Pagrindinis Švedijos uostas – Geteborgas

pagal | 2010-10-25

Pigus skrydziai i GeteborgaGeteborgas (šved. Göteborg) – pagrindinis Švedijos jūrų uostas, antrasis pagal dydį miestas šalyje, vakarų Getalando apskrities centras. Išsidėstęs šalies pietvakarinėje pakrantėje. Išlikusios Forts Lejonet („Liūto“) ir Kronan („Karūnos“) tvirtovės, 1633 m. pastatyta katedra, Kristinos bažnyčia (1648 m.), yra kultūros, jūrų, gamtos istorijos muziejai. Iš parkų didesni yra Slottskogen, botanikos sodai, Trädgårdsföreningen („Sodų draugija“), Liseberg pramogų parkas. Mieste yra universitetas (įkurtas 1891 m.), technikos universitetas (nuo 1829 m.).

Pigus skrydziai i Geteborga

Šį miestą galima pasiekti skrendant tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno. Iš Vilniaus oro uosto pigus skrydziai i Geteburga (https://avia.lt/skrydziai/salys/Švedija/Gioteburgas/) vykdomi aviakompanijų Skandinavian Airlines (per Kopenhagą) į Landvetterio oro uostą, Finnair (per Helsinkį), Brussels Airlines (per Frankfurtą ir Briuselį). Iš Kauno skrydžius vygdo taip pat Air Baltic ir Air Berlin (per Rygą ir Berlyną), Skandinavian Airlines (per Oslą).

Patogiausia iš Kauno oro uosto skristi į Geteborgą yra tiesioginiu reisu, kurį vykdo aviakompanija Ryanair.  Kainos į vieną pusę apie 49 Lt.

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.