Bilietų pirkimas

Šiuo metu gan aktyviai ėmė daugelis agentūrų arba šiaip, mėgėjų kurti internetinius projektus ir pardavinėti ryanair bilietus internetu. Nusprendžiau apžvelgti Lietuvos tinklapių parduodančių bilietus  galimybes, teigiamus ir neigiamus aspektus.

www.ryanair.com

Be jokios abejonės, tai yra pačios aviakompanijos tinklapis ir jame pirkti pigiausia, bet yra tam tikrų niuansų ir čia, tagi:

Kainos:
netaikomi jokie papildomi rezervaciniai mokesčiai.

Pateikiamų kainų patikimumas:99 % – labai retai, bet pasitaiko, kad vienu metu keli pirkėjai perka tą pačią (pigiausią ir paskutinę) vietą, todėl kažkam tenka nusivilti.

Pirkimo patogumas: tinklapis yra tik anglų kalba, neįgudusiam interneto vartotojui gali pasirodyti ir neįkandamas. Puslapyje pateikti tik telefonas D. Britanijoje, neskaitant tarptautinio skambučio kainos kainuojantis 0,10 GBP.

Mokėjimo galimybės –
 apsiribota tik atsiskaitymais kreditinėmis kortelėmis:

 • Ryanair Mastercard
 • Ryanair Visa
 • 3V Visa prepaid vouchers
 • Visa Conect
 • Visa Debit/Delta
 • Mastercard
 • Mastercard Prepaid
 • Ryanair cash Passport
 • Visa Electron
 • Visa

Rizikos:

 • rezervavimo procese siūloma daug papildomų paslaugų (patvirtinimas SMS žinute, lagaminai, draudimas ir t.t). Nemokant anglų kalbos  galima prisipirkti visiškai nereikalingų daiktų ir paslaugų.
 • mokant kortele ir nepadėjus varnelės prie punkto, kad mokėtina suma neturi būti perskaičiuojama į kitą valiutą ryanair kursu, galimi ženklūs finansiniai praradimai (jeigu bilietai kainuoja apie 2200 Lt., kaina išauga iki 2400 Lt.)
 • priima visa electron debetinės mokėjimos kortelės duomenis, suteikia rezervacijos kodą, tačiau pirkimas neįvyksta, pinigai nenuskaičiuojami. Tenka pirkti vėl vėliau ir jau dažnai už didesnę kainą.

avia.lt

Viena didžiausių Lietuvoje aviabilietų užsakymo sistema, priklausanti UAB Baltic Clipper ir dirbanti jau nuo 2003 m. Čia parduodami lėktuvų bilietai ir tradicinių aviakompanijų, ir tokių kaip ryanair, wizzair ir kt. Ryanair bilietu pirkimas čia galimas jau nuo 2010 m., ryanair skrydžių kainos ir tvarkaraščiai pateikiami naudojant D. Britanios  kompanijos Travelfusion sukurta jungtimi su ryanair ir kt. pigių skrydžių bendrovėmis.

Kainos: taikomas agentūros rezervacinis mokestis nuo 25 iki 30 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 85 % kainų ryanair skrydžiams atitinka tikrovę, nes kainos pateikiamos ne tiesiogiai iš ryanair duombazės, o iš užsaugotų anksčiau buvusių paieškų. Jeigu paieškoje pateikiama per žema kaina ir pasirenkamas toks variantas, kaina perskaičiuojama ir apie tai informuojamas tinklalapio lankytojas, jeigu per aukšta – paskutiniame mokėjimo žingsnyje ji sumažinama iki realios.

Pirkimo patogumas: informacija apie skrydžius pateikiama lietuvių kalba visuose rezervavimo žingsniuose, kaip ir apie taisykles ir visą kitą. Galima užsisakyti registruojamą bagažą skrydžiui. Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais (SAS, Air Baltic, Lufthansa ir t.t.) , todėl galima pasirinkti ir labiau tinkamus laiko ar kainos atžvilgiu skrydžius (pasitaiko, kad tradicinių aviakompanijų kainos mažesnės negu ryanair). Ieškant kainų iš Kauno, jeigu randama pigesnė kaina iš Vilniaus, ji taip pat pateikiama, nereikia ieškoti atskirai.
Teikiama pagalba lietuvių kalba 7 dienas per savaitę.

Mokėjimo galimybės:  
Ryanair bilietus avia.lt puslapyje galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis ir pavedimu internetu, jokie papildomki mokesčiai šiems mokėjimo būdams netaikomi.

Rizikos: 
užsisakius ir apmokėjus bilietą ateina pranešimas, kad rezervacija nebuvo susiformavusi, jokių būdų nereikia rezervuoti pakartotinai, avia.lt pagalbos skyrius sutvarko 30 min. bėgy panašius nesklandumus (gali užtrukti ilgiau, jeigu rezervacija daryta tuo laiku, kai skyrius nedirba).

eturas.lt 

2011 m. pradžioje sukurta ir greitai rinkoje paplitusi pigių skrydžių rezervavimo sistema, sukurta Lietuvos IT kompanijos UAB Eturas, iš esmės šiuo moduliu šiuo metu Lietuvoje naudojasi nemažas kiekis tinklapių, todėl juose  esantys paieškos moduliai yra visiškai vienodi, skiriasi tik taikomas antkainis bilietams.
Pabandysiu išvardinti keletą tokių tinklapių,nors jų gali būti ir daugiau:
skrendu.lt,  zigzag.lt, ryanair.kilti.lt, lektuvubilietai.lt, makalius.lt, aviabilietai.lt, happyfly.lt, ultraturas.lt, avia-bilietai.lt, vilturas.lt, lektuvu.lt, keliones.lt, rezervacijos.lt ir t.t. (visus sunku sugaudyti, čia paminėti tie, kurie bent jau reklamuojasi).

Kainos: rezervaciniai mokesčiai įvairūs, nuo 30 iki 100 Lt.  (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % kainų atitinka, 100 % nėra, nes kaip ir avia.lt atveju, kainos pateikiamos iš duombazės, kurioje yra užsaugotos po buvusių paieškų.

Pirkimo patogumas: informacija pateikiama lietuvių kalba, yra galimybė užsisakyti registruojamą bagažą bei ilaipinimo pirmumą, kainos pateikiamos lyginant su tradicinių aviakompanijų kainomis, suteikiama pagalba telefonu lietuvių kalba. Keleivis užregistruojamas skrydžiui, nereikia pačiam tuo rūpintis. Pateikiami jungtiniai pigių skrydžių bendrovių skrydžiai (su persėdimais), todėl kartais pasiūlomos tikrai žemos kainos maršrutams, kuriais ryanair ir wizzair neskraido tiesiogiai iš Lietuvos.


Mokėjimo galimybės: kreditinėmis kortelėmis (taikomas papildomas 2 % antkainis), pavedimu internetu „bank-link“, paprastu pavedimu bei grynais biuruose (papildomi mokesčiai netaikomi).


Rizikos:  kadangi leidžiama mokėti paprastu pavedimu ir grynais biure, dažnai kaina pasikeičia per laiką, kuris užtrunkamas mokėjimui.
Ryanair bilietu pirkimas sudėtiniams  skrydžiams per tam tikrus miestus, pvz. iš Kauno į Londoną ryanair + iš Londono į Malagą taip pat ryanair, todėl vėluojant pirmajam reisui ir nespėjant persėsti, aviakompanija nemokamai bilietų nekeičia ir sekančio bilieto praradimo nekompensuoja, tas pats ir su nuimtais reisais.
Siunčiamas klientams pačių sukurtas rezervacijos kodas, tai komplikuoja galimybe pačiam atlikti keitimus ar papildomų paslaugų pirkimą ryanair tinklapy.

greitai.lt

Vieną didžiausių Lietuvoje aviabilietų pardavimo sistema, priklausanti UAB „Interneto partneris“(bendra Lietuvos ir Estijos įmonė), pradėjusi savo veiklą dar 2002 m. Ši įmonė pradėjo savo veiklą kaip internetinių projektų kūrėja, tačiau pajutusi sėkmę aviabilietų pardavimo srity, tapo IATA nare ir jau 9 metai dirba šioje srityje.
Ryanair bilietu pirkimas šioje bendrovėje galimas nuo 2011 m., tačiau buvo padaryta  pertrauka metų gale ir tik 2012 m. šiame tinklapyje vėl siūloma galimybė įsigyti ryanair bilietus.

Kainos: taikomas rezervacinis mokestis nuo 20 iki  40 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % 

Pirkimo patogumas: pirkti patogu, visa informacija pateikta lietuvių kalba, tačiau nėra nemokamo pagalbos telefono, už jį reikia mokėti 2 L.t/1min.
Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais.
Primokėjus papildomai duoda bilietų grąžinimo garantiją, to šiuo metu nesiūlo jokie kiti ryanair bilietų pardavėjai.
Yra galimybė užsakyti registruojamą bagažą.

Mokėjimo galimybės: Ryanair bilietus  galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis (papildomai taikomas 25 Lt. mokestis)  ir pavedimu internetu (taikomas papildomas 5 Lt. mokestis).

Rizikos: 
 
standartinės, kadangi kainos nevisada atitinka tikrovę, rezervuojant bilietas gali pabrangti.

Ryanair bilietai pigiau

1 043 komentarai

 1. Darius

  Laba diena,

  turiu nusipirkęs bilietą į Niurnbergą (skrydis po 2 savaičių). Noriu kartu pasiimt ir nepilnametę dukrą. Kaip pridėti paauglį prie jau turimo bilieto?

  Atsakyti
 2. Apgautasis

  Laba diena,

  vakar, 23/03/2022 pirkau 8 bilietus iš Vilniaus į Berlin Brandenburg. Nuo kortelės pinigai buvo nuskaičiuoti, tačiau negavau patvirtinimo ar reservation number nei paštu, nei tiesiogiai programėlėje. Customer support teigia, jog mano kortele nebuvo mokėta ir pašto adresu nebuvo užsakinėta. Pasitikrinau dar kartą vietas lėktuve, kurias buvau pasirinkęs ir jos yra užimtos, tarsi būčiau nusipirkęs bilietus, bet negavęs patvirtinimo.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu yra nuskaitymas nuo sąskaitos, pateikite jį rynair aptarnavo skyriui, jame, beje, turėtų matytis ir rezervacijos kodas. Taip bus paprasčiau išsiaiškinti, jeigu užsakinėjote per ryanair.com. Jeigu užsakinėjote kažkur kitur – jums reikia aiškintis tiesiogiai su pardavėju. Dar pabandykit patikrinti „spam“, kartais patvirtinimo laiškai patenka būtent ten.

   Atsakyti
   1. Apgautasis

    Sveiki,

    aptarnavimo skyriui pateikiau banko išrašą, tačiau pagal jį vis tiek jokios info nepateikė ir pasakė, jog niekuo padėti negali. Spame irgi neradau jokio laiško… Neįsivaizduoju kur galima būtų kreiptis dar.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu pinigai nuskaičiuoti, o paslauga neatilikta, kreipkitės į savo banką ir užginčykit mokėjimą, kad pinigai būtų grąžinti. Pateikite susirašinėjimą su ryanair.

     Atsakyti
 3. Ramūnas

  Laba diena,
  Gerda || Ryanairbilietai.com neatsako nuo 2018-08-08.
  Kaip galiu gauti informaciją apie skundo, kurį pateikė rianairbilietai.lt mūsų vardu dėl reiso vėlavimo, būklę?
  Dėkoju,

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,

   neturime nieko bendro su jūsų minima svetaine.

   Atsakyti
 4. Renata

  Laba diena,
  užsakėme skrydį iš Niurbergo į Vilnių ir iš Vilniaus į Niurbergą. Rezervaciją iš Niurbergo padrėme sena ID kortele, o dabar kortelė pakeista ir negalime padaryti chek in iš Vilniaus į Niurbergą. Ką tokiu atveju daryti?

  Atsakyti
 5. Ugne

  laba diena, o kur kreiptis norit pirkti bilietus grupei žmonių, konkrečiai 31 -nam žmogui, ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ugne,
   ryanair leidžia pirkti vienu kartu 25 žmonėms, po to dar 6 atskirai rezervaciją reikėtų daryti.

   Atsakyti
 6. Aistė

  Sveiki, pirkdama bilieta, ne taip pažiurėjau į asmens tapatybės kortelę ir vietoj kortelės numerio suvedžiau asmens kodą, tačiau klaidos niekas nemetė ir leido užregistruot, nors asmens kodas daug ilgesnis už kortelės numerį. Tad ar bus problemų ir ką tokiu atveju daryti? Dėkui.

  Atsakyti
 7. sonata

  Ka daryti jei darydama cekina padariau klaida vietoj id korteles pazymejau passport? ar nieko blogo nebus

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sonata,
   galite nieko nedaryti, neesminė klaida (man taip jau yra nutikę, niekas nekreipė dėmesio).

   Atsakyti
 8. Giedrė

  Sveiki. Liepos menesi pirkau bilieta internetu ( rezervacijos.lt), skrydziui uzsiregistravau. Gal galetumete pasakyti, kodel negaliu uzsiregistruoti jusu puslapyje? Norejau uzsisakyti pirmuma ilaipinimui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Giedre,
   visus veiksmus su savo rezervacija galite atlikti tik aviakompanijos puslapyje – ryanair.com.

   Atsakyti
   1. Giedrė

    Ta as suprantu. Bet nurodytas rezvacijos numeris netinka. Rašo, kad tokio numerio rasti nepavyko. Gal patartumete, kaip man elgtis?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu gerai suprantu, „rezervacijois“ jums pateikė savo, o ne aviakompanijos priskirtą rezervacijos kodą. Jums reikia kreiptis į įmonę, kur įsigijote bilietus, tik jie galės pateikti tikrąjį rezervacijos kodą.

     Atsakyti
 9. Ramunas

  Albas , pirkdamas bilieta ivedziau bloga ID numeri, nebegaliu pokeisti? ka reikia daryti? aciu

  Atsakyti
 10. Domas

  Laba diena as pirkau trys bilietus.nuo sask.yra pinigai nuskaiciuoti,bet as nieko i savo elektronine dezute negaunu.o isskrydimas jau po dvieju dienu.kompanijai rasiau .man nieko neatraso.ka tokiu atveju daryti.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Domai,
   pabandykite prisijungti prie rezervacijos ir patikrinti, kokia su ja situacija. Tai galima padaryti tituliniame ryanair.com pasirinkus „Mano užsakymai“ (puslapio viršuje).

   Atsakyti
 11. Violeta

  Norėjau nusipirkti bilietąvadinamame oficialiame Ryanair puslayje, išsirinkau datą, kainą ir galėčiau kaip ir eiti toliau, tačiau muygtukas CONTINUE-pasyvus. Ką daryti? Ar ne į čia patekau?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Violeta,
   ryanair.com yra aviakompanijos svetainė, jeigu mygtukas „continue“ buvo neaktyvus, vadinasi kažko nepažymėjote, kas būtina.

   Atsakyti
 12. Darijus

  Sveiki, rezervavau skrydį į Londonas Lutonas ir atgal.
  Nr.: TT1W5Q https://www.ryanair.com tinklapyje. Ir nerandu galimybės sumokėti už bilietus 2 asm.
  Ką tokių atveju daryti? kai kelionė jau užsakyta…
  Ačiu už atsakymą

  Atsakyti
  1. Gintarė

   Sveiki,
   Pakibo Ryanair bilieto rezervacija – vakar užsakinėjom, perkant iš puslapio atsispausdinom lapą, kur yra rezervacijos kodas ir statusas „patvirtinta“. Tačiau el. paštu patvirtinimo neatsiuntė, banke suma nei rezervuota, nei nurašyta. Šiandien kai įeinam į savo paskyrą, ten nėra nei vienos užsakytos kelionės. Taip ir nežinom – turim bilietą ar ne. Kiek laiko gali trukti Ryanair ir banko procedūros, kol apmokėjimą galutinai padaro arba atmeta?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Gintare,
    jeigu viskas būtų pavykę, pinigai būtų rezervuoti iš karto. Be to, jeigu sistemoje jau yra patvirtinta rezervacija ir darote tokią pat identišką, sistema naująją atmeta ir parašo, kad tokia jau yra. Darykite naują rezervaciją.

    Atsakyti
  2. Renata

   Sveiki, bandau užsisakyti ir apmokėti skrydį Mastercard Debit kortele, bet rašo, kade mano duomenys neteisingi…..
   Bet visus duomenis nurašau nuo kortelės….. Kame reikalas?

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Renata,
    labiausiai tikėtina, kad kortelė netinkama atsiskaitymams internetu, pasitikslinkite savo banke.

    Atsakyti
 13. EMA

  Laba diena,
  apmokėti bilietai, gautas patvirtinimas. O bilietusturi atsiųsti paštu ar kokia tvarka?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ema,

   užsiregistruoti skrydžiui nemokamai galima ne anksčiau kaip 7 d. iki išskridimo, užsiregistravus atsispausdinkit įlaipinimo talonus, su jais ir reikės skrusti.

   Atsakyti
     1. EMA

      Vadinasi, jeigu skrydis 09-27 dieną, tuomet registraciją turiu atlikti 09-20 dieną, užpildžius duomenis Jūsų siųsta nuoroda?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Taip, ne anksčiau 20 d. galite registruotis nemokamai.

 14. Ana

  laba diena. turiu problema. nusipirkau bileta bet isejo taip kad pazymejau MR Ana o ne MS. ka daryti? ar tai nedidele problema ar reikia kazkur kreiptis?

  Atsakyti
 15. Laimius

  Kaip Ryanair bilieta is Anglijos i Lietuva ir atgal nupirkti uz eurus. Tiksliau, ka daryti, kad kainos butu rodomos ne svarais, o eurais. Bilietas bus perkamas Lietuvoje.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laimuti,
   visada rodoma valiuta tos šalies, iš kurios skrendama. Nekeiskite sumos į kitą valiutą ryanair siūlomu kursu, jis yra labai iškraipytas ryanair naudai ir visiškai neatitinka realaus. Bankas pats konvertuos valiutą iš GBP į EUR normaliu bankiniu kursu.

   Atsakyti
   1. Lina

    Sveiki!Suklydau darydama registracija,ID kortele galioja iki 2022 07 24,o as parasiau 2022 06 24!Ar tai rimta klaida?Ar ja reikia stengtis taisyti?Aciu!

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Lina,
     ne, nieko labai blogo, netaisykite.

     Atsakyti
   2. Dana

    Dar kartą paaiškinkite, prašau. Pirkau bilietą iš Vilniaus į Londoną, dabar nusprendžiau nupirkti ir atgalinį. Pirksiu Vilniuje , kaip ir pirmą kartą. Rodo tik svarais. O pirmyn- atgal – kaina Eurais iš Londono yra mažesnė. Kaip išvengti konvertavimo? Visose rezervavimo sistemose leidžia pasiringti valiutą. Beje bankas už konvertavimą ima bene 3 proc.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Dana,
     visi skrydžiai pateikiami tos šalies, iš kurios skrendama, valiuta. Ryanair kiekvienu atveju siūlo konvertuoti kainą į jums tinkamą valiutą, tačiau taiko savo kursą, kuris ženkliai skiriasi nuo realaus ne keleivio naudai. Pvz. jeigu kaina pateikiama 100 GBP, tai konvertavus ryanair kursu į Eurus, būtų iš jūsų nuskačiuota 130 Eur, nesirenkant konvertacijos ryanair kursu, būtų nuskaičiuota 120 Eur (čia tik pavyzdys, nesiremiu realiais kursais).

     Atsakyti
 16. Skaistė

  Sveiki, kodėl gali neileisti atlikti apmokejimo, jei info suvesta teisingai? 4 kartus bandziau, raso, kad mokejimas nepatvirtintas ir negali rezervuoti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Skaiste,
   jūsų kortelė atmetama, susisiekite su banku ją išdavusiu ir išsiaiškinkit, kodėl ji netinka atsiskaitymams internetu.

   Atsakyti
 17. AUSRA

  Sveiki.rezervavau bilietą.gavau el laišką su registracijos numeriu.bqndau daryti check in bet viskas pasidaro raudona ir niekaip neleidžia.paziuriu el pašte.kad po rezervacijos nr rašo kad nepatvirtina. Tai nesuprantu ką man dabar daryti.nes skrydis jau už 4 dienu.kur man kreiptis

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   jeigu statusas „nepatvirtinta“ ir iš jūsų sąskaitos pinigai nenuskaičiuoti, jums reikia iš naujo įsigyti bilietus.

   Atsakyti
 18. Tomas

  Laba diena, pirkau bilietus iš Ryanair.com į paštą atsiuntė kad rezervacija patvirtinta pinigai iš sąskaitos irgi nuskaičiuoti bet neatsiuntė bilietų atsispauzdinimui.
  Noriu paklausti kaip gauti bilietus ar oro uoste užteks parodyti tik e-mail savo
  iš anksto dėkoju už atsakymą

  Tomas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tomai,
   jums reikia pačiam užsiregistruoti skrydžiui (nemokamai tai galima padaryti ne anksčiau 7 d. iki reiso) ir atsispausdinti įlaipinimo talonus, kitaip registracija oro uoste bus mokama. Tai galima padaryti pasirinkus viršutinėje juostoje „check in“.

   Atsakyti
 19. Milda

  Laba diena. Pirkau 4 bilietus per 2 kartus (kadangi 2 bilietai buvo mažesne kaina). Antrojo pirkimo patvirtinimą gavau el paštu. Tačiau pirmojo pirkimo patviirtinimo negavau (praėjo jau 6 val nuo pirkimo). Tačiau banke abi sumos rezervuotos. Blogiausia tai, kad neužsirašiau rezervacijos numerio. Taip pat mano Ryanair paskyroje šio užsakymo nėra. Dabar nežinau, ar pirkti naujus bilietus, ar jie jau kaip ir nupirkti…

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,

   jeigu pinigai rezervuoti, tai ir bilietai nupirkti. Jūs galit prisijungti prie rezervacijos ir be rezervacijos kodo, tiesios pasirinkite „tvarkyk“ ir „skrydžio duomenys“.

   Atsakyti
 20. Erika

  Sveiki,pirkau 03.08 bilieta skrydziui 03.10d. Apmokejau per paypal,ir negaunu i pasta bilieto,anksciau viskas gerai budavo dabar neauprantu,ka daryti kaip i skrydi prisiregistruot,kur kreiptis? Gal el pasta blogai nurodziau nors visada viskas gerai budavo. Turiu nr kuri dave kai apmokejau bet tai ne rezervacijos nr,ar pvz orouoste priregistruos jei kas prie skrydzio? Pagal ta nr ? Jei tarkim nurodziau bloga el pasta,nors nemanau,kad jis blogas buvo.. ir nesuprantu kodel cia sitaip. Apmokejimus turiu viska turiu tik bilieto ne.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   patikrinkite apmokėjimo detales, ten būna rez. kodas, su juo ir su kortelės paskutiniais skaičiais galite prisijungti ir užsiregistruoti skrydžiui.

   Atsakyti
 21. antanas Milvydas

  Sveiki, šiemet jau užsakiau 34 bilietus maršrutu Kaunas Trapani, gal atsiranda galimybė taikyti mano perkamiems bilietams nuolaidas.

  Atsakyti
 22. Vilma

  Sveiki,ar butina atsispausdinti ilaipinimo talonus skrendant su Ryanair Milanas-Londonas-Ryga,jei tai padaryti neimanoma del techniniu kliuciu (tiesiog nera kur).Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   atsispausdinti yra būtina, nes kitaip bus traktuojame, kad jūs neužsiregistravote į reisą ir reikės susimokėti 70 € registracijos mokestį oro uoste. Dar tinka turėti įlaipinimo taloną mobiliame telefone, jeigu nėra galimybės atsispausdinti.

   Atsakyti
 23. Vaiva

  Nepavyko atspausdinti įlaipinimo lapo
  Duomenis suvedžiau
  Registravau skrydį 24 spalio ir atgal 31 spalio
  spausdinimo langelis buvo neaktyvus, reprint
  taip pat nepavyko
  patarkite kaip atspausdinti į vieną pusę

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaiva,
   31 spalio dar per anksti registruotis nemokamai (tik prieš 7 dienas galima), todėl į priekį pasirinkite, o atgal – check in later

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Gali neleisti tik jeigu pati sistema stringa, pabandykit vėliau.

     Atsakyti
     1. Vaiva

      Įėjau, bet REPRINT langelis neaktyvus

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      vadinasi neužsisaugojo prieš tai suvesti duomenys, turi būrų aktyvus „check-in“.

   1. Vaiva

    CHECK in neaktyvus
    bet is naujo suvesti nebeleidzia
    Patarkite ką daryti

    Atsakyti
 24. Iveta

  Sveiki.
  Nupirkau du bilietus sau ir sesei i Londoną, aš esu pilnametė, o sesei 15m. tai mums reikia tik mamos sutikimo notaro patvirtinto, kad išleidžia sesę su manim skristi, ar dar kokių nors dokumentų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Iveta,
   ne, nieko papildomai nereikia, tik tegul viena iš tėvų jus lydi į oro uostą, jeigu kils kažkokių nesusipratimų, jiems esant galima bus išspręsti vietoje.

   Atsakyti
 25. Arvydas

  Pasikeiciau registracijos duomenis – papildomai uzsiregistravau bagazo vieneta. Ar man butina atsispausdinti isodinimo kortele? Esu kelioneje ir neturiu prie saves spausdintuvo. Gal uztektu atsisiusti ilaipinimo kortele i telefona pdf formatu ir pateikti ja aerouoste?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Arvydai,
   taip, pakanka turėti telefone, galite nesispausdinti.

   Atsakyti
 26. AUŠRA

  Labas rytas, prieš pusvalandį pirkau bilietą į Barseloną Ryanair.com puslapyje, viską atlikau iki galo, paspaudžiau pirkti, po poros minučių išlindo langas su informacija,kad nereikia nieko papildomai spausti, apmokėjimas gali užtrukti iki 45 sek., bet praėjo jau pusvalandis ir nieko – jokio pranešimo el.pašte, Ryanair lange, sąskaitoje pinigai nerezervuoti ir nenuskaičiuoti…ar tai reiškia kad bilieto pirkimas neįvyko? Per kiek laiko įvyksta bilieto pirkimas, ar man pirkti iš naujo?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,

   pabandykite prisijungti prie rezervacijos:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-GB&lc=en-GB#ManageBooking
   Pasirinkite:View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
   Ir prisijunkite su Option 3, ten nereikia rez. kodo.
   Jeigu sistema parašys, kad rezervacijos nėra, tai galite daryti viską iš naujo, jeigu atidarys rezervaciją, o ten statusas „nepatvirtinta“, tuomet jau susisiekite su ryanair, ar daryti iš naujo, ar palaukti.
   Susisiekti galima „live chat“ čia:
   https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=8

   Atsakyti
 27. arturas

  sveiki,istryniau netycia el.laiskus su bilietas ,ka patartumete ,

  Atsakyti
   1. Rūta

    Sveiki,
    Sis variantas tinka ir tuomet,kada buvo neteisingai nurodytas el.pastas perkant bilietus?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Rūta,
     jeigu žinote, koks tas neteisingas paštas, tuomet taip, galite .

     Atsakyti
 28. Arūnas

  Sveiki, pirkau Ryanair online bilietus Vilnius-Barselona-Vilnius 2015-01. Sistema leido 11-16 m. asmenį (jam yra 16 metų) žymėti kaip vaiką.
  Skrydis liepos pabaigoje, o sistemoje jau nebegaliu 16 m. asmens registruoti kaip vaiko, t.y., negaliu pasirinkti 1998-10-25 (leidžia tik nuo 1999).
  Kaip asmenį, perrašyti į suaugusius, kad galėčiau užregistruoti?

  Atsakyti
 29. Arturas

  Sveiki,
  norejau pirkti bilietus, bet prisiminiau, kad dvieju vaiku pasu galiojimas baigiasi liepos vidury, o nauji pasai bus liepos pabaigoje. Ar galiu vaikams uzsakyti bilietus su dar galiojanciais pasais ir ar gales skristi su naujais pasais?
  Aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Artūrai,
   rezervuojant paso duomenų nereikia, jų reikia tik registruojantis skrydžiui. Jeigu prieš skrydį jau bus nauji pasai, juos ir naudokite registracijai.

   Atsakyti
   1. Arturas

    Aciu Jums.
    Dar turiu pora klausimu. Ar nusipirkus bilietus galima prideti registruota bagaza? Ar pridejus registruota bagaza 15kg+15kg turi buti du skirtingi lagaminai, ar viska galima deti i viena?
    Aciu

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Artūrai,
     taip, papildomai nusipirkti registruojamą bagažą galima ir vėliau, bet ne vėliau kaip 4 val. iki skrydžio. Išsipirkus 15+15, turi būti 2 lagaminai iki 15 kg., vieno naudoti neleis.

     Atsakyti
 30. Akvile

  Sveiki!! esu absurdiskoje situacijoj, vakar atvykau i maljorka, is manes pavoge rankine, su pasu, id kortele, pinigais, teisem! neturiu jokio dokumento tik paso foto telefone.. lietuviu ambasada yra tik valencijoj(i kelta neileidzia be paso), bet kuriuo atveju jei ten ir patekciau, jie gali suteikti galimybe grizti tik i lietuva, bet mano skrydis i londona, nes gyvenu ten.. esu visiskai pasimetus, ka daryt?!?!?! britu ambasada negali padet situ klausimu, nes neesu brite!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Akvile,
   be dokumento jums tikrai nepavyks keliauti, galiu tik patarti susisiekti su Lietuvos užsienio reikalų ministerija, kuri turėtų pasiūlyti variantus, kaip gauti kelionės dokumentus:
   http://www.urm.lt/
   Turint laikiną kelionės dokumentą jūs galėsite pasinaudoti savo turimais bilietais, tik persispausdinkite dar kartą iš interneto įlaipinimo talonus.

   Atsakyti
 31. kestas

  noriu paklausti kaip nupirkti bilieta vienam vaikui 10m, ar tai imanoma?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kestai,
   ryanair keleiviams iki 16 m. vieniems skristi neleidžia.

   Atsakyti
   1. branisauskiene@gmail.com

    Sveiki gal galit padeti turiu bilietus sau ir kudikui liepos 26. Turejome skristi tik mes o viresne dukra turejo skristi su teciu bet tetis neskrenda kaip nupirkt bilieta dukrai jei 10metu liepos 26 dienai

    Atsakyti
 32. Raimondas

  Laba diena ,užsisakiau bilietus per ryanair com atsiunte patvirtinima koda ,pinigus nuskaiciavo ,skrendam i chania iš vilniaus ,pirmyn ir atgal ,tai dabar išeitu aš negalesiu registruotis skrydžiui atgal balandžio 15 dienai ,skrydis pirmyn balandžio 8 diena ,ka dabar daryti kad bilietus tureti ir atgaliniam skrydžiui ,pasiruošes sumoketi tuos papildomus kad registruotis ankšciau atgaliniam skrydžiui kad tik nebutu nesklandumu .labai reikia pagalbos aciu …

  Atsakyti
 33. Lukas

  Sveiki, aš esu 1998m. gimimo mano teta man nori užsakyti lėktuvo bilietą internetu, tačiau rašo jog to padaryti negalima, nors man jau yra 16 metų ir kiek skaičiau aš jau galiu skristi vienas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lukai,
   jeigu užsakant rinksitės, kad skrenda suaugęs, jokių kliūčių užsakyti bilietą nebus.

   Atsakyti
 34. Asta

  Vakar vakare per Ryanair uzsakinejau bilietus į Rodą, suvedus visur reikiamus duomenis paspaudžiau „Pirkti dabar“.
  Neatsidare joks naujas langas ir elektroninu paštu negavau pranešimo apie nupirktus bilietus. Pinigai už bilietus banke taip pat nenuskaičiuoti.
  Kur būtų galima sužinoti ar mano bilietai rezervuoti? Ar dar laukti ar iš naujo daryt pirkimą. Naujai daryti baisoka, kad nebūtų du kartus nupirkti bilietai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   jeigu pinigai nerezervuoti ir nenuskaičiuoti sąskaitoje, tai bilietų tikrai neturite, pirkite iš naujo. Blogiausiu atveju, ryanair už dvigubas identiškas rezervacijas pinigus grąžina.

   Atsakyti
 35. Ieva

  Sveiki,

  turiu bilietus į Londoną šiam penktadieniui. Bilietus pirkau Ryanair puslapyje lietuvių kalbos versijoje. Dabar prisiregistravau skrydžiui internetu ir pastebėjau, kad anglų kalba prie mano vardo, pavardės rašoma Mr. (ir šios info nebegalima pataisyti). Registraciją visgi atlikau iki galo, galutiniuose įlaipinimo bilietuose to trumpinio nėra, bet vis tiek noriu pasiteirauti, ar dėl tokios klaidos negali kilti keblumų oro uoste?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   taip, tai yra visiškai netgerai, nes Mr reiškia vyrišką lytį, būtinai informuokite ryanair dėl klaidos, jie turi pas save pasižymėti, kad vyksta moteris, tai nieko nekainuos: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 36. Vasilisa

  O kuom jie skiriasi? Ten yra data laikas kas skrenda kur skrenda. Ir jeigu ką kur užregistruoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Geriausia per čia prisijunkite prie rezervacijos, jeigu jau padarytas check in, sistema tai parodys. Nemokamai registruotis skrydžiui galima ne anksčiau 7 d. iki reiso, jeigu dar nesate užsiregistravusi.

   Atsakyti
 37. Vasilisa

  Sveiki mano sunus nupirko man ir mano dukrai biletus. Atsiunte internetų. Pasake atspauzdin ir viskas as atspauzdinau ten yra bilietai i abi puses yra vardai ir pavardes. Dar ką nors reikia daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vasilisa,
   jeigu tai įlaipinimo kuponai, tuomet jų užtenka turėti oro uoste, jeigu tai tik rezervacijos patvirtinimas, tuomet jums dar reikia užsiregistruoti skrydžiui internetu ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus, kitaip registracija oro uoste bus mokama (70 EUR).

   Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Data ir laikas galia būti ir ant patvirtinimo, ir ant įlaipinimo kuponų, ant įlaipinimo kuponų nebūna kainos, būna brūkšninis kodas, tuo jie skiriasi nuo patvirtinimo.

 38. Kristina

  Laba diena, norejau suzinoti kodel negaliu nusipirkti bilieto ryanair.com puslapyje is londono i kauna, iki skrydzio likus kelioms dienoms, nors skrydzio bilietai nera isparduoti ir leidzia rezervuoti, bet apmokejimas nera patvirtintas, kodel neleidzia sumoketi uz skrydi? korteleje yra pinigu ir apmokejima bandziau atlikt is 3 skirtingu mokejimo korteliu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   kai lieka kelios dienos, sistema skrydžius rodo, bet rezervuoti nebeišeina, galima užsakyti tik telefonu:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 39. Darius

  sveiki ar galima rankineme bagaze vestis grandininio pjuklo grandine orginaleme ipakavime nes niekur apie tai neraso

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dariau,
   ji gali būti panaudota kaip ginklas, nepraleis.

   Atsakyti
 40. Lina

  Sveiki, 2014-10-10 d. užsisakiau bilietą, tačiau negavau patvirtinimo į el. paštą. Pinigai atskaičiuoti (paypal rašomas rezervacijos numeris ), bet patikrinus duomenis bookryanair.com sistema išmeta lnetelę, kad įvyko klaida ir ne aptikta jokių duomenų. KĄ SIŪLYTUMĖTE DARYTI?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   jeigu pinigai nuskaičiuoti, tuomet viskas kaip ir tvarkoje turi būti, bet jeigu meta klaida, susiekite su ryanair: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 41. Ingrida

  Sveiki. Šiandien užsisakiau bilietus ryanair.com svetaineje, bet niekaip negaunu partvirtinačio laiško i el. pašta. Bandžiau pasitikrinti adresu https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking bet čia rašo, kad jie neranda jokių duomenų. Rezervacijos pabaigoje, interneto svetainėje man išmetė lentelę su rezervacijos numeriu ir keleivių duomenimis su prierašu, kad rezervacija bus patvirtinta tik gavus el. laiška, bet jo negavau. Ką man reikėtų daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   ar nuskaičiuoti pinigai nuo sąskaitos? jeigu taip, tuomet viskas gerai, bilietas nupirktas, jeigu ne – vadinasi įvyko kažkokia klaida ir bilieto jūs neturite.

   Atsakyti
   1. Ingrida

    Sveiki. Vadinasi viskas gerai , nes pinigai nuskaičiuoti. Ačiū

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Ingrida,
     taip, vadinasi rezervacija patvirtinta.

     Atsakyti
 42. Simona

  Sveiki, užsisakiau bilietus spalio 2 dienai su Ryanair per http://www.skrydziai.lt šiandien bandžiau padaryti chekina ir vedant duomenis nieko neranda , rašo jei užsisakau bilieta per kitur reikia su jais susisiekti . Kaip ka man daryti as nieko nebesuprantu… Padėkite , aciu .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simona,
   jums ir reikia susisiekti su skrydziai.lt, nes kodas, kurį jie atsiuntė, yra ne ryanair kodas, o jų pačių sugeneruotas ir pati checck-in nepasidarysite.

   Atsakyti
 43. Gintarė

  Sveiki,
  Prieš porą mėnesių nusipirkau bilietą spalio 1 d. skristi į Londoną. Vėliau sūnus, gyvenantis Londone, pasikonsultavęs su ryanair konsultantu telefonu, nupirko savo sūnui bilietą, kad kartu galėčiau atskristi kartu su juo. Kur galėčiau atsiimti anūko bilietą? Kai sūnus pirko bilietą, jį informavo, kad man reikės bilietą atsiimti Vilniuje, tik nepasakė kur. Turiu to bilieto rezervacijos numerį.

  Linkėjimai ,
  Gintarė

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,

   jeigu turite anūko rezervacijos kodą, tuomet padarykite jam chack-in kaip ir sau, per ryanair.com puislpaį ir atsispausdinkit įlaipinimo talonus. Jeigu bilietas pirktas telefonu, gali tuomet puslapy nepavykti to padaryti, tuomet anūko įlaipinimo taloną pasimkite oro uoste, išvykimo salėje, prie ryanair registracijos langelio.

   Atsakyti
 44. Alvidas

  dar geguzes men.pirkau bilietus per raynair.com is JK I Kauna ir atgalini is Kauno rugsejo 26d. Tuomet suvedziau duomenis ir niekaip negalejau ivesti,kad mano dokumentas galioja tik iki rugsejo 10d.Budamas LT pasikeiciau dokumentus,online chat pabendravus su konsultantu ir pateikus kai kuriuos duomenis-man atsiunte nauja rezervacijos nr.,pagal kuri galejau irasyti naujos ID naujus duomenis,taciau atsispausdinus bilieta vistiek buvo perspejimas,kad online duomenu pakeitimas kaip ir negalimas ir kad turiu skambinti I local centre.Bilieta turiu,taciau jame nauji duomenys,ka dar tureciau padaryti,kad mane tikrai ileistu i lektuva?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alvidai,
   jūs viską jau padarėte, daugiau nieko ir nereikia.

   Atsakyti
 45. Vasilijus

  Labas vakaras. Oro bilieto numeris BNR4GE užsisakyti ir sumokėtos įregistruota per HappyFLY 2014/01/15. Skrydžio iš Frankfurto (HHN) – Ryga (RIX) 2014/09/10 07:25. Kaip gauti įlaipinimo taloną (Boarding Pass)?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vasilijau,
   happyfly veikla sustabdyta, jiems iškelta bankroto byla. Jie dažniausiai pateikdavo savo suformuotus, o ne realiu rezervacijų kodus, todėl dabar geriausia susiekti su ryanair, kad gauti tikrąjį rezervacijos kodą ir pasidaryti online check-in, tel.: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 46. ingrida

  laba diena norejau paklausti kaip perku bilieta raynaire, kur reikia pazimeti del draudimo klausia““country of residence „ar galiu pazymeti dont insure me?nes ten raso jei turiu draudima pazimeti sita, tai s turiu gyvybes draudima jis ir skaitosi ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   jeigu jums draudimas nereikalingas, pasirinkite: dont insure me, tačiau gyvybės draudimas tai nėra medicinos išlaidų draudimas kelionėje, jis nesuteikia galimybės gauti kompensaciją, jeigu reikės kreiptis į medikus išvykus.

   Atsakyti
 47. Laima

  Sveiki,pirkau du bilietus iš Anglijos i Lietuvą ir nepažymėjau savo kūdikio 6 mėn. Kur reikia kreiptis ir kaip ištaisyti bilietus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laima,
   korekcijos dabar įmanomos tik susiekus telefonu: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 48. zaklina

  laba diena,skridau is londono i vokietija su vaiku.atgal buvo nupirkti bilietai mums abiems,bet vaikas apsigalvojo skristi atgal i londona ir liko atostogoms vokietijoje pas mociute,as parskridau viena.vaiko vieta buvo tuscia nes as pinigu atgak neprasiau.del to kad jis apsigalvojo paskutine minute.dabar gavau is ryanairu e,maila,kad as jiems turiu sumoketi 27 svarus todel kad vaikas neskrido.ar taip gali buti?nes niekur taisyklese apie tai nerandu.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Žaklina,
   nekreipkite dėmesio, teisiškai toks jų „pageidavimas“ neturi jokio pagrindo.

   Atsakyti
 49. Ilona

  Sveiki, rezervavom bilietus rugpjucio 21 d. skrydziui su ryanar is Barselonos i Vilniu su persedimu Osle. I Barselona vykstam su kita avia kompanija rugpjucio 16 d. Ar spetume uzsiregistruoti i atgalini skrydi ryanaru dar neisvyke? Nes sunus i mano elektronini pasta Ispanijoje negalejo ieiti, google tai ivardijo uzgrobimu ir neleido jo atidaryti, bijau, kad Ispanijoje ir as galiu is kito kompiuterio nematyti savo pasto. Kaip man reikes atlikti registracija? Ir po kiek laiko po registravimosi atsiunciami bilietai? Bilietus pirkome per tiesiai.lt

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ilona,
   Ryanair skrydžiui galima registruotis (nemokamai) prieš 7 dienas, vadinasi jeigu išskrendat 16 d., tai dar prieš išskrendat galite užsiregistruoti. Įlaipinimo kuponų nereikia laukti el.pašte, juos tiesiog reikia iš karto atsispausdinti iš tinklalapio.

