Ryanair bagažas

Registruojamas ryanair bagažas

Ryanair bagažas gali būti užsakomas kaip registruojamo bagažo vienas lagaminas iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vienas lagaminas iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu „apie”, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).

Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį  (užsakant po išpirkimo bagažo mokestis didesnis), bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio!
Registruojamą bagažą jau įsigytam skrydžiui taip pat galima užsisakyti ir telefonu, tačiau už aptarnavimą imami papildomi mokesčiai, bagažo užsakymas gan ženkliai išbrangsta.
Jau įsigytam bilietui bagažą užsisakyti galima ryanair.com puslapyje, pasirinkus „tvarkyti kelionę”.

Rankinis ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu. Ta pati taisyklė liečia ir duty free įsigytas prekes, jas taip pat reikia sutalpinti leistiname rankinio bagažo kiekyje.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.

Dėmesio! nuo 2017 11 01 d. keičiasi registruojamo ir rankinio bagažo pervežimo taisyklės, platesnė informacija:
Registruojamo ir rankinio bagažo gabenimo taisyklių pasikeitimai

    Dėmesio! skrydžiams nuo 2018 11 01 d. vėl keičiasi registruojamo ir rankinio bagažo pervežimo taisyklės, platesnė informacija:

Registruojamo ir rankinio bagažo gabenimo nuo 2018 11 01 d. taisyklių pasikeitimai

Lėktuvų bilietai pigiau

6 554 komentarai

 1. Varūnas

  Sveiki,
  Skrendu su Rynair iš Dortmundo į Londoną. Mano rankinis bagažas 45x35x20. Ar man reikia jį registruoti. Čia lagaminas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   rankinio bagažo registruoti nereikia, jį nešatės su savimi. Pagal išmatavimus, jūsų rankinis bagažas negali būti vežamas nemokamai, nemokamai leidžiamas 40x20x25cm. Jums reikia išsipirkti didesnį rankinį bagažą – 55x40x20cm iki 10 kg.

   Atsakyti
 2. Vytenis

  Užsisakiau slidinėjimo įrangos gabenimą. Ar ji bus priimta, jeigu neviršija 20 kg, bet batai ir slidės sudėti į atskirus krepšius?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ryanair leidžia už papildomą kainą gabenti vieną slidinėjimo įrangos vienetą iki 20 kg., jeigu bus du, bus taikomas papildomas mokestis už sekantį vienetą.

   Atsakyti
 3. DANCJIE

  LABAS VAKARAS. NORIU KLAUSIMO AR GALIMA STIPRUMAS ALKOHOLINI VEZTI I BEGAZINE I LEKTUVA?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima. Skiriasi tik kiekiai, priklausomai nuo šalies, į kurią skrendama.

   Atsakyti
  2. Terese

   Sveiki,
   Keliaujant is Italijos oro uosto I Lietuva kur dėti lagamina neregistruoto no priority?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki,
    rankinį standartinio dydžio bagažą galima dėti po sėdyne priekyje keleivio.

    Atsakyti
 4. Joana

  Sveiki, ar galima vežti medu 1litro plasmasiniuose kibireliuose rankiniame bagaže. Jai taip kiek litru vienam zmigui. Aciū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   ne, medus traktuojamas kaip skystis, gali būti gabenamas rankiniame bagaže tik talpose iki 100 ml.

   Atsakyti
 5. Justina

  Sveiki,
  Norėčiau pasiteirauti, ar Ryanair priimtų rankinį bagažą, kuris keliais centimetrais didesnis pagal išmatavimus, bet suspaudus išmatavimus atitinka? Ar labai lengvai bagažas turi tilpti į išmatavimo dėžutę? Jei galima šiek tiek suspausti, kiek daug tai galima padaryti? Nes girdėjau, kad nors suspaudus išmatavimai atitinka, būna, kad reikia už bagažą sumokėti. Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   įprastai, jeigu susispaudus bagažas telpa į patikros formą, to užtenką, praleidžia nemokamai.

   Atsakyti
 6. Danutė

  Sveiki. Ar galima vežtis rankiniame bagaže naudotą statybinį lazerį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu lazeris neturi pjaunančių, duriančių detalių ir yra nesprogus bei nedegus, tuomet galima.

   Atsakyti
   1. RENATA

    Labas rytas. Norėjau paklausti skrendant su Ryanair į UK kiek galima vestis dešrų ir lašinių rankiniam bagaže?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Renata,
     Ryanbair maisto pervežimo neriboja, rekomendacija tik pakuoti taip, kad maistas neksleistų kvapo.

     Atsakyti
 7. Danutė

  Sveiki. Skrendu į Bristolį su raynair. Ar galiu vežtis rankiniame bagaže metalinį puodą su stikliniu dangčiu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu puodas neturi aštrių detalių ir neviršyja leistinų išmatavimų, tuomet jį galima vežtis.

   Atsakyti
 8. Danutė

  Sveiki,skrendu į Škotiją pirmą kartą,ar rankiniam bagaže galiu vežtis vaistus ir ar yra kokie ribojimai dėl kiekio,ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   oro linijų bendrovės vaisių pervežimo neriboja (galioja tik bendras bagažo svorio apribojimas). Nedideliems kiekiams D. Britanijos muitinė irgi netūrėtų taikyti apribojimų, norint sužinoti tiksliau, reikia kreiptis į Škotijos muitinės tarnybą.

   Atsakyti
 9. Artur

  Sveiki, kodėl buvo apmokestintas registruotas bagažas, nors bilietas buvo nupirktas 2×20 kg. Atvykau į oro uostą su vienu lagaminu 25 kg. Darbuotojas liepė susimokėti viršsvorį arba neįleis į lėktuvą. Bet juk buvo nupirkta viso 40 kg. Ne pirmą kartą skrendu, visada taip būdavo gerai, o dabar pasakė, kad turi būt du lagaminai, negali būti vienas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ryanair darbuotojai buvo teisūs apmokesdinę. Žiūrint formaliai, 2 x 20 reiškia, kad vienas bagažo vienetas negali viršyti 20 kg., tokios taisyklės. Jeigu anksčiau praleisdavo tai tik dėl to, kad registruojantis darbuotojas pro pirštus pažiūrėdavo į taisykles.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   ne, vėžimėlis nekainuoja papildomai, atiduodat įlipant į lėktuvą, pasiimat išlipant prie durų.

   Atsakyti
 10. Asta

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair į Londoną. Nusipirkau registruotą bagažą iki 10 kg. Kokie matmenys bagažo galimi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   leidžiami registruojamo ryanair bagažo matmenys – 55x40x20 cm.

   Atsakyti
 11. Ingrida

  Laba diena. Ar galima būtų lagaminą (10kg) registruoti į bagažo skyrių, nors esu nusipirkusi bilietą su Priority&2 Cabin bags. Ar kainuotų papildomai ir kiek?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, į registruotą bagažą galite atiduoti, bet registruotas bagažas kainuoja papildomai nuo 12.99 € iki 35.99 €, priklausomai nuo maršruto.

   Atsakyti
 12. Svetlana

  Labas vakaras,turiu nusipirkusi priority, ir dar dasipirkau 10 kg.registruota bagaza,ar aš galiu neštis i lektuvo salona 2 krepšius?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   registruotą bagažą turėsite atiduoti į bagažo skyrių, o rankiniame bnagaže su priority paslauga galite turėti vieną nedidelį bagažo vienetą (telpantį po sėdyne), kurio išmatavimai negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm ir dar vieną didesnį bagažo vienetą, kuris turi tilpti į bagažui skirtą vietą virš keleivių, jo išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm, svoris – iki 10 kg.

   Atsakyti
 13. Tatjana

  Sveiki, per Kiwi.com nupirkau sudėtinį biletą. Viena iš 3 dalių Ryanair skrydis. Norėjau tik Ryanair dalies bileto su didesnių bagažų ir priority. Kiwi negali to padaryti. Mano kuprinė tinka kaip rankinis kitose avialinijose, be per didelė Ryanairui. Nupirkau biletą pati tiesiogiai iš Ryanair. Biletas su priority kainavo pigiau nei primokėti prie vartų už netinkamą bagažą. Nebus problemų dėl to kad turėsiu 2 bilietus savo vardu? Ar Kiwi tiesiog negalės manę užregistruoti reisui, nes sistema matys kad toks žmogus jau užregistruotas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   bilietų skrydžiui galite turėti kiek jums reikia, jokių problemų, kad turite 2 tikrai nekils. Tik užsiregistruokite tinkamam skrydžiui laiku.

   Atsakyti
 14. Jaunius

  Sveiki. Noriu pasiklausti dėl sportinio slidinėjimo bagažo. Ar įsigijęs sportinį bagažą į tai įskaičiuota tik slidžių gabenimas ar galiu ir slidinėjimo batus priduoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   išsipirkus slidinėjimo įrangos gabenimą, galima vežtis registruotame bagaže įrangos iki 20 kg., daugiau jokių apribojimų ryanair nenurodo.

   Atsakyti
 15. Ramunas

  Sveiki uzsakiau bagaza 20kg jis keliaus i bagazo skyriu kaip suprantu ar gali ten buti maistas
  Ir ar galiu dar pasiimti kuprine kaip rankiny bagaza i kiprine planas vaistai cigaretes skrendu i norvegija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   vaistai (ypač skysti) geriau į registruojamą bagažą, į rankinį nebent nedidelis kiekis ir originaliame įpakavime. Rankinio bagažo galite turėti vieną mažą kuprinę 40 x 20 x 25 cm. Maistas registruojame bagaže gali būti vežamas be apribojimų.

   Atsakyti
  2. Laimutė

   Sveiki! Ar galima iš UK į Lietuvą gabenti fermentinį sūrį 10 kg. rankiniam bagaže? Ačiū!

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki,
    jeigu rankinis bagažas su sūriu atitinka leistinus svorio ir gabaritų išmatavimus, tuomet taip, galima.

    Atsakyti
 16. aldona

  skrendu į maltą, ar galiu vežtis avo 10 tablečių Bromazemap be jokio daktaro leidimo kad tai man?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Registruojamame bagaže galite vežtis bet kokius vaistus be apribojimų, rankiniame – geriau kad vaistai būtų originaliame įpakavime.

   Atsakyti
 17. Laimonas

  Sveiki, ar galiu Raynair rankiniame bagaze veztis 4 metalines dėžutes po 120 g. ikrų į Angliją/

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   konservuotų produktų vežtis rankiniame bagaže neleidžia, ikrai dėžutėse artimiausi šiam apibūdinimui, todėl greičiausiai nepraleis.

   Atsakyti
 18. Rita

  Sveiki,ar galima būtų ,jau nusipirkus bilietą,veliau pridėti „prioritaire”?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima. Prisijunkite prie rezervacijos, ten bus papildomų paslaugų pasiūla, pasirinkite reikalingą ir apmokėkite.

   Atsakyti
 19. Irina

  Sveiki.Skrysiu is Lietuvos i UK.Turiu priority.Ar galiu vezti salono bagaze pvz. vytintos mesos?Jei taip,kiek?Gal yra konkrecios normos?Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irina,
   maistą vežtis galima, kiekis nesvarbu, svarbu, kad bendras rankinio bagažo svoris ir leistini išmatavimai atitiktų leidžiamus.

   Atsakyti
 20. Edita

  Sveiki, mane domina ar tinka 55 X 36 X 22 , ir 55 X 35X 20 bagažo išmatavimai iki 10 kg

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   leistini išmatavimai yra 55 x 40 x 20 cm, tai antrasis atitinka leistinus išmatavimus, antrasis bendroje sumoje atitinka, jeigu bus minkštas, tai tikrai problemų nebus.

   Atsakyti
 21. Gintarė

  Sveiki, gal žinot, jei skrendant į Vokietiją, ar mane praleistų su 1 l alkoholio? Būtų kaip dovana pažįstamam vairuotojui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, 1 l. atlkoholio vežtis į Europos sąjungos šalį galima.

   Atsakyti
 22. Jūratė

  Sveiki,
  patarkite kokiu būdu reiėtų gabentis paveikslą 90×30 cm išmatavimų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   rankiniame bagaže tokio vežtis negalima, o registruojamame tik jeigu telpa į leistinus registruojamo bagažo išmatavimus.

   Atsakyti
 23. Edita

  Sveiki, 10kg registruojamas bagažas yra priduodamas? ( ne salone)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki, taip, registruojamas bagažas atiduodamas į bagažo skyrių.

   Atsakyti
 24. Mindaugas

  Labas vakaras,
  ar galima registruotame bagaže vežti bulvių tarkavimo mašiną ir maža meškerę (40cm)? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   registruotame taip, galima.

   Atsakyti
 25. Vardas

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis iqos’a ir heets’us?

  Atsakyti
 26. Vilma

  Sveiki. Ruošiuosi skristi į Kiprą> Iki paso galiojimo pabaigos 4 mėn. ar užtenka?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki, EU ribose galite keliauti paso galiojimo laikotarpiu, nėra kitokių apribojimų.

   Atsakyti
 27. Rūta

  Sveiki.Ar registruotame rankiniame bagaže į Angliją galiu vežti molinius indus(čenakinias)?Ir ar galiu rankiniame bagaže vežti maisto produktus ,t.y. rūkytą dešrą,sūrį,duoną?Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   taip, visą tai galite vežtis.

   Atsakyti
  2. Neringa

   Sveiki,kokie naujausi ismatavimai rankinio bagazo,uzsisakiau 10 kg,kuri reikes „priduoti”,o su savimi visdar galiu veztis 40×20×25?
   Aciu

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki,
    taip, jūs galite turėti 2 krepšius, vieną – 55 cm x 40 cm x 20 cm iki 10 kg. (kurį išsipirkote) ir kitas 40 cm x 20 cm x 25 cm neribojamo svorio.

    Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Radvile,
   jeigu nėra aštrių – duriančių detalių, tuomet taip.

   Atsakyti
 28. Sima

  Sveiki. Norėjau paklausti kalbant apie rankini bagaza as imu lagamina tai man galima pasiimti ir kuprine?

  Atsakyti
 29. Vanda

  Sveiki ,ar galima rankiniame bagaže vežti kraujo spaudimo aparatą , ar reikia išimti baterijas, Ryanair lėktuvu skrendam, ir kur galima patikrinti nepilnai prikrautą kuprinę ar tilps
  pagal išmatavimus ,ji didesnė nei 40*20*25

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, aparatą su išimtomis baterijomis vežtis galima, o formos patikrinti bagažui yra oro uoste, išvykimo salėje.

   Atsakyti
 30. Romanas

  Sveiki,
  Skrendu is Vilniaus reisu Vilnius-Chicago,reikalingas invalido vazimelio paslauga iki pat galo Chicago!
  kada galiu uzsakyti cia paslauga ir pries kiek laiko? Skrydis Rugpjucio 10d. 13:40 P.M
  Aciu uz atsakyma…

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Romanai,
   invalido vežimėlį galima užsakyti bet kada iki skrydžio, kreipkitės dėl užsakymo ten, kur įsigijote bilietus, paslauga nemokama.

   Atsakyti
 31. Kęstutis

  Sveiki , kiek cigarečių iš Ukrainos į Lietuvą galima vežtis. Skrendu su Ryanair. Ačiū

  Atsakyti
 32. Greta

  Sveiki turiu klausima del cigareciu skraidinimo is lietuvos. Skrendant is LT su wizzair kompanija i vokietija, noriu nusipirkti lietuvoje 4 blokus cigareciu, tada po keletos dienu is vokietijos su easyjet ir su tomis cigaretemis skristi i UK. Ar gali kilti kokiu nors problemu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   skrendant į Vokietiją galima vežtis 4 blokus, tiek maksimaliai ir leidžiama vežtis EU ribose. Skrendant į UK galioja tie patys apribojimai, kol UK dar neišstojo iš Europos sąjungos.

   Atsakyti
 33. Keleivis

  Sveiki,ar galima į rankinį bagažą įsidėti sumuštinių kelionei?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, be problemų, maisto galite pasiimti kiek reikia.

   Atsakyti
 34. Ruta

  Sakykit ar su raynaru galima veztis medaus rankiniam bagaze

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   su medumi gali būti problemų, vieni jį traktuoja kaip skystį ir reikalauja, kad būtų talpose iki 100 ml., kiti ne, geriau nerizikuoti.

   Atsakyti
 35. A

  Sveiki, standartinis lagaminas 40*30*25 kurus parduodamas oarduotuvėse, reinar rašo kad 40*20*25 gal tai klaida? Dėkui už patikslinimą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ne, ne klaida, turi būti kaip jie rašo.

   Atsakyti
   1. A

    Na pav. wizair tai normalu kaip ir kitos kompanijos 40*30*25 mano skrydis su persėdimais juk lagamino10 cm dėl ryanar nenupjausi☺ tiesa, ir ką tokiu atvėju daryti? Dėkui

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Kiekviena kompanija turi savo taisykles – apribojimus ir ypač ryanair griežtai jų laikosi. Kai bagažas neatitinka rankinio bagažo išmatavimų, jį reikia gabentis kaip registruojamą (registruojamas bagažas mokamas).

     Atsakyti
     1. A

      Citsta”Sprendime tarnyba teigia, kad klientai už rankinį bagažą salone turi mokėti nuo 5 iki 25 eurų. „Rankinis bagažas yra būtina oro transporto paslaugų dalis, ir jo pervežimas turi būti leistinas be jokių papildomų mokesčių“, ”
      Žemų kaštų oro linijoms „Ryanair“ ir „Wizz Air“ Italijoje skirtos milijoninės baudos dėl prieštaringai vertinamų bagažo mokesčių.
      Ketvirtadienį Italijos konkurencijos tarnyba „Ryanair“ skyrė 3 mln., „Wizz Air“ – 1 mln. eurų baudas.
      Tarnyba taip pat pabrėžė, kad remiantis Europos teisės aktais dėl oro transporto, oro bendrovės neteisingai nurodo bilieto kainą. Pagal teisės aktus neišvengiami papildomi mokesčiai turi būti įskaičiuoti į bazinę kainą ir suma klientui pateikiama iškart.
      Italijos tarnybos teigimu, tai, kad bilietų užsakymo proceso pabaigoje beveik visada kaina yra didesnė nei pirminis pateiktas tarifas, yra klientų apgaudinėjimas.
      Šaunuoliai Italai ☺

    2. A

     Sveiki, taip tiesa kad +/-gali skirtis, bet tai klausimas tai kokia čia europa? Jai skirtingos taisyklės bagažui EU sajungoje?☺ jai vieninga eurooa tai ir turi būti vieningos teisingos taisyklės visiems žaidėjams☺ dėkoju už dėmesį.

     Atsakyti
 36. Gintarė

  Laba diena, planuojame kelionę su šeima spalio mėnesį. Kūdikis gims rugpjūtį. Tačiau dar nežinome nei lyties, nei vardo. Kaip pirkti bilietus iš anksto tokiu atveju? Ar būtinai reikia laukti kol gims? Ar galbūt reikia pirkti bilietus šeimai, o vėliau, kūdikiui gimus pridėti papidomą bilietą? Ar bus tokia galimybė?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   pridėti kūdikį rezervacijoje savarankiškai nepavyks, tai galės padaryti tik ryanair pagalbos tarnyba. Finansiškai gal ir labiau apsimokėtų pirkti visiems iš anksto, kol kainos dar žemesnės, o paskui pridėti kūdikį, sumokant papildomą užsakymo mokestį.

   Atsakyti
 37. Laura

  Laba diena,

  Turėsiu mažą ir 10 kg. svorio krepšį. Ar 10 kg. svorio krepšys tik mokamas? Man jis nebūtinas neštis į lėktuvo saloną.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   ar į lėktuvą, ar į bagažo skyrių 10 kg. krepšys yra mokamas, į lėktuvą nešantis jis pigesnis, išsiperkat priority (apie 10 € priklausomai nuo maršruto) ir galite neštis.

   Atsakyti
 38. Danutė

  Sveiki,
  Vykstu į Anglija, Lutono oro uostą iš Kauno. Turiu klausimą kiek tabako gaminių galiu su savimi vežtis sau pačios naudojimui?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danute,
   Europos sąjungoje galima vežtis iki 4 blokų cigarečių. Jeigu vyksite į Londoną dar D.Britanijai neišstojus iš Europos sąjungos, tuomet 4 blokai.

   Atsakyti
   1. Simona

    Sveiki,noriu paklausti ar geliu puokste galima i lektuva isinesti?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     jei puokštė nedidelė ir neaukšta, tuomet tikrai be problemų.

     Atsakyti
 39. Vaiva

  Labas vakaras,
  Skrendu rytoj is Kauno i Luton (London airport) . Turiu pirmenybe, bei galiu nestis i lektuva 10kg ,bei rankinuka,plius turiu 20kg bagaza.
  Klausimas butu ar kiltu bedu jei bagaze 20kg butu rukyti gaminiai,sakotis,vaistai,bei vienas alkoholinis butelis ? Nesinori visko prarasti, nes mama pridejo lauktuviu😊

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   registruojamame bagaže maisto kiekiai neribojami, galite turėti kiek jums reikia.

   Atsakyti
 40. Natalija

  Laba diena. ar galiu pasiimti su savimi irankini bagaza maza sulankstoma skieti? lietsargi?
  Skrydis – i Roma .

  Dekoju

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Natalija,
   jeigu telpa, tuomet taip, galima.

   Atsakyti
 41. Edvinas

  Sveiki,
  Ar galiu pakeisti registruotą 10 kg bagažą į priority?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edvinai,
   ne, pakeisti negalite, galite tik įsigyti papildomą paslaugą.

   Atsakyti
  2. Kam

   Ar galima iqos skraidintis i malta? Jei taip kiek heets galima?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki,
    taip, galima skraidinti, o heets prilyginamos cigaretėms, EU ribose galima vežtis iki 4 blokų.

    Atsakyti
 42. Rimvydas

  Laba diena,
  Ar registruotas bagažas gali būti sportinis krepšys(ne lagaminas) jei atitinka leidžiamus matmenis

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rimvydai,
   taip, gali, ribojami tik gabaritai ir svoris.

   Atsakyti
 43. Marija

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežti metalinį puodą su rankena ilgis 17 cm, plotis 3 cm.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu atitinka leistinus bagažo išmatavimus, tuomet galima.

   Atsakyti
 44. Vytautas

  Noriu paklausti: ar galiu vežti muzikos instrumentą (klarnetą) lėktuvo salone be papildomo mokesčio, jei jis neviršija rankinio bagažo matmenų? (Turiu užsisakęs pirmenybę)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vytautai,
   taip, galite, jokių papildomų apribojimų muzikos instrumentams nėra.

   Atsakyti
 45. Justyna

  Laba diena,
  Skrendame į Londoną. Nupirkau 4 bilietus 4 keleiviams, apmokėjimą atlikau iš savo paskyros. Vienam keleiviui yra reikalinga įlaipinimo pirmenybė ir papildomas bagažas (paslaugos kaina 8 EUR). Bandau užsakyti tą paslaugą, bet automatiškai skaičiuoja 64 EUR mokestį visiems 4 keleiviams. Kaip užsakyti paslaugą tik vienam keleiviui iš mano paskyros?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   deja, ryanair pirmenybinio įlaipnimo paslaugą po rezervavimo galima užsakyti tik visiems keleiviams, visam maršrutui.

   Atsakyti
 46. SILVIJA

  Sveiki, lapkričio gale skrendame į Egiptą, pasiemiau nemažai vaistų tokių kaip nuo virškinimo , viduriavimo, karščiavimo, antibiotikų. Ar visą tai galima vežtis.
  Dėkui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Silvija,
   taip, galima, tik viskas turi būti originaliose pakuotėse (negali būti palaidos tabletės ir pan.).

   Atsakyti
 47. Karolina

  Sveiki,
  ar registruotu bagažu galima vežtis šaldytus grybus?

  Atsakyti
   1. Karolina

    Ar nekils problemų jeigu jie yra be maisto etikečių, tiesiog maišeliuose? Ir kokį kiekį galima vežtis?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Ne, nekils problemų, grybų pervežimo oro linijų bendrovės neriboja nei kiekio, nei paties produkto. Vertėtų gal tik pasidomėti, ar šalis, į kurią vykstate neturi kažkokių apribojimų dėl produktų įvežimo.

     Atsakyti
 48. Raimonda

  Sveiki, lapkricio 22d. su vaikais skrendame i Paryziu. Ar 2m10men vaikui galima tureti pilnai sulankstoma (sketuka) vezimuka ?Jeigu vaikai 7m, 5m ir 2m ar jie gali tureti pvz po vandens buteliuka skrydzio metu ?
  Ir ar skysciu maiselis gali buti 20x25cm su uztrauktuku ?Ir vaikiski vaistai nuo alergijos 120ml skystu pavidalu – ar tokius galime tureti su savimi ?Bagazas tik rankinis iki 10kg.
  Dekoju

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Raimonda,
   sulankstomą vežimėlį turėti galite, jis bus pervežamas nemokamai. Nors į skysčius, keliaujant su vaikais, žiūrima atlaidžiau, vandenį geriau pirkti praėjus patikrą, o vaistus turėti talpoje iki 100 ml., oficialiai tik kūdikiams iki 2 metų negalioja skysčių apribojimai. Maišelius skysčiams duoda oro uoste, prie patikros, jie standartiniai, 1 l. talpos, savų turėti nereikia.

   Atsakyti
 49. Lina

  Laba diena,
  Nusipirkus ir užsiregistravus į Ryanair skrydį su rankiniu bagažu, vėliau dar papildomai nusipirkau 20 kg registruotą bagažą, tačiau tai lėktuvo biliete nesimato. Ar nekils problemų priduodant registruotą bagažą oro uoste, skrydis iš Paryžiaus į Vilnių? Vienintelis dokumentas, jei taip galima pavadinti, yra į elektroninį paštą gautas patvirtinimas.Ar to pakaks?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   viskas gerai, savo duomenų bazėje oro linijų bendrovė mati visą informaciją apie jūsų įsigytas paslaugas.

   Atsakyti
 50. Vytautas

  Laba diena,
  Isigijau 1 priority boarding, o vaikams 8 ir 10 m ne, nes 1 lagamino uzteks, o vaikai pasiims minkstas kuprines. Dabar pradejau dometis ir matau, jog vaikai kartu priority eiti negales. Ar gales vaikai vieni registruotis bendroje eileje, jeigu as ju palauksiu is karto uz vartu? Arba jeigu visi stotume i bendra eile ar galeciau pasinaudoti priority bilietu ir lagamina pasiimti i salona? Skrydis pirmyn spali, o atgal jau lapkriti.
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vytautai,
   teisingiausia būtų visiems stotis į bendrą eilę. Įliptumėte kartu, be pirmenybės, bet turėtumėte teisę įsinešti 2 lagaminus.

   Atsakyti
 51. Giedrius

  Sveiki,
  pasirinkus Ryanair bilietus dviems asmenims su „Plius”, kiekvienas iš dviejų asmenų gali paimti po vieną registruotą bagažą ir po du salono krepšius (t. y., iš viso galėtų būti 2 registruoti krepšiai ir 4 salono)?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Giedriau,

   taip, viskas teisingai.

   Atsakyti
 52. Sandra

  Sveiki, ar rankinio bagazo ismatavimai 20*40*55 turi buti su ratukais? Nes mano lagaminas yra 54 Cm ilgio plius ratukai. Ar leis veztis toki lagamina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   išmatavimai nurodyti su ratukais, turite į juos tilpti.

   Atsakyti
 53. Paulina

  Sveiki,

  Ketinu skristi su Ryanair ir tik su rankiniu bagažu. Lėktuvasa išskrenda iš Vilniaus 17:50. Kada vėliausiai turėčiau atvykti į oro uostą, kad spėčiau?
  Žinau, kad rekomenduojama 2val likus iki skrydžio, bet aš neturiu 20kg bagažo, kurį reikėtų registruoti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Paulina,
   laipinimas prasideda apie 30 min. iki skrydžio, tai jeigu saugumo patikroje nebus eilių ir greitai praeiti, galite spėti ir atvykusi prieš valandą, bet rekomenduojama bent jau 1.5 val.

   Atsakyti
  2. violeta

   SVEIKI. AR GALIMA TURETI RAMKINIAME BAGAZE KRAUJO SPAUDIMO APARATA SKRENDANT SU Ryanair

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Violeta,
    taip, galite turėti, jis neturi aštrių – duriančių detalių.

    Atsakyti
 54. Andrius

  Sveiki,
  prieš Ryanair paskelbiant apie naujas bagažo vežimo taisykles įsigijau skrydžių bilietus lapkričio 5-12 d., kai jau bus įsigaliojusios naujos bagažo vežimo taisyklės. Vakar išsirinkau norimas vietas ir padariau check in’ą, o ant sugeneruotų bilietų rašo, kad man priklauso du bagažai: mažesnis 35x20x20, kurį galėsiu pasiimti į saloną, ir didesnis 55x40x20, kurį turėsiu atiduoti į check in desk’ą. Kaip suprantu, Ryanair sistemos, automatiškai generuojančios bilietus, turbūt dar nėra perprogramuotos ir sugeneruoja bilietą pagal seną bagažo vežimo politiką. Turbūt nereikėtų naiviai tikėtis, kad laipinimo į lėktuvą metu parodžius tokį bilietą, bus leista lapkričio 5-12 d. skristi pagal senas bagažo vežimo taisykles, kaip manot? Naujose bagažo vežimo taisyklėse rašoma, kad didesnį lagaminą bus leidžiama kaip ir mažesnį pasiimti su savimi į lėktuvo saloną, jei bus įsigytas priority boarding’as, kurį galima įsigyti vėliausiai likus 1 val iki skrydžio. Nenorėdamas rizikuoti, galvoju vis dėlto įsigyti priority boarding’ą, tačiau nei Ryanair internetiniame puslapyje, nei mobiliojoje programėlėje nerandu, kaip užsisakyti šią paslaugą, kai jau yra padarytas check in’as ir sugeneruotas bilietas, gal galite padėti šiuo klausimu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Andriau,
   skrendant lapkričio mėnesį galios naujos bagažo pervežimo taisyklės be jokių išimčių. Jūs jau atlikote registraciją, dėl to ir nebėra galimybės išsipirkti „priority” paslaugos. Atšaukite registraciją (tai gali padaryti tik ryanair pagalbos tarnyba) ir galėsite įsigyti papildomas paslaugas.
   Susisiekti su ryanair galite:
   https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=8

   Atsakyti
 55. Lina

  Sveiki..niekur nerandu info..skrendu su su ryanair..ar galiu turėti rankiniame bagaže nėrimo vašęlį nr 1.5??

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   apie vašelius informacijos ir nėra, rankiniame bagaže negalima turėti daiktų su ilgesne negu 6 cm. „geležte”, jeigu vašelis su smailėjančiu galu ir ilgesnis negu 6 cm., tai ko gero jo negalima vežtis.

   Atsakyti
 56. Brigita

  Sveiki, noriu paklausti dėl rankinio bagažo, ar galima į saloną atskirai neštis paveikslą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Brigita,
   ne, atskirai negalima, paveikslas turi būti kaip 1 rankinio bagažo vienetas ir atitikti visus išmatavimų reikalavimus. Jeigu neatitinka, reikia užsakinėti kaip specialų bagažą.

   Atsakyti
 57. Veronika

  Sveiki,

  Skrendant su ryanair ir apsipirkus duty free ar galima nestis atskirai maiselius i salona lektuvo? Ar butina sutalpint i rankini bagaza?

  Aciu.
  Lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Verinika,
   b8tina sutalpinti 5 rankin5 bagažą, atskirai negalima.

   Atsakyti
 58. jolanta

  laba diena.mergaite susilauze ranka.ar gali skristi su sugipsuota ranka.aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   jeigu daktarai nedraudžia, tuomet gali, oro linijų bendrovės to nedraudžia.

   Atsakyti
 59. Aldutė

  Sveiki,
  ar galima vežtis rankiniame bagaže, naktinį, dieninį, paakių kremą perpylus į mažos talpos indelius. Ar galima vežti vaistus ampulėse. Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   talpose iki 100 ml. – galima.

   Atsakyti
 60. Irma

  Sveiki noriu paklausti turiu bilietą be bagazo. Ar galiu oro uoste nusipirkti bagažą ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irma,
   galite, tik tai kainuos brangiau, negu išsiperkant internetu iš anksto (tai galima padaryti ir jau turint bilietą).

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Internetu – 25 €, oro uoste – 40 €

     Atsakyti
 61. Alma

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze veztis 2 pakuotes ampuliu po 1 ml ir svirkstus 2 ir 5 ml. Adatos nevirsija leistinus ismatavimus.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alma,
   jeigu adatos neviršija 6 cm. ilgio, tuomet viskas tvarkoje, galima.

   Atsakyti
 62. Laura

  Sveiki. Veždamas cigaretes ar turiu jas pirkti durų free jau praėjus patikrą ar galiu nusipirkti lietuvoje ir vežtis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   cigaretes galite pirkti kur jums patogiau, oro uosto saugumo tarnybos į jas nekreipia dėmesio.

   Atsakyti
 63. Daiva

  Sveiki, ar mažasis rankinis bagažas būtinai turi atitikti nurodytus išmatavimus? Ar gali būti kiek didesnė, tačiau minkšta ir nepilna, kuprinė?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   gali būti ir didesnė minkšta kuprinė, svarbu susispaustų iki leidžiamų gabaritų.

   Atsakyti
 64. Vaida

  Sveiki, noriu paklausti ar rankiniam bagaze skrendant į uk galima veistis purškiama skystį nuo uodų, kurio talpa iki 100ml. Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   taip, iki 100 ml. galima turėti.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu krepšys ar lagaminas minkštas, tai tikrai tinka.

   Atsakyti
 65. Justina

  Laba diena,
  ar galima į lėktuvą neštis kompiuterį? Koks tai tai bagažo rūšis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   taip, galima, tai bus traktuojama kaip mažasis rankinio bagažo vienetas, kurio leistini išmatavimai: 35x20x20 cm.

   Atsakyti
 66. Vaida

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže skrendant į UK vežtis 5 dežutes Winston tabako?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   į D.Britaniją galima įsivežti iki 1 kg. tabako.

   Atsakyti
 67. Jolita

  Sveiki, ar galima skraidintis leidziamus vaistus gyvunui? Jie labai svarbus.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolitai,
   jeigu vaistai nepažeistame įpakavime ir tai ne skystis talpose virš 100 ml., tuomet galima.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     taip, galima vežtis, jeigu gruzdintuvė neturi aštrių – smailių detalių.

     Atsakyti
 68. Jovita

  Sveiki vezuosi 3 buteliukus kvepalu 2 po 50 ml ir viena 100ml sis i permatoma maiseli netelps kur duodamas oro uoste nes yra per aukstas., kad maiselis uzsisektu o kito neturiu kad butu didesnis.Ar ji galiu vestis ar nerizikuoti kad atims. Laukiu atsakymo ryt skrydis

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jovita,
   jeigu talpa 100 ml., tai tikrai galima turėti su savimi lėktuve, buteliuką įstrižai įdėkite, tikrai turi tilpti.

   Atsakyti
 69. Danutė

  Laba diena

  Ar nešiojamame bagaže galiu vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas -jos susiskleidžia.
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danute,
   šiaurietiško ėjimo lazdų į lėktuvo vidų neštis neleis.

   Atsakyti
 70. Ona

  Sveiki. Ar galima rankiniame Ryanair bagaže vežti rūkytos mėsos 1 kg (palendvicą), sūrį Liliputas, arbatos Etno didelę dėžę, 40 pakelių ? Skrendame į Milaną, vėliau į Valenciją.Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ona,
   taip, galima, EU ribose maisto produktų gabenimas neribojamas.

   Atsakyti
 71. Edita

  SVEIKI,
  AR GALIU VEZTIS RANKINIAME BAGAZE 60G KIETOS KONSISTENCIJOS MUILA, NE SKYSTA BET KIETA?
  O TAIP PAT MANIKIURINES ZIRKLUTES BEI DILDE?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   muilą galite vežtis o žirklučių kerpamoji dalis ir dildė turi neviršyti 6 cm.

   Atsakyti
 72. Asta

  Sveiki, ar butinai reikia gydytojo pazymos norint rankiniame bagaze veztis elektronini vaistu leidimo injektoriu Rebismart, pora ampoliu, kurios i ji isistato ir mazytes adatytes su apsaugomis? Ligonineje man sake, kad uzteks tik vaistu pasa veztis, kur israsytos ampoles. Ar tiesa? Injektoriu galima tikrinti tik per foto juostu negadinanti rentgeno aparata. Ar bus galima prasyti jam rankines apziuros ir neleisti per rentgeno aparata ar Vilniaus oro uoste yra tinkamas aparatas? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   dėl patikros oro uoste tokiais nestandartiniais klausimai, geriausia kreiptis tiesiogiai į oro uostą – +370 612 44442

   Atsakyti
 73. Regina

  Laba diena ,noreciau paklausti ar i rankinio lagamino matmenis ieina lagamino ratukai .Ir ar rankiniam bagaze galima veztis supakuotus skutimosi peiliukus .
  Aciu .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Regina,
   ratukai taip pat skaičiuojasi, išmatavimai nurodyti su jais. Peiliukus vežtis galima, jeigu tokie kaip „Gillette”, saugaus tipo.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   keliaujant su kūdikiu galima vežtis 2 vienetus jam skirtus įrangos, t.y. pilnai sudedamas vežimėlis + automobilinė kėdute arba nešyklė. Atiduoti reikia šią įrangą kaip bagažą, priėjus prie ryanair registracijos langelio.

   Atsakyti
 74. VIKTORIJA KUDRI

  Ar galima kudikiui vežtis metalini termosa su karštu vandieniu? Ir ar sauso mišinio galiu isideti 3 pakuotes (dėžutės pavidalu) po 900ml? Orginaliose dezutese neatidarytas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,

   taip kūdikiui galite vežtis daugiau skysčių, jie neribojami.

   Atsakyti
 75. Lina

  Sveiki,
  Ar galima i lektuvo salona nestis knyga rankose, ar ji butinai turi buti sutalpinta i salono krepsi arba rankini bagaza?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   visi daiktai turi būti sudėti į 2 rankinio bagažo vienetus, atskirai neštis neleidžiama.

   Atsakyti
 76. Aiva

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze isinesti plastikiniam indelyje tarkuotu krienu?

  Atsakyti
 77. Erika

  Laba diena, skrendu tik su rankiniu bagažu. Esu girdėjus apie sportinį inventorių. Klausimas ar būtųgalima imtis du paspirtukus ir kaip tai viskas būtų įforminama (kartu su savimi ar į bagažą) jei į bagažą ar galima be išankstinės registracijos? ir kiek tai galėtų kainuoti? paspirtukai bendrai sveria apie 5kg.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   paspirtukus galite imti kaip sporto inventorių, juos gabenti galima bagažo skyriuje. Kainuoja pervežimas – 35 € už vienetą perkant internetu, 40 € – oro uoste.

   Atsakyti
   1. Erika

    Tada ar ne pigiau tiesiog dėti į lagaminą kaip registruotą bagažą 🙂

    Atsakyti
 78. Milda

  Kiek suprantu, perkant registruotą bagažą už jį mokama ir pirmyn ir atgal skrendant? į vieną pusę apie 25 ir atgal skrendant dar 25? teisingai supratau?
  ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,
   registruojamą bagažą nebūtina pirkti į abi puses, galite pirkti tik vienam iš skrydžių, jeigu jums taip reikia.

   Atsakyti
 79. Sandra

  Laba diena, esame įsigyję bilietus, tačiau norime pridėti rankinius bagažus. Ar susimokėjus už pirmenybinį įlaipinimą kartu įsigijamas ir rankinis bagažas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   įsigijus pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, jūs automatiškai gaunate ir galimybę į saloną neštis abu rankinio bagažo vienetus.

   Atsakyti
 80. Agne

  Sveiki , mes skrendam su kūdikiu į Vokietija kiek suprantu priklauso vaiko reikmėms skirta taše iki 5 kg. o koki tos tašes išmatavimai turi būti ? skrisim su Ryanair

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   išmatavimai neribojami, tik svoris.

   Atsakyti
 81. Ilona

  Vešiuosi į kelionę Relanium ampules , kurios man yra skirtos, tačiau receptas pagal kurį pirkau vaistus, liko vaistinėje. Kokią pažymą ar pan. iš gydytojo reikia turėti ?

  Atsakyti
 82. Ilona

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže kartu su leidžiamų vaistų ampulėmis turėti vienkartinius švirkštus su adatomis, pvz. 5vnt. Vaistai reikalingi man. Ar būtina turėti receptą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ilona,
   švirkštus galima turėti tik tokiu atveju, jeigu skrydžio metu jų gali prireikti (pvz. diabetikams reikalingas insulinas), reikia turėti daktaro pažymą (išverstą į anglų kalbą) apie švirkštų būtinumą. Dėl nedidelio kiekio ampulių problemų kilti neturėtų, jas vežtis galima.

   Atsakyti
 83. Viktorija

  Sveiki. Jeigu rankinio bagažo išmatavimai yra ilgis 55 (o ne 40), plotis 25, o aukštis ne 55, o 29, tai matuojant galima ją apversti ir suspausti, kad tilptų į išmatavimus? ar matuojama ištempta tašė?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   matuojant dedama į tam tikrą formą metalinę, jeigu į ją telpa – viskas gerai, praleis.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   registruotame bagaže skysčių gabenimas niekaip nereglamentuojamas, galite vežtis kiek norit ir kaip norit.

   Atsakyti
   1. Gintarė

    Sveiki skrydis buvo iš Vilniaus į Vieną ir atgal.Non priority.skrendant į Vieną viskas gerai buvo.Tačiau skrendant iš Vienos į Vilnių liepė už kuprinę susimokėti,nors tilpo i jų tą kabiną.Kur galėčiau kreiptis dėl to?

    Atsakyti
 84. Ovidijus

  Laba diena,

  ar pasikeitus ryanair rankinio bagazo politikai, bagazo ismatavimai grieztai vertinami? Kalba eina apie kuprine kaip rankini bagaza be pirmenybinio ilaipinimo, ji yra mazdaug 40x30x30 cm, kas neatitinka nauju ryanair standartu, taciau bus nepilna ir ja bus galima suspausti, taigi ar galesiu ja pasiimti i lektuvo salona?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ovidijau,
   į išmatavimus žiūrima taip pat griežtai, bet minkštą kuprinę, jeigu susispaudžia iki leistino dydžio 35x20x20, galėsite turėti su savimi lėktuvo salone.

   Atsakyti
 85. Gabija

  Laba diena mama skrydo su rankiniu bagazu wizzair avia kompanijos lektuvu rankinis bagazas buvo kelias cm didesnis nei nuroditi matmenis bet jis tilpo i patikros stova puikiai ar nekils problemu skrendant su ryanair?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gabija,
   jeigu pasispaudžia ir galima sumažinti, tada tiks ir čia.

   Atsakyti
 86. Aurimas

  Sveiki. Ryt skrendu i Londona. Norejau paklausti, jei as naudoju inchaletoriu ir registruotame bagaze vešiuos 3 vnt. Londone ju nepaims?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aurimai,
   ne, nepaims, inhaliatorius nedraudžiama vežtis.

   Atsakyti
   1. juozas

    laba diena ,noriu paklausti nuo keliu metu gali skristi vaikai vieni

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Juozai,
     su oro linijų bendrove ryanair – nuo 16 m.

     Atsakyti
   2. Edita

    sakykite prašau, o kaip bus su vaistais nuo kovo mėnesio, kai popieriniai receptai jau bus nebeišrašomi? Tokiu atveju, kas kart reikės išrašo iš gydytojo, kad turi naudoti atatinkamus vaistus?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Edita,
     nedideliems kiekiams vaistų nieko nereikia, iš gydytojo reikia kažko tik tokiu atveju, jeigu vaistų kiekis tikrai labai didelis (pilnas krepšys ar pan.).

     Atsakyti
 87. Simona

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis stiklinius indelius? (tiksliau – prieskoniai stikliniuose indeliuose). Dekoju uz informacija.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simona,
   jeigu indeliai iki 100 ml. talpos, tuomet galima.

   Atsakyti
   1. Rolandas

    Sveiki.ar galima veztis rankiniame bagaze rechargeable hot water bottle? jis uzpildytas skysciu ir neissileidzia apie 1litras.aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Rolandai,
     ne, negalima, rankiniame bagaže galima vežtis tik talpas iki 100 ml.

     Atsakyti
 88. Emilija

  Sveiki, ar galima vežtis keletą plastikinių maišelių su skysčiais po 100 ml? Ar galima tik vieną tokį maišelį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   galima vežtis tokį kiekį talpų iki 100 ml., kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį.

   Atsakyti
   1. Irina

    O man oro uosto patikroj pareiškė, kad turi tilpti tik į jų išduodamą plastikinį maišelį, o į jį tikrai netelpa 10 vnt po 100 ml. O 2 tokių maišelių vienam žmogui sakė nepraleis, nors ir bus kiekvienam po 5 vnt 100 ml buteliukai. Tai kad realiai 1 l apimtis negalioja…

    Atsakyti
    1. Elena

     At galima vežtis sausa muila , sausa šampūna( muilo tipo)

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki,
      taip, galima, tai ne skysčiai.

 89. Algis

  Sveiki. Vykstu į Norvegiją. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis maisto produktų – rūkytos mėsos gaminių, mėsos konservų? Jei taip, ar yra ribojamas mesos kiekis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Algi,
   taip, maistą vežtis galite, mėsos galite turėti iki 10 kg.

   Atsakyti
 90. Dovile

  Laba diena ryanair rankinio bagazo dydis su ratukais virsija numatyta dydi o be ratuku nevirsija ar galiu su juo skristi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   ne, negalite, išmatavimai nurodyti su ratukais.

   Atsakyti
 91. Giedrė

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaze vezti neispakuota 50 ml kvepalu buteliuka ir po dezodorantu po 75ml.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Giedre,
   taip, galima. Rankiniame bagaže galite turėti skysčius talpose iki 100 ml.ir visos tos talpos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį (išduodamas oro uoste).

   Atsakyti
 92. emilija

  sveiki, ar galima su savim i lektuva, mazame kuprineje, tureti buteliuka vandens?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Emilija,
   jei buteliukas pirktas praėjus patikrą, tuomet galite jį turėti nesvarbu kokios talpos. Jeigu nešitės vandenį per patikrą, leistina talpa – 100 ml.

   Atsakyti
 93. Giedrė

  Sveiki. Koki kieki vaistu tabletemis galima vezti rankiniame bagaze?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Giedre,
   tabletės turi būti originaliose pakuotėse (ne palaidos). Kiekio neriboja nei oro linijos, nei oro uosto tarnybos, tačiau jeigu bus vežama komerciniais (pardavimo) tikslais ir šalies, į kurią vykstate, muitinės tarnybos patikrins, reikės susimokėti muitą.

   Atsakyti
 94. Viktorija

  Laba diena. Kiek ir kokiu produktų galima vežtis rankiniame bagaže? Pvz: sausainiai, saldainiai, kava ir t.t ir kokie suvenyrai leidžiami?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,

   galite vežtis viską, ką išvardinote, nei oro linijos, nei oro uostų apsauga to neriboja. Negalima vežtis aštrių daiktų su geležte virš 6 cm. ir skysčių talpose virš 100 ml. (jų negalima neštis per oro uosto apsaugą, bet nusipirkus duty free jau oro uosto teritorijoje, rankiniame bagaže galite turėti).

   Atsakyti
 95. Ingrida

  Sveiki noriu nuvesti mamai lauktuviu 7 buteliukus alkoholio po 50 ml stiprumo 40% rankiniame bagaze ar galiu? I Lietuvą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   taip, galite, rankiniame bagaže galima turėti iki 1 l. skysčių talpose iki 100 ml.

   Atsakyti
  2. Ingrida

   Laba diena,norėjau Jūsų pasiteirauti dėl manikiūro komplekto vežimo rankiniame bagaže,ar galima ?Ačiū

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Ingrida,
    galima, jeigu nėra komponentų (pvz. žirklių), kurių geležtė viršija 6 cm.

    Atsakyti
 96. Audrone Rukseniene

  Sveiki
  Sakykit gal zinot ar rankiniam bagaze galima veztis sages, metaline su ziogeliu?
  Dekui
  Audrone

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Audrone,
   aštrių daiktų, kurių ilgis virš 6 cm. vežtis negalima, sagės susegimas jeigu neviršija 6 cm., tai problemų kaip ir nesukels.

   Atsakyti
 97. Mindaugas

  Sveiki,
  Skrendu i Norvegija, turesiu registruota bagaza bei salono lagamina. AR galiu i registruota bagaza ideti 1 ltr. stipraus gerimo, ir Duty free dar nupirkti stipraus alkoholio? ar bendras alkoholio kiekis yra ribotas, ar ne?

  Pagarbiai,
  Mindaugas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   dėl pačio skrydžio – taip, galite, dėl Norvegijos leidžiamo įvežti alkoholio – ne, negalima, jie leidžia įsivežti tik iki 1 l. stipraus gėrimo, todėl jeigu nepatikrins – prasinešite, patikrins – atims neleistiną kiekį.

   Atsakyti
 98. Neda

  Sveiki,kiek galima alkoholiniu gerimu litru veztis registruotame bagaze? Is italijos i lietuva,su persedimu danijoje. Kokia tara?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Neda,
   jeigu alkoholis vežamas registruojamame bagaže, tara jokių apribojimų neturi, apribojimai galioja tik vežant rankiniame bagaže. Leistini kiekiai tikrai dideli, keliaujant EU ribose leidžiama iki 10 l. stipraus gėrimo, iki 20 l. stipraus vyno, iki 90 l.vyno, 110 l. alaus.

   Atsakyti
  2. ligita

   Laba diena. Ar i ismatavimus isiskaito ir ratukai su rankena? Su ratukais ir rankena yra 60cm ar del ratuku lagaminas bus netinkamas?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Ligita,
    leistini išmatavimai nurodomi su ratukais ir kitomis išsikišančiomis dalimis.

    Atsakyti
 99. Agne

  Labas vakaras, norejau paklaust ar nieko tokio butu skrendant ryanair rankinio bagazo ismatavimai virsytu pora cm- 37x57x35? Ar matuojant lagamina isiskaiciuoja ir ratukai? Aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   paklaida nedidelė, bet viskas susiveda į tai, ar tilps jūsų lagaminas į patikrinimo formą. Jeigu jis nebus labai prikrautas ir pasispaudus bus galima jį įdėti į patikrinimo formą, tuomet nieko, praleis.

   Atsakyti
 100. Orestas

  Sveiki ar galima gabenti drona rankinem bagaze ar reikia deti i lagamina

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Orestai,
   jeigu nėra aštrių detalių, galima ir rankiniame.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Vienareikšmiškai atsakyti negaliu, teoriškai jie nei pjauna, nei duria, turėtų praleisti, bet gali viskas priklausyti nuo žmogiško faktoriaus.

     Atsakyti
 101. Andrius

  Sveiki!
  1) Jeigu įsigijau papildomą bagažą 1×20 kg, galiu su savim imti iš viso 3 bagažo lagaminus?
  1 x Mažas rankinis krepšys po sėdyne – 35 x 20 x 20
  1 x Viršutinėje spintelėje – 55 x 40 x 20 cm
  1 x Registruotas 20 kg – 81 x119x 119 cm
  2) Bendra kg suma sudarytų 30 ar 40 kg?
  Ačiū!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Andriau,
   viskas teisingai, rankinio bagažo 10 kg.+ mažas krepšys be svorio apribojimų, registruojamo (jeigu išsipirkote 20 kg.) – 20 kg. Bendra suma – 30 kg. + tiek, kiek sudėsite į mažą 35x20x20 išmatavimų rankinę.

   Atsakyti
 102. saulius

  Sveiki , norejau paklausti ar galima vezti medu rankineme bagaze

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sauliau,
   taip, galima, bet labai mažai, nes medus – skystis ir jo galima neštis per patikrą tik talpoje iki 100 ml.

   Atsakyti
 103. Roma

  Agentūra, kuri užsakė bilietus į Maljorką ,užsakė ir sumokėjau 80eur. pirmyn ir atgal už registruotą bagažą, tačiau atsiuntė bilietus ,kuriuose nenurodyta apie registruoto bagažo apmokėjimą.
  Ar turėčiau turėti kažkokį dokumentą, ar tai yra užfiksuota informacinėje vežėjo sistemoje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Roma,
   taip, ta informacija yra aviakompanijos duomenų bazėje, rezervacijos patvirtinime jos nesimato.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Valdai,
   ryanair leidžia pasiimti 2 vnt. rankinio bagažo, jeigu imsite gėlių puokštę, tuomet negalėsite vežtis 2 rankinio bagažo vienetų, gėlės užsiskaitys kaip vienas bagažo vienetas.

   Atsakyti
   1. Rūta

    Sveiki,
    bet ar gėlės turi būti pirktos jau praėjus patikrą ar galima jau per pačią patikrą oro suote su jomis eiti vidun? Ačiū.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Rūta,
     per patikrą gėles neštis galima.

     Atsakyti
 104. OVIDIJA

  Sveiki. Ar kudikio nesyne galima ideti i vezimo apacioje pritvirtinta krepsi? Ar bus taikomi papildomi mokesciai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ovidija,
   kudikiams nemokamai galima vežtis 2 vienetus įrangos, tai gali būti pilnai sudedamas vežimėlis ir automobilinė kėdutė.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,

     taip, priklauso 5 kg.nemokamai.

     Atsakyti
 105. Aursa

  sveiki ar galima skristi su sportine tase kurio matmeneys didesni nei rankinio bagazas bet tase bus apytuste svarbu kad tilpu y ta matavimo deze ? laukiu atsakymo

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   taip, galima, jeigu pasispaudus tilps, tuomet jokių problemų.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Samanta,
   taip, galima, štai kas apie tai parašyta ryanair puslapyje:

   You can carry 2 items of baby equipment free of charge per child – 1 pushchair plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     ne, nereikės, galima neštis į vidų.

     Atsakyti
 106. Marius

  Sveiki noriu paklausti ar galima rankiniu bagazu vežti kompiuterio detales mikroschema?

  Atsakyti
 107. Aušra

  Laba diena, nesuradau informacijos kokius maisto produktus ir kaip supakuotus galima vežtis rankiniame bagaže (skrysime į Maltą) ir apie kitus daiktus. Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   galima vežtis bet kokius maisto produktus, gal tik patarimas supakuoti juos taip, kad neskleistų kvapų, bet jeigu ir skleis, niekas maisto nelieps išmesti. Gėrimai ir skysčiai (šampūnas, dantų pastą, kremai ir t.t.)einant per patikrą gali būti tik talpose iki 100 ml. , negali būti aštrių ar smailių daiktų, pvz. žirklės su ašmenimis virš 6 cm. negali būti rankiniame bagaže.

   Atsakyti
 108. Inga

  Laba diena, užsisakiau registruotą bagažą 15 kg. Ar įmanoma ji pakeisti į 20kg? Jei taip, kaip tai būtų galima padaryti ir kokios keitimo kainos?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   pakeisti neišeina, arba reikia mokėti už viršsvorį (10 € už 1 kg.), arba pirkti papildomą registruojamą 15 kg. bagažą.

   Atsakyti
 109. Sima

  Sveiki, jei pacio lagamino matmenys atitinka lygiai kiek parasyta ryanair rankiniam bagazui, bet dar yra ratukai ir su jais matmenys virsijami. Ar ratukai turi tilpti tuos matmenis ?

  Atsakyti
 110. Ingrida

  Sveiki,
  Ar skysti vaistai turi buti iki 100 ml ir tilpti i 1 L 1 vnt. maiseli? Ar yra nustatyta kiek galima veztis tableciu ir kur jos turi buti idetos? Ar galima rankiniame bagaze veztis maisto: sumustiniu, sureliu? 0.5 L vandens buteliuka galima veztis? Skrendu su 4 metu vaiku.
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   taip skysti vaistai tik talpose iki 100 ml. (jeigu vežatės rankiniame bagaže, registruotame – neribojama). Tabletes galite turėti bet kur, svarbu ne palaidas, neišpakuotas. Maistą taip pat galite ramiai vežtis,gėrimų talpoje virš 100 ml. keliaujant su vaikais taip pat neatima.

   Atsakyti
 111. Ramune

  Ar 15 kg ir 20kg registruoto lagamino matmenys tie patys?

  Atsakyti
 112. Laura

  Sveiki,skrendame dviese į Graikiją,leidžiamas rankinis bagažas iki 5 kg,registruojamas iki 20 kg. Tai tokiu atveju lagaminai,kurių išmatavimai yra 55-40-20 ir 39-23-59 bus kaip registruojamas bagažas? Tai kokie tada yra 5 kg išmatavimai?

  Atsakyti
 113. Kęstutis

  Sveiki, iškilo klausimas apie bagažą, skrendu su ryanair, ar įsigijus registruojamą 15 kg bagažą vis dar galima tam pačiam asmeniui vežtis ir rankinį salono lagaminą iki 10 kg bei rankinuką?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kęstuti,
   rankinis bagažas 10 kg. + rankinė priklauso nemokamai vežtis suaugusiam keleiviui visada, nesvarbu, išsiperka jis registruojamą bagažą ar ne.

   Atsakyti
   1. Ramune

    Laba diena birzelio 3 skrendu i milana. Issipirkau 15kg registruota bagaza bei pirmenybini ilaipinima. Kokie matmenys lagamino turi but? Kitas klausimas gavau is ryanair email, atsirado nauja paslauga issipirkti rankini bagaza uz 5eur!!! Nuo kada ir kodel tureciau moketi uz isinesama rankini bagaza jei jis yra nemokamas. Ir tai yra siuloma zmonems issipirkusiems registruota bagaza. Skambinau i vilnisnaus orouosta niekas man paaiskint negali.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Ramune,
     matmenys registruojamo:
     81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)
     Rankinio bagažo priklauso 10 kg. 55cm x 40cm x 20cm + neribojamo svorio 35cm x 20cm x 20cm. Jums siūlo papildomai išsipirkti 5 kg. rankinio, jeigu nereikia, tai ir nepirkite, jeigu užtenka to, kiek leidžiama.

     Atsakyti
 114. DANA

  SKRENDU I LONDONĄ KAIP GALIMA VEŽTIS KOMPENSUOJAMUS VAISTUS
  IR DAR NUO VIRŠKINIMO VAISTAI NERECEPTINIAI

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dana,
   vaistus vežtis galima originaliose, nepažeistose pakuotėse, tokiais kiekiais, kurie netraktuojami kaip vežimas komerciniais tikslais (pardavimui).

   Atsakyti
 115. Rokas

  Labadiena,
  2017 metu birzelio menesio 20 skrendu i berlina. Nusipirkau drona gopro karma
  . Jis supakiotas kuprine viskas tvarkinga. Ar drona galima butu skaraidinti su savimi? Labai aciu Rokas Rudzianskas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rokai,
   registruotame bagaže be jokių problemų vežtis galite, o rankiniame – tik jeigu dronas neturi pjaunančių ar duriančių detalių, kurių ilgis viršiją 6 cm.

   Atsakyti
 116. Inga

  Sveiki, planuoju skristi su 6 mėn. kūdikiu ir iškilo klausimas dėl vežimo- informacijoje rašoma, kad „nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę.” O ar galima būtų nemokamai vežtis vežimo važiuoklę su ant jos tvirtinama automobiline kėdute?ar autokėdutė būtų apmokestinama papildomai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   kūdikiams galima turėti 2 vienetus nemokamai, pvz. vežimėlį pilnai sudedamą ir automobilinę kėdutę, todėl viskas tvarkoje, galite imti, štai kaip tai skamba angliškose ryanair taisyklėse:
   You can carry 2 items of baby equipment free of charge per child – 1 pushchair plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot.

   Atsakyti
 117. Ingrida

  Laba diena, geguzes menesi skrisiu su Malta su 4 metu dukryte. Noreciau pasiimti vezima. Ar jis butu apmokestinamas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   ne, nebus, jį atiduosite įlipant ir pasiimsite išlipant.

   Atsakyti
   1. Ingrida

    Mano kelioniu agente sako, kad nemokamas vezimas tik iki 2 metu amziaus vaikui. Jei vaikas vyresnis, uz vezima reiks moketi 36€. Taip iseina ji klysta?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Ingrida,
     čia ryanair atsakymas:

     You can take 2 baby equipment for free of charge until the child less than 12 years old

     Atsakyti
 118. Gabriele

  Sveiki norejau paklausti ar galima skysciu maiseli veztis moteriskoje rankineje kartu su savimi? Kur laikyti rankine lektuve kartu su rankiniu lagaminu ar su savimi? Ir patikros poste ka reikia istraukti is krepšių parodymui? Ačiū!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gabriele,
   Maišelyje sudėtus skysčius einant per patikrą turite padėti atskirai, nepalikti rankinėje. Daugiau nieko ištraukti iš rankinės ir nereikės. Jeigu rankinę lėktuvo salone norite turėti arčiau savęs, jos nebūtina dėti kartu su rankiniu bagažu viršuje, galite pasidėti po priešais esančia sėdyne.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, bet tik kaip rankinio bagažo vienetą (vietoj didelės arba mažos tašės) ir jis turi atitikti visus leistinus išmatavimus.

   Atsakyti
 119. Deimante

  Sveiki, per klaida pirkdama bilietus prie abieju zmoniu pridejau 2 registruotus bagazus, ka tokiu atveju daryti, kad viena pasalinti ir prideti prie skrydzio atgal? atgal bagazu nepridejau ir reikalingas tik vienas registruotas bagazas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deimante,
   šiuo atveju galite tik pridėti papildomai atgaliniam skrydžiui bagažą, atsisakyti vieno į priekį nebepavyks.

