Ryanair bilietų pirkimas

Ryanair bilietu pirkimas

Ryanair bilietai pigiau

 

 

Šiuo metu gan aktyviai ėmė daugelis agentūrų arba šiaip, mėgėjų kurti internetinius projektus pardavinėti ryanair bilietus internetu, todėl nusprendžiau apžvelgti Lietuvos tinklapių parduodančių bilietus  galimybes, teigiamus ir neigiamus aspektus.
www.ryanair.com
Be jokios abejonės, tai yra pačios aviakompanijos tinklapis ir jame pirkti pigiausia, bet yra tam tikrų niuansų ir čia, tagi:

Kainos:
netaikomi jokie papildomi rezervaciniai mokesčiai.

Pateikiamų kainų patikimumas:99 % – labai retai, bet pasitaiko, kad vienu metu keli pirkėjai perka tą pačią (pigiausią ir paskutinę) vietą, todėl kažkam tenka nusivilti.

Pirkimo patogumas: tinklapis yra tik anglų kalba, neįgudusiam interneto vartotojui gali pasirodyti ir neįkandamas. Puslapyje pateikti tik telefonas D. Britanijoje, neskaitant tarptautinio skambučio kainos kainuojantis 0,10 GBP.

Mokėjimo galimybės -
 apsiribota tik atsiskaitymais kreditinėmis kortelėmis:

 • Ryanair Mastercard
 • Ryanair Visa
 • 3V Visa prepaid vouchers
 • Visa Conect
 • Visa Debit/Delta
 • Mastercard
 • Mastercard Prepaid
 • Ryanair cash Passport
 • Visa Electron
 • Visa

Rizikos:

 • rezervavimo procese siūloma daug papildomų paslaugų (patvirtinimas SMS žinute, lagaminai, draudimas ir t.t), nemokant anglų kalbos  galima prisipirkti visiškai nereikalingų daiktų ir paslaugų.
 • mokant kortele ir nepadėjus varnelės prie punkto, kad mokėtina suma neturi būti perskaičiuojama į kitą valiutą ryanair kursu, galimi ženklūs finansiniai praradimai (jeigu bilietai kainuoja apie 2200 Lt., kaina išauga iki 2400 Lt.)
 • priima visa electron debetinės mokėjimos kortelės duomenis, suteikia rezervacijos kodą, tačiau pirkimas neįvyksta, pinigai nenuskaičiuojami, todėl tenka pirkti vėl vėliau ir jau dažnai už didesnę kainą.

www.avia.lt
Viena didžiausių Lietuvoje aviabilietų užsakymo sistema, priklausanti UAB Baltic Clipper ir dirbanti jau nuo 2003 m. Čia parduodami lėktuvų bilietai ir tradicinių aviakompanijų, ir tokių kaip ryanair, wizzair ir kt. Ryanair bilietu pirkimas čia galimas jau nuo 2010 m., ryanair skrydžių kainos ir tvarkaraščiai pateikiami naudojant D. Britanios  kompanijos Travelfusion sukurta jungtimi su ryanair ir kt. pigių skrydžių bendrovėmis.

Kainos: taikomas agentūros rezervacinis mokestis nuo 25 iki 30 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 85 % kainų ryanair skrydžiams atitinka tikrovę, nes kainos pateikiamos ne tiesiogiai iš ryanair duombazės, o iš užsaugotų anksčiau buvusių paieškų. Jeigu paieškoje pateikiama per žema kaina ir pasirenkamas toks variantas, kaina perskaičiuojama ir apie tai informuojamas tinklalapio lankytojas, jeigu per aukšta – paskutiniame mokėjimo žingsnyje ji sumažinama iki realios.

Pirkimo patogumas: informacija apie skrydžius pateikiama lietuvių kalba visuose rezervavimo žingsniuose, kaip ir apie taisykles ir visą kitą. Galima užsisakyti registruojamą bagažą skrydžiui. Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais (SAS, Air Baltic, Lufthansa ir t.t.) , todėl galima pasirinkti ir labiau tinkamus laiko ar kainos atžvilgiu skrydžius (pasitaiko, kad tradicinių aviakompanijų kainos mažesnės negu ryanair). Ieškant kainų iš Kauno, jeigu randama pigesnė kaina iš Vilniaus, ji taip pat pateikiama, nereikia ieškoti atskirai.
Teikiama pagalba lietuvių kalba 7 dienas per savaitę.

