Edinburgas – tiltas tarp Škotijos ir Skandinavijos

EdinburgasEdinburgas yra svarbus prekybos centras, jungiantis Škotiją su Skandinavija ir žemynine Europa. Per paskutinius dešimtmečius Leito uosto reikšmė yra gerokai sumažėjusi. Labiausiai Edinburgas garsėja Edinburgo pilimi ir Holyrood rūmais.

Į vakarus nuo šio miesto centro veikia tarptautinis Edinburgo oro uostas – didžiausias Škotijoje ir septintas pagal keleivių skaičių Jungtinėje Karalystėje. Jis tik keliais kilometrais nutolęs nuo pačio Edinburgo centro. Keleivių skaičius šiame oro uoste kasmet labai stipriai auga, ypač nuo 1997 m. (2009 m. buvo pervežta daugiau nei 9 mln. keleivių).

Pigus skrydziai i Edinburga

Iš Vilniaus oro uosto pigus skrydziai i Edinburga vykdomi kelių aviakompanijos, tačiau visi su bent vienu arba dviem persėdimais. Keletas aviakompanijų: Skandinavian Airlines (per Kopenhagą) Aer Lingus (per Dubliną), Brussels Airlines (per Briuselį).
Iš Kauno oro uosto pigūs skrydžiai į Edinburgą (https://avia.lt/skrydziai/salys/Didžioji_Britanija/Edinburgas/) galimi su dviem persėdimais  – Air Baltic ir Skandinavian Airlines (per Rygą ir Kopenhagą), Air Baltic ir KLM Royal Dutch Airlines (per Rygą ir Amsterdamą), Air Baltic” ir Air France (per Rygą ir Paryžių).

Tiesiogiai į šį Edinburgo uostą iš Kauno skraido tik Ryanair. Skrydžių kainos apie 90 Lt. į vieną pusę (šiuo metu, akcijų metu būna ir apie 30-40 Lt.).

Kaunas– Edinburgas
Ketvirtadieniais 12:10-13:00
Sekmadieniais 17:10-18:00

Ryanair bilietai pigiau

This entry was posted in Pigūs skrydžiai į Edinburgą and tagged , . Bookmark the permalink.

9 Responses to Edinburgas – tiltas tarp Škotijos ir Skandinavijos

 1. geraldas says:

  tai spalio menesi skrydzei dar vyks man reik zinoti bu as ryojuj turiu skridi i lietuva ir nezinau ka daryti vaziuoti i oro uosta ar ne

 2. valentinas says:

  Gerbiamieji, kiek maciau i Edinburga pastoviai pilni lektuvai skrido, ir dukra skrido, pilnas lektuvas, tai koks cia komercinis nepasitvirtinimas…? Pilna Skotija lietuviu, kurie ir dirba ir studijuoja ir skraido… galiausiai pabrangtu kazkiek, jei jau neapsimoka ar bent reciau butu reisai, bet ne visiskai nutraukti…

  • Zilvinas says:

   Sveiki Valentinai,
   aviakompanija mato realų apkrovimą, jeigu pvz. 40 % reisų užpildyti 80 %, o pvz. likę 60 % tik 30 %, tai ir neapsimoka, aviakompanija tikrai mato skaičius ir be reikalo komerciškai sėkmingo reiso nenuimtų.

 3. agne says:

  tai nebebus skrydziu i skotija visai????? tai ka daryti zmonem? kaip iki ten nusigauti jeigu nuimami skrydziai???

  • Zilvinas says:

   Sveiki Agne,
   taip, skrydžiai nuimami, tiesiogiai ir patogiai nuskristi jau nebeišeis, bet su persėdimu skrydžiai iš Vilniaus vistiek bus, bet aišku jau brangesni.

 4. Edita says:

  Sveiki, nenutraukite PRAAAŠAUUU skrydžio iš Kauno į Edinburgą, nes jis LAAABAI REIKALINGAS tiek mums, tiek mūsų tėvynainiams, gyvenantiems Škotijoje.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita,
   reisas dėl to ir nutraukiamas, kad nepasitvirtino komerciškai (nebuvo pakankamai užpildomas), na bet dar iki spalio pabaigos juo galima pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *