Naujos Ryanair bagažo gabenimo taisyklės

pagal | 2017-09-07

Ryanair išplatino pranešimą, kad nuo 2017 11 01 d. keičiasi registruojamo ir rankinio bagažo pervežimo taisyklės aviakompanijos skrydžiuose. Kompanijos atstovai pakomentavo, kad pakeitimai įvedami siekiant sumažinti rankinio bagažo, pervežamo lėktuvo salone, kiekį. Ryanair naudojamos modifikacijos orlaiviuose, pervežančiuose 182 keleivius, kiekvieno skrydžio metu reikia sutalpinti 364 rankinio bagažo vienetus. Kylančios problemos su vietos bagažui paieška sukelia nemažai nesklandumų, ko pasekoje dalis reisų vėluoja  išskristi laiku.

Ryanair bagažo pasikeitimai, įsigaliojantys nuo 2017 11 01 d.:

 • didinamas mažiausias leistino registruojamo bagažo svoris iki 20 kg. (buvo 15 kg.);
 • iki 25 € mažinama registruojamo bagažo vieneto pervežimo kaina  (buvo 35 €);
 • 2 rankinio bagažo vienetus į lėktuvo saloną galės neštis tik keleiviai, įsigiję „įlaipinimo pirmenybės“, „Plus“, „Flexi Plus“ bei „Family Plus“ paslaugas;
 • keleiviai, keliaujantys su leistinais 2 rankinio bagažo vienetais ir neįsigiję nei vienos iš anksčiau paminėtų paslaugų, didesnį rankinio bagažo vienetą turės palikti prie lėktuvo durų Ryanair darbuotojams, kurie patalpins krepšius į bagažo skyrių, o atsiimti bagažą reikės jau atvykus į galutinį kelionės tašką, kartu su registruojamu bagažu (paslauga išliks nemokama). Į lėktuvo saloną bus galima neštis tik mažąjį rankinio bagažo vienetą.

Lėktuvų bilietai pigiau

97 komentarai

 1. Kornelija

  Laba diena, norėčiau sužinoti ar galima prieš atiduodant lagaminą į registruoto bagažo skyrių (praėjus visas bagažo patikras) pasiimti su savimi į lėktuvo saloną nešiojamajį kompiuterį ir mažą rankinį bagažą? Nes į 55x40x20 tilps iki 10kg, tačiau į mažiuką ne.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kornelija,
   nešiojamas kompiuteris ir mažas rankinis bagažas turi būti tas pats vienetas, ta pati talpa.

   Atsakyti
 2. GRAZINA

  Laba diena viename atsakyme jus paminejote kad pirktus daiktus oro uoste reikia butinai sutalpinti i abu rankiniu krepsius bet kaip tai padaryti weigh vienas is ju paimtas bagaza?Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Gražina,
   jūs cituojate mano atsakymą, kai dar buvo leidžiama nemokamai imti į lėktuvą 2 rankinio bagažo vienetus, nuo lapkričio 1 d. bus galima nemokamai vežtis tik vieną ir į jį reikės sutalpinti oro uoste įsigytus daiktus.

   Atsakyti
 3. Saulius

  Sveiki,
  Pasikeitusios taisyklės neleidžia 10kg bagažo neštis su savimi.Norėjau paklausti kaip rasti bagažo atsiėmimo skyrių atvykus į didelį oro uostą?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sauliau,
   visas bagažas, tiek rankinis 10 kg., tiek registruotas, atiduodamas toje pačioje vietoje, bagažo atsiėmimo skyriuose.

   Atsakyti
 4. Ernestas

  Sveiki, jeigu aš su savimi į lėktuvą pasiimsiu , kuprine ir nešiojamąjį kompiuterį su kompiuterio kuprine , ae man bus galima tai padaryti ?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ernestai,
   taip, galima, tik kuprinės neleis imti į lėktuvo vidų, reikės atiduoti įlipant į bagažo skyrių, su savimi neštis galėsite tik kompiuterį.