Mokėjimo galimybės:  
Ryanair bilietus avia.lt puslapyje galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis ir pavedimu internetu, jokie papildomki mokesčiai šiems mokėjimo būdams netaikomi.

Rizikos: 
užsisakius ir apmokėjus bilietą ateina pranešimas, kad rezervacija nebuvo susiformavusi, jokių būdų nereikia rezervuoti pakartotinai, avia.lt pagalbos skyrius sutvarko 30 min. bėgy panašius nesklandumus (gali užtrukti ilgiau, jeigu rezervacija daryta tuo laiku, kai skyrius nedirba).

eturas.lt 
2011 m. pradžioje sukurta ir greitai rinkoje paplitusi pigių skrydžių rezervavimo sistema, sukurta Lietuvos IT kompanijos UAB Eturas, iš esmės šiuo moduliu šiuo metu Lietuvoje naudojasi nemažas kiekis tinklapių, todėl juose  esantys paieškos moduliai yra visiškai vienodi, skiriasi tik taikomas antkainis bilietams.
Pabandysiu išvardinti keletą tokių tinklapių,nors jų gali būti ir daugiau:
skrendu.lt,  zigzag.lt, ryanair.kilti.lt, lektuvubilietai.lt, makalius.lt, aviabilietai.lt, happyfly.lt, ultraturas.lt, avia-bilietai.lt, vilturas.lt, lektuvu.lt, keliones.lt, rezervacijos.lt ir t.t. (visus sunku sugaudyti, čia paminėti tie, kurie bent jau reklamuojasi).

Kainos: rezervaciniai mokesčiai įvairūs, nuo 30 iki 100 Lt.  (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % kainų atitinka, 100 % nėra, nes kaip ir avia.lt atveju, kainos pateikiamos iš duombazės, kurioje yra užsaugotos po buvusių paieškų.

Pirkimo patogumas: informacija pateikiama lietuvių kalba, yra galimybė užsisakyti registruojamą bagažą bei ilaipinimo pirmumą, kainos pateikiamos lyginant su tradicinių aviakompanijų kainomis, suteikiama pagalba telefonu lietuvių kalba. Keleivis užregistruojamas skrydžiui, nereikia pačiam tuo rūpintis. Pateikiami jungtiniai pigių skrydžių bendrovių skrydžiai (su persėdimais), todėl kartais pasiūlomos tikrai žemos kainos maršrutams, kuriais ryanair ir wizzair neskraido tiesiogiai iš Lietuvos.


Mokėjimo galimybės: kreditinėmis kortelėmis (taikomas papildomas 2 % antkainis), pavedimu internetu “bank-link”, paprastu pavedimu bei grynais biuruose (papildomi mokesčiai netaikomi).


Rizikos:  kadangi leidžiama mokėti paprastu pavedimu ir grynais biure, dažnai kaina pasikeičia per laiką, kuris užtrunkamas mokėjimui.
Ryanair bilietu pirkimas sudėtiniams  skrydžiams per tam tikrus miestus, pvz. iš Kauno į Londoną ryanair + iš Londono į Malagą taip pat ryanair, todėl vėluojant pirmajam reisui ir nespėjant persėsti, aviakompanija nemokamai bilietų nekeičia ir sekančio bilieto praradimo nekompensuoja, tas pats ir su nuimtais reisais.
Siunčiamas klientams pačių sukurtas rezervacijos kodas, tai komplikuoja galimybe pačiam atlikti keitimus ar papildomų paslaugų pirkimą ryanair tinklapy.

greitai.lt
Vieną didžiausių Lietuvoje aviabilietų pardavimo sistema, priklausanti UAB “Interneto partneris”(bendra Lietuvos ir Estijos įmonė), pradėjusi savo veiklą dar 2002 m. Ši įmonė pradėjo savo veiklą kaip internetinių projektų kūrėja, tačiau pajutusi sėkmę aviabilietų pardavimo srity, tapo IATA nare ir jau 9 metai dirba šioje srityje.
Ryanair bilietu pirkimas šioje bendrovėje galimas nuo 2011 m., tačiau buvo padaryta  pertrauka metų gale ir tik 2012 m. šiame tinklapyje vėl siūloma galimybė įsigyti ryanair bilietus.

Kainos: taikomas rezervacinis mokestis nuo 20 iki  40 Lt. (2012 01 06).

Pateikiamų kainų patikimumas: apie 90 % 

Pirkimo patogumas: pirkti patogu, visa informacija pateikta lietuvių kalba, tačiau nėra nemokamo pagalbos telefono, už jį reikia mokėti 2 L.t/1min.
Ryanair bilietu pirkimas galimas kartu su tradicinių aviakompanijų bilietais.
Primokėjus papildomai duoda bilietų grąžinimo garantiją, to šiuo metu nesiūlo jokie kiti ryanair bilietų pardavėjai.
Yra galimybė užsakyti registruojamą bagažą.

Mokėjimo galimybės: Ryanair bilietus  galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis (papildomai taikomas 25 Lt. mokestis)  ir pavedimu internetu (taikomas papildomas 5 Lt. mokestis).

Rizikos: 
 
standartinės, kadangi kainos nevisada atitinka tikrovę, rezervuojant bilietas gali pabrangti.

Ryanair bilietai pigiau

916 Responses to Ryanair bilietų pirkimas

 1. Vasilijus says:

  Labas vakaras. Oro bilieto numeris BNR4GE užsisakyti ir sumokėtos įregistruota per HappyFLY 2014/01/15. Skrydžio iš Frankfurto (HHN) – Ryga (RIX) 2014/09/10 07:25. Kaip gauti įlaipinimo taloną (Boarding Pass)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vasilijau,
   happyfly veikla sustabdyta, jiems iškelta bankroto byla. Jie dažniausiai pateikdavo savo suformuotus, o ne realiu rezervacijų kodus, todėl dabar geriausia susiekti su ryanair, kad gauti tikrąjį rezervacijos kodą ir pasidaryti online check-in, tel.: + 44 871 246 0002

 2. ingrida says:

  laba diena norejau paklausti kaip perku bilieta raynaire, kur reikia pazimeti del draudimo klausia””country of residence “ar galiu pazymeti dont insure me?nes ten raso jei turiu draudima pazimeti sita, tai s turiu gyvybes draudima jis ir skaitosi ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ingrida,
   jeigu jums draudimas nereikalingas, pasirinkite: dont insure me, tačiau gyvybės draudimas tai nėra medicinos išlaidų draudimas kelionėje, jis nesuteikia galimybės gauti kompensaciją, jeigu reikės kreiptis į medikus išvykus.

 3. Laima says:

  Sveiki,pirkau du bilietus iš Anglijos i Lietuvą ir nepažymėjau savo kūdikio 6 mėn. Kur reikia kreiptis ir kaip ištaisyti bilietus?

 4. zaklina says:

  laba diena,skridau is londono i vokietija su vaiku.atgal buvo nupirkti bilietai mums abiems,bet vaikas apsigalvojo skristi atgal i londona ir liko atostogoms vokietijoje pas mociute,as parskridau viena.vaiko vieta buvo tuscia nes as pinigu atgak neprasiau.del to kad jis apsigalvojo paskutine minute.dabar gavau is ryanairu e,maila,kad as jiems turiu sumoketi 27 svarus todel kad vaikas neskrido.ar taip gali buti?nes niekur taisyklese apie tai nerandu.aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Žaklina,
   nekreipkite dėmesio, teisiškai toks jų “pageidavimas” neturi jokio pagrindo.

 5. Ilona says:

  Sveiki, rezervavom bilietus rugpjucio 21 d. skrydziui su ryanar is Barselonos i Vilniu su persedimu Osle. I Barselona vykstam su kita avia kompanija rugpjucio 16 d. Ar spetume uzsiregistruoti i atgalini skrydi ryanaru dar neisvyke? Nes sunus i mano elektronini pasta Ispanijoje negalejo ieiti, google tai ivardijo uzgrobimu ir neleido jo atidaryti, bijau, kad Ispanijoje ir as galiu is kito kompiuterio nematyti savo pasto. Kaip man reikes atlikti registracija? Ir po kiek laiko po registravimosi atsiunciami bilietai? Bilietus pirkome per tiesiai.lt

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ilona,
   Ryanair skrydžiui galima registruotis (nemokamai) prieš 7 dienas, vadinasi jeigu išskrendat 16 d., tai dar prieš išskrendat galite užsiregistruoti. Įlaipinimo kuponų nereikia laukti el.pašte, juos tiesiog reikia iš karto atsispausdinti iš tinklalapio.

