Tamperė – pramoninis miestas Suomijoje

pagal | 2011-12-14

TampereTamperė – trečias pagal dydį Suomijos miestas. Jame veikia antras pagal dydį Suomijos tarptautinis oro uostas – Tamperės tarptautinis oro uostas. Tamperės didžiausias oro vežėjas Airijos žemų kaštų avialinijos Ryanair. Tamperės oro uoste yra veikiantys du keleivių terminalai, vienu jų naudojasi aviakompanija Ryanair, kitu – likusios aviakompanijos. Aviakompanijų, skraidinančių iš ir į Tamperės oro uostą yra tikrai gana daug, tai Finnair, Air Baltic, Wizz Air, Wingo, Skandinavian Airlines ir  be abejo Ryanair.

Transportas

Kalbant apie susisiekimą su miesto centru, tai yra keletas variantų. Galima naudotis taxi, kuris nuveš jus iš oro uosto į miesto centrą per 20 min, tai kainuos maždaug 30 eurų. Tiems, kas skaičiuoja savo finansus, galima važiuoti autobusu – 61 nr. Jis nuveš jus iš pirmojo terminalo į centrinę Tamperės aikštę. Kelionės trukmė 35 min, kaina apie 3.50 €. Arba galima tiesiog išsinuomoti automobilį (Avis tel.+358 (0)3 2134944 www.avis.fi). Kaip ir visuose miestuose, Tamperė ne išimtis, galima pamatyti daug įdomaus – Tamperės simbolis – Näsinneula tower, vaizdas tikrai įspūdingas, kitas Tamperės simbolis turgus (beje darbo laikas šeštadinį iki 15h), Muziejus “Museum Centre Vapriikki, Tamperės katedra ir kt.

Pigus skrydziai i Tampere

Grįžtant prie temos apie susisiekimą oro transportu, tai iš Kauno su vienu persėdimu Rygoje skraido Air Baltic (kaina su mokesčiais į vieną pusę nuo 220 Lt), su dviem persėdimais Air Baltic ir Skandinavian Airlines per Rygą ir Stokholmą (kaina 558 Lt). Iš Vilniaus skraidina taip pat aviakompanija Air Baltic per Rygą (kaina su visais mokesčiais į vieną pusę 251 Lt), galimi net keli skrydžių laikų variantai, Air Baltic ir Skandinavian Airlines per Rygą ir Kopenhagą (kaina į vieną pusę 443 Lt).

Pigiausiai ir tiesiogiai iš Kauno Tamperę galima pasiekti mano jau minėta aviakompanija Ryanair. Pigūs skrydziai i Tamperę (https://avia.lt/skrydziai/salys/Suomija/Tampere/), į vieną pusę (su oro uosto mokesčiais) su aviakompanija Ryanair iš Kauno oro uosto tekainuoja tik 21 Lt.

Skrydžių tvarkaraštis:

Kaunas – Tamperė
Trečiadieniais 19:50 – 21:25
Penktadieniais 20:00 – 21:25
Sekmadieniais 19:20 – 20:55

Lėktuvų bilietai pigiau

7 komentarai

 1. Natalija

  Atsiprasau,nepastebejau,kad atsaket,aciu,nors ir nemalonu.

  Atsakyti
 2. Natalija

  Sveiki,gal galetumete atsakyti,ar bus vykdomi skrydziai is Kauno i Tampere 2014.pavasari?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Natalija,
   ne, neplanuojami.

   Atsakyti
 3. Martynas

  Sveiki,
  Planuojame balandzio viduryje skristi su seima i tampere , noreciau pasiteirauti ar galima buti tiketis bilietu atpigimo ? Kodel praeitu ir siu metu bilietu i tampere kainos gerokai skiriasi ,kai 2012 metu pavasari bilietas suaugusiajam tekainavo vos 24 lt i viena puse su mokesciais?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Martynai,
   kuo arčiau skrydis, tuo jis dažniausiai brangesnis, todėl geriau nelaukti. Kaino priklauso nuo to, kaip užpildytas reisas, jeigu pildosi gerai, kainos pakeliamos, jeigu ne, gali būti ir stipriai pamažintos.

   Atsakyti
 4. Linas

  Sveiki,
  planuoji skristi i Suomija su kudikiu (iki 2m). bilietas suaugusiam kainuoja 24 lt i viena puse su mokesciais, kudikiui – 76 Lt. gaunasi taip, kad kudikis keliauja 3 kartus brangiau nei suauges, jam nepriklauso joks bagazas ir net sedimos vietos negauna.
  tai gal galima perkant bilietus nurodyti kad keliauja 2 suaugusieji?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Linai,
   deje, šiuo atveju jeigu pasielgtumėt kaip rašote, oro uoste jums suformintų bilieto grąžinimą ir turėtumėt pirkti naują bilietą, jau kaip kūdykiui, ryanair skrydžiuose kūdikis skristi su atskira vieta negali.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.