   Atsakyti
 120. vilma

  laba diena,skrendu su vaiku ,jam 9 metai.ar galiu abieju daiktus deti i viena lagamina ir virsyti 20kg?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   ne, negalite, turi būti atskiri bagažo vienetai iki 10 kg., už viršytus kilogramus bus imamas papildomas mokestis.

   Atsakyti
 121. Vismante

  Sveiki, noriu pasiteirauti, dėl trumpų persėdimų tarp skrydžių. Radau bilietus per Madrido oro uostą ( persėdimo laikas 2 val) . Ar įmanoma spėti?
  Madrido oro uoste nebuvus, ar labai jis didelis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vismante,
   taip, spėti galima, ypač jeigu keliausite be registruojamo bagažo, oro uostas nėra didelis ir pakankamai aiškus, o įlaipinimas įprastai baigiasi prieš 20 min. iki skrydžio.

   Atsakyti
 122. Zofija

  Vežant rankiniame bagaže kvepalus 30g originalioje pakuotėje, prieš dedant į permatomą maišelį ar reikia išimti iš pakuotės ?

  Atsakyti
 123. Viktorija

  Sveiki,

  Skrendu į Vokietiją su ryanairu pirmą kartą. Kiek galima rankinio bagažo turėti ir kokie išmatavimai registruoto bagažo 20 kg?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   rankinio: 2 vienetai, pirmasis iki 10 kg. 55x40x20 cm., antrasis – svoris be apribojimų, išmatavimai – 35x20x20 cm.
   20 kg. registruojamo bagažo išmatavimai: 81x119x119 cm.

   Atsakyti
 124. Sandra

  Sveiki, kokie leistini sportinio krepsio gabaritai? Maciau rasete, jog galima ji naudot vietoj lagamino, todel klausiu, nes mano yra 30x60x30. Aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   rankinis bagažas bet kas – lagaminas, sportinė rankinė ar kuprinė, vienintelis reikalavimas: atitikti leistinus išmatavimus 55cm x 40cm x 20cm. Jeigu jūsų krepšys nebus labai pilnas ir tilps paspaudus į leistinus gabaritus, galima jį turėti.

   Atsakyti
 125. Egidijus

  Norėjau daryti online check-in ir man siūlo už 5€ pridėti registruotą rankinį bagaža. Kaip suprantu rankinis bagažas yra nemokamas. Tai ar jį reikia registruoti darant online check-in, kas bus jei neįregistruosiu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egidijau,
   rankinio bagažo 2 vnt. leidžiami vežtis nemokamai, nereikia rinktis jokių papildomų paslaugų, jeigu jų nereikia.

   Atsakyti
 126. Laura

  Sveiki, ar galiu pasiimti į lėktuvą gėlių puokštė dezuteje? Specialistai dezele, kurioje įdėta sudrekinta kempinė kad gėlės nenuvystu. Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   galite, bet tai jau bus traktuojama kaip vienas rankinio bagažo vienetas, negalėsite paimti papildomos rankinės.

   Atsakyti
 127. Valdas

  Sveiki, norėjau paklausti ar vietoj lagamino galima naudoti sportinį krepšį ar kažką panašaus?

  ar būtinai turi būt lagaminas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Valdai,
   taip, galite naudoti bet ką, kas jums patogu ir telpa į leistinus svorio ir gabaritų išmatavimus.

   Atsakyti
  2. oksana

   sveiki norejau paklausti ar rankiniame bagaze galima vestis rukyta karsi ir esery, saldymo maiselyje, skrendu su raynair I vokietija,
   beto stiklini indeli krienu?
   labai jums dekoju

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Oksana,
    taip, galima, jeigu maišelis sandarus ir nepraleidžia kvapo, problemų nekils. Su krienais gali būti ir nesklandumų, juos gali traktuoti kaip skystį, todėl saugiausia būtų vežtis talpoje iki 100 ml.

    Atsakyti
    1. oksana

     labai dekoju uz atsakyma.
     del krienu taip ir pamaniau:)
     gero ums darbo, ir aciu kad esate

     Atsakyti
 128. Julija

  Laba diena.Specialiai kelionei nusipirkau kuprinę,kurią planuoju pasiimti,kaip antrą rankinį bagažą,kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm,bet kuprinė yra tokių išmatavimų 43x26x15 Čia visai jos nepaspaudus,aukštis kartu su rankena.Ar praleis,jei į ją beveik nieko nedėsiu ir ją pilnai galima bus paspaudus sutalpinti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,
   taip, praleis, jeigu kuprinė susispaus iki leistinų išmatavimų.

   Atsakyti
 129. Audrius

  Sveiki,

  keliaujame dviese. Turime išsipirkę 35kg bagažo. Vienas lagaminas sveria 21kg, antras 13kg. Ar gali būti sumuojamas abiejų lagaminų svoris?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Audriau,
   ne, svoris negali būti sumuojamas, vienas lagaminas iki 20 kg., kitas – iki 15 kg.

   Atsakyti
 130. Artemij

  Sveiki,

  Skrysiu iš Vilniaus į Londoną, kiek galima rankiniame bagaže vežtis kontraceptinių priemonių (prezervatyvų)?

  Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   prezervatyvų kiekis nėra ribojamas.

   Atsakyti
 131. Roman

  Sveiki ,
  skrendu su dukra į Angliją . Pildant registracijai reikalingus duomenis , neleidžia pasirinkti dukros gimimo dienos. Ji gimė 2001 01 05 , tačiau sistema leidžia pasirinkti tik 2001 01 06. Pirkau dukrai bilietą kaip paauglei , o grįžimo data sutapo su jos 16 – uoju gimtadieniu . Klausimas būtų toks , ar iškils rimtų problemų , pasirinkus gimimo dieną sausio 06 o ne sausio 05 ?

  Ačiū !!!!

  Atsakyti
 132. Edita

  ar galima vežtis saldainius su įdaru (likerio, karamelės ir pan.) rankiniame bagaže, ar yra ribojamas to įdaro kiekis, kaip skysčių?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   teoriškai taip, tai skysčiai, todėl rankiniame bagaže tokių saldainių vežtis nerekomenduojama.

   Atsakyti
 133. Gabija

  Laba diena. Pirma karta skrendu, tai nelabai gaudausi. Noriu į rankinį bagažą pasiimti kuprinę ir sportine tašę (ji būtu visiškai pilna). Ar leidžiama ar ne?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gabija,
   taip, ryanair leidžia turėti 2 rankinio bagažo vienetus, jeigu telpa į leistinus išmatavimus: 55x40x20cm ir 35x20x20 cm.

   Atsakyti
 134. Ernestas

  Sveiki,
  Ar kuprine ir laptopo krepsys skaitosi kaip rankinis bagazas?
  Ir ar galima keliauti su 2 laptopais?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ernestai,
   viskas, ką turite su savim, yra rankinis bagažas. Jeigu keliausite su 2 nešiojamų kompiuterių krepšiais, daugiau nieko pasiimti negalėsite.

   Atsakyti
 135. Zivile

  Sveiki, ar galima vežti droną jo orginaliame įpakavime (spalvota dėžė su rankena) rankiniame bagaže? Ar būtinai forma turi būti lagamino/rankinės?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,

   droną vežtis galima, o forma gali būti bet kokia, jeigu atitinka leistinus išmatavimus.

   Atsakyti
 136. vidmantas

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaže vežti medžio drožinėjimo kaltelius (12 vnt),kurių kotas yra 12 cm ilgio,o geležte 4cm ilgio?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vidmantai,
   taisyklėse sakoma, kad geležtės iki 6 cm. leidžiamos, todėl galima.

   Atsakyti
 137. Edita

  Laba diena,
  Ar galima į Londoną vežtis skintas gėles? ar jas reikia įdėti į rankinį bagažą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   iš Europos sąjungos šalių augalus savo reikmėms įvežti galima, štai kas sakoma D. Britanijos oficialioje muitinės svetainėje:

   You can bring in any plant material from countries within the European Union (EU) if it is:

   grown in an EU country
   free from pests and diseases
   for your own use

   Atsakyti
 138. Daiva

  Sveiki, noriu išsamesnio paaiškinimo dėl bendro skysčių kiekio pervežimo rankiniame bagaže. Šiame klausimyne buvo atsakymas, kad bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro, būti ne didesnėse nei 100 ml. talpose ir tilpti į 1 litro plastikinį maišelį, kuris turi užsisegti. Logiškai į vieną 1 l maišelį sutalpinti 1 l skysčių talpose neįmanoma. Čia buvo atsakymas, jog galima dėti į du maišelius, bet ar tai tikrai tiesa, nes Vilniaus oro uoste man buvo liepta išmesti, kas netilpo į vieną maišelį. Kaip tokiu atveju apginti savo teises?
  Praktinis patarimas kitiems dėl konservų dėžutėse: jie privalo būti žymėti ir be skysčio viduje .(maniškius su didelia širdgėla teko išmesti 😢)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,

   dėl maišelių kiekio – ne kartą teko dėti į kelis maišelius ir viskas buvo tvarkoje, čia jau patikros darbuotojo asmeninis požiūris nulėmė. Taisyklė dėl skysčių pervežimo skamba taip: ne didesnės nei 100 ml. talpos turi tilpti į 1 l. talpos maišelį, nėra minima, kad bendras skysčių kiekis turi būti iki 1 l.

   Atsakyti
   1. Daiva

    Labai dėkui už atsakymą, bet gal galite patarti, kaip tokiu atveju su asmeniniu darbuotojo požiūriu tvarkytis ir savo teises apginti- juk jis geriau nei bet kas kitas turi taisykles žinoti ir jų laikytis? Kur, be patikros darbuotojų, tokiu atveju galima kreiptis?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Daiva,
     Vilniaus oro uosto taisyklėse sakoma:

     Skysčius ne didesnėse nei 100 ml talpose,
     kurie turi būti sudėti į vieną permatomą užsegamą
     plastikinį ne didesnį nei 1 l talpos maišelį

     Taisyklės tokios, kad leidžiamas vienas 1 l. talpos maišelis, todėl susidėjimas į kelis yra išimtis, kurią vieni patikros darbuotojai toleruoja, kiti ne, bet norint atitikti taisykles, turi būti 1 maišelis.

     Atsakyti
   2. povxa

    1 zmogui 1-as vieno litro maiselis ir jis turi uzsidaryti. Zilvinai neklaidink zmoniu!

    Atsakyti
 139. Edita

  Laba diena,
  ar galima skrendant į Kopenhagą vežti tapybai skirtus aliejinius dažus? Ar jų skiediklius terpentino pagrindu?
  Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   jeigu registruojamame bagaže, tuomet taip, galite vežti.

   Atsakyti
 140. Saulė

  Sveiki, turiu labai mergaitišką klausimą. Nešioju prisegamus plaukų tresus, tad ant mano galvos visada yra apie 20 metalinių segtukų. Ar dėl to einant pro patrikrinimą negali kilti problemų? Ar visgi pasakius ir parodžius viskas būtų suprantama ir mane praleistų, ar visgi yra tikimybė, jog lieptų čia pat vietoj juos išsisegti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Saule,
   jeigu segtukai pakankamai ilgi ir aštrūs, tuomet su jais nepraleis, jeigu nedideli, greičiausiai praleis.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Neleidžiama neštis daiktų, kurių geležtė viršija 6 cm.

     Atsakyti
     1. Saulė

      Atsiprašau, tačiau vis tiek nesuprantu… Jei segtuko ilgis 3cm, o plotis 2cm, tai geležties leidžiamų 6cm jie neviršija, taip? Tad, ar teisingai supratau, jog 20 tokių išmatavimų segtukų rankiniame bagaže galiu turėti, bet ar praleistų pro patikrą juos tuo metu užsisegus yra neaišku, nors greičiausiai, kad taip?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Segtukai neviršija 6 cm., todėl didelė tikimybė, kad praleis, tačiau su aštriais daiktais visada išlieka rizika, kad gali užkliūti, garantuoti nieko negalima.

 141. Inga

  Sveiki, jeigu rankiniame bagaže lagaminas 55cm ilgio, bet su ratukais dar prisideda apie 2-3cm, ar galiu turėti dėl to problemų? Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   pateikti išmatavimų apribojimai jau su ratukais, tai viršijus tikrai galite turėti problemų.

   Atsakyti
 142. LINA

  Perkant bilietus Raynair- rankinis bagazas VISADA ieina i kaina?

  nes papildomus lagaminus rekia pirkti papildomai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   taip, rankinis bagažas visada įskaičiuotas į kainą vaikams ir suaugusiems.

   Atsakyti
 143. zivile

  sveiki,kiek cigareciu galima pasiimti i rankini bagaza? Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   kiek cigarečių galima vežtis, priklauso nuo šalies, š kurią vykstate, EU ribose – iki 4 blokų, bet yra ir išimčių, tokių kaip Airija, ten tik 1 bloką.

   Atsakyti
 144. ASTA

  SVEIKI
  skrydis lietuva – airija,koks bendras kiekis skysciu gali buti rankiniame bagaze ir po kiek ml. jie turi buti supakuoti
  DEKUI

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   viena skysčio talpa negali viršyti 100 ml., o visos talpos kartu turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį. Nors čia problemos niekas nedaro patikroje, jeigu netilps į vieną maišelį, galėsite pasiimti kitą ir sutalpinti.

   Atsakyti
 145. Živilė

  Sveiki, ar galima pirkti registruojamą bagažą po atlikto check in’o? Jei taip, ar kyla kaina? Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Šarunai,
   nesvarbu, imate registruojamą bagžą ar ne, rankinio vistiek priklauso 2 vnt.(vienas iki 10 kg., kitas – nedidelė rankinė).

   Atsakyti
 146. Gita

  jei mano bagazas virsys matmenis,teks priduot,kokia yra kaina?Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Jeigu rankinį bagažą reikės atiduoti kaip registruojamą, kaina oro uoste už tokią paslaugą gali būti iki 50 €

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gita,
   iki 100 ml. talpoje skysčius galima turėti rankiniame bagaže, plaukų lakas priskiriamas prie skysčių.

   Atsakyti
 147. rita

  Sveiki,
  Skrendanme su ryanair keturiese ir turėsime du registruotus bagazus po 15kg, koks rankinio bagažo limitas,kurį paima kartu su registruotu bagažu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rita,
   su savim kiekvienas keleivis gali turėti po 2 vnt. rankinio bagažo, pirmasis vienetas – 55cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir antras vienetas be svorio apribojimo – 35x20x20.

   Atsakyti
   1. rita

    Ir dar vienas klausimas. Ar iš tikrųjų galiu skristi su sesers vaikais (pavardės skiriasi) be tėvų raštiško sutikimo? Iš ispanijos į lietuvą ir atgal.

    Atsakyti
 148. Andreas

  Sveiki, o kaip dėl kvepalų rankiniame bagaže? Esu nupirkęs dovanų kvepalus ir ar galiu juos gabenti iš DE į LT rankiniame bagaže? Plius kaip dėl kuprinės ir netbook’o tašės galiu pasiimt abu jei turiu tik rankinį bagažą? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   kvepalus rankiniame bagaže galite turėti tik talpose iki 100 ml., o rankinio bagažo galite turėti 2 vnt.: 55 x 40 x 20 cm. iki 10 kg.+ 35 x 20 x 20 cm.(svoris neribojamas).

   Atsakyti
 149. Monika

  Sveiki! Vaikui 3m., imsim kedute ir vezimeli nemokamai, o kiek dar priklauso bagazo? Ir dar,kas yra originali vaistu pakuote-ar uztenka tableciu ar buteliuko, be popierines dezutes? Aciu!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika,
   vaikas dar gali turėti rankinį bagažą, leistinas kiekis toks pat, kaip ir suaugusiam (2 vnt.: 55 x 40 x 20cm + 35 x 20 x 20cm.). Dėl vaistų – tai neturi būti palaidos tabletės, turi būti įpakavime, kokiame parduoda gamintojas.

   Atsakyti
 150. Miglė

  Sveiki, pirkau bilietą per greitai.lt, skrisiu taip pat su rayanair, bet pasirinkau papildomą bagažą 15+15, ar tai reiškia, kad su savimi, dar be rankinio bagažo (kuprinės ir nešiojamojo kompiuterio, abiejų išmatavimai atitinka parametrus) galėsiu pasiimti du lagaminus po 15kg.? O gal galėčiau vieną 30kg. pasiimti?
  Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Migle,
   jeigu pasirinkote registruojamą 15+15, tai vadinasi galite turėti 2 lagaminus, kurių vienas neviršija 15 kg., jokių kitokių variacijų aviakompanija neleis.

   Atsakyti
   1. Miglė

    Ačiū labai už atsakymą. Tai kaip supratau, galiu pasiimti su savimi rankinį bagažą ir dar du lagaminus po 15kg, tiesa?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     taip, galima turėti nemokamai rankinio bagažo 2 vnt. + tiek, kiek išsipirkot registruojamo.

     Atsakyti
 151. Akvile

  Sveiki,

  ar galima nesiojami kompiuteri i lektuva nestis atskirai, netalpinant jo i rankini bagaza?

  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Akvile,
   taip, galima neštis kaip atskirą antrą rankinio bagažo vienetą, bet jo išmatavimai turi neviršyti: 35x20x20 cm.

   Atsakyti
 152. Irena

  Ar galiu vežti rankiniame bagaže vienkartinius švirkštus

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irena,
   jeigu adata neilgesnė negu 6 cm., tuomet galite vienkartinius švirkštus vežtis rankiniame bagaže.

   Atsakyti
   1. Birute

    ar galima vezti rankiniame bagaze lauko teniso rakete,jos ilgis 70 cm

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Birute,
     ne, negalima, ji viršija leistinus rankinio bagažo apribojimus: 55cm x 40cm x 20cm

     Atsakyti
 153. povilas

  Sveiki, noriu paklausti, skrendant i Norvegija 1 asmuo veza 1 bloka cigareciu+1l dektines ir rukitu gaminiu isviso skrenda 3 asmenis ar galima sutalpinti visu 3 i viena bagaza su savim

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Povilai,
   jeigu keleiviai tikrinami, tai po vieną, geriau visiems turėti atskirai po leistiną kiekį.

   Atsakyti
   1. zibute

    labadiena ar registruotam bagaze galiu vesti tryju litru degtines buteli

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     taip, registruotam bagaže skysčių talpos neribojamos.

     Atsakyti
 154. Jolanta

  Sveiki, noriu paklausti, skrendant i Norvegija kiek cigareciu galima gabentis vienam zmogui .

  Atsakyti
 155. Siga

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze vezti papildus kapsulemis, viename buteliuke 500 mg, kitame 90 g, abu po 100 kapsuliu.Abu buteliukai nepradaryti.Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima, tai ne skysčiai ir originaliai įpakuota, problemų nesukels.

   Atsakyti
 156. Siga

  Ar galima atsisakyti atiduoti rankinį bagažą (kuprinę) į registruojamo bagažo skyrių, jei įlipu vėliau nei su pirmais 90 keleivių? Kuprinėje bus kompiuteris, dokumentai, grynieji pinigai – o vertingų dalykų juk į registruojamą bagažą dėti negalima, be to, nesinori jų prarasti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ne, negalima atsisakyti. Tokiu atveju turėkite nedidelę rankinę, į kurią tilptų jūsų išvardinti daiktai.

   Atsakyti
 157. zita

  ar galima veztis sages. turiu brangia sage bet ji uzsegama su adata? draugei pavoge papuosalus is lagamino kuri idejo i bagaza…. bijau prarasti patinkanti ir brangu papuosala. aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Zita,
   taip, galima sagę turėti registruojamame bagaže, adata netraktuojama kaip „ginklas”.

   Atsakyti
 158. Titteniss

  Laba diena,
  Kiek blokų cigarečių galiu turėti rankiniame bagaže skrendant į Airiją?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   į Airiją galite vežtis iki 1 bloko cigarečių.

   Atsakyti
   1. Vyginta

    Laba diena. Skrisiu su kudikiu is Norvegijos i Lietuva. Kudikiui priklauso 5kg bagazas. Ar jis gali buti itrauktas i mano bagaza ir sverti 5 kg daugiau ar turi buti atskiras vienetas? Aciu uz atsakyma.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Vyginta,
     turi būti atskiras vienetas.

     Atsakyti
 159. Jurgita

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežtis žvejybos įrankius. Tokius kaip rite (metaline) žuvytes su kabliukais ? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurgita,
   teoriškai aštrių daiktų geležtės turi būti iki 6 cm., tada galima, todėl turėtų praleisti kabliukus.

   Atsakyti
 160. Jurij

  Sveiki. Sudvejojau ar praleis mane su dviem rankiniais bagažais. Venas visiškai tvarkingas 10KG lagaminas kitas kuprine pagal parametrus kaip papildomas tinka tik jame profesionalus fotoaparatas su priedais. Ar leidžiama taip gabenti technika?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurij,
   taip, leidžiama, jeigu bagažas atitinka leistinus išmatavimus, nesvarbu, kas juose sudėta, be abejo negali būti tik draudžiami daiktai.

   Atsakyti
 161. Vera

  Rugsėjo 20 d. per kelionių agentūrą, su Jūsų avialinijomis iš Kauno, skrendame į Maljorką.
  Sutartyje paminėtas tik 10 kg. svorio bagažas su savimi.
  Ar galėtume užsakyti papildomą registruojamą 20 kg bagažą? Ir kokia būtų kaina?
  Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vera,
   ryanair galite užsakyti papildomai registruojamą bagažą, tačiau tai galite atlikti tik per tą agentūrą, per kurią įsigijote bilietus, jie ir įvardins kainą.

   Atsakyti
   1. Vera

    Ačiū. Domėjausi, bet pas juos kainos dvigubai aukštesnės, nei Jūs skelbiatės.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Vera,
     mes ne ryanair ir keitimo kainų neskelbiame, ryanair oficiali svetainė yra ryanair.com

     Atsakyti
 162. Orestas

  Sveiki norejau sužinoti ar galima gabentis drona. Jei taip kaip reiketu supakuoti i kuprine?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Orestai,
   droną gabenti galima ir jokių ypatingų reikalavimų supakavimui nėra.

   Atsakyti
 163. Aistė

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti, o skrendant į Didžiają Britaniją ar galima rankiniame bagaže turėti receptinius vaistus (antibiotikus) ? Ar atšviesta recepto kopija tiks?

  Ačiū už atsakymus.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aiste,
   jeigu vaistų nedidelis kiekis ir jie originaliame įpakavime, tuomet nieko papildomai nereikia, galima vežtis.

   Atsakyti
  2. Laura

   Laba diena ,
   Skrendat i Norvegija registruotam bagaze,ar galiu vestis tiek cigareciu,alkoholio? Nera ribotas kiekis skysciu (kalbant apie kosmetika ir t.t)?:) Aciu.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Laura,
    registruotame bagaže skysčiai neribojami, tačiau Norvegai į savo šalį leidžia įsivežti tik 1 bloką cigarečių ir 1 l.stipraus alkoholinio gėrimo.

    Atsakyti
 164. Agnė

  Skrendam su 4 ir 6 metu vaikais. Ar galime papildomai pasiimti automobilines kedutes (booser)? Nemokamai? Rankinius bagazus taip pat turesime.

  Atsakyti
  1. tadas

   sveiki, ar rankiniam bagaze galiu veztis elektronines cigaretes

   Atsakyti
 165. Živilė

  Laba diena,

  užsisakiau dviračio gabenimo skrendant paslaugą ir norėčiau sužinoti, kaip derėtų jį supakuoti prieš atiduodant į bagažo skyrių, kadangi tokios informacijso neradau Ryanair avialinijos internetiniame tinklapyje apie bagažą. O galbūt dviračio pakuoti nereikia?

  Ačiū

  Atsakyti
 166. vilma

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze (lagamine55x40x20) veztis kanceliariniu priemoniu (guasas,akvarele,piestukai,rasiklis,kreideles)?Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   tai, ką išvardinote, vežtis galima.

   Atsakyti
 167. Tautvydas

  Sveiki, ar galima kaip antrą rankinį bagažą vežtis kompiuterį atskiroje jam skirtoje tašėje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tautvydai,
   taip, galima, tik jeigu atitinka leistinus išmatavimus: 35x20x20 cm.

   Atsakyti
 168. Marija

  Sveiki. Ar sveriate rankinius bagazus. Kiek vaziavusi esu tiek viskas gerai budavo nors tikrai turbut vira 10 kg budavo. Bet dabar prisiskaiciau tai vel.dvejoju ar tikrai taip grieztai sveria rankini bagaza.ar uztenka tik kad tilptu i matmenis ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Marija,
   rankiniam bagažui svarbiausia gabaritai, sveria ne visada, bet jeigu pasvers ir viršysit leistinus svorio apribojimus, tikrai reikės atiduoti bagažą kaip registruojamą ir už tai susimokėti.

   Atsakyti
 169. edita

  sveiki, skrendu su septyniu menesiu kudikiu is norvegijos. ar galiu i lektuva pasiimti vandens kudikio maisteliui? ar yra kazkoki apribojimai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   taip, galite pasiimti, skrendant su kūdikiu apribojimai skysčiui negalioja.

   Atsakyti
 170. Renata

  Sveiki,
  Skrendame su dukra i Vokietiją. Prašau pasakyti, ar galėčiau paimti i savo registruitą bagažą du blokus cigarečių o dukra į rankinį bagažą vieną bloką.
  Dėkoju,

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Renata,
   į Vokietiją pilnametis asmuo, keliaujantis iš Europos sąjungos valstybės, gali įsivežti iki 4 blogų cigarečių, todėl tiesiog įsidėkite juos į savo bagažą.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Paulina,
   galima kad ir visą leistiną svorį išnaudoti maisto gabenimui, tai neribojama.

   Atsakyti
 171. Anastasija

  Sveiki, isigyjau 15 kg. registruota bagaza ir noreciau pasikeisti i 20 kg. Ar galimas toks keitimas? Kiek tai kainuoja? ( wizzair is 23 i 32kg keicia uz 13 euru )

  Atsakyti
 172. Aleksandras

  Sveiki, ar vaikiškas paspirtukas gali buti vežamas atskirai, ar jį reiktų sutalpinti į rankinį bagažą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aleksandrai,
   paspirtukas turi būti išrinktas ir sutalpintas į leistiną bagažą.

   Atsakyti
 173. Alina

  Sveiki, skrendame tryse (2 suaugę ir 1 vaikas 8 m.) rašo:
  Įskaičiuotas rankinis bagažas: 1 × 10 kg / 55×40×20 cm + 1 vnt. neribojamo svorio / 35×20×20 cm. Ar čia vienam žmogui ar bendrai visiems?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   čia vienam keleiviui, vaikui taip pat toks bagažas priklauso nemokamai.

   Atsakyti
 174. Darius

  Sveiki, norėjau paklausti ar antras rankinis bagažas gali būti nešiojamas kompiuterinis, nes visus parametrus jo tašė viršija tik ne aukščio? Jos parametrai: 43x32x6
  Taip pat kaip manote, ar pirmas rankinis bagažas gali būti kuprinė, kuri yra 72x31x20? ar geriau nerizikuoti ir imti jai registruotą bagažą? Suprantu, kad ją galima paspausti matuojant, bet gal neverta rizikuoti

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dariau,
   jeigu kuprinė nebus pilna ir tikrai spausis iki leistinų išmatavimų, tuomet jokios rizikos nėra, tikrai praleis. O antrojo rankinio bagažo išmatavimų reikia griežtai laikytis, jeigu jie viršijami, reikės atiduoti bagažą kaip registruojamą. Gal kompiuteris tilptų į kuprinę? tada praleistų.

   Atsakyti
 175. Aistė

  Laba diena , norėjau paklausti ar lagamino aukštis matuojamas su rateliais ar be rateliu? Nes mano lagamino aukštis gaunasi 62cm su rateliais

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aiste,
   aukštis matuojamas su ratukais.

   Atsakyti
 176. Ieva

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti ar galima vežtis rankiniame bagaže plauku tiesintuva?

  Dėkoju,
  Ieva

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, jis neturi aštrių detalių.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jovita,
   jeigu ji bus nepilnai prikrauta, tuomet problemų nebus, reikia, kad reikalui esant galėtumėt ją suspausti iki leistinų gabaritų 35x20x20x

   Atsakyti
 177. Greta

  Laba diena kiek galima vežtis rankiniam bagaže kontraceptiniu tabletciu? Ar tik viena kursa kuri dabar naudoji? Ar galima ir keliem menesiam i prieki? Ar reikia deti ne i rankini bagaza jei vezies ju daugiau?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   jeigu dėsite ne į rankinį bagažą, tuomet tikrai nekils jokių nesklandumų, jeigu vešitės rankiniam bagaže, gali tekti pasiaiškinti, kodėl dideli kiekiai ir kas tai yra. Tablečių pervežimas nedraudžiamas, tiesiog jos turi būti originaliuose įpakavimuose.

   Atsakyti
 178. Darius

  Laba diena,
  Ar labai kliūtų rankinio bagažo lagaminas, kurio matmenys:
  52+6cm ratukai X 35 X 17 cm?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dariau,
   tokie išmatavimai yra leistini.

   Atsakyti
   1. Darius

    Bet tai jau sumoj aukštis gaunas 58 cm.
    2016-05-08 dieną Monika kaip tik rašė tuo pačiu klausimu, pas ją buvo 59 cm ir jau netiko.

    Atsakyti
     1. Gražina

      Sveiki, man irgi panašus klausimas.Lagaminas-50*40*23.
      Tie 23cm- lagamino storis apačioje su ratukais, viduryje -20 cm.
      Ar tilps tie storio papildomi 3 cm į matuoklę?
      Labai ačiū.

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki Gražina,

      jeigu būtų į aukštį, tuomet tilptų, kadangi aš suprantu, kad tai į plotį, tuomet nepraleis.

 179. Sima

  Sveiki, ar galima priduoti rankini bagaza kartu su registruojamu bagazu? Ar reikia papildomai moketi uz rankini bagaza? Aciu!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sima,
   jeigu lipsite į lėktuvą ne anksčiau negu 90, jūsų rankinis bagažas bus gabenamas tik kaip registruojamas, jeigu anksčiau negu 90 – tuomet norint priduoti jį kaip registruojamą reikia susimokėti kaip už registruojamą.

   Atsakyti
   1. Sima

    Sveiki dar kartą! Neskaitant registruojamo ir rankinio bagažo, ar galiu prie savęs taip pat vežtis ir profesionalu fotoaparatą, tai butu nedidelė kuprinuke, ar jis butu skaičiuojamas kaip rankinis bagažas? Taip pat turėsiu ir rankinę…

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Sima,
     ne, trijų rankinio bagažo vienetų turėti negalima, tik 2 vnt., fotoaparatą įdėkite arba į rankinę, arba į didesnį tankinį bagažą, bent kol lipsite į lėktuvą.

