Šarlerua oro uostas

pagal | 2011-03-10

Charleroi oro uostasKolegei teko pabuvoti  šiame oro uoste, ir pasidalino savo įspūdžiais.
Briuselio (Charleroi) oro uoste viskas gana kompaktiškai išdėstyta. Oro uostas jau matęs gyvenimo, bet gana tvarkingas, tik labai skersvėjuotas.  Jame daugybė visokių paslaugų, nemaža „duty-free” parduotuvė, žodžiu viskas normalu – kažkokių specifinių dalykų nepastebėjau. Autobusas, vežantis į patį miestą, stoja prie pat atvykimo salės durų. Kelionė iki centro trunka apie valandą. Išvykstant ryte tokiu pat autobusu į Charleroj, nesusipainiokit, i kurį sėstis – ne ant kiekvieno autobuso yra rodyklė su užrašu, kad vežama į oro uostą.  Paklauskite vairuotojų.


Šarlerua miestas

Šalia esantis miestas Charleroi (200 100 gyv.) irgi gali būti įdomus, jeigu laukia ilgas persėdimas ir laukimas, mieste yra rotušė (1936 m.) su 70 m aukščio varpine, Parodų rūmai (1954 m.), Dailės menų rūmai (1957 m.), verslo kolegija, medicinos ir chirurgijos institutas, archeologijos muziejus.
Oro uostas nuo Briuselio nutolęs 55 km., bet turi puikų susisiekimą su sostine, kursuoja traukiniai ir autobusai.
Iš bet kurios Belgijos  geležinkelio stoties galima nesunkiai atvykti į Šarlerua, kainos kodas į vieną pusę perkant bilietą – 814, iš geležinkelio stoties veža autobusas, linija A, kelionės trukmė – 20 min.
Autobusai į/iš Briuselio į Šarlerua oro uostą važiuoja kas 30 min., kelionė trunka apie 1 val. , vykstama į/iš Brussels Midi traukinių stoties, pirmasis autobusas išvažiuoja iš Briuselio 4:00 val., paskutinis – 20:30 val., iš oro uosto pirmasis – 8:15 val., paskutinis – 23:45 val. Už  13 EUR nuvyksite į vieną pusę, į dvi – už 22 EUR, bilietus galite įsigyti internetu šiuo adresu: www.voyages-lelan.be

Šarlerua oro uostas

Pigūs skrydžiai į Briuselį: https://avia.lt/skrydziai/salys/Belgija/Briuselis/

Lėktuvų bilietai pigiau

18 komentarų

 1. Rasa

  Sveiki. Ar Šarlerua oro uoste yra nemokama poilsio zona? Tarpas tarp skrydžių 6 nakties valandos. Ar turėsime kur jas praleisti bent kiek patogiau?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   tai mažas oro uostas, bet jis atidarytas 24 val. per parą. Sėdimų vietų nėra daug ir jos nėra patogios, todėl galite pasiimti kilimėlį ar kažką panašaus ir pailsėti ant grindų. Užkandinės vakare uždaromos, verta turėti su savimi ir užkandžių bei vandens.

   Atsakyti
 2. Alex

  Sveiki,
  parašyta, kad už 13 EUR nuvyksite į vieną pusę, į dvi – už 22 EUR… Ar tai reiškia, kad atgal galiu vykti bet kokią dieną ir valandą? Grižimo data iš Briuselio – atvira?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Aleksai,

   su atvira data ryanair bilietų neparduoda, visos datos turi būti fiksuotos.Šiuo metu į Briuselį pigiausia kaina į vieną pusę yra 4 liepos – 23,99 €, o kokia atgal, reikia žiūrėti pagal konkrečias datas.

   Atsakyti
   1. Alex

    :))))))))))
    Sveiki Žilvinai,
    Aš klausiau apie autobuso bilietus iš Šarlerua oro uosto į Briuselio Midi geležinkelio stotį ir atgal… Ryanair bilietus turiu seniai… Pirkau itin pygiai…
    Alex

    Atsakyti
    1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

     Sveiki Aleksai,

     šiuo metu kainos pasikeitusios, į dvi puses kainuoja 16 €, bet datos ir laikai turi būti fiksuoti.

     Atsakyti
 3. Dominyka

  Sveiki, norėjau paklausti o kaip ten su rankiniu bagažu? Kokie išmatavimai ir svoris? 🙂

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Dominyka,

   štai jie: svoris – 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm

   Atsakyti
 4. ieva

  Sveiki, turesiu kelione su persedimu briuselyje, norejau paklausti, kai atsiimsiu savo reg. bagaza, kaip pasiekti check in sale, kad vel prisiregistruociau bagaza? ar bus kokios rodykles ar panasiai, o galbut kazkokiais aplinkeliais teks klaidzioti? nes laiko turesiu ne tiek daug. aciu

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Ieva,
   Charleroi oro uostas labai mažas – atvykimo salė, kur ir pasimsite bagažą, bei išvykimo salė, kur jį vėl atiduosite, taigi atsiėmus bagažą jums tereikės susirasti išvykimo salė, tai tikra nebus sudėtinga.

   Atsakyti
 5. Ruta

  Norejau paklausti,gal zinote ar Brussels (Charleroi) oro uosta galima praleisti nakti ?

  Atsakyti
 6. Monika

  Sveiki, galbūt per visą savo skraidymo praktiką esate susidūręs su tokia situacija: ar galima įėjus į saugomą oro uosto zoną, praėjus security, vėliau išeiti į lauką ir įeiti vėl iš naujo?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Monika, teko taip elgtis Frankfurte, tiesiog iš naujo perėjau patikrą ir tiek.

   Atsakyti
   1. Monika

    ačiū labai, tuomet mėginsiu taip ir daryti.:) sėkmės.

    Atsakyti
 7. robas

  Gal kam teko vykstant tranzitu per Brussels (Charleroi) oro uostą išlipus iš lėktuvo (be bagažo) patekti tiesiai į išvykstančių keleivių laukimo salę. Pagal oro uosto schemą parodyta, kad tokia galimybė yra , bet nepastebėjau jokių nuorodų , teko eiti ratu per atvykimo vartus į vestibiulį ir per patikrinimus eiti į išvykimo salę.

  Atsakyti
 8. Atgalinis pranešimas: Briuselis - Belgijos ir Europos sąjungos sostinė | Ryanair bilietai į Briuselį | Ryanairbilietai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *