Naujos Ryanair bagažo gabenimo taisyklės

pagal | 2017-09-07

ryanair bagažo pasikeitimaiRyanair išplatino pranešimą, kad nuo 2017 11 01 d. keičiasi registruojamo ir rankinio bagažo pervežimo taisyklės aviakompanijos skrydžiuose. Kompanijos atstovai pakomentavo, kad pakeitimai įvedami siekiant sumažinti rankinio bagažo, pervežamo lėktuvo salone, kiekį. Ryanair naudojamos modifikacijos orlaiviuose, pervežančiuose 182 keleivius, kiekvieno skrydžio metu reikia sutalpinti 364 rankinio bagažo vienetus. Kylančios problemos su vietos bagažui paieška sukelia nemažai nesklandumų, ko pasekoje dalis reisų vėluoja  išskristi laiku.

Ryanair bagažo pasikeitimai, įsigaliojantys nuo 2017 11 01 d.:

 • didinamas mažiausias leistino registruojamo bagažo svoris iki 20 kg. (buvo 15 kg.);
 • iki 25 € mažinama registruojamo bagažo vieneto pervežimo kaina  (buvo 35 €);
 • 2 rankinio bagažo vienetus į lėktuvo saloną galės neštis tik keleiviai, įsigiję „įlaipinimo pirmenybės“, „Plus“, „Flexi Plus“ bei „Family Plus“ paslaugas;
 • keleiviai, keliaujantys su leistinais 2 rankinio bagažo vienetais ir neįsigiję nei vienos iš anksčiau paminėtų paslaugų, didesnį rankinio bagažo vienetą turės palikti prie lėktuvo durų Ryanair darbuotojams, kurie patalpins krepšius į bagažo skyrių, o atsiimti bagažą reikės jau atvykus į galutinį kelionės tašką, kartu su registruojamu bagažu (paslauga išliks nemokama). Į lėktuvo saloną bus galima neštis tik mažąjį rankinio bagažo vienetą.

Ryanair bilietai pigiau

24 komentarai

 1. Rasa

  LABA DIENA, ar galima veztis elektrini virduliuka ir du keraminius puodelius kavai?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   taip, šiuos daiktus galima vežti tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže.

   Atsakyti
 2. Rasa

  Sveiki. Gruodžio mėnesį keliausime su kūdikiu, koks bagažas priklauso? Ir ar galima pasiimti vežimą kūdikiui ir auto kėdutę? Kokios taisyklės yra? Ar nemokama tai? Ar reiks kažkurį iš jų priduoti į registruojamo bagažo skyrių?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Rasa,
   keliaujant su kūdikiu, nemokamai galite papildomai turėti 10 kg. svirio krepšį kūdikio daiktams, taip pat pilnai sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę (reikės priduoti į registruojamą bagažą).

   Atsakyti
 3. Lena

  Ka duoda paslauga Family pljus, keliaujant su dviems vaikais?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Įsigijus paslaugą Family Plius, gaunate 50 % nuolaidą antro registruojamo bagažo pervežimo paslaugai įsigyti, 50 % nuolaidą pirmenybinio įlaipinimo paslaugai įsigyti (Priority Boarding), garantijas, kad vaikai lėktuve sėdės kartu su suaugusiu.

   Atsakyti
 4. Lena

  Sveiki, jeigu keliauju lapkritį su viena kuprine (leistinų išmatavimų rankiniam bagažui) rankiniame bagaže be prority boarding, ar galėsiu neštis ją į saloną? Jei keliauju su vaikais, ar ir jie galės kiekvienas pasiimti savo kuprines į lektuvo saloną?

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Lena,
   neįsigijus pirmenybinio įlaipinimo paslaugos, į saloną galima neštis tik mažąjį (35x20x20 cm.) rankinio bagažo vienetą iš leistinų dviejų. Didesnįjį reikės atiduoti į bagažo skyrių. Jeigu turėsite tik vieną, didįjį rankinio bagažo vienetą (81x119x119 cm), jį vistiek reikės atiduoti į bagažo skyrių.

   Atsakyti
   1. Lena

    Mes turesime tik po viena 55cm x 40cm x 20cm dydzio kuprines. Jokiu mazu rankiniu, jokiu 81x119x119 cm.
    Ar tokio dydzio kuprine(dar karta patikslinu- 55cm x 40cm x 20cm) galesiu nestis i lektuvo salona neisigijus pirmenybinio ilaipinimo?

    Atsakyti
     1. Lena

      O kaip tada galeciau isigyti pirmenybini ilaipinima, jeigu bilietai jau isigyti? Keliauju su dviems vaikais, koks variantas geriau tiktu mums?

     2. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      prisijunkite prie savo rezervacijos ryanair puslapyje (viršuje „Mano užsakymai“), pasirinkite papildomą dominančią paslaugą ir apmokėkite ją.

     3. Lena

      O kokia paslauga tiktu man su dviems vaikais?

     4. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

      jums tiktų Priority Boarding paslauga.

 5. Violeta

  Sveiki,
  išskridimas spalio mėn., grįžimas- lapkričio. Kaip dėl bagaźo šiuo atveju? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Violeta,
   spalį galios sena tvarka, lapkritį jau nauja, bus skirtingai.

   Atsakyti
 6. JANINA

  Sveiki, įsigijau bilietus su Plus paslauga, jame nurodyta, kad galiu vykti su 20 kg bagažu. Ar teisingai suprantu 10 kg -rankinis bagažas ir 20 kg į bagažo skyrių.
  Būsiu dėkinga ir rami, jei paaiškinsite.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Janina,

   taip, viską teisingai supratote. Tik į rankinį galima 1 lagaminą iki 10 kg. ir vieną mažesnį be svorio apribojimų.

   Atsakyti
 7. Vida

  Sveiki sakykit kaip įsigyti pirmenybinę ir kiek kainuoja jeigu bilietai jau nupirkti o lagaminą norėčiau į saloną įsinešti .Ačiū.

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Vida,
   jums reikia prisijungti prie rezervacijos (viršuje „my bookings“) ir pasirinkti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (Priority Boarding). Įsigijus šią paslaugą, rankinio bagažo lagaminus galėsite pasiimti į lėktuvo saloną.

   Atsakyti
 8. Milda

  Sveiki,
  Nustebau,kad medaus vėl negalima vežti rankinjame bagaže. Prieš kurį laką vežiau sudėjus į talpas po 100 ml ir tuomet patikroje paaiškino,kad pasikeitė taisyklės ir galima vežti didelėse talpose tik tikrinama ar tai medus. Po to kiekvieną sykį vežiau stiklainiais ar kibirėliais (žinoma sustingusį, o ne skystą) ir nebuvo jokių problemų. Tai prašau patikslinti. Ačiū

  Atsakyti
  1. Zilvinas Įrašo autorius(-ė)

   Sveiki Milda,

   mūsų puslapyje komentarai pakankamai seni, situacija keičiasi ir jeigu nekilo problemų vežant sukietėjusį medų, tai ir nekils.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *