Senoji Roma

pagal | 2011-11-15

Ryanair bilietai pigiauRomaRoma – Italijos sostinė, esanti centrinėje šalies dalyje, prie Tibro upės. Apie ši miestą galiu tikrai nemažai papasakoti, kadangi buvau, tiesa, tuomet dar su aviakompanija Flylal. Ši bendrovė šiuo metu jau nebevykdo savo veiklos. Skrydis truko apie pora valandų. Jau išlipus oro uoste teko pajusti skirtumą tarp Lietuvos ir Romos Fumucino oro uostų. Oro uostas buvo toks didelis, atrodė, kad tuoj pasiklysim, tačiau pats oro uosto išplanavimas, daugybė ženklų padėjo mums rasti tai ko reikia ir nepasiklysti.

Transportas

Mūsų viešbutis buvo tolokai nuo Romos centro, bet ir tai ne bėda, kadangi transportas puikiai išvystytas, visada keliavome su autobusais, metro, kuris nutiestas dviem juostom per patį Romos centrą. Taigi turizmo informacijos centre pasiėmę žemelapį su pažymėtomis žymiomis vietomis mes puikiai per kelias dienas apvažiavome, apvaikščiojome Romos įžymybes. Tiesa, keliaujant po miestą, ypač vasaros metu, tikrai karšta, todėl nusipirkite geriamojo vandens iš prekybos centro, kadangi miesto centre šio vandens mažas buteliukas kainuoja net 3 eurai. Taigi siūlyčiau būtinai aplankyti: įspūdingiausia ko gero – Koaliziejus, seniausias ir didžiausias kada nors pastatytas amfiteatras Romos imperijoje, Venecijos rūmus, Mikelandželo laiptus, Švento Angelo tvirtovę, Trevi fontaną, Popolo aikstę, nuostabųjį Panteoną (vaizdas viduje pralenkia net Šv. Petro bazilikos padarytą įspūdį) ir be abejo – pačią mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Ko gero pats įspūdingiausias objektas yra Šv. Petro aikštė ir Vatikano soboras. Taigi, nuostabus miestas yra Roma, ypač jos senamiestis, pasitaikius progai, tikrai dar kartą sugrįšiu.

Pigus skrydziai i Roma

Grįžtant prie temos apie susisiekimo galimybes su Roma, tai šiai dienai turime tik skrydžius iš Vilniaus oro uosto, kuriuos vykdo net keletas aviakompanijų, tai – Wizz Air skrenda tiesiogiai į Romą Fiumicino oro uostą, kaina į vieną pusę su oro uosto mokesčiais 78 Lt, taip pat Lufthansa su vienu persėdimu Frankfurte, Air Baltic per Rygą, kaina apie 244 Lt, Lot Polish Airlines per Varšuvą, kaina 359 Lt ir be abejo Ryanair, kurios pigus skrydžiai į Romą (avia.lt/skrydziai/salys/Italija/Roma/)vykdomi tris kartus per savaitę. Kainos taipogi labai patrauklios, į vieną pusę su oro uosto mokesčiais apie 45 Lt.

Skrydžių tvarkaraštis:

Vilnius – Roma Roma – Vilnius
Antradieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30
Ketvirtadieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30
Šeštadieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30

Lėktuvų bilietai pigiau

4 komentarai

 1. Tomas

  Sveiki,
  Planuojame skrydi i roma. Domina Atgalinis skrydis is Romos i Vilniu gruodzio 24d (ketvirtadienis). Ryainair sistemoje rodo, kad ta diena skrydzio nera, nors kitomis savaites dienomis toks skrydis yra. Ar bus dar pasikeitimu ir ar verta laukti, o gal sis grafikas jau galutinis?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Tomai,
   tikrai skrydžio nebus, labai didelė dalis skrydžių per gruodžio šventes yra nevykdomą visų aviakompanijų, ne tik ryanair.

   Atsakyti
 2. Vaida

  Laba diena,

  rašau, nes tikrai nebežinau kur dar galėčiau gauti informacijos. Skrydis iš Romos Ciampino oro uosto į Vilnių labai anksti ryte – 6.30. Norėjau paklausti kuriuo laiku geriausia būti oro uoste? Autobusas iš Romos Termini stoties bus tik 4.30 ir Ciampino oro uoste turėtume būti apie 5.10 ar net vėliau. Ar spėtume į skrydį?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vaida,
   autobusų grafikai į oro uostus, kur skraido ryanair, yra priderinti prie skrydžių. Ryanair vartai uždaromi 20 min. iki skrydžio, jums tikrai pakaks laiko.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.