Vietos lėktuve bus priskiriamos iš anksto

pagal | 2013-11-06

Ryanair informavo, kad nuo 2014 m. vietos lėktuve bus priskiriamos iš anksto. Tai bus daroma likus 24 val. iki skrydžio. Galimybė rezervuotis konkrečią vietą už 5 EUR taip pat išliks. Šiuo žingsniu siekiama išvengti betvarkės įlaipinimo metu, kai lenktyniaujama ir varžomasi dėl vietos.

Sodinimas

Kol kas nėra aišku, ar kartu skrendantys keleiviai bus sodinami šalia, ar bus išmėtomi bet kaip. Jeigu bus pasirinktas antrasis variantas, tuomet bus akivaizdu, kad siekiama ne sumažinti betvarkę įlaipinimo metu, bet vėl gi papildomai užsidirbti. Kartu skrendantys keleiviai bus priversti susimokėti 5 EUR už vietą, jeigu norės sėdėti kartu.

Lėktuvų bilietai pigiau

6 komentarai

 1. Arturas

  Sveiki, norejau paklausti nuo kokios dienos tiksliai prasideda vietu paskyrimas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Artūrai,
   darant „check-in“.

   Atsakyti
 2. Ramune

  Sveiki.Pirkau bilieta is UK i Lietuva ir atgal.I viena puse vieta lektuve rezervavau,o gryzimui kazkaip praziopsojau.Ar dar galiu,jau turedama bilieta ,rezervuoti vieta lektuve gryzimui ir kaip tai padaryti?

  Atsakyti
 3. Ruta

  Sveiki,
  ryanair svetainėje pirkau bilietus vasarai ir buvo leidžiamas vietų pasirinkimas:1 vietos pasirinkimas 19 lt. Tai buvo įskaičiuota į galutinę bilieto kainą. Tai vadinasi, registruojantis skrydžiui jau turėtų būti tos vietos įrašytos bilietuose? Tikiuosi, jau nereikėtų jokių papildomų mokesčių?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rūta,
   jeigu pirkdama sumokėjote už konkrečios vietos paskyrimą, ją ir gausite, jeigu ne, tuomet priskirs kažkokią iš anksto (pamatysite registruojantis skrydžiui) ir tai bus nemokama (tokia informacija iš ryanair, bet praktikoje kol kas tai nevyksta, todėl gali ir keistis kažkas).

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.