   Atsakyti
 5. Justina

  Laba diena,

  noriu i lektuva isinesti kompiuteri. ar galima?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   galima, bet jis bus skaitomas kaip mažasis rankinio bagažo vienetas.

   Atsakyti
 6. Edgaras

  Laba diena. Skrisim is Atėnų i Lt. Ar galime duty free parduotuveje nusipirkti alyvuogiu aliejaus 1 l ar net 3 litrus? Kaip suprantu nera ribojamas skysciu kiekis ir jį neskis atskirame maišelyje reiktų? Ar dar yra kažkokie apribojimai ar taisykles su skysciais pirkais duty free parduotuveje;)

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Edgarai,
   skysčiai ribojami tik praeinant patikrą oro uoste, tranzitinėje zonoje galite jų pirkti kiek reikia, jokių apribojimų nėra. Tik atkreipkit dėmesį, kad į ryanair saloną galima neštis 1 rankinio bagažo vienetą, todėl viską, ką turėsite su savimi, reikės sutalpinti į vieną nedidelį krepšį.

   Atsakyti
 7. Laura

  Laba diena,
  skrendu su rankiniu bagažu, pirkau paprastą bilietą. Ar rankinis bagažas gali būti nemokamai atiduotas, kur įprastai atiduodamas registruotas bagažas, ar jį reiks neštis per patikrą ir atiduoti tik prie vartų?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   bagažą reikia neštis su savim iki įlaipinimo vartų, ten jau jį paims ir atsiimsite kartu su kitais registruotais bagažais.

   Atsakyti
 8. Indre

  Laba diena, ar galima i rryanair rankini bagaza deti nuotrauku remeli. Ir kaip gabenti veidrodini fotoaparata su objektyvais? Galima tureti specialioje aparato rankineje salone ar turiu deti i rankini (10kg) bagaza ar i registruota bagaza?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Indre,
   į saloną galima imti 2 vnt. bagažo – didesnį ir mažesnį. Didesnis, jeigu neįsigysite papildomų paslaugų, keliaus į registruojamo bagažo skyrių, o mažesneme galite turėti fotoaparatą. Rėmelį vežtis gallima.

   Atsakyti
 9. Justina

  Laba diena,
  nusipirkau lėktuvo bilietus be registruoto bagažo, tačiau dabar matau, kad norėčiau jį įsigyti papildomai. Abu skrydžiai (pirmyn ir atgal) – jungtiniai (taigi, nors iš viso 2 bilietų užsakymai, viso – 4 skrydžiai). Ar įsigyjant registruotą bagažą turėčiau mokėti pagal užsakymų skaičių, t.y. du, ar pagal skrydžių skaičių, t.y. keturis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   jeigu jungtiniai paties ryanair skrydžiai, tuomet po 1 bagažą į kiekvieną pusę. Jeigu skrydžiai jūsų pačios sudėlioti ir yra 4 atskiri bilietai, tuomet ir 4 atskirus bagažus reikės pirkti.

   Atsakyti
   1. Justina

    Bilietus pirkau ne tiesiogiai per Ryanair, o per vieną bilietų platintoją, tačiau tai nėra keturi skirtingi bilietai, o du skrydžiai, kiekvienas su vienu persėdimu, be to persėdimo kaina tiesiogiai įskaičiuota į visą tos krypties bilieto sumą. Pvz. Skrydis Vilnius – Porto, persėdimas Milane. Vienas bilietas, viena bendra bilieto kaina, tik du boarding pass: vienas pateikiamas Vilniaus oro uoste, kitas – Milano.

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Jūs įsigijote 4 tarpusavyje nesusijusius bilietus, norint įsigyti registruojamą bagažą, reikės įsigyti 4 atskirus bagažus.

     Atsakyti
 10. Erika

  Sveiki,
  Noriu pirktis lagamina ,issirinkau 55*40*20 ismatavimu,ar jis nebus apmokestintas kaip registruotas?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Erika,
   jūsų nurodyti išmatavimai yra tinkami rankiniam bagažui, jis nebus apmokesdintas kaip registruojamas.

   Atsakyti
 11. Krisitna

  Sveiki,
  Vykstu su kudikiu is UK i LT ir norejau suzinoti ar galima vestis sausa misini koki kieki jo galiu vestis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Kristina,
   kūdikiui vežtis galima, kiekis neribojamas.

   Atsakyti
 12. Vaiva

  Sveiki, ar galima keliauti su rankiniu lagaminu kurio ismatavimai 50cm-ilgis, 36cm plotis ir aukstis 22 cm? jis nebus perkrautas ir tie du cm susispaustu, ar nekils problemu?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaiva,
   jeigu susispaustų, tuomet viskas gerai, galima.

   Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Krsitina,
   jūsų lagamino tiesiog nepriims kaip rankinio bagažo, turėsite už jį sumokėti kaip už registruojamą (oro uoste – 40 €, internetu iš anksto – 25 €).

   Atsakyti
 13. simona

  Sveiki ar rankiniame bagaze galima vestis termo puodeli (metalinis) tuscia vešimes

  Atsakyti
 14. natalija gubova

  Labas! skrendu i Londona su PRIORITY. Ar supratau teisingai- 1 registruotas bagazas 20 kg ir plius lagaminas ar tashe 10 kg ir maza tashite? ir dar- tas registruotas kur 20 kg -kokios ishmeros? Aciu!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Natalija,
   taip, dėl bagažo rankinio teisingai, dėl registruoto – tik jeigu išsipirkote. Registruojamo bagažo leistini išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis).

   Atsakyti
 15. Onute

  Laba dieną, kiek žinau lagaminas turi būti iki 10kg.
  Bet aš neturėsiu lagamino man jį pakeis kuprinė. Ar į ją galiu dėti 10kg? Man ji vietoje lagamino.
  O ar kuprinę galima neštis į saloną?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Onute,
   gali būti kuprinė, lagaminas ar tašė, tai nesvarbu, svarbu, kad bagažas atitiktų leidžiamus svorio ir gabaritų apribojimus. Į lėktuvo saloną galima neštis 10 kg. lagaminą tik tuo atveju, jeigu esate išsipirkusi pirmenybinio įlaipinimo paslaugą.

   Atsakyti
 16. Justina

  Sveiki, kūdikiui iki 2metų priklauso 5kg bagažas, ar yra išmatavimų ribojimai? jį taip pat pasiims į bagažo skyrių? Vežimuką, kurį galime vežtis iki durų, pasiims į bagažo skyrių? Ar reikia jį papildomai registruoti? Pirmenybinio įlaipinimo neturime. Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,
   kūdikio rankinis bagažas neturi apribojimų išmatavimams ir pasiimti jį galima į lėktuvą, į bagažą atiduoti nereikia. Vežimą reikia užregistruoti ir galima atiduoti prie pat lėktuvo durų, ten pat ir atsiimti.

   Atsakyti
 17. Laura

  Sveiki,
  Kur tiksliai, pasikeitus reikalavimams, reikia palikti lagaminą prieš skrydį, jeigu neturiu pirmenybinio įlaipinimo (neregistruotas, 50-40-20 lagaminas)? Ar teisingai suprantu – lauke, prieš pat lipant į lėktuvą? O atvykus atsiimti taip pat lauke? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Laura,
   lagaminą reikia palikti prie lėktuvo durų, o atsiimti – kartu su registruojamu bagažu tam skirtoje vietoje oro uoste.

   Atsakyti
 18. Albertas

  Sveiki,
  ar galima į lektuvo saloną kaip po su mažu bagažu eiti su kuprine, jei neperki jokių papildomų paslaugų (priority, flex ir etc.) ?
  Ar standartinė kuprinė bus priskirta prie didelio bagažo ir pateks į krovinių skyrių?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Albertai,
   viskas priklauso nuo pakrautos kuprinės išmatavimų. Jeigu ji pustuštė ir susispaudžia iki leistinų mažojo bagažo apribojimų, tuomet galėsite neštis.

   Atsakyti
 19. Sandra

  Sveiki,
  kaip yra dabar su rankiniu bagažu. Ar teisingai supratau, kad vienam asmeniui vis tik galima turėti rankinę ir rankinį bagažą iki 10kg su savimi jei neperki jokių papildomų paslaugų (priority, flex ir etc.) ? Ar naujas pakitimas reiškia, kad salone galima turėti tik rankinę, o didesnį bagažą nemokamai patalpins bagažo skyriuje, o jei perkame papildomą paslaugą, abu rankinio bagažo vienetus galima turėti salone, ar taip?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Sandra,

   visiškai teisingai supratote.

   Atsakyti
 20. Marius

  Sveiki. Skrydis per Ryanair kompaniją vasario mėn LT Norvegija. Ar galima rankiniame bagaže turėti El cigaretę su integruota ličio baterija bei skysčius iki 100ml talpos?

  Atsakyti
 21. Irma

  Laba diena, ar bagažo išmatavimuose gali būti kažkokia paklaida ar jis turi tilpti į tą dėžę be jokių „išsišokimų“? Kalbu apie rankinį bagažą. Kadangi mano apačia, kur turi būti 20 cm, viršija +-5 cm, o suspaust jau nelabai išeina. O jei matuojant krepšį be jokių daiktų, tai mano apačią neviršija 20 cm. Manau, supratot, ką turiu omeny. Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Irma,
   aviakompanijai nors mažiausia paklaida yra pretekstas užsidirbti, kuriuo bus tikrai pasinaudota, todėl bagažas turi tiksliai atitikti leistinus išmatavimus.

   Atsakyti
 22. Jurga

  Sveiki. Ar galima turėti su savimi(rankiniame bagaže) maisto kūdikiui (pieno mišinio, tyreliu ar koseliu)? Iš anksto dėkoju už atsakymą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima, kūdikiams galima turėti talpas ir viršijančias 100 ml.

   Atsakyti
 23. Jurga

  Sveiki. Skrydis per Ryanair kompanija sausio mėnesį iš Lt į Uk,o paskuj iš Uk į Tenerife. Taigi norėčiau sužinoti koks bagažas priklauso kūdikiui (beveik 1metu laiko) ir vaikui 4 metu. Iš anksto dėkoju už atsakymą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Jurga,
   4 m. vaikui rankinis bagažas priklauso toks pats, kaip ir suaugusiam. 1 m. kūdikiui – 5 kg. rankinio bagažo vienetas ir pilnai sudedamas vežimėlis (galima atiduoti prie lėktuvo durų, ten pat ir atsiimti), bei automobilinė kėdutė arba kelioninė nešyklė.

   Atsakyti
   1. Jurga

    O automobiline kedute ar nesikle galima su savimi turėti iki lektuvo ar reikia priduoti kaip registruota bagažą?

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     reikia atiduoti kaip registruojamą, su savimi tik vežimėlis iki durų.

     Atsakyti
 24. Simonas

  Sveiki.
  Noriu sužinoti,ar butina laikytis nuridytu rankinio bagazo ismatavimu centimetro tikslumu? Noriu isigyti standartini lagamineli rankiniam bagazui,bet ilgiausia krastine yra ne 55 cm o 57.Ar nebus nesusipratimu del keliu cm!?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simonai,
   bus problemų, bagažą tikrina specialioj formoj, jeigu netilps, reikės mokėti už jį kaip už registruojamą.

   Atsakyti
 25. Nijolė

  Ar galiu rankiniame bagaže (55*40*20) įsidėti kuprinę ar rankinę kartu su kitais daiktais? At tai neatims galimybės turėti antrąjį bagažo vienetą 35*20*20 ir neštis jį į saloną. Kažkur buvau radusi komentarą, kad negalima, bet jis atrodo visai nelogiškas. Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Nijole,
   taip, galite, tai tebus viso bagažo dalis, nei kuprinė, nei rankinė nėra draudžiamų daiktų sąraše.

   Atsakyti
 26. Vilija

  Laba diena, prašau paaiškinkite kaip bus apmokestinamas kiekvienas kg, viršijantis registruotame bagaže 20kg svorį.
  Kadangi toliau skrendame kitomis avialinijomis ir galime vežtis mažiausiai 23 kg. Dėkoju už atsakymą.
  Pagarbiai, Vilija

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vilija,
   už kiekvieną papildomą kilogramą bus taikomas 10 € mokestis.

   Atsakyti
 27. Evelina

  Sveiki, jei nusipirksime bilietus be registruoto bagazo, bet veliau nuspresime ji pasiimti, kiek mums kainuos jo uzsakymas? Ar ji galima uzsakyti tik registojantis skrydi internetu, ar anksciau?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Evelina,
   bagažą galima pridėti ir anksčiau, ir registruojantis skrydžiui internetu. 1 vnt. kaina – 25 €

   Atsakyti
 28. Sim

  Dar vienas klausimelis. Ar galima rankiniame bagaze veztis kvepalus ? Tiek pradarytus tiek naujus

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   taip, galima, tik talpose iki 100 ml.

   Atsakyti
 29. Svetlana

  Sveiki, o kaip su prekėmis pirktomis Duty Free, ar galima parduotuves maišelyje neštis ar reikia patalpinti i lagaminą, ačiu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Svetlana,
   Duty free parduotuvėse pirkti daiktai irgi turi būti sutalpinti į 2 leidžiamus rankinio bagažo vienetus.

   Atsakyti
 30. živilė

  Sveiki, norėjau pasitikslinti, keliaujame su 2 vaikais, mūsų kuprinės 55-40-20 cm. jei įsigyju pirmenybinį įlaipinimą ar galėsime šiuos bagažus neštis į lėktuvo saloną. Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Živile,
   jeigu visiems keliaujantiems įsigysite šią paslaugą, visi galės neštis bagažą į saloną.

   Atsakyti
 31. Deimante

  Sveiki! Jeigu skrendu i Londona tai jau dabar galiu tik viena rankini bagaza pasiimti? Ar galima ir antra ? Rankinuka nedideli? Aciu uz atsakyma!

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deimante,

   galima turėti 2, kaip ir anksčiau, bet didesnį reikės atiduoti į registruojamą bagažą (nemokamai), jeigu neįsigysite nors vienos iš išvardintų papildomų paslaugų:
   „įlaipinimo pirmenybės“, „Plus“, „Flexi Plus“ arba „Family Plus“

   Atsakyti
 32. Sim

  Sveiki, ar galima veztis rankiniame bagaze nestandartini krepsi. T.y. Sportini? Teko daug kartu matyti kaip zmones vezasi sportinius krepsius vietoj lagaminu. Bet kaip yra istikruju? Tai sekmes dalykas jog praleidzia ar tai yra leistina?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Simona,
   tikrai galima, pagrindinis reikalavimas – kad atitiktų leistinus išmatavimus. Sportiniai krepšiai nepilnai prikrauti gali būti paspaudžiami ir sutalpinami į leistinų išmatavimų patikrinimo formą.

   Atsakyti
 33. Rasa

  LABA DIENA, ar galima veztis elektrini virduliuka ir du keraminius puodelius kavai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   taip, šiuos daiktus galima vežti tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže.

   Atsakyti
 34. Rasa

  Sveiki. Gruodžio mėnesį keliausime su kūdikiu, koks bagažas priklauso? Ir ar galima pasiimti vežimą kūdikiui ir auto kėdutę? Kokios taisyklės yra? Ar nemokama tai? Ar reiks kažkurį iš jų priduoti į registruojamo bagažo skyrių?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   keliaujant su kūdikiu, nemokamai galite papildomai turėti 10 kg. svirio krepšį kūdikio daiktams, taip pat pilnai sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę (reikės priduoti į registruojamą bagažą).

   Atsakyti
 35. Lena

  Ka duoda paslauga Family pljus, keliaujant su dviems vaikais?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Įsigijus paslaugą Family Plius, gaunate 50 % nuolaidą antro registruojamo bagažo pervežimo paslaugai įsigyti, 50 % nuolaidą pirmenybinio įlaipinimo paslaugai įsigyti (Priority Boarding), garantijas, kad vaikai lėktuve sėdės kartu su suaugusiu.

   Atsakyti
 36. Lena

  Sveiki, jeigu keliauju lapkritį su viena kuprine (leistinų išmatavimų rankiniam bagažui) rankiniame bagaže be prority boarding, ar galėsiu neštis ją į saloną? Jei keliauju su vaikais, ar ir jie galės kiekvienas pasiimti savo kuprines į lektuvo saloną?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lena,
   neįsigijus pirmenybinio įlaipinimo paslaugos, į saloną galima neštis tik mažąjį (35x20x20 cm.) rankinio bagažo vienetą iš leistinų dviejų. Didesnįjį reikės atiduoti į bagažo skyrių. Jeigu turėsite tik vieną, didįjį rankinio bagažo vienetą (81x119x119 cm), jį vistiek reikės atiduoti į bagažo skyrių.

   Atsakyti
   1. Lena

    Mes turesime tik po viena 55cm x 40cm x 20cm dydzio kuprines. Jokiu mazu rankiniu, jokiu 81x119x119 cm.
    Ar tokio dydzio kuprine(dar karta patikslinu- 55cm x 40cm x 20cm) galesiu nestis i lektuvo salona neisigijus pirmenybinio ilaipinimo?

    Atsakyti
     1. Lena

      O kaip tada galeciau isigyti pirmenybini ilaipinima, jeigu bilietai jau isigyti? Keliauju su dviems vaikais, koks variantas geriau tiktu mums?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      prisijunkite prie savo rezervacijos ryanair puslapyje (viršuje „Mano užsakymai“), pasirinkite papildomą dominančią paslaugą ir apmokėkite ją.

     3. Lena

      O kokia paslauga tiktu man su dviems vaikais?

     4. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      jums tiktų Priority Boarding paslauga.

 37. Violeta

  Sveiki,
  išskridimas spalio mėn., grįžimas- lapkričio. Kaip dėl bagaźo šiuo atveju? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Violeta,
   spalį galios sena tvarka, lapkritį jau nauja, bus skirtingai.

   Atsakyti
 38. JANINA

  Sveiki, įsigijau bilietus su Plus paslauga, jame nurodyta, kad galiu vykti su 20 kg bagažu. Ar teisingai suprantu 10 kg -rankinis bagažas ir 20 kg į bagažo skyrių.
  Būsiu dėkinga ir rami, jei paaiškinsite.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Janina,

   taip, viską teisingai supratote. Tik į rankinį galima 1 lagaminą iki 10 kg. ir vieną mažesnį be svorio apribojimų.

   Atsakyti
 39. Vida

  Sveiki sakykit kaip įsigyti pirmenybinę ir kiek kainuoja jeigu bilietai jau nupirkti o lagaminą norėčiau į saloną įsinešti .Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vida,
   jums reikia prisijungti prie rezervacijos (viršuje „my bookings“) ir pasirinkti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (Priority Boarding). Įsigijus šią paslaugą, rankinio bagažo lagaminus galėsite pasiimti į lėktuvo saloną.

   Atsakyti
 40. Milda

  Sveiki,
  Nustebau,kad medaus vėl negalima vežti rankinjame bagaže. Prieš kurį laką vežiau sudėjus į talpas po 100 ml ir tuomet patikroje paaiškino,kad pasikeitė taisyklės ir galima vežti didelėse talpose tik tikrinama ar tai medus. Po to kiekvieną sykį vežiau stiklainiais ar kibirėliais (žinoma sustingusį, o ne skystą) ir nebuvo jokių problemų. Tai prašau patikslinti. Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,

   mūsų puslapyje komentarai pakankamai seni, situacija keičiasi ir jeigu nekilo problemų vežant sukietėjusį medų, tai ir nekils.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.