   Atsakyti
 50. Julius

  ,,Once your document details have been entered here they cannot be modified online. If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centre.“ Kaip čia tokį užraša suprasti? dokumentai tvarkingi, kame bėda?

  Atsakyti
  1. Julius

   Pakeitus vieno asmens dokumentą (vietoje paso į ID kortele) dabar jau raso ,, Documents added“. Tai reiksia kad viskas gerai? jei netycia butu dokumento numeris ar galiojimo data blogai ivesta, tada tureciau bedu oro uoste? Vardai ir pavardes teisingos.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Taip, viskas tvakoje. Jeigu supainiotumėt ID ar pasas, problemų tikrai nekiltų, bet paso duomenis ir varda – pavartdę būtinai reikia suvesti teisingus.

    Atsakyti
  2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveuiki Juliau,
   čia viskas tvarkoje, tik ryanair įspėja, kad dar kartą pasitikrintumėte, ar gerai suvedėt duomenis, nes jeigu rasite vėlaiu klaidą, ją ištaisyti bus galima tik paskambinus ryanair.

   Atsakyti
 51. Dovile

  Sveiki,nusipirkome bilietus pirmyn – atgal,kartu skris kudikis 3 men. Problema ta,jog cekinant bilietus praso dokumento atgalines datos,kuri negalios mum gryztant. Todel ,kad gimes uk vaikas gavo laikina keliones dokumenta galiojanti 15 dienu,o gryztame po menesio. Leidzia pasirinkti galiojanti laika tik kito menesio ,taciau galiojimas baigsis jau si. Skambinom i avialinijas,jie nezino duoda numerius kitiem skambinti o kitos linijos sako atgal ju telefono numerius,uzburtas ratas…nezinome kaip pasielgti.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   šioj situacijos reikia skambinti tik į tą aviakompaniją, kurioje pirkote, jeigu tai ryanair, tai – + 44 871 246 0002
   Šiaip prieš mėnesį daryti checck-in nemokamo dar neleidžia, todėl aš patarčiau daryti check-in tik į vieną pusę su dabartinio dokumento galiojimo duomenimis, o atgaliniam padaryti check-in jau turint naują dokumentą.

   Atsakyti
 52. Gytaute

  Sveiki,

  pirkau bilietus su Visa kreditine. Pinigeliai kabo rezervuoti jau 3 darbo dienas, o bilietu vis dar negavau. Skambinau i banka, is ju puses jokio stabdymo nera, sake viskas gerai, tiesiog Ryanair nepateikia uzklausos del pinigu pasiemimo, patare aiskintis su Ryanairú. Bandyciau pirkti dar karta, bet bijau, kad nenuskaiciuotu pinigu du kartus. Ka patartumete daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gytaute,
   tikrai nereikia pirkti antrą kartą, ryanair visada pirmiausia rezervuoja pinigus ir vėliau nuskaito. Jeigu negavote patvirtinimo, pabandykite prisijungti prie savo užsdakymo, ir patikrinkite statusą, ar „confirmed“, tai galima padaryti ir be rezervacijos kodo:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking
   pasirinkite:
   View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
   ir tuomet:
   Option 3

   Atsakyti
   1. Gytaute

    Sveiki,

    aciu uz patarimus. Prisijungus prie uzsakymo raso, jog flight status is „confirmed“, taciau raso „Booking is not confirmed until you receive email itinerary.“, o laisko iki siol negaunu. Tame paciame laukelyje paspaudus „Resend email“ ismeta mano el.pasto adresa ir paspaudus ok raso „An error has occurred. Please try again.“. Kodel taip yra ir ka daryti, kad gauciau patvirtinima el.pastu?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Panašu, kad klaida ryanair sistemoje, ten ir daugiau klaidų šiuo metu yra, pvz. ne visiems išeina pasidaryti check-in. Nekreipkite dėmesio į tą patvirtinimą, tieisog pasidarykite check-in ir atsispausdinkite įlaipinimo kuponą, visą kaita neturi jokios realios reikšmės.

     Atsakyti
     1. Gytaute

      O ka daryti jei ir check-in neleis pasidaryti?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      neleisti gali tik dėl sistremos klaidos, bet abejoju, ar ji dar vis neištaisyta.

     3. Gytaute

      Viskas gerai, ka tik dar karta pabandziau ir gavau patvirtinima el .pastu. Aciu uz pagalba! 🙂

 53. Ingrida

  Sveiki, norime įsigyti bilietus kurių kaina 498 Lt. Tačiau užpildžius kortelės duomenis, rašo, kad bus nuskaityta beveik 40 Lt. daugiau. Nesuprantu, kodėl taip yra, nes varnelę, paspaudus more information nuėmėme, kad valiuotos nek0nvertuotų pagal savo kursą. Kaip išsiaiškinti už ką norima nuskaityti pinigus? Jei tai kortelės mokestis, tai tuomet absurdas šitiek mokėti, nes suma nemaža, o mokėti norime tarptautine Mastercerd Debit kortele. Jei vis dėl to tai konvertavimo mokestis ar kas nors pasikeistų, jei kortelėje turimus litus išsikeistume į eurus? Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   ne, čia ne konvertavimo mokestis, čia kažkokia užslėpta papildoma paslauga įtraukta, labai atidžiai rezervuokite iš anksto ir nuimkite visus papildomų paslaugų pasirinkimus (draudimo, bagažo, sms pranešimų ir t.t.)

   Atsakyti
 54. Aurelija

  Sveiki. Uzsisakem bilietus menesi pries skrydi ir dabar liko tik savaite ir vis dar negaunam bilietu, kad galetume atsispausdint. Nezinom ka daryt, pinigai sumoketi, o niekas neaisku.

  Atsakyti
  1. Aurelija

   Ten raso tam puslapi: http://www.ryanair.com/lt/online-check-in kad reik rezervuotis vietas, bet mum nereik tu ypatingu vietu, ten raso, kad galim palaukt ir gaut nemokamas vietas. Tai vis tiek reikia daryt chek-in? Nes bandziau pagal ta instrukcija kuria i e-pasta siuntet su patvirtinimu, kad bilietai uzsakyti, bet neleidzia.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Jeigu norite pasidaryti „online check-in“ likus daugiau kaip 7 d. iki skrydžio, jums teks mokėti už pasirinktas vietas lėktuve, jeigu darysitės viską 7 ar mažiau dienų iki skrydžio, sistema vietas priskirs nemokamai, tiesiog reikia palaukti.

    Atsakyti
    1. Lina

     sveiki,
     jei as skrendu su vaiku, bilietai pirkti vienu metu, ar paskirtos nemokamos vietos bus atskirai sedeti?

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Sveiki Lina,
      dažniausiai taip, bet aviakompanija neįsipareigoja paskirti vietų šalia.

   1. Aurelija

    Mes per avia.lt sakemes bilietus. Patys siandien issisniukstinejom ir susitvrarkem viska – bilietai jau USB laukia kol bus atspausdinti. Aciu. 🙂 Dr viena klausima turiu: mes sakemes pirmyn ir atgal bilietus ir pirkom registruota 20kg bagaza, bet mum ji rodo tik i prieki prie bilietu – nebuvo niekur kur butu galima buve pazymet ji ir atgaliniam. Ar tai reiskia, kad atgal skrisdami nebeturesim to 20kg bagazo?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Aurelija, per avia.lt nėra galimybės užsakyti bagažo tik į vieną pusę, jeigu skrydis į dvi puses, bagažą išsipirkote į dvi puses, galite būti rami.

     Atsakyti
     1. Aurelija

      Labai aciu uz informacija. 🙂

 55. Izabele

  Sveiki:) nusipirkau bilietus , manage booking raso kad statusas patvirtintas, taciau negavau patvirtinancio laisko su laipinimo kortelemis. Bandziau pakeisti el.pasta bet ir i kita laisko neatsiuncia 🙁 nezinau kaip elgtis 🙁

  Atsakyti
 56. Indre

  Labas,
  Turiu problemą padariau (check-in) į abi puses,bet esmė ta,kad vaikai grįžta su laikinais dokumentais, o išskris iš Lt su jau padarytais pasais. Ką man dabar daryti kaip atšaukti atgalinius bilietus ? 🙁

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Indre,
   nieko nereikia atšaukti, tiesiog patikslinkite parskrendant atgal naujo dokumento duomenis telefonu:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 57. Viktorija

  Laba diena,

  Pirkau bilietus iš Kauno į Londoną ir nurodžiau pavardę lietuviškais rašmenimis, t.y. galūnė su „ė“. Ar ta klaida sukels problemų, gal galima ištaisyti į lotynišką?

  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   galite visiškai į tai nekreipti dėmesio, teisingai būtų ir su lietuvybėm, ir be.

   Atsakyti
 58. Jurgita

  laba diena, mano dukra 7 metu nori skristi is Vilniaus i Londona kartu su mano suaugusia giminaite, kuri jau turi nupirkusi bilieta, o as dukrai bilieto dar nenupirkusi, ar galiu pirkti bilieta ir zymeti ADULT, tada skambinti raynair , kad pakeistu i child ir prijungtu prie to suaugusio, su kuriuo ji skristu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurgita,
   viskas teisingai, būtent taip ir reikia pasielgti.

   Atsakyti
 59. sandra

  Pirkome ryanair bilietus internetu, ir kadangi pirkome pirmyn atgal bilietus nepamaciau kad isivele klaida kai skrendame pirmyn liepos 7 diena, o dukrytei liepos 8 du metai sukanka, o gristant ji jau yra ivardijama kaip vaikas ne kudykis, kadangi pirkome pirmyn atgal ir ja uzfiksavo kaip vaika, bilietu patvirtinti internetu neleidzia ka man dabar daryti tokiu atveju nes pinigus tai nuskaiciavo.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   kiek suprantu, jums neleidžia užsiregistruoti skrydžiui, šiuo atveju padės tik skambutis ryanair atstovams ir greičiausiai reikės primokėti už atgalinį vaiko bilietą:
   + 44 871 246 0002

   Atsakyti
 60. Kristina

  Sveiki , vakar užsiregistravau skrydžiui pirmyn ir atgal , bilietus jau turiu ir šiandien į mobilų telefoną atėjo sms žinutė: „one or more of your party has not checked in for Ryanair flight… “ kai bandau daryti pakartotinį check-in duoda tik perspauzdinti bilietus ? Skrydis jau rytoj , ar verta nerimaut , kad dėl to gali kilti papildomų problemų ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   tikrai ne, jeigu turite abu įlaipinimo kuponus, viskas gerai, priminimas gal buvo suigeneruotas dar prieš padarant registraciją.

   Atsakyti
 61. Julius

  Laba diena,

  Pirkau pries pora savaiciu bilietus su visa virtuon, y el pasta rezervacijos patvirtinima gavau, taciau nuo saskaitos pinigu nenuskaite ir nerezervavo… Kaip elgtis? Ar pirkti bilietus pakartotinai be baimes ar laukti? iki skrydzio like daugiau nei menuo.

  Atsakyti
   1. Julius

    Vakar surizikavau ir pakartotinai pirkau tuos pačius bilietus ir pinigus rezervavo iškart. Nuorodoje kurią nurodėte kažką žiūrėjau ir man rodė dabar dvi rezervacijas, tačiau nerandu kur pažiūrėti, ar ankstesnė rezervacija atmesta. Jei sąskaitoje pinigų likutins nepakankamas apmokėti ankstesniai rezervacijai, tai gal ją betkokiu atvėju ir atmes?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Pažiūrėkite, ar pirmojoje pačioj apačioj yra amount paid – ir jūsų mokėta suma, jeigu ten nėra nurodytos sumos, reiškias nesumokėta, viskas gerai.

     Atsakyti
     1. Julius

      Ačiū Jums labai už atsakymus.

     2. Julius

      Va dabar sunerimau… Abiejose rezervacijose rodo pinigų sumą ant amaunt paid… :/ Tai turbūt reiškia, kad kažkada vistiek pinigus nuskaičiuos? Labai ačiū už kantrybe…

     3. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Na tai tuomet is savo sąskaitoje turite matyti abi sumas arba rezervuotas, arba nuskaičiuotas, negali jie parašyti „paid“ ir nenuskaičiuoti, čia arba klaidos jų tinklalapy, arba kažkas netaip su pačia sąskaita, šiuo atveju geriausia jau būtų susiekti su ryanair atstovais:
      + 44 871 246 0002

 62. Aurelija

  Sveiki, negaunu savo bilieto i emaila. Nors isskrendu jau uz savaites kur kreiptis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aurelija,
   tokiais atvejais reikia kreiptis, kur pirkote, jeigu parašytuymėt, pabandyčiau padėti rasti kontaktus.

   Atsakyti
 63. Dovile

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Rygos i Dublina liepos men. ,pinigai atskaiciuoti,bet dabar nerandu rezervacijos kodo. Ta pacia diena pirkau bilietus i Lietuva. Su siais bilietais viskas gerai,nera problemu. Ar yra kazkokia tai galimybe suzinoti ta rezervacijos koda per ju tinklalapi ( bilietas pirktas is Ryanair.com) ,Ar reikia jiems skambinti? Aciu

  Atsakyti
 64. Irena

  Sveiki,
  pirkau bilietus, perkant nebuvo galimybes pasirinkti, kad noriu saskaitos. Sakykite, kur galima kreiptis, norint gauti saskaita uz nupirkta,bet dar nepanaudota bilieta?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irena,
   jeigu pirkote per ryanair.com – tai jie sąskaitų nerašo, bet pagal LR apskaitos įstatymus užtenka ir rezervacijos patvirtinimo su nurodyta mokėjimo suma.

   Atsakyti
 65. Milda

  Ačiū už atsakymą, bandau susisiekti. Ar būna, kad keleiviams atvykus į oro uostą paaiškėja, kad bilietai neužsakyti? Ar žinote tokių atvejų ir kokios bendrovės yra taip pasielgusios?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Beveik nebūna, bet pasitaiko, o kas konkrečiai tai daro – nenoriu būti tendencingas, todė tik galėčiau pakomentuoti, ar tie, pas ką pirkote, žinomi kaip patikimi prekybininkai, ar su jais vis kyla problemų.

   Atsakyti
   1. Milda

    Net gėda, kad taip apsižioplinau, bet sumokėjau Happyfly.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Šio tinklalapio paslaugomis nesinaudočiau.

     Atsakyti
 66. Milda

  Laba diena, ačiū už puslapį. Ar gali būti skrydžiui Raynairu bilieto Nr. iš 5 raidžių? Norint patikrinti, ar bilietus agentūra tikrai užsakė, Raynairo sistema rodo, kad turi būti 6 ženklai ir atmeta tikrinimą. Kadangi pasirinkta agentūra nebepasitikiu, įtariu, kad nors rezervaciją atlikau, bilietų neturiu. Kaip sužinoti, ar agentūra juos užsakė? Į skambučius, laiškus neatsako, bilietus užsakė po 2 mėn. po apmokėjimo ir daug nervų. Patvirtinimo neatsiuntė.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,
   tokie portalai kaip makalius.lt, happyfly.lt, skrendu.lt, kilti.lt ir pan. naudoja tą pačia rezervacinę sistemą ir pigių skrydžių bendrovių užsakymams sugeneruoja savo rez.kodus, realių keleiviams nepateikia, todėl su turimais prisijungimais tikrai neprisijungsite, ryanair kodas turi būti 6 simbolių. Be tos įmonės, kur pirkti bilietai, pagalbos, bijau kad ryanair jums irgi informacijos neteiks, būtinai pasitenkite susiekti su bilietus pardavusia įmone.

   Atsakyti
 67. Rima

  Problema su vardu Biliete kuriam jau padarytas check-in vardas pase Rimute o biliete Rima. Ka tokiu atveju galima padaryti gal dar yra galimybe kazkaip pataisyti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rima,
   ne, nepataisysite jau pati, dabar galite tik patikslinti telefonu:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Atsakyti
 68. Lina

  Laba diena.
  S.m. geguzes 1 d. pirkau du bilietus i Kos sala pirmyn ir atgal. Suma uz du bilietus buvo nurodyta 919 lt. Tokia pat suma nurodyta ir laiske, kuri man atsiunte su skrydzio rezervacijos numeriu. Pasitikrinus banko saskaita pamaciau, kad nuskaiciuoti ne 919 lt, o 974 lt. Mokejau mastercard debetine kortele. Kodel man nuskaityti 55 lt daugiau?

  Aciu uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   jeigu pirkta ryanair.com, tuomet ši aviakompanija mėgsta „žaisti“ su valiutų kursais, papildomai uždirbdama iš to, jeigu kažkur kitur – negaliu atsakyti.

   Atsakyti
 69. marta

  sveiki, mamai nupirkau bilietus i abi puses. jin isvyko i lietuva 3 savaitem. kai atspausdinau bilieta i lietuva buvo viskas gerai leido atspausdinti b jokiu problemu. bet dabar kai norim atspauzdinti atgalini bilieta vis dar neleidzia atspausdinti nors liko iki parskridimo tik 5 dienos. kas negerai? gal as ne taip noiu atspauzdinti bilieta?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Marta,
   atgaliniam skrydžiui jau tikrai galima regisrtuotis, tikriausiai padarėte kažkokią klaidą, jeigu nepavyksta.

   Atsakyti
 70. Jolanta

  Užsakant bilietus pavardėje viena raidė parašyta neteisingai , vietoj Žarniakas turi būti Žorniakas. kaip galima ištaisyti , kad spausdinant bileitus viskas būtų teisingai. Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolanta,
   jums reikia telefonu susisiekti su ryanair, kad jie pakeistų, pačiai nepavyks: + 44 871 246 0002

   Atsakyti
   1. Jolanta

    Ar leis skristi jeigu nepakeista raidė pavardėje Žarniakas turi būti Žorniakas dasiskambinti į ryanaira neina

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Jolanta,
     yra tikimybė, kad gali ir neleisti.

     Atsakyti
 71. Antanas

  Sveiki, norėčiau atsispausdinti bilietus išanksto į Palma Mallorca balandžio 19 ir atgal 26 d, bal 19 ir geg 10 , bal 26-geg 03 ką daryti? jei aš išskrendu bal 19 ir gryžtu geg 10 negi Palmoj reikia ieškoti kur atsispasudinti bilietus?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Antanai,
   taip, reikės, nebent išsipirktumėte konkrečią vietą skrydžiui atgal, tuomet registraciją galima prieš 30 d. daryti.

   Atsakyti
 72. Aurika

  Sveiki,
  Ar galiu savo kūdikiui, kuriam yra 16 mėn., pirkti bilietą skirtą ne kūdikiui, bet vaikui?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aurika,
   taip negalima, bet jūs galite užsakyti kūdikiui atskirą vietą (tai galima padaryti tik telefonu + 44 871 246 0002), štai ką ryanais apie tai rašo:
   Infant Comfort Seat (Extra Seat)

   An extra seat can be purchased for an infant for comfort, these bookings can only be made via a Ryanair call centre. The infant must be seated on an adult’s lap (aged 16 years and over) for take-off, landing and whenever the seatbelt sign is illuminated. Once the seatbelt sign has been switched off the infant (8 days – 23 months) can then occupy the extra seat.
   There is no cabin or checked baggage allowance associated with the purchase of an extra sea

   Atsakyti
 73. Stasys

  Sveiki, kažko nesuprantu (nerandu) 🙂 Kai perki bilietą tik iš Londono Stanstedo į Vilnių (į vieną pusę) birželio pabaigai, kažkodėl tame puslapyje, kur yra pasiūlomas skrydžio draudimas, neina to „insurance“ atsisakyti. Bent jau nerandu, kur ir ką paspausti, kad nebūtų pridėtas tas 14 GBP extra mokestis. Parašyta, kad galima draudimo atsisakyti kažkokiame „drop down box“, bet kur tas velnio „box“, niekaip nerandu. Gal padėtumėt, patartumėt? O gal jau insurance mokestis yra tiesiog privalomas? Dėkoju.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Stasį,
   ne, nėra jis privaloma, čia gudraujama taip. Ten kur prie draudimo yra Passenger 1, Residence, tarp jų paslėptas „Don’t Insure me“, va tai pasirinkus ir nebus draudimo.

   Atsakyti
   1. Stasys

    Dėkui, vargais negalais radau… 🙂 Bet tai ot, gudručiai, „paslėpė“ šį užrašą tarp valstybių pavadinimų 🙂 Viską priviską priverčia dėmesingai perskaityti, niekur neatsipalaiduosi… 🙂

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jie moka ir dar geriau, ir gan skaudžiai finansiškai …

     Atsakyti
 74. Lukas

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus kaunas-kos-kaunas (balandzio 14-19), padariau check-inn, bet yra tik kaunas-kos boarding pass, atbuliniu nera. Rasiau ryanairui e-maila, dar iki siol negavau atsakymo. Gal yra kam panasiai nutike? Check-inn dariau 14 dienu pries skrydi (kovo 31).
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lukai,
   atgaliniam check -in irgi galima tik prieš 15 d. daryti, todėl ir nepadarėte, tiesiog palaukite 4-5 balandžio.

   Atsakyti
 75. kristina

  Zilvinai,

  Siandiena pirkau avia bilietus bei mokejau uz juos svarais ir eurais. Paskutiniame zingsnyje, kur suvedami korteles duomenys, nuemiau varnele, tiek fiksuotu kursu. Taciau vistiek nuskaiciavi pinigus pagal fiksuota Ryanairo kursa. Mokejau debetine kortele. Gal zinote kodel? anksciau nuemus varnele, skaiciuodavo pagal korteles kursa, o dabar :(…. pralosiau nemazai

  Kristina

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   kodėl – neatsakysiu, faktas tas, kad ryanair žaidžia kursais ir kaitalioja sąlygas, kad tik daugiau uždirbtų, galbūt dabar pakeista ir varnelės nuėmimas reiškia atvirkštinį procesą?

   Atsakyti
   1. kristina

    Skaiciau. Ne, nereiskia. Jauciuosi isdurta, vidury baltos dienos 🙁

    Atsakyti
 76. Virginija

  Sveiki
  kur kreiptis dėl pinigų už dubliuotus bilietus grąžinimo? Pirkti 2 bilietai, atėjus pranešimui apie neįvykusį pirkimą rytojaus dieną nupirkta 3 bilietai (2 iš jų tiems patiems asmenims). Pasirodo, atskaičiuoti pinigai ir už pirmuosius du.
  Virginija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Virginija,
   tokiu atveju pinigai bus grąžinti, reikia kreiptis į ryanair:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Atsakyti
 77. gintare

  laba diena, norejau paklausti: pirkau du bilietus ir nepazymejau,kad vienas is keleiviu bus vaikas iki 16m., ar tai yra didele beda. chek-in dar nepadarytas

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   jeigu vaikas iki 16 m. skrenda kartu su suaugusiu, tuomet viskas gerai, jokios bėdos nėra. Problema būtų, jeigu keleivis iki 16 m. skristų vienas ir jūs apie tai neinformuotumėte aviakompanijos, tokio keleivio nepriimtų į skrydį.

   Atsakyti
 78. arturas

  sveiki visi turiu toki klausyma.esu norvegijoje,bilietai per velykas brangus,man zmogus siulo pirkti is jo,tipo jis senai pirko bet neskrenda,cekinas dar nedaryras,ar nereikes moketi uz pavardes pakeityma ir isvis ar galima taip,ar sako kad kai darys cekina tiesiog surasys mano duomenis ir viskas ok

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Artūrai,
   ne, tai yra netiesa, taip nebus. Jeigu pirksite bilietą iš privataus žmogaus, reikės pakeisti pavardė biliete, tai papildomai kainuoja 110 EUR keičiant internetu, arba 160 EUR – telefonu. Taigi bilietas jums kainuos kaina + pavardės keitimo mokestis.

   Atsakyti
 79. Agne

  Sveiki, prašau patarkite, norime su vyru keisti kelionės maršrutą į kitą miestą nei planavome, ar įmanoma keičiant šiuos dalykus susimokėti už keitimą ne ta pačia kreditine kortele kuria apmokėjome už ankstesnius bilietus.
  Dėkoju už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   taip, galima kita, tai neribojima.

   Atsakyti
 80. Lina

  Sveiki,pirkdama bilieta vietoj Terese-Jane vardo parasiau Jane-Terese.Ar kils del to bedu?Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   neturėtų, bet informuokite ryanair atstovus:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Atsakyti
 81. Dovile

  Sveiki, Susidūrėme su keista situacija – buvo pirkti bilietai tiesiogiai per ryanair.com tinklalapį. Gavus pirkimo patvirtinimą paaiškėjo, kad skrydžio data(trimis dienomis anksciau nei turetu buti) ir keleivių vardai bei pavardės yra visiškai neaiskus ir net nesuprantami, bet kokios raides (pvz: VGTHSK JFKSKS ). Ką tokiu atvėju daryti? Bilietai buvo pirkti 02.12 apie 22.40 ir pinigai nuskaiciuoti nuo korteles.
  Perskaitėme, kad keleivių vardai,pavardės bei skrydžio data gali būti keičiami per parą nemokamai, tačiau bandant keisti per „manage my booking“ keitimas būtų atliekamas mokamai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   taip, keitimas mokamas pagal taisykles, o duomenų gi niekas už jus negalėjo suvesti, sunku bus kažką įrodyti, reikia jums susiekti su ryanair atstovais ir pabandyti išsiaiškinti šią labai keistą situaciją:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Atsakyti
   1. Dovile

    Dekoju uz atsakyma, manau, kad taip galejo nutikti del dvieju atidarytu sio puslapio narsykliu.kadangi viena buvo pildoma teisingai, o kita atidaryta kitu variantu ziurejimui. Ar imanoma bus kazka irodyti ir pakeisti?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Viskas priklausys nuo jūsų pokalbio, aiškiai matosi kad vardai – nesamonė, gal tai ir padės išvengti keitimo mokesčių.

     Atsakyti
 82. Virginija

  Sveiki
  Šiąnakt bandžiau pirkti bilietus į Maltą. Kaina pirmyn ir atgal 524 Lt. Pirmą kartą buvo išmestas užrašas, kad pirkimas negalimas, nes kažkas negerai su mokėjimo kortele. Pakartojus užsakymą vėl buvo tas pats užrašas, bet po kurio laiko atsirado suformuota rezervacija. Neramu tik kodėl payment confirmation tekste painėtos dvi sumos po 524 Lt su mano skirtingų kortelių numeriais. Gal tai reiškia, kad bus atskaičiuota iš abiejų kortelių po 524 Lt? Lyg du bilietus būčiau pirkusi? Ką galima daryti, kad taip nebūtų? Esu naujokė tuose pirkimuose deja…

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Virginija,
   jūs pirmaiusia pasitikrinkite išrašus tose sąskaitose, kurias valdo kortelėsm jeigu abiejuose užrezervuoti pinigai, vadinasi reikia kreiptis į pardavėją dėl pinigų už dublikatą grąžinimo (grąžinime problemų neturėtų būti, už dublikatus grąžinama), jeigu tik vienoje – tuomet viskas gerai.

   Atsakyti
 83. vaidas

  SVEIKI,PIRKDAMAS BILETA PADARIAU KLAIDA,TURIU SKRIST KOVO7D, O NUPIRKAU GEGUZES7D, AR IMANOMA PAKEIST KAS KA?

  Atsakyti
 84. Vitalija

  Labas vakaras!
  Turiu tokį klausimą- pirkau bilietus savo mergautinę pavardę. ..dabar Lietuvoje pasikeičiau pavardę, t.y.dabar bilietai yra su vieną pavarde, o dokumentai su kitą. Ka turėčiau daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveikli Vitalija,
   reikia turėti santuokos liudijimą ir seną pasą, bei žinoma naująjį dokumentą. Ir dar prieš vykstant į oro uostą reikia informuoti aviakompaniją apie šį pasikeitimą, telefonas:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras

   Atsakyti
 85. Raminta

  Sveiki, per kiek laiko bus nuskaitomi pinigai nuo kortelės? Vakar užsakinėjau bilietus, gavau elektroninį laišką su rezervacijos numeriu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Raminta,
   pinigai užrezervuojami iškart, o nuskaitomi maks. per 7 d.

   Atsakyti
 86. Mindaugas

  Laba diena, dariau check in ir rezervacijoje buvo suvesti 5 suaugę žmonės ir vaikas iki dviejų metų, tačiua registacijos metu suvedus visų asmenų duomenis ir paspaudus check in vienas žmogus dingo, todėl iš naujo padariau visą procedūrą ir parašė, kad visų asmenų duomenis suvesti ir paskirtos vietos (galima daryti tik reprint), o dingęs asmuo turi būti registruojamas per naujo (check in), tai darant vėl parodo visų asmenų vietas, tik to minėto vieta nerodoma ir liepiama pasirinkti, kai pasirenki vietą už ją tenka mokėti. Kodėl taip atsitiko, nes manau, kad asmeiniškai padariau viską teisingai. Skrydis 2014-02-09 Oslas-Vilnius (Ryanair).Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   sunku atsakyti, ar tai buvo sistemos klaida, ar jūsų kažkurioje vietoje, bet jūs paprasčiausiai nesirinkinte vietos penktajam keleiviui, sistema automatiškai ją priskirs nemokamai, daugiau nelabai čia ką patarti galiu.

   Atsakyti
 87. kristina

  laba diena sakykit prasau pirkau bilita oro uoste i viena gala is alicantes i liutona kai atejio laikas skristi pasirodo man pardave bilieta be vietos tada pakeite bilieta i kita miesta ir sake per interneta uzpyldyt dokumentus grazins 250e kompensacyja gal zinot ka reike uzpyldyt as tokios info nerandu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Krsitina,
   patikslinkite, prašau, apie kokią aviakompaniją rašote?

   Atsakyti
 88. Simona

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti ar yra galimybė nusipirkti rezervuotas vietas, kai jau padarytas check- in. Rezervuotas vietas nusipirkome tik į vieną pusę, manėme kad automatiškai rezervuoja į abi puses, bet rezervavo tik į vieną pusę.
  Dėkoju už informaciją.

  Atsakyti
 89. Ina

  Sveiki,
  jei bilietus perku būdama Lietuvoje, o asmuo yra užsienyje. Kaip man jam tą bilietą duoti? Reikia siųsti paštu, jis atsispausdina ir tada keliauja į oro uostą? Nes bilietus pirksiu internetu pirmą kartą, tai juos turės atsiųsti el.paštu ar kaip?
  Be to jei biliete laikas parašytas tarkim 19:00, o pas juos laiko skirtumas yra mažesnis trimis valandomis, tai kokiu laiku asmuo turės išskristi?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ina,
   viską teisingai ir surašėte – kai nupirksite bilietą, nusiųskite jį keleiviui el.paštu. Laikai biliete nurodyti tos šalies, į kurią skrendama, ar iškurios skrendama, nieko nereikia konvertuoti, tai vietiniai laikai.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Jums reikės pervažoiuoti iš Charles De Gaulle į Beauvais oro uostą, tai kainuoja 24 EUR į vieną pusę, bilietus pervažiavimui galite įsigyti čia internetu:
   http://vea-shuttle.co.uk/
   Kaina skrydžio kurią minėjote yra dar ne su visais mokesčiais, su mokesčiais galutinė – 411 Lt. Atkreipkite dėmesį, kad skrendant pasirinktu skrydžiu, jums reikės nakvoti Paryžiuje arba oro uoste, arba viešbutyje.

   Atsakyti
   1. Indrė

    Ačiū Jums už informaciją. Čia tada kitos dienos rytą 8:55 išvykimas? Reikės laukti vienos dienos? Ar tos pačios nakties rytą?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sekančią dieną ryte, reikės pralaukti naktį.

     Atsakyti
 90. Indrė

  Sveiki,
  norėčiau nusipirkti žmogui bilietą iš Maroko atskristi į Lietuvą. Mačiau, jog yra persėdimai Paryžiuje iš vieno oro uosto į kitą. Kas galėtų suteikti informacijos, kiek kainuoja kelionė nuo vieno iki kito oro uosto ir kokiu transportu nusigauti? Bento ieškojau ir paties pigiausio bilieto, jis buvo už 330 lt ar tai reali kaina, suprantu, jog visa tai kol kas be mokesčių, bet kodėl taip pigu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Indre,
   į jūsų klausimus per sudėtinga atsakyti, tiesiog per mažai informacijos pateikiat:
   kokiuose oro uostuose Paryžiuje reikia persėsti (Charles De Gaulle, Orly ar Beauvais Tille)?
   kur rasta kaina, kokiam tinklalapy, kokiom datom, kokia aviakompanija?

   Atsakyti
 91. Jurate

  Sveiki, man atsitiko problema nusipirkau bilieta ir el.paste kur atsiunte kur reikes cekinti istryniau ka man dabar patartumete padaryti ? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   tai visiškai nesvarbu, turite jūs patvirtinimą ar ne, jums reikia rez. kodo ir kortelės, kuria mokėjote, numeri, to užteks registracijai. Jeigu neturite rez. kodo pasižymėjusi, jį galite rastgi savo kortelės sąskaitos išraše, mokėjime už bilietą. Registruotis skrydžiui galima čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   reikia pasirnkti „Options 1“
   Jeigu vistiek niekaip nerasite rezervacijos kodo, tuomet rinkitės „Option 3“, ten reikia vesti duomenis kuriuos tikrai žinot.

   Atsakyti
 92. Vilma

  Sveiki,

  dariau check in i skrydi per ryanair.com. Ir registracijos pabaigoje buvo tik du pasirinkimai atspausdinti boarding pass’us ir juos issaugoti pdf. Ar tai del naujos svetaines, nes anksciau dar budavo pasirinkimas finish, ar as kazka suklydau registruodamasi? Bet bording passai tai yra.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   čia viskas tvarkoje, check in padarytas teisingai, tik gal kažkiek pasikeitęs formatas spausdinimo/užsaugojimo.

   Atsakyti
 93. Laura

  Sveiki,
  šiandien bandžiau pirktis 2 bilietus į Paryžių, tačiau kai suvedžiau kortelės duomenis ir visą kitą reikiamą informaciją, niekaip neužkrovė patvirtinančio puslapio, bet ir nemetė jokios klaidos. Į el paštą taip pat neatėjo joks laiškas o ir nuo sąskaitos nerezervuoti pinigai liko. Pabandžiau ir antrą kartą, tačiau vėl tas pats. Gal padėtumėt suvokti kame problema ir kaip kuo greičiau būtų galima ją išspręsti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   jeigu viskas, kaip sakote, pirkimas nepavyko, jums reikia vėl jį pakartoti, greičiausiai buvo techninės puslapio problemos.

   Atsakyti
 94. Robertas

  Sveiki,

  Vakar pirkau bilietus ir gavau reservacijos numeri tik negavau elektroninio laisko patvirtinancio apie bilietu isigyjima, taip pat nuo saskaitos ir pinigu nenuskaiciavo. Kiek laiko uztrus laukt patvirtinimo, ar gali buti taip kad bilietu tu ir nepatvirtins?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Robertai,
   jeigu pinigai rezervuoti bet nenuskaičiuoti, tuomet viskas tvarkoje, bet jeigu jie net ir nerezervuoti, tuomet greičiausiai mokėjimas nepraėjo ir bilietų jūs neturite.

   Atsakyti
 95. Alina

  ir prie to paties… ar priklauso kudikiui koks nors „krepselis“?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Ne, kūdikiui rankinis bagažas nepriklauso, tik nemokamas vežuimėlio gabenimas, visą kitą reikia sutalpinti į suaugusio rankinį bagažą.

   Atsakyti
 96. Alina

  Sveiki, uzsakiau bilietus kaunas-dublin-kaunas, ne taip pasirinkau data atgal,vietoj sausio 29 paspaudziau sausio 27. Kainos visiskai vienuodos tomis dienomis, taciau kai pradejau keisti data, mane paprase sumoketi 300 Lt. cia tikrai dabar tokios kainos???? bandziau skambinti Jusu nurodytu telefonu,niekas neatsiliepe:(((

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   internetu datos keitimo mokestis yra 40 EUR (apie 140 Lt.), jeigu sistema priskai2iavo daugiau, vadinasi tomis datomis kainos ne vienodos. Deja, datos keisti nemokamai ryanair neleidžia, o tel. galėjo nekelti, nes buvo nedarbo laikas.

   Atsakyti
 97. Raima

  Laba diena,

  vakar pirkau bilieta i Londona, taciau praleidau punkta insurance. Ar dar butu galima uzsisakyti si keliones draudima?
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irma,
   šiu metu ne, bet vasaros sezonu skraidys (nuo balandžio mėn.).

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gabija,
   taip, pavardę biliete keisti galima, tai kainuoja 110 EUR (internetu) arba 160 EUR (telefonu arba oro uoste).

   Atsakyti
 98. Deividas

  Sveiki, prieš dvi dienas užsisakiau bilietus, gavau patvirtinimą į e-mail, dabar reikia padaryt check-in, tačiau man jo neleidžia rašo between 15days 4 hours, mano skrydis dar tik už mėnesio, tai gal dabar dar ir neturi leist padaryt check-in? Gal dar palaukti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deividai,
   taip, dabar dar per anksti daryti, sistma tiesiog neleis, check-in darykite ne anksčiau 15 d. bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Atsakyti
 99. Gabija

  Ir dar prie to paties, kodėl kai pirkau bilietą kaina nurodyta 72 eurai, o mano saskaitoje TIE rezervuoti pinigai sudaro 77eur 🙂 ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Todėl kad jūsų kortelė tikriausiai litinė ir suma buvo konvertuota ryanair kursu, kuris neatitinka realaus.

   Atsakyti
 100. Gabija

  Kiek ilgai saskaitoje gali buti rezervuoti pinigai, ir ar nepasikeis bilieto kaina kol pinigai rezervuoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gabija,
   kiek užrezervuota, tiek ir kainuos bilietas, niekas negali pasikeisti. Rezervuoti pinigai nuskaitomi 1-2 sav.

   Atsakyti
   1. Gabija

    Ačiū už informaciją, lauksiu kol nuskaitys ir atsiųs bilietą 🙂

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Prašau, tik rezervacijos patvirtinimas turi ateiti iškart, tai nesusiję su rezervuotų pinigų nuskaitymu.

     Atsakyti
     1. Gabija

      Tai tame ir esmė, kad vakar naktį pirkau, o dar neatėjo. Gal sistema ,,ulūžo“. Jau trečią kartą susiduria su Ryanair nesklandumais, gal kur nors galima rašyti atsiliepimus/papeikimus?

 101. Neringa

  Sveiki,

  Draugas užsakinėjo bilietus į Londoną ir nurodė netinkamą el paštą ( visai ne mano) norėčiau paklausti kur kreiptis jog sužinočiau tą ref skaičiuką. Ir kokios informacijos reikėtų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Neringa,
   šiuo atveju galima sužinoti tik paskambinus, bet turėsite nurodyti visus duomenis, kurie buvo suvesti perkant bilietą:
   (8 37) 750 195 Kaune
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Atsakyti
 102. Marija

  Laba diena, uzsakinejant mamai bilieta varde padariau 2 klaidas vietoj Krystyna, parasiau Kristina, ar gali kilt del to bedu ? pavarde parasyta teisingai. Aciu is anksto

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Marija,
   taip, problemų kilti gali, būtinai susiekite su ryanair atstovybe:
   (8 37) 750 195

   Atsakyti
 103. Raimonda

  Ryanair Schedule Change

  Oct 2 (1 day ago)

  to me

  Please do not reply to this e-mail.

  Please be advised that there has been a schedule change to your Ryanair booking (see below). Please advise any other passengers who may be travelling in your party of the changes.

  Important: If you have already checked in online you will need to check in again and reprint the boarding passes.

  ***PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:****

  http://schchng.ryanair.com/a.asp?i=66GH1TVZ000244-FR1857FAC805KUNHHN9251NH826BC&lg=IE

  If the above link has wrapped onto a second line please copy and paste it into the address bar of your browser.

  Refunds
  To apply for a refund please click on the link below and enter the required details

  http://schchng.ryanair.com//r.asp?i=66GH1TVZ000244-FR1857FAC805KUNHHN9251NH826BC&lg=IE&p=2

  Applications for Refunds must be submitted before the flight departure date

  Alternatively if you wish to contact Ryanair regarding this flight time change – Click on the below link

  http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service

  Ryanair wish to apologise for any inconvenience caused by the change to your flight departure time.
  Please note that Ryanair are not liable for any prepaid expenses not related to your Ryanair booking as a result of this schedule change

  YOUR CONFIRMATION NUMBER IS: GH1TVZ
  ITINERARY/RECEIPT – All times are local.

  PASSENGERS
  1. Egidijus Pazarauskas 2. Raimonda Pazarauskiene

  Your new flight details are as follows:
  GOING OUT
  From Kaunas(KUN) to Frankfurt-Hahn(HHN)
  Sat, 16/11/2013 Flight 1857 Depart KUN at 0805 and arrive HHN at 0925

  Travel Insurance
  If you purchased travel insurance during the initial flight booking process or via your local reservations centre you can still change your booking online, however to change your travel insurance details i.e. times/dates/destination you must contact our local reservations centre.

  http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service

  Alternatively, if you purchased travel insurance after your initial booking via the insurance link on http://www.ryanair.com then you must email customercare@europeaninsuranceservices.eu to request your changes.
  Please ensure that you quote your policy number, full name and address and the date you purchased your policy.

  Ryanair is not responsible for any passengers who fail to amend their travel insurance policy details
  Sveiki,gavome toki laiska del skrydziupakeitimu ir patvirtinimu ,bet matome ,kad niekas nepasikeite ,nei laikas nei skrydzio numeris ,kaip elgtis tokiu atveju,nes musu reikalauja patvirtinimo.
  aciu

  Ryanair Holdings plc (Company No. 249885) / Ryanair Ltd. (Company No. 104547).
  Registered in the Republic of Ireland. With registered address Corporate Head Office, Dublin Airport, Co. Dublin, Ireland.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Raimonda,
   tai koks klausimas? čia pranešimas apie pasikeitusį skrydį ir jums reikia patvirtinti apie tai, kad sutinkat su pakeitimais.

