Ryanair bagažas

Registruojamas ryanair bagažas

Bagažas

Ryanair bagažas gali būti užsakomas kaip registruojamo bagažo vienas lagaminas iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vienas lagaminas iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu „apie“, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).

Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį  (užsakant po išpirkimo bagažo mokestis didesnis), bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio!
Registruojamą bagažą jau įsigytam skrydžiui taip pat galima užsisakyti ir telefonu, tačiau už aptarnavimą imami papildomi mokesčiai, bagažo užsakymas gan ženkliai išbrangsta.
Jau įsigytam bilietui bagažą užsisakyti galima ryanair.com puslapyje, pasirinkus „tvarkyti kelionę“.

Rankinis ryanair bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu. Ta pati taisyklė liečia ir duty free įsigytas prekes, jas taip pat reikia sutalpinti leistiname rankinio bagažo kiekyje.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.
Fotografija – vitofoto.lt

Ryanair bilietai pigiau

6 250 thoughts on “Ryanair bagažas

 1. Inga

  Sveiki, planuoju skristi su 6 mėn. kūdikiu ir iškilo klausimas dėl vežimo- informacijoje rašoma, kad „nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę.“ O ar galima būtų nemokamai vežtis vežimo važiuoklę su ant jos tvirtinama automobiline kėdute?ar autokėdutė būtų apmokestinama papildomai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   kūdikiams galima turėti 2 vienetus nemokamai, pvz. vežimėlį pilnai sudedamą ir automobilinę kėdutę, todėl viskas tvarkoje, galite imti, štai kaip tai skamba angliškose ryanair taisyklėse:
   You can carry 2 items of baby equipment free of charge per child – 1 pushchair plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot.

   Reply
 2. Ingrida

  Laba diena, geguzes menesi skrisiu su Malta su 4 metu dukryte. Noreciau pasiimti vezima. Ar jis butu apmokestinamas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   ne, nebus, jį atiduosite įlipant ir pasiimsite išlipant.

   Reply
   1. Ingrida

    Mano kelioniu agente sako, kad nemokamas vezimas tik iki 2 metu amziaus vaikui. Jei vaikas vyresnis, uz vezima reiks moketi 36€. Taip iseina ji klysta?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Ingrida,
     čia ryanair atsakymas:

     You can take 2 baby equipment for free of charge until the child less than 12 years old

     Reply
 3. Gabriele

  Sveiki norejau paklausti ar galima skysciu maiseli veztis moteriskoje rankineje kartu su savimi? Kur laikyti rankine lektuve kartu su rankiniu lagaminu ar su savimi? Ir patikros poste ka reikia istraukti is krepšių parodymui? Ačiū!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gabriele,
   Maišelyje sudėtus skysčius einant per patikrą turite padėti atskirai, nepalikti rankinėje. Daugiau nieko ištraukti iš rankinės ir nereikės. Jeigu rankinę lėktuvo salone norite turėti arčiau savęs, jos nebūtina dėti kartu su rankiniu bagažu viršuje, galite pasidėti po priešais esančia sėdyne.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, bet tik kaip rankinio bagažo vienetą (vietoj didelės arba mažos tašės) ir jis turi atitikti visus leistinus išmatavimus.

   Reply
 4. Deimante

  Sveiki, per klaida pirkdama bilietus prie abieju zmoniu pridejau 2 registruotus bagazus, ka tokiu atveju daryti, kad viena pasalinti ir prideti prie skrydzio atgal? atgal bagazu nepridejau ir reikalingas tik vienas registruotas bagazas.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   šiuo atveju galite tik pridėti papildomai atgaliniam skrydžiui bagažą, atsisakyti vieno į priekį nebepavyks.

   Reply
 5. vilma

  laba diena,skrendu su vaiku ,jam 9 metai.ar galiu abieju daiktus deti i viena lagamina ir virsyti 20kg?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilma,
   ne, negalite, turi būti atskiri bagažo vienetai iki 10 kg., už viršytus kilogramus bus imamas papildomas mokestis.

   Reply
 6. Vismante

  Sveiki, noriu pasiteirauti, dėl trumpų persėdimų tarp skrydžių. Radau bilietus per Madrido oro uostą ( persėdimo laikas 2 val) . Ar įmanoma spėti?
  Madrido oro uoste nebuvus, ar labai jis didelis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vismante,
   taip, spėti galima, ypač jeigu keliausite be registruojamo bagažo, oro uostas nėra didelis ir pakankamai aiškus, o įlaipinimas įprastai baigiasi prieš 20 min. iki skrydžio.

   Reply
 7. Zofija

  Vežant rankiniame bagaže kvepalus 30g originalioje pakuotėje, prieš dedant į permatomą maišelį ar reikia išimti iš pakuotės ?

  Reply
 8. Viktorija

  Sveiki,

  Skrendu į Vokietiją su ryanairu pirmą kartą. Kiek galima rankinio bagažo turėti ir kokie išmatavimai registruoto bagažo 20 kg?
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   rankinio: 2 vienetai, pirmasis iki 10 kg. 55x40x20 cm., antrasis – svoris be apribojimų, išmatavimai – 35x20x20 cm.
   20 kg. registruojamo bagažo išmatavimai: 81x119x119 cm.

   Reply
 9. Sandra

  Sveiki, kokie leistini sportinio krepsio gabaritai? Maciau rasete, jog galima ji naudot vietoj lagamino, todel klausiu, nes mano yra 30x60x30. Aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   rankinis bagažas bet kas – lagaminas, sportinė rankinė ar kuprinė, vienintelis reikalavimas: atitikti leistinus išmatavimus 55cm x 40cm x 20cm. Jeigu jūsų krepšys nebus labai pilnas ir tilps paspaudus į leistinus gabaritus, galima jį turėti.

   Reply
 10. Egidijus

  Norėjau daryti online check-in ir man siūlo už 5€ pridėti registruotą rankinį bagaža. Kaip suprantu rankinis bagažas yra nemokamas. Tai ar jį reikia registruoti darant online check-in, kas bus jei neįregistruosiu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egidijau,
   rankinio bagažo 2 vnt. leidžiami vežtis nemokamai, nereikia rinktis jokių papildomų paslaugų, jeigu jų nereikia.

   Reply
 11. Laura

