Atšaukiami skrydžiai

pagal | 2017-09-18

Aviakompanija Ryanair pranešė, kad laikotarpiu nuo 2017 rugsėjo 18 d. – 2017 spalio 31 d. įvairiomis kryptimis bus atšaukta 1700 -2100 skryžių (apie 50 skrydžių kas dieną). Daugiausia bus atšaukiami skrydžiai iš Londono Stansted oro uosto. Yra atšaukta skrydžių ir iš Dublino, Barselonos, Milano, Madrido ir Porto.
Nors bendrovė iš Stansted oro uosto vykdo skrydžius ir į Vilnių, tačiau kol kas nebuvo atšauktas nei vienas reisas šiuo maršrutu. Jokia informacija apie ateityje numatomus skrydžių atšaukimus maršrutu Londonas Stansted – Vilnius nepateikiama.
Oficialiai įvardijama atšaukimų priežastis – personalo trūkumas, iššaukiantis pastovius Ryanair skrydžių vėlavimus. Šiuo metu be vėlavimų pakyla tik 80 % visų bendrovės reisų (buvo virš 90 %).  Nuostoliai, patiriami dėl didesnio vėlavimų skaičiaus ir paskatino bendrovę imtis šių veiksmų.
Atšaukus skrydį, aviakompanija siūlo artimiausią alternatyvą tuo pačiu maršrutu arba pilną pinigų už aviabilietus grąžinimą.

Visų atšauktų skrydžių sąrašas

Ištruka iš EU direktyvos, reglamentuojančios kompensacijų už atšauktus ar vėluojančius skrydžius, tvarką

Jeigu keleivis informuojamas apie numatomus reisų atšaukimus ar atidėjimus likus mažiau negu 14 d. iki išskridimo, numatytos sekančio dydžio papildomos kompensacijos:

  • Bendrovės turi grąžinti visus už skrydį sumokėtus pinigus per kelias dienas. Bendrovė gali pasiūlyti naują skrydį tuo atveju, jeigu jis atšauktas buvo likus labai nedaug laiko iki kelionės.
  • Keleiviai taip pat gali reikalauti kompensacijos: 250 eurų už trumpą kelionę, 440 eurų už vidutinio ilgio ir 600 eurų už ilgą kelionę.
  • Keleiviai, kurie kelionės tikslą pasiekia vėluodami daugiau nei tris valandas, gali reikalauti kompensacijos. Kompensacija gali siekti nuo 200 iki 600 eurų, priklausomai nuo kelionės trukmės ir vėlavimo.
    Lėktuvų bilietai pigiau

2 komentarai

  1. Agne

    Sveiki. Ar imanoma butu suzinoti skrydzio kuris vyko 2016.10.22 Vilnius-Dublinas „booking confirmation“koda?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.