   Atsakyti
   1. Raimonda

    Tai tame ir esme ,kad niekas nepasikeite ,tai ir nz su kuo sutikti:)

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Bet vistiek geriau sutikti, kad paskui nebūtų kažkokių nesusopratimų.

     Atsakyti
     1. Lijana

      Sveiki,
      Mes taip pat gavome tokio turinio laiska. Norejau paklausti, jei as sutiksiu su pakeitimais, kada bus pranesta kokiose laiko ribose pakeistas skrydis, nes man reikes persesti. Ir dar klausimas, jei as sutiksiu su pakeitimais, tai tada nebeturesiu teises atgauti pinigus.

 104. Julija

  laba diena,
  Gal Jus zinote, ar bus vykdomi skrydziai is Baden-Baden oro uosto i Vilniu ar Kauna?labai butu gerai ir patogu… 🙂
  Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,
   artimiausiu metu tokie skrydžiai neplanuojami.

   Atsakyti
 105. Kestutis

  Šiandien užsakinėjau bilietą uošvenei ir rašydamas pavardę vitoje i raidės parašiau y raidę. Ką daryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kęstuti,
   jeigu klaida ne pirmose 3 pavardės raidėse, tuomet nieko tokio, bet jeigu pavcardės pradžioje, susisiekite su ryanair atstovais: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 106. Mindaugas

  Laba diena,
  Kur ir kokiu telefonu kreiptis dėl bilieto atšaukimo ar skrydžio datos keitimo?

  Dėkoju už atsakymą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Mindaugai,
   jeigu dėl datos keitimo, tai (8 37) 750 195, o dėl atšaukimpo – ryanair bilietai negrąžinami.

   Atsakyti
 107. Agne

  Laba diena,
  perku bilietus is Vilniaus i Faro per Bremena, kaip reikia padaryti kad perkant bilietus Bremen – Faro butu galima moketi litais? Aciu uz informacija.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   niekaip, jeigu perkate ryanair.com, valiuta visalaika bus tos šalies, iš kurios skrendama ir aišku litai bus perskaičiuoti jūsų sąskaitoje į kitą valiutą banko keitimo kursu.

   Atsakyti
 108. Deimante

  Ziema pirkau bilietus pirmyn rugsejo 3d. ir atgal rugsejo 17d. Vakar checkinau, atsispausdina tik i viena puse. Suprantu kad iki atgalinio skrydzio reikia checkinti likus nuo 15 dienu iki 4 val. Bet as pirkau ne atskirai, o vienu metu. Anksciau nebuvo problemu, atsispausdina ir atgalini bilieta kartu. Ar nesijaudinti, kad rugsejo 3d. pries skrydi ta pacia diena nebus problemu checkinti atgalini bilieta? is anksto dekui uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deimante,
   ne, jaudintis nereikia, atgalinį tikrai galėsite atsispausdinti kai liks 15 d.iki skrydžio.

   Atsakyti
 109. Jurate

  Sveiki,bilietus užsakiau per ryanair.com ,pinigus nuskaičiavo,patvirtinimo negavau,check-in 3 daly neduoda,kur kreiptis,skrydis šeštadieni.Ačiū

  Atsakyti
 110. ALIONA

  Laba diena, pirkome pas jus, internetu bilietus, mokejome kredito kortele. Galutine kaina buvo 929 lt, o nuskaiciavo, patikrinus saskita, buvo 987 lt, kodel taip skyriasi kaina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aliona,
   pirkote tikriausiai ryanair.com? (mes bilietų neparduodam). Didesnę sumą nuskaičiavo, nes nenuėmėt varnelės nuo kurso perskaičiavimo, kai to nepadarot, jie viską perskaičiuoja į EUR ar GBP, o paskui atgal į LTL, tai išlošia pinigų, o keleivis aišku pralošia, čia eilinis ryanair būdas papildomai užsidirbti.

   Atsakyti
 111. Lina

  Laba diena, pirkau bilietus is rynair.com. nesu tikra, kad teisingai ivestas ID korteles numeris check in online metu. Ar didele beda, jei truktu kokio skaiciaus, bet visa kita teisinga?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   nieko tokio, jeigu maža klaida.

   Atsakyti
   1. Lina

    Dekoju uz atsakyma. Tai siuo atveju niekur kreiptis nereiketu?

    Atsakyti
     1. Lina

      Dar norejau paklausti ar tai normalu, kad bording pase, kur nationality parasyta Lithuania, o ne Lithuanian?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Taip, čia viskas gerai, į kalbos subtilybes nereikėtų kreipti dėmesio.

 112. Justas

  uzsakiau bilietus dviem 21d. rugseji. gavau i emaila kad viskas ok ir ta koda sesiu raidziu bet nenuima pinigu nuo korteles todel nesuprantu ar viskas cia ok ar ne .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justai,
   o jie rezervuoti, tie pinigai, ar išvis nieko?

   Atsakyti
   1. Justas

    banke nerodo nieko, tik kai ikisu kortele rodo kad simta svaru tipo negaliu nuimti na vietoj 300 galiu nuimt tik 200. kazkur 100 svaru.. tai cia gerai ar ne ?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tai čia reiškias, kad 100 GBP rezervuoti ir jais negalite disponuoti, jeigu niekur daugiau kortelėsl nenaudojot ir rezervuota suma panaši į ryanair bilieto kainą, tuomet viskas tvarkoje.

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      gali iki 7 d. užtrukti, jie savęs nenusiskriaus, tikrai nuskaičiuos.

     2. Justas

      🙂 na tada gerai nes bilietai uzsakyti nesinori problemu, esme kad gavau visus kodus ir t.t tiesiog korteleje nerodo kad nuimta… ir interneto bankininkistej nieko nera. tik ikisus kortele rodo kad negaliu 100svar nuimti ~

     3. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      tai jeigu tiek bilietas ir kainavo, tai ir bus ta suma, viskas gerai.

 113. Justas

  Sveiki. Uzsisakiau bilietus is londono i lietuva dviems rugsejo 21dienai, gavau i emaila FLIGHT RESERVATION NUMBER,
  FLIGHT STATUS CONFIRMED raso ir yra tas 6 raidziu kodas. Beda tame kad man nuo lloyd TSB banko nenuskaite pinigu. Tai cia tie bilietai teisingai uzsakyti ar kaip? Aciu.

  Atsakyti
 114. Edita

  Laba diena

  internetu pirkom bilietus Londonas-Kaunas-Londonas.
  Taciau uzsiregistravus chek-in mums atsiunte tik viena bilieta, t.y. Londonas-Kaunas. Dabar 22 d. reikia skristi atgal i Londona. Kaip mums atsispausdinti bilieta. Dar karta chek-in neleidzia. Sako tokio marsruto jau nera.

  Atsakyti
  1. Edita

   Aciu, jau prisijungem. Dar norejau paklausti ar negalima pasikeisti skrydzio datos i ankstesne negu reikia, arba grazinti bilieta ir pirkti kita.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveukii Edita,
    kesti datas visada galima, tik kainuoja nemažai, o grąžinti ryanair bilietų galimybės nėra.

    Atsakyti
  2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveikki Edita,
   jeigu iki atgalinio skrydžio yra likę daugiau kaip 15 d., į jį padaryti checik-in sistema jums neleis, reikia palaukti.

   Atsakyti
 115. Saulius

  Sveiki.pirkau du bilietus. patvirtinantis laiska su skrydzio numeriu gavau
  FLIGHT STATUS CONFIRMED
  bet pinigai dar nenuskaiciuoti ir neisaldyti. ar gali but kad kai darysiu check-in tai negausiu, nes bus kokios technines problemos?

  Atsakyti
 116. Lina

  Laba diena,
  Norėjau paklausti, vaikui pirkome bilietą kaip suaugusiajam, aišku, įlaipinimo talono mums atspausdinti neleidžia, nes vaikas skristi vienas negali. Ar skrydžio dieną, atvykus anksčiau į oro uostą, bus galima išspręsti šią problemą ir kiek tai kainuoja?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   jeigu planuojate kelionę vaikui iki 16 m. vienam, jam jokiomis sąlygomis skristi neleis, o ir pinigų greičiausiai negrąžins už nupirktą bilietą.

   Atsakyti
 117. Dovile

  Laba diena,

  Dovanų gavau Voucher kuponą, tačiau norint įsigyti bilietą ir įrašius voucher number sistema nepriimą. Kur galėčiau kreiptis, kad kuponą galėčiau prasmingai panaudoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,

   sunku atsakyti, nes nežinau, kieno ta skuponas, gal būt jis pirktas pvz. Baltic Clipper, o jūs bandote panaudtoi ryanair.com, tuomet jis žinoma neveiks.

   Atsakyti
 118. Valdas

  Sveiki,
  Ar galima perrašyti lėktuvo bilietą internetu? Ir kokia perrašymo kaina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Valdai,
   jeigu klausimas apie datos keitimą, tuomet taip, tai galima pasidaryti internetu, keitimo kaina priklauso nuo to, už kokią kainą yra vietų tomis datomis, į kurias norite keisti.

   Atsakyti
 119. Justina

  Sveiki, turiu tokią problemą. Skrydis po kelių dienų, šiandien pasidariau check-in, bet labai skubėjau ir tiesiog neužfiksavau ar tikrai teisingai suvedžiau ID kortelės numerį. Jei galiojimas ir visa kitą atitinka, ar iškiltų kokių problemų, jei neatitiktų koks 1 ID korteles numerio skaičius?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   geriau sutikslinti duomenis susiekus su ryanair atstovais: (8 37) 750 195.

   Atsakyti
 120. Alina

  Sveiki,
  Turi du klausimus susijusius su bilietu pirkimu:
  1) Ar galima pirkti bilietus su ,,Mylimiausia kortele“ – visa electron arbe master card. Jeigu galima tik su viena is dvieju (visa electron; mastercard) tai kuria butent?

  2) Ar yra privalomas draudimas? Neesu niekur apsidraudusi (neturiu jokio draudimo). Ar galiu skirsti be jokio draudimo?

  Buciau labai dekinga uz atsakymus

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alina,
   1) su Master Card galima, esu pirkęs, dėl Visa teiraukitės banke, išduodančiam kortelę, ar ji tinkama atsiskaitymams internetu;
   2) joks draudimas keliaujant yra neprivalomas, čia jau jūsų pasirinkimas.

   Atsakyti
 121. Irmantas

  Sveiki,ieskau bilietu is Dublino i Dauna. Radau nebloga varianta su persedimu Osle. Niekados nesu pirkes per bilietu pardavimo agenturas,o si karta pabandziau pasieskoti. Taigi pabandziau Avia.lt visai nieko kaina. Tik jie raso,kad gali reikti papildomai susimoketi uz check in ir kitus aerouosto mokescius. Kazin ar verta prasideti,o gal pirkti tiesiogiai is Ryanair. Kad neiseitu tas „pigiau“ i brangiau ir nervu gadinimas? Jei galit patarti? Dekoju!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irmantai,
   avia.lt parašyta, kad aviakpompanija gali rinkti papildomai mokesčius už papildomas paslaugas, todėl nesvarbu, kur įsigysite bilietus, tokia rizika išlieka. Pvz. chack-in jeigu nepasidarysite internetu iš anksto, aviakompanija oro uoste jį gali apmokesdinti, pvz. ryanair ima 70 EUR.

   Atsakyti
 122. Natalija

  Sveiki, .Nupirkau i Ibica biletus,i abi puses, 3 lipos.bet negaliu skristi,del sveikatos,stipriai sumusiau koja.Ar yra kokiu variantu grazinti pinigus,gal su gydytoju pazymejimu?Nes sumokejau 700 lt,obet koks keitimas dar kainos apie 200 i kiekviena puse.Dekoju uz atsakima.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Natalija,
   jeigu nepirkote su bilietais draudimo, biloietai negrąžinami jokiomis sąlygomis.

   Atsakyti
 123. Sandra

  Sveiki,nupirkau vaikui bilieta I Lietuva is Airijos.Chek in negaliu daryri.Vaikas skrenda su giminaiciais(jie turejo bilietus pirktus is anksciau).Ar nebus velu jei vaikui chek in padarysime orouoste pries skrydi 2valandas.Ta pati situacija buvo Lietuvoje.Vilniuje pries skrydi mano ir vaiko bilietus sujunge.Ar airijoje tas pats?Aciu.Skrenda su Ryanair.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,
   oro uoste check-in kainuos apie 70 EUR, gal geriau iš anksto susisiekite su ryanair atstovais, kad apjungtų rezervacijas, tada galėsite padaryti check-in internetu nemokamai, jų kontaktai airijoje:
   1520 444 004 – €0.15/min incl. VAT
   Calls from mobiles and other networks may cost more.
   Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT.

   Atsakyti
 124. Aistė

  Laba diena! Užsisakinėjau Ryanair bilietus ir jau suvedus visus duomenis bei paspaudus, kad jau užsakyti, man nieko neatsirado, neišlindo jokia lentelė, tiesiog dešinėje lango pusėje taip ir liko ta mėlyna lentelė su skrydžio info. Kompiuterį specialiai palikau per naktį, galvojau gal iki ruto susitvarkys, bet vis tiek nieko. Kas čia galėtų būti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aiste,
   tiesiog užstrigo programa, jeigu suvedėt jau kortelės duomenis, pasitikrinkite sąskaitą, ar nuskaičiuoti (arba rezervuoti) pinigai, jeigu nenuskaičiuoti, rezervuokite iš naujo.

   Atsakyti
 125. Vaida

  Laba, o yra koks nors loginis paaiškinimas, kai bilieto kaina suaugusiajam pigesnė, nei vaikui iki dvejų m., kuris neturi net savo sėdimos vietos ir be rankinio bagažo teisės? Ar galima pirkti jam vaiko,o ne kūdikio bilietą?
  Pigus tai pigus tas ryanairas, na bet momentuose susipykęs su sveiku protu, kai taupai, tai tenka ir taikstytis …ech…pasiguodžiau.Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   ne, logiško paaiškinimo tam nėra, bet taip ir nebūna, kūdikių bilietai visada pigesni nei suaugusio, patikrinkite dar kartą, gakl sistema tuo metu klaidas metė.

   Atsakyti
   1. Vaida

    Žilvinai, Tamperė – Kaunas suaugusiajam 22-28eur., kūdikiui 30Eur.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Kai tokios mažos akcijinės kainos, visokių anomalijų būna, bet įprastai kūdikiams pigiau.

     Atsakyti
 126. Rasa

  Labas vakaras.Noreciau pasitikslinti ar atspausdintas ilaipinimo talonas ir yra bilietas ,kuri su dokumentu reikia pateikti pries skrydi? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   taip, daugiau nieko ir nebereikia, tik paso ir įlaipinimo talono.

   Atsakyti
 127. Erika

  Sveiki. Bilieta turiu viena pavarde, o dabar mano pavarde pasikeite, ka daryti tokiu atveju?
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   arba keisti pavardę biliete (ryanair taiko mokestį 110 EUR), arba pateikti santuokos liudijimą ryanair atstovams, kad pakeistų pavardę nemokamai, bandykite su jais susisiekti ir pasiaiškinti, ar jie sutiks tai padaryti: 370 5 232 9377

   Atsakyti
 128. Dovilė

  Labas vakaras,
  Norėčiau pasiteirauti jūsų kontaktus kokiu adresu jus galima rasti Kauno mieste? ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dovile,
   ryanair atstovai Kauno yra Karmėlavos oro uoste, jų tel.: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 129. Monika

  sveiki,

  savaitgalį užsisakinėjome bilietus su visa electron kortele, patvirtinimo laišką gavome, tačiau pinigai banke tik rezervuoti. Šiame tinklalapyje pastebėjau šį įspėjimą :“priima visa electron debetinės mokėjimos kortelės duomenis, suteikia rezervacijos kodą, tačiau pirkimas neįvyksta, pinigai nenuskaičiuojami, todėl tenka pirkti vėl vėliau ir jau dažnai už didesnę kainą.“ Tame itinerary tinklapyje rašo, kad payment confirmed, payment amount ir amount paid sutampa. Tačiau pasikartosiu – banke pinigai tik rezervuoti. Gal galėtumėte paaiškinti, kaip įsitikinti, kad bookinimas įvykdytas sėkmingai?

  Iš anksto dėkoju už pagalbą.

  Monika

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika,
   niekas nestovi vietoje ir ryanair taip pat jau priima ir mokėjimus electron kortelėmis, jeigu pinigai rezervuoti – pirkimas pavyko.

   Atsakyti
 130. vaida

  Sveiki,ar galima nupirkti bilieta su asmenybes numeriu,nes pasas yra daromas ir neturiu korteles, uztruks apie menesi,o bilietus turiu pirkti dabar nes liko tik 3 vietos?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaidai,
   perkant bilietą nereikia asmens dokumento duomenų, jie reikalingi tik registruojantis, todėl galite pirkti bilietus ramiai, duomenis galėsite suvesti ne anksčiau 15 d.ir ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Atsakyti
 131. gretė

  labas vakaras , ka daryti jeigu registracijoje pavarde nurodyta: tamosauskite o yra tamosauskaite, ka tokiu atveju daryti skrydis 2013.05.09

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Grete,
   iš esmės tokia klaida jums nesutrukdys skristi, ji labai maža, bet galite ir informuoti iš anksto ryanair apie ją: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 132. Tomas

  Sveiki,
  Dariau Chek-in seimos bilietam ir suvesdamas ID korteles galiojimo laika, vienam is keleiviu padariau klaida(sumaisiau metus su diena pvz. tikras galiojimo laikas 16d/02/2015 o suvedziau 15d/02/2016) ka siuo atveju tureciau daryti?
  aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tomai,
   nieko nedarykite, maža klaida, neužklius niekam.

   Atsakyti
 133. Simas

  Sveiki , viska suvedus paspaudus Purchase Now, ismeta langa su ataskaitom, rodos lyg nupirkau bilieta, bet i el pasta joks laiskas neateina per visa diena, gal kas negerai ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simai,
   pasitikrinkite savo sąskaitą, jeigu pinigai nuskaičiuoti – bilietas nupirktas, jeigu ne – kažkas nepavyko.

   Atsakyti
 134. Karolina

  Sveiki, nusipirkau bilieta, ileido i „Intenary“ puslapi, taciau negavau nei registracijos kodo, nei i el pasta nieko. Saskaitoje pinigai rezervuoti

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   tai jums nieko ir nereikia, atsispausdinkit patvirtinimą iš ekrano, ten bus ir patvirtinimo kodas jame, paskui registruojantis skrydžiui jo iš esmės ir užteks.

   Atsakyti
 135. Viktoras

  sveiki, as noriu užsisakyti bilieta, bet esu pastebejas kad i kai kuriu bilietu kainas ieina online check in uz 27 lt o kai kur ne. Ar man reiktu dar karta moket uz online check ina po bilieto prikimo ar nebe?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorai,
   po pirkimo už check-in mokėti tikrai nereikės, jeigu pasidarysite registraciją internetu ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Atsakyti
 136. Ema

  Na turiu kreditine kortele, jau rodos viska gerai ivedziau. Ir paspaudus „purchase now“ lyg viskas OK, tik staiga ismete kad „webpage expired“. Jei spausiu Retry, gali nuskaiciuoti pinigus 2 kartus, jei Cancel – niekas nesikeicia.
  Kaip suzinoti siuo atveju, ar bilietus pavyko nusipirkti?

  Atsakyti
   1. Ema

    Ismete si pranesima:
    ERROR
    We are unable to locate the itinerary.
    The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record.
    Please verify the information is correct and try again.

    Tai reiskia, kad rezervacijos nera? Kodel apskritai ismete is tinklalapio?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     taip, tai rei6kia, kad nėra. O tinklapis nulūžo, tai neretas reiškinys, ryanair serveriai kartais neatlaiko apkrovimo.

     Atsakyti
 137. Asta

  Sveiki,

  niekaip nepavyksta prisiskambinti vis Jūsų minimu telefonu 837750195… Kada skambinti, kad kas nors atsilieptų? Man reikia pakeisti pilietybę bilietuose… Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Asta,
   man pavyksta ryte, apie 9 val.

   Atsakyti
 138. Emil

  Laba

  Nesuvokiu kurios korteles reik cia numerio „Card or Account Number“
  suvedziau banko saskaitos numeri,bet netinka,suvedziau korteles numeri
  taip pat netinka,paso numeri…netinka niekas.
  turiu Swedbank Maestro kortele….

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Emili,
   jeigu kalba apie mokėjimą, tai reikia kreditinės kortelės numerio, sąskaitos numeris netinka, kortelė turi būti arba kreditinė, arba tinkanti atsiskaitymams internetu, susiekite su banku išleidėju ir išsiaiškinkite, ar jūsų kortelė tam tinka.

   Atsakyti
 139. Sergej

  Sveiki,
  Pirkome bilietus Vilnius- London Luton- Vilnius geguzes 30d. – birzelio 6d.per http://www.ryanair.com . Gavome pranesima , kad reisas anuliotas ir mums siulo grazinti pinigus arba skrysti is Kauno. Kokiu budu galima pakeisti skrydi is Vilniaus i Kauna ir ar bus suteiktas nemokamas transportas is Vilniaus i Kauno oro uosta ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sergejau,
   apie nemokamą transportą informacijos neturiu, jums tiesiog reikia susisiekti su ryanair atstovais Lietuvoje, jie viską sutvarkys, tel.: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 140. RP

  Sveiki, bandau visip pasiziureti bilietus Birzelio 28 dienai nu ir niekaip man neatidaro, kai atidaro tai buna data July 14. Kame cia problema?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   nelabai supratau, bet spėju kad ryanair.com jūs žiūrite kažkokį maršrutą, bet jums parodo tik 14 liepos vietoj 28 birželio? Jeigu teisingai spėju, tai greičiausiai jums sistema parodo artimiausią skrydį jūsų paieškai.

   Atsakyti
   1. RP

    Teisingai supratote, pasirenku June 28, be ismeta JULY 14 kazkodel ir neleidzia nei spausti previous nei next, kazkoks bug’as ar kas nesuprantu jau nuo vakar taip. Nezinau nei ka daryti.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Čia ryanair.com? koks maršrutas?

     Atsakyti
     1. RP

      Taip, Ryanair.com. Marsuras Lutonas(Londonas) – Vilnius. Datos nuo Birzelio 28. Bandziau veliau ir geguze nieko nerodo nors tu ka.

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      reisus nuima, gegužės 12 d. paskutinis.

     3. RP

      Tai dabar bilietus galima nusipirkti tik Menuo iki skrydzio?

     4. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Ne, paprasčiausiai į Lutoną nebeskraidys, nuimami reisai nuo 12 gegužės.

     5. RP

      Oooooo, nu cia tai nustebinot. Tai ka dabar reiktu rinktis, kuri oro uosta? Liudna zinia, tikrai.

     6. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Jeigu tiesiogiai, tai iš Stanstedo į Kauną arba Vilnių su ryanair, jeigu reikia iš Luton, tuomet tiesiogiai į Vilnių skraidina wizzair.

 141. eva

  Ir dar viena klausima turiu-27lt mokestis kiekvienam bilietui, nes mes ruosiames 3 bilietus pirkti? Ar vienam purkimui bendram? Nes jei kiekv.bilietui, tai permokesim tada vos ne 100lt :(… aciu uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Vienam bilietui/žmogui, kitas variantas, tai išsiimti arba pasiskolinti kreditinę kortelę, tada galėsite pirkti tiesiogiai ryanair.com be antkainio.

   Atsakyti
 142. eva

  sveiki. perku bilietus i londona is kauno ryanair.com su visa electron kortele. neleidzia apmoketi uz juos? kortele isduota lietuvoje. Internetu pirkti yra teke su ja. Tad kodel negaliu nusipirkti bilietu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Eva,
   ryanair Lietuvoje išduotų visa electron nepriima, reiklainga kreditinė kortelė, jeigu neturite, avia.lt galite mokėti paprastu pavedimu.

   Atsakyti
   1. eva

    dekui uz atsakyma. bet ziurejau ar ne brangiau gaunasi? ar ta pati suma bus kaip ryanair.com?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Ne, bus brangiau, avia.lt taikomas 27 Lt. antkainis už technologiją.

     Atsakyti
 143. renata

  sveiki.uzsisakiau bilietus london stansted-kaunas.skrisiu su 6 men dukryte ir su savimi pasiimsiu vaiko vezimeli, uz kuri nereikia papildomai moketi. taciau yra tokia situacija, kad uzsakant bilietus nepazymejau laukelio, kad pasiimu vezimeli su savimi.ar tai yra blogai?ar praleis mane su vezimeliu?aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Renata,
   jokio papildomai laukelio žymėti nereikia, viskas tvarkoje.

   Atsakyti
 144. zina

  Sveiki, norejau paklausti ar ileis vaika su tevais i lektuva, jei vaiko pase yra du vardai, o uzraseme viena.Bilietai rytdienai ir jau yra atspausdinti. Labai aciu

  Atsakyti
 145. Kristina

  Sveiki,

  Dariau on line check-in ir visi duomenys suvesti yra teisingi iskyrus pasirinkau International ID card vietoje Passport (duomenys Passport). Ar tai didele problema?

  Dekoju uz atsakyma!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Krsitina,
   ne, jokios problemos tame nėra.

   Atsakyti
 146. Jurate

  Ar galima atsiskaityti uz bilietus debetine kortele Visa electron, ar tai galima padaryti padejus varnele ant „Discount pay by debit card“ ar tik creditine ? . Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   minima debetinė kortelė tinka tik išduota D.Britanijoje, Lietuvoje galima atsiskaityti tik kreditine.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kotryna,
   jeigu klausiat apie ryanair.com, tai ne, negalėsite.

   Atsakyti
 147. Vilma

  Sveiki,

  norėjau pasiteirauti dėl kortelės mokesčio. Noriu skristi su dviem vaikais beveik 3-jų metų. Skrydis iš Salonikų į Vilnių su persėdimais tiek pirmyn tiek atgal. Koks tada bus skaičiuojamas kortelės mokestis: 24×23 LTL? Nes jei gerai skaičuoju tai gaunasi net 24 bilietai… Tikiuosi, kad klystu 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilma,
   kortelės mokestis priklauso ir nuo aviakompanijų su kuriomis skrendama, ir nuo pačios agentūros, kurioje pirksite, kainodaros, pats paprasčiausias būdas sužinoti tą mokestį – tiesiog rezervuokite bilietus ir pasirinkite mokėjimo variantą, sistema ir parodys galutinę kainą, netiks – mokėti nebūtina.

   Atsakyti
   1. Vilma

    Labai ačiū už atsakymą. Iš tiesų apsiskaičiavau, gaunasi 12 bilietų.

    Atsakyti
 148. Agne

  Sveiki,

  Dariausi check-in ir neesu isitikinusi ar teisingai ivedziau savo gimimo diena(turejo buti 08, bet gali buti kad netycia ivedziau 06, menesis ir metai, bei visi kiti duomenys yra teisingi) bandziau patikrinti ryanair psl.,bet tokiu duomenu neradau, skrydis Dublinas-Milan(bergamo)-Dublinas. Ar neiskils kokiu problemu ar galima kaip nors pasitikrinti ir jeigu ka pakeisti, kiek gali tai kainuoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   nemanau, kad tai kam nors užklius jeigu klaida ir yra. Jūs pati dabar nepatikrinsite, galite tik perklausti telefonu, jeigu yra klaida, jie ir ištaisys, tai tikrai nieko nekainuos, tel.:(8 37) 750 195.

   Atsakyti
 149. Julija

  Ar teisingai suprantu, kad, perkant bilieta, geriau iskarto pasirinkti LT valiuta?
  Kaip tai padaryti? Aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,
   jeigu skrydis iš Lietuvos, jums iškart ir bus rodoma kaina litais, bet mokant, prieš suvedant kortelės duomenis yra tokia varnelė, kuri būna automatiškai uždėta, kuri reiškia, kad jie siųlo savo valiutos perskaičiavimo kursą, kuris visada yra blogesnis už realų, ją reikia nuimti.

   Atsakyti
 150. Odeta

  noriu pasiteirauti kaip gauti sąskaitą faktūrą už bilietus nupirktus internetineje svetaineje ryanair.com

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Odeta,
   ryanair sąskaitų nerašo, tačiau apskaitai tinka patvirtinimai, kuriuos gaunate užrezervavusi bilietus.

   Atsakyti
 151. Jūratė

  Laba diena, turiu nusipirkusi bilietus kovo 18dienai, tačiau skubiai turiu vykti kovo 4 dieną, norėčiau pasikeisti datą, tačiau greičiausiai ištryniau iš el pašto rezervacijos Nr. Ką tokiu atveju daryti. Dėkoju už atsakymą

  Atsakyti
 152. Lina

  Sveiki,
  turiu Swedbank isduota kredine kortele Mater card, bet nepavyko uzsakyti bilietu per ryanair, po visu duomenu ivedimo gavau – Payment Error. Gal reikejo irasyti ne korteles Nr., bet kreditines saskaitos Nr ? nes sia kortele tikrai turetu tikti atsiskaitant,

  aciu,

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   ne, reikia vesti kortelės numerį, susisiekite su banku, ją išdavusiu ir pasitikslinkit, ar tikrai viskas gerai su galimybe atsiskaityti internetu.

   Atsakyti
 153. Olga

  Sveiki, noriu pirkti bilietus per ryanair svetainę (1 kartą), bet taip ir nesupratau, ar įeina rankinis bagažas į bendrą mokėtiną sumą, jei nepridėsiu niekur varneliu, ar reikės mokėti papildomai ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Olga,
   rankinis bagažas jau įskaičiuotas į kainą, nieko papildomai rinktis nereikia.

   Atsakyti
 154. Ivona

  Laba diena,
  prieš kelis mėnesius nusipirkau du bilietus į dvi puses Kaunas-Edinburgh. Iš Kauno skrydis įvyks birželio 13 d. Tačiau pasikeitė galimybės išvykti. Ar įmanoma skrydį perkelti į birželio 16 d?

  Atsakyti
 155. Andrius

  Laba diena,
  Turiu Swedbank debetinę kortelę VISA WEB, kuri buvo išduota pagal jaunimo programą ZOOM. Su šia kortele kelis kartus sėkmingai pirkau prekes internetinėse parduotuvėse. Būčiau dėkingas, jei atsakytumėte į šiuos klausimus:
  1. Ar su šia kortele aš galiu pirkti Ryanair bilietus internetu?
  2. Jei taip, tada, kurį punktą pasirinkti perkant bilietus: a) „Discount Pay by debit card“ ar b) „Pay by credit card“? Beje, „Pay by credit card“ kaina yra didesnė.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Andriau,
   į jūsų klausimą gali atsakyti tik bankas, išdavęs kortelę, bet jeigu tiko atsiskaityti kitus internetu, greičiausiai tiks ir čia.
   Taigi jeigu kortelė tinka, jums reikės pasirnkti „Visa“, visi kiti variantai susiję su Visa tikrai ne tai, ką turite jūs.

   Atsakyti
   1. Andrius

    Dėkui už atsakymą, bet turiu dar vieną neaiškumą – tai pasirinkti a) „Discount Pay by debit card“ ar b) „Pay by credit card“?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Pasirinkti b) variantą, lietuviškos debetinės kortelės atsiskaitymams ryanair netinkamos.

     Atsakyti
 156. Martyna

  Sveiki,
  Perka bilietus vienas asmuo, bet perka du dviems žmonėms. Mokant ten viskas automatiškai paskaičiuojama ir pateikiama, kiek reikia mokėti bendrai. Neaiškumas – bilietai dviems asmenims, skiltyje prie vienetų žymima 1 vienetas, bet suma, kaip dviejų bilietų, viskas gerai, bet toliau, kur eina aptarnavimo mokestis, sveikatos draudimas, ten taip pat yra nurodytas skiltyje vienetai 1 vienetas ir suma paskaičiavus pvz draudimą, kaip vienam asmeniui. Bet mums tik užpildžius, kad perkam bilietus dviem asmenims išmetė tą visą bendrą sumą, kurią sumokėjom, lentelėje jokių vienetų nekeitė. Ar tas aptarnavimo mokestis ir draudimo galioja tiems dviems bilietams, kurie žymimi kaip 1 vienetas? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Martyna,
   taip, jeigu pasirinkote draudimą abiem keleiviams, jis abiem ir galioja.

   Atsakyti
 157. Kasparas

  Sveiki,
  Norėjau pasiklausti ar galima atsiskaityti už bilietus ryanair.com lietuviška Swedbank MasterCard Debit kortele, kuria galima atsiskaityti internete? Iš anksto dėkoju 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kasparai,
   kiek teko susidurti, galima, tik reikia savo el.bankininkystės puslapy pakeisti nustatymus, kaip tiksliai tai padaryti turėtų informuoti pats bankas.

   Atsakyti
 158. Dovile

  Sveiki. norejau paklausti kaip galima pakeisti skrydzio data ? noriu skristi anksciau. ir kiek tai kainuos?

  Atsakyti
 159. Mr Rrr

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, pirkausi bilietus is Ryanair pasidariau ta taip vadinama Check in, kaip dabar zinoti, kad jis pasidare be jokiu problemu? Kad nebus jokiu nesklandumu? Dar niekada nesu skrides, o dar skrisiu ne is Lietuvos, del to siek tiek neramu. Bilieta turiu atsispausdines. Lauksiu atsakymo, aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu lape, kurį atsispausdinot yra brūkšninis kodas – viskas tvarkoje, jūs turite tai, kas reikalinga.

   Atsakyti
 160. andrius

  Sveiki, ar skrendancio zmogaus pavardes keitimas internetu nemokamas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Andriau,
   mokamas, kainuoja apie 400 Lt.

   Atsakyti
 161. JolitaT

  Laba diena,
  Jei pasas ir asm. t.k. baigiasi 2013.04.24, o bilietus skrydziui 2013.07 menesiui noriu pirkti dabar, tai problema ? juk reikalaus nr. arba paso arba korteles ivesti dabar … butina pirma pasikeisti ir tik tada pirkti bilietus ?
  Dekoju uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jolita,
   perkant bilietus, dokumento numerio nereikia, jis reikalingas tik registruojantis skrydžiui (tai galima padaryti ne anksčiau 15 d. iki skrydžio), todėl ramiai galite pirkti bilietus, o dokumento duomenis suvesite vėliau.

   Atsakyti
 162. Jurate

  Noriu paklaust:turiu bilietus is Londono į Kauną ir atgal,grįžus noriu pakeist pase pavarde,bilietai nupirkti abu dabartine pavarde,ar galios mano atgalinis bilietas jei pase bus kt.pavarde?Turiu dokumentus irodancius,kad esu tas asmuo.Labai ačiū .

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   dažniausiai dėl to problemų nekyla, bet reikės prieš skrydį informuoti aviakompaniją: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 163. Simona

  Laba diena,
  ar ant bilieto virs barkodo turi but uzrasas „OTHER Q“? Ar kazka blogai suvedziau?
  Dekoju uz atsakyma

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simona,
   savrbu, kad būtų pats barkodas, visa kita neturi didelės reikšmės.

   Atsakyti
 164. Lilija

  Laba diena,
  padariau check-in-a, atsispausdinau bilietus ir pastebėjau, kad varda parasiau klaidingai, vietoj Ričard parašiau Ričadr. Kaip Jus manote ar dėl to kiltu problemu? Ka tokiu atveju daryt? Ačiu labai uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lilija,
   aš nedaryčiau nieko, labai menka klaida, bet jeigu norite būti tikra, praneškite atstovams: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 165. Žirgimantas

  Sveiki, iškilo problema. Perku bilietą internetu Tarkim vardui Vardenis Pavardenis, tačiau norėdamas atlikti mokėjimą moku iš nepilnamečio sąskaitos(17m). Ir man nepatvirtina mokėjimo. Tai gali būti dėl to, kad neatitinka pirkėjo ir mokėtojo vardai, ar dėl to, kad jis nepilnametis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ne, tai negali būti priežastis, dėl ko nepraleidžia mokėjimo, jeigu mokate pavedimu, mokėjimas gali nepraeiti dėl banko sutrikimų arba rezervacinės sistemos problemų, bet tikrai ne dėl skirtingų pavardžių ar mokėtojo amžiaus.

   Atsakyti
 166. Alma

  Sveiki, pirmą kartą užsisakinėjome Ryanair bilietus liepos mėnesiui, todėl pasirinkome užsisakyti per HappyFLY.lt, kur atrodė viskas labai aišku. Tačiau jau 2 kartus keitėsi kaina, nors banko pavedimus padarydavom iškarto. Dabar gavau iš jų „Skrydžio registracija (Check-In) , kur parašyta – cituoju: „Skrydžio registracijai keleiviai turi pateikti tikslius savo kelionės dokumentų duomenis ne vėliau kaip iki 2013.06.28! HappyFLY.lt Jus užregistruos ir el. paštu atsiųs Jums skrydžio dokumentus (įlaipinimo talonus / BOARDING PASS), kuriuos Jums reikės atsispausdinti ir privalomai pateikti oro uoste prieš skrydį“ bei nurodytą užsakymo numerį. Paskaičius komentarus apie HappyFLY.lt kilo abejonė, ar bilietai iš viso rezervuoti? Ar galima kaip nors tai patikrinti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Alama,
   tai ką jums atsiuntė – viskas gerai, jie jus nori užregistruoti ir atsiųsti įlaipinimo talonus. Jeigu bilietų nėra, tuomet tai jau kriminalinis nusikaltimas (sukčiavimas), aš neturiu duomenų, kokio lygio tai įmonė. Patikrinti jūsų realia rezrvaciją galima ryanair.com tinklalapy, bet tam reikia žinoti bent jau el.paštą, kuris buvo naudojamas rezervuojant jūsų bilietą, išskridimo datą ir maršrutą, jeigu pavyktų sužinoti el.paštą, galėsite prie rezervacijos prisijungti čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   pasirinkite: View Itinerary/ Resend Confirmation Email/ Update Email Address
   ir: „Option3“

   Atsakyti
 167. Tadas

  sveiki.Kovo 7-11 per happyfly.lt su ryanair užsisakėm bilitus į Londoną padarėm pavedimą,ir pinigus nuo sąskaitos nuskaičiavo,o ta firma tik po tračio laiško atsiuntė lentelę kad suvesti keleivių duomenis,pareiškė,kad rezervacija yra,o bilietus atsiūs tik likus 2-6 dienoms iki skrydžio (kas labiausiai ir neramina) nes bilietų kaip ir ant rankų jokių nėra,o internete tik po laiko apie tą firmą labai nemalonių atsiliepimų prirašyta,kad piktybiškai-likus kelioms dienoms praneša,kad tos sumos neužteko ir pakartotinai prašo pervesti vos ne tokią pat sumą.suprantama-pirkta ne iš Jūsų tiesiogiai,bet kiek suprantu,kaip ir partneriai tai kur rektu kreiptis ir kaip išsiaiškinti kad neiškiltu kokie netikėtumai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tadai,
   happyfly nėra ryanair partneriai, jie parduoda ryanair bilietus be ryanair leidimo, beje, kaip ir visi kiti portalai. Kad bilietai yra aš labai neabejočiau, jums atsiųs įlaipinimo talonus pieš skrydį, tai yra normali praktika.Jeigu jau patvirtino rezervaciją mažai tikėtina, kad kažkas pabrangs, bet už juos to garantuoti negaliu, nedirbu jų įmonėje.

   Atsakyti
 168. Deimante

  Sveiki,pirkau 4 zmn bilietus Vilnius-Londonas-Vilnius,atlikau chenck-in ir atsispausdinau bilietus Vilnius-Londonas.
  Kokiu budu man atsispausdinti bilietus atgal i Vilniu,Londone neturesiu galimybes.
  Padekite,dekoju 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deimante,
   kadangi check-in galima darytis ne anksčiau kaip 15 d. iki skrydžio, tai niekaip nepadarysite check-in anksčiau, teks ieškotis printerio Londone, nes registracija oro uoste apie 60 GBP žmogui.

   Atsakyti
   1. Deimante

    vadinasi jeigu skrydis sausio 31d i Londona o gryzimas vasario 4d,tai as jau galesiu ir atgal atsispausdinti bilietus sausio paskutine savaite?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jeigu taip, tuomet galėsite pasidaryti atgaliniam check-in apie 20 sausio ir atsispausdinti įlaipinimo talonus dar čia Lietuvoje.

     Atsakyti
     1. Deimante

      Aciu,
      atgalinius bilietus atsispausdinsiu tokiu paciu budu tik reikes kazkur pazymeti skrydis atgal?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      taip, ten viskas identiškai.

 169. Rima

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti, skrydis Liverpool – Vilnius yra tiesioginis?
  Aciu

  Atsakyti
 170. vesta

  Sveiki, esu nusipirkusi bilieta (ne internetu) ir reikia daryti check – in’a. Norejau paklaust ar buti issipirkti tas vietas? Ar jei nepirkciau skyrdzio metu viskas butu gerai, na neismestu is liektuva neturint vietos?:)))

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vesta,
   jeigu nepasidarysite chack-in internetu, tai vistiek reikės pasidaryti oro uoste, tik kainuos apie 50 EUR

   Atsakyti
 171. Jūratė

  Sveiki, rnoriu pirkti bilietą į Airiją, ar galiu šiuo atveju nepirkti draudimo, ar jis yra privalomas. Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jūrate,
   draudimas yra neprivalomas, galite prkti be jo.

   Atsakyti
 172. Aurelija

  Laba diena nezinau ka daryti nusipirkau bilietus is Vilniaus ir blogai parasiau savo e-maila negalesiu pasidaryt cekino kur kreiptis 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aurelija,
   jeigu turite rez. kodą, tai galite pasidaryti check-in su juo ir 4 paskutiniais kortelės, su kuria pirkote bilietą, skaičiais, pasirinkite Option1, o po to tiesiog atsispausdinkite 5laipinimo taloną iš ekrano, nieko dugiau nereikia.

   Atsakyti
 173. Jonas Tominis

  Sveiki, pirkau Ryanair bilietus ir gale visko ismete kazkoki ale voucheri 10-15 svaru. Ismete atskira langa, praso suvesti adresa, banko korteles duomenis. Kaip tai suprasti? Cia apgavikai ar kas yra? Pabreziu, kad ismete po bilietu nusipirkimo. Aciu. Aj beje puslapis. – http://www.one-time-offer.com Dekui

  Atsakyti
 174. Agnė

  Sveiki, pirkau ryanair bilietus pirmyn ir atgal is skrendu.lt ir ta pacia diena, kai apmokejau, gavau nuoroda, kur turejau suvesti savo asmens duomenis, ta ir padariau. ( buvo sausio 6 d., o skrydis 26 d.), tai dabar taip iseina galiu ramiai laukti savo bilietu , kuriuos atsius man el. pastu is skrendu.lt taip?
  Siaip suabejojau, nes paciam ryanair tiklapy parasyta, jos check in’a registracija reikia darytis ne anksicua 2 sav ar kazka panasaus.Tai as ne per anksti uzpildziau tuos duomenis? Na, zodziu. Dekui!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   ne, viskas gerai, jūs užpildėt duomenis, o skrendu užregistruos skrydžiui ne anksčiau 15 d. iki reiso bei atsiųs jums įlaipinimo talonus, viskas tvarkoje.

   Atsakyti
  2. Stanislovas

   Tai kaip, gavot bilietus is skrendu lt be problemu? Nes dabar turiu identiska situacija, ir nelabai suprantu kodel negali atsiusti originalius ryanairo registracijos duomenys. O riekia laukti kol padaris checkina.

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Stanislovai,
    skrendu dažniausiai dirba pakankamai sklandžiai ir problėmų su jais nebūna.

    Atsakyti
 175. Monika

  Klausiau apie tai kad jai panelei uz 3 menesiu 18 ji givena su mociute bet ant jos neuzrasyta o tevu nera .. zodziu notaras neraso igaliojimo ten to sutikimo be tevu… o mociute gali pasirasiti tik tuo atveju jai panele butu uzrasita ant jos. Zodziu situacija tokia kad bilietas ira jau nupirktas sestadieni is lietuvos i londona stansted .. atejus i oro uosta panele praleis pro patikra? be igaliojimo? o tik mociutei parodzius savo pasa su ta pacia pavarde?

  Atsakyti
 176. Monika

  Cia galima tik uzduot klausimus apie bilietus ir skridzius? kodel neatsaket man i mano klausima ? man tai labai aktualu aciu 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika,
   atsakau į visus klausimus kiek sugebu, kokį būsiu praleidęs?

   Atsakyti
 177. Danguole

  Nusipirkau bilieta 19 d. is Rygos i Glazgova,norejau nusiusti sesei i g.mail,bet sumaisius viena raide issisiunte ne ten kur reikejo.Ka man daryti,bet as turiu reservation number,bet nera pacio bilieto. Is anksto dekoju.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Danguole,
   nusiųskite sesei rezervacijos kodą ir paskutinius 4 kortelės, su kuria pirkote bilietą skaičius, šių duomenų jai užteks, kad prisiregistruotų skrydžiui ir atsispausdintų įlaipinimo taloną, kurį ir reikės turėti oro uoste.

   Atsakyti
 178. Gintare

  Laba diena,

  Man nutiko kurioziškas dalykas, pries savaite pirkau internetu bilietą iš Frankfurt-Hahn į Kauną, netyčia nepastebėjau, kad yra bilieto perkėlimas į gmailą, pagalvojau, kad kažkas nepavyko, todėl vakar pirkau vėl tą patį bilietą. Norėčiau paklausti, ar galima kažkaip gražinti vieną iš šių bilietų? Visgi jie abudu pirkti mano vardu ir pavarde.
  Laukiu atsakymo, iš anksto dėkoju.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   taip nutinka gan dažnai, todėl pinigus ryanair dažniausiai grąžina už sudubliuotas identiškas rezervacijas, kereipkitės į jų atstovybę: (8 37) 750 195

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ramūnai,
   ryanair sąskaitų neišrašo, jeigu reikalinga sąskaitra faktūra, geriausia bilietus įsigyti per tarpininkus, tokius kaip avia.lt

   Atsakyti
 179. rasita

  sveiki
  pirma kart bandziau pirkt bilieta ryanair.com lyg ir viska suvedziau gerai ir kai paskutini paspaudziau kad pirkti dabar,man nieko neismete kad apmoketa ar pan.rezervavimo kodo negavau,ne pinigai nenuskaiciuoti.ir paskutiniam puspali gan ilgokai uztrukau.tai gal nerezervavo bilietu? aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasita,
   pagrindinis rodiklis – nenuskaičiuoti ir neužšaldyti pinigai, vadinasi rezervacijos nėra, gal būt jūsų kortelė netinkama atsiskaitymams internetu?

   Atsakyti
 180. Inga

  Sveiki, vakar nusipirkau ryanair bilietą, tačiau negavau rezervacijos patvirtinimo. Kadangi visais kitais atvejais gaudavau, tai atskirai rezervacijos kodo nenusirašiau. Bandžiau prisijungti tiesiog įvesdama savo elektroninį paštą ir šalis iš kurių skrendu, tačiau išmeta lentelę, kad tokios rezervacijos nėra. Pinigai už skrydį yra nuskaičiuoti. Ką tokiu atveju daryti? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   tokiu atveju belieka tik skambinti aviakompanijai:
   (8 37) 750 195

   Atsakyti
 181. Inga

  Sveiki,

  aš su tokiu klausimu, keičiuosi savo ID kortelę dėl galiojimo laiko pasibaigimo, tačiau kelionę iš Lietuvos jau turiu nusipirkusi su senąja ID kortele. Naująją kortelę gausiu paskutinę dieną išvykstant iš Lietuvos ir įsivaizduoju, jog ten gali keistis kortelės nr ar dar tai kokie duomenys, ar nekils dėl to problemų? ar nereikia man senosios kortelės bent kopiją pasidaryti.? dėkui už atsakymą.

  Geros dienos

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Inga,
   ID duomenis keisis, todėl kad išvengtumėt nesklandumų, tiesiog diena prieš skrydį paskambinkit ryanair atstovams ir onformuokite, apie pasikeitusius duomenis, jų kontaktas Lietuvoje: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 182. jonas

  Sveiki, nesuprantu Ryanairo bilieto kainoje administravimo mokescio , kuri ima 2 kart: „ten ir atgal“ 2×22.80Lt

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, toks yra, jų kainodara gal ir ne pati švariausia, bet visgi kainos dar vis pakankamai mažos.

   Atsakyti
 183. Rokas

  Sveiki. Gal galėtumėte duoti nuorodą, kur galėčiau užpildyti formą dėl dvigubos registracijos ? (duplicate booking). Niekur nerandu. Ačiū labai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rokai,
   tokios formo nėra, reikia pačiam viską surašyti ir nusiųsti jiems faxu.

   Atsakyti
 184. sandra

  Laba diena, norejau paklausti ar interneto tinklapis rezervacijos.lt patikimos. Pirkau bilieta i graikija, atsiunte rezervacijos koda, bet i e-mail bilieta atsiunte kaip „slamsta“. Pinigai nuskaiciuoti is saskaitos. Skrydzio bendrove SAS.

  Atsakyti
 185. vistoras

  eina sau apiplesimas!! bet aciu jum Zilvinai uz reikiamiamus atsakymus laiku!

  Atsakyti
 186. vistoras

  bet as dar checkino nepadares, kaip man dabar labiau apsimoka daryt kad maziau pinigu isleisti? ir kiek kainuoja registracija oro uoste?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Iš esmės nesvasrbu, jeigu negalite atsispausdinti įlaipinimo talono, padarysite check-in iš anksto, ar ne, vistiek oro uoste kainuos tiek pat – 60 EUR

   Atsakyti
 187. Visto ras

  Sveiki dar karta . Uzsisakiau bilietus per interneta bet nera galimybes atsispausdint kaip man uzsiregistruot skrydziui? As dabar ispanijoj jai ka.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu nerasite galimybės atsispausdinti įlaipinimo talono užsiregistravęs, teks mokėti papildomai už registraciją oro uoste.

   Atsakyti
 188. Ernestina

  Laba diena,
  norėčiau paklausti ar įmanoma atsisakyti bilietų? skrydis sausio 23 dienai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   pinigai už ryanair bilietus yra negrąžinami, galimas tik keleivio arba datos keitimas.

   Atsakyti
 189. Agne

  Sveiki, nusipirkau lektuvo bilieta ir pasidariau check in’a. Veliau papildomai nusipirkau registruota bagaza. Ar reikia per naujo atsispausdinti check in’a? ar tai vienas ir tas pats?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   ne, nieko nebereikia spausdintis, pakanka to, ką turite.

   Atsakyti
 190. viktoras

  Sveiki dar vienas klausimas ar atsispausdinti bilietai turi butinai but spalvoti? ar galima ir juodai baltus atsispausdint?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Galima ir nespalvota, neturi jokios reikšmės, svarbu barkodas būtų.

   Atsakyti
 191. jonas

  sweiki nzn ka daryti ..
  check-in padariau klaida vietoje dokumento codo yvedziau asmens coda..

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jonai,
   tai jau didelė klaida, susiekite su ryanair atstovais ir ištaisykite duomenis: (8 37) 750 195.

   Atsakyti
   1. jonas

    pirkau ryanair.com ar as gali susisiekti su lietovos atstovais ? taip bus lengiau ir istaisyti klaida ?

    Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Jeigu keičiami keleiviai, tai vienass bilietas apie 400 Lt.

    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     galite ir su atstovais Lietuvoje: (8 37) 750 195.

     Atsakyti
 192. Viktoras

  Laba ryta norejau paklaust ar blogai kad darydamas chekina vietoj ė raides parasiau e raide? 🙁

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorai,
   tai net ne klaida, ryanair vistiek naudoja tik anglišką raidyną, viskas gerai su rezervacija.

   Atsakyti
 193. RAMINTA

  sveiki pirkom biletus .skrenda suauges ir kudikis,kudikio varde klaida vietoj gabriele parasyta gabriela ar nieko tokio?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Raminta,
   labai menka klaida, ji nesukels problemų.

   Atsakyti
 194. Indre

  Sveiki,
  Emilijai rašėte, kad keleivio keitimas kainuoja apie 400lt, tačiau Editai rašėte, kad tai kainuotų apie 180lt.. kuo tai skiriasi? Jei turiu nusipirkusi bilietą skrydžiui pirmyn-atgal 12.27d-01.03d bet skristi negaliu ir noriu perleisti bilietą draugui, tai kiek tai man kainuotų 400lt ar 180lt?
  „Edita says:
  2012-04-10 at 08:41
  Laba diena,
  Kiek kainuoja, jei nori biliete pakeisti vardą ir pavardę, nes vyksta kitas žmogus?
  Ačiū už atsakymą.
  Atsakyti
  • Zilvinas says:
  2012-04-10 at 09:27
  Sveiki Edita,
  apie 180 Lt.“

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Indre,
   anksčiau ir kainavo apie 180 lt., po to kainą pakeitė ir dabar kainuoja apie 400 Lt.

   Atsakyti
 195. Vaidas

  sveiki, susiduriau su problema. perkant bilietus neleidzia sumoketi. kortele visa debit, o bandau sumoketi is angliskos korteles nors pirmas skrydis bus is kauno. pries savaite pirkau ryanair bilietus broliui ir viskas puikiai pavyko

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaidai,
   jeigu neišmeta jokio įspėjimo, o kortelė jau naudota ryanair.com perkant bilietus, tuomet galėjo būti pačio tinklalapio strigimai, bandykite iš naujo.

   Atsakyti
 196. Emilija

  Sveiki, turiu bilieta gruodzio 28dienai i Vokietija,noreciau pakeisti skrendancio pavarde,kiek man tai kainuotu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Emilija,
   keleivio keitimas kainuoja apie 400 Lt.

   Atsakyti
 197. Aušra

  Sveiki,
  darau Check-In, mes už papildomą bagažą (lagaminus ) sumokėjom pirkdami bilietus. Tačiau dabar Check-In „Pridėti paslugas“ mums meta kainą be bagažo, o pasirenkant „Papildomus krepšius“ kainas rodo jau daug didesnes. „L.bagažas“ rašo 1.Tai ar viskas gerai, ar ten nieko nereikia pasirinkti ir turi rodyti kainą be bagažo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   jeigu jau nusipirkote bagažą anksčiau, reigstruojantis nieko papildomo nesirinkite, viską jau ir taip turite.

   Atsakyti
 198. diana

  labuka, norejau paklausti:
  isvykstam i norvegija, bilietai jau atcekinti ir suzinojom kad vaikai negali keliauti su besibaigianciu galioti pasu, po skrydzio jis dar galios savaite. uzsisakem naujus pasus, ar reikia pranesti ryanairui nauja ju galiojimo laika?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Diana,
   taip, reikia pranešti prieš skrydį apie pasikeitusius paso duomenis, tel.: (8 37) 750 195.

   Atsakyti
 199. Ingrida

  Sveiki,
  pirkau bilietus iš ryanair.com
  mokėjau kreditine kortele, tačiau jau 3 diena kaip negaunu patvirtinimo į el.paštą. ryanair sistemoje susiradau, kaip galima patikrinti ar skrydis užsakytas ar atšauktas dėl nepavykusio mokėjimo. Man buvo pateikta informacija, jog skrydis yra užsakytas, pateiktos visos jo detalės. Kodėl negaunu patvirtinimo į el. paštą? Iškyla dvejonės, kad, galbūt, įvelta klaida mano el. pašto adrese, kai reikėjo jį nurodyti..kaip elgtis?Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ingrida,
   jeigu prisijungėte prie rezervacijos ir ten statusas „confirmed“, tai ramiai galite pasidaryti check-in, atsispausdinti įlaipinimo talonus ir skristi, jeigu negavote el.paštu patvirtinimo dėl blogai suvesto el.pašto, tai nieko visisškai jums nepakenks, tik tiek, kad av iakompanija pasikeitus skrydžio laikui siunčia pranešimus el.paštu ir jūs jų negausite, todėl šioje vietoje gali atsirasti tam tikra rizika.

   Atsakyti
 200. Egle

  Sveiki, kelinta diena bandau nusipirkti bilietus kreditine Visa kortele. Deja man paraš0: Please note, as your payment was not successfully authorised your Reservation has NOT been completed. Please go back to the previous page to ensure that the information you entered was correct. Alternatively, please try another card.
  Įdomu kas negerai? Duomenis suvedu teisingai.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   susisiekite su banku, išdavusiu kortelę, gali būti kažkokie apribojimai mokėjimams internetu, jie sutvarkyti nustatymus.

   Atsakyti
 201. Rimas

  Sveiki, norit pasikeisti skrydi neleidzia prisijunkti raso: There is an amount of money outstanding on this flight reservation, in order to proceed you will need to contact our Reservation Centre. Kur reikia kreiptis. dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rimai,
   štai kontaktai: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 202. Zilvinas

  Sveiki, noreciau paklausti ar galima atsaukti bilieto rezervacija ir atgauti pinigus? Kaip tai galima padaryti

  Atsakyti
 203. Loreta

  Laba diena,
  Pirkau bilietus is lektuvubilietai.lt, gavau Boarding pass, tai man jau nebereikia paciai niekur daryt „check-in“? Skrendu is Rygos i Osla. Ar oro uoste nebereiks nieko moketi papildomai? Bilietai buvo su didele nuolaida. Kiek galima bagaze vesti alkoholio? Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Loreta,
   jeigu jau turit boarding pass, nieko daugiau nereikia, alkoholio Norvegai įsileidžia 1 l. stipraus, jeigu rankiniame bagaže, tai tiek negalėsite turėti, praleidžia patikra tik talpas iki 100 ml., nebent pirktumėt duty free, o registruojamam, jeigu tokį turit, galite turėti ir 1 l. talpos butelį.

   Atsakyti
 204. egle

  sveiki, as su tokiu klausimu, pirkau bilietus pirmyn ir atgali i londona, bet i prieki skrisiu is kitos salies nes pasikeite planai, ar mano atgalinis ( gryzimo) bilietas galios, nebus problemu kad neskridau i prieki ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   teoriškai – galios, praktiškai – praneškite ryanair atstovams: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 205. Mindaugas

  Sveiki, siandien uzsisakiau bilietus i paryziaus bove oro uosta gruodzio 17 dienai, taciau pasikeite planai ir nebegalesiu vykt. Ar imanoma dar atsaukti rezervacija ir atgaut nors dali pinigu. Dekoju.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Minduagai,
   ne, po apmokėjimo jau nieko negalima atšaukti, tik keisti keleivį arba kelionės datą arba maršrutą.

   Atsakyti
 206. Kristina

  Laba diena,
  norejau paklausti Jusu, darydama check-in’a per klaida pazymejau asmens dokumenta kaip pasa, taciau as jo neturiu, tik tapatybes kortele. Ar gali kilti nesklandumu? Kur kreiptis istaisyti klaida, jei yra svarbu istaisyti sita klaida? Skrydis is Dublino i Kauna, lapkricio 12d.
  Aciu is anksto uz atsakyma.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kritina,
   esu padaręs tokią klaidą ir niekas į tai nekreipė dėmesio skrendant, bet jeigu būtinai norite patikslinti duomenis, tai galite padaryti paskambinusi telefonu Dubline:
   1520 444 004 – €0.15/min incl. VAT
   Calls from mobiles and other networks may cost more.
   Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT

   Atsakyti
 207. Rasa

  Sveiki,

  2012.08.20d. ryanair.com uzsisakem/rezervavom du bilietus is Vilniaus i Leeds ir atgal tokiom datom: 2012.11.07 /2012.11.14. Ar galima pakeisti asmenis (n0rs viena asmeni), arba perkelti skrydi pavasariui – tai butu palankesnis variantas. Ir kaip tai padaryti?

  Atsakyti
   1. Rasa

    Sveiki,

    jei pakeisti viena asmeni, tai kaina rodo apie 400 lt. Neverta, nes as uz abu tik tiek sumokejau.
    Gal butu pigiau perkelti i balandzio men? Bet tokios tolimos datos nemeta. Gal del to kad vel sezono metu persikelia skrydziai is Vilniaus i Kauna. Skrendam i LEEDS.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Rasa,
     sutinku, dažniausiai keitimo moestis didesnis, negu paties bilieto kaina. Balandžiui dar nerodo reisų, per toli, nerodomi dar jokie reisai.

     Atsakyti
    2. Rasa

     atsiprasau, apsirikau: ne i balandi, o i geguzi perkelt reiktu.

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      tai per anskti dar, ir balandžiui ir gegužei, reisų nėra sistemoje, neišeis jums to padaryti.

 208. povilas

  sveiki uzsisakiau bilietus is vilniaus i liverpuli turiu skrydzio numeri bet negavau i elektronini pasta patvirtinimo kad nusipirkau bilietus.manau kad suklydau elektronini pasta rasydamas ka daryti tokioja situacijoja ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Povilai,
   susisiekite su atstovais ir patikslinkite el.paštą: (8 37) 750 195.

   Atsakyti
 209. rita

  Sveiki,

  pirkau šiandien bilietus į Paryžių iš Vilniaus ir atgal (sausio pabaiga vasario pirmos dienos). Per kiek laiko turiu gauti juos į el. paštą? Ir kur turėčiau kreiptis jei po tiek laiko nesulaukčiau.

  Atsakyti
 210. Egle

  Laba diena ,
  Man reikia 3 bilietų(2 suaugę, 1 vaikas 9m. ) su registruotu bagažu iki 15kg. kiekvienam, skristi iš Kauno į Norvegiją(Moss,Rygge ) 2012- 11-02, skrendame pirmą kartą. Užsakant bilietus šioje internetinėje svetainėje ar galima iš karto ir užsisakyti bagažą. Jei taip, tai kaip man tą padaryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   taip, pas mus galima ir bagažą ir bilietus užsisakyti, įveskite paieškos kriterijus paieškos lange, kai sistema pateiks rezultatus, sekite nurodymus.

   Atsakyti
 211. viktorija

  laba diena,
  nupirkau mamai bilieta per ryanair.com i Lietuva ,kai gavau patvirtinanti laiska i e-mail,pamaciau kad truksta vienos raides pavardeje,ka reiketu daryti,ar rekia skambinti i raynair ir pranesti ar nereiks keisti pavardes?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   jeigu klaida gale pavardės – nieko tokio, bet pranešti vistiek reikia, telefono numeris: (8 37) 750 195.

   Atsakyti
 212. Daina

  Laba diena, norėčiau Jūsų paklausti, jei planuoju užsisakyti skrydžio bilietus į Vokietiją ir atgal sausio pradžiai, o mano paso ir kortelės galiojimo laikas nurodytas iki 2013-06-23. Be to, spalio mėn man suėjo 45 metai. Ar kelionės metu nebus nesklandumų dėl dokumentų galiojimo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Daina,

   dokumentų duomenys jums bus reikalingi registrujantis skrydžiui, bet neperkant bilietus, todėl dabar ramiai galite įsigyti bilietus, o kai pasikeisite dokumentus, užsiregistruoti skrydžiui su gerais duomenimis.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Jeigu skambintumėte į centrą D.Britanijoje, jie dirba 24 val., Lietuvoje jie savo darbo laiko nenurodo.

   Atsakyti
 213. LINA

  Laba diena, jau tris valandas bandau susisiekti su kompanija numeriu kuris yra duotas, bet nepavyksta ar imanoma issiuti jiem laiska per gmail, man skubiai reikia informacijos.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,

   ne, reikia apsišarvuoti kantrybe ir skambinti.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Pirmiausiai tai susisiekti su aviakompanija: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 214. Virgilijus Juozaitis

  draugas uzsakinejo rugsejo men.bilietus oslas-ryga kai norejom pasidaryti vakar cekina nera nei rezervacijos nr.pinigai is banko isskaiciuoti yra nr.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Virgilijau,
   jeigu pinigai nuskaičiuoti, vadinasi rezervacija yra, tiesiog gal sukklydo cesdamas duomenis registracijai?

   Atsakyti
 215. kris

  sveiki labai reikia pagalbos,atsispausdinus bilietus pastebejau kad jie mazesni nei A4 formato bet matosi viskas yra ir barkodas viskas kaip turi buti tik sumazintas bilietas ant lapo,ar nieko praleis mus su tokiais?nes kitu atsispausdinti nebeduoda

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu barkodas yra, tuomet viskas tvarkoje, praleis.

   Atsakyti
 216. Gintare

  Labas vakaras, turiu tokia problema, pirkau vakar bilietus spalio 26 dienai is Kauno i Stansted ir uzstrigo sistema, palaukiau iki kitos dienos. Negavusi kodo kita diena skambinau jusu nurodytu numeriu noredama suzinoti uzsakytas bilietas ar ne. Ten man pasake, kad uzsakymas nepavykes. po sio ivykio pirkau bilieta is http://www.greitai.lt kai nusipirkau po valandos gavau koda is rynair. gal butu galima susigrazinti pinigus uz neteisingai suteikta informacija??? nemanau, kad cia mano kalte…

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   jeigu yra dvi rezervacijos visiškai identiškos, ryanair pinigus grąžina be problemų, grąžina už antrąją rezervaciją, todėl dabar susisiekite su ryanair, kad jie grąžintų pinigus, tik nežinau, kaip į tai pažiūrės greitai.lt, jie turi savo taisykles ir neaišku, ar jums sugrąžins pinigus už dublikatą.

   Atsakyti
 217. Ieva

  Sveiki, ar galima grazinti bilietus? tiesiog taip susikloste, jog negaliu isskristi

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   ne, ryanair bilietai negrąžinami, galima tik pakeisti datą arba keleivį.

   Atsakyti
 218. Virgilijus Juozaitis

  Sveiki, uzsisakiau Ryanair 2 bilietus is Oslo Ryges i Latvija Riga ir atgal,bet negavau jokio laisko, o pinigai isskaiciutoi is korteles. Gal galite padeti?

  Atsakyti
 219. gintare

  sveiki gal galit pasakyt kur liverpool uk reikia parasyti leidima norint skrist i lietuva nepilnammeciui vaikui su kitu suaugusiu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gintare,
   toks leidimas keliauti su kitu suaugusiu aktualus Lietuvos tarnyboms, Liverpulyje niekas dėl to klausimų nekels, nebent skrendant jau iš Lietuvos.

   Atsakyti
 220. Lina

  Laba diena,

  Užsakydama bilietus parašiau pavardę vardą o ne vardą pavardę, kaip pakeisti? checkino dar nebuvo.
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   niekaip nepakeisite, jeigu ryanair pažiūrės geranoriškai, gal ir nereikės nieko mokėti, jeigu traktuos kaip pavardės keitimą, tuomet suma gali siekti ir 600 Lt., jų tel.: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 221. monika

  laba diena noriu uzsakyti bilietus pilieciui kuris yra is anabos taciau gyvena prancuzijoje ir nori atvykti i lietuva turi viza, kokius duomenis man reiks pildyti norint uzsakyti bilieta?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika,
   jokių, užsakant bilietą reikia vardo, pavardės, el.pašto ir tel.numerio, registruojantis – paso duomenų, jegu vizą turi, daugiau nieko ir nereikia.

   Atsakyti
 222. Aušra

  Pirkom bilietus iš ryanair.com, ten viską rašė litais 332 Lt., tačiau nuo sąskaitos nurašė 354 Lt.Kodėl?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   todėl, kad jeigu nepažymite pirkdama, kad kursas nebūtų keičiamas, jie perskaičiuoja kainą į EUR, po to vėl į LT savo kursu.

   Atsakyti
 223. rima

  Sveiki.Esu nupirkus bilietus is Kauno lapkricio 21d.i Dublina:gryzimas lapkricio 26d.bet gavau pranesima,kad isskrydimo skrydis is Kauno nukeliamas i 23d.taigi man sumazeja dviem dienom.Ar jiems paskambinus,jie gali grazinti pinigus?Ar tiesiog visa skrydi atideti kitokiai datai??

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rima,
   šiuo atveju galimas ir pinigų grąžinimas, ir visos kelionės datų koregavimas (nemokamas), paskambinkite atstovams ir susitarsite: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 224. Agne

  vten kur “Reservation Number“ irasau rezervacijos koda (is saskaitos israso) uzpildau sekanti langeli ir “continue“, taciau tada man meta “ERROR“! (We are unable to locate the itinerary.
  The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record.
  Please verify the information is correct and try again.)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   o paskutinius 4 kortelės, su kuria mokėjote, numerius įvedat?

   Atsakyti
   1. Agne

    taip, rezervacijos koda ir 4 paskutinius korteles numerius. Ir dar pazymiu „View Itinerary“

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Parašykite man el.paštą, nurodytą rezervuojant, skrydžio datą ir maršrutą, aš pabandysiu prisijungti. Informaciją atsiųskite mano el.paštu: z.raudys@bc.lt

     Atsakyti
 225. Agne

  Sveiki, uzsisakinejau bilieta, pinigus nuo korteles nuskaiciavo, taciau jokio patvirtinimo i el pasta negaunu. Turiu Flight Number, bet kai si numeri irasau i Flight Informacion man meta -NO RESULTS.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   pažiūrėkite sąskaitos išraše, jeigu nuskaičiavo pinigus, ten turi būti ir rezervacijos kodas, pabandykite su juo prisijungti ir patikrinti, ar rezervacijos statusas „confirmed“.

   Atsakyti
 226. vitalija

  kaip reikia pakeisti bilieto data? bilietas pirktas internetu skrydis spalio 6d bet tuo metu isvykti nebegaliu pasai policijoje juos man grazins spalio 25d po teismo, kaip pakeisti skrydi spalio 31d???

  Atsakyti
 227. Brigita

  Sveiki, toks painus klausimas, labai sunerimome. Mergaite 15 metu susirgo ir nebeisvyks ryt,turejo lydinti asmeni. Taciau norime nupirkti bilieta po keliu savaiciu, ar leis nupirkti viena bilieta? Lektuve skris jos abu tevai, taciau jie yra nusipirke bilietus anksciau..

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Brigita,
   taip, taip daroma, rezervuokite mergaitei kaip suaugusiam, paskui, prieš registruojantis, praneškite ryanair apie jos amžių ir lydinčių asmenų rezervaciją, tel.: (8 37) 750 195

   Atsakyti
 228. Viktorija

  Tai va, bandau užsisakyti bilietus ryanair, bet nepavyksta, meta kortelės errorą nors tu ką, viską teisingai suvedžiau, pinigų pakankamai, kad bilietas būtų nupirktas, tai klausimas iškilo, kodėl neleidžia man nusipirkti to bilieto, kame viso to šaknys gali būti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Viktorija,
   arba jūsų kortelė netinkamą atsiskaitymams internetu (susiiekite su banku, ją išdavusiu ir išsiaiškinkite), arba buvo kažkokie sistemos techniniai sutrikimai.

   Atsakyti
 229. Agne

  Sveiki, suklydau rasydama pavarde pasiiskambinau i ryainaira viska susitvaarkiau bet iskilo klausimas kiek kartu man teks sumoketi kadangi nelabai gerai suprantu angliskai tai ir nesupratau bilietas pirktas i rygos oro uosta. tad noriu paklausti man atidare kad galiu pakeisti pavarde bet bijau moketi nes pries tai jau kalbedama telefonu pasakiau savo duomenis i ejus i online-chacing meta kad tad likau nesupratus ar tik viena kart uztenka ar ir dar teks tiek pat sumoketi padekit
  Payment #1: Confirmed
  Card Holder Name: Sarunas Svagzdys
  Card Number: DL XXXXXXXXXXXX4004
  Payment Amount 89.52 LVL
  Payment #2: Confirmed
  Card Holder Name: auranmas
  Card Number: DL XXXXXXXXXXXX9054
  Payment Amount 11.50 LVL
  Amount Paid 101.02 LVL
  Amount Due 84.50 LVL
  Payment
  Your Debit/Credit card will be debited the following amount(s)
  Total Payment Amount Including Administration Fee 84.50 LVL (102.8 GBP) More Information

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   čia rodomi 2 mokėjimai dviem skirtingomis kortelėmis, rodoma, kad 101.02 LVL sumokėta, bet dar reikia sumokėti 84.50 LVL

   Atsakyti
 230. Erika

  Sveiki, bandziau uzsakyti bilieta per Raynair. Suvedus korteles duomenis apmokejimui, ismete langeli, kad uztruks apie 45 s. iki pazkutinio zingsnio (itinerary). Prajeo kelios val., kaip buvo tuscias langas taip ir liko. Pinigai kol kas nenuskaityti, prisijungus prie my booking ir pasirinkus 3 option, ismeta uzrasa: We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again.
  Tai reiskia, kad toks bilietas nerezervuotas? Bijau antra karta pirkti, kad 2 kartus nenuskaiciuotu. Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   ai6kiausias rodiklis – pinigų nuo sąskaitos nuskaičiavimas, jeigu nenuskaičiuoti, vadinasi ir rezervacijos nėra.

   Atsakyti
 231. Greta

  Sveiki, jau daugiau nei pora menesiu bandau suorganizuoti skrydi artimiesiems is Lietuvos i Liverpool,UK per ryanair.com, taciau ivedus visas detales gaunu informacija,kad skrydziai i Vilniu,Ryga,Kauna ir dar vienas marsrutas turi kazkokiu suvarzymu ir yra nebevykdomi. Gal galite patarti kodel taip atsitiko,anksciau taip niekad nera buve ryanair.com. Labai aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Greta,
   ryanair gan dažnai nuima nepasiteisinančius komerciškai maršrutus, šį kartą atėjo Liverpulio eilė.

   Atsakyti
 232. meda

  Sveiki,

  ar rezervuojant bilietus tiks lietuviska Master card? Nes Visa electron netinka. parasykit kokios dar lietuviskos netinka. Ir gal galima atsiskaityti bankiniu pavedimu ir r kaip vyksta sis procesas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Meda,
   pas mus galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, ryanair.com – ne, master card ar tiks, ar ne, priklauso nuo to, ar ji kreditinė, arba ar ji pritaikyta atsiskaitymakms internete, apie tai jus gali informuoti tik bankas, išdavęs kortelę.

   Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Informaciją gali suteikti tik bankas, išdavęs kortelę, ar ji skirta atsiskaitymams inetrnete, ar ne.

     Atsakyti
 233. Eglė

  Sveiki. Įdomi situacija man nutiko. Bilietus iš Frankfurto į Kauną pirkau prieš beveik 3 mėnesius, turiu visus rezervacijos kodus orginaliuose laiškuose. Tačiau vienu iš kodu pagal opciją 2 niekaip negaliu padaryti online check in. Rašo, kad duomenys yra neteisingi. Pasirinkus Opciją 3 ir suvedus kitus reikiamus duomenis, skrydis randamas ir galiu registruotis, tačiau rezervacijos kodą rodo visai kitą…
  Kaip taip galėjo nutikti? Laiškuose iš Ryanair rezervacijos kodas nurodomas visai kitas, nei rodomas svetainėje. Tačiau vardas pavardė atitinka, viskas tvarkoj… Įdomu ar registruojantis kodu, kurį jie rodo suradus, nebus keblumu oro uoste? Ar čia turi reikšmės?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Egle,
   tikrai situacija nestandartinė, man neteko su tokia susidurti, tačiau jeigu prisijungiat ir keleivio duomenys teisingi, registruokitės, spausdinkitės įlaipinimo talonus ir skriskite, nematau čia jokio kabliuko tame kode, įlaipinimo talone bus brūkšninis kodas, jį ir skanuos, kodų niekas netikrina.

   Atsakyti
   1. Eglė

    ačiū. Pasidariau check in, atrodo viskas pavyko. Boarding pass turiu. 🙂

    Atsakyti
 234. Vaidas

  Sveiki Swedbank banke užsisakiau mastercard debt kortelę ir norėjau su ja užsisakyti bilietus tačiau to padaryti nepavyksta nes išmeta klaidą, kad negalimas apmokėjimas. ar tai dėl kortelės ar bus įsivėlusi kažkokia klaida

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaidai,
   galimi abu variantai, dėl kortelės susisiekite su banku, žinau, kad swedbank išduotoms kortelėms reikia pakeisti nustatymus, kad galima būtų mokėti internetu.

   Atsakyti
 235. asta

  Uzsakiau vaikui suaugusio bilieta,telefonu issiaisinau,kad turiu 4 val pries skrydi nuvykti i areuosta ir perrasyt bilieta i vaiko,ka tureciau turet su savimi ir ar reikia, kad kartu butu lydintis asmuo,su kuriuo vaikas skrys i Londona.Dekoju.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveki Asta,
   asmuo, kuris skris kartu gali ir nebūti, o su savim reikia turėti vaiko kelionės dokumentus ir bilieto patvirtinimą.

   Atsakyti
 236. Dange

  Sveiki,atsispausdinus ryanair bilieta pamaciau varde 1 klaida ne Ricardas o parasiau Riciardas,kaip manote ar turesime daug problemu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   manau, kad niekias nekreips dėmesio į tai, bet jeigu norite pranešti apie tai aviakompanijai – (8 37) 750 195.

   Atsakyti
 237. Algirdas

  Sveiki,

  sumokėjau už rezervaciją, pinigai nuskaičiuoti, tačiau jokio e-mail’o su rezervacijos numeriu negavau. Skrydis iš Kauno į Londoną, rugsėjo 12 dieną. Mokėjimas nuskaičiuotas rugpjūčio 13 dieną. Ką patartumėte daryti?

  Atsakyti
 238. Ana

  Sveiki,
  „mokant kortele ir nepadėjus varnelės prie punkto, kad mokėtina suma neturi būti perskaičiuojama į kitą valiutą ryanair kursu, galimi ženklūs finansiniai praradimai (jeigu bilietai kainuoja apie 2200 Lt., kaina išauga iki 2400 Lt.)“
  Varnelės nebuvo. Pritaikytas EUR kursas 3.67868 LTL
  *******38.84 EUR Total Paid
  FX rate : 3.67868 LTL
  Total Paid in card holders currency : 142.88 LTL
  Ar tai normalu, kad kursas ne 3.45? Įdomu žioti kitam kartui.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ana,
   ne, tai nenormalu, ta varnelė gan gudriai užmaskuota, manau, kad jos tiesiog neradote, ji atsiranda vedant kortelės duomenis.

   Atsakyti
   1. Ana

    Nepatingėjau ir pakartojau užsakymo procesą 🙂
    Na tikrai jokios varnelės nematau arba labi gerai paslėpta 🙂 Pabandžiau su IE ir Firefox, sakau, kad kuri naršyklė nerodo. Kur jį turi būti? Dalyje „Payment“, maždaug kurioje vietoje, prie kurio lauko?
    Net Print Screen‘ą padariau, galėčiau atsiusti el. paštu.

    Atsakyti
 239. dainius

  sveiki
  drauge mano vardu uzsake man bilieta skrydziui is Londono, bet su ja nera galimybes susisiekti o skrydis uz keliu dienu ir nezinau ka man daryti, nes nezinau savo rezervavimo numerio, nes jos elektroniniame paste viskas yra, bet as jo nezinau. Gal galite patarti ka tokiu atveju daryti? Ar galima kaip nors bilieta parsisiusti i mano el pasta?

  Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Aviakompanija ir telefonu nepasakys rezervacijos kodo, nežinant šių duomenų, reikia sužinoti al.paštą, o kad nežinot maršruto, tai skamba labai keistai, pripažinkit.

     Atsakyti
 240. Greta

  Sveiki, norejau paklausti ar turint bilietus su ryanair vienu marsrutu, uz kazkoki papildoma mokesti, galima ji pakeisti? Jei taip, tai uz koki?
  Ir ar galimas bilietu grazinimas esant tokiai traumai kaip rankos luzis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   iš kortelės pavadinimo galiu spręsti, kad ne, bet tai tiksliai pasakys pats bankas, ar galimi su kortele atsiskaitymai internetu, ar ne.

   Atsakyti
 241. zyle

  Sveiki,
  ar teisingai supratau, jog Master Card Debit kortele atsiskaityti negalima norint http://www.ryanair.com tinklalapyje nusipirkti bilietus?
  Siandien atlikau visas operacijas, bet iki siol negavau jokios info i savo pasta apie rezervacijos koda, o taip pat pasitikrinus saskaita neaptikau pinigu nuskaiciavimo, todel ieskau priezasties.
  Dekoju uz atsakyma

  z

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   teoriškai tokia kortele atsiskaityti galima, tačiau jeigu tai swedbank išduota kortelė, reikia savo paskyroje pasikeisti nustatymus, kad būtų galimas atsiskaitymas internetu, jeigu nėra patvirtinimo ir pinigai nenuskaičiuoti, tai greičiausiai mokėjimas ir nepraėjo.

   Atsakyti
 242. Enrika

  Sveiki, ką įrašyti atliekant online check in į langelį, kuriame prašo nurodyti paskutinius keturis kortelės skaičius, tačiau už bilietus sumokėjau banko pavedimu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Enrika,
   rinkitės registracijai „Option2“ arba „Option3“, ten kortelės duomenų nereikia.

   Atsakyti
 243. sventuole

  sveiki,nusipirkau bilietus per ryanair i lietuva ir pameciau uzrasus rezervavimo numerius ir pasto negavau su rezervavimo numerius.ka tuo atveju daryti. Aciu uz atsakyma ;]

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   Užsiregistruokite skrydžiui pasirinkdama „Optinos3“, ten reikia išskridimo datos, el. pašto, nurodyto rezervuojant ir maršruto, atsispausdinkite įlaipinimo taloną ir viskas, to pilnai užtenka.

   Atsakyti
 244. Paulius

  Kodėl šiame puslapyje užsakant Ryanair bilietus leidžiama pasirinkti tik 15 kilogramų bagaža, nors kaina už tą svorį nurodoma kaip ir 20 kilogramu, t.y. 95 litai. Ačiū už atsakyma 😉

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Pauliau,
   dėl techninių galimybių stokos negalime pasiųlyti 20 kg., o kaina 15 kg. šiuo metu (aukštasis sezonas) yra 25 – 30 EUR (priklausomai nuo skrydžio), 20 kg. – 35 – 40 EUR

   Atsakyti
   1. Paulius

    O ka turite galvoje sakydami del „techniniu galimybiu stokos“?

    Atsakyti
    1. Paulius

     Kitas dalykas, skrydziai, kuriuos norejau uzsisakyti tikrai ne „aukstajam sezonui“, o lapkriciui. Ryanair`o puslapy kaina, kuria jus nurodote 15-kai kilogramu is tikruju yra 20-ciai. Tai nebe labai suprantu ar jus taip uz tarpininkavima pinigus pasiimat ar kas cia yra. 😉 Bet aisku, niekas gi nevercia bilietu pirkti cia.
     Sekmes Jums ir dekoju uz atsakymus.

     Atsakyti
     1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      Mes nurodom kainą tokią, kokia yra dabar, tiesiog techniškai negalime jos nurodyti lapkričiui mažesnės, kai baigsis aukštasis sezonas, sumažinsim, o dabar užsakant rezervavimo metu bagažo kaina perskaičiuojama ir sumažinama, jeigu ji mažesnė negu mūsų nurodyta,

    2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Tai, kad technologija, kurios dėka mes galime pasiųlyti ryanair skrydžius čia neturi techninių galimybių užsakyti 20 kg. bagažo.

     Atsakyti
 245. ILONA

  Sveiki turim maza 3kg.suniuka jorka.Kiek kainuotu jam kartu su mumis skristi i Anglija?Ar suniukas galetu keliauti kartu salone?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ilona,
   deje, ryanair negabena gyvūnų jokiomis sąlygomis.

   Atsakyti
 246. Ausra

  sveiki,
  Gal zinote kodel, pasirinkus bet kokia krypti Raynair puslapyje as negaliu matyti bilietu kainu, nes reikia suvesti kazkokius slaptazodzius, kuriuos kiek bevesciau vistiek rodo, kad jis neteisingai suvestas?
  Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aušra,
   taip ryanair.com tinklalapy yra padaryta dėl to, kad kiti neskanuotų jų puslapio (saugumo) ir neteisingai suvedus rodomą raidžių kombinaciją kainos neparodys, tikriausiai padarote klaidą vesdama, tikrinkite kainas pas mus, čia jokių kodų vesti nereikia.

   Atsakyti
 247. Vytenis

  Sveiki, noreciau paklausti, kai padarai online check in tai boarding pass yra tik