Kosas – plaukiojantis sodas Egėjo jūroje

pagal | 2011-10-26

Pigus skrydziai i KosaKolegei teko pabūvoti šioje nuostabioje Graikijos saloje, todėl keletas atsiliepimų apie ją. Pirmiausiai paprašius pasidalinti įspūdžiais, kolegė pradėjo nuo to, jog tai nedidelė, tvarkinga sala  (nesutiksite gatvėse  vienišų gyvūnų), vyrauja šiltas klimatas, daug informacinių ženklų, kainos palyginus nėra didelės, paplūdimiai įvairūs, galima pamatyti  ir baltos ir beveik juodos spalvos smėlio arba akmenuoti, žmonės labai svetingi, vietinių nedaug, tačiau gana nemažai turistų.

Pigus skrydziai i Kosa

Šią salą galima pasiekti įvairiais būdais.  Iš Vilniaus skraidina nemažai aviakompanijų, tačiau su daugybe persėdimų, pvz. skrenda Lufthansa ir Olympic Air (per Frankfurtą ir Atėnus), iš Kauno skraido aviakompanijos Air Baltic ir Aegean Airlines (per Rygą, Stokholmą ir Atėnus).

O sezono metu (maždaug nuo balandžio iki spalio mėnesio) į šią salą tiesiogiai skraidina aviakompanija Ryanair.
Pigūs skrydžiai į Kosą (https://avia.lt/skrydziai/salys/Graikija/Kosas/)vykdomi 3 kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais (šiuo metu skrydžių nėra).

Lėktuvų bilietai pigiau

20 komentarų

 1. Antanas

  Sveiki, Žilvinai norėčiau užsakyti bilietus į Kos gegužės 9 dienai ir atgal gegužės 23 dienai bet reisų dar nėra, kaip galima užsakyti bilietus ar rezervuoti vietas.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Antanai,
   kol tvarkaraščio nėra, užsakyta negalite ir be to nėra garantijos, kad reisai tikrai bus.

   Atsakyti
 2. Zita

  Sveiki, norėčiau paklausti, ruošiamės skristi į Kosą, gavau laišką į emailą, kad pasikeitė skrydžio laikas, duotose nuorodose parašiau, kad neprieštarauju, ar įlaipinmo talonus gausiu jau su pakeistais laikais, registruotis iš naujo nereikia? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Zita,
   jums reikia persispausdinti įlaipinimo talonus, ten jau bus pakeistas laikas.

   Atsakyti
 3. Lina

  Sveiki,
  Niekur nerandu ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.
  Lina

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lina,

   taip, be problemų, galima.

   Atsakyti
 4. Rasa

  Dar turiu klausima. Kaip suprantu bendras rankinio bagažo skysčių tūris 1 litras maximum 100 ml vienam buteliuke. Jeigu aš nusiperku parduotuvėj buteliuką šampūno, kurio talpa 50 ml, ir jis nepermatomas (originalioje pakuotėje), galiu aš jo vežtis pavyzdžiui bendroje sumoje tarkim 400 ar net ir 1000 ml vienam bagaže neviršijant bendros tūrio sumos 1000 ml ? Ar galima vežti tik vienos rūšies skysčio po 100 ml ? noreiu pasitkslinti.

  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   galite vežtis vienos rūšies skysčių talpose iki 100 ml. bendroje sumoje kiekį, kuris tilps į 1 l. talpos maišelį, kokios rūšies skysčiai – nesvarbu.

   Atsakyti
 5. Rasa

  Sveiki. Ruošiuosi skristi į koso salą. Norėjau paklausti: ar galiu dėti į rankinį skutimosi peiliuką (ar tik vienkartinį), ir jeigu nusipirksiu tarkime kvepalų daugiau nei 100 ml DUTY FREE, tai ar galėsiu laisvai įsinešti į lėktuvą? Ir ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   plaukų tiesintuvą ir skutimosi peiliuką saugaus tipo (pvz. Gillette) vežtis galite, jeigu kvepalus pirksite duty free – taip pat jokių problemų.

   Atsakyti
 6. Andrius

  Kiek kainuoja siai dienai registruotas bagazas skrendant is Kauno i Dublina, kaip ji uzsisakyti jusu tinklapyje?

  Atsakyti
 7. Justina

  Sveiki, norejau paklausti kelinta valanda ryto (09.01) atskrenda lektuvas i Kauna is Kos salos? kazkaip nerandu arba nemoku ieskoti. Dekui

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Justina,

   lėktuvas nusileidžia Kaune 12.40, jeigu išskridimas iš Kos 09.25

   Atsakyti
 8. Rūta

  Dar nesu pirkusi bilietų internetu todėl norėčiau paklausti kodėl ryanair nenurodo į kokį aerouostą skaidrina? Nei pavadinimo nieko, kaip žinoti tada?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Šiuo atveju dėl to ir nenurodo, nes oro uostas tik vienas Kose, pvz. skrendant į Londoną, oro uostų pavadinimai nurodomi.

   Atsakyti
 9. Vytautas

  Klausimas: visur griežtai akcentuojami rankinio bagažo matmenys: 55x40x20 cm. O ką daryti su nedidele kuprine, kurios matmenys nedideli, bet nėra 20 cm storio (nors galima tikrinimo metu suploti)?
  Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vytautai,
   svarbu, kad bendra visų matmenų suma neviršytų 115 cm.
   Matmenys gali šiek tiek ir skirtis. Kuprinės storis nebūtinai turi būti 20 cm

   Atsakyti
 10. Erik

  Laba diena
  nupirkau biletis į KOS salą su kreditine VISA gold kortele, bet pinigų nenuėme ir atskymas į emailą neatėjo, tai reiškia, kad biletai nenuprkti, reikia dar karta bandyti?
  Pirkimas buvo 2012/03/27. Ačiu.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena,
   jeigu pinigai nenuskaičiuoti, tai tikrai mokėjimas nepavyko, pirmiausia išsiaiškinkit su savo banku, išdavusiu kortelę, dėl ko neleidžiama apmokėti ja internetu, po to bandykite dar kartą.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.