Raynair skrydžiai į Madridą

pagal | 2014-09-15

Madrid, Spain cityscape at Calle de Alcala and Gran Via.

Ryanair nutarė Lietuvos rinkai pasiūlyti susiekimą dar su viena Europos sostine. Nuo 2015 m. kovo 29 d. pradedami reguliarūs skryžiai iš Vilniaus į Madridą, kurie bus vykdomi 4 kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais. Dabar planuojamas skrydžio laikas iš Vilniaus: 12:25 – 15:25, atgalinis iš Madrido į Vilnių:  07:00 – 12:00.  Skraidinti planuojama į pagrindinį Madrido oro uostą – Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport, 1 terminalą.

Terminalo planas

Lėktuvų bilietai pigiau

4 komentarai

 1. Rasa

  Laba diena,noriu sužinoti ar gali vienas nepilnametis be lydinčio asmens skristi ryanair kompanijos lėktuvu. Jam 15 metų ir turi leidimą išvykti be lydincio asmens. Ir kodėl neina padaryti bilietų čekino jo vardu? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   ryanair savo skrydžiuose asmenims iki 16 m. vieniems skristi neleidžia jokiomis sąlygomis.

   Atsakyti
 2. diana

  laba diena.turiu klausima.noriu pirkti bilietus i viena puse su viena pavarde.o atgalini su kita pavarde nes lietuvoj keisiu i vyro pavarde.ar nebus problemu kad bilietus pirksime i viena puse is uk i lt.o veliau i viena puse is lt i uk?gausis kaip du skirtingi bilietai.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   tikrai jokių problemų dėl to nebus, o ir kaina nenukentės, jūs labai teisingai padarysite, taip nekils jokių keblumų skrendat.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.