Norvegijos sostinė Oslas

pagal | 2011-11-05

OslasOslas – Norvegijos sostinė. Šis miestas išsiskiria savo gamta, kadangi jame yra daug kalvų, salų, ežerų, daugybė parkų ir neužstatytų vietovių, dėl to miestas yra erdvus ir žalias. Šiame mieste galima aplankyti Karalių rūmus, pamatyti Oslo fiordą (užlipus į Akersus pili, buvusią gynybinę Oslo pilį), įspūdingą Vigelando skulptūrų parką ir dar verta aplankyti Oslo užupį – Grunerloka, kuris labai primena Vilniaus užupį. Kalbant apie kainas šiame mieste, tai kaip ir visoje Norvegijoje, brangu viskas: viešbučiai, transportas, maistas, pramogos. Kalbant apie susisiekimą mieste, tai iš oro uosto reisus vykdo keletas autobusų kompanijų, taip pat veikia traukinių stotis, kuri yra vos už 4 kilometrų nuo Oslo Rygge oro uosto ir į kurią reguliariai kursuoja autobusai iš oro uosto.

Pigus skrydziai i Olsa

Na o jei kalbėsime apie oro transportą, tai yra štai tokie pigūs skrydžiai į Oslą (https://avia.lt/skrydziai/salys/Norvegija/Oslas/) – Estonian Air per Taliną (kaina su oro uosto mokesčiais į vieną pusę 206 Lt), Lufthansa ir Skandinavian Airlines per  Frankfurtą (400 Lt), Air Baltic per Rygą (259 Lt), Finnair per Helsinkį, Skandinavian Airlines per Kopenhagą. Iš Kauno taipogi Air Baltic per Rygą (200 Lt), kitų aviakompanijų nebeminėsiu, kadangi skrydžiai gana nepatogūs (po 3 persėdimus) ir gana brangūs.

Bene pigiausi ir tiesiausi skrydžiai į  Oslą yra vykdomi aviakompanijos Ryanair – tik 21 Lt (į vieną pusę su oro uosto mokesčiais), iš Kauno oro uosto tiesiogiai į Oslą.

Skrydžių tvarkaraštis:

Kaunas – Oslas

Antradieniais

08:50 – 09:35

Ketvirtadieniais

19:50 – 20:35

Šeštadieniais

19:00 – 19:45

Sekmadieniais

12:50 – 13:35

Oslas tikrai nėra pats įspūdingiausias miestas pasaulyje, tačiau jei bilietai pigūs, manau verta aplankyti  🙂

Lėktuvų bilietai pigiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.