 6. Julius says:

  ,,Once your document details have been entered here they cannot be modified online. If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centre.” Kaip čia tokį užraša suprasti? dokumentai tvarkingi, kame bėda?

  • Julius says:

   Pakeitus vieno asmens dokumentą (vietoje paso į ID kortele) dabar jau raso ,, Documents added”. Tai reiksia kad viskas gerai? jei netycia butu dokumento numeris ar galiojimo data blogai ivesta, tada tureciau bedu oro uoste? Vardai ir pavardes teisingos.

   • Zilvinas says:

    Taip, viskas tvakoje. Jeigu supainiotumėt ID ar pasas, problemų tikrai nekiltų, bet paso duomenis ir varda – pavartdę būtinai reikia suvesti teisingus.

  • Zilvinas says:

   Sveuiki Juliau,
   čia viskas tvarkoje, tik ryanair įspėja, kad dar kartą pasitikrintumėte, ar gerai suvedėt duomenis, nes jeigu rasite vėlaiu klaidą, ją ištaisyti bus galima tik paskambinus ryanair.

 7. Dovile says:

  Sveiki,nusipirkome bilietus pirmyn – atgal,kartu skris kudikis 3 men. Problema ta,jog cekinant bilietus praso dokumento atgalines datos,kuri negalios mum gryztant. Todel ,kad gimes uk vaikas gavo laikina keliones dokumenta galiojanti 15 dienu,o gryztame po menesio. Leidzia pasirinkti galiojanti laika tik kito menesio ,taciau galiojimas baigsis jau si. Skambinom i avialinijas,jie nezino duoda numerius kitiem skambinti o kitos linijos sako atgal ju telefono numerius,uzburtas ratas…nezinome kaip pasielgti.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   šioj situacijos reikia skambinti tik į tą aviakompaniją, kurioje pirkote, jeigu tai ryanair, tai – + 44 871 246 0002
   Šiaip prieš mėnesį daryti checck-in nemokamo dar neleidžia, todėl aš patarčiau daryti check-in tik į vieną pusę su dabartinio dokumento galiojimo duomenimis, o atgaliniam padaryti check-in jau turint naują dokumentą.

 8. Gytaute says:

  Sveiki,

  pirkau bilietus su Visa kreditine. Pinigeliai kabo rezervuoti jau 3 darbo dienas, o bilietu vis dar negavau. Skambinau i banka, is ju puses jokio stabdymo nera, sake viskas gerai, tiesiog Ryanair nepateikia uzklausos del pinigu pasiemimo, patare aiskintis su Ryanairú. Bandyciau pirkti dar karta, bet bijau, kad nenuskaiciuotu pinigu du kartus. Ka patartumete daryti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gytaute,
   tikrai nereikia pirkti antrą kartą, ryanair visada pirmiausia rezervuoja pinigus ir vėliau nuskaito. Jeigu negavote patvirtinimo, pabandykite prisijungti prie savo užsdakymo, ir patikrinkite statusą, ar “confirmed”, tai galima padaryti ir be rezervacijos kodo:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking
   pasirinkite:
   View Itinerary / Resend Confirmation Email / Update Email Address
   ir tuomet:
   Option 3

   • Gytaute says:

    Sveiki,

    aciu uz patarimus. Prisijungus prie uzsakymo raso, jog flight status is “confirmed”, taciau raso “Booking is not confirmed until you receive email itinerary.”, o laisko iki siol negaunu. Tame paciame laukelyje paspaudus “Resend email” ismeta mano el.pasto adresa ir paspaudus ok raso “An error has occurred. Please try again.”. Kodel taip yra ir ka daryti, kad gauciau patvirtinima el.pastu?

    • Zilvinas says:

     Panašu, kad klaida ryanair sistemoje, ten ir daugiau klaidų šiuo metu yra, pvz. ne visiems išeina pasidaryti check-in. Nekreipkite dėmesio į tą patvirtinimą, tieisog pasidarykite check-in ir atsispausdinkite įlaipinimo kuponą, visą kaita neturi jokios realios reikšmės.

     • Gytaute says:

      O ka daryti jei ir check-in neleis pasidaryti?

     • Zilvinas says:

      neleisti gali tik dėl sistremos klaidos, bet abejoju, ar ji dar vis neištaisyta.

     • Gytaute says:

      Viskas gerai, ka tik dar karta pabandziau ir gavau patvirtinima el .pastu. Aciu uz pagalba! :)

 9. Ingrida says:

  Sveiki, norime įsigyti bilietus kurių kaina 498 Lt. Tačiau užpildžius kortelės duomenis, rašo, kad bus nuskaityta beveik 40 Lt. daugiau. Nesuprantu, kodėl taip yra, nes varnelę, paspaudus more information nuėmėme, kad valiuotos nek0nvertuotų pagal savo kursą. Kaip išsiaiškinti už ką norima nuskaityti pinigus? Jei tai kortelės mokestis, tai tuomet absurdas šitiek mokėti, nes suma nemaža, o mokėti norime tarptautine Mastercerd Debit kortele. Jei vis dėl to tai konvertavimo mokestis ar kas nors pasikeistų, jei kortelėje turimus litus išsikeistume į eurus? Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ingrida,
   ne, čia ne konvertavimo mokestis, čia kažkokia užslėpta papildoma paslauga įtraukta, labai atidžiai rezervuokite iš anksto ir nuimkite visus papildomų paslaugų pasirinkimus (draudimo, bagažo, sms pranešimų ir t.t.)

 10. Aurelija says:

  Sveiki. Uzsisakem bilietus menesi pries skrydi ir dabar liko tik savaite ir vis dar negaunam bilietu, kad galetume atsispausdint. Nezinom ka daryt, pinigai sumoketi, o niekas neaisku.

  • Aurelija says:

   Ten raso tam puslapi: http://www.ryanair.com/lt/online-check-in kad reik rezervuotis vietas, bet mum nereik tu ypatingu vietu, ten raso, kad galim palaukt ir gaut nemokamas vietas. Tai vis tiek reikia daryt chek-in? Nes bandziau pagal ta instrukcija kuria i e-pasta siuntet su patvirtinimu, kad bilietai uzsakyti, bet neleidzia.

   • Zilvinas says:

    Jeigu norite pasidaryti “online check-in” likus daugiau kaip 7 d. iki skrydžio, jums teks mokėti už pasirinktas vietas lėktuve, jeigu darysitės viską 7 ar mažiau dienų iki skrydžio, sistema vietas priskirs nemokamai, tiesiog reikia palaukti.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurelija,
   jums reikia užsiregistruoti pačiai skrydžiui (jeigu pirkote ryanair.com) ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus, štai čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#Security

   • Aurelija says:

    Mes per avia.lt sakemes bilietus. Patys siandien issisniukstinejom ir susitvrarkem viska – bilietai jau USB laukia kol bus atspausdinti. Aciu. :) Dr viena klausima turiu: mes sakemes pirmyn ir atgal bilietus ir pirkom registruota 20kg bagaza, bet mum ji rodo tik i prieki prie bilietu – nebuvo niekur kur butu galima buve pazymet ji ir atgaliniam. Ar tai reiskia, kad atgal skrisdami nebeturesim to 20kg bagazo?

    • Zilvinas says:

     Aurelija, per avia.lt nėra galimybės užsakyti bagažo tik į vieną pusę, jeigu skrydis į dvi puses, bagažą išsipirkote į dvi puses, galite būti rami.

 11. Izabele says:

  Sveiki:) nusipirkau bilietus , manage booking raso kad statusas patvirtintas, taciau negavau patvirtinancio laisko su laipinimo kortelemis. Bandziau pakeisti el.pasta bet ir i kita laisko neatsiuncia :( nezinau kaip elgtis :(

 12. Indre says:

  Labas,
  Turiu problemą padariau (check-in) į abi puses,bet esmė ta,kad vaikai grįžta su laikinais dokumentais, o išskris iš Lt su jau padarytais pasais. Ką man dabar daryti kaip atšaukti atgalinius bilietus ? :(

  • Zilvinas says:

   Sveiki Indre,
   nieko nereikia atšaukti, tiesiog patikslinkite parskrendant atgal naujo dokumento duomenis telefonu:
   + 44 871 246 0002

 13. Viktorija says:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus iš Kauno į Londoną ir nurodžiau pavardę lietuviškais rašmenimis, t.y. galūnė su “ė”. Ar ta klaida sukels problemų, gal galima ištaisyti į lotynišką?

  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viktorija,
   galite visiškai į tai nekreipti dėmesio, teisingai būtų ir su lietuvybėm, ir be.

