Bristolis – Anglija

pagal | 2010-10-25

BristolisJeigu norite pajusti, kas yra tikroji Anglija, siūlau būtinai aplankyti neoficialią Vakarų Anglijos sostinę – Bristolį, išsidėsčiusį prie Bristolio įlankos. Nesu buvęs šiame mieste, tačiau pasiklausius draugų pasakojimų ir pasidomėjus šiuo miestu, manau tikrai verta jį aplankyti. Palyginimui – tai yra daugmaž Vilniaus dydžio miestas. Visą miestą pamatyti galima skrydžiu karšto oro balionu, arba kelione valtimi.  Įdomu yra tai, kad šiame mieste buvo gaminami žymieji viršgarsiniai keleiviniai Conkorde lėktuvai. Taip pat šį miestą garsina įspūdingas Clifton’o kabantis tiltas, mieste pradėti gaminti prabangūs automobiliai, o pačioje miesto senamiesčio širdyje įsikūręs ne vienas autentiškas angliškas pub’as. Taip pat verti dėmesio Bristolio akvariumas, galerijos ir muziejai, dvarai, urvai ir kitos lankytinos vietos. Netoliese galima aplankyti mažiausią Anglijos miestą  – Velsą, kuris išsiskiria savo didingumu ir grožiu. Ir galima dar vardinti ir vardinti…Draugų nuomone, gera tiesiog pabūvoti seniausiame Bristolio pub’e, paragauti angiško sidro ir alaus, pamatyti Bristolio prekybos centrą ir pavakaroti prie atsisveikinimo stalo prieš grįžtant į Lietuvą.

Pigus skrydziai i Bristoli

Pabandykime apžvelgti, kokia yra padėtis norint pasiekti šį Anglijos miestą oro transportu. Visų skraidinančių aviakompanijų neminėsiu, gal tik keletą – iš Vilniaus skristi reikėtų su dviem persėdimais – Air Baltic ir KLM Royal Dutch Airlines per Rygą ir Amsterdamą, Estonian Air su Brussels Airlines pe Taliną ir Amsterdamą (kainos svyruoja nuo 600 Lt į vieną pusę su mokesčiais). Iš Kauno Air Baltic ir Air France per Rygą ir Paryžių ir vėlgi tos pačios aviakompanijos, kaip ir iš Vilniaus.

Aviakompanija Ryanair šiuo atžvilgiu siūlo patogiausius ir tikrai pigiausius skrydžius į šį miestą tiesiogiai iš Kauno. Pigių skrydžių į Bristolį  kainos rezervuojant www.ryanair.com puslapyje yra nuo 40 Lt į vieną pusę su mokesčiais, neturintiems kreditinės (kurios reikalaujama perkant aviakompanijos puslapyje) siūlau bilietus pirkti avia.lt (https://avia.lt/skrydziai/salys/Didžioji_Britanija/Bristolis/)internetiniame bilietų pardavimo puslapyje.

Galiojantis skrydžių tvarkaraštis:

Kaunas – Bristolis
Antradieniais
22:05 – 22:55
Ketvirtadieniais
11:45 – 12:35
Šeštadieniais
11:45 – 12:35
Sekmadieniais
22:05 – 22:55

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.