Švedijos sostinė Stokholmas

pagal | 2011-11-05

Lėktuvų bilietai pigiau

StokholmasStokholmas –  Švedijos sostinė ir pats didžiausias Švedijos miestas. Tai didelis jūrų uostas ir tarptautis oro uostas (Arlanda).  Kalbėti apie šį miestą galima tikrai daug, kadang. Teko  pasinaudoti savaitgaliniu kruizu Ryga – Stokholmas – Ryga. Atvykus į Rygos uostą, keltas plukdė mus per naktį iki Stokholmo (svarbiausia nepamirškite anksčiau atsikelti, kad salas su sodybomis pamatytumet, pirmą kartą plaukiantiems atrodo įspudingai).  Jau atvykus į šį miestą apima toks geras jausmas, tokia gera atmosfera. Gal dėl to, kad šis miestas išsiskiria tuo, kad yra pastatytas ant daugybės salų ir pusiasalių ir toks kitoks nei visi, o gal dėl to, kad tiesiog žmonės yra draugiški ir nesijauti visiškai svetimas šiame dideliame  mieste.  Siūlau būtinai aplankyti Sky View – tai yra liftas, keliantis ant Globen Arena. Smagi atrakcija norintiems pamatyti Stokholmą iš viršaus ir gera proga pafotografuoti. Iš ten matosi praktiškai visas Stokholmas. Na ką daugiau bekalbėti, nuostabus miestas ir tiek …

Pigus skrydziai i Stokholma

Susisiekimo galimybės oro transportu yra geros. Kadangi Stokholme yra trys oro uostai, įsileidžiantys ir išleidžiantys lėktuvus (Arlanda, Bromma ir Skavsta), todel skrydžių pasirinkimas tiek iš Kauno, tiek iš Vilniaus yra nemažas.

Paminėsiu keletą: iš Kauno skraidina Air Baltic per Rygą (kaina 269 Lt į vieną pusę), Air Baltic su Estonian Air per Rygą ir Taliną, Air Baltic ir Skandinavian Airlines per Rygą ir Helsinkį, Amsterdamą. Iš Vilniaus skraido Air Baltic per Rygą (gana didelis išvykimo laikų pasirinkimas, kainos nuo 300 Lt į vieną pusę), taip pat Estonian Air per Taliną, Finnair per Helsinkį ir dar daug kitų aviakompanijų.

Tiesioginiai ir pigūs skrydžiai į Stokholmą Skavsta oro uostą (avia.lt/skrydziai/salys/Švedija/Stokholmas/) vykdomi tik iš Kauno, aviakompanijos Ryanair. Bilietai su Rynair siekia vos 20 Lt į vieną pusę, o avia.lt internetiniame aviabilietų puslapyje kaina šiek tiek didesnė ( 46 Lt), kadangi vienas patogumas, nereikia turėti kreditinės korteles.

Šiuo metu galiojantis skrydžių tvarkaraštis:

Kaunas – Stokholmas

Antradieniais

21:40 – 22:05

Ketvirtadieniais

21:40 – 22:05

Šeštadieniais

19:30 – 19:55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.