Ryanair bilietų pirkimas

Ryanair bilietu pirkimas

 

Šiuo metu gan aktyviai ėmė daugelis agentūrų arba šiaip, mėgėjų kurti internetinius projektus pardavinėti ryanair bilietus internetu, todėl nusprendžiau apžvelgti Lietuvos tinklapių parduodančių bilietus  galimybes, teigiamus ir neigiamus aspektus.
www.ryanair.com
Be jokios abejonės, tai yra pačios aviakompanijos tinklapis ir jame pirkti pigiausia, bet yra tam tikrų niuansų ir čia, tagi:

Kainos:
netaikomi jokie papildomi rezervaciniai mokesčiai.

Pateikiamų kainų patikimumas:99 % – labai retai, bet pasitaiko, kad vienu metu keli pirkėjai perka tą pačią (pigiausią ir paskutinę) vietą, todėl kažkam tenka nusivilti.

Pirkimo patogumas: tinklapis yra tik anglų kalba, neįgudusiam interneto vartotojui gali pasirodyti ir neįkandamas. Puslapyje pateikti tik telefonas D. Britanijoje, neskaitant tarptautinio skambučio kainos kainuojantis 0,10 GBP.

Mokėjimo galimybės –
 apsiribota tik atsiskaitymais kreditinėmis kortelėmis:

 • Ryanair Mastercard
 • Ryanair Visa
 • 3V Visa prepaid vouchers
 • Visa Conect
 • Visa Debit/Delta
 • Mastercard
 • Mastercard Prepaid
 • Ryanair cash Passport
 • Visa Electron
 • Visa

Rizikos:

 • rezervavimo procese siūloma daug papildomų paslaugų (patvirtinimas SMS žinute, lagaminai, draudimas ir t.t), nemokant anglų kalbos  galima prisipirkti visiškai nereikalingų daiktų ir paslaugų.
 • mokant kortele ir nepadėjus varnelės prie punkto, kad mokėtina suma neturi būti perskaičiuojama į kitą valiutą ryanair kursu, galimi ženklūs finansiniai praradimai (jeigu bilietai kainuoja apie 2200 Lt., kaina išauga iki 2400 Lt.)
 • priima visa electron debetinės mokėjimos kortelės duomenis, suteikia rezervacijos kodą, tačiau pirkimas neįvyksta, pinigai nenuskaičiuojami, todėl tenka pirkti vėl vėliau ir jau dažnai už didesnę kainą.

avia.lt
Viena didžiausių Lietuvoje aviabilietų užsakymo sistema, priklausanti UAB Baltic Clipper ir dirbanti jau nuo 2003 m. Čia parduodami lėktuvų bilietai ir tradicinių aviakompanijų, ir tokių kaip ryanair, wizzair ir kt. Ryanair bilietu pirkimas čia galimas jau nuo 2010 m., ryanair skrydžių kainos ir tvarkaraščiai pateikiami naudojant D. Britanios  kompanijos Travelfusion sukurta jungtimi su ryanair ir kt. pigių skrydžių bendrovėmis.

Kainos: taikomas agentūros rezervacinis mokestis nuo 25 iki 30 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 85 % kainų ryanair skrydžiams atitinka tikrovę, nes kainos pateikiamos ne tiesiogiai iš ryanair duombazės, o iš užsaugotų anksčiau buvusių paieškų. Jeigu paieškoje pateikiama per žema kaina ir pasirenkamas toks variantas, kaina perskaičiuojama ir apie tai informuojamas tinklalapio lankytojas, jeigu per aukšta – paskutiniame mokėjimo žingsnyje ji sumažinama iki realios.

Pirkimo patogumas: informacija apie skrydžius pateikiama lietuvių kalba visuose rezervavimo žingsniuose, kaip ir apie taisykles ir visą kitą. Galima užsisakyti registruojamą bagažą skrydžiui. Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais (SAS, Air Baltic, Lufthansa ir t.t.) , todėl galima pasirinkti ir labiau tinkamus laiko ar kainos atžvilgiu skrydžius (pasitaiko, kad tradicinių aviakompanijų kainos mažesnės negu ryanair). Ieškant kainų iš Kauno, jeigu randama pigesnė kaina iš Vilniaus, ji taip pat pateikiama, nereikia ieškoti atskirai.
Teikiama pagalba lietuvių kalba 7 dienas per savaitę.

Mokėjimo galimybės:  
Ryanair bilietus avia.lt puslapyje galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis ir pavedimu internetu, jokie papildomki mokesčiai šiems mokėjimo būdams netaikomi.

Rizikos: 
užsisakius ir apmokėjus bilietą ateina pranešimas, kad rezervacija nebuvo susiformavusi, jokių būdų nereikia rezervuoti pakartotinai, avia.lt pagalbos skyrius sutvarko 30 min. bėgy panašius nesklandumus (gali užtrukti ilgiau, jeigu rezervacija daryta tuo laiku, kai skyrius nedirba).

eturas.lt 
2011 m. pradžioje sukurta ir greitai rinkoje paplitusi pigių skrydžių rezervavimo sistema, sukurta Lietuvos IT kompanijos UAB Eturas, iš esmės šiuo moduliu šiuo metu Lietuvoje naudojasi nemažas kiekis tinklapių, todėl juose  esantys paieškos moduliai yra visiškai vienodi, skiriasi tik taikomas antkainis bilietams.
Pabandysiu išvardinti keletą tokių tinklapių,nors jų gali būti ir daugiau:
skrendu.lt,  zigzag.lt, ryanair.kilti.lt, lektuvubilietai.lt, makalius.lt, aviabilietai.lt, happyfly.lt, ultraturas.lt, avia-bilietai.lt, vilturas.lt, lektuvu.lt, keliones.lt, rezervacijos.lt ir t.t. (visus sunku sugaudyti, čia paminėti tie, kurie bent jau reklamuojasi).

Kainos: rezervaciniai mokesčiai įvairūs, nuo 30 iki 100 Lt.  (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % kainų atitinka, 100 % nėra, nes kaip ir avia.lt atveju, kainos pateikiamos iš duombazės, kurioje yra užsaugotos po buvusių paieškų.

Pirkimo patogumas: informacija pateikiama lietuvių kalba, yra galimybė užsisakyti registruojamą bagažą bei ilaipinimo pirmumą, kainos pateikiamos lyginant su tradicinių aviakompanijų kainomis, suteikiama pagalba telefonu lietuvių kalba. Keleivis užregistruojamas skrydžiui, nereikia pačiam tuo rūpintis. Pateikiami jungtiniai pigių skrydžių bendrovių skrydžiai (su persėdimais), todėl kartais pasiūlomos tikrai žemos kainos maršrutams, kuriais ryanair ir wizzair neskraido tiesiogiai iš Lietuvos.


Mokėjimo galimybės: kreditinėmis kortelėmis (taikomas papildomas 2 % antkainis), pavedimu internetu „bank-link“, paprastu pavedimu bei grynais biuruose (papildomi mokesčiai netaikomi).


Rizikos:  kadangi leidžiama mokėti paprastu pavedimu ir grynais biure, dažnai kaina pasikeičia per laiką, kuris užtrunkamas mokėjimui.
Ryanair bilietu pirkimas sudėtiniams  skrydžiams per tam tikrus miestus, pvz. iš Kauno į Londoną ryanair + iš Londono į Malagą taip pat ryanair, todėl vėluojant pirmajam reisui ir nespėjant persėsti, aviakompanija nemokamai bilietų nekeičia ir sekančio bilieto praradimo nekompensuoja, tas pats ir su nuimtais reisais.
Siunčiamas klientams pačių sukurtas rezervacijos kodas, tai komplikuoja galimybe pačiam atlikti keitimus ar papildomų paslaugų pirkimą ryanair tinklapy.

greitai.lt
Vieną didžiausių Lietuvoje aviabilietų pardavimo sistema, priklausanti UAB „Interneto partneris“(bendra Lietuvos ir Estijos įmonė), pradėjusi savo veiklą dar 2002 m. Ši įmonė pradėjo savo veiklą kaip internetinių projektų kūrėja, tačiau pajutusi sėkmę aviabilietų pardavimo srity, tapo IATA nare ir jau 9 metai dirba šioje srityje.
Ryanair bilietu pirkimas šioje bendrovėje galimas nuo 2011 m., tačiau buvo padaryta  pertrauka metų gale ir tik 2012 m. šiame tinklapyje vėl siūloma galimybė įsigyti ryanair bilietus.

Kainos: taikomas rezervacinis mokestis nuo 20 iki  40 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % 

Pirkimo patogumas: pirkti patogu, visa informacija pateikta lietuvių kalba, tačiau nėra nemokamo pagalbos telefono, už jį reikia mokėti 2 L.t/1min.
Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais.
Primokėjus papildomai duoda bilietų grąžinimo garantiją, to šiuo metu nesiūlo jokie kiti ryanair bilietų pardavėjai.
Yra galimybė užsakyti registruojamą bagažą.

Mokėjimo galimybės: Ryanair bilietus  galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis (papildomai taikomas 25 Lt. mokestis)  ir pavedimu internetu (taikomas papildomas 5 Lt. mokestis).

Rizikos: 
 
standartinės, kadangi kainos nevisada atitinka tikrovę, rezervuojant bilietas gali pabrangti.

Ryanair bilietai pigiau

1 019 thoughts on “Ryanair bilietų pirkimas

 1. Domas

  Laba diena as pirkau trys bilietus.nuo sask.yra pinigai nuskaiciuoti,bet as nieko i savo elektronine dezute negaunu.o isskrydimas jau po dvieju dienu.kompanijai rasiau .man nieko neatraso.ka tokiu atveju daryti.aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Domai,
   pabandykite prisijungti prie rezervacijos ir patikrinti, kokia su ja situacija. Tai galima padaryti tituliniame ryanair.com pasirinkus „Mano užsakymai“ (puslapio viršuje).

   Reply
 2. Violeta

  Norėjau nusipirkti bilietąvadinamame oficialiame Ryanair puslayje, išsirinkau datą, kainą ir galėčiau kaip ir eiti toliau, tačiau muygtukas CONTINUE-pasyvus. Ką daryti? Ar ne į čia patekau?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Violeta,
   ryanair.com yra aviakompanijos svetainė, jeigu mygtukas „continue“ buvo neaktyvus, vadinasi kažko nepažymėjote, kas būtina.

   Reply
 3. Darijus

  Sveiki, rezervavau skrydį į Londonas Lutonas ir atgal.
  Nr.: TT1W5Q https://www.ryanair.com tinklapyje. Ir nerandu galimybės sumokėti už bilietus 2 asm.
  Ką tokių atveju daryti? kai kelionė jau užsakyta…
  Ačiu už atsakymą

  Reply
  1. Gintarė

   Sveiki,
   Pakibo Ryanair bilieto rezervacija – vakar užsakinėjom, perkant iš puslapio atsispausdinom lapą, kur yra rezervacijos kodas ir statusas „patvirtinta“. Tačiau el. paštu patvirtinimo neatsiuntė, banke suma nei rezervuota, nei nurašyta. Šiandien kai įeinam į savo paskyrą, ten nėra nei vienos užsakytos kelionės. Taip ir nežinom – turim bilietą ar ne. Kiek laiko gali trukti Ryanair ir banko procedūros, kol apmokėjimą galutinai padaro arba atmeta?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Gintare,
    jeigu viskas būtų pavykę, pinigai būtų rezervuoti iš karto. Be to, jeigu sistemoje jau yra patvirtinta rezervacija ir darote tokią pat identišką, sistema naująją atmeta ir parašo, kad tokia jau yra. Darykite naują rezervaciją.

    Reply
 4. EMA

  Laba diena,
  apmokėti bilietai, gautas patvirtinimas. O bilietusturi atsiųsti paštu ar kokia tvarka?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ema,

   užsiregistruoti skrydžiui nemokamai galima ne anksčiau kaip 7 d. iki išskridimo, užsiregistravus atsispausdinkit įlaipinimo talonus, su jais ir reikės skrusti.

   Reply
     1. EMA

      Vadinasi, jeigu skrydis 09-27 dieną, tuomet registraciją turiu atlikti 09-20 dieną, užpildžius duomenis Jūsų siųsta nuoroda?

     2. Zilvinas Post author

      Taip, ne anksčiau 20 d. galite registruotis nemokamai.

 5. Ana

  laba diena. turiu problema. nusipirkau bileta bet isejo taip kad pazymejau MR Ana o ne MS. ka daryti? ar tai nedidele problema ar reikia kazkur kreiptis?

  Reply
 6. Laimius

  Kaip Ryanair bilieta is Anglijos i Lietuva ir atgal nupirkti uz eurus. Tiksliau, ka daryti, kad kainos butu rodomos ne svarais, o eurais. Bilietas bus perkamas Lietuvoje.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laimuti,
   visada rodoma valiuta tos šalies, iš kurios skrendama. Nekeiskite sumos į kitą valiutą ryanair siūlomu kursu, jis yra labai iškraipytas ryanair naudai ir visiškai neatitinka realaus. Bankas pats konvertuos valiutą iš GBP į EUR normaliu bankiniu kursu.

   Reply
   1. Lina

    Sveiki!Suklydau darydama registracija,ID kortele galioja iki 2022 07 24,o as parasiau 2022 06 24!Ar tai rimta klaida?Ar ja reikia stengtis taisyti?Aciu!

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Lina,
     ne, nieko labai blogo, netaisykite.

     Reply
   2. Dana

    Dar kartą paaiškinkite, prašau. Pirkau bilietą iš Vilniaus į Londoną, dabar nusprendžiau nupirkti ir atgalinį. Pirksiu Vilniuje , kaip ir pirmą kartą. Rodo tik svarais. O pirmyn- atgal – kaina Eurais iš Londono yra mažesnė. Kaip išvengti konvertavimo? Visose rezervavimo sistemose leidžia pasiringti valiutą. Beje bankas už konvertavimą ima bene 3 proc.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Dana,
     visi skrydžiai pateikiami tos šalies, iš kurios skrendama, valiuta. Ryanair kiekvienu atveju siūlo konvertuoti kainą į jums tinkamą valiutą, tačiau taiko savo kursą, kuris ženkliai skiriasi nuo realaus ne keleivio naudai. Pvz. jeigu kaina pateikiama 100 GBP, tai konvertavus ryanair kursu į Eurus, būtų iš jūsų nuskačiuota 130 Eur, nesirenkant konvertacijos ryanair kursu, būtų nuskaičiuota 120 Eur (čia tik pavyzdys, nesiremiu realiais kursais).

     Reply
 7. Skaistė

  Sveiki, kodėl gali neileisti atlikti apmokejimo, jei info suvesta teisingai? 4 kartus bandziau, raso, kad mokejimas nepatvirtintas ir negali rezervuoti.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Skaiste,
   jūsų kortelė atmetama, susisiekite su banku ją išdavusiu ir išsiaiškinkit, kodėl ji netinka atsiskaitymams internetu.

   Reply
 8. AUSRA

  Sveiki.rezervavau bilietą.gavau el laišką su registracijos numeriu.bqndau daryti check in bet viskas pasidaro raudona ir niekaip neleidžia.paziuriu el pašte.kad po rezervacijos nr rašo kad nepatvirtina. Tai nesuprantu ką man dabar daryti.nes skrydis jau už 4 dienu.kur man kreiptis

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aušra,
   jeigu statusas „nepatvirtinta“ ir iš jūsų sąskaitos pinigai nenuskaičiuoti, jums reikia iš naujo įsigyti bilietus.

   Reply
 9. Tomas

  Laba diena, pirkau bilietus iš Ryanair.com į paštą atsiuntė kad rezervacija patvirtinta pinigai iš sąskaitos irgi nuskaičiuoti bet neatsiuntė bilietų atsispauzdinimui.
  Noriu paklausti kaip gauti bilietus ar oro uoste užteks parodyti tik e-mail savo
  iš anksto dėkoju už atsakymą

  Tomas

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tomai,
   jums reikia pačiam užsiregistruoti skrydžiui (nemokamai tai galima padaryti ne anksčiau 7 d. iki reiso) ir atsispausdinti įlaipinimo talonus, kitaip registracija oro uoste bus mokama. Tai galima padaryti pasirinkus viršutinėje juostoje „check in“.

   Reply
 10. Milda

  Laba diena. Pirkau 4 bilietus per 2 kartus (kadangi 2 bilietai buvo mažesne kaina). Antrojo pirkimo patvirtinimą gavau el paštu. Tačiau pirmojo pirkimo patviirtinimo negavau (praėjo jau 6 val nuo pirkimo). Tačiau banke abi sumos rezervuotos. Blogiausia tai, kad neužsirašiau rezervacijos numerio. Taip pat mano Ryanair paskyroje šio užsakymo nėra. Dabar nežinau, ar pirkti naujus bilietus, ar jie jau kaip ir nupirkti…

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Milda,

   jeigu pinigai rezervuoti, tai ir bilietai nupirkti. Jūs galit prisijungti prie rezervacijos ir be rezervacijos kodo, tiesios pasirinkite „tvarkyk“ ir „skrydžio duomenys“.

   Reply
 11. Erika

  Sveiki,pirkau 03.08 bilieta skrydziui 03.10d. Apmokejau per paypal,ir negaunu i pasta bilieto,anksciau viskas gerai budavo dabar neauprantu,ka daryti kaip i skrydi prisiregistruot,kur kreiptis? Gal el pasta blogai nurodziau nors visada viskas gerai budavo. Turiu nr kuri dave kai apmokejau bet tai ne rezervacijos nr,ar pvz orouoste priregistruos jei kas prie skrydzio? Pagal ta nr ? Jei tarkim nurodziau bloga el pasta,nors nemanau,kad jis blogas buvo.. ir nesuprantu kodel cia sitaip. Apmokejimus turiu viska turiu tik bilieto ne.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Erika,
   patikrinkite apmokėjimo detales, ten būna rez. kodas, su juo ir su kortelės paskutiniais skaičiais galite prisijungti ir užsiregistruoti skrydžiui.

   Reply
 12. antanas Milvydas

  Sveiki, šiemet jau užsakiau 34 bilietus maršrutu Kaunas Trapani, gal atsiranda galimybė taikyti mano perkamiems bilietams nuolaidas.

  Reply
 13. Vilma

  Sveiki,ar butina atsispausdinti ilaipinimo talonus skrendant su Ryanair Milanas-Londonas-Ryga,jei tai padaryti neimanoma del techniniu kliuciu (tiesiog nera kur).Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilma,
   atsispausdinti yra būtina, nes kitaip bus traktuojame, kad jūs neužsiregistravote į reisą ir reikės susimokėti 70 € registracijos mokestį oro uoste. Dar tinka turėti įlaipinimo taloną mobiliame telefone, jeigu nėra galimybės atsispausdinti.

   Reply
 14. Vaiva

  Nepavyko atspausdinti įlaipinimo lapo
  Duomenis suvedžiau
  Registravau skrydį 24 spalio ir atgal 31 spalio
  spausdinimo langelis buvo neaktyvus, reprint
  taip pat nepavyko
  patarkite kaip atspausdinti į vieną pusę

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaiva,
   31 spalio dar per anksti registruotis nemokamai (tik prieš 7 dienas galima), todėl į priekį pasirinkite, o atgal – check in later

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Gali neleisti tik jeigu pati sistema stringa, pabandykit vėliau.

     Reply
     1. Vaiva

      Įėjau, bet REPRINT langelis neaktyvus

     2. Zilvinas Post author

      vadinasi neužsisaugojo prieš tai suvesti duomenys, turi būrų aktyvus „check-in“.

   1. Vaiva

    CHECK in neaktyvus
    bet is naujo suvesti nebeleidzia
    Patarkite ką daryti

    Reply
 15. Iveta

  Sveiki.
  Nupirkau du bilietus sau ir sesei i Londoną, aš esu pilnametė, o sesei 15m. tai mums reikia tik mamos sutikimo notaro patvirtinto, kad išleidžia sesę su manim skristi, ar dar kokių nors dokumentų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Iveta,
   ne, nieko papildomai nereikia, tik tegul viena iš tėvų jus lydi į oro uostą, jeigu kils kažkokių nesusipratimų, jiems esant galima bus išspręsti vietoje.

   Reply
 16. Arvydas

  Pasikeiciau registracijos duomenis – papildomai uzsiregistravau bagazo vieneta. Ar man butina atsispausdinti isodinimo kortele? Esu kelioneje ir neturiu prie saves spausdintuvo. Gal uztektu atsisiusti ilaipinimo kortele i telefona pdf formatu ir pateikti ja aerouoste?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Arvydai,
   taip, pakanka turėti telefone, galite nesispausdinti.

   Reply
 17. AUŠRA

  Labas rytas, prieš pusvalandį pirkau bilietą į Barseloną Ryanair.com puslapyje, viską atlikau iki galo, paspaudžiau pirkti, po poros minučių išlindo langas su informacija,kad nereikia nieko papildomai spausti, apmokėjimas gali užtrukti iki 45 sek., bet praėjo jau pusvalandis ir nieko – jokio pranešimo el.pašte, Ryanair lange, sąskaitoje pinigai nerezervuoti ir nenuskaičiuoti…ar tai reiškia kad bilieto pirkimas neįvyko? Per kiek laiko įvyksta bilieto pirkimas, ar man pirkti iš naujo?
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aušra,

   pabandykite prisijungti prie rezervacijos:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-GB&lc=en-GB#ManageBooking
   Pasirinkite:View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
   Ir prisijunkite su Option 3, ten nereikia rez. kodo.
   Jeigu sistema parašys, kad rezervacijos nėra, tai galite daryti viską iš naujo, jeigu atidarys rezervaciją, o ten statusas „nepatvirtinta“, tuomet jau susisiekite su ryanair, ar daryti iš naujo, ar palaukti.
   Susisiekti galima „live chat“ čia:
   https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=8

   Reply
 18. arturas

  sveiki,istryniau netycia el.laiskus su bilietas ,ka patartumete ,

  Reply
   1. Rūta

    Sveiki,
    Sis variantas tinka ir tuomet,kada buvo neteisingai nurodytas el.pastas perkant bilietus?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Rūta,
     jeigu žinote, koks tas neteisingas paštas, tuomet taip, galite .

     Reply
 19. Arūnas

  Sveiki, pirkau Ryanair online bilietus Vilnius-Barselona-Vilnius 2015-01. Sistema leido 11-16 m. asmenį (jam yra 16 metų) žymėti kaip vaiką.
  Skrydis liepos pabaigoje, o sistemoje jau nebegaliu 16 m. asmens registruoti kaip vaiko, t.y., negaliu pasirinkti 1998-10-25 (leidžia tik nuo 1999).
  Kaip asmenį, perrašyti į suaugusius, kad galėčiau užregistruoti?

  Reply
 20. Arturas

  Sveiki,
  norejau pirkti bilietus, bet prisiminiau, kad dvieju vaiku pasu galiojimas baigiasi liepos vidury, o nauji pasai bus liepos pabaigoje. Ar galiu vaikams uzsakyti bilietus su dar galiojanciais pasais ir ar gales skristi su naujais pasais?
  Aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Artūrai,
   rezervuojant paso duomenų nereikia, jų reikia tik registruojantis skrydžiui. Jeigu prieš skrydį jau bus nauji pasai, juos ir naudokite registracijai.

   Reply
   1. Arturas

    Aciu Jums.
    Dar turiu pora klausimu. Ar nusipirkus bilietus galima prideti registruota bagaza? Ar pridejus registruota bagaza 15kg+15kg turi buti du skirtingi lagaminai, ar viska galima deti i viena?
    Aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Artūrai,
     taip, papildomai nusipirkti registruojamą bagažą galima ir vėliau, bet ne vėliau kaip 4 val. iki skrydžio. Išsipirkus 15+15, turi būti 2 lagaminai iki 15 kg., vieno naudoti neleis.

     Reply
 21. Akvile

  Sveiki!! esu absurdiskoje situacijoj, vakar atvykau i maljorka, is manes pavoge rankine, su pasu, id kortele, pinigais, teisem! neturiu jokio dokumento tik paso foto telefone.. lietuviu ambasada yra tik valencijoj(i kelta neileidzia be paso), bet kuriuo atveju jei ten ir patekciau, jie gali suteikti galimybe grizti tik i lietuva, bet mano skrydis i londona, nes gyvenu ten.. esu visiskai pasimetus, ka daryt?!?!?! britu ambasada negali padet situ klausimu, nes neesu brite!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Akvile,
   be dokumento jums tikrai nepavyks keliauti, galiu tik patarti susisiekti su Lietuvos užsienio reikalų ministerija, kuri turėtų pasiūlyti variantus, kaip gauti kelionės dokumentus:
   http://www.urm.lt/
   Turint laikiną kelionės dokumentą jūs galėsite pasinaudoti savo turimais bilietais, tik persispausdinkite dar kartą iš interneto įlaipinimo talonus.

   Reply
 22. kestas

  noriu paklausti kaip nupirkti bilieta vienam vaikui 10m, ar tai imanoma?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kestai,
   ryanair keleiviams iki 16 m. vieniems skristi neleidžia.

   Reply
   1. branisauskiene@gmail.com

    Sveiki gal galit padeti turiu bilietus sau ir kudikui liepos 26. Turejome skristi tik mes o viresne dukra turejo skristi su teciu bet tetis neskrenda kaip nupirkt bilieta dukrai jei 10metu liepos 26 dienai

    Reply
 23. Raimondas

  Laba diena ,užsisakiau bilietus per ryanair com atsiunte patvirtinima koda ,pinigus nuskaiciavo ,skrendam i chania iš vilniaus ,pirmyn ir atgal ,tai dabar išeitu aš negalesiu registruotis skrydžiui atgal balandžio 15 dienai ,skrydis pirmyn balandžio 8 diena ,ka dabar daryti kad bilietus tureti ir atgaliniam skrydžiui ,pasiruošes sumoketi tuos papildomus kad registruotis ankšciau atgaliniam skrydžiui kad tik nebutu nesklandumu .labai reikia pagalbos aciu …

  Reply
 24. Lukas

  Sveiki, aš esu 1998m. gimimo mano teta man nori užsakyti lėktuvo bilietą internetu, tačiau rašo jog to padaryti negalima, nors man jau yra 16 metų ir kiek skaičiau aš jau galiu skristi vienas.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lukai,
   jeigu užsakant rinksitės, kad skrenda suaugęs, jokių kliūčių užsakyti bilietą nebus.

   Reply
 25. Asta

  Vakar vakare per Ryanair uzsakinejau bilietus į Rodą, suvedus visur reikiamus duomenis paspaudžiau „Pirkti dabar“.
  Neatsidare joks naujas langas ir elektroninu paštu negavau pranešimo apie nupirktus bilietus. Pinigai už bilietus banke taip pat nenuskaičiuoti.
  Kur būtų galima sužinoti ar mano bilietai rezervuoti? Ar dar laukti ar iš naujo daryt pirkimą. Naujai daryti baisoka, kad nebūtų du kartus nupirkti bilietai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   jeigu pinigai nerezervuoti ir nenuskaičiuoti sąskaitoje, tai bilietų tikrai neturite, pirkite iš naujo. Blogiausiu atveju, ryanair už dvigubas identiškas rezervacijas pinigus grąžina.

   Reply
 26. Ieva

  Sveiki,

  turiu bilietus į Londoną šiam penktadieniui. Bilietus pirkau Ryanair puslapyje lietuvių kalbos versijoje. Dabar prisiregistravau skrydžiui internetu ir pastebėjau, kad anglų kalba prie mano vardo, pavardės rašoma Mr. (ir šios info nebegalima pataisyti). Registraciją visgi atlikau iki galo, galutiniuose įlaipinimo bilietuose to trumpinio nėra, bet vis tiek noriu pasiteirauti, ar dėl tokios klaidos negali kilti keblumų oro uoste?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   taip, tai yra visiškai netgerai, nes Mr reiškia vyrišką lytį, būtinai informuokite ryanair dėl klaidos, jie turi pas save pasižymėti, kad vyksta moteris, tai nieko nekainuos: + 44 871 246 0002

   Reply
 27. Vasilisa

  O kuom jie skiriasi? Ten yra data laikas kas skrenda kur skrenda. Ir jeigu ką kur užregistruoti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Geriausia per čia prisijunkite prie rezervacijos, jeigu jau padarytas check in, sistema tai parodys. Nemokamai registruotis skrydžiui galima ne anksčiau 7 d. iki reiso, jeigu dar nesate užsiregistravusi.

   Reply
 28. Vasilisa

  Sveiki mano sunus nupirko man ir mano dukrai biletus. Atsiunte internetų. Pasake atspauzdin ir viskas as atspauzdinau ten yra bilietai i abi puses yra vardai ir pavardes. Dar ką nors reikia daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vasilisa,
   jeigu tai įlaipinimo kuponai, tuomet jų užtenka turėti oro uoste, jeigu tai tik rezervacijos patvirtinimas, tuomet jums dar reikia užsiregistruoti skrydžiui internetu ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus, kitaip registracija oro uoste bus mokama (70 EUR).

   Reply
     1. Zilvinas Post author

      Data ir laikas galia būti ir ant patvirtinimo, ir ant įlaipinimo kuponų, ant įlaipinimo kuponų nebūna kainos, būna brūkšninis kodas, tuo jie skiriasi nuo patvirtinimo.

 29. Kristina

  Laba diena, norejau suzinoti kodel negaliu nusipirkti bilieto ryanair.com puslapyje is londono i kauna, iki skrydzio likus kelioms dienoms, nors skrydzio bilietai nera isparduoti ir leidzia rezervuoti, bet apmokejimas nera patvirtintas, kodel neleidzia sumoketi uz skrydi? korteleje yra pinigu ir apmokejima bandziau atlikt is 3 skirtingu mokejimo korteliu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   kai lieka kelios dienos, sistema skrydžius rodo, bet rezervuoti nebeišeina, galima užsakyti tik telefonu:
   + 44 871 246 0002

   Reply
 30. Darius

  sveiki ar galima rankineme bagaze vestis grandininio pjuklo grandine orginaleme ipakavime nes niekur apie tai neraso

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dariau,
   ji gali būti panaudota kaip ginklas, nepraleis.

   Reply
 31. Lina

  Sveiki, 2014-10-10 d. užsisakiau bilietą, tačiau negavau patvirtinimo į el. paštą. Pinigai atskaičiuoti (paypal rašomas rezervacijos numeris ), bet patikrinus duomenis bookryanair.com sistema išmeta lnetelę, kad įvyko klaida ir ne aptikta jokių duomenų. KĄ SIŪLYTUMĖTE DARYTI?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   jeigu pinigai nuskaičiuoti, tuomet viskas kaip ir tvarkoje turi būti, bet jeigu meta klaida, susiekite su ryanair: + 44 871 246 0002

   Reply
 32. Ingrida

  Sveiki. Šiandien užsisakiau bilietus ryanair.com svetaineje, bet niekaip negaunu partvirtinačio laiško i el. pašta. Bandžiau pasitikrinti adresu https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking bet čia rašo, kad jie neranda jokių duomenų. Rezervacijos pabaigoje, interneto svetainėje man išmetė lentelę su rezervacijos numeriu ir keleivių duomenimis su prierašu, kad rezervacija bus patvirtinta tik gavus el. laiška, bet jo negavau. Ką man reikėtų daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   ar nuskaičiuoti pinigai nuo sąskaitos? jeigu taip, tuomet viskas gerai, bilietas nupirktas, jeigu ne – vadinasi įvyko kažkokia klaida ir bilieto jūs neturite.

   Reply
   1. Ingrida

    Sveiki. Vadinasi viskas gerai , nes pinigai nuskaičiuoti. Ačiū

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Ingrida,
     taip, vadinasi rezervacija patvirtinta.

     Reply
 33. Simona

  Sveiki, užsisakiau bilietus spalio 2 dienai su Ryanair per http://www.skrydziai.lt šiandien bandžiau padaryti chekina ir vedant duomenis nieko neranda , rašo jei užsisakau bilieta per kitur reikia su jais susisiekti . Kaip ka man daryti as nieko nebesuprantu… Padėkite , aciu .

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Simona,
   jums ir reikia susisiekti su skrydziai.lt, nes kodas, kurį jie atsiuntė, yra ne ryanair kodas, o jų pačių sugeneruotas ir pati checck-in nepasidarysite.

   Reply
 34. Gintarė

  Sveiki,
  Prieš porą mėnesių nusipirkau bilietą spalio 1 d. skristi į Londoną. Vėliau sūnus, gyvenantis Londone, pasikonsultavęs su ryanair konsultantu telefonu, nupirko savo sūnui bilietą, kad kartu galėčiau atskristi kartu su juo. Kur galėčiau atsiimti anūko bilietą? Kai sūnus pirko bilietą, jį informavo, kad man reikės bilietą atsiimti Vilniuje, tik nepasakė kur. Turiu to bilieto rezervacijos numerį.

  Linkėjimai ,
  Gintarė

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,

   jeigu turite anūko rezervacijos kodą, tuomet padarykite jam chack-in kaip ir sau, per ryanair.com puislpaį ir atsispausdinkit įlaipinimo talonus. Jeigu bilietas pirktas telefonu, gali tuomet puslapy nepavykti to padaryti, tuomet anūko įlaipinimo taloną pasimkite oro uoste, išvykimo salėje, prie ryanair registracijos langelio.

   Reply
 35. Alvidas

  dar geguzes men.pirkau bilietus per raynair.com is JK I Kauna ir atgalini is Kauno rugsejo 26d. Tuomet suvedziau duomenis ir niekaip negalejau ivesti,kad mano dokumentas galioja tik iki rugsejo 10d.Budamas LT pasikeiciau dokumentus,online chat pabendravus su konsultantu ir pateikus kai kuriuos duomenis-man atsiunte nauja rezervacijos nr.,pagal kuri galejau irasyti naujos ID naujus duomenis,taciau atsispausdinus bilieta vistiek buvo perspejimas,kad online duomenu pakeitimas kaip ir negalimas ir kad turiu skambinti I local centre.Bilieta turiu,taciau jame nauji duomenys,ka dar tureciau padaryti,kad mane tikrai ileistu i lektuva?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alvidai,
   jūs viską jau padarėte, daugiau nieko ir nereikia.

   Reply
 36. Vasilijus

  Labas vakaras. Oro bilieto numeris BNR4GE užsisakyti ir sumokėtos įregistruota per HappyFLY 2014/01/15. Skrydžio iš Frankfurto (HHN) – Ryga (RIX) 2014/09/10 07:25. Kaip gauti įlaipinimo taloną (Boarding Pass)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vasilijau,
   happyfly veikla sustabdyta, jiems iškelta bankroto byla. Jie dažniausiai pateikdavo savo suformuotus, o ne realiu rezervacijų kodus, todėl dabar geriausia susiekti su ryanair, kad gauti tikrąjį rezervacijos kodą ir pasidaryti online check-in, tel.: + 44 871 246 0002

   Reply
 37. ingrida

  laba diena norejau paklausti kaip perku bilieta raynaire, kur reikia pazimeti del draudimo klausia““country of residence „ar galiu pazymeti dont insure me?nes ten raso jei turiu draudima pazimeti sita, tai s turiu gyvybes draudima jis ir skaitosi ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   jeigu jums draudimas nereikalingas, pasirinkite: dont insure me, tačiau gyvybės draudimas tai nėra medicinos išlaidų draudimas kelionėje, jis nesuteikia galimybės gauti kompensaciją, jeigu reikės kreiptis į medikus išvykus.

   Reply
 38. Laima

  Sveiki,pirkau du bilietus iš Anglijos i Lietuvą ir nepažymėjau savo kūdikio 6 mėn. Kur reikia kreiptis ir kaip ištaisyti bilietus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laima,
   korekcijos dabar įmanomos tik susiekus telefonu: + 44 871 246 0002

   Reply
 39. zaklina

  laba diena,skridau is londono i vokietija su vaiku.atgal buvo nupirkti bilietai mums abiems,bet vaikas apsigalvojo skristi atgal i londona ir liko atostogoms vokietijoje pas mociute,as parskridau viena.vaiko vieta buvo tuscia nes as pinigu atgak neprasiau.del to kad jis apsigalvojo paskutine minute.dabar gavau is ryanairu e,maila,kad as jiems turiu sumoketi 27 svarus todel kad vaikas neskrido.ar taip gali buti?nes niekur taisyklese apie tai nerandu.aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Žaklina,
   nekreipkite dėmesio, teisiškai toks jų „pageidavimas“ neturi jokio pagrindo.

   Reply
 40. Ilona

  Sveiki, rezervavom bilietus rugpjucio 21 d. skrydziui su ryanar is Barselonos i Vilniu su persedimu Osle. I Barselona vykstam su kita avia kompanija rugpjucio 16 d. Ar spetume uzsiregistruoti i atgalini skrydi ryanaru dar neisvyke? Nes sunus i mano elektronini pasta Ispanijoje negalejo ieiti, google tai ivardijo uzgrobimu ir neleido jo atidaryti, bijau, kad Ispanijoje ir as galiu is kito kompiuterio nematyti savo pasto. Kaip man reikes atlikti registracija? Ir po kiek laiko po registravimosi atsiunciami bilietai? Bilietus pirkome per tiesiai.lt

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ilona,
   Ryanair skrydžiui galima registruotis (nemokamai) prieš 7 dienas, vadinasi jeigu išskrendat 16 d., tai dar prieš išskrendat galite užsiregistruoti. Įlaipinimo kuponų nereikia laukti el.pašte, juos tiesiog reikia iš karto atsispausdinti iš tinklalapio.

   Reply
 41. Julius

  ,,Once your document details have been entered here they cannot be modified online. If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centre.“ Kaip čia tokį užraša suprasti? dokumentai tvarkingi, kame bėda?

  Reply
  1. Julius

   Pakeitus vieno asmens dokumentą (vietoje paso į ID kortele) dabar jau raso ,, Documents added“. Tai reiksia kad viskas gerai? jei netycia butu dokumento numeris ar galiojimo data blogai ivesta, tada tureciau bedu oro uoste? Vardai ir pavardes teisingos.

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Taip, viskas tvakoje. Jeigu supainiotumėt ID ar pasas, problemų tikrai nekiltų, bet paso duomenis ir varda – pavartdę būtinai reikia suvesti teisingus.

    Reply
  2. Zilvinas Post author

   Sveuiki Juliau,
   čia viskas tvarkoje, tik ryanair įspėja, kad dar kartą pasitikrintumėte, ar gerai suvedėt duomenis, nes jeigu rasite vėlaiu klaidą, ją ištaisyti bus galima tik paskambinus ryanair.

   Reply
 42. Dovile

  Sveiki,nusipirkome bilietus pirmyn – atgal,kartu skris kudikis 3 men. Problema ta,jog cekinant bilietus praso dokumento atgalines datos,kuri negalios mum gryztant. Todel ,kad gimes uk vaikas gavo laikina keliones dokumenta galiojanti 15 dienu,o gryztame po menesio. Leidzia pasirinkti galiojanti laika tik kito menesio ,taciau galiojimas baigsis jau si. Skambinom i avialinijas,jie nezino duoda numerius kitiem skambinti o kitos linijos sako atgal ju telefono numerius,uzburtas ratas…nezinome kaip pasielgti.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   šioj situacijos reikia skambinti tik į tą aviakompaniją, kurioje pirkote, jeigu tai ryanair, tai – + 44 871 246 0002
   Šiaip prieš mėnesį daryti checck-in nemokamo dar neleidžia, todėl aš patarčiau daryti check-in tik į vieną pusę su dabartinio dokumento galiojimo duomenimis, o atgaliniam padaryti check-in jau turint naują dokumentą.

   Reply
 43. Gytaute

  Sveiki,

  pirkau bilietus su Visa kreditine. Pinigeliai kabo rezervuoti jau 3 darbo dienas, o bilietu vis dar negavau. Skambinau i banka, is ju puses jokio stabdymo nera, sake viskas gerai, tiesiog Ryanair nepateikia uzklausos del pinigu pasiemimo, patare aiskintis su Ryanairú. Bandyciau pirkti dar karta, bet bijau, kad nenuskaiciuotu pinigu du kartus. Ka patartumete daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gytaute,
   tikrai nereikia pirkti antrą kartą, ryanair visada pirmiausia rezervuoja pinigus ir vėliau nuskaito. Jeigu negavote patvirtinimo, pabandykite prisijungti prie savo užsdakymo, ir patikrinkite statusą, ar „confirmed“, tai galima padaryti ir be rezervacijos kodo:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking
   pasirinkite:
   View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
   ir tuomet:
   Option 3

   Reply
   1. Gytaute

    Sveiki,

    aciu uz patarimus. Prisijungus prie uzsakymo raso, jog flight status is „confirmed“, taciau raso „Booking is not confirmed until you receive email itinerary.“, o laisko iki siol negaunu. Tame paciame laukelyje paspaudus „Resend email“ ismeta mano el.pasto adresa ir paspaudus ok raso „An error has occurred. Please try again.“. Kodel taip yra ir ka daryti, kad gauciau patvirtinima el.pastu?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Panašu, kad klaida ryanair sistemoje, ten ir daugiau klaidų šiuo metu yra, pvz. ne visiems išeina pasidaryti check-in. Nekreipkite dėmesio į tą patvirtinimą, tieisog pasidarykite check-in ir atsispausdinkite įlaipinimo kuponą, visą kaita neturi jokios realios reikšmės.

     Reply
     1. Gytaute

      O ka daryti jei ir check-in neleis pasidaryti?

     2. Zilvinas Post author

      neleisti gali tik dėl sistremos klaidos, bet abejoju, ar ji dar vis neištaisyta.

     3. Gytaute

      Viskas gerai, ka tik dar karta pabandziau ir gavau patvirtinima el .pastu. Aciu uz pagalba! 🙂

 44. Ingrida

  Sveiki, norime įsigyti bilietus kurių kaina 498 Lt. Tačiau užpildžius kortelės duomenis, rašo, kad bus nuskaityta beveik 40 Lt. daugiau. Nesuprantu, kodėl taip yra, nes varnelę, paspaudus more information nuėmėme, kad valiuotos nek0nvertuotų pagal savo kursą. Kaip išsiaiškinti už ką norima nuskaityti pinigus? Jei tai kortelės mokestis, tai tuomet absurdas šitiek mokėti, nes suma nemaža, o mokėti norime tarptautine Mastercerd Debit kortele. Jei vis dėl to tai konvertavimo mokestis ar kas nors pasikeistų, jei kortelėje turimus litus išsikeistume į eurus? Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   ne, čia ne konvertavimo mokestis, čia kažkokia užslėpta papildoma paslauga įtraukta, labai atidžiai rezervuokite iš anksto ir nuimkite visus papildomų paslaugų pasirinkimus (draudimo, bagažo, sms pranešimų ir t.t.)

   Reply
 45. Aurelija

  Sveiki. Uzsisakem bilietus menesi pries skrydi ir dabar liko tik savaite ir vis dar negaunam bilietu, kad galetume atsispausdint. Nezinom ka daryt, pinigai sumoketi, o niekas neaisku.

  Reply
  1. Aurelija

   Ten raso tam puslapi: http://www.ryanair.com/lt/online-check-in kad reik rezervuotis vietas, bet mum nereik tu ypatingu vietu, ten raso, kad galim palaukt ir gaut nemokamas vietas. Tai vis tiek reikia daryt chek-in? Nes bandziau pagal ta instrukcija kuria i e-pasta siuntet su patvirtinimu, kad bilietai uzsakyti, bet neleidzia.

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Jeigu norite pasidaryti „online check-in“ likus daugiau kaip 7 d. iki skrydžio, jums teks mokėti už pasirinktas vietas lėktuve, jeigu darysitės viską 7 ar mažiau dienų iki skrydžio, sistema vietas priskirs nemokamai, tiesiog reikia palaukti.

    Reply
    1. Lina

     sveiki,
     jei as skrendu su vaiku, bilietai pirkti vienu metu, ar paskirtos nemokamos vietos bus atskirai sedeti?

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      Sveiki Lina,
      dažniausiai taip, bet aviakompanija neįsipareigoja paskirti vietų šalia.

   1. Aurelija

    Mes per avia.lt sakemes bilietus. Patys siandien issisniukstinejom ir susitvrarkem viska – bilietai jau USB laukia kol bus atspausdinti. Aciu. 🙂 Dr viena klausima turiu: mes sakemes pirmyn ir atgal bilietus ir pirkom registruota 20kg bagaza, bet mum ji rodo tik i prieki prie bilietu – nebuvo niekur kur butu galima buve pazymet ji ir atgaliniam. Ar tai reiskia, kad atgal skrisdami nebeturesim to 20kg bagazo?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Aurelija, per avia.lt nėra galimybės užsakyti bagažo tik į vieną pusę, jeigu skrydis į dvi puses, bagažą išsipirkote į dvi puses, galite būti rami.

     Reply
     1. Aurelija

      Labai aciu uz informacija. 🙂

 46. Izabele

  Sveiki:) nusipirkau bilietus , manage booking raso kad statusas patvirtintas, taciau negavau patvirtinancio laisko su laipinimo kortelemis. Bandziau pakeisti el.pasta bet ir i kita laisko neatsiuncia 🙁 nezinau kaip elgtis 🙁

  Reply
 47. Indre

  Labas,
  Turiu problemą padariau (check-in) į abi puses,bet esmė ta,kad vaikai grįžta su laikinais dokumentais, o išskris iš Lt su jau padarytais pasais. Ką man dabar daryti kaip atšaukti atgalinius bilietus ? 🙁

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   nieko nereikia atšaukti, tiesiog patikslinkite parskrendant atgal naujo dokumento duomenis telefonu:
   + 44 871 246 0002

   Reply
 48. Viktorija

  Laba diena,

  Pirkau bilietus iš Kauno į Londoną ir nurodžiau pavardę lietuviškais rašmenimis, t.y. galūnė su „ė“. Ar ta klaida sukels problemų, gal galima ištaisyti į lotynišką?

