Naujas tinklalapio dizainas

pagal | 2013-11-15

2013 11 15 d. Ryanair atnaujino savo tinklalapio ryanair.com dizainą ir funkcionalumą. Senojo tinklalapio išvaizda jau akivaizdžiai buvo pasenusi, todėl šis žingsnis turėjo būti žengtas anksčiau ar vėliau. Tituliniame atsisakyta geltonos spalvos, dizainas paprastesnis ir „švaresnis“, ne toks „apkrautas“. Įdomu tai, kad vidiniai puslapiai liko dar vis seno dizaino, visiškai nekeisti ir visiškai dizainiškai netinka prie titulinio. Tikėkimės, kad tai tik laikinai ir greitu laiku bus sutvarkyta tinkamai.


Jeigu dėl išvaizdos pakeitimo galima ginčytis, skonis draugų neturi, tai funkcionalumas pakeistas tikrai vartotojo naudai.

Kas pasikeitė

Pirmiausia iš paieškos formos išimta „prievolė“ uždėti varnelę, patvirtininčia, kad susipažinta su ryanair rezervavimo taisyklėmis. Neigudęs interneto vartotojas galėjo nesuprasti ko iš jo norima prieš pateikiant skrydžių kainas.
Sekantis nepatogumas – recapture (reikalavimas suvesti pateiktą kodą tikslu įsitikinti, kad kainos ieško ne robotas) . Prieš pateikiant kainas buvo panaikintas jau seniau, jis neatsirado ir naujojoje versijoje.
Pati rezervavimo procedūra kaip ir žadėta buvo supaprastinta, eliminuotas vienas nereikalingas užsakymo žingsnis, kuriame buvo siūlomos papildomos paslaugos, susijusios su kelionėmis. Paslaugų siūlymas išliko ir dabartiniame variante, tačiau bent jau šiuo metu jos siūlomos pakankamai „civilizuotai“, neverčiama dėti varnėlių, kad paslauga nereikalinga, taip pat nebereikia ieškoti variantų tarp siūlomų galimybių, kuris reikštų, kad paslaugos nereikia.
Visi šie pakeitimai supaprastina užsakymo procedūrą, keleivia neprisiperką jiems nereikalingų paslaugų, bet toks pasikeitimas tikrai sumažins įsigijamų papildomų paslaugų kiekius, todėl galima spėti, kad artimu laiku šio tinklalapio lauks nauji pasikeitimai, tik šį kartą ne keleivio naudai.

Lėktuvų bilietai pigiau

3 komentarai

 1. Aida

  Labas rytas. Skrydžio pirmyn dieną vaikui yra 14 metų, grįžimo diena sutampa su gimimo diena, t.y. tą dieną jau 15 metų. Kiek pamenu vykdant bilietų pirkimą intern., vaiko amžius pasirenkamas pradžioje, kai renkiesi datą ir keleivių skaičių. Kaip šiuo atveju teisingai užsisakyti bilietus? Dėkinga už atsakymą

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aida,
   rinkitės „paauglys“ 12-15 m.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.