Paryžius – kaip nuskristi iš Lietuvos

pagal | 2011-06-30

Ryanair bilietai pigiau

ParyziusRašyti apie Paryžių, jo ištaigingus senovės architektūrinius palikimus, dėl kurių prancūzai pasidavė nacistinei Vokietijai be jokio pasipriešinimo, aš nesiryšiu.  Juolab, kad aš jame ir nebuvau …
Pažiūrėkime į Paryžių iš nuvykimo oro transportu pusės, t.y. kokias mes šiuo metu turime galimybes skristi iš Lietuvos.

Pigus skrydziai i Paryziu

Iš Vilniaus kaip visada pasirinkimas skrydžių labai didelis, bet visi jie su persėdimais. Skrenda gan rimtos ir stabilios oro linijų bendrovės. Lufthansa  – skrenda perFrankfurtą, kainos prasideda nuo 720 Lt. ,  SAS – per Kopenhagą, kainos  nuo 939 Lt. , Czech Airlines – per Prahą, kainos nuo 913 Lt.  ir t.t.  Yra ir mažiau patikimų oro linijų skrydžių, pvz.  Air Baltic – skrenda per Rygą,  kainos nuo 533 Lt. Visos išvardintos oro linijų bendrovės skrenda į pagrindinį Paryžiaus Charles de Gaulle (CDG) oro uostą. Išsirinkti, kuri aviakompanija reikalingomis datomis siūlo palankiausias kainas ar skrydžių laikus galima skrendam24.lt svetainėje, čia jos visos randamos vienoje vietoje. Paprastesnis pasirinkimo ir įsigijimo procesas, kai galima viską palyginti vienoje vietoje.

Skrydžiai iš Palangos

Iš Palangos oro uosto patogūs (su vienu persėdimu) nuvykimo būdai yra tik du- per Kopenhagą (skraidina SAS, kainos nuo 957 Lt.)  ir per Rygą (skraidina Air Baltic, kainos nuo 717 Lt.).  Skrenda į tą patį Charles de Gaulle oro uostą  ir vėl gi visus skrydžius galima susižiūrėti skrendam24.lt. Iš Kauno kainos atžvilgiu yra pati geriausia padėtis mūsų aptariamu maršrutu, nes iš čia jau skrenda Ryanair.

Skrydžiai iš Kauno

Žinoma, skraido iš Kauno ir jau minėtas Air Baltic per Rygą (kainos nuo 587 Lt.), bet jis šiame maršrute gali būti aktualus tik tiems, kam reikia patekti būtent į Charles de Gaulle oro uostą. Kainos atžvilgiu Ryanair yra žymiai prnašesnė.

Ryanair skrydžių tvarkaraštis

Ryanair pigūs skrydžiai  į Paryžių  (https://avia.lt/skrydziai/salys/Prancūzija/Paryžius/)vykdomi tris kartus per savaitę, o skrendama yra į Beauvais oro uostą, kuris žinoma visiškai jau ne Paryžius, nutolęs nuo jo apie 90 km.
Tvarkaraštis, galiojantis šiuo metu:

Kaunas – Beauvais
Pirmadienis 17:25-19:10
Trečiadienis 16:05-17:50
Penktadienis 17:25-19:10

Kainos kaip visada slidus reikalas, šiuo metu radau jų tinklapį už 172 Lt. į vieną pusę (čia jau su visais įmanomais jų mokesčiais, bet be bagažo), per išpardavimus kaina gali ir ženkliai sumažėti …

Lėktuvų bilietai pigiau

2 komentarai

  1. Lina

    pirkau bilietus, lapkricio 21d. i paryziu, isvykimas is kauno 13:45. Ar dabar laikai pasikeite?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.