Skrydžiai į Riminį

pagal | 2017-11-22

Skrydžiai į Riminį – dar viena gera Ryanair naujiena. 2017 m. lapkričio 21 d. ši naujiena buvo oficialiai patvirtinta. Skrydžiai bus vykdomi 2018 m. vasaros sezonu, vieną kartą per savaitę – ketvirtadienį. Pirmasis skrydis – 2018 m. kovo 29 d. Kaina į pirmąjį reisą – 76.99 € į vieną pusę.

Riminis

Pats miestas yra gerai žinomas ir populiarius Italijos kurortas, uostas prie Adrijos jūros. Riminis minimas jau Romos imperijos laikais, todėl jame gausu istorinio paveldo eksponatų, šimtmečius skaičiuojančių pastatų ar net rajonų.
Vienas garsiausių Riminio istorinių objektų – Tiberijaus tiltas, pastatytas Romos imperatoriaus Augusto paliepimu. Garsusis tiltas taip pat yra ir Corso d’Augusto prospekto, vedančio į centrinę Tre Martiri aikštę, pradžia.
Lankantis Riminyje verti dėmesio taip pat ir 1857 m. pastatytas Galli teatras, fontanas – kankorėžis (1543 m.), miesto simbolis – Tempio Malatestiano.  Svarbus miesto akcentas – 1437 m. pastatyta Sismondo pilis – tvirtovė taip pat yra vienas  įdomesnių miesto lankytinų objektų.

Poilsis Riminyje

Emilijos – Romanijos regionas, kuriame ir yra Riminis, garsus ir savo paplūdimiais bei kurortinėmis vietovėmis. Balto smėlio  Adrijos jūros paplūdimiai tęsiasi net 40 km. Poilsiaujant galima rinktis bet kurį iš garsių šio regiono kurortų – Bellaria-Igea, Marina, Cattolica, Misano Adriatico ar Riccione. Galima puikiai praleisti atostogas ir pačiame Riminyje, kuris siūlo ne tik 15 km. paplūdimių, istorinius objektus, bet ir delfinariumus, vandens atrakcionų parką, atrakcionus bei aktyvų ir turiningą naktinį gyvenimą.

Riminio oro uostas

Skrydžiai į Riminį vykdomi į tarptautini Federico Fellini oro uostą (RMI), esantį adresu Via Flaminia, 409, 47924 Miramare di Rimini RN, Italija.  Oro uostas nuo Riminio centro nutolęs 8 km., nuo San Marino – 16 km.
Miestą patogiausia pasiekti autobusu – 9 maršruto autobusas vyksta iš oro uosto į Riminio traukinių stotį. Bilietas į vieną pusę kainuoja apie 1 € . Bilietus įsigyti galima tiek pačiame oro uoste, tiek specialiuose automatuose išėjus iš jo.

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.