Rankinis bagažas lėktuve tik pirmiems 90 keleivių

pagal | 2014-03-19

Nuo 2013 m. gruodžio 30 d., pasikeitus ryanair rankinio bagažo gabenimo taisyklėms (buvo leista gabenti su savim lėktuvo salone dar vieną, papildomą, rankinio bagažo vienetą) juose atsirado nedidelis ir plačiai neskelbtas pakeitimas. Ryanair nusprendė, kad jų lėktuvuose telpa tik pirmųjų 90 keleivių rankinis bagažas. Visų kitų rankinis bagažas bus skraidinamas bagažo skyriuje (tai nemokama, kuprinę ar tašę paims prieš pat lipant į lėktuvą). Iš pirmo žvilgsnio jokio pavojau tame nėra. Tačiau dabar,  gabenant  vertingesnius daiktus (kompiuterį, fotoaparatus ir pan.) reikia stengtis atvykti į įlaipinimą pirmesniems, kad jūsų rankinis bagažas tikrai liktų su jumis visos kelionės metu.

Kaip išvengti

Yra ir kitas, mokamas pirmumo garantijos būdas – išsipirkti iš ansto pirminio įlaipinimo „priority boarding“ arba konkrečią vietą lėktuve.  Tuomet galėsite patekti į lėktuvą pirmame devyniasdešimtuke.
Beje, tokiu atveju, kai rankinio bagažo neleidžiama neštis į saloną, rankines neštis su savimi leidžiama.

Lėktuvų bilietai pigiau

20 komentarų

 1. Erika

  Sveiki.ruksejo 30D užsakytas bilietas iš Vilniaus i liverpuli kas būtų galima ir ko negalima su savimi tureti? Skrisiu pirma karta tai Man aktualu. Koks svoris daiktu turėtų būti? Ir ar nekils nesklandumų nuvykus i liverpuli pasiekt reikiamą vietą nes girdėjau kad muitines dar reiks praait prasau atsakykit Man tai labai svarbu ir dar kokių konkrečių dokumentų reikia vykstant i šalį ar užteks ir Paso?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,

   skrendant į Liverpulį galite keliauti su pasu arba asmens tapatybės kortele, abu dokumentai tinkami.Muitinės patikros Liverpulyje praeiti nereikia, nebent vežtumėtės deklaruojamų daiktų (grynųjų virš 10 000 €, meno dirbinių, didelį kiekį prekių pardavimui). Leistinas rankinio bagažo svoris yra aprašytas čia:
   http://ryanairbilietai.lt/ryanair-bagazas/

   Atsakyti
 2. Lana

  Sveiki.nusipirkau i Airija priority bilieta su bagazu 20 kg.ar galeciau paimti dar ir rankini bagaza i lektuva su savimi?labai skubiai reikia atsakymo.aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lana,
   taip, galite, nepriklausomai nuo to, ar turite registruotą bagažą ar ne, rankinio visada priklauso: 1 vnt. – 10 kg. išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm + 1 vnt. 35cm x20cm x 20cm (nepamirškite, kad į lėktuvo vidų bagažą gali pasiimti tik pirmi 90 keleivių).

   Atsakyti
 3. Darius

  Sveiki,

  Skrydžiui nusipirkau lagaminą, kurio etiketės nurodo informaciją „Size: 55 cm (x35x20/23cm), weight: ca. 2,4 kg., volume: ca. 33/39 ltr. „, o taip pat nurodyta : „rankinis bagažas. Šis produktas su oficialiais reikalavimais dėl rankinio bagažo. Dėl pajėgumo apribojimų tam tikri oro vežėjai ar taiko papildomus apribojimus dydžiui ir / ar svoriui. Gamintojas negali būti atsakingas, už oro vežėjų taikomas kitus įsiregistravimo standartus. Tad klausimas : ar toks lagaminėlis (tokių išmatavimų) atitinka rankinio bagažo standartus ir koks turėtų būti rankinio bagažo maksimalus svoris?

  Dėkoju

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dariau,
   Leistinas ryanair rankinio bagažo maksimalus svoris yra 10 kg., išmatavimai – 55cm x 40cm x 20cm, jūsų lagaminas tinkamas pagal gabaritus, o svorio neviršyti turite jau jūs pats.

   Atsakyti
 4. Lina

  sveiki,ruosiames skristi is Vilniaus i Liverpuli su 7 men vaiku.Ar galima i lektuva nestis iskarto padaryta misinuka (330ml) ir dar vandens ar sulciu? kaip del tireles? ir ar galima tureti termosiuka (0.5 l) su karstu vandenuku?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,
   taip, kūdikiui galima turėti skysčius talpose virš 100 ml., tai leidžiama.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vitalijau,
   taip, galima, bet tai jau bus atskiras rankinio bagažo vienetas.

   Atsakyti
 5. julija

  sveiki. skrisiu su kudikiu kuriam 3men is stansted i kauna. turesiu vezimeli kuri priduosiu bagazo skyriuje.dar su savim turesiu bagaza 15kg, 10kg rankini lagamina ir rankinuka.kiek zinau sitie priklauso man. vaikui vezimas bet daug kas sako kad vaikui priklauso ir 5kg tasyte ir vezimas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Julija,
   taip, vaikui priklauso ir nemokamai vežamas vežimas, ir dar papildomai 5 kg. rankinio bagažo.

   Atsakyti
 6. Vesta

  Sveiki,
  Uz savaites skrisiu su 1.5 menesio kudikiu. Noriu nestis kudiki automobilinej kedutej. Ar galiu su ja eiti iki pat lektuvo ir ja ten atiduoti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vesta,
   iki lėktuvo galima eitu su sudedamu vežimėliu, kėdutę geriau atiduoti į bagažo skyrių iš anskto.

   Atsakyti
 7. SIma

  Labas vakaras, skrendu su nepilnameciu vaiku, turim issipirke vietas. Tai kaip suprantu mes galim eiti kaip ir su priority. Ar turim stoveti su visai eileje kuriems priskirtos vietos automatiskai. Aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   ne, kaip priority išsipirkę keleiviai jūs eiti negalite, jums reikia stovėti bendroje eilėje.

   Atsakyti
 8. Kamilė

  Sveiki,ar galima pasiimti i lėktuvo saloną nešioojama kompiuretį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kamile,
   taip, galima, bet turite turėti ne daugiau 2 vnt. rankinio bagažo bendroje sumoje.

   Atsakyti
 9. Rita

  Sveiki, Jei papildomos rankinės perimetras tikrai neviršija nurodytų išmatavimų, bet skaičiai neatitinka (10x15x38) – ar nebus problemų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rita,
   jeigu bendra suma tokia pati ir tašė minkšta, tuomet neturėtų kilti problemų.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.