Barselona – Katalonijos sostinė

pagal | 2010-10-25

BarselonaBarselona – nuostabus miestas Ispanijos šiaurės rytuose, Katalonijos regiono sostinė ir provincijos centras. Tai didelis jūrų uostas, tarptautinis oro uostas, vienas iš svarbiausių visos Ispanijos ekonomikos ir kultūros centras. Tai yra labiau kosmopolitiškas miestas, kadangi jame esantys restoranai, barai, kavinės, naktiniai klubai visuomet yra pilni žmonių. Aplankyti ir pamatyti galima labai daug ką – pradedant nuo garsiosios Barselonos katedros, operos rūmais, olimpiniu kaimeliu, Montseratos vuonuolynu ir baigiant garsiais Barselonos muziejais. Tiems, kas skaičiuoja savo finansus ir stengiasi minimaliomis sąnaudomis  pamatyti kaip įmanoma daugiau, siūlau aplankyti vietas, kurios yra nemokamos, tačiau gana įspūdingos. Vienas įspūdingiausių nemokamų objektų – Gaudi parkas, žymusis meno centras. Jis vilioja savo nemokamais koncertais ir parodomis. Ne ką mažiau įspūdinga ekskursija į Montjuic (kalva, iškilusi 213 m virš Barselonos uosto, kurioje gausu muziejų, galerijų, naktinių klubų). Arba tiesiog kirų stebėjimas, kuris sukels tikrai daug emocijų, kadangi čia jų yra tikrai daug. Kalbant apie transportą, tai iš oro uosto iki centro patogu važiuoti su Aerobus (kainuoja į vieną pusę 5,05 euro). Aerobust nuveža iki pat Plaza Cataluña, o iš ten jau galima ir taksi važiuoti.

Pigus skrydziai i Barselona

Kalbant apie nuvykimą į pačią Barseloną oro transportu, iš Lietuvos galima skristi tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno. Iš Vilniaus  pasirinkimas yra nemažas – Air Baltic per Rygą, (kainos nuo 250 Lt į vieną pusę), LOT  per Varšuvą (kainos nuo 449 Lt į vieną pusę), taip pat aviakompanija Finnair per Helsinkį.

Iš Kauno skrendama taip pat Air Baltic per Rygą, Air Baltic su Span Air per Rygą ir Berlyną arba Stokholmą, Briuselį ar Miuncheną.
Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Barseloną (https://avia.lt/skrydziai/salys/Ispanija/Barselona/) yra tik iš Vilniaus su aviakompanija Ryanair.  Skrydžiai vykdomi du kartus per savaitę. Kainos į vieną pusę nuo 50 Lt (jei bilietą rezervuosite pačios aviakompanijos www.ryanair.com  puslapyje, tačiau tam reikia kreditinės kortelės), ir apie 79 Lt jei bilietą užsakant  avia.lt puslapyje (galima atsiskaityti pavedimu).

Tvarkaraštis, galiojantis šiuo metu:

Vilnius – Barselona

Trečiadieniais

18:20 – 20:35

Sekmadieniais

20:10 – 22:25

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.