     Atsakyti
     1. Sima

      Laba diena, ar dėl 300 g virssvorio reikia sumoketi? Mano lagaminas 15kg. Ačiū

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Taip, kiekvienas viršsvoris ryanair yra papildomai apmokesdinamas.

     3. Sima

      Kokia suma būtų už 300g virssvori?

     4. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      10 € už kilogramą.

 180. Lina

  Sveiki.Norejau paklausti ar galima su savimi i lektuva nestis vaikiska lele veikiancia baterijomis ir ar ji nesiskaitis prie rankinio bagazo?Vaikas ja laikytu rankose.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   neštis galima, bet tai jau bus rankinio bagažo vienetas, kol lipsite į lėktuvą, įsidėkite į tašę, paskui galėsite išsiimti.

   Atsakyti
   1. Lina

    Dar norejau paklausti kiek galima pasiimti uzspaudziamu maiseliu skysciams iki 100ml.?Viena ar kiek nori?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Lina,
     teoriškai jie neribojami, keleiviai ima pagal savo poreikius.

     Atsakyti
 181. karolukas

  laba, į Islandija kiek blokų cigarečių galima tureti bagaže? Ar gali buti baltarusiškos cigaretes?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   baltarusiškų cigarečių į Lietuvą galima įsivežti 1 bloką, tik pat galima ir išsivežti. Islandija leidžia įsivežti iki 1 bloko.

   Atsakyti
 182. Deimante

  sveiki,
  noreciau paklausti ar galima i lektuva pasiimti plastikini kruizery (riedlente)kartu su rankiniu bagazu ir ar praleis apsauga su riedlente rankose?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deimante,
   rankinio bagažo leidžiami nemokamai 2 vienetai: 55cm x 40cm x 20cm ir 35cmx20cmx20cm, jeigu neviršijat leistinų išmatavimų, tuomet galite neštis.

   Atsakyti
 183. Akvilė

  Sveiki, norėjau paklausti, jei mano rankinis bagažas yra minkštas ir per ilgį nelabai atitinka reikiamus matmenis, ar man reikės už jį mokėti. Jis toks kaip įprastas sportinis krepšys, kuris yra ilgas bet žemas.
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Akvile,
   jeigu tik šiek tiek ilgesnis ir susispaustas tilps į formą bagažo matavimui, tada gerai. Jeigu bus labai pilnas ir nesusispaus, tada nepraleis, reikės mokėti už jį kaip už registruojamą bagažą.

   Atsakyti
 184. Dovile

  Ar galima per dvi tases dėtis bagažą, jeigu netelpa i viena? Man draugas nupirko 15kg, bet i viena tase netelpa

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   jeigu bagažas registruojamas ir išpirktas 1 vnt., tai tiek ir turi būti, antras vienetas kainuotų papildomai.

   Atsakyti
 185. Asta

  sveiki, ar 4 cigarečių blokus galima vežtis rankiniame bagaže?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   jeigu skrendate į D. Briitaniją ar kitą EU šalį, tuomet taip, bet jeigu tai Airija ar Norvegija, tuomet tik 1 blokas.

   Atsakyti
 186. lili

  Rankinio bagazo kaina jau buna įskaičiuota I kaina? Jei mano rankinio bagazo matmenys 55*40*20 kokio dydžio papildoma rankine galiu pasiimti su savimi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, rankinis bagažas įskaičiuotas į kainą, leidžiami 2 vienetai: 5cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35cmx20cmx20cm (svoris neribojamas).

   Atsakyti
 187. Dominykas

  Sveiki, ar nereikės mokėti už papildomą bagažą, jei noriu su savimi vežtis kuprinę ir atskirai nešiojamą kompiuterį dėkle?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dominykai,
   tai 2 vnt. – tiek ir leidžiama.

   Atsakyti
   1. Teklė

    Sveiki, ar galima vežtis tušinuką lagamine? Ir ar nieko tokio, jei rankinio lagamino plotis 30cm?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Tekle,
     taip, tušinuką vežtis galima. Leidžiami išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm

     Atsakyti
   2. Dominykas

    O jei kompiuterio dėklas šiek tiek viršina leidžiamą rankinės dydį?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Dominykai,
     į apribojimus žiūrima labai griežtai, viršyti negali.

     Atsakyti
 188. Rima

  Ar skrendant į Angliją su persėdimu Kopenhagoje, galiu veštis 4 blokus cigarečių?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mantai,
   taip, ir rankiniame, ir registruotame bagaže varškę vežtis galima.

   Atsakyti
 189. Ruta

  Sveiki,
  ar 3ju metu vaikui taip pat galioja ‘kudikiu’ taisykle ir galima tureti su savimi buteliuka su vandeniu? Ar su 500ml geriamojo vandens praeisim?
  Kitas klausimas, jei kudikiu vezimeliu gabenimas nekainuoja, ar kainuoja paspirtuko ar vaikisko balansinio dviratuko gabenimas (be ratuku), kurie realiai ir vietos maziau uzima? Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   skysčio talpos neribojamos tik kūdikių gėrimams, mišiniams ir pan. vaikui atsigerti galėsite nupirkti jau praėję patikrą. Paspirtukas ir balansinis dviratis neįtrauktas į nemokamai gabenamų daiktų sąrašą, nemokamai vežtis neleis.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     dviračio gabenimis kainuoja 60 € vienam skrydžiui.

     Atsakyti
 190. edita

  Sveiki,
  Ar galima registruojamame bagaze veztis tapybai skirtus aliejinius dazus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   taip, registruojamame bagaže galima be apribojimų.

   Atsakyti
 191. Dalia

  Laba diena,
  skrendame i Kopenhaga,ar galima su savimi
  rankiniame bagaže turėti skėtį?

  Dalia

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dalia,
   jeigu jis nėra didelis ir nesibaigia smailiu antgaliu, tuomet taip.

   Atsakyti
 192. Vytenis

  Sveiki,
  dėl registruoto bagažo matmenų, oficialiam Ryanair tinklalapyje neradau išmatavimų (kaip ankščiau) , surašyti tik svoriai 15 arba 20 kg. Ar matmenys vis dar yra registruotam bagažui ar tik svoris svarbus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vyteni,
   ryanair taisyklėse apie registruojamo bagažo išmatavimus yra parašyta, kad nepriima viršijančių 81x119x119 cm.

   https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions
   For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). This weight limit does not apply to mobility equipment.

   Atsakyti
 193. Monika

  Sveiki , noriu paklausti ar mano lagaminas tinkamas rankiniam bagažui jo išmatavimai yra 55x37x20 tačiau ilgis 55cm yra be ratukų su ratukais gaunasi 59 cm. sakykit ar tinkamas lagaminas, ar reikia keisti ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika,
   reikia keisti, matmuo nurodytas galutinis su ratukais ir tikrai gali nepriimti lagamino į lėktuvą, tuomet tektų susimokėti 50 € už galimybę vežtis registruoto bagažo skyriuje.

   Atsakyti
 194. Guoda

  Laba diena,

  Ar galima į rankinį bagažą dėti naminius kumpius, lašinius, dešras, sūrius? Kaip turi būti supakuoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Guoda,
   vežtis galima, o supakuokite taip, kad neskleistų kvapo, čia daugiau rekomendacija, jokių griežtų reikalavimų nėra.

   Atsakyti
 195. Miglė

  Sveiki,
  Ar vis dar galima vienam žmogui įsinešti du vienetus rankinio bagažo, pvz.: rinkinio bagažo lagaminėlį ir paprastą tašę?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Migle,
   taip, keleivis gali turėti 2 rankinio bagažo vienetus: 55x40x20 cm iki 10 kg. + 35x20x20 cm. (svoris neribojamas)

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tomai,
   jeigu ji telpa į rankinį bagažą, galite vežtis, avikompanijos augalų pervežimo neroboja, tačiau reikėtų pasidomėti dėl tos šalies, į kurią vykstate, taisyklių, dažniausiai EU ribose augalų pervežimai neribojami, bet būna ir išimčių.

   Atsakyti
 196. ovidijus

  Sveiki ar galima vežtis rankiniame bagaže drona – kvadrokopteri (glimpse xl blh8170)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ovidijau,
   galima, jeigu jis neturi aštrių – pjaunančių ar duriančių detalių.

   Atsakyti
   1. Kristi

    Laba diena sakykit ar galima i uk veztis dezuteje 6 vnt isvirtu cepelinu su spirguciais? Aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki,
     taip, maisto produktus Europos sąjungos ribose vežtis galima.

     Atsakyti
 197. Daina

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima iš šalies vežtis suvenyrinius šaukštelius, kartais jie būna įpakuoti plasmasinėse dėžutėse?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daina,
   taip, galima, jie neaštrūs, todėl nedraudžiami.

   Atsakyti
 198. Marius

  Sveiki ar būtina fotoaparatą su dėklu dėti į rankinio bagažo lagaminą, ar galiu jį neštis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, fotoaparato dėklo išmatavimai 20-20-15?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mariau,
   tinka abu variantai, tik jeigu foto aparatas bus kaip antras rankinio bagažo vienetas, daugiau nieko negalėsite pasiimti, tik lagaminą ir foto aparatą.

   Atsakyti
 199. Edita

  Sveiki, noriu veštis rankiniame bagaže receptinius vaistus, tačiau orginalų receptą pasiliko vaistinėje, man atidavė tik „atšviestą” receptą. Ar tiks toks receptas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita, taip, tiks, svarbiausia, kad vaistai būtų originaliuose įpakavimuose ir jeigu jie skysti, talpos neviršytų 100 ml.

   Atsakyti
 200. Juozas

  Sveiki ar galima netis metalo ieškiklį kaip rankini bagaza?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki, Juozai,

   jeigu jame nėra aštrių detalių, tuomet galima.

   Atsakyti
 201. Vaida

  Sveiki,
  jeigu 2 suaugę keliauja į Airiją su vienu registruotu bagažu ar galima bagaže vežtis 2 cigarečių blokus (po vieną kiekvienam iš suaugusių)?

  Atsakyti
 202. Povilas

  Sveiki, ar galiu vežtis skystį akių lešiams ? Buteliuko talpa 350ml, likę apie pusę – 175ml. Kitas klausimas, jeigu mano kuprinė yra didesnių išmatavimų nei 35x20x20, bet daiktų pridedu tiek, kad tilptų į išmatavimui skirtą formą, ar praeinu , ar reik keisti krepšį? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Povilai,
   pati talpa negali viršyti 100 ml., persipilkite skystį į tokią talpą, kitaip turėsite palikti skystį patikroje, nepraleis. Jeigu krepšys susispaus iki reikiamų išmatavimų – tvarka, jis tinka.

   Atsakyti
 203. Jurgita

  Labas vakaras,
  noriu sužinoti, ar mano vienas bagažo vienetas tinkamų išmatavimų, o moteriška rankinė 28*40*10, ar galėsiu su ja praeiti. Ačiū..

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurgita,
   jūsų rankinė neatitinka leistinų išmatavimų antram rankiniam bagažui, per didelė, rinkitės kitą. O pirmasis rankinio bagažo vienetas turi neviršyti 10 kg. svorio ir tiksliai atitikti šiuos išmatavimus:
   5cm x 40cm x 20cm

   Atsakyti
 204. lina

  Sveiki, ar iki metinuko 5 kg bagaze galima veztis buteliuka 125 ml su vandens ir cukraus sirpu, pirktine tyrele 190ml su plastikiniu vaikisku sauksteliu, pieno misinelio miltelius supakuoti jie buna aliuminio folijoje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   kūdikio gėrimams ir maistui talpų apribojimai netaikomi, todėl galite vežtis.

   Atsakyti
 205. Kristina Intaite

  Laba diena. Iskilo dilema. Ar galima vezti saldyta mesa registruotame 20kg bagaze ir visas 20 kg vien saldytos mesos ? Aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   gali vežtis, aviakompanijos neriboja, kitas klausimas kaip pažiūrės šalis, į kurią vykstate, bet šiaip EU ribose vežtis mėsą nedraudžiama.

   Atsakyti
   1. Kristina Intaite

    Skrist is Lt Palangos aerouosto i London Stansted . Aciu jums labai !:) geros dienos

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     D. Britanija priklauso Europos sąjungai, todėl apribojimų produktų įvežimui iš Lietuvos, kuri taip pat priklauso EU, netaiko.

     Atsakyti
 206. Kornelija

  Laba diena. Ar iš registruoto bagažo svorio yra minusuojamas lagamino svoris? Ačiū:)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kornelija,
   ne, skaičiuojamas bendras svoris.

   Atsakyti
 207. Audronė

  Skrendu į Londoną, ar galima rankiniame bagaže vežti šimtalapį apie 1,5 kg

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Audrone,
   jūs galite turėti du rankinio bagažo vienetus, vienas iš jų gali būti šimtalapis, tik turite tilpti į leistinus išmatavimus:
   55cm x 40cm x 20cm arba 35cmx20cmx20cm

   Atsakyti
 208. rima

  Laba diena,
  norėjau paklausti, jei rankinio bagažo apačia-dugnas yra kietas ir išsikiša įleistas ratukas iki 22,5 cm, kiti išmatavimai 37×48 cm, ar tai jau sukels problemų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rima,
   ne, tokia paklaida problemų neturėtų sukelti, nebent labai perpildytumėt lagaminą.

   Atsakyti
 209. Ieva

  Sveiki, ar galima prie nemokamo (iki 10kg) rankinio bagažo kartu imti ir moterišką mažą rankinę?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, ryanair leidžia turėti 2 nemokamus rankinio bagažo vienetus.

   Atsakyti
 210. Nežinia

  Sveiki,

  keletas klausimų dėl rankinio bagažo:

  1. Ar gali antras krepšys (maža moteriška rankinė) būti neužsegama?
  2. Ar galima į mažąją rankinę dėti fotoaparatą, jei ji neviršys leistinų išmatavimų? Ir ar gali fotoaparatas būti be dėklo?
  3. Ar galima būti užsidėjus diržą-piniginę (https://www.patinka.lt/preke/sammons-dirzas-pinigine-1), kuriame būtų asmeniniai daiktai, tokie kaip telefonas, raktai ir piniginė?
  4. Ar yra reikalavimai maišeliui skysčiams, ar tai gali būti ir paprastas užsegamas maišelis (tarkim kokie būna skirti šaldymui)?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   1.taip;
   2.taip;
   3.taip, tai nebus traktuojama kaip rankinė;
   4.maišelius nemokamai galima pasiimti oro uoste prie patikros, nereikia iš anksto rūpintis. Jie turi būti 1 l. talpos užsegami.

   Atsakyti
 211. inga

  laba diena kiek is Gran Kanarios i Airija galima vezti cigareciu or alkoholiniu gerimu vienam zmogui ir at galima i rankini bagaza deti suvenyrus(puodelius vazas remelius magnetukus) aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   suvenyrus vežtis galite, o cigarečių iš Ispanijos iki 4 blokų (Lietuvai taikomi griežtesni apribojimai – iki 1 bloko).

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Alkoholiniai gėrimai EU ribose beveik neribojami.

     Atsakyti
 212. Danute

  Ar galima rankiniame bagaze veztis supakuota dovana- stalo irankiu komplekta (peiliai, sakutes, saukstai, sauksteliai)?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danute,
   ne, negalima, peiliai ir šakutės negalimi.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gitana,
   4 blokus arba iki 1 kg. tabako.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Arba 4 blokus cigarečių, arba 1 kg. tabako, arba tą, arba tą.

