Milanas – mados ir netik

pagal | 2010-10-25


MilanasMilane  teko pabuvoti jau labai seniai, dar tik uždangai pasikėlus ir pradėjus leisti pirmas sroveles vakarų Europos stebuklų ištroškusių tautiečių. Stebuklu jis man nepasirodė… Milanas buvo kažkoks pilkas, pramoninis miestas, kuriame vienintelis gražus statinys mano akimis buvo Duomo katedra, o ją kaip tik dar ir restauravo …
Ką ten pamatyti galima nesiplėsiu, va čia rasite TOP 10 lankytių vietų:
Lankytinos vietos Milane

Pigus skrydziai i Milana

Paisžiūrėkim geriau, kaip nuskristi iš Lietuvos į Milaną.
Iki 2011 m. balandžio 29 d. turim dar Ryanair skrydžius iš Kauno į Bergamą ir AirBaltic skrydžius per Rygą iš Kauno į Milaną, Linate oro uostą. Nuo gegužės Ryanair į Bergamą skraidys tik iš Vilniaus, iš Kauno beliks AirBaltic skrydžiai.
Aviabilietų kainos skrydžiams iš Kauno su Ryanair dabar yra nuo 70 Lt. iki 250 Lt. plius mokesčiai į vieną pusę. Su AirBaltic – nuo 251 Lt. plius rezervaciniai mokesčiai (šiuo metu svyruoja nuo 30 iki 100 Lt., priklauso nuo pardavėjo) į vieną pusę. Atmetus AirBaltic nepatikimumą, dažnai atšaukiamus ir vėluojančius skrydžius yra vienas privalumas – skrendama į Linate oro uostą, kuris yra nutolęs nuo Milano centro tik 10 km.

Daug geresnė padėtis su skrydžiais iš Vilniaus.  Nuo 2011 gegužės 2 d. Ryanair būtent iš čia skraidys į Bergamą (3 kartus per savaitę), Wizzair pirmas skrydis taip pat į Bergamą jau š.m. balndžio 17 d. (2 kartai per savaitę).  Na ir masė tradicinių oro linijų skrydžių su persėdimais, paminėsiu tik siūlančias pigiausias kainas:
AirBaltic – skrenda į Linatės oro uostą per Rygą, kainos nuo 228 Lt.
LOT – skrenda į Malpensos oro uostą per Varšuvą, kainos nuo 351 Lt.
SAS – skrenda į Malpensos oro uostą per Kopenhagos, kainos nuo 398 Lt.

Taigi, Ryanair pigūs skrydžiai į Milaną  bus vykdomi  tris kartus per savaitę, skrydžių tvarkaraštis:

Vilnius – Bergamo
Pirmadieniais 11:00-12:35
Trečiadieniais 10:30-12:05
Penktadieniais 11:00-12:30

Apie kainas gan sudėtinga kalbėti, šiuo metu į vieną pusę galima rasti bilietų už 70 Lt., akcijų metu jos gali dar labiau sumažėti, sunku atspėti …

Lėktuvų bilietai pigiau

Su Informacija apie Anglijos sostinę - Londoną. Skrydžiai į Londoną su Ryanair, kaip užsakyti aviabilietus, pigūs skrydžiai į Londoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *