarkyti viską galima tik telefonu: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 210. violeta

  Laba diena,susiduriau su problema.Esu nusipirkus bilietus is Kauno I Knock Airija.Bet negaliu ieiti i mano emaila,kuri rasiau kai uzsakinejau bilietus.Ir dar negaliu padaryti online check-in nes neatsimenu reservacijos numerio.Gal galite padeti prasau.Mano skrydis Liepos 3d. Kaunas-Knock.Ar patarti ka man daryti tokiu atveju.

  Atsakyti
 211. Neringa

  Laba diena,
  Skrenda tryse į angliją, mama su vaiku (14m.) ir dar vienas ne jos vaikas(14m.). Ji turi tėvų įgaliojimą patvirtintą notaro tam kitam vaikui. Ar darant check-in neiškils problemų, pavardės tai skiriasi.?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveki Neringa,

   ne, darant check-in išvis jokių problemų dėl to nekils, vaikų išvykimo taisykles apsprendžia pasienio tarnyba, ne aviakompanija.

   Atsakyti
 212. Algina

  Sveiki, ar gali 16-likmetis vienas skristi is Lietuvos i Londona ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Algina,

   jeigu jau 16 m., tuomet ryanair į reisą priims.

   Atsakyti
 213. Laura

  Sveiki,
  Kaip protingiausia pirkti bilietus pirmyn ir atgal jei grizus i Lietuva planuoju susituokti ir lekti atgal i Anglija? ar reikia pirkti pirmyn ir atgal atskirai ar yra kitas variantas, kad nekiltu paskui problemu?

  Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   protingiausia pirmyn mergautine pavarde, atgal (jeigu keisitės dokumentą) – naujaja.

   Atsakyti
   1. Egle

    Sveiki,

    Ieskojau atsakymo i ta pati klausima, tik bilietus jau buvau nusipirkus mergautine pavarde i abi puses. Atsakymo cia neradau ka tokiu atveju daryti, tai paklausiau Kauno oro uoste kaip daryt su grizimu kai pasas jau bus naujaja pavarde. Viska ka reikejo padaryti, pries skrydi nueiti i Ryanair informacija/kasa ir pateikti originalu santuokos liudijima ir bilieta. Viska sutvarke paneles ir pavardes keist nereikejo 🙂

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Egle,
     ačiū už komentarą.

     Atsakyti
 214. Zivile

  Sveiki, griztame is uk i Lt su asmens grizimo pazymejimu. Zinau, kad reikia pasirinkti „pasas“ ir suvesti 2 raides ir 6 skaicius darant check in. Bet tada klausimas isdavimo salis butu UK? (Pazymejimas buvo isduotas Lietuvos ambasadoje Londone). Dekoju uz jusu sugaista laika

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   ambasada – Lietuvos teritorija, dokumentas išduotas Lietuvoje.

   Atsakyti
 215. Jūratė

  Ačiū už paaiškinimą. Turiu dar vieną klausimėlį:) Pasiskaičiau komentarų, kad suaugusio ir vaiko bilietai turi būt kažkaip „pririšti“. Gal galit paaiškint? Nes mano dukros bilietas ir to asmens kuris ją parveš bilietas pirkti atskirai. (aš pirkau Kaune neseniai, o suaugęs pirko Londone gerokai ankščiau) Ar turiu atlikti dar kažkokius veiksmus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Taip, tokiu atveju jums reikės susiekti su ryanair atstovybe, kad rezervacijas sujungtų, nes vienas vaikas iki 16 m. keliauti ryanair lėktuvu negali, tel.:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 216. Jūratė

  Sveiki, Žilvinai, reikalinga skubi informacija:) Mano dešimtmetė dukra skris į Londoną su įgaliotu asmeniu, tačiau po dviejų savaičių grįš iš Londono su jau kitu žmogumi. Ar tam kitam žmogui reikia įgaliojimo dukrą parvežti? (teko girdėti, kad pargrįžimui įgaliojimo nereikia)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   įgaliojimai reikalingi LT pasienio tarnybai, kitoms šalims LR piliečiai nerūpi, bet patarčiau turėti notariškai patvirtintus sutikimus anglų kalba abiem asmenim, tuom tikrai niekas niekur neprikibs.