     Atsakyti
 213. Gitana

  Labas vakaras, norejau pasiteirauti, 2016 05 26 baigiasi mano paso galiojimas, ar galiu 2016 04 19 skristi i UK ? Savaitei laiko. Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gitana,
   taip, EU ribose keliaujant pasas turi galioti kelionės metu.

   Atsakyti
 214. Gintra

  Sveiki. Kiek tiksliai cigareciu bloku galima veztis i Airija? Atsakymuose radau skirtingus variantus: viename atsakyme 1 bloka, kitame 1 su puse.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   šiuo metu galiojantis apribojimas – 1 blokas.

   Atsakyti
 215. Laura

  Sveikia, ar registruotame bagaže galima didesniame lagamine vežtis mažesnį jei jis neviršija bagažo svorio?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   jeigu išsiperkate 1 registruojamo bagažo vienetą, jame galite vežtis kas jums reikalinga, svarbu, kad neviršytumėte leistino svorio ir gabaritų.

   Atsakyti
 216. Birute

  Sveiki.
  Skrisim su 18 mėn. vaiku. Norim pasiimti sportinį vežimėlį (ne skėtukas) ir automobilinę kėdutę. Sumokėjom ir už papildomą kūdikio įrangą 10e. Ar tilpsim i ryanair normatyvus? T.y. ar galima automobilibę kėdutę vežtis nemokamai, o vežimėlį vežtis kaip papildomą įrangą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Birute,
   taip, skrendant su mažu vaiku galima turėti 2 vnt. nemokamo bagažo (pvz. automobilinė kėdutė + pilnai sudedamas vežimėlis), tai jeigu už paprastą vežimėlį susimokėjot, tai kėdutę galite ramiai vežtis nemokamai.

   Atsakyti
   1. Birute

    Ačiū už atsakymą. Dar gal pasakytumėt, ar tokiam vaikui priklauso 5kg rankinis bagažas nemokamai?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Birute,
     taip, vaikams iki 2 m. galima vežtis 1 vnt. rankinio bagažo iki 5 kg.

     Atsakyti
 217. Alina

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti jei skrendame su vaiku iki 2 m amziaus ir nesivezame jokios vaikui reikalingos irangos ar vietoj jos galime uzskaityti papildoma lagamina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   ne, tokie mainai negalimi.

   Atsakyti
 218. Liudvikas

  Laba diena… Neužilgo skrisiu iš Kauno į Kopenhagą. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti 3-4 dėžutes konservuotų raudonųjų ikrų (po 95 g). Dėkoju už atsakymą. Liudvikas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Liudvikai,
   taip, galite vežtis, tokios talpos nedraudžiamos (iki 100 ml.).

   Atsakyti
 219. Justė

  sveiki,
  Ar galima į Airiją vežtis rankiniame bagaže vieną bloką cigarečių ir vieną pakelį 200g tabako?

  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Juste,
   taip, tokia paklaida galima.

   Atsakyti
 220. Rasa

  Sveiki. Ar galima rankiniam bagaze veztis teleskopines siaurietisko ejimo lazdas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   ne, rankiniame jų neleis vežtis.

   Atsakyti
 221. Milda

  Sveiki kiek galiu skraidintis cigareciu bloku is Lietuvos y Dublina Airijoje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,
   oficialiai leidžiama 1 bloką.

   Atsakyti
 222. Greta

  Sveiki, o jei lagamino išmatavimai 58×38×23 ir jis pakankamai kietas, nesusispaus manau. Yra didelė tikimybė, kad nepraleis? 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   taip, jeigu netilps į matavimo formą, jo neleis vežtis kaip rankinio bagažo.

   Atsakyti
 223. Marius

  Sveiki, mano lagaminas plastikinis, išmatavimai 55-38-23 cm., ar tilps rankinio bagžo formoje? Kokių išmatavimų rankinę galima pasiimti su savimi i lėktuvo saloną?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mariau,
   leidžiami išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm, vieną parametrą jūsų lagaminas viršija ir nepasispaus – plastikas, gali paprašyti jį vežtis kaip registruojamą (už papildomą mokestį). Antrajam rankinio bagažo vienetui taikomi apribojimai: 35x20x20

   Atsakyti
 224. Aida

  Sveiki, fasuotus varškės sūrelius žinau, kad galima vežtis, bet ar galima rankiniame bagaže vežtis vytintą (džiovintą) žuvį, karšto rūkymo žuvį? Noriu su savimi taip pat ir savo naudojamus kvepalus pasiimti, tai jų talpa iki 100 ml turi būti? O plaukų putos iki 100 ml į saloną praleidžiamos? Ir, apskritai, iki 100 ml kiek kosmetikos galima turėti su savimi rankiniame bagaže, tame tarpe ir kremas, ir balzamas? Ir dar? Kur reikia ir kaip vežtis šakotį? Ar jis skaitomas kaip antrasis rankinio bagažo vienetas? Žirklutės manikiūrinės, pincetas? Į Ispaniją. Ačiū, lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aida,
   maistas nėra ribojimas, galite vežtis ir žuvį, ir mėsą ir pan.
   Visi skysčiai, vežami rankiniame bagaže, tame tarpe ir krempudros, lakai ir pan. turi būti talpose iki 100 ml. Visos talpos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį (jie nemokamai dalinami oro uoste prie patikros).
   Šakotis gali būti vežamas ir kaip antras rankinio bagažo vienetas, bet į išmatavimus griežtai žiūrimą, turi tilpti.
   Žirklės, pincetai ir pan. praleidžiami rankiniame bagaže, tik jeigu jų geležtės yra iki 6 cm.

   Atsakyti
   1. Aida

    Ačiū už išsamų atsakymą, gerb. Žilvinai. Geros dienos 🙂

    Atsakyti
 225. Jurate

  Sveiki ar galima i Didziaja Britanija cigaretes skraidinti rankiniam bagaže?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   taip, galima, leidžiama be apribojimų iki 4 blokų ir nesvarbu, kuriame bagaže.

   Atsakyti
 226. Angele

  Ar galima rankiniame bagaze veztis pnceta iki 6cm ilgio , metalinis , kalai nesmailus ?

  Atsakyti
 227. Viktorija

  Laba diena,Ar galima veztis rankiniame bagaze is Danijos i Lietuva kambarine gele be vazonelio,kurios ilgis apie 0,5metro.Ir koks butu tinkamiausias ipakavimas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   aviakompanijos ar oro uostai nedraudžia gabentis augalų.

   Atsakyti
 228. lina

  Skrendu su vaiku is lt i skotija su iki metiniu vaiku su 20kg bagazu ar vaikui priklauso vezimelis ir rankinis bagazas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   taip, vaikui priklauso nemokamai vežtis pilnai sudedamą vežimėlį ir atskirą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

   Atsakyti
 229. Jolanta

  Ar rankiniame bagaze galiu veztis tuscia buteli (specialia gertuve) gerti vandeniui (butu be vandens).

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   taip, visiškai tuščią galite turėti, praleis.

   Atsakyti
 230. Jolanta

  Ar galiu į Roma rankiniame bagaze gabentis (originalioje plastikineje pakuoteje, bet praplesta pakuote ) Herbalaifo misini (t.y. miltelio pavidalas; tai reikalinga mitybai).

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Teoriškai – galima, bet patikroje galite ir turėti problemų, jeigu milteliai sukels įtarimų.

   Atsakyti
   1. Jolanta

    O jei veztis originalia popierine pakuote su sausame pagrinde Herbalaifo sriuba , kuri butu neatplesta?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu originalioj nepraplėštoj pakuotėj, tuomet viskas gerai.

     Atsakyti
 231. Angele

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis porceliano puodelius į UK?

  Atsakyti
 232. Mindaugas

  sveiki,jeigu papildomai perku 15kg lagamina ar i salona vistiek galiu nestis 2 vienetus neregistruoto bagazo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   taip, registruojamo bagažo kiekis neįtakoja rankinio.

   Atsakyti
 233. Laura

  Sveiki, norėjau paklausti, jei patektume tarp keleivių, laipinamų po 90, ar galėtume atsisakyti rankinį bagažą atiduodi į bagažo skyrių? Keliausime tik su rankiniu bagažu (mažo lagamino tipo), jo patalpinimas į bagažo skyrių bereikalingai sugaišintų mūsų laiką nusileidus… tuo pačiu norėjau paklausti, jei rankinis bagažas būtų pvz., didelė rankinė vienam žmogui ir kuprinė kitam, tikiuosi, šiuo atveju juos būtų galima neštis su savimi į kabiną (laipinant po 90) :)? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   atsisakyti negalėtumėte, nes tai daroma dėl svorio pasiskirstymo lėktuve. Mažos rankinės su asmeniniais daiktais atiduoti į bagažą tikrai nereikia.

   Atsakyti
 234. Sandra

  Ar galima rankineje veztis laikrodi ir kosmetines priemones?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   taip, galima, tik jeigu vešitės pvz. kremą ar pan., jis turi būti talpoje iki 100 ml.

   Atsakyti
 235. Ritma

  Sveiki, skrendu Vilnius – Vokietija -tik rankinis bagažas , kiek cigarečių blokų galiu su savimi turėti?
  Ar rankinis bagažas 10kg? ir 5kg maža rankinė prie savęs?
  Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ritma,
   bagažo svorio apribojimus nurodėte teisingai, cigarečių galite turėti iki 4 blokų.

   Atsakyti
  2. Gitana

   Laba diena, kiek bloku cigareciu galima veztis i uk. Aciu

   Atsakyti
    1. Povilas

     Informacija is mutines dep puslapio http://www.cust.lt

     Informuojame, kad kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Austrija, Airija, Danija, Italija, Kroatija, Slovėnija, Švedija ir Vokietija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos (taip pat iš Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos). Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių. (15 pakelių)

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Ačiū už patikslinimą.

 236. Irena

  Prasau pasakyt,kiek galima veztis bloku cigareciu is Lietuvos i Airija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irena,
   į Airiją galima įsivežti 1 bloką cigarečių.

   Atsakyti
 237. Sandra

  Kaunas (KUN) – Londonas Stanstedas, ar rankiniame bagaze galima gabenti kumpi, lasinius?

  Atsakyti
  1. Inga

   Jeigu gyvenu UK ir savo reikmėms skraidinu 16 blokų cigarečių, kokių dokumentų man reikia?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Inga,
    reikia ne dokumentų, o tiesiog motyvuotai įrodyti, kad gabenatės savo reikmėms, o ne pardavimui.

    Atsakyti
 238. Zita

  Laba diena,
  ar galima į UK vežtis skintų gėlių puokštę? Ačiū

  Atsakyti
 239. Daiva

  Laba diena,
  Ar ribojamas maisto kiekis rankiniame bagaže? Noriu vežtis apie 6 kg rūkytų gaminių. Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   ne, aviakompanijos neriboja. Gali riboti šalis, į kurią vykstate, bet EU ribose tokių ribojimų praktiškai nėra.

   Atsakyti
 240. Edita

  Sveiki, ar kremus reikia reikia sudėti į maišelį, kaip skysčius? Ar galiu juos palikti rankiniame bagaže? Ir jeigu rankinaime bagaže turiu planšetę ar reikia prieš patikrą ją išimti ar tiesiog sudėti į dėžę kartu su rankine? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edita,
   kremai priskiriami prie skysčių, jeigu rankiniame bagaže, jie turi būti talpose iki 100 ml. ir juos reikia sudėti į maišelius. Planšetinį kompiuterį einant per patikrą reikia išimti ir sudėti su kitais daiktais į dėžę, tik tiek.

   Atsakyti
 241. Daiva

  Sveiki, skrendu pirmą kartą, kiek suprantu bagažo išmatavimai tikrinami su specialiomis dėžėmis. Norėčiau paklausti kas į tas dėžes deda bagažą, pats keleivis ar darbuotojas? Mano planuojama bagažo rankinė yra minkšta ir ji gana lengvai keičia kelis centimetrus, ir kokiais 3 cm pagal vieną išmatavimą netinka antrosios mažesnės rankinės dydis. Ar galima bagažą paspausti, ar tai yra priimtina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daiva,
   gali paprašyhti, kad jūs pati įdėtumėt bagažą į formą ir jeigu krepšys minkštas, tai visada galima jį paspausti.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laurita,
   jeigu tai įprasta varškė, ne grūdėta ar varškės kremas, tada galima.

   Atsakyti
 242. Vilia

  Sveiki.noreciau paklaust,ar skrendant i Anglija galima vestis varskes ir saldytos mesos suvyniotos i folija?aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilija,
   jeigu registruojamame bagaže, tada be jokių apribojimų, jeigu rankiniame – granulėta varškė gali būti traktuojama kaip skysti ir ribojama talpa iki 100 ml., paprasta varške problemų nesukels.

   Atsakyti
 243. Egle

  Labas vakaras, skrisiu Dublinas -Ryga su kudikiu, tai gaunasi taip kad turėsiu vėžimėli, vaiko taše, rankini bagaza, ir nedidele rankinio bagazo tase. Tai man labai sunku bus ilipti i lektuva su visais krepsiais ir dar kudikiu ant ranku. Ar galima rankini bagaza atiduoti kaip registruota?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   rankinį bagažą kaip registruotą galite atiduoti tik papildomai sumokėjusi registruojamo bagažo mokestį, nemokamai neišeis.

   Atsakyti
   1. Egle

    O kudikio krepšys gali buti paliktas prie registruojamu? Nes vežimėli juk galima palikti

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Egle,
     vežimėlis gabenamas nemokamai ir atiduodamas prieš pat įlipant į lėktuvą, o papildoma įranga turi būti užsakoma atskirai ir gabenama kaip registruojamas bagažas, štai kas rašoma ryanair taisyklėse:

     Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Tačiau nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę. Papildomą kūdikio įrangą, pavyzdžiui, automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę galima vežti neįtraukiant į asmeninio registruojamo bagažo normą. Už internetu užsakytą kūdikio įrangą, neviršijančią 20 kg (automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę), imamas 10 £ / 10 € mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę; mokant oro uoste arba per „Ryanair“ skambučių centrą, taikomas didesnis – 20 £ / 20 € – mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įrangos svoris viršija 20 kg, už viršsvorį reikės mokėti pagal vienam viršsvorio kilogramui taikomą tarifą.

     Atsakyti
 244. Eglė

  Sveiki, ar galima i Norvegiją vežti plaukų kirpimo mašinėlę rankiniame bagaže? Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   mašinėlėje gali būti pjaunančių detalių, todėl gali ir nepraleisti.

   Atsakyti
 245. Ieva

  Sveiki, niekada nesu skridusi lektuvu, ar daiktai lagamine/krepsyje turi buti kazkaip atskirai supakuoti?
  Kiek is viso galima tureti buteliuku po 100ml skysciams? Kur reikia isigyti tokius buteliukus ? ir jeigu namie perpilsiu kad ir sampuna ar kita kosmetine priemone i 100ml buteliuka be jokios pakuotes ar uzraso kas tai yra, ar nekils kazkokiu itarimu?
  Ar galima veztis vienkartini skustuva?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   kažkaip ypatingai pakuoti daiktų nereikia.
   Talpų iki 100 ml. galima turėti tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį.
   Kosmetinių priemonių pilti į bevardes talpas nepatartina, tikrai gali būti tikrinama, kokia tų skysčių kilmė.

   Atsakyti
 246. Ieva

  Sveiki,

  Ar galima skrendant iš Romos į Vilnių, rankiniame bagaže gabentis šviežios žuvies, pirktos turguje?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, bet turi būti gerai supakuota, kad neskleistų kvapo.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *