Weeze oro uostas

pagal | 2010-10-29

Weeze oro uostasVisai neseniai teko skristi per šį oro uostą. Turėjau 2 val. persėdimui ir labai dėl to nerimavau, spėsiu – nespėsiu, persėsiu – nepersėsiu. Pasirodė, kad visai be reikalo. Oro uostas nedidelis, labai kompaktiškas, nuo išlipimo iš lėktuvo ir bagažo pasiėmimo praėjo gal 20 min. Labai ramiai nuėjom užkąsti, iškišom nosis laukan, iš naujo užsiregistravom bagažą ir patys save, na ir ramiai išskridom toliau. Viskas sklandu ir aišku …
Weeze oro uostas arba Niederrhein oro uostas (IATA: NRN, ICAO: EDLV) yra įsikūręs  3,7 km  į pietvakarius nuo  mažos savivaldybės Weeze vakarų Vokietijoje,  Niederrheine.  Jis yra 7 km.  į šiaurės vakarus nuo  Kevelaer, apie 33 km  į pietryčius nuo Nijmegen, (Olandija) ir 48 km  į šiaurės vakarus nuo Duisburgo. Oro uoste naudojami buvusios karinės oro bazė RAF Laarbruch įrenginiai.Veiklą kaip civilinis oro uostas pradėjo tik 2003 metais.
Weeze oro uostas yra gan patogioje vietoje, nedaug nutolęs nuo didelių miestų:

Weeze oro uosto atstumai iki artimiausių miestų

Miestas Atstumas km
Achenas 144
Arnheimas 71
Dortmundas 110
Diuseldorfas 78
Duisburgas 58
Eindhovenas 86
Esenas 78
Kelnas 114
Krėfeldas 62
Mastrichtas 114
Menchegladbachas 65
Nijmegenas 56
Roermondas 61
Venlo 35

Susisiekimas, kaip ir visoje Vokietijoje tikrai gerai sutvarkytas, bilietus traukiniui iki norimų miestų tikrai galima lengvai įsigyti čia: www.bahn.de

Weeze oro uostas

Pigūs skrydžiai į Diuseldorfą: https://avia.lt/skrydziai/salys/Voketija/Diuseldorfas/

Lėktuvų bilietai pigiau

2 komentarai

 1. BIRUTE

  Sveiki, birzelio men. planuoju skrydi VILNIUS / DIUSELDORFAS WEEZE / PESCARA su ryanair kompanija ir tik su rankiniu bagazu. Tarpas tarp skrydziu 1val. 30 min. labai rizikinga , bet kainos labai geros. Esat buves siame oro uoste, prasyciau patarti mano atveju. DEKOJU JUMS is anksto uz komentara.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Birute,
   teko būti Weeze ir kaip tik skridau su persėdimu toliau, tai realiai ten persėdimui 30 min. užtenka, tik su sąlyga, kad lėktuvas nevieluos.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *