Luton oro uostas

pagal | 2010-10-28

Luton oro uostasŠitam būti neteko, paprašiau įspūdžiais pasidalinti ten buvusios kolegės, va kas išliko jos atminty:
Luton oro uostas eilinis, labai nedidelis, turi gal tik vieną terminalą, todėl kažko nerasti ar pasimesti beveik nėra galimybės. Išlipus iš lėktuvo žinoma jokie autobusai nelaukia, keliaujama pesčiomis su bagažu. Išvykstant gana didelės eilės prie patikros ir check in`o. Turint dar laiko prieš skrydį galima pasisėdėti kavinukėje ar užeiti i keletą duty free. Iki Londono apie 50km, bet susisiekimui nėra problemų, važiuoja traukiniai, autobusai. Traukinys yra toliau, ten reikia pavažiuoti 5-7 min autobusu iki stoties. Šiaip geriausia autobusu, tai viskas šalia. Prie išėjimo yra informacinis kioskelis, kur yra grafikai, kainos ir kita informacija, taip pat parduodami ir bilietai. Autobusų stotelė visai prie išejimo. Žiūrint i kurią vietą važiuojate reikia vairuotojui pasakyti, dedant bagažą. Pagrindinės firmos „Easybus“ ir „Greenline“ važiuoja iki Victoria station. Kainos įvairiai, priklausomai nuo kompanijos, bet šiaip apie 13 GBP, būna nuolaidų vaikams, studentams ar grupėms. Maršrutai pritaikyti pagal skrydžių grafiką.

Apie Lutono miestelį

Lutonas – miestas pietinėje Anglijoje, 50 km nuo Londono, prie Li upės. Automobilių gamybos, aviacijos, elektronikos, farmacijos pramonė. Lutono tarptautinis oro uostas. Bedfordširo universitetas.
Lutonas įkurtas VI a. kaip saksų tvirtovė. 1121 m. pradėta statyti Šv. Marijos bažnyčia. 1139 m. pastatyta pilis. 1336 m. miestą nusiaubė gaisras. XVIII a. Lutonas garsėjo kaip kepurių gamybos centras. XIX a. viduryje nutiesus geležinkelį į Londoną miestas pradėjo sparčiai augti.
O čia apie apie oro uostą:
Bendra informacija: (44) 1582 405 100
Informacija apie skrydžius: (44) 1582 405 100
Kelionės trukmė iki:
Londono centro – 50-60 min.
Lutono miestelio – 10 min.
Transportas:
Green Line
www.greenline.co.uk
National Express
www.nationalexpress.com
easyBus
www.easybus.co.uk
Virgin Rail Link
www.virgintrains.co.uk

Oro uosto planas:

Pigūs skrydžiai į Londoną: https://avia.lt/skrydziai/salys/Didžioji_Britanija/Londonas/

Lėktuvų bilietai pigiau

10 komentarų

 1. deivydas

  sveiki skrisiu pirma karta is londono luton airport I lietuva turiu problema su anglu kalba noriu paklaust ar bus imanoma susikalbeti lietuviskai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Deivydai,
   ne, Luton oro uoste su niekuo susikalbėti lietuviškai negalėsite, patarčiau esant poreikiui paprašyti pagalbos kartu skrendančių keleivių.

   Atsakyti
  2. rokas

   Sveiki skrisiu pirma karta iš luton orouodsto norejau paklausti kaip reike ir kur surasti savo taka ir kur rodo skryziu beto skrysiu i kauna kovo 3ar del sneigo neatsauks skrydzio

   Atsakyti
   1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

    Sveiki Rokai,
    jeigu atšauk, ryanair praneš el.paštu, bet tai bus žinoma tik skrydžio dieną, dabar lėktuvai be problemų skraido. Savo vartų ieškokite išvykimo tablo, ten bus nurodytas reiso numeris ir į kur skrydis, pagal susiraskite savo ir vartus (bus kažkas panašaus į A6, B1 ir pan.) ir sekite oro uosto ženklus su nuorodom į vartus.

    Atsakyti
 2. Birute

  Sveiki,ar Lutono oro uoste galima nusipirkti gyvu geliu puokste ir kur?aciu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki,
   jeigu klausimas apie skrydžius iš Luton oto uosto, tai šiuo metu iš Vilniaus į Luton oro uostą ryanair neskrenda, skrendama tik į Stansted:
   pirm. 22.00 – 22:55;
   antr. 22:24 – 23:20
   treč. 21:50 – 22:45
   ketv. 21:50 – 22:45
   penkt. 21:55 – 22:50
   šešt. 21:45 – 22:40
   sekm. 22:05 – 23:00

   Atsakyti
 3. Atgalinis pranešimas: Ryanair bilietai į Londoną | pigūs skrydžiai į Londoną |

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.