 14. Jurgita says:

  laba diena, mano dukra 7 metu nori skristi is Vilniaus i Londona kartu su mano suaugusia giminaite, kuri jau turi nupirkusi bilieta, o as dukrai bilieto dar nenupirkusi, ar galiu pirkti bilieta ir zymeti ADULT, tada skambinti raynair , kad pakeistu i child ir prijungtu prie to suaugusio, su kuriuo ji skristu?

 15. sandra says:

  Pirkome ryanair bilietus internetu, ir kadangi pirkome pirmyn atgal bilietus nepamaciau kad isivele klaida kai skrendame pirmyn liepos 7 diena, o dukrytei liepos 8 du metai sukanka, o gristant ji jau yra ivardijama kaip vaikas ne kudykis, kadangi pirkome pirmyn atgal ir ja uzfiksavo kaip vaika, bilietu patvirtinti internetu neleidzia ka man dabar daryti tokiu atveju nes pinigus tai nuskaiciavo.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sandra,
   kiek suprantu, jums neleidžia užsiregistruoti skrydžiui, šiuo atveju padės tik skambutis ryanair atstovams ir greičiausiai reikės primokėti už atgalinį vaiko bilietą:
   + 44 871 246 0002

 16. Kristina says:

  Sveiki , vakar užsiregistravau skrydžiui pirmyn ir atgal , bilietus jau turiu ir šiandien į mobilų telefoną atėjo sms žinutė: „one or more of your party has not checked in for Ryanair flight… “ kai bandau daryti pakartotinį check-in duoda tik perspauzdinti bilietus ? Skrydis jau rytoj , ar verta nerimaut , kad dėl to gali kilti papildomų problemų ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   tikrai ne, jeigu turite abu įlaipinimo kuponus, viskas gerai, priminimas gal buvo suigeneruotas dar prieš padarant registraciją.

 17. Julius says:

  Laba diena,

  Pirkau pries pora savaiciu bilietus su visa virtuon, y el pasta rezervacijos patvirtinima gavau, taciau nuo saskaitos pinigu nenuskaite ir nerezervavo… Kaip elgtis? Ar pirkti bilietus pakartotinai be baimes ar laukti? iki skrydzio like daugiau nei menuo.

  • Zilvinas says:

   Sveikki Juliau,
   prisijunkite prie rezervacijos ir pasitikrinkite rez. statusą (Confirmed ar Rejected), nors jeigu pinigai nei rezervuoti, nei nuskaičiuoti, greičiausiai rezervacija bus nepatvietinta:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt#ManageBooking

   • Julius says:

    Vakar surizikavau ir pakartotinai pirkau tuos pačius bilietus ir pinigus rezervavo iškart. Nuorodoje kurią nurodėte kažką žiūrėjau ir man rodė dabar dvi rezervacijas, tačiau nerandu kur pažiūrėti, ar ankstesnė rezervacija atmesta. Jei sąskaitoje pinigų likutins nepakankamas apmokėti ankstesniai rezervacijai, tai gal ją betkokiu atvėju ir atmes?

    • Zilvinas says:

     Pažiūrėkite, ar pirmojoje pačioj apačioj yra amount paid – ir jūsų mokėta suma, jeigu ten nėra nurodytos sumos, reiškias nesumokėta, viskas gerai.

     • Julius says:

      Ačiū Jums labai už atsakymus.

     • Julius says:

      Va dabar sunerimau… Abiejose rezervacijose rodo pinigų sumą ant amaunt paid… :/ Tai turbūt reiškia, kad kažkada vistiek pinigus nuskaičiuos? Labai ačiū už kantrybe…

     • Zilvinas says:

      Na tai tuomet is savo sąskaitoje turite matyti abi sumas arba rezervuotas, arba nuskaičiuotas, negali jie parašyti “paid” ir nenuskaičiuoti, čia arba klaidos jų tinklalapy, arba kažkas netaip su pačia sąskaita, šiuo atveju geriausia jau būtų susiekti su ryanair atstovais:
      + 44 871 246 0002

 18. Aurelija says:

  Sveiki, negaunu savo bilieto i emaila. Nors isskrendu jau uz savaites kur kreiptis?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurelija,
   tokiais atvejais reikia kreiptis, kur pirkote, jeigu parašytuymėt, pabandyčiau padėti rasti kontaktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>