Alikantė – uostas prie Viduržemio jūros

pagal | 2011-03-16
Informacija apie Anglijos sostinę - Londoną. Skrydžiai į Londoną su Ryanair, kaip užsakyti aviabilietus, pigūs skrydžiai į Londoną.

Alikante

Alikantė – gyvybingas pajūrio kurortas, Ispanijos uostamiestis prie Viruržemio jūros. Tai gana sparčiai augantis miestas ir tai įtakoja vis didėjantis turistų srautas. Taigi trumpai apžvelgsiu, ką gi įdomausgalima pamatyti šiame gyvybe kunkuliuojančiame mieste. Čia yra išlikusi viduramžių Šv.Barboros pilis (ant aukščiausio kalno), rotušė su dvibokščiu fasadu, Šv.Mykolo bažnyčia. Toliau už miesto galima nuvykti į Kandeliabros urvus (stalagtitų ir stalagmitų urvas). Ypač smagu pasivaikščioti siauromis Alikantės senamiesčio gatvelėmis, kurios raitosi vietovės kalvomis ir pasiklysti čia beveik neįmanoma. Kaip ir daugumoje Ispanijos miestų, Alikantėje naktinis gyvenimas tiesiog verda, vyksta įvairūs renginiai. Įdomiausias laikas aplankyti šį miestą būtų birželio pabaiga, kadangi tuo metu kurorte vyksta vienas žymiausių renginių – Joninės arba kitaip – Festes de Sant Joan, kurio metu miestas yra išpuošiamas įvairiomis spalvingomis skulptūromis, švytinčiomis girliandomis. Taip pat iš Alikantės patogu pasiekti puikius Kosta Blankos kurortus. Na bet ką čia daugiau ir pasakoti, nuvykite ir pamatykite viską patys.

Pigus skrydziai i Alikante

Susisiekimą su šiuo Ispanijos miestu apsunkino tai, kad nuo 2011 metų spalio mėnesio, Ryanair oro linijų bendrovė net 80 proc.sumažino skrydžių į Alikantės oro uostą. To priežastis – padidėjusios išlaidos. Šį miestą savo vasaros atostogoms pasirinkdavo kasmet vis daugiau lietuvių, deja, bet nutrauktų skrydžių sąraše ir Kauno oro uostas. Pigūs skrydžiai į Alikantę (https://avia.lt/skrydziai/salys/Ispanija/Alikante/) iš šio oro uosto buvo vykdomi sezono metu ir labai patogiu bei nebrangiu – tiesioginiu reisu. Yra kaip yra, bet tikiuosi, kad šis miestas nepavirs “mirusiu’ kurortu, kurio pagyvėjimą iš dalies lėmė Ryanair aviakompanijos veikla. Todėl norint nuvykti į šį miestą teks rinktis kiek brangesnius ir su dviem persėdimais skrydžius iš Vilniaus arba Kauno oro uostų – Air Baltic ir Air Berlin per Rygą ir Miuncheną, Air Baltic ir Spanair per Rygą ir Barseloną, kainos į vieną pusę su oro uosto mokesčiais nuo 700 Lt.

Lėktuvų bilietai pigiau

 

 

 

 

6 komentarai

 1. Agne

  laba diena, nusipirkau 2 bilietus i Alicante balandzio 15d. negavau jokio patvirtinimo nei rezervacijos numerio. kaip man check -online padaryti?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Agne,
   jeigu nieko negavot, tai gal pirkimas nepavyko? susisiekite su tais, pas ką pirkote.

   Atsakyti
 2. Karolina

  Laba diena.
  Ar vasario mėnesi bus vykdomi skrydžiai iš Kauno į Alicante?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Taip, nuo kovo 26 d. skrydžiai iš Kauno į Alikantę atnaujinami, kai buvo rašomas įrašas, reisai buvo nuimti.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.