Antras rankinio bagažo vienetas

pagal | 2013-10-25

Šiandien Ryanair atstovai pranešė, kad nuo š.m. gruodžio 1 d. keleiviams Ryanair skrydžiuose bus leidžiama turėti su savim ne tik 1 vnt. 55cm x 40cm x 20cm dydžio bagažą. Papildomai dar bus galima paimti ir 35x20x20 dydžio rankinę ar pirkinių krepšį. Iki šiol ši procedūra budavo komiškai graudi – iki keleivius įlaipinančio personalo keleiviai atsinešdavo leistiną 1 vnt. ir rankinę, kurią visais įmanomais būdais sutalpindavo

vieninteliame leidžiamame vienete. Tik praėję personalą, sėkmingai vėl viską išsiimdavo ir lėktuve jau įsitaisydavo su 2 rankinio bagažo vienetais. Šis apribojimo panaikinimas tai tik dar viena pralaimėta Ryanair kova su malūnais.

Sumažintas mokestis oro uoste

Kitoje pranešimo dalyje kalbama apie sumažinamą mokestį registruojamam bagažui oro uoste (nuo 60 iki 30 GBP). Taip pat mažėja  įlaipinimo talono perspausdinimo mokestis (jeigu check-in padarytas) – nuo 70 iki 15GBP. 1 A4 formato lapo atspausdinimo kaina buvo nenormaliai nenormali, dabar bus tik nenormali, progresas visgi vyksta.
Ir paskutinė tikrai gera ir naudinga žinia pranešime – nuo 2013 11 01 d. keleiviai patys galės pasitaisyti klaidas įvestose pavardėse ir varduose, nebereikės niekur skambinti, laužyti liežuvio ir mokėti tikrai nemažų skambučio įkainių.

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.