   Atsakyti
 217. Mama

  Sveiki,
  Pirma karta skirism su suneliu lektuvu (9 men ir 2 sav)
  sakykite ar reikia skambinti i ryanayr ir pranesti-perspeti,kad skrydis vaiko bus su laikinu pasu? Beje kaip yra su vaiko maistu, ar galima ir kiek galima vestis tyreliu , pieno ml bei skysciu kudikiui?
  Aciu lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,

   nem ,nieko iš anksto praneštis nereikia, laikinas dokumentas pilnai tinka kelionei. Kūdikio maisto ir mišinių galima turėti ir talpose virš 100 ml., tai neribojama.

   Atsakyti
 218. jurgita

  Laba diena,

  Ar galima i rankini bagaza deti automagnetola? Ar teks ispakuoti, jei ji pakuoteje?

  aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurgita,
   taip, galima, jeigu sukels įtarimų, gali tekti ir išpakuoti.

   Atsakyti
 219. Inga

  nusipirkau bilietus i lietuva 11/04, griztu 14/04, keliones tikslas pasikeisti pasa, kurio galiojimas baigiasi12/04, taciau man neleidzia daryti chek in ,nes griztant jau paso galiojimas bus pasibaiges. kaip pasidaryti check in tik i viena gala?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   tai tiesiog ir pasirinkite check-in tik į vieną pusę, atgaliniam pasidarysite grįžusi.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     tiesiog pasirinkti tik skrydį į priekį, o atgalinio – nesirinkti, jeigu nepavyks, tuomet pasiskambinkite į atstovybę: (8 37) 750 195

     Atsakyti
     1. Inga

      man neleidzia rinktis, is karto meta i abu galus ior praso paso duomenu, o ten pasas galioti turi butinai iki 14 dienos. o negalima butu parasyti , kad pasas galioja iki 14, ar tai sukeltu problemu skrendant is cia? o gryztant pakeisti paso duomenis

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Iš esmės galima, svarbu kad pasas realiai galiotų kelionės metu.

 220. Jolanta

  noreciau suzinoti tel. numeri Kauno orouosto pasiteiravimui del skrydziu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   Kauno oro uoste dabar mažai kuo padeda, bet štai kontakas: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 221. Modesta

  Laba diena. Uzregistravau skridi ir neapsiziurejus laikinga asmen grizimo dokumento tipa pazymejau ne kaip “Pasas“, bet kaip “Id kortele“, toliau duomenis kuriu prase suvedziau teisingai. Ar del to neturesim problemu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Modesta,
   ne, dėl to nebus, tai nėra labai svarbu.

   Atsakyti
 222. danguole

  sweiki musu skrydis 27/04/2014, waiko paso galiojimas baigiasi 27/04/2014, negalim atsispausdinti bilieto ka daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danguole,
   su tokio galiojimo dokumentu keliauti negalima, reikia išsiimti naują.

   Atsakyti
 223. Rimgaudas

  Sveiki.
  Perkant bilietus vietoj infant nupirkau kaip chald dar 2metu neturinciam kudikiui. Kaskur menesis iki 2metu.
  darant cekina nebedave pasirinkt tikslios gimimo datos tik menesiu anksciau. Tai yra cekine data gimimo skiriasi menesis vietoj 5 yra 4. Ar bus del to keblumu. Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rimgaudai,
   taip, gali kilti, susiekite su ryanair: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 224. Vaida

  Sveiki,turime bilietus i Lietuva taciau negalime padaryti online check-in,dukros paso galiojimo laikas pasibaiges o vizos nera tarp „pasisinkti dokumentus“ ir neleidzia pazymeti kad dokumento galiojimas baigesi si menesi.Ka daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   jums reikia išsiimti naują dokumentą dukrai, be paso, asmens tapatybės kortelės arba vaiko kelionės dokumento jos nepraleis per sieną. Jeigu turėsite laikiną vaiko kelionės dokumentą, darant check-in rinkitės „pasas“.

   Atsakyti
 225. Emilija

  Sveiki,

  as nusipirkau bilieta i liverpuli per ryanair.com. Ar galeciau kazkaip dar prideti viena nepilnameti zmogu (14metu), nes kiek zinau tokiam zmogui reikia palydos,o nepilnameciui internetu negaliu bilieto uzsakyti atskirai, bet kaip prideti ta nepilnameti zmogu nelabai zinau…

  Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Emilija,
   tai daroma taip:
   užsakot kaip suaugusiam
   susiekiat su ryanair atstovybe telefonu + 44 871 246 0002
   ryanair sujungia jūsų rezervacijas

   Atsakyti
   1. Zilvinas

    Laba diena,

    esu padares Check in su savo ID kortele, bet pries diena man ja pavoge. Turiu galiojanti pasa. Kaip turiu elgtis, ar reikia is naujo padaryti check in, gal informuoti Raynair?

    Aciu uz atsakyma.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Žilvinai,
     tikėtina, kad niekas net nepastebės, kad skrendat su pasu, o ne kortele, bet dėl tikrumo glima ir pranešti ryanair: + 44 871 246 0002

     Atsakyti
 226. Julija

  Sveiki. Skrydis rytoj (2014-04-01). Bilietas pirktas per http://www.ryanair.com/. Žmogus skrenda su rankiniu bagažu+maža moteriška rankine ir dar ima 20kg lagaminą lauktuvių, kuris jau yra checked. Ant bilieto parašyta apie tą 20kg lagaminą „BBG1- 1ST CHECKED BAG (20 KG). Ar čia viskas ok? Nebus taip kad tas 20kg lagaminas eina kaip first bagažas, o rankinio ir nebegalima neštis? Būtent tas parašymas 1ST suglumino. Neturėtų būti ten kažkaip second (2nd). Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,

   viskas čia tvarkoje. Registruojamame bagaže maksimaliai leidžiami 2 vienetai, todėl ir rašoma „first“.

   Atsakyti
 227. inesa

  Sveiki! Kai skridom paskutini karta pasidarem Online Check-In,nuvaziavus orouoste turejome problema,nes bielietai buvo be barkodo,taigi nesuprantu kaip taip galejo atsitikti kaip isvis dave atsiprintinti tokius bilietus? noriu paklausti gal kazka netaip uzpildziau per Online Check-In kad taip nutiko,jei taip paaiskinkit ,nes arteja musu skrydzio diena ir as nebenoriu jokiu nesklandumu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inesa,
   ant įlaipinimo talono turi būti brūkšninis kodas, tai jeigu nėra, galėjo būti spausdinimo klaida ar kažkas pan. Jeigu blogai padarytumėt check-in, išvis neleistų atsispausdinti talono.

   Atsakyti
 228. Aleksandra

  Labas.siandien bandziau 4kartus nupirkti bilietą internetu iš Kauno i Alicante ir vis meta kad declined.praso patikrinti ar visus laukus uzpildziau.jokiu klaidų nėra ,bet vistiek nepavyksta susimoketi.kur problema? Bandė ir brolis su kita kortele atsiskaityti,bet vis tiek t.p.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aleksandra,
   pirmiausiai susisiekite su banu, išdavusiu kortelę, ar tikrai ji tinkama atsiskaitymams internete, čia ir gali būti problema.

   Atsakyti
 229. Edita

  Laba diena,
  kaip atsaukti pinigu rezervacija saskaitoje uz Ryanair bilietus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   tai gali padaryti tik ryanair, jeigu sutiks grąžinti jums pinigus už pirkinį.

   Atsakyti
   1. Edita

    Jei pilnai nepatvirtinau rezervacijos? O kaip susikontaktuoti su Rya?nair

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu pinigai rezervuoti, vadinasi pilnai patvirtinote rezervaciją. Kontaktas tik anglų kalba:

     + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

     Atsakyti
 230. Erika

  Sveiki,
  užrašiau neteisingą vaiko pavardę- vietoj dukros pavardės užrašiau savo. Bilietai jau patvirtinti, skrydis už 2 dienų. Ar kils problemų? Bandžiau skambinti ryanair atstovybei Lietuvoje,ten autoatsakiklis padiktuoja- jei bilietus pirkote internetu,skambinkite Nr…..o ten atstovybė Anglijoje…Bėda ta,kad visai nekalbu angliškai

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   jeigu visiškai kita pavardė, neleis skristi, jums arba reikia susiekti su atstovais D.Britanijoje (deja, tik anglų kalba), arba keisti pavardę pagal taisykles, tai kainuoja 110 EUR keičiant internetu.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tikėtina, kad pakeis nemokamai, bet be skambučio neišsiversite. Galite rizikuoti ir važiuoti į oro uostą anksčiau – 2 val. iki skrydžio ir ten kreiptis į atstovus, bet jeigu teks susimokėti tai jau kainuos 160 EUR.

     Atsakyti
 231. Viktorija

  Sveiki,
  turiu skrydį į Dubliną kovo 3 d. atgal kovo 17 d. Tačiau mano ID galioja iki 2014-04-27. Ar neturėsiu problemų prie migracijos?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   kelionėms EU dokumentas turi galioti kelionės metu, nėra griežtesnių apribojimų.

   Atsakyti
 232. laima

  Laba diena ,skrisiu iš Barselonos,jei turėsiu keletą flakonų kvepalų po 50ml+dantų pasta (iki 100ml) ar praleis?

  Atsakyti
 233. Daiva

  Sveiki,skrendam is Bristolio i Kauna,vaikui 2metai ir 4 menesiai.Ar vezimeli galim veztis nemokamai?Ar reikia ji areuoste uzregistruoti,kur priima bagazus?Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   taip, vežimėlį galite vežtis nemokamai, jį atiduosite prieš lipant į lėktuvą, priduodant bagažą ant jo galima užsiklijuoti žymą su keleivių duomenimis.

   Atsakyti
 234. Alina

  Ir dar klausimelis prie to pacio… kodel musu su vyru pavardes, saugojant bilietus ant kompiuterio, lietuviskos raides Š ir Č buvo istaisytos i S ir C , o kudikio pavardė taip ir liko su Š ir Č ? Ar kils del to problemu? Aciu uz atsakymus

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   į lietuvybes pavardėje nekreipkit dėmesio, ar Š, ar S – visiškai neturi reikšmės bilietuose.

   Atsakyti
   1. kristina

    sveiki,as noriu paklaust ,mum ir atsitiko taip ,kad vaiko gimimo data netaip isspausdino vietoj 20,21 padare,skambinaus tuo nr lietuvisku,bet ten auto atsakiklis atsiliepia ,koki skaiciu reikia paspaust ,kad kalbetis galetu ,kad istaisytu data ,aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Krsitina,
     pirma spauskite 1, po to vėl 1, jeigu nepagelbės, tuomet tik bendruoju tel.:
     + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

     Atsakyti
 235. Alina

  Sveiki. kai pildziau duomenys pries chek in, kudikio gimimo data buvo TIKRAI teisingai uzrasyta,maciau ir as ir vyras. Taciau kai issaugojau bilietus, data 1 diena pasikeite ( tapo ne 10 diena, o 11).ar tai sudarys problemas registracijos metu?

  Kiek blogu cigarieciu galima vezti vienam suaugusiam zmogui? cigaretes gali buti bagaze arba su savim lektuve?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   geriau susisiekite su ryanair ir ištaisykite klaidą datoje – (8 37) 750 195.
   Kiek cigarečių galima vežtis priklauso nuo šalies, į kurią vykstama, pvz. D.Britanija – 4 blokai, Norvegija – 1 blokas, todėl tiksliai atsakyti negaliu. Kur vešitės cigaretes – rankiniam ar registruojamam bagaže – nesvarbu.

   Atsakyti
 236. Dovile

  Laba diena,
  Grizau su savo leliuku, kuris tuo metu turejo grizimo pazymejima. Dabar pazymejimas nebegalioja, ir yra padaryta ID kortele. Bandau daryti online check-in, kad skrydziui atgal, bet man neleidzia keisti duomenu. Gal padaryti check -in, o tada tureti su savim ir pasibaigusio galiojimo grizimo pazymejima ir nauja ID? Jei ne, tai ar iseitu sia problema kazkaip isspresti oro uoste? Ir jei ne, tai ar yra koks nors LIETUVISKAS informacijos numeris, kur galetu pagelbet?..
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   nekeisti duomenų šiek tiek rizikinga, pabandykite pasiskambinti atstovams: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 237. Justina

  Labas vakaras, norejau paklausti del asmens duomenu pildymo uzsakinejant bilietus:
  1) praleidau raide (pavardes viduryje) rasant savo pavarde, del to bus stabdomas skrydis? ka daryti, kaip keisti, ar tai butina?
  2) ar reik rasyti pavarde (laukelyje rasoma pildyti kaip pase) su ė ir š? jei uzpildziau naudonat lietuviskas raides, ar tai klaida?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   1. jeigu pirmos trys pavardės raidės geros, tai nieko tokio, kad toliau klaida, ją kartais leidžia ištaisyti, tai priklauso nuo to, kur ir su kokia aviakompanija įsigijote bilietą;
   2. keleivio duomenis visada skrydžiams reikia vesti be lietuvybių.

   Atsakyti
 238. Vilma

  sveiki,

  Skrydzio metu, mokant uz maista mokejom bankine kortele, stiuardese sake kad neskaito korteles, sumokejom grynais pinigais, bet pasirodo yra nuskaityta ta pati suma 2 kartus, taigi sumokejom uz maista 3 kartus. Kur kreiptis kad grazintu pinigus ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   kaip jau ir rašiau jums vakar, jums geriausia rašyti skundą banke, išdavusiam korteles, jeigu viskas yra taip, kaip rašote, jums bankas pinigus grąžins.

   Atsakyti
 239. Dominyka

  Sveiki. Užsisakėme bilietus ir netyčia ištrynėme iš el.pašto laišką kuriame buvo registracijos numeris. Ar įmanoma man jį gauti iš naujo į el. paštą?

  Atsakyti
 240. Vilma

  Sveiki, 2013,10,14 skridome Ryanair reisu iš Oslo į Faro, lėktuve mokėjome už maistą ir apmokant kortele stiuardese pasakė kad nenuskaito kortelės, tada apmokėjom grynais pinigais, bet patikrinus sąskaitą pasirodo, mums 2 kartus nuskaityta ta pati suma ir dar grynais sumokėjom, kaip elgtis, kam reikėtų siųsti pretenziją?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   paprasčiausias kelias kreiptis į banką, išdavusį kortelę, kad operacijos neteisėtos, jis pats išsiaiškins už jus su aviakompanija.

   Atsakyti
 241. Raimonda

  Labas,Žilvinai,
  Nusipirkom 4 bilietus gruodzio pabaigoj i Dublina,gryztame sausio pradzioje,bet pasikeitus aplinkybems skrendame tik tryse,ar galima bilietuka perrasyt kitam asmeniu,nes pinigu manau kompanija negrazina?

  Atsakyti
 242. Daiva

  Sveiki. Vaiko ir suaugusiojo bilietai tam paciam skrydziui pirkti atskirai. Kaip registruoti vaiko bilieta?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   jeigu vaikas iki 16 m., jūs jo neužregistruosite pati, pirmiausia reikia sujungti rezervacijas, tai galima padaryti tik telefonu: (8 37) 750 195. Jeigu vakui 16 ar daugiau metų, tai registruokite paprastai, kaip ir suaugusį.

   Atsakyti
 243. Inga

  Sveiki. Nupirkom bilieta vaikui. Po keliu dienu antra bilieta suaugusiam. Kadangi bilietai pirkti atskirai, kaip dabar uzregistruoti vaiko bilieta? jis liko „nepriristas“ prie suaugusiojo bilieto.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   susiekite su ryanair atstovais, kad sujungtų rezervacijas: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 244. Sigita

  Sveiki man iškilo tokia problema. norint padaryti check-in meta tokią lentelę:
  Online Check-In – Sorry you cannot check-in online because it is either more than 15 days before your flight departs or it is within 4 hours of the scheduled flight departure time.
  Re-Print Boarding Pass – Once you have checked in online boarding passes can be reprinted up to 2 hours before the scheduled flight departure time
  Skrydis buvo pirktas į abi puses. kaip pirmas check-in buvo padarytas, antrojo dar neleido. dabar neleidžia išvis.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sigita,
   tai gal iki antrojo dar ir nėra tų 15 d.?

   Atsakyti
 245. Ernesta

  Laba diena,
  skrendam su 1,9 m. vaiku is Rygos I Londona. Oro uoste yra kazkoks mokestis, ar jis taikomas ir vaikams? Ar ji reikes moketi isskrendant ir parskrendant?
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ernesta,
   mokesti taikomas visiems keleiviams, jis yra tik išskridimo mokestis, atskridus netaikomas.

   Atsakyti