Ciampino oro uostas

pagal | 2011-03-18

Ciampino oro uostasNa ką gi, pasiklausius atsiliepimų koks tas Romos Ciampino oro uostas, susidaro gana neblogas vaizdas. Kadangi naktį veikia tik atvykimo salė, o išvykimo salė yra uždaroma (apie tai kabo ir pranešimas ant išvykimo įėjimo salės durų), tai praleisti naktį galima įsitaisant kur nors salės pasienyje ant grindų. Jeigu turite nemažai laiko tarp skrydžių ir tai yra tamsus paros metas – neprapulsite. Kas nori taupiau prasisukti nemokant už kelias valandas hostelyje ar viešbutyje, tai be jokių problemų galite saugiai prastumti laiką šiame oro uoste (tik neužmirškite įsimesti kokio pledo). Beje, salėje yra ir užkandžių kioskelis, kuriame galėsite susiorganizuoti vakarienę. Kokį sumuštinį, limonada, kava ar pan. visada gausite. Jis užsidaro apie 23 h. WC veikia visą naktį. Pats oro uostas yra 40 min. autobusu iki Romos centro, todėl jei iki kito reiso turite nemažai laiko ir tai yra dienos metas, galite nuvykti į Romą ir pasižvalgyti šiame nuostabiame mieste.

Transportas

Keliones iki miesto galima rinktis metro, traukiniais autobusais arba taxi. Žinoma vienas pigiausių ir patogiausių būdų – autobusu, kurio bilietus galima nusipirkti tiek vietoje tiek internetu. Kaina į vieną pusę 4 eurai (į abi atitinkamai 8 eurai). Perkant vietoje truputį brangiau – 6 eurai į vieną pusę. Naudojantis taxi paslaugomis (kas ypač patogu, kai keliauja daugiau žmonių), kaina iki Romos centro 30 eurų.

Oro uoste

Pačiame oro uoste veikia bankas (08:00 – 23:00), valiutos keitykla, VIP lounge, duty free, WC, telefonas, paštas, informacijos punktas, restoranas, baras, įv. parduotuvės (laikraščiai, suvenyrai, autobusų bilietai ir kt.), žodžiu kaip ir daugumoje oro uostų.  Šalia oro uosto yra automobilių parkingas – 1val/1,29 eur, parai – 6,19 euru. Oro uostą aptarnaujančios aviakompanijos: Continental Airlines, EasyJet, Ryanair, Sterling Air, WizzAir, Tuifly. Visą kitą jums svarbią informaciją jūs galite rasti šiame internetiniame puslapyje – http://www.ciampino-airport.info/.

Skrydžiai iš Lietuvos iš ir į Romos Ciampino oro uostą su aviakompanija Ryanair vykdomi tokiu grafiku:

Vilnius – Roma Roma – Vilnius
Antradieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30
Ketvirtadieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30
Šeštadieniais 10:55 – 12:50 06:36 – 10:30

Pigūs skrydžiai į Romą: https://avia.lt/skrydziai/salys/Italija/Roma/

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.