  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   galite visiškai į tai nekreipti dėmesio, teisingai būtų ir su lietuvybėm, ir be.

   Reply
 49. Jurgita

  laba diena, mano dukra 7 metu nori skristi is Vilniaus i Londona kartu su mano suaugusia giminaite, kuri jau turi nupirkusi bilieta, o as dukrai bilieto dar nenupirkusi, ar galiu pirkti bilieta ir zymeti ADULT, tada skambinti raynair , kad pakeistu i child ir prijungtu prie to suaugusio, su kuriuo ji skristu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   viskas teisingai, būtent taip ir reikia pasielgti.

   Reply
 50. sandra

  Pirkome ryanair bilietus internetu, ir kadangi pirkome pirmyn atgal bilietus nepamaciau kad isivele klaida kai skrendame pirmyn liepos 7 diena, o dukrytei liepos 8 du metai sukanka, o gristant ji jau yra ivardijama kaip vaikas ne kudykis, kadangi pirkome pirmyn atgal ir ja uzfiksavo kaip vaika, bilietu patvirtinti internetu neleidzia ka man dabar daryti tokiu atveju nes pinigus tai nuskaiciavo.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   kiek suprantu, jums neleidžia užsiregistruoti skrydžiui, šiuo atveju padės tik skambutis ryanair atstovams ir greičiausiai reikės primokėti už atgalinį vaiko bilietą:
   + 44 871 246 0002

   Reply
 51. Kristina

  Sveiki , vakar užsiregistravau skrydžiui pirmyn ir atgal , bilietus jau turiu ir šiandien į mobilų telefoną atėjo sms žinutė: „one or more of your party has not checked in for Ryanair flight… “ kai bandau daryti pakartotinį check-in duoda tik perspauzdinti bilietus ? Skrydis jau rytoj , ar verta nerimaut , kad dėl to gali kilti papildomų problemų ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   tikrai ne, jeigu turite abu įlaipinimo kuponus, viskas gerai, priminimas gal buvo suigeneruotas dar prieš padarant registraciją.

   Reply
 52. Julius

  Laba diena,

  Pirkau pries pora savaiciu bilietus su visa virtuon, y el pasta rezervacijos patvirtinima gavau, taciau nuo saskaitos pinigu nenuskaite ir nerezervavo… Kaip elgtis? Ar pirkti bilietus pakartotinai be baimes ar laukti? iki skrydzio like daugiau nei menuo.

  Reply
   1. Julius

    Vakar surizikavau ir pakartotinai pirkau tuos pačius bilietus ir pinigus rezervavo iškart. Nuorodoje kurią nurodėte kažką žiūrėjau ir man rodė dabar dvi rezervacijas, tačiau nerandu kur pažiūrėti, ar ankstesnė rezervacija atmesta. Jei sąskaitoje pinigų likutins nepakankamas apmokėti ankstesniai rezervacijai, tai gal ją betkokiu atvėju ir atmes?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Pažiūrėkite, ar pirmojoje pačioj apačioj yra amount paid – ir jūsų mokėta suma, jeigu ten nėra nurodytos sumos, reiškias nesumokėta, viskas gerai.

     Reply
     1. Julius

      Ačiū Jums labai už atsakymus.

     2. Julius

      Va dabar sunerimau… Abiejose rezervacijose rodo pinigų sumą ant amaunt paid… :/ Tai turbūt reiškia, kad kažkada vistiek pinigus nuskaičiuos? Labai ačiū už kantrybe…

     3. Zilvinas Post author

      Na tai tuomet is savo sąskaitoje turite matyti abi sumas arba rezervuotas, arba nuskaičiuotas, negali jie parašyti „paid“ ir nenuskaičiuoti, čia arba klaidos jų tinklalapy, arba kažkas netaip su pačia sąskaita, šiuo atveju geriausia jau būtų susiekti su ryanair atstovais:
      + 44 871 246 0002

 53. Aurelija

  Sveiki, negaunu savo bilieto i emaila. Nors isskrendu jau uz savaites kur kreiptis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurelija,
   tokiais atvejais reikia kreiptis, kur pirkote, jeigu parašytuymėt, pabandyčiau padėti rasti kontaktus.

   Reply
 54. Dovile

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Rygos i Dublina liepos men. ,pinigai atskaiciuoti,bet dabar nerandu rezervacijos kodo. Ta pacia diena pirkau bilietus i Lietuva. Su siais bilietais viskas gerai,nera problemu. Ar yra kazkokia tai galimybe suzinoti ta rezervacijos koda per ju tinklalapi ( bilietas pirktas is Ryanair.com) ,Ar reikia jiems skambinti? Aciu

  Reply
 55. Irena

  Sveiki,
  pirkau bilietus, perkant nebuvo galimybes pasirinkti, kad noriu saskaitos. Sakykite, kur galima kreiptis, norint gauti saskaita uz nupirkta,bet dar nepanaudota bilieta?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irena,
   jeigu pirkote per ryanair.com – tai jie sąskaitų nerašo, bet pagal LR apskaitos įstatymus užtenka ir rezervacijos patvirtinimo su nurodyta mokėjimo suma.

   Reply
 56. Milda

  Ačiū už atsakymą, bandau susisiekti. Ar būna, kad keleiviams atvykus į oro uostą paaiškėja, kad bilietai neužsakyti? Ar žinote tokių atvejų ir kokios bendrovės yra taip pasielgusios?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Beveik nebūna, bet pasitaiko, o kas konkrečiai tai daro – nenoriu būti tendencingas, todė tik galėčiau pakomentuoti, ar tie, pas ką pirkote, žinomi kaip patikimi prekybininkai, ar su jais vis kyla problemų.

   Reply
   1. Milda

    Net gėda, kad taip apsižioplinau, bet sumokėjau Happyfly.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Šio tinklalapio paslaugomis nesinaudočiau.

     Reply
 57. Milda

  Laba diena, ačiū už puslapį. Ar gali būti skrydžiui Raynairu bilieto Nr. iš 5 raidžių? Norint patikrinti, ar bilietus agentūra tikrai užsakė, Raynairo sistema rodo, kad turi būti 6 ženklai ir atmeta tikrinimą. Kadangi pasirinkta agentūra nebepasitikiu, įtariu, kad nors rezervaciją atlikau, bilietų neturiu. Kaip sužinoti, ar agentūra juos užsakė? Į skambučius, laiškus neatsako, bilietus užsakė po 2 mėn. po apmokėjimo ir daug nervų. Patvirtinimo neatsiuntė.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Milda,
   tokie portalai kaip makalius.lt, happyfly.lt, skrendu.lt, kilti.lt ir pan. naudoja tą pačia rezervacinę sistemą ir pigių skrydžių bendrovių užsakymams sugeneruoja savo rez.kodus, realių keleiviams nepateikia, todėl su turimais prisijungimais tikrai neprisijungsite, ryanair kodas turi būti 6 simbolių. Be tos įmonės, kur pirkti bilietai, pagalbos, bijau kad ryanair jums irgi informacijos neteiks, būtinai pasitenkite susiekti su bilietus pardavusia įmone.

   Reply
 58. Rima

  Problema su vardu Biliete kuriam jau padarytas check-in vardas pase Rimute o biliete Rima. Ka tokiu atveju galima padaryti gal dar yra galimybe kazkaip pataisyti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rima,
   ne, nepataisysite jau pati, dabar galite tik patikslinti telefonu:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Reply
 59. Lina

  Laba diena.
  S.m. geguzes 1 d. pirkau du bilietus i Kos sala pirmyn ir atgal. Suma uz du bilietus buvo nurodyta 919 lt. Tokia pat suma nurodyta ir laiske, kuri man atsiunte su skrydzio rezervacijos numeriu. Pasitikrinus banko saskaita pamaciau, kad nuskaiciuoti ne 919 lt, o 974 lt. Mokejau mastercard debetine kortele. Kodel man nuskaityti 55 lt daugiau?

  Aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   jeigu pirkta ryanair.com, tuomet ši aviakompanija mėgsta „žaisti“ su valiutų kursais, papildomai uždirbdama iš to, jeigu kažkur kitur – negaliu atsakyti.

   Reply
 60. marta

  sveiki, mamai nupirkau bilietus i abi puses. jin isvyko i lietuva 3 savaitem. kai atspausdinau bilieta i lietuva buvo viskas gerai leido atspausdinti b jokiu problemu. bet dabar kai norim atspauzdinti atgalini bilieta vis dar neleidzia atspausdinti nors liko iki parskridimo tik 5 dienos. kas negerai? gal as ne taip noiu atspauzdinti bilieta?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marta,
   atgaliniam skrydžiui jau tikrai galima regisrtuotis, tikriausiai padarėte kažkokią klaidą, jeigu nepavyksta.

   Reply
 61. Jolanta

  Užsakant bilietus pavardėje viena raidė parašyta neteisingai , vietoj Žarniakas turi būti Žorniakas. kaip galima ištaisyti , kad spausdinant bileitus viskas būtų teisingai. Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolanta,
   jums reikia telefonu susisiekti su ryanair, kad jie pakeistų, pačiai nepavyks: + 44 871 246 0002

   Reply
   1. Jolanta

    Ar leis skristi jeigu nepakeista raidė pavardėje Žarniakas turi būti Žorniakas dasiskambinti į ryanaira neina

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Jolanta,
     yra tikimybė, kad gali ir neleisti.

     Reply
 62. Antanas

  Sveiki, norėčiau atsispausdinti bilietus išanksto į Palma Mallorca balandžio 19 ir atgal 26 d, bal 19 ir geg 10 , bal 26-geg 03 ką daryti? jei aš išskrendu bal 19 ir gryžtu geg 10 negi Palmoj reikia ieškoti kur atsispasudinti bilietus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Antanai,
   taip, reikės, nebent išsipirktumėte konkrečią vietą skrydžiui atgal, tuomet registraciją galima prieš 30 d. daryti.

   Reply
 63. Aurika

  Sveiki,
  Ar galiu savo kūdikiui, kuriam yra 16 mėn., pirkti bilietą skirtą ne kūdikiui, bet vaikui?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurika,
   taip negalima, bet jūs galite užsakyti kūdikiui atskirą vietą (tai galima padaryti tik telefonu + 44 871 246 0002), štai ką ryanais apie tai rašo:
   Infant Comfort Seat (Extra Seat)

   An extra seat can be purchased for an infant for comfort, these bookings can only be made via a Ryanair call centre. The infant must be seated on an adult’s lap (aged 16 years and over) for take-off, landing and whenever the seatbelt sign is illuminated. Once the seatbelt sign has been switched off the infant (8 days – 23 months) can then occupy the extra seat.
   There is no cabin or checked baggage allowance associated with the purchase of an extra sea

   Reply
 64. Stasys

  Sveiki, kažko nesuprantu (nerandu) 🙂 Kai perki bilietą tik iš Londono Stanstedo į Vilnių (į vieną pusę) birželio pabaigai, kažkodėl tame puslapyje, kur yra pasiūlomas skrydžio draudimas, neina to „insurance“ atsisakyti. Bent jau nerandu, kur ir ką paspausti, kad nebūtų pridėtas tas 14 GBP extra mokestis. Parašyta, kad galima draudimo atsisakyti kažkokiame „drop down box“, bet kur tas velnio „box“, niekaip nerandu. Gal padėtumėt, patartumėt? O gal jau insurance mokestis yra tiesiog privalomas? Dėkoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Stasį,
   ne, nėra jis privaloma, čia gudraujama taip. Ten kur prie draudimo yra Passenger 1, Residence, tarp jų paslėptas „Don’t Insure me“, va tai pasirinkus ir nebus draudimo.

   Reply
   1. Stasys

    Dėkui, vargais negalais radau… 🙂 Bet tai ot, gudručiai, „paslėpė“ šį užrašą tarp valstybių pavadinimų 🙂 Viską priviską priverčia dėmesingai perskaityti, niekur neatsipalaiduosi… 🙂

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Jie moka ir dar geriau, ir gan skaudžiai finansiškai …

     Reply
 65. Lukas

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus kaunas-kos-kaunas (balandzio 14-19), padariau check-inn, bet yra tik kaunas-kos boarding pass, atbuliniu nera. Rasiau ryanairui e-maila, dar iki siol negavau atsakymo. Gal yra kam panasiai nutike? Check-inn dariau 14 dienu pries skrydi (kovo 31).
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lukai,
   atgaliniam check -in irgi galima tik prieš 15 d. daryti, todėl ir nepadarėte, tiesiog palaukite 4-5 balandžio.

   Reply
 66. kristina

  Zilvinai,

  Siandiena pirkau avia bilietus bei mokejau uz juos svarais ir eurais. Paskutiniame zingsnyje, kur suvedami korteles duomenys, nuemiau varnele, tiek fiksuotu kursu. Taciau vistiek nuskaiciavi pinigus pagal fiksuota Ryanairo kursa. Mokejau debetine kortele. Gal zinote kodel? anksciau nuemus varnele, skaiciuodavo pagal korteles kursa, o dabar :(…. pralosiau nemazai

  Kristina

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   kodėl – neatsakysiu, faktas tas, kad ryanair žaidžia kursais ir kaitalioja sąlygas, kad tik daugiau uždirbtų, galbūt dabar pakeista ir varnelės nuėmimas reiškia atvirkštinį procesą?

   Reply
   1. kristina

    Skaiciau. Ne, nereiskia. Jauciuosi isdurta, vidury baltos dienos 🙁

    Reply
 67. Virginija

  Sveiki
  kur kreiptis dėl pinigų už dubliuotus bilietus grąžinimo? Pirkti 2 bilietai, atėjus pranešimui apie neįvykusį pirkimą rytojaus dieną nupirkta 3 bilietai (2 iš jų tiems patiems asmenims). Pasirodo, atskaičiuoti pinigai ir už pirmuosius du.
  Virginija

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Virginija,
   tokiu atveju pinigai bus grąžinti, reikia kreiptis į ryanair:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Reply
 68. gintare

  laba diena, norejau paklausti: pirkau du bilietus ir nepazymejau,kad vienas is keleiviu bus vaikas iki 16m., ar tai yra didele beda. chek-in dar nepadarytas

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,
   jeigu vaikas iki 16 m. skrenda kartu su suaugusiu, tuomet viskas gerai, jokios bėdos nėra. Problema būtų, jeigu keleivis iki 16 m. skristų vienas ir jūs apie tai neinformuotumėte aviakompanijos, tokio keleivio nepriimtų į skrydį.

   Reply
 69. arturas

  sveiki visi turiu toki klausyma.esu norvegijoje,bilietai per velykas brangus,man zmogus siulo pirkti is jo,tipo jis senai pirko bet neskrenda,cekinas dar nedaryras,ar nereikes moketi uz pavardes pakeityma ir isvis ar galima taip,ar sako kad kai darys cekina tiesiog surasys mano duomenis ir viskas ok

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Artūrai,
   ne, tai yra netiesa, taip nebus. Jeigu pirksite bilietą iš privataus žmogaus, reikės pakeisti pavardė biliete, tai papildomai kainuoja 110 EUR keičiant internetu, arba 160 EUR – telefonu. Taigi bilietas jums kainuos kaina + pavardės keitimo mokestis.

   Reply
 70. Agne

  Sveiki, prašau patarkite, norime su vyru keisti kelionės maršrutą į kitą miestą nei planavome, ar įmanoma keičiant šiuos dalykus susimokėti už keitimą ne ta pačia kreditine kortele kuria apmokėjome už ankstesnius bilietus.
  Dėkoju už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   taip, galima kita, tai neribojima.

   Reply
 71. Lina

  Sveiki,pirkdama bilieta vietoj Terese-Jane vardo parasiau Jane-Terese.Ar kils del to bedu?Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   neturėtų, bet informuokite ryanair atstovus:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Reply
 72. Dovile

  Sveiki, Susidūrėme su keista situacija – buvo pirkti bilietai tiesiogiai per ryanair.com tinklalapį. Gavus pirkimo patvirtinimą paaiškėjo, kad skrydžio data(trimis dienomis anksciau nei turetu buti) ir keleivių vardai bei pavardės yra visiškai neaiskus ir net nesuprantami, bet kokios raides (pvz: VGTHSK JFKSKS ). Ką tokiu atvėju daryti? Bilietai buvo pirkti 02.12 apie 22.40 ir pinigai nuskaiciuoti nuo korteles.
  Perskaitėme, kad keleivių vardai,pavardės bei skrydžio data gali būti keičiami per parą nemokamai, tačiau bandant keisti per „manage my booking“ keitimas būtų atliekamas mokamai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   taip, keitimas mokamas pagal taisykles, o duomenų gi niekas už jus negalėjo suvesti, sunku bus kažką įrodyti, reikia jums susiekti su ryanair atstovais ir pabandyti išsiaiškinti šią labai keistą situaciją:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Reply
   1. Dovile

    Dekoju uz atsakyma, manau, kad taip galejo nutikti del dvieju atidarytu sio puslapio narsykliu.kadangi viena buvo pildoma teisingai, o kita atidaryta kitu variantu ziurejimui. Ar imanoma bus kazka irodyti ir pakeisti?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Viskas priklausys nuo jūsų pokalbio, aiškiai matosi kad vardai – nesamonė, gal tai ir padės išvengti keitimo mokesčių.

     Reply
 73. Virginija

  Sveiki
  Šiąnakt bandžiau pirkti bilietus į Maltą. Kaina pirmyn ir atgal 524 Lt. Pirmą kartą buvo išmestas užrašas, kad pirkimas negalimas, nes kažkas negerai su mokėjimo kortele. Pakartojus užsakymą vėl buvo tas pats užrašas, bet po kurio laiko atsirado suformuota rezervacija. Neramu tik kodėl payment confirmation tekste painėtos dvi sumos po 524 Lt su mano skirtingų kortelių numeriais. Gal tai reiškia, kad bus atskaičiuota iš abiejų kortelių po 524 Lt? Lyg du bilietus būčiau pirkusi? Ką galima daryti, kad taip nebūtų? Esu naujokė tuose pirkimuose deja…

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Virginija,
   jūs pirmaiusia pasitikrinkite išrašus tose sąskaitose, kurias valdo kortelėsm jeigu abiejuose užrezervuoti pinigai, vadinasi reikia kreiptis į pardavėją dėl pinigų už dublikatą grąžinimo (grąžinime problemų neturėtų būti, už dublikatus grąžinama), jeigu tik vienoje – tuomet viskas gerai.

   Reply
 74. vaidas

  SVEIKI,PIRKDAMAS BILETA PADARIAU KLAIDA,TURIU SKRIST KOVO7D, O NUPIRKAU GEGUZES7D, AR IMANOMA PAKEIST KAS KA?

  Reply
 75. Vitalija

  Labas vakaras!
  Turiu tokį klausimą- pirkau bilietus savo mergautinę pavardę. ..dabar Lietuvoje pasikeičiau pavardę, t.y.dabar bilietai yra su vieną pavarde, o dokumentai su kitą. Ka turėčiau daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveikli Vitalija,
   reikia turėti santuokos liudijimą ir seną pasą, bei žinoma naująjį dokumentą. Ir dar prieš vykstant į oro uostą reikia informuoti aviakompaniją apie šį pasikeitimą, telefonas:
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras

   Reply
 76. Raminta

  Sveiki, per kiek laiko bus nuskaitomi pinigai nuo kortelės? Vakar užsakinėjau bilietus, gavau elektroninį laišką su rezervacijos numeriu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Raminta,
   pinigai užrezervuojami iškart, o nuskaitomi maks. per 7 d.

   Reply
 77. Mindaugas

  Laba diena, dariau check in ir rezervacijoje buvo suvesti 5 suaugę žmonės ir vaikas iki dviejų metų, tačiua registacijos metu suvedus visų asmenų duomenis ir paspaudus check in vienas žmogus dingo, todėl iš naujo padariau visą procedūrą ir parašė, kad visų asmenų duomenis suvesti ir paskirtos vietos (galima daryti tik reprint), o dingęs asmuo turi būti registruojamas per naujo (check in), tai darant vėl parodo visų asmenų vietas, tik to minėto vieta nerodoma ir liepiama pasirinkti, kai pasirenki vietą už ją tenka mokėti. Kodėl taip atsitiko, nes manau, kad asmeiniškai padariau viską teisingai. Skrydis 2014-02-09 Oslas-Vilnius (Ryanair).Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   sunku atsakyti, ar tai buvo sistemos klaida, ar jūsų kažkurioje vietoje, bet jūs paprasčiausiai nesirinkinte vietos penktajam keleiviui, sistema automatiškai ją priskirs nemokamai, daugiau nelabai čia ką patarti galiu.

   Reply
 78. kristina

  laba diena sakykit prasau pirkau bilita oro uoste i viena gala is alicantes i liutona kai atejio laikas skristi pasirodo man pardave bilieta be vietos tada pakeite bilieta i kita miesta ir sake per interneta uzpyldyt dokumentus grazins 250e kompensacyja gal zinot ka reike uzpyldyt as tokios info nerandu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Krsitina,
   patikslinkite, prašau, apie kokią aviakompaniją rašote?

   Reply
 79. Simona

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti ar yra galimybė nusipirkti rezervuotas vietas, kai jau padarytas check- in. Rezervuotas vietas nusipirkome tik į vieną pusę, manėme kad automatiškai rezervuoja į abi puses, bet rezervavo tik į vieną pusę.
  Dėkoju už informaciją.

  Reply
 80. Ina

  Sveiki,
  jei bilietus perku būdama Lietuvoje, o asmuo yra užsienyje. Kaip man jam tą bilietą duoti? Reikia siųsti paštu, jis atsispausdina ir tada keliauja į oro uostą? Nes bilietus pirksiu internetu pirmą kartą, tai juos turės atsiųsti el.paštu ar kaip?
  Be to jei biliete laikas parašytas tarkim 19:00, o pas juos laiko skirtumas yra mažesnis trimis valandomis, tai kokiu laiku asmuo turės išskristi?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ina,
   viską teisingai ir surašėte – kai nupirksite bilietą, nusiųskite jį keleiviui el.paštu. Laikai biliete nurodyti tos šalies, į kurią skrendama, ar iškurios skrendama, nieko nereikia konvertuoti, tai vietiniai laikai.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Jums reikės pervažoiuoti iš Charles De Gaulle į Beauvais oro uostą, tai kainuoja 24 EUR į vieną pusę, bilietus pervažiavimui galite įsigyti čia internetu:
   http://vea-shuttle.co.uk/
   Kaina skrydžio kurią minėjote yra dar ne su visais mokesčiais, su mokesčiais galutinė – 411 Lt. Atkreipkite dėmesį, kad skrendant pasirinktu skrydžiu, jums reikės nakvoti Paryžiuje arba oro uoste, arba viešbutyje.

   Reply
   1. Indrė

    Ačiū Jums už informaciją. Čia tada kitos dienos rytą 8:55 išvykimas? Reikės laukti vienos dienos? Ar tos pačios nakties rytą?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sekančią dieną ryte, reikės pralaukti naktį.

     Reply
 81. Indrė

  Sveiki,
  norėčiau nusipirkti žmogui bilietą iš Maroko atskristi į Lietuvą. Mačiau, jog yra persėdimai Paryžiuje iš vieno oro uosto į kitą. Kas galėtų suteikti informacijos, kiek kainuoja kelionė nuo vieno iki kito oro uosto ir kokiu transportu nusigauti? Bento ieškojau ir paties pigiausio bilieto, jis buvo už 330 lt ar tai reali kaina, suprantu, jog visa tai kol kas be mokesčių, bet kodėl taip pigu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   į jūsų klausimus per sudėtinga atsakyti, tiesiog per mažai informacijos pateikiat:
   kokiuose oro uostuose Paryžiuje reikia persėsti (Charles De Gaulle, Orly ar Beauvais Tille)?
   kur rasta kaina, kokiam tinklalapy, kokiom datom, kokia aviakompanija?

   Reply
 82. Jurate

  Sveiki, man atsitiko problema nusipirkau bilieta ir el.paste kur atsiunte kur reikes cekinti istryniau ka man dabar patartumete padaryti ? Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jūrate,
   tai visiškai nesvarbu, turite jūs patvirtinimą ar ne, jums reikia rez. kodo ir kortelės, kuria mokėjote, numeri, to užteks registracijai. Jeigu neturite rez. kodo pasižymėjusi, jį galite rastgi savo kortelės sąskaitos išraše, mokėjime už bilietą. Registruotis skrydžiui galima čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   reikia pasirnkti „Options 1“
   Jeigu vistiek niekaip nerasite rezervacijos kodo, tuomet rinkitės „Option 3“, ten reikia vesti duomenis kuriuos tikrai žinot.

   Reply
 83. Vilma

  Sveiki,

  dariau check in i skrydi per ryanair.com. Ir registracijos pabaigoje buvo tik du pasirinkimai atspausdinti boarding pass’us ir juos issaugoti pdf. Ar tai del naujos svetaines, nes anksciau dar budavo pasirinkimas finish, ar as kazka suklydau registruodamasi? Bet bording passai tai yra.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilma,
   čia viskas tvarkoje, check in padarytas teisingai, tik gal kažkiek pasikeitęs formatas spausdinimo/užsaugojimo.

   Reply
 84. Laura

  Sveiki,
  šiandien bandžiau pirktis 2 bilietus į Paryžių, tačiau kai suvedžiau kortelės duomenis ir visą kitą reikiamą informaciją, niekaip neužkrovė patvirtinančio puslapio, bet ir nemetė jokios klaidos. Į el paštą taip pat neatėjo joks laiškas o ir nuo sąskaitos nerezervuoti pinigai liko. Pabandžiau ir antrą kartą, tačiau vėl tas pats. Gal padėtumėt suvokti kame problema ir kaip kuo greičiau būtų galima ją išspręsti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laura,
   jeigu viskas, kaip sakote, pirkimas nepavyko, jums reikia vėl jį pakartoti, greičiausiai buvo techninės puslapio problemos.

   Reply
 85. Robertas

  Sveiki,

  Vakar pirkau bilietus ir gavau reservacijos numeri tik negavau elektroninio laisko patvirtinancio apie bilietu isigyjima, taip pat nuo saskaitos ir pinigu nenuskaiciavo. Kiek laiko uztrus laukt patvirtinimo, ar gali buti taip kad bilietu tu ir nepatvirtins?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Robertai,
   jeigu pinigai rezervuoti bet nenuskaičiuoti, tuomet viskas tvarkoje, bet jeigu jie net ir nerezervuoti, tuomet greičiausiai mokėjimas nepraėjo ir bilietų jūs neturite.

   Reply
 86. Alina

  ir prie to paties… ar priklauso kudikiui koks nors „krepselis“?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Ne, kūdikiui rankinis bagažas nepriklauso, tik nemokamas vežuimėlio gabenimas, visą kitą reikia sutalpinti į suaugusio rankinį bagažą.

   Reply
 87. Alina

  Sveiki, uzsakiau bilietus kaunas-dublin-kaunas, ne taip pasirinkau data atgal,vietoj sausio 29 paspaudziau sausio 27. Kainos visiskai vienuodos tomis dienomis, taciau kai pradejau keisti data, mane paprase sumoketi 300 Lt. cia tikrai dabar tokios kainos???? bandziau skambinti Jusu nurodytu telefonu,niekas neatsiliepe:(((

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alina,
   internetu datos keitimo mokestis yra 40 EUR (apie 140 Lt.), jeigu sistema priskai2iavo daugiau, vadinasi tomis datomis kainos ne vienodos. Deja, datos keisti nemokamai ryanair neleidžia, o tel. galėjo nekelti, nes buvo nedarbo laikas.

   Reply
 88. Raima

  Laba diena,

  vakar pirkau bilieta i Londona, taciau praleidau punkta insurance. Ar dar butu galima uzsisakyti si keliones draudima?
  Aciu

  Reply
 89. irma

  laba vakara.ar skrenda ryanair is luton i reus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irma,
   šiu metu ne, bet vasaros sezonu skraidys (nuo balandžio mėn.).

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gabija,
   taip, pavardę biliete keisti galima, tai kainuoja 110 EUR (internetu) arba 160 EUR (telefonu arba oro uoste).

   Reply
 90. Deividas

  Sveiki, prieš dvi dienas užsisakiau bilietus, gavau patvirtinimą į e-mail, dabar reikia padaryt check-in, tačiau man jo neleidžia rašo between 15days 4 hours, mano skrydis dar tik už mėnesio, tai gal dabar dar ir neturi leist padaryt check-in? Gal dar palaukti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deividai,
   taip, dabar dar per anksti daryti, sistma tiesiog neleis, check-in darykite ne anksčiau 15 d. bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Reply
 91. Gabija

  Ir dar prie to paties, kodėl kai pirkau bilietą kaina nurodyta 72 eurai, o mano saskaitoje TIE rezervuoti pinigai sudaro 77eur 🙂 ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Todėl kad jūsų kortelė tikriausiai litinė ir suma buvo konvertuota ryanair kursu, kuris neatitinka realaus.

   Reply
 92. Gabija

  Kiek ilgai saskaitoje gali buti rezervuoti pinigai, ir ar nepasikeis bilieto kaina kol pinigai rezervuoti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gabija,
   kiek užrezervuota, tiek ir kainuos bilietas, niekas negali pasikeisti. Rezervuoti pinigai nuskaitomi 1-2 sav.

   Reply
   1. Gabija

    Ačiū už informaciją, lauksiu kol nuskaitys ir atsiųs bilietą 🙂

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Prašau, tik rezervacijos patvirtinimas turi ateiti iškart, tai nesusiję su rezervuotų pinigų nuskaitymu.

     Reply
     1. Gabija

      Tai tame ir esmė, kad vakar naktį pirkau, o dar neatėjo. Gal sistema ,,ulūžo“. Jau trečią kartą susiduria su Ryanair nesklandumais, gal kur nors galima rašyti atsiliepimus/papeikimus?

 93. Neringa

  Sveiki,

  Draugas užsakinėjo bilietus į Londoną ir nurodė netinkamą el paštą ( visai ne mano) norėčiau paklausti kur kreiptis jog sužinočiau tą ref skaičiuką. Ir kokios informacijos reikėtų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Neringa,
   šiuo atveju galima sužinoti tik paskambinus, bet turėsite nurodyti visus duomenis, kurie buvo suvesti perkant bilietą:
   (8 37) 750 195 Kaune
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

   Reply
 94. Marija

  Laba diena, uzsakinejant mamai bilieta varde padariau 2 klaidas vietoj Krystyna, parasiau Kristina, ar gali kilt del to bedu ? pavarde parasyta teisingai. Aciu is anksto

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marija,
   taip, problemų kilti gali, būtinai susiekite su ryanair atstovybe:
   (8 37) 750 195

   Reply
 95. Raimonda

  Ryanair Schedule Change

  Oct 2 (1 day ago)

  to me

  Please do not reply to this e-mail.

  Please be advised that there has been a schedule change to your Ryanair booking (see below). Please advise any other passengers who may be travelling in your party of the changes.

  Important: If you have already checked in online you will need to check in again and reprint the boarding passes.

  ***PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:****

  http://schchng.ryanair.com/a.asp?i=66GH1TVZ000244-FR1857FAC805KUNHHN9251NH826BC&lg=IE

  If the above link has wrapped onto a second line please copy and paste it into the address bar of your browser.

  Refunds
  To apply for a refund please click on the link below and enter the required details

  http://schchng.ryanair.com//r.asp?i=66GH1TVZ000244-FR1857FAC805KUNHHN9251NH826BC&lg=IE&p=2

  Applications for Refunds must be submitted before the flight departure date

  Alternatively if you wish to contact Ryanair regarding this flight time change – Click on the below link

  http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service

  Ryanair wish to apologise for any inconvenience caused by the change to your flight departure time.
  Please note that Ryanair are not liable for any prepaid expenses not related to your Ryanair booking as a result of this schedule change

  YOUR CONFIRMATION NUMBER IS: GH1TVZ
  ITINERARY/RECEIPT – All times are local.

  PASSENGERS
  1. Egidijus Pazarauskas 2. Raimonda Pazarauskiene

  Your new flight details are as follows:
  GOING OUT
  From Kaunas(KUN) to Frankfurt-Hahn(HHN)
  Sat, 16/11/2013 Flight 1857 Depart KUN at 0805 and arrive HHN at 0925

  Travel Insurance
  If you purchased travel insurance during the initial flight booking process or via your local reservations centre you can still change your booking online, however to change your travel insurance details i.e. times/dates/destination you must contact our local reservations centre.

  http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service

  Alternatively, if you purchased travel insurance after your initial booking via the insurance link on http://www.ryanair.com then you must email customercare@europeaninsuranceservices.eu to request your changes.
  Please ensure that you quote your policy number, full name and address and the date you purchased your policy.

  Ryanair is not responsible for any passengers who fail to amend their travel insurance policy details
  Sveiki,gavome toki laiska del skrydziupakeitimu ir patvirtinimu ,bet matome ,kad niekas nepasikeite ,nei laikas nei skrydzio numeris ,kaip elgtis tokiu atveju,nes musu reikalauja patvirtinimo.
  aciu

  Ryanair Holdings plc (Company No. 249885) / Ryanair Ltd. (Company No. 104547).
  Registered in the Republic of Ireland. With registered address Corporate Head Office, Dublin Airport, Co. Dublin, Ireland.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Raimonda,
   tai koks klausimas? čia pranešimas apie pasikeitusį skrydį ir jums reikia patvirtinti apie tai, kad sutinkat su pakeitimais.

   Reply
   1. Raimonda

    Tai tame ir esme ,kad niekas nepasikeite ,tai ir nz su kuo sutikti:)

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Bet vistiek geriau sutikti, kad paskui nebūtų kažkokių nesusopratimų.

     Reply
     1. Lijana

      Sveiki,
      Mes taip pat gavome tokio turinio laiska. Norejau paklausti, jei as sutiksiu su pakeitimais, kada bus pranesta kokiose laiko ribose pakeistas skrydis, nes man reikes persesti. Ir dar klausimas, jei as sutiksiu su pakeitimais, tai tada nebeturesiu teises atgauti pinigus.

 96. Julija

  laba diena,
  Gal Jus zinote, ar bus vykdomi skrydziai is Baden-Baden oro uosto i Vilniu ar Kauna?labai butu gerai ir patogu… 🙂
  Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   artimiausiu metu tokie skrydžiai neplanuojami.

   Reply
 97. Kestutis

  Šiandien užsakinėjau bilietą uošvenei ir rašydamas pavardę vitoje i raidės parašiau y raidę. Ką daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kęstuti,
   jeigu klaida ne pirmose 3 pavardės raidėse, tuomet nieko tokio, bet jeigu pavcardės pradžioje, susisiekite su ryanair atstovais: (8 37) 750 195

   Reply
 98. Mindaugas

  Laba diena,
  Kur ir kokiu telefonu kreiptis dėl bilieto atšaukimo ar skrydžio datos keitimo?

  Dėkoju už atsakymą

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   jeigu dėl datos keitimo, tai (8 37) 750 195, o dėl atšaukimpo – ryanair bilietai negrąžinami.

   Reply
 99. Agne

  Laba diena,
  perku bilietus is Vilniaus i Faro per Bremena, kaip reikia padaryti kad perkant bilietus Bremen – Faro butu galima moketi litais? Aciu uz informacija.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   niekaip, jeigu perkate ryanair.com, valiuta visalaika bus tos šalies, iš kurios skrendama ir aišku litai bus perskaičiuoti jūsų sąskaitoje į kitą valiutą banko keitimo kursu.

   Reply
 100. Deimante

  Ziema pirkau bilietus pirmyn rugsejo 3d. ir atgal rugsejo 17d. Vakar checkinau, atsispausdina tik i viena puse. Suprantu kad iki atgalinio skrydzio reikia checkinti likus nuo 15 dienu iki 4 val. Bet as pirkau ne atskirai, o vienu metu. Anksciau nebuvo problemu, atsispausdina ir atgalini bilieta kartu. Ar nesijaudinti, kad rugsejo 3d. pries skrydi ta pacia diena nebus problemu checkinti atgalini bilieta? is anksto dekui uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   ne, jaudintis nereikia, atgalinį tikrai galėsite atsispausdinti kai liks 15 d.iki skrydžio.

   Reply
 101. Jurate

  Sveiki,bilietus užsakiau per ryanair.com ,pinigus nuskaičiavo,patvirtinimo negavau,check-in 3 daly neduoda,kur kreiptis,skrydis šeštadieni.Ačiū

  Reply
 102. ALIONA

  Laba diena, pirkome pas jus, internetu bilietus, mokejome kredito kortele. Galutine kaina buvo 929 lt, o nuskaiciavo, patikrinus saskita, buvo 987 lt, kodel taip skyriasi kaina?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aliona,
   pirkote tikriausiai ryanair.com? (mes bilietų neparduodam). Didesnę sumą nuskaičiavo, nes nenuėmėt varnelės nuo kurso perskaičiavimo, kai to nepadarot, jie viską perskaičiuoja į EUR ar GBP, o paskui atgal į LTL, tai išlošia pinigų, o keleivis aišku pralošia, čia eilinis ryanair būdas papildomai užsidirbti.

   Reply
 103. Lina

  Laba diena, pirkau bilietus is rynair.com. nesu tikra, kad teisingai ivestas ID korteles numeris check in online metu. Ar didele beda, jei truktu kokio skaiciaus, bet visa kita teisinga?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   nieko tokio, jeigu maža klaida.

   Reply
   1. Lina

    Dekoju uz atsakyma. Tai siuo atveju niekur kreiptis nereiketu?

    Reply
     1. Lina

      Dar norejau paklausti ar tai normalu, kad bording pase, kur nationality parasyta Lithuania, o ne Lithuanian?

     2. Zilvinas Post author

      Taip, čia viskas gerai, į kalbos subtilybes nereikėtų kreipti dėmesio.

 104. Justas

  uzsakiau bilietus dviem 21d. rugseji. gavau i emaila kad viskas ok ir ta koda sesiu raidziu bet nenuima pinigu nuo korteles todel nesuprantu ar viskas cia ok ar ne .

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Justai,
   o jie rezervuoti, tie pinigai, ar išvis nieko?

   Reply
   1. Justas

    banke nerodo nieko, tik kai ikisu kortele rodo kad simta svaru tipo negaliu nuimti na vietoj 300 galiu nuimt tik 200. kazkur 100 svaru.. tai cia gerai ar ne ?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Tai čia reiškias, kad 100 GBP rezervuoti ir jais negalite disponuoti, jeigu niekur daugiau kortelėsl nenaudojot ir rezervuota suma panaši į ryanair bilieto kainą, tuomet viskas tvarkoje.

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      gali iki 7 d. užtrukti, jie savęs nenusiskriaus, tikrai nuskaičiuos.

     2. Justas

      🙂 na tada gerai nes bilietai uzsakyti nesinori problemu, esme kad gavau visus kodus ir t.t tiesiog korteleje nerodo kad nuimta… ir interneto bankininkistej nieko nera. tik ikisus kortele rodo kad negaliu 100svar nuimti ~

     3. Zilvinas Post author

      tai jeigu tiek bilietas ir kainavo, tai ir bus ta suma, viskas gerai.

 105. Justas

  Sveiki. Uzsisakiau bilietus is londono i lietuva dviems rugsejo 21dienai, gavau i emaila FLIGHT RESERVATION NUMBER,
  FLIGHT STATUS CONFIRMED raso ir yra tas 6 raidziu kodas. Beda tame kad man nuo lloyd TSB banko nenuskaite pinigu. Tai cia tie bilietai teisingai uzsakyti ar kaip? Aciu.

  Reply
 106. Edita

  Laba diena

  internetu pirkom bilietus Londonas-Kaunas-Londonas.
  Taciau uzsiregistravus chek-in mums atsiunte tik viena bilieta, t.y. Londonas-Kaunas. Dabar 22 d. reikia skristi atgal i Londona. Kaip mums atsispausdinti bilieta. Dar karta chek-in neleidzia. Sako tokio marsruto jau nera.

  Reply
  1. Edita

   Aciu, jau prisijungem. Dar norejau paklausti ar negalima pasikeisti skrydzio datos i ankstesne negu reikia, arba grazinti bilieta ir pirkti kita.

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveukii Edita,
    kesti datas visada galima, tik kainuoja nemažai, o grąžinti ryanair bilietų galimybės nėra.

    Reply
  2. Zilvinas Post author

   Sveikki Edita,
   jeigu iki atgalinio skrydžio yra likę daugiau kaip 15 d., į jį padaryti checik-in sistema jums neleis, reikia palaukti.

   Reply
 107. Saulius

  Sveiki.pirkau du bilietus. patvirtinantis laiska su skrydzio numeriu gavau
  FLIGHT STATUS CONFIRMED
  bet pinigai dar nenuskaiciuoti ir neisaldyti. ar gali but kad kai darysiu check-in tai negausiu, nes bus kokios technines problemos?

  Reply
 108. Lina

  Laba diena,
  Norėjau paklausti, vaikui pirkome bilietą kaip suaugusiajam, aišku, įlaipinimo talono mums atspausdinti neleidžia, nes vaikas skristi vienas negali. Ar skrydžio dieną, atvykus anksčiau į oro uostą, bus galima išspręsti šią problemą ir kiek tai kainuoja?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   jeigu planuojate kelionę vaikui iki 16 m. vienam, jam jokiomis sąlygomis skristi neleis, o ir pinigų greičiausiai negrąžins už nupirktą bilietą.

   Reply
 109. Dovile

  Laba diena,

  Dovanų gavau Voucher kuponą, tačiau norint įsigyti bilietą ir įrašius voucher number sistema nepriimą. Kur galėčiau kreiptis, kad kuponą galėčiau prasmingai panaudoti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,

   sunku atsakyti, nes nežinau, kieno ta skuponas, gal būt jis pirktas pvz. Baltic Clipper, o jūs bandote panaudtoi ryanair.com, tuomet jis žinoma neveiks.

   Reply
 110. Valdas

  Sveiki,
  Ar galima perrašyti lėktuvo bilietą internetu? Ir kokia perrašymo kaina?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Valdai,
   jeigu klausimas apie datos keitimą, tuomet taip, tai galima pasidaryti internetu, keitimo kaina priklauso nuo to, už kokią kainą yra vietų tomis datomis, į kurias norite keisti.

   Reply
 111. Justina

  Sveiki, turiu tokią problemą. Skrydis po kelių dienų, šiandien pasidariau check-in, bet labai skubėjau ir tiesiog neužfiksavau ar tikrai teisingai suvedžiau ID kortelės numerį. Jei galiojimas ir visa kitą atitinka, ar iškiltų kokių problemų, jei neatitiktų koks 1 ID korteles numerio skaičius?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Justina,
   geriau sutikslinti duomenis susiekus su ryanair atstovais: (8 37) 750 195.

   Reply
 112. Alina

  Sveiki,
  Turi du klausimus susijusius su bilietu pirkimu:
  1) Ar galima pirkti bilietus su ,,Mylimiausia kortele“ – visa electron arbe master card. Jeigu galima tik su viena is dvieju (visa electron; mastercard) tai kuria butent?

  2) Ar yra privalomas draudimas? Neesu niekur apsidraudusi (neturiu jokio draudimo). Ar galiu skirsti be jokio draudimo?

  Buciau labai dekinga uz atsakymus

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alina,
   1) su Master Card galima, esu pirkęs, dėl Visa teiraukitės banke, išduodančiam kortelę, ar ji tinkama atsiskaitymams internetu;
   2) joks draudimas keliaujant yra neprivalomas, čia jau jūsų pasirinkimas.

   Reply
 113. Irmantas

  Sveiki,ieskau bilietu is Dublino i Dauna. Radau nebloga varianta su persedimu Osle. Niekados nesu pirkes per bilietu pardavimo agenturas,o si karta pabandziau pasieskoti. Taigi pabandziau Avia.lt visai nieko kaina. Tik jie raso,kad gali reikti papildomai susimoketi uz check in ir kitus aerouosto mokescius. Kazin ar verta prasideti,o gal pirkti tiesiogiai is Ryanair. Kad neiseitu tas „pigiau“ i brangiau ir nervu gadinimas? Jei galit patarti? Dekoju!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irmantai,
   avia.lt parašyta, kad aviakpompanija gali rinkti papildomai mokesčius už papildomas paslaugas, todėl nesvarbu, kur įsigysite bilietus, tokia rizika išlieka. Pvz. chack-in jeigu nepasidarysite internetu iš anksto, aviakompanija oro uoste jį gali apmokesdinti, pvz. ryanair ima 70 EUR.

   Reply
 114. Natalija

  Sveiki, .Nupirkau i Ibica biletus,i abi puses, 3 lipos.bet negaliu skristi,del sveikatos,stipriai sumusiau koja.Ar yra kokiu variantu grazinti pinigus,gal su gydytoju pazymejimu?Nes sumokejau 700 lt,obet koks keitimas dar kainos apie 200 i kiekviena puse.Dekoju uz atsakima.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Natalija,
   jeigu nepirkote su bilietais draudimo, biloietai negrąžinami jokiomis sąlygomis.

   Reply
 115. Sandra

  Sveiki,nupirkau vaikui bilieta I Lietuva is Airijos.Chek in negaliu daryri.Vaikas skrenda su giminaiciais(jie turejo bilietus pirktus is anksciau).Ar nebus velu jei vaikui chek in padarysime orouoste pries skrydi 2valandas.Ta pati situacija buvo Lietuvoje.Vilniuje pries skrydi mano ir vaiko bilietus sujunge.Ar airijoje tas pats?Aciu.Skrenda su Ryanair.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   oro uoste check-in kainuos apie 70 EUR, gal geriau iš anksto susisiekite su ryanair atstovais, kad apjungtų rezervacijas, tada galėsite padaryti check-in internetu nemokamai, jų kontaktai airijoje:
   1520 444 004 – €0.15/min incl. VAT
   Calls from mobiles and other networks may cost more.
   Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT.

   Reply
 116. Aistė

  Laba diena! Užsisakinėjau Ryanair bilietus ir jau suvedus visus duomenis bei paspaudus, kad jau užsakyti, man nieko neatsirado, neišlindo jokia lentelė, tiesiog dešinėje lango pusėje taip ir liko ta mėlyna lentelė su skrydžio info. Kompiuterį specialiai palikau per naktį, galvojau gal iki ruto susitvarkys, bet vis tiek nieko. Kas čia galėtų būti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aiste,
   tiesiog užstrigo programa, jeigu suvedėt jau kortelės duomenis, pasitikrinkite sąskaitą, ar nuskaičiuoti (arba rezervuoti) pinigai, jeigu nenuskaičiuoti, rezervuokite iš naujo.

   Reply
 117. Vaida

  Laba, o yra koks nors loginis paaiškinimas, kai bilieto kaina suaugusiajam pigesnė, nei vaikui iki dvejų m., kuris neturi net savo sėdimos vietos ir be rankinio bagažo teisės? Ar galima pirkti jam vaiko,o ne kūdikio bilietą?
  Pigus tai pigus tas ryanairas, na bet momentuose susipykęs su sveiku protu, kai taupai, tai tenka ir taikstytis …ech…pasiguodžiau.Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaida,
   ne, logiško paaiškinimo tam nėra, bet taip ir nebūna, kūdikių bilietai visada pigesni nei suaugusio, patikrinkite dar kartą, gakl sistema tuo metu klaidas metė.

   Reply
   1. Vaida

    Žilvinai, Tamperė – Kaunas suaugusiajam 22-28eur., kūdikiui 30Eur.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Kai tokios mažos akcijinės kainos, visokių anomalijų būna, bet įprastai kūdikiams pigiau.

     Reply
 118. Rasa

  Labas vakaras.Noreciau pasitikslinti ar atspausdintas ilaipinimo talonas ir yra bilietas ,kuri su dokumentu reikia pateikti pries skrydi? Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rasa,
   taip, daugiau nieko ir nebereikia, tik paso ir įlaipinimo talono.

   Reply
 119. Erika

  Sveiki. Bilieta turiu viena pavarde, o dabar mano pavarde pasikeite, ka daryti tokiu atveju?
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Erika,
   arba keisti pavardę biliete (ryanair taiko mokestį 110 EUR), arba pateikti santuokos liudijimą ryanair atstovams, kad pakeistų pavardę nemokamai, bandykite su jais susisiekti ir pasiaiškinti, ar jie sutiks tai padaryti: 370 5 232 9377

   Reply
 120. Dovilė

  Labas vakaras,
  Norėčiau pasiteirauti jūsų kontaktus kokiu adresu jus galima rasti Kauno mieste? ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   ryanair atstovai Kauno yra Karmėlavos oro uoste, jų tel.: (8 37) 750 195

   Reply
 121. Monika

  sveiki,

  savaitgalį užsisakinėjome bilietus su visa electron kortele, patvirtinimo laišką gavome, tačiau pinigai banke tik rezervuoti. Šiame tinklalapyje pastebėjau šį įspėjimą :“priima visa electron debetinės mokėjimos kortelės duomenis, suteikia rezervacijos kodą, tačiau pirkimas neįvyksta, pinigai nenuskaičiuojami, todėl tenka pirkti vėl vėliau ir jau dažnai už didesnę kainą.“ Tame itinerary tinklapyje rašo, kad payment confirmed, payment amount ir amount paid sutampa. Tačiau pasikartosiu – banke pinigai tik rezervuoti. Gal galėtumėte paaiškinti, kaip įsitikinti, kad bookinimas įvykdytas sėkmingai?

  Iš anksto dėkoju už pagalbą.

  Monika

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   niekas nestovi vietoje ir ryanair taip pat jau priima ir mokėjimus electron kortelėmis, jeigu pinigai rezervuoti – pirkimas pavyko.

   Reply
 122. vaida

  Sveiki,ar galima nupirkti bilieta su asmenybes numeriu,nes pasas yra daromas ir neturiu korteles, uztruks apie menesi,o bilietus turiu pirkti dabar nes liko tik 3 vietos?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaidai,
   perkant bilietą nereikia asmens dokumento duomenų, jie reikalingi tik registruojantis, todėl galite pirkti bilietus ramiai, duomenis galėsite suvesti ne anksčiau 15 d.ir ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Reply
 123. gretė

  labas vakaras , ka daryti jeigu registracijoje pavarde nurodyta: tamosauskite o yra tamosauskaite, ka tokiu atveju daryti skrydis 2013.05.09

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Grete,
   iš esmės tokia klaida jums nesutrukdys skristi, ji labai maža, bet galite ir informuoti iš anksto ryanair apie ją: (8 37) 750 195

   Reply
 124. Tomas

  Sveiki,
  Dariau Chek-in seimos bilietam ir suvesdamas ID korteles galiojimo laika, vienam is keleiviu padariau klaida(sumaisiau metus su diena pvz. tikras galiojimo laikas 16d/02/2015 o suvedziau 15d/02/2016) ka siuo atveju tureciau daryti?
  aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tomai,
   nieko nedarykite, maža klaida, neužklius niekam.

   Reply
 125. Simas

  Sveiki , viska suvedus paspaudus Purchase Now, ismeta langa su ataskaitom, rodos lyg nupirkau bilieta, bet i el pasta joks laiskas neateina per visa diena, gal kas negerai ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Simai,
   pasitikrinkite savo sąskaitą, jeigu pinigai nuskaičiuoti – bilietas nupirktas, jeigu ne – kažkas nepavyko.

   Reply
 126. Karolina

  Sveiki, nusipirkau bilieta, ileido i „Intenary“ puslapi, taciau negavau nei registracijos kodo, nei i el pasta nieko. Saskaitoje pinigai rezervuoti

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   tai jums nieko ir nereikia, atsispausdinkit patvirtinimą iš ekrano, ten bus ir patvirtinimo kodas jame, paskui registruojantis skrydžiui jo iš esmės ir užteks.

   Reply
 127. Viktoras

  sveiki, as noriu užsisakyti bilieta, bet esu pastebejas kad i kai kuriu bilietu kainas ieina online check in uz 27 lt o kai kur ne. Ar man reiktu dar karta moket uz online check ina po bilieto prikimo ar nebe?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorai,
   po pirkimo už check-in mokėti tikrai nereikės, jeigu pasidarysite registraciją internetu ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Reply
 128. Ema

  Na turiu kreditine kortele, jau rodos viska gerai ivedziau. Ir paspaudus „purchase now“ lyg viskas OK, tik staiga ismete kad „webpage expired“. Jei spausiu Retry, gali nuskaiciuoti pinigus 2 kartus, jei Cancel – niekas nesikeicia.
  Kaip suzinoti siuo atveju, ar bilietus pavyko nusipirkti?

  Reply
   1. Ema

    Ismete si pranesima:
    ERROR
    We are unable to locate the itinerary.
    The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record.
    Please verify the information is correct and try again.

    Tai reiskia, kad rezervacijos nera? Kodel apskritai ismete is tinklalapio?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     taip, tai rei6kia, kad nėra. O tinklapis nulūžo, tai neretas reiškinys, ryanair serveriai kartais neatlaiko apkrovimo.

     Reply
 129. Asta

  Sveiki,

  niekaip nepavyksta prisiskambinti vis Jūsų minimu telefonu 837750195… Kada skambinti, kad kas nors atsilieptų? Man reikia pakeisti pilietybę bilietuose… Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   man pavyksta ryte, apie 9 val.

   Reply
 130. Emil

  Laba

  Nesuvokiu kurios korteles reik cia numerio „Card or Account Number“
  suvedziau banko saskaitos numeri,bet netinka,suvedziau korteles numeri
  taip pat netinka,paso numeri…netinka niekas.
  turiu Swedbank Maestro kortele….

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Emili,
   jeigu kalba apie mokėjimą, tai reikia kreditinės kortelės numerio, sąskaitos numeris netinka, kortelė turi būti arba kreditinė, arba tinkanti atsiskaitymams internetu, susiekite su banku išleidėju ir išsiaiškinkite, ar jūsų kortelė tam tinka.

   Reply
 131. Sergej

  Sveiki,
  Pirkome bilietus Vilnius- London Luton- Vilnius geguzes 30d. – birzelio 6d.per http://www.ryanair.com . Gavome pranesima , kad reisas anuliotas ir mums siulo grazinti pinigus arba skrysti is Kauno. Kokiu budu galima pakeisti skrydi is Vilniaus i Kauna ir ar bus suteiktas nemokamas transportas is Vilniaus i Kauno oro uosta ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sergejau,
   apie nemokamą transportą informacijos neturiu, jums tiesiog reikia susisiekti su ryanair atstovais Lietuvoje, jie viską sutvarkys, tel.: (8 37) 750 195

   Reply
 132. RP

  Sveiki, bandau visip pasiziureti bilietus Birzelio 28 dienai nu ir niekaip man neatidaro, kai atidaro tai buna data July 14. Kame cia problema?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   nelabai supratau, bet spėju kad ryanair.com jūs žiūrite kažkokį maršrutą, bet jums parodo tik 14 liepos vietoj 28 birželio? Jeigu teisingai spėju, tai greičiausiai jums sistema parodo artimiausią skrydį jūsų paieškai.

   Reply
   1. RP

    Teisingai supratote, pasirenku June 28, be ismeta JULY 14 kazkodel ir neleidzia nei spausti previous nei next, kazkoks bug’as ar kas nesuprantu jau nuo vakar taip. Nezinau nei ka daryti.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Čia ryanair.com? koks maršrutas?

     Reply
     1. RP

      Taip, Ryanair.com. Marsuras Lutonas(Londonas) – Vilnius. Datos nuo Birzelio 28. Bandziau veliau ir geguze nieko nerodo nors tu ka.

     2. Zilvinas Post author

      reisus nuima, gegužės 12 d. paskutinis.

     3. RP

      Tai dabar bilietus galima nusipirkti tik Menuo iki skrydzio?

     4. Zilvinas Post author

      Ne, paprasčiausiai į Lutoną nebeskraidys, nuimami reisai nuo 12 gegužės.

     5. RP

      Oooooo, nu cia tai nustebinot. Tai ka dabar reiktu rinktis, kuri oro uosta? Liudna zinia, tikrai.

     6. Zilvinas Post author

      Jeigu tiesiogiai, tai iš Stanstedo į Kauną arba Vilnių su ryanair, jeigu reikia iš Luton, tuomet tiesiogiai į Vilnių skraidina wizzair.

 133. eva

  Ir dar viena klausima turiu-27lt mokestis kiekvienam bilietui, nes mes ruosiames 3 bilietus pirkti? Ar vienam purkimui bendram? Nes jei kiekv.bilietui, tai permokesim tada vos ne 100lt :(… aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Vienam bilietui/žmogui, kitas variantas, tai išsiimti arba pasiskolinti kreditinę kortelę, tada galėsite pirkti tiesiogiai ryanair.com be antkainio.

   Reply
 134. eva

  sveiki. perku bilietus i londona is kauno ryanair.com su visa electron kortele. neleidzia apmoketi uz juos? kortele isduota lietuvoje. Internetu pirkti yra teke su ja. Tad kodel negaliu nusipirkti bilietu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Eva,
   ryanair Lietuvoje išduotų visa electron nepriima, reiklainga kreditinė kortelė, jeigu neturite, avia.lt galite mokėti paprastu pavedimu.

   Reply
   1. eva

    dekui uz atsakyma. bet ziurejau ar ne brangiau gaunasi? ar ta pati suma bus kaip ryanair.com?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Ne, bus brangiau, avia.lt taikomas 27 Lt. antkainis už technologiją.

     Reply
 135. renata

  sveiki.uzsisakiau bilietus london stansted-kaunas.skrisiu su 6 men dukryte ir su savimi pasiimsiu vaiko vezimeli, uz kuri nereikia papildomai moketi. taciau yra tokia situacija, kad uzsakant bilietus nepazymejau laukelio, kad pasiimu vezimeli su savimi.ar tai yra blogai?ar praleis mane su vezimeliu?aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Renata,
   jokio papildomai laukelio žymėti nereikia, viskas tvarkoje.

   Reply
 136. zina

  Sveiki, norejau paklausti ar ileis vaika su tevais i lektuva, jei vaiko pase yra du vardai, o uzraseme viena.Bilietai rytdienai ir jau yra atspausdinti. Labai aciu

  Reply
 137. Kristina

  Sveiki,

  Dariau on line check-in ir visi duomenys suvesti yra teisingi iskyrus pasirinkau International ID card vietoje Passport (duomenys Passport). Ar tai didele problema?

  Dekoju uz atsakyma!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Krsitina,
   ne, jokios problemos tame nėra.

   Reply
 138. Jurate

  Ar galima atsiskaityti uz bilietus debetine kortele Visa electron, ar tai galima padaryti padejus varnele ant „Discount pay by debit card“ ar tik creditine ? . Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jūrate,
   minima debetinė kortelė tinka tik išduota D.Britanijoje, Lietuvoje galima atsiskaityti tik kreditine.

   Reply
 139. Kotryna

  Ar galima bus sumokėti Blue American Express kortele?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kotryna,
   jeigu klausiat apie ryanair.com, tai ne, negalėsite.

   Reply
 140. Vilma

  Sveiki,

  norėjau pasiteirauti dėl kortelės mokesčio. Noriu skristi su dviem vaikais beveik 3-jų metų. Skrydis iš Salonikų į Vilnių su persėdimais tiek pirmyn tiek atgal. Koks tada bus skaičiuojamas kortelės mokestis: 24×23 LTL? Nes jei gerai skaičuoju tai gaunasi net 24 bilietai… Tikiuosi, kad klystu 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilma,
   kortelės mokestis priklauso ir nuo aviakompanijų su kuriomis skrendama, ir nuo pačios agentūros, kurioje pirksite, kainodaros, pats paprasčiausias būdas sužinoti tą mokestį – tiesiog rezervuokite bilietus ir pasirinkite mokėjimo variantą, sistema ir parodys galutinę kainą, netiks – mokėti nebūtina.

   Reply
   1. Vilma

    Labai ačiū už atsakymą. Iš tiesų apsiskaičiavau, gaunasi 12 bilietų.

    Reply
 141. Agne

  Sveiki,

  Dariausi check-in ir neesu isitikinusi ar teisingai ivedziau savo gimimo diena(turejo buti 08, bet gali buti kad netycia ivedziau 06, menesis ir metai, bei visi kiti duomenys yra teisingi) bandziau patikrinti ryanair psl.,bet tokiu duomenu neradau, skrydis Dublinas-Milan(bergamo)-Dublinas. Ar neiskils kokiu problemu ar galima kaip nors pasitikrinti ir jeigu ka pakeisti, kiek gali tai kainuoti?

  Reply
  1. Agne

   Beja, bilietus esu gavusi, barkodas yra, viskas kaip ir turi buti ant bilietu.

   Reply
  2. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   nemanau, kad tai kam nors užklius jeigu klaida ir yra. Jūs pati dabar nepatikrinsite, galite tik perklausti telefonu, jeigu yra klaida, jie ir ištaisys, tai tikrai nieko nekainuos, tel.:(8 37) 750 195.

   Reply
 142. Julija

  Ar teisingai suprantu, kad, perkant bilieta, geriau iskarto pasirinkti LT valiuta?
  Kaip tai padaryti? Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   jeigu skrydis iš Lietuvos, jums iškart ir bus rodoma kaina litais, bet mokant, prieš suvedant kortelės duomenis yra tokia varnelė, kuri būna automatiškai uždėta, kuri reiškia, kad jie siųlo savo valiutos perskaičiavimo kursą, kuris visada yra blogesnis už realų, ją reikia nuimti.

   Reply
 143. Odeta

  noriu pasiteirauti kaip gauti sąskaitą faktūrą už bilietus nupirktus internetineje svetaineje ryanair.com

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Odeta,
   ryanair sąskaitų nerašo, tačiau apskaitai tinka patvirtinimai, kuriuos gaunate užrezervavusi bilietus.

   Reply
 144. Jūratė

  Laba diena, turiu nusipirkusi bilietus kovo 18dienai, tačiau skubiai turiu vykti kovo 4 dieną, norėčiau pasikeisti datą, tačiau greičiausiai ištryniau iš el pašto rezervacijos Nr. Ką tokiu atveju daryti. Dėkoju už atsakymą

  Reply
 145. Lina

  Sveiki,
  turiu Swedbank isduota kredine kortele Mater card, bet nepavyko uzsakyti bilietu per ryanair, po visu duomenu ivedimo gavau – Payment Error. Gal reikejo irasyti ne korteles Nr., bet kreditines saskaitos Nr ? nes sia kortele tikrai turetu tikti atsiskaitant,

  aciu,

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   ne, reikia vesti kortelės numerį, susisiekite su banku, ją išdavusiu ir pasitikslinkit, ar tikrai viskas gerai su galimybe atsiskaityti internetu.

   Reply
 146. Olga

  Sveiki, noriu pirkti bilietus per ryanair svetainę (1 kartą), bet taip ir nesupratau, ar įeina rankinis bagažas į bendrą mokėtiną sumą, jei nepridėsiu niekur varneliu, ar reikės mokėti papildomai ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Olga,
   rankinis bagažas jau įskaičiuotas į kainą, nieko papildomai rinktis nereikia.

   Reply
 147. Ivona

  Laba diena,
  prieš kelis mėnesius nusipirkau du bilietus į dvi puses Kaunas-Edinburgh. Iš Kauno skrydis įvyks birželio 13 d. Tačiau pasikeitė galimybės išvykti. Ar įmanoma skrydį perkelti į birželio 16 d?

  Reply
 148. Andrius

  Laba diena,
  Turiu Swedbank debetinę kortelę VISA WEB, kuri buvo išduota pagal jaunimo programą ZOOM. Su šia kortele kelis kartus sėkmingai pirkau prekes internetinėse parduotuvėse. Būčiau dėkingas, jei atsakytumėte į šiuos klausimus:
  1. Ar su šia kortele aš galiu pirkti Ryanair bilietus internetu?
  2. Jei taip, tada, kurį punktą pasirinkti perkant bilietus: a) „Discount Pay by debit card“ ar b) „Pay by credit card“? Beje, „Pay by credit card“ kaina yra didesnė.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Andriau,
   į jūsų klausimą gali atsakyti tik bankas, išdavęs kortelę, bet jeigu tiko atsiskaityti kitus internetu, greičiausiai tiks ir čia.
   Taigi jeigu kortelė tinka, jums reikės pasirnkti „Visa“, visi kiti variantai susiję su Visa tikrai ne tai, ką turite jūs.

   Reply
   1. Andrius

    Dėkui už atsakymą, bet turiu dar vieną neaiškumą – tai pasirinkti a) „Discount Pay by debit card“ ar b) „Pay by credit card“?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Pasirinkti b) variantą, lietuviškos debetinės kortelės atsiskaitymams ryanair netinkamos.

     Reply
 149. Martyna

  Sveiki,
  Perka bilietus vienas asmuo, bet perka du dviems žmonėms. Mokant ten viskas automatiškai paskaičiuojama ir pateikiama, kiek reikia mokėti bendrai. Neaiškumas – bilietai dviems asmenims, skiltyje prie vienetų žymima 1 vienetas, bet suma, kaip dviejų bilietų, viskas gerai, bet toliau, kur eina aptarnavimo mokestis, sveikatos draudimas, ten taip pat yra nurodytas skiltyje vienetai 1 vienetas ir suma paskaičiavus pvz draudimą, kaip vienam asmeniui. Bet mums tik užpildžius, kad perkam bilietus dviem asmenims išmetė tą visą bendrą sumą, kurią sumokėjom, lentelėje jokių vienetų nekeitė. Ar tas aptarnavimo mokestis ir draudimo galioja tiems dviems bilietams, kurie žymimi kaip 1 vienetas? Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Martyna,
   taip, jeigu pasirinkote draudimą abiem keleiviams, jis abiem ir galioja.

   Reply
 150. Kasparas

  Sveiki,
  Norėjau pasiklausti ar galima atsiskaityti už bilietus ryanair.com lietuviška Swedbank MasterCard Debit kortele, kuria galima atsiskaityti internete? Iš anksto dėkoju 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kasparai,
   kiek teko susidurti, galima, tik reikia savo el.bankininkystės puslapy pakeisti nustatymus, kaip tiksliai tai padaryti turėtų informuoti pats bankas.

   Reply
 151. Dovile

  Sveiki. norejau paklausti kaip galima pakeisti skrydzio data ? noriu skristi anksciau. ir kiek tai kainuos?

  Reply
 152. Mr Rrr

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, pirkausi bilietus is Ryanair pasidariau ta taip vadinama Check in, kaip dabar zinoti, kad jis pasidare be jokiu problemu? Kad nebus jokiu nesklandumu? Dar niekada nesu skrides, o dar skrisiu ne is Lietuvos, del to siek tiek neramu. Bilieta turiu atsispausdines. Lauksiu atsakymo, aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   jeigu lape, kurį atsispausdinot yra brūkšninis kodas – viskas tvarkoje, jūs turite tai, kas reikalinga.

   Reply
 153. andrius

  Sveiki, ar skrendancio zmogaus pavardes keitimas internetu nemokamas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Andriau,
   mokamas, kainuoja apie 400 Lt.

   Reply
 154. JolitaT

  Laba diena,
  Jei pasas ir asm. t.k. baigiasi 2013.04.24, o bilietus skrydziui 2013.07 menesiui noriu pirkti dabar, tai problema ? juk reikalaus nr. arba paso arba korteles ivesti dabar … butina pirma pasikeisti ir tik tada pirkti bilietus ?
  Dekoju uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolita,
   perkant bilietus, dokumento numerio nereikia, jis reikalingas tik registruojantis skrydžiui (tai galima padaryti ne anksčiau 15 d. iki skrydžio), todėl ramiai galite pirkti bilietus, o dokumento duomenis suvesite vėliau.

   Reply
 155. Jurate

  Noriu paklaust:turiu bilietus is Londono į Kauną ir atgal,grįžus noriu pakeist pase pavarde,bilietai nupirkti abu dabartine pavarde,ar galios mano atgalinis bilietas jei pase bus kt.pavarde?Turiu dokumentus irodancius,kad esu tas asmuo.Labai ačiū .

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jūrate,
   dažniausiai dėl to problemų nekyla, bet reikės prieš skrydį informuoti aviakompaniją: (8 37) 750 195

   Reply
 156. Simona

  Laba diena,
  ar ant bilieto virs barkodo turi but uzrasas „OTHER Q“? Ar kazka blogai suvedziau?
  Dekoju uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Simona,
   savrbu, kad būtų pats barkodas, visa kita neturi didelės reikšmės.

   Reply
 157. Lilija

  Laba diena,
  padariau check-in-a, atsispausdinau bilietus ir pastebėjau, kad varda parasiau klaidingai, vietoj Ričard parašiau Ričadr. Kaip Jus manote ar dėl to kiltu problemu? Ka tokiu atveju daryt? Ačiu labai uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lilija,
   aš nedaryčiau nieko, labai menka klaida, bet jeigu norite būti tikra, praneškite atstovams: (8 37) 750 195

   Reply
 158. Žirgimantas

  Sveiki, iškilo problema. Perku bilietą internetu Tarkim vardui Vardenis Pavardenis, tačiau norėdamas atlikti mokėjimą moku iš nepilnamečio sąskaitos(17m). Ir man nepatvirtina mokėjimo. Tai gali būti dėl to, kad neatitinka pirkėjo ir mokėtojo vardai, ar dėl to, kad jis nepilnametis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   ne, tai negali būti priežastis, dėl ko nepraleidžia mokėjimo, jeigu mokate pavedimu, mokėjimas gali nepraeiti dėl banko sutrikimų arba rezervacinės sistemos problemų, bet tikrai ne dėl skirtingų pavardžių ar mokėtojo amžiaus.

   Reply
 159. Alma

  Sveiki, pirmą kartą užsisakinėjome Ryanair bilietus liepos mėnesiui, todėl pasirinkome užsisakyti per HappyFLY.lt, kur atrodė viskas labai aišku. Tačiau jau 2 kartus keitėsi kaina, nors banko pavedimus padarydavom iškarto. Dabar gavau iš jų „Skrydžio registracija (Check-In) , kur parašyta – cituoju: „Skrydžio registracijai keleiviai turi pateikti tikslius savo kelionės dokumentų duomenis ne vėliau kaip iki 2013.06.28! HappyFLY.lt Jus užregistruos ir el. paštu atsiųs Jums skrydžio dokumentus (įlaipinimo talonus / BOARDING PASS), kuriuos Jums reikės atsispausdinti ir privalomai pateikti oro uoste prieš skrydį“ bei nurodytą užsakymo numerį. Paskaičius komentarus apie HappyFLY.lt kilo abejonė, ar bilietai iš viso rezervuoti? Ar galima kaip nors tai patikrinti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alama,
   tai ką jums atsiuntė – viskas gerai, jie jus nori užregistruoti ir atsiųsti įlaipinimo talonus. Jeigu bilietų nėra, tuomet tai jau kriminalinis nusikaltimas (sukčiavimas), aš neturiu duomenų, kokio lygio tai įmonė. Patikrinti jūsų realia rezrvaciją galima ryanair.com tinklalapy, bet tam reikia žinoti bent jau el.paštą, kuris buvo naudojamas rezervuojant jūsų bilietą, išskridimo datą ir maršrutą, jeigu pavyktų sužinoti el.paštą, galėsite prie rezervacijos prisijungti čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   pasirinkite: View Itinerary/ Resend Confirmation Email/ Update Email Address
   ir: „Option3“

   Reply
 160. Tadas

  sveiki.Kovo 7-11 per happyfly.lt su ryanair užsisakėm bilitus į Londoną padarėm pavedimą,ir pinigus nuo sąskaitos nuskaičiavo,o ta firma tik po tračio laiško atsiuntė lentelę kad suvesti keleivių duomenis,pareiškė,kad rezervacija yra,o bilietus atsiūs tik likus 2-6 dienoms iki skrydžio (kas labiausiai ir neramina) nes bilietų kaip ir ant rankų jokių nėra,o internete tik po laiko apie tą firmą labai nemalonių atsiliepimų prirašyta,kad piktybiškai-likus kelioms dienoms praneša,kad tos sumos neužteko ir pakartotinai prašo pervesti vos ne tokią pat sumą.suprantama-pirkta ne iš Jūsų tiesiogiai,bet kiek suprantu,kaip ir partneriai tai kur rektu kreiptis ir kaip išsiaiškinti kad neiškiltu kokie netikėtumai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tadai,
   happyfly nėra ryanair partneriai, jie parduoda ryanair bilietus be ryanair leidimo, beje, kaip ir visi kiti portalai. Kad bilietai yra aš labai neabejočiau, jums atsiųs įlaipinimo talonus pieš skrydį, tai yra normali praktika.Jeigu jau patvirtino rezervaciją mažai tikėtina, kad kažkas pabrangs, bet už juos to garantuoti negaliu, nedirbu jų įmonėje.

   Reply
 161. Deimante

  Sveiki,pirkau 4 zmn bilietus Vilnius-Londonas-Vilnius,atlikau chenck-in ir atsispausdinau bilietus Vilnius-Londonas.
  Kokiu budu man atsispausdinti bilietus atgal i Vilniu,Londone neturesiu galimybes.
  Padekite,dekoju 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   kadangi check-in galima darytis ne anksčiau kaip 15 d. iki skrydžio, tai niekaip nepadarysite check-in anksčiau, teks ieškotis printerio Londone, nes registracija oro uoste apie 60 GBP žmogui.

   Reply
   1. Deimante

    vadinasi jeigu skrydis sausio 31d i Londona o gryzimas vasario 4d,tai as jau galesiu ir atgal atsispausdinti bilietus sausio paskutine savaite?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Jeigu taip, tuomet galėsite pasidaryti atgaliniam check-in apie 20 sausio ir atsispausdinti įlaipinimo talonus dar čia Lietuvoje.

     Reply
     1. Deimante

      Aciu,
      atgalinius bilietus atsispausdinsiu tokiu paciu budu tik reikes kazkur pazymeti skrydis atgal?

     2. Zilvinas Post author

      taip, ten viskas identiškai.

 162. Rima

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti, skrydis Liverpool – Vilnius yra tiesioginis?
  Aciu

  Reply
 163. vesta

  Sveiki, esu nusipirkusi bilieta (ne internetu) ir reikia daryti check – in’a. Norejau paklaust ar buti issipirkti tas vietas? Ar jei nepirkciau skyrdzio metu viskas butu gerai, na neismestu is liektuva neturint vietos?:)))

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vesta,
   jeigu nepasidarysite chack-in internetu, tai vistiek reikės pasidaryti oro uoste, tik kainuos apie 50 EUR

   Reply
 164. Jūratė

  Sveiki, rnoriu pirkti bilietą į Airiją, ar galiu šiuo atveju nepirkti draudimo, ar jis yra privalomas. Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jūrate,
   draudimas yra neprivalomas, galite prkti be jo.

   Reply
 165. Aurelija

  Laba diena nezinau ka daryti nusipirkau bilietus is Vilniaus ir blogai parasiau savo e-maila negalesiu pasidaryt cekino kur kreiptis 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurelija,
   jeigu turite rez. kodą, tai galite pasidaryti check-in su juo ir 4 paskutiniais kortelės, su kuria pirkote bilietą, skaičiais, pasirinkite Option1, o po to tiesiog atsispausdinkite 5laipinimo taloną iš ekrano, nieko dugiau nereikia.

   Reply
 166. Jonas Tominis

  Sveiki, pirkau Ryanair bilietus ir gale visko ismete kazkoki ale voucheri 10-15 svaru. Ismete atskira langa, praso suvesti adresa, banko korteles duomenis. Kaip tai suprasti? Cia apgavikai ar kas yra? Pabreziu, kad ismete po bilietu nusipirkimo. Aciu. Aj beje puslapis. – http://www.one-time-offer.com Dekui

  Reply
 167. Agnė

  Sveiki, pirkau ryanair bilietus pirmyn ir atgal is skrendu.lt ir ta pacia diena, kai apmokejau, gavau nuoroda, kur turejau suvesti savo asmens duomenis, ta ir padariau. ( buvo sausio 6 d., o skrydis 26 d.), tai dabar taip iseina galiu ramiai laukti savo bilietu , kuriuos atsius man el. pastu is skrendu.lt taip?
  Siaip suabejojau, nes paciam ryanair tiklapy parasyta, jos check in’a registracija reikia darytis ne anksicua 2 sav ar kazka panasaus.Tai as ne per anksti uzpildziau tuos duomenis? Na, zodziu. Dekui!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   ne, viskas gerai, jūs užpildėt duomenis, o skrendu užregistruos skrydžiui ne anksčiau 15 d. iki reiso bei atsiųs jums įlaipinimo talonus, viskas tvarkoje.

   Reply
  2. Stanislovas

   Tai kaip, gavot bilietus is skrendu lt be problemu? Nes dabar turiu identiska situacija, ir nelabai suprantu kodel negali atsiusti originalius ryanairo registracijos duomenys. O riekia laukti kol padaris checkina.

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Stanislovai,
    skrendu dažniausiai dirba pakankamai sklandžiai ir problėmų su jais nebūna.

    Reply
 168. Monika

  Klausiau apie tai kad jai panelei uz 3 menesiu 18 ji givena su mociute bet ant jos neuzrasyta o tevu nera .. zodziu notaras neraso igaliojimo ten to sutikimo be tevu… o mociute gali pasirasiti tik tuo atveju jai panele butu uzrasita ant jos. Zodziu situacija tokia kad bilietas ira jau nupirktas sestadieni is lietuvos i londona stansted .. atejus i oro uosta panele praleis pro patikra? be igaliojimo? o tik mociutei parodzius savo pasa su ta pacia pavarde?

  Reply
 169. Monika

  Cia galima tik uzduot klausimus apie bilietus ir skridzius? kodel neatsaket man i mano klausima ? man tai labai aktualu aciu 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   atsakau į visus klausimus kiek sugebu, kokį būsiu praleidęs?

   Reply
 170. Danguole

  Nusipirkau bilieta 19 d. is Rygos i Glazgova,norejau nusiusti sesei i g.mail,bet sumaisius viena raide issisiunte ne ten kur reikejo.Ka man daryti,bet as turiu reservation number,bet nera pacio bilieto. Is anksto dekoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Danguole,
   nusiųskite sesei rezervacijos kodą ir paskutinius 4 kortelės, su kuria pirkote bilietą skaičius, šių duomenų jai užteks, kad prisiregistruotų skrydžiui ir atsispausdintų įlaipinimo taloną, kurį ir reikės turėti oro uoste.

   Reply
 171. Gintare

  Laba diena,

  Man nutiko kurioziškas dalykas, pries savaite pirkau internetu bilietą iš Frankfurt-Hahn į Kauną, netyčia nepastebėjau, kad yra bilieto perkėlimas į gmailą, pagalvojau, kad kažkas nepavyko, todėl vakar pirkau vėl tą patį bilietą. Norėčiau paklausti, ar galima kažkaip gražinti vieną iš šių bilietų? Visgi jie abudu pirkti mano vardu ir pavarde.
  Laukiu atsakymo, iš anksto dėkoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,
   taip nutinka gan dažnai, todėl pinigus ryanair dažniausiai grąžina už sudubliuotas identiškas rezervacijas, kereipkitės į jų atstovybę: (8 37) 750 195

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ramūnai,
   ryanair sąskaitų neišrašo, jeigu reikalinga sąskaitra faktūra, geriausia bilietus įsigyti per tarpininkus, tokius kaip avia.lt

   Reply
 172. rasita

  sveiki
  pirma kart bandziau pirkt bilieta ryanair.com lyg ir viska suvedziau gerai ir kai paskutini paspaudziau kad pirkti dabar,man nieko neismete kad apmoketa ar pan.rezervavimo kodo negavau,ne pinigai nenuskaiciuoti.ir paskutiniam puspali gan ilgokai uztrukau.tai gal nerezervavo bilietu? aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rasita,
   pagrindinis rodiklis – nenuskaičiuoti ir neužšaldyti pinigai, vadinasi rezervacijos nėra, gal būt jūsų kortelė netinkama atsiskaitymams internetu?

   Reply
 173. Inga

  Sveiki, vakar nusipirkau ryanair bilietą, tačiau negavau rezervacijos patvirtinimo. Kadangi visais kitais atvejais gaudavau, tai atskirai rezervacijos kodo nenusirašiau. Bandžiau prisijungti tiesiog įvesdama savo elektroninį paštą ir šalis iš kurių skrendu, tačiau išmeta lentelę, kad tokios rezervacijos nėra. Pinigai už skrydį yra nuskaičiuoti. Ką tokiu atveju daryti? Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   tokiu atveju belieka tik skambinti aviakompanijai:
   (8 37) 750 195

   Reply
 174. Inga

  Sveiki,

  aš su tokiu klausimu, keičiuosi savo ID kortelę dėl galiojimo laiko pasibaigimo, tačiau kelionę iš Lietuvos jau turiu nusipirkusi su senąja ID kortele. Naująją kortelę gausiu paskutinę dieną išvykstant iš Lietuvos ir įsivaizduoju, jog ten gali keistis kortelės nr ar dar tai kokie duomenys, ar nekils dėl to problemų? ar nereikia man senosios kortelės bent kopiją pasidaryti.? dėkui už atsakymą.

  Geros dienos

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   ID duomenis keisis, todėl kad išvengtumėt nesklandumų, tiesiog diena prieš skrydį paskambinkit ryanair atstovams ir onformuokite, apie pasikeitusius duomenis, jų kontaktas Lietuvoje: (8 37) 750 195

   Reply
 175. jonas

  Sveiki, nesuprantu Ryanairo bilieto kainoje administravimo mokescio , kuri ima 2 kart: „ten ir atgal“ 2×22.80Lt

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, toks yra, jų kainodara gal ir ne pati švariausia, bet visgi kainos dar vis pakankamai mažos.

   Reply
 176. Rokas

  Sveiki. Gal galėtumėte duoti nuorodą, kur galėčiau užpildyti formą dėl dvigubos registracijos ? (duplicate booking). Niekur nerandu. Ačiū labai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rokai,
   tokios formo nėra, reikia pačiam viską surašyti ir nusiųsti jiems faxu.

   Reply
 177. sandra

  Laba diena, norejau paklausti ar interneto tinklapis rezervacijos.lt patikimos. Pirkau bilieta i graikija, atsiunte rezervacijos koda, bet i e-mail bilieta atsiunte kaip „slamsta“. Pinigai nuskaiciuoti is saskaitos. Skrydzio bendrove SAS.

  Reply
 178. vistoras

  eina sau apiplesimas!! bet aciu jum Zilvinai uz reikiamiamus atsakymus laiku!

  Reply
 179. vistoras

  bet as dar checkino nepadares, kaip man dabar labiau apsimoka daryt kad maziau pinigu isleisti? ir kiek kainuoja registracija oro uoste?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Iš esmės nesvasrbu, jeigu negalite atsispausdinti įlaipinimo talono, padarysite check-in iš anksto, ar ne, vistiek oro uoste kainuos tiek pat – 60 EUR

   Reply
 180. Visto ras

  Sveiki dar karta . Uzsisakiau bilietus per interneta bet nera galimybes atsispausdint kaip man uzsiregistruot skrydziui? As dabar ispanijoj jai ka.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   jeigu nerasite galimybės atsispausdinti įlaipinimo talono užsiregistravęs, teks mokėti papildomai už registraciją oro uoste.

   Reply
 181. Ernestina

  Laba diena,
  norėčiau paklausti ar įmanoma atsisakyti bilietų? skrydis sausio 23 dienai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   pinigai už ryanair bilietus yra negrąžinami, galimas tik keleivio arba datos keitimas.

   Reply
 182. Agne

  Sveiki, nusipirkau lektuvo bilieta ir pasidariau check in’a. Veliau papildomai nusipirkau registruota bagaza. Ar reikia per naujo atsispausdinti check in’a? ar tai vienas ir tas pats?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   ne, nieko nebereikia spausdintis, pakanka to, ką turite.

   Reply
 183. viktoras

  Sveiki dar vienas klausimas ar atsispausdinti bilietai turi butinai but spalvoti? ar galima ir juodai baltus atsispausdint?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Galima ir nespalvota, neturi jokios reikšmės, svarbu barkodas būtų.

   Reply
 184. jonas

  sweiki nzn ka daryti ..
  check-in padariau klaida vietoje dokumento codo yvedziau asmens coda..

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jonai,
   tai jau didelė klaida, susiekite su ryanair atstovais ir ištaisykite duomenis: (8 37) 750 195.

   Reply
   1. jonas

    pirkau ryanair.com ar as gali susisiekti su lietovos atstovais ? taip bus lengiau ir istaisyti klaida ?

    Reply
    1. jonas

     ir kiek gali kainuoti 2 bilietu duomenu pakeitimas

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      Jeigu keičiami keleiviai, tai vienass bilietas apie 400 Lt.

    2. Zilvinas Post author

     galite ir su atstovais Lietuvoje: (8 37) 750 195.

     Reply
 185. Viktoras

  Laba ryta norejau paklaust ar blogai kad darydamas chekina vietoj ė raides parasiau e raide? 🙁

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorai,
   tai net ne klaida, ryanair vistiek naudoja tik anglišką raidyną, viskas gerai su rezervacija.

   Reply
 186. RAMINTA

  sveiki pirkom biletus .skrenda suauges ir kudikis,kudikio varde klaida vietoj gabriele parasyta gabriela ar nieko tokio?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Raminta,
   labai menka klaida, ji nesukels problemų.

   Reply
 187. Indre

  Sveiki,
  Emilijai rašėte, kad keleivio keitimas kainuoja apie 400lt, tačiau Editai rašėte, kad tai kainuotų apie 180lt.. kuo tai skiriasi? Jei turiu nusipirkusi bilietą skrydžiui pirmyn-atgal 12.27d-01.03d bet skristi negaliu ir noriu perleisti bilietą draugui, tai kiek tai man kainuotų 400lt ar 180lt?
  „Edita says:
  2012-04-10 at 08:41
  Laba diena,
  Kiek kainuoja, jei nori biliete pakeisti vardą ir pavardę, nes vyksta kitas žmogus?
  Ačiū už atsakymą.
  Atsakyti
  • Zilvinas says:
  2012-04-10 at 09:27
  Sveiki Edita,
  apie 180 Lt.“

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   anksčiau ir kainavo apie 180 lt., po to kainą pakeitė ir dabar kainuoja apie 400 Lt.

   Reply
 188. Vaidas

  sveiki, susiduriau su problema. perkant bilietus neleidzia sumoketi. kortele visa debit, o bandau sumoketi is angliskos korteles nors pirmas skrydis bus is kauno. pries savaite pirkau ryanair bilietus broliui ir viskas puikiai pavyko

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaidai,
   jeigu neišmeta jokio įspėjimo, o kortelė jau naudota ryanair.com perkant bilietus, tuomet galėjo būti pačio tinklalapio strigimai, bandykite iš naujo.

   Reply
 189. Emilija

  Sveiki, turiu bilieta gruodzio 28dienai i Vokietija,noreciau pakeisti skrendancio pavarde,kiek man tai kainuotu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Emilija,
   keleivio keitimas kainuoja apie 400 Lt.

   Reply
 190. Aušra

  Sveiki,
  darau Check-In, mes už papildomą bagažą (lagaminus ) sumokėjom pirkdami bilietus. Tačiau dabar Check-In „Pridėti paslugas“ mums meta kainą be bagažo, o pasirenkant „Papildomus krepšius“ kainas rodo jau daug didesnes. „L.bagažas“ rašo 1.Tai ar viskas gerai, ar ten nieko nereikia pasirinkti ir turi rodyti kainą be bagažo?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aušra,
   jeigu jau nusipirkote bagažą anksčiau, reigstruojantis nieko papildomo nesirinkite, viską jau ir taip turite.

   Reply
 191. diana

  labuka, norejau paklausti:
  isvykstam i norvegija, bilietai jau atcekinti ir suzinojom kad vaikai negali keliauti su besibaigianciu galioti pasu, po skrydzio jis dar galios savaite. uzsisakem naujus pasus, ar reikia pranesti ryanairui nauja ju galiojimo laika?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Diana,
   taip, reikia pranešti prieš skrydį apie pasikeitusius paso duomenis, tel.: (8 37) 750 195.

   Reply
 192. Ingrida

  Sveiki,
  pirkau bilietus iš ryanair.com
  mokėjau kreditine kortele, tačiau jau 3 diena kaip negaunu patvirtinimo į el.paštą. ryanair sistemoje susiradau, kaip galima patikrinti ar skrydis užsakytas ar atšauktas dėl nepavykusio mokėjimo. Man buvo pateikta informacija, jog skrydis yra užsakytas, pateiktos visos jo detalės. Kodėl negaunu patvirtinimo į el. paštą? Iškyla dvejonės, kad, galbūt, įvelta klaida mano el. pašto adrese, kai reikėjo jį nurodyti..kaip elgtis?Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   jeigu prisijungėte prie rezervacijos ir ten statusas „confirmed“, tai ramiai galite pasidaryti check-in, atsispausdinti įlaipinimo talonus ir skristi, jeigu negavote el.paštu patvirtinimo dėl blogai suvesto el.pašto, tai nieko visisškai jums nepakenks, tik tiek, kad av iakompanija pasikeitus skrydžio laikui siunčia pranešimus el.paštu ir jūs jų negausite, todėl šioje vietoje gali atsirasti tam tikra rizika.

   Reply
 193. Egle

  Sveiki, kelinta diena bandau nusipirkti bilietus kreditine Visa kortele. Deja man paraš0: Please note, as your payment was not successfully authorised your Reservation has NOT been completed. Please go back to the previous page to ensure that the information you entered was correct. Alternatively, please try another card.
  Įdomu kas negerai? Duomenis suvedu teisingai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   susisiekite su banku, išdavusiu kortelę, gali būti kažkokie apribojimai mokėjimams internetu, jie sutvarkyti nustatymus.

   Reply
 194. Rimas

  Sveiki, norit pasikeisti skrydi neleidzia prisijunkti raso: There is an amount of money outstanding on this flight reservation, in order to proceed you will need to contact our Reservation Centre. Kur reikia kreiptis. dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rimai,
   štai kontaktai: (8 37) 750 195

   Reply
 195. Zilvinas

  Sveiki, noreciau paklausti ar galima atsaukti bilieto rezervacija ir atgauti pinigus? Kaip tai galima padaryti

  Reply
 196. Loreta

  Laba diena,
  Pirkau bilietus is lektuvubilietai.lt, gavau Boarding pass, tai man jau nebereikia paciai niekur daryt „check-in“? Skrendu is Rygos i Osla. Ar oro uoste nebereiks nieko moketi papildomai? Bilietai buvo su didele nuolaida. Kiek galima bagaze vesti alkoholio? Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Loreta,
   jeigu jau turit boarding pass, nieko daugiau nereikia, alkoholio Norvegai įsileidžia 1 l. stipraus, jeigu rankiniame bagaže, tai tiek negalėsite turėti, praleidžia patikra tik talpas iki 100 ml., nebent pirktumėt duty free, o registruojamam, jeigu tokį turit, galite turėti ir 1 l. talpos butelį.

   Reply
 197. egle

  sveiki, as su tokiu klausimu, pirkau bilietus pirmyn ir atgali i londona, bet i prieki skrisiu is kitos salies nes pasikeite planai, ar mano atgalinis ( gryzimo) bilietas galios, nebus problemu kad neskridau i prieki ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   teoriškai – galios, praktiškai – praneškite ryanair atstovams: (8 37) 750 195

   Reply
 198. Mindaugas

  Sveiki, siandien uzsisakiau bilietus i paryziaus bove oro uosta gruodzio 17 dienai, taciau pasikeite planai ir nebegalesiu vykt. Ar imanoma dar atsaukti rezervacija ir atgaut nors dali pinigu. Dekoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Minduagai,
   ne, po apmokėjimo jau nieko negalima atšaukti, tik keisti keleivį arba kelionės datą arba maršrutą.

   Reply
 199. Kristina

  Laba diena,
  norejau paklausti Jusu, darydama check-in’a per klaida pazymejau asmens dokumenta kaip pasa, taciau as jo neturiu, tik tapatybes kortele. Ar gali kilti nesklandumu? Kur kreiptis istaisyti klaida, jei yra svarbu istaisyti sita klaida? Skrydis is Dublino i Kauna, lapkricio 12d.
  Aciu is anksto uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kritina,
   esu padaręs tokią klaidą ir niekas į tai nekreipė dėmesio skrendant, bet jeigu būtinai norite patikslinti duomenis, tai galite padaryti paskambinusi telefonu Dubline:
   1520 444 004 – €0.15/min incl. VAT
   Calls from mobiles and other networks may cost more.
   Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT

   Reply
 200. Rasa

  Sveiki,

  2012.08.20d. ryanair.com uzsisakem/rezervavom du bilietus is Vilniaus i Leeds ir atgal tokiom datom: 2012.11.07 /2012.11.14. Ar galima pakeisti asmenis (n0rs viena asmeni), arba perkelti skrydi pavasariui – tai butu palankesnis variantas. Ir kaip tai padaryti?

  Reply
   1. Rasa

    Sveiki,

    jei pakeisti viena asmeni, tai kaina rodo apie 400 lt. Neverta, nes as uz abu tik tiek sumokejau.
    Gal butu pigiau perkelti i balandzio men? Bet tokios tolimos datos nemeta. Gal del to kad vel sezono metu persikelia skrydziai is Vilniaus i Kauna. Skrendam i LEEDS.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Rasa,
     sutinku, dažniausiai keitimo moestis didesnis, negu paties bilieto kaina. Balandžiui dar nerodo reisų, per toli, nerodomi dar jokie reisai.

     Reply
    2. Rasa

     atsiprasau, apsirikau: ne i balandi, o i geguzi perkelt reiktu.

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      tai per anskti dar, ir balandžiui ir gegužei, reisų nėra sistemoje, neišeis jums to padaryti.

 201. povilas

  sveiki uzsisakiau bilietus is vilniaus i liverpuli turiu skrydzio numeri bet negavau i elektronini pasta patvirtinimo kad nusipirkau bilietus.manau kad suklydau elektronini pasta rasydamas ka daryti tokioja situacijoja ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Povilai,
   susisiekite su atstovais ir patikslinkite el.paštą: (8 37) 750 195.

   Reply
 202. rita

  Sveiki,

  pirkau šiandien bilietus į Paryžių iš Vilniaus ir atgal (sausio pabaiga vasario pirmos dienos). Per kiek laiko turiu gauti juos į el. paštą? Ir kur turėčiau kreiptis jei po tiek laiko nesulaukčiau.

  Reply
 203. Egle

  Laba diena ,
  Man reikia 3 bilietų(2 suaugę, 1 vaikas 9m. ) su registruotu bagažu iki 15kg. kiekvienam, skristi iš Kauno į Norvegiją(Moss,Rygge ) 2012- 11-02, skrendame pirmą kartą. Užsakant bilietus šioje internetinėje svetainėje ar galima iš karto ir užsisakyti bagažą. Jei taip, tai kaip man tą padaryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   taip, pas mus galima ir bagažą ir bilietus užsisakyti, įveskite paieškos kriterijus paieškos lange, kai sistema pateiks rezultatus, sekite nurodymus.

   Reply
 204. viktorija

  laba diena,
  nupirkau mamai bilieta per ryanair.com i Lietuva ,kai gavau patvirtinanti laiska i e-mail,pamaciau kad truksta vienos raides pavardeje,ka reiketu daryti,ar rekia skambinti i raynair ir pranesti ar nereiks keisti pavardes?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   jeigu klaida gale pavardės – nieko tokio, bet pranešti vistiek reikia, telefono numeris: (8 37) 750 195.

   Reply
 205. Daina

  Laba diena, norėčiau Jūsų paklausti, jei planuoju užsisakyti skrydžio bilietus į Vokietiją ir atgal sausio pradžiai, o mano paso ir kortelės galiojimo laikas nurodytas iki 2013-06-23. Be to, spalio mėn man suėjo 45 metai. Ar kelionės metu nebus nesklandumų dėl dokumentų galiojimo?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daina,

   dokumentų duomenys jums bus reikalingi registrujantis skrydžiui, bet neperkant bilietus, todėl dabar ramiai galite įsigyti bilietus, o kai pasikeisite dokumentus, užsiregistruoti skrydžiui su gerais duomenimis.

   Reply
 206. Virgilijus Juozaitis

  kokios darbo valandos aviakompanijos

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Jeigu skambintumėte į centrą D.Britanijoje, jie dirba 24 val., Lietuvoje jie savo darbo laiko nenurodo.

   Reply
 207. LINA

  Laba diena, jau tris valandas bandau susisiekti su kompanija numeriu kuris yra duotas, bet nepavyksta ar imanoma issiuti jiem laiska per gmail, man skubiai reikia informacijos.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,

   ne, reikia apsišarvuoti kantrybe ir skambinti.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Pirmiausiai tai susisiekti su aviakompanija: (8 37) 750 195

   Reply
 208. Virgilijus Juozaitis

  draugas uzsakinejo rugsejo men.bilietus oslas-ryga kai norejom pasidaryti vakar cekina nera nei rezervacijos nr.pinigai is banko isskaiciuoti yra nr.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Virgilijau,
   jeigu pinigai nuskaičiuoti, vadinasi rezervacija yra, tiesiog gal sukklydo cesdamas duomenis registracijai?

   Reply
 209. kris

  sveiki labai reikia pagalbos,atsispausdinus bilietus pastebejau kad jie mazesni nei A4 formato bet matosi viskas yra ir barkodas viskas kaip turi buti tik sumazintas bilietas ant lapo,ar nieko praleis mus su tokiais?nes kitu atsispausdinti nebeduoda

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   jeigu barkodas yra, tuomet viskas tvarkoje, praleis.

   Reply
 210. Gintare

  Labas vakaras, turiu tokia problema, pirkau vakar bilietus spalio 26 dienai is Kauno i Stansted ir uzstrigo sistema, palaukiau iki kitos dienos. Negavusi kodo kita diena skambinau jusu nurodytu numeriu noredama suzinoti uzsakytas bilietas ar ne. Ten man pasake, kad uzsakymas nepavykes. po sio ivykio pirkau bilieta is http://www.greitai.lt kai nusipirkau po valandos gavau koda is rynair. gal butu galima susigrazinti pinigus uz neteisingai suteikta informacija??? nemanau, kad cia mano kalte…

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,
   jeigu yra dvi rezervacijos visiškai identiškos, ryanair pinigus grąžina be problemų, grąžina už antrąją rezervaciją, todėl dabar susisiekite su ryanair, kad jie grąžintų pinigus, tik nežinau, kaip į tai pažiūrės greitai.lt, jie turi savo taisykles ir neaišku, ar jums sugrąžins pinigus už dublikatą.

   Reply
 211. Ieva

  Sveiki, ar galima grazinti bilietus? tiesiog taip susikloste, jog negaliu isskristi

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   ne, ryanair bilietai negrąžinami, galima tik pakeisti datą arba keleivį.

   Reply
 212. Virgilijus Juozaitis

  Sveiki, uzsisakiau Ryanair 2 bilietus is Oslo Ryges i Latvija Riga ir atgal,bet negavau jokio laisko, o pinigai isskaiciutoi is korteles. Gal galite padeti?

  Reply
 213. gintare

  sveiki gal galit pasakyt kur liverpool uk reikia parasyti leidima norint skrist i lietuva nepilnammeciui vaikui su kitu suaugusiu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,
   toks leidimas keliauti su kitu suaugusiu aktualus Lietuvos tarnyboms, Liverpulyje niekas dėl to klausimų nekels, nebent skrendant jau iš Lietuvos.

   Reply
 214. Lina

  Laba diena,

  Užsakydama bilietus parašiau pavardę vardą o ne vardą pavardę, kaip pakeisti? checkino dar nebuvo.
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   niekaip nepakeisite, jeigu ryanair pažiūrės geranoriškai, gal ir nereikės nieko mokėti, jeigu traktuos kaip pavardės keitimą, tuomet suma gali siekti ir 600 Lt., jų tel.: (8 37) 750 195

   Reply
 215. monika

  laba diena noriu uzsakyti bilietus pilieciui kuris yra is anabos taciau gyvena prancuzijoje ir nori atvykti i lietuva turi viza, kokius duomenis man reiks pildyti norint uzsakyti bilieta?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   jokių, užsakant bilietą reikia vardo, pavardės, el.pašto ir tel.numerio, registruojantis – paso duomenų, jegu vizą turi, daugiau nieko ir nereikia.

   Reply
 216. Aušra

  Pirkom bilietus iš ryanair.com, ten viską rašė litais 332 Lt., tačiau nuo sąskaitos nurašė 354 Lt.Kodėl?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aušra,
   todėl, kad jeigu nepažymite pirkdama, kad kursas nebūtų keičiamas, jie perskaičiuoja kainą į EUR, po to vėl į LT savo kursu.

   Reply
 217. rima

  Sveiki.Esu nupirkus bilietus is Kauno lapkricio 21d.i Dublina:gryzimas lapkricio 26d.bet gavau pranesima,kad isskrydimo skrydis is Kauno nukeliamas i 23d.taigi man sumazeja dviem dienom.Ar jiems paskambinus,jie gali grazinti pinigus?Ar tiesiog visa skrydi atideti kitokiai datai??

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rima,
   šiuo atveju galimas ir pinigų grąžinimas, ir visos kelionės datų koregavimas (nemokamas), paskambinkite atstovams ir susitarsite: (8 37) 750 195

   Reply
 218. Agne

  vten kur “Reservation Number“ irasau rezervacijos koda (is saskaitos israso) uzpildau sekanti langeli ir “continue“, taciau tada man meta “ERROR“! (We are unable to locate the itinerary.
  The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record.
  Please verify the information is correct and try again.)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   o paskutinius 4 kortelės, su kuria mokėjote, numerius įvedat?

   Reply
   1. Agne

    taip, rezervacijos koda ir 4 paskutinius korteles numerius. Ir dar pazymiu „View Itinerary“

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Parašykite man el.paštą, nurodytą rezervuojant, skrydžio datą ir maršrutą, aš pabandysiu prisijungti. Informaciją atsiųskite mano el.paštu: z.raudys@bc.lt

     Reply
 219. Agne

  Sveiki, uzsisakinejau bilieta, pinigus nuo korteles nuskaiciavo, taciau jokio patvirtinimo i el pasta negaunu. Turiu Flight Number, bet kai si numeri irasau i Flight Informacion man meta -NO RESULTS.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   pažiūrėkite sąskaitos išraše, jeigu nuskaičiavo pinigus, ten turi būti ir rezervacijos kodas, pabandykite su juo prisijungti ir patikrinti, ar rezervacijos statusas „confirmed“.

   Reply
   1. Agne

    Aciu. O kaip prisijungti su tuo rezervacijos kodu?

    Reply
 220. vitalija

  kaip reikia pakeisti bilieto data? bilietas pirktas internetu skrydis spalio 6d bet tuo metu isvykti nebegaliu pasai policijoje juos man grazins spalio 25d po teismo, kaip pakeisti skrydi spalio 31d???

  Reply
 221. Brigita

  Sveiki, toks painus klausimas, labai sunerimome. Mergaite 15 metu susirgo ir nebeisvyks ryt,turejo lydinti asmeni. Taciau norime nupirkti bilieta po keliu savaiciu, ar leis nupirkti viena bilieta? Lektuve skris jos abu tevai, taciau jie yra nusipirke bilietus anksciau..

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Brigita,
   taip, taip daroma, rezervuokite mergaitei kaip suaugusiam, paskui, prieš registruojantis, praneškite ryanair apie jos amžių ir lydinčių asmenų rezervaciją, tel.: (8 37) 750 195

   Reply
 222. Viktorija

  Tai va, bandau užsisakyti bilietus ryanair, bet nepavyksta, meta kortelės errorą nors tu ką, viską teisingai suvedžiau, pinigų pakankamai, kad bilietas būtų nupirktas, tai klausimas iškilo, kodėl neleidžia man nusipirkti to bilieto, kame viso to šaknys gali būti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   arba jūsų kortelė netinkamą atsiskaitymams internetu (susiiekite su banku, ją išdavusiu ir išsiaiškinkite), arba buvo kažkokie sistemos techniniai sutrikimai.

   Reply
 223. Agne

  Sveiki, suklydau rasydama pavarde pasiiskambinau i ryainaira viska susitvaarkiau bet iskilo klausimas kiek kartu man teks sumoketi kadangi nelabai gerai suprantu angliskai tai ir nesupratau bilietas pirktas i rygos oro uosta. tad noriu paklausti man atidare kad galiu pakeisti pavarde bet bijau moketi nes pries tai jau kalbedama telefonu pasakiau savo duomenis i ejus i online-chacing meta kad tad likau nesupratus ar tik viena kart uztenka ar ir dar teks tiek pat sumoketi padekit
  Payment #1: Confirmed
  Card Holder Name: Sarunas Svagzdys
  Card Number: DL XXXXXXXXXXXX4004
  Payment Amount 89.52 LVL
  Payment #2: Confirmed
  Card Holder Name: auranmas
  Card Number: DL XXXXXXXXXXXX9054
  Payment Amount 11.50 LVL
  Amount Paid 101.02 LVL
  Amount Due 84.50 LVL
  Payment
  Your Debit/Credit card will be debited the following amount(s)
  Total Payment Amount Including Administration Fee 84.50 LVL (102.8 GBP) More Information

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   čia rodomi 2 mokėjimai dviem skirtingomis kortelėmis, rodoma, kad 101.02 LVL sumokėta, bet dar reikia sumokėti 84.50 LVL

   Reply
 224. Erika

  Sveiki, bandziau uzsakyti bilieta per Raynair. Suvedus korteles duomenis apmokejimui, ismete langeli, kad uztruks apie 45 s. iki pazkutinio zingsnio (itinerary). Prajeo kelios val., kaip buvo tuscias langas taip ir liko. Pinigai kol kas nenuskaityti, prisijungus prie my booking ir pasirinkus 3 option, ismeta uzrasa: We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again.
  Tai reiskia, kad toks bilietas nerezervuotas? Bijau antra karta pirkti, kad 2 kartus nenuskaiciuotu. Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Erika,
   ai6kiausias rodiklis – pinigų nuo sąskaitos nuskaičiavimas, jeigu nenuskaičiuoti, vadinasi ir rezervacijos nėra.

   Reply
 225. Greta

  Sveiki, jau daugiau nei pora menesiu bandau suorganizuoti skrydi artimiesiems is Lietuvos i Liverpool,UK per ryanair.com, taciau ivedus visas detales gaunu informacija,kad skrydziai i Vilniu,Ryga,Kauna ir dar vienas marsrutas turi kazkokiu suvarzymu ir yra nebevykdomi. Gal galite patarti kodel taip atsitiko,anksciau taip niekad nera buve ryanair.com. Labai aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   ryanair gan dažnai nuima nepasiteisinančius komerciškai maršrutus, šį kartą atėjo Liverpulio eilė.

   Reply
 226. meda

  Sveiki,

  ar rezervuojant bilietus tiks lietuviska Master card? Nes Visa electron netinka. parasykit kokios dar lietuviskos netinka. Ir gal galima atsiskaityti bankiniu pavedimu ir r kaip vyksta sis procesas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Meda,
   pas mus galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, ryanair.com – ne, master card ar tiks, ar ne, priklauso nuo to, ar ji kreditinė, arba ar ji pritaikyta atsiskaitymakms internete, apie tai jus gali informuoti tik bankas, išdavęs kortelę.

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Informaciją gali suteikti tik bankas, išdavęs kortelę, ar ji skirta atsiskaitymams inetrnete, ar ne.

     Reply
 227. Eglė

  Sveiki. Įdomi situacija man nutiko. Bilietus iš Frankfurto į Kauną pirkau prieš beveik 3 mėnesius, turiu visus rezervacijos kodus orginaliuose laiškuose. Tačiau vienu iš kodu pagal opciją 2 niekaip negaliu padaryti online check in. Rašo, kad duomenys yra neteisingi. Pasirinkus Opciją 3 ir suvedus kitus reikiamus duomenis, skrydis randamas ir galiu registruotis, tačiau rezervacijos kodą rodo visai kitą…
  Kaip taip galėjo nutikti? Laiškuose iš Ryanair rezervacijos kodas nurodomas visai kitas, nei rodomas svetainėje. Tačiau vardas pavardė atitinka, viskas tvarkoj… Įdomu ar registruojantis kodu, kurį jie rodo suradus, nebus keblumu oro uoste? Ar čia turi reikšmės?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   tikrai situacija nestandartinė, man neteko su tokia susidurti, tačiau jeigu prisijungiat ir keleivio duomenys teisingi, registruokitės, spausdinkitės įlaipinimo talonus ir skriskite, nematau čia jokio kabliuko tame kode, įlaipinimo talone bus brūkšninis kodas, jį ir skanuos, kodų niekas netikrina.

   Reply
   1. Eglė

    ačiū. Pasidariau check in, atrodo viskas pavyko. Boarding pass turiu. 🙂

    Reply
 228. lina

  ar galima westi kwepiancia zwake rankiniame bagaze

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   taip, be problemų.

   Reply
 229. Vaidas

  Sveiki Swedbank banke užsisakiau mastercard debt kortelę ir norėjau su ja užsisakyti bilietus tačiau to padaryti nepavyksta nes išmeta klaidą, kad negalimas apmokėjimas. ar tai dėl kortelės ar bus įsivėlusi kažkokia klaida

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaidai,
   galimi abu variantai, dėl kortelės susisiekite su banku, žinau, kad swedbank išduotoms kortelėms reikia pakeisti nustatymus, kad galima būtų mokėti internetu.

   Reply
 230. asta

  Uzsakiau vaikui suaugusio bilieta,telefonu issiaisinau,kad turiu 4 val pries skrydi nuvykti i areuosta ir perrasyt bilieta i vaiko,ka tureciau turet su savimi ir ar reikia, kad kartu butu lydintis asmuo,su kuriuo vaikas skrys i Londona.Dekoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveki Asta,
   asmuo, kuris skris kartu gali ir nebūti, o su savim reikia turėti vaiko kelionės dokumentus ir bilieto patvirtinimą.

   Reply
 231. Dange

  Sveiki,atsispausdinus ryanair bilieta pamaciau varde 1 klaida ne Ricardas o parasiau Riciardas,kaip manote ar turesime daug problemu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   manau, kad niekias nekreips dėmesio į tai, bet jeigu norite pranešti apie tai aviakompanijai – (8 37) 750 195.

   Reply
 232. Algirdas

  Sveiki,

  sumokėjau už rezervaciją, pinigai nuskaičiuoti, tačiau jokio e-mail’o su rezervacijos numeriu negavau. Skrydis iš Kauno į Londoną, rugsėjo 12 dieną. Mokėjimas nuskaičiuotas rugpjūčio 13 dieną. Ką patartumėte daryti?

  Reply
 233. Ana

  Sveiki,
  „mokant kortele ir nepadėjus varnelės prie punkto, kad mokėtina suma neturi būti perskaičiuojama į kitą valiutą ryanair kursu, galimi ženklūs finansiniai praradimai (jeigu bilietai kainuoja apie 2200 Lt., kaina išauga iki 2400 Lt.)“
  Varnelės nebuvo. Pritaikytas EUR kursas 3.67868 LTL
  *******38.84 EUR Total Paid
  FX rate : 3.67868 LTL
  Total Paid in card holders currency : 142.88 LTL
  Ar tai normalu, kad kursas ne 3.45? Įdomu žioti kitam kartui.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ana,
   ne, tai nenormalu, ta varnelė gan gudriai užmaskuota, manau, kad jos tiesiog neradote, ji atsiranda vedant kortelės duomenis.

   Reply
   1. Ana

    Nepatingėjau ir pakartojau užsakymo procesą 🙂
    Na tikrai jokios varnelės nematau arba labi gerai paslėpta 🙂 Pabandžiau su IE ir Firefox, sakau, kad kuri naršyklė nerodo. Kur jį turi būti? Dalyje „Payment“, maždaug kurioje vietoje, prie kurio lauko?
    Net Print Screen‘ą padariau, galėčiau atsiusti el. paštu.

    Reply
 234. dainius

  sveiki
  drauge mano vardu uzsake man bilieta skrydziui is Londono, bet su ja nera galimybes susisiekti o skrydis uz keliu dienu ir nezinau ka man daryti, nes nezinau savo rezervavimo numerio, nes jos elektroniniame paste viskas yra, bet as jo nezinau. Gal galite patarti ka tokiu atveju daryti? Ar galima kaip nors bilieta parsisiusti i mano el pasta?

  Reply
   1. dainius

    as nezinau el.pasto ir marsruto, zinau tik data

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Aviakompanija ir telefonu nepasakys rezervacijos kodo, nežinant šių duomenų, reikia sužinoti al.paštą, o kad nežinot maršruto, tai skamba labai keistai, pripažinkit.

     Reply
 235. Greta

  Sveiki, norejau paklausti ar turint bilietus su ryanair vienu marsrutu, uz kazkoki papildoma mokesti, galima ji pakeisti? Jei taip, tai uz koki?
  Ir ar galimas bilietu grazinimas esant tokiai traumai kaip rankos luzis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   iš kortelės pavadinimo galiu spręsti, kad ne, bet tai tiksliai pasakys pats bankas, ar galimi su kortele atsiskaitymai internetu, ar ne.

   Reply
 236. zyle

  Sveiki,
  ar teisingai supratau, jog Master Card Debit kortele atsiskaityti negalima norint http://www.ryanair.com tinklalapyje nusipirkti bilietus?
  Siandien atlikau visas operacijas, bet iki siol negavau jokios info i savo pasta apie rezervacijos koda, o taip pat pasitikrinus saskaita neaptikau pinigu nuskaiciavimo, todel ieskau priezasties.
  Dekoju uz atsakyma

  z

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   teoriškai tokia kortele atsiskaityti galima, tačiau jeigu tai swedbank išduota kortelė, reikia savo paskyroje pasikeisti nustatymus, kad būtų galimas atsiskaitymas internetu, jeigu nėra patvirtinimo ir pinigai nenuskaičiuoti, tai greičiausiai mokėjimas ir nepraėjo.

   Reply
 237. Enrika

  Sveiki, ką įrašyti atliekant online check in į langelį, kuriame prašo nurodyti paskutinius keturis kortelės skaičius, tačiau už bilietus sumokėjau banko pavedimu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Enrika,
   rinkitės registracijai „Option2“ arba „Option3“, ten kortelės duomenų nereikia.

   Reply
 238. sventuole

  sveiki,nusipirkau bilietus per ryanair i lietuva ir pameciau uzrasus rezervavimo numerius ir pasto negavau su rezervavimo numerius.ka tuo atveju daryti. Aciu uz atsakyma ;]

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   Užsiregistruokite skrydžiui pasirinkdama „Optinos3“, ten reikia išskridimo datos, el. pašto, nurodyto rezervuojant ir maršruto, atsispausdinkite įlaipinimo taloną ir viskas, to pilnai užtenka.

   Reply
 239. Paulius

  Kodėl šiame puslapyje užsakant Ryanair bilietus leidžiama pasirinkti tik 15 kilogramų bagaža, nors kaina už tą svorį nurodoma kaip ir 20 kilogramu, t.y. 95 litai. Ačiū už atsakyma 😉

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Pauliau,
   dėl techninių galimybių stokos negalime pasiųlyti 20 kg., o kaina 15 kg. šiuo metu (aukštasis sezonas) yra 25 – 30 EUR (priklausomai nuo skrydžio), 20 kg. – 35 – 40 EUR

   Reply
   1. Paulius

    O ka turite galvoje sakydami del „techniniu galimybiu stokos“?

    Reply
    1. Paulius

     Kitas dalykas, skrydziai, kuriuos norejau uzsisakyti tikrai ne „aukstajam sezonui“, o lapkriciui. Ryanair`o puslapy kaina, kuria jus nurodote 15-kai kilogramu is tikruju yra 20-ciai. Tai nebe labai suprantu ar jus taip uz tarpininkavima pinigus pasiimat ar kas cia yra. 😉 Bet aisku, niekas gi nevercia bilietu pirkti cia.
     Sekmes Jums ir dekoju uz atsakymus.

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      Mes nurodom kainą tokią, kokia yra dabar, tiesiog techniškai negalime jos nurodyti lapkričiui mažesnės, kai baigsis aukštasis sezonas, sumažinsim, o dabar užsakant rezervavimo metu bagažo kaina perskaičiuojama ir sumažinama, jeigu ji mažesnė negu mūsų nurodyta,

    2. Zilvinas Post author

     Tai, kad technologija, kurios dėka mes galime pasiųlyti ryanair skrydžius čia neturi techninių galimybių užsakyti 20 kg. bagažo.

     Reply
 240. ILONA

  Sveiki turim maza 3kg.suniuka jorka.Kiek kainuotu jam kartu su mumis skristi i Anglija?Ar suniukas galetu keliauti kartu salone?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ilona,
   deje, ryanair negabena gyvūnų jokiomis sąlygomis.

   Reply
 241. Ausra

  sveiki,
  Gal zinote kodel, pasirinkus bet kokia krypti Raynair puslapyje as negaliu matyti bilietu kainu, nes reikia suvesti kazkokius slaptazodzius, kuriuos kiek bevesciau vistiek rodo, kad jis neteisingai suvestas?
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aušra,
   taip ryanair.com tinklalapy yra padaryta dėl to, kad kiti neskanuotų jų puslapio (saugumo) ir neteisingai suvedus rodomą raidžių kombinaciją kainos neparodys, tikriausiai padarote klaidą vesdama, tikrinkite kainas pas mus, čia jokių kodų vesti nereikia.

   Reply
 242. Vytenis

  Sveiki, noreciau paklausti, kai padarai online check in tai boarding pass yra tik i viena puse parasyta, nors bilietas buvo pirktas i abi, ar taip ir turi but?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vyteni,
   jeigu iki grįžimo daugiau nei 15 d., jums ir neleis parskridimui užsiregistruoti, viskas taip ir turi būti.

   Reply
 243. marina

  Laba diena.yra nupirkti bilietai ar galima pakeisti bilieto data? Ir dar jeigu neskrendi tai tik prarandi bilietus? Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marina,
   taip, galima pakeisti, kaina priklausys nuo datos, į kada keisite. Jeigu neskrisite, tai tiesiog prarasite sumokėtą sumą ir tiek.

   Reply
 244. marina

  Laba diena.yra tokia situacijs.sestadieni nusipirkau bilieta i Roma 1rugsejo ir tik dbr.suzinojau kad neisliaidzia is darbo.bet nori skrist teta,ar galima perasyt bilieta tetai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marina,
   skrendančiojo pavardę keisti galima, tai kainuoja apie 380 Lt., padaryti visą tai reikia per „manage my booking“ + „name change“.

   Reply
 245. Loreta

  Sveiki,

  Mano sesuo užsakė bilietus į Vokietiją dviems suaugusiems asmenims. Neseniai išgirdome, kad yra toks „įsėdimo bilietas“. Kaip žinoti ar kartu buvo užsakytas ir šis bilietas? Jei ne, tai ką daryti? Atsakykite, kuo greičiau, nes skrydis jau rugpjūčio 16 dieną.
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Loreta,
   jūs kalbate apie įlaipinimo taloną, jį galite atsispausdinti užsiregistravusi internetu skrydžiui, registruotis galima ne anksčiau 15 dienų iki skrydžio, padaryti tai galite čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#Security
   jeigu neužsiregistruosite internetu ir atvykusi į oro uostą neturėsite įlaipionimo talono, jus užregistruos oro uoste, bet ši paslauga bus mokama.

   Reply
 246. marius

  Sveiki zmogus nupirko mums is raynair bilietus, mums reikejo pasidaryti chek-ina, bet kaip tycia tam zmogui pavoge kompa kuriame buvo visa info su el. pastu bei kodais. Ka galima sioje situacijoje padaryti ir kur kreiptis nes laikas spaudzia

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mariau,

   nieko čia baisaus, kad užsiregistruoti skrydžiui jums reikia pasirinkti 3 variantą (option 3) kur reikia suvesti el.pašto adresą, kuris buvo nurodytas rezervuojant, išskridimo datą ir maršrutą, tai tai tikrai manau žinot?

   Reply
 247. moni

  Sveiki, butinai reikia pakeisti skrydzio data is rugpjucio 23d. i 26d. Skrisiu is edinburgo i kauna. Ar imanomas toks keitimas ir kiek visa tai kainuotu?
  Aciu is anksto!

  Reply
 248. Marija

  Sveiki,
  norejau dar pasitikslint, ar galiu pakeisti gimimo metus vaikui(kadangi bilietas pirktas kaip suaugusiam) ir tada padaryti check in, o i ryanair mes skambinom pries tai ir paaiskinom situacija, sake kad pakeite duomenis. Ar man nesukels problemu tas metu pakeitimas?
  Aciu is anksto

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marija,
   jeigu pakeitė – nesukels problemų, galų gale juk ir bilietų kainos vaiko ir suaugusio vienodos.

   Reply
 249. greta

  Sveiki, o bilieta reikia atsipausdinti spalvotą ar nesvarbu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   visiškai nesvarbu, spalvotą ar ne.

   Reply
 250. Marija

  Sveiki,
  Turim tokia problemele, liepos 12 d nupirkom vaikui bilieta is london stansted i vilniu, pirkom kaip suaugusiam, nes skris su musu drauge, o ji jau turejo bilieta nusipirkus, pagal viska toliau reikia skambint i ryainar atstovybe ir pranest kad skrenda vaikas o ne suauges asmuo, mes taip ir ppadarem, bet check-ino vistiek negaliu padaryt, nes meta man lentele del vaiko amziaus, siande vel skambinom bet vel nieks nepasikeite. Kame cia gali but beda? O gal galima paskambint i ryainar atstovybe Vilniuj, kadangi musu anglu nera ideali, tai gal jie arba mes kazko nesupratom?
  Aciu is anksto

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marija,
   tikrai, daug patogiau susikalbėsite čia Lietuvoje: +370 5 232 9377

   Reply
  2. Marija

   o gal ne as turiu kazkokius pakeitimus gaut, o zmogus su kuriuo ji skrenda?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Ne, jums reikia susitvarkyti su rezervacija.

    Reply
 251. Viktorija

  Laba diena,
  Norėčiau sužinoti ar galima gauti antrą karta bilieto patvirtinimą?Užsisakėme bilietus internetu,ir netyčia ištrinėme visus laiškus,taip pat ir patvirtinimą.Teks vėl mokėti už bilietus,ar galima atkurti patvirtinimą? Labai ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   ne, tikrai nereikia nieko mokėti, tiesiog prisijunkite prie savo rezervacijos, tai padaryti galite čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   pasirinkite „View Itinerary“
   po to „Option 3“, kur tereikia įvesti išskridimo datą, el. paštą, kurį buvot nurodžiusi užsakant bilietus ir maršruta, prisijungusi galėsite iš naujo atsispausdinti bilietų patvirtinimus, ta pačia nuoroda galima ir check-in pasidaryti, tik rinkitės „Online Check-In“, „Option 3“ ir skite sistemos nurodymais.

   Reply
 252. Julija

  Sveiki,

  Gal galite pasakyti kiek galima vezti bagaze alkoholio i Vokietija is Lietuvos :)?

  Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   galimi kiekiai tikrai dideli:
   10 litrų stiprių alkoholinių gėrimų
   90 litrų vyno
   110 litrų alaus.

   Reply
   1. Julija

    ogo, nesitikejau kad tiek galima 🙂 Dekui uz informacija 😉

    Reply
 253. Sigita

  Labas vakaras. Noreciau pasiteirauti, kaip galechiau pakeisti keliones dokumento tipa? Kadangi bilietai buvo rezervoti jau pris atvikstant i lietuva, dabar teko pakeiti dokumenta, o kai darou rezarvacija grizimui ne galiu pakeiti savo dokumento tipa ir nr. . Gal galetumet parasyti kur vilniui galima tai pakeiti. ( nes skriis po 2 dienu is kauno).

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sigita,
   jeigu pasikeitė dokumento ir tipas, ir numeris, paskambinkit šiuo telefonu ir viską sutvarkys: (8 37) 750 195.

   Reply
 254. Kristina

  Sveiki,

  Padariusi online check-in pastebėjau, kad vesdama kito keleivio duomenis įvedžiau, kad duomenys identifikuojami pagal ID kortelę ir įrašiau numerį, o dabar išsiaiškinau, kad tas žmogus man parašė savo paso Nr. Kokių problemų gali kilti, kaip tai ištaisyti ir kiek tai kainuos?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   iš esmės tokia klaida nieko nekeičia, esu taip padaręs ir nekilo visiškai jokių problemų ar klausimų. Jeigu visgi norite, kad ištaisytų, paskambinkite atstovams, jie pakeis, tai nemokama, tel.: (8 37) 750 195.

   Reply
 255. renata

  ir del sukeitimo vietomis vardo ir pavarde reikies moket?

  Reply
 256. renata

  bet as padariau klaida tik rezervuojant bilietus o ne darant check online!vistiek reikia susisiekt! nes rasiau pavarde o po to varda o berots turi but atvirksciai? o gal gerai viskas yra? aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Tas ir blogai, kad rezervuojant supainiojot, susisiekite su ryanair atstovais, turėtų viską sutvarkyti nemokamai: (8 37) 750 195.

   Reply
   1. renata

    skambinau man sake kad nieko baisaus. svarbiausia, kad be klaidu butu parasyta. o jeigu noriu pakeist reikia susimokiet £110 svaru

    Reply
    1. renata

     ka patarsyt tokioj situacijoj nes bijau kad nekiltu problemuo ir mokiet nesinori tokiossumos!

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      aš rizikuočiau nemokėti ir palikti kaip yra, bet čia jau jums spręsti.

 257. Egle

  Sveiki,
  Liepos 5 dieną skrendame į Angliją, padarę chek-in pastebėjome klaidą varde. Vytautas tapo Vyatutas. Ar gali kilti problemų?
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egele,
   tikrai nemanau, kad dėl to kils probemų, bet gerirau informuokite aviakompanijos atstovus apie klaidą: (8 37) 750 195.

   Reply
 258. Kamile

  Sveiki.
  12.06.22 pirkau bilietą. Atsiskaičiaus swedbank internetine bankininkyste. Tačiau dar nieko negavau į elektroninį paštą. Pradedu nerimauti. Gal galite pasakyti kaip ka daryti? Ar dar palaukti, ar kažkas čia ne taip?

  Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kamile,
   taip, jau praėjo labai daug laiko ir nerimauti pats laikas, kur pirkote bilietus, kokiame tinklapyje, kokį patvirtinimą gavote el.paštu?

   Reply
   1. Kamile

    Pirkau šiame tinklapyje. Jokio patvirtinimo niekur negavau. Todėl ir nerimauju, o pinigai nuskaičiuoti ir išsiųsti.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Parašykite prašau savo (keleivio) pavardę, patikrinsiu, kas čia galėjo atsitikti.

     Reply
 259. Inga

  Laba diena. Ar labai svarbu darant check-in parašyti tikrai tuos kreditinės kortelės 4 paskutinius skaičius? Nes kai juos parašau meta kaip klaidą, o kai parašau bet kokius kitus viskas tvarkoj..

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiuki Inga,
   jūs galite rinktis variantą prisijungimui prie rezervacijos ir be kortelės numerio suvediumo, geriau viską vesti teisingai.

   Reply
 260. renata

  uzsakant bilietus susimaisiau ir varda su pavarde sukeiciau vietom. ar nekils problemu? aciuuuu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Renata,
   kils, susisiekite su aviakompanijos atstovais.

   Reply
   1. renata

    gal galyt parasyti numeri kur man reikia kreiptis?aciu

    Reply
 261. natalija

  is wizzair su ta kortele perkau bilietus…t.y. kreditine mastercard, ar gali tai buti kad nebegalima ja atsiskaityti?gal del to kad marsrutas ne is Lietuvos?:)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Natalija,
   ne, mažai tikėtina, kad kortelė, tinkanti wizzair netinktų ryanair, iš kur skrydis reikšmės neturi, tuomet jeigu rezervacija nepavyko, kalta pati sistema, gal buvo su ja kažkokių nesklandumų.

   Reply
 262. natalija

  patikrinau dabar ir raso We are unable to locate the itinerary.
  The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record.
  Please verify the information is correct and try again.

  kaip suprantu tai bilietai neuzsakyti 🙁 ir galima bandyti uzsakyti dar karta?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   taip, iš užrašo matyti, kad jie neužsakyti, pasitikrinkit banke, išdavusiam kortelę, ar ji tinkama atsiskaitymui internete pirmiausia, panašu, kad ne, jeigu nesusiformavo rezervacija.

   Reply
 263. natalija

  Sveiki,
  pries 2 val. užsisakiau bilietus is duseldorfo i riga ryanair.com, bet nesulaukiu patvirtinimo į el. paštą. Kiek laiko tai užtrunka ir kur ieškoti info apie mano rezervaciją jeigu neturiu rez.koda ? Mokėjau iš MasterCard, pinigai dar nenuskaiciuoti
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Natalija,
   kartais būna, kad užtrunka ateiti patvirtinimas, jeigu ryt ryte nesulauksite ir pinigai nebus nuskaičiuoti/užšaldyti, vadinasi kažkas negerai, reikia bandyti prisijungti prie rezervacijos ir žiūrėti ar ji susiformavo, o jeigu taip – koks statusas, tai galite padaryti čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   po to pasirinkite: View Itinerary ir „Option3“, ten neriekia rezevacijs kodo, suveskite duomenis ir pamatysite, kas su jūsų rezervacija.

   Reply
 264. Asta

  Labas vakaras. norejau paklausti kiek kainuoja asmens kodo pakeitimas.kadangi vaikui bilietas buo pirktas atskirai,tad kad praleistu sistema pakeiteme koda.Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   tai padaroma nemokamai, paskambinkite į atstovybę: (8 37) 750 195.

   Reply
 265. ingrida

  sveiki, noreciau pasiteirauti. ar bagaze kuri nesuosi i salona galima tik 100ml skyscio ar tiesiog tai gali buti pvz. 3 buteliukai kvepalu po 100ml?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   tai gali būti ne viena talpa iki 100 ml., bet viskas kartu turi tilpti į vieną 1 l. maišelį.

   Reply
 266. Indre

  Sveiki,
  ar imanoma pakeisti bilieto data? ir kiek tai kainuoja?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   taip, ryanair bilietai keičiami, bet kiek tiksliai tai kainuos galima suskaičiuoti tik žinant tikslią datą, į kada bus keičiamas bilietas (jeigu pasirinktą dieną bilietai brangesni, reikia primokėti skirtumą tarp kainų + keitimo mokestis).

   Reply
 267. Jurgita

  Sveiki,
  gal galite padėti. Pirkau bilietus ir bandžiau užsiregistruoti online chek-in. Kažko prispaudžiau, kad man rašo, jog turiu susimokėti 127 lt. Bandžiau sumokėti, bet metė klaidą, o dabar iš viso neleidžia keisti info ir neleidžia atsispausdint bilieto. Ką man daryt. Skrydis jau po keturių dienų

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   jūs tikriausiai pasirinkote papildomas mokamas paslaugas ir po to suvedėte duomenis registracijai, tai dabar ir pakibo ta mokėtina suma, skambinkite į atstovybę, kad nuimtų tą sumą: (8 37) 750 195.

   Reply
 268. Nina

  Laba diena,skrendame 06.25 ,tai turiu klausimu del chek-in.Jei atgalinis skrydis po 2 savaiciu,tai iskart uzsiregistruoto pirmyn ir atgal ne galesiu? Tai ir nezymeti varneles ,kur atgalinis skrydis? O kaip paskui vel prisijungti,vesti i option2 ta pati,kad i pirma karta?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Nina,
   jūs viską teisingai parašėte, būtent taip ir reikės daryti.

   Reply
   1. Nina

    labai aciu uz atsakyma! Ir dar norejau paklausti ,ar galima ilaipinimo talonus atspausdinti ne viena karta(jei is pirmo nepavyks)? Ir jeigu taip,kaip tai padaryti?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Galima ir kelis kartus, ten yra mygtukas prisijungus per online check-in „reprint“, jokių problemų su tuo.

     Reply
 269. Indre

  Sveiki, ar rezervuojant per Jusu rezervavimo sistema, taikomi kokie papildomi mokesciai? Ir ar galima atsiskaityti tik kreditinemis kortelemis ar ir kitokiais budais? Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   perkant pas mus galima atsiskaityti pavedimu iš savo sąskaitos, taikomas 20 Lt. antkainis už 1 bilietą.

   Reply
 270. Reda

  Laba diena, norejau pasidometi ka daryti tokiu atveju, kai sumokant uz bilietus buvo nurodyta viena pavarde, o is tikro yra dvi, ant bilieto juk turetu buti taip kaip pase parasyta. Ar kils keblumu ir ka daryti? aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Reda,
   geriausia būtų paskambinti į ryanair atstovybę ir informuoti juos apie tai: (8 37) 750 195.

   Reply
 271. Svajonė

  pirmą kartą perku bilietus, sumokėjau, nuo kortelės nuskaitė, bet po 2 savaičių gavau laišką, kad

  our recent booking attempt under Ryanair reference RH8B8Q has been unsuccessful. No flight has been booked and your card has not been charged.

  ar tai reiškia, kad kažką padariau ne taip?

  dėkoju

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Svajūne,
   tai reiškia, kad jūs bilietų neturite, greičiausiai jūs neudojotės kortele, kuri netinkama atsiskaitymams internete, susiekite su banku, išdavusiu kortelę ir išsiaiškinkite tai.

   Reply
 272. Eglė

  Sveiki. Aš bandžiau padaryti check-in ir suvedus savo ir mamos duomenis. Ir paspaudus check-in išmetė bilietus, aš juos atsispausdinau, bet pamačiau, kad yra tik į vieną pusę bilietai (dabar žinau, kad atgal bilietų nerodė tik todėl, kad nebuvo 15 dienų iki skrydžio atgal). Aš pagalvojau, kad padariau kažką blogai ir išjungiau, nepaspaudus finish. Pabandžiau padaryti dar kartą check-in ir, suvedus registracijos kodą ir el.paštą, man išmetė, kad mūsų duomenys yra ir nebegaliu paspausti check-in mygtuko. Ar tai reiškia, kad aš jau padariau check-in?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   taip, jūs jau užsiregistravote skrydžiui ir turite įlaipinimo talonus, dabar reikės tik vėliau užsiregistruoti atgaliniam skrydžiui.

   Reply
 273. Lina

  Sveiki, esu Anglijoje, rezervavau bilietą skrydžiui į Lietuvą. Mokėjau visa electron debetine kortele. Į elektroninį paštą gavau rezervazijos numerį, bet nuo sąskaitos pinigai nenuskaičiuoti, ir neleidžia padaryti check-in.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   išsiaiškinkit su banku, išdavusiu kortelę, ar ji tinkama mokėjimams internete, jegu electron kortelė netinkama, ryanair suteikia rezervacijos kodą, bet rezervacijos nepatvirtina, bilietų neturite.

   Reply
 274. Viktorija

  Norejau paklausti kodel nepriima seb korteles ant jos parasyta visa electron. arba swed korteles su uzrasu visa electron? o gal ymanoma isvis oro uoste ysigyt bilietus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   kortelių nepriima, nes jūs nesusisiekiat su banku ir nepakeičiat nustatymų, kurie leistų atsiskaityti kortele, be banko to nepadarysite. Oro uoste bilietai kainuos ženkliai brangiau.

   Reply
 275. Julija

  sveiki,

  Gal Jus zinote- ar butu galimybe gauti kokia nuolaida pastoviems ryanair klientams :)? Mes perkam bilietus kas 3 savaites:) gal galvoju yra kokia nuolaidu sistema :)?

  Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   ne, ryanair tokios programos neturi, gal vėliau kažkas ir atsiras, bet šiuo metu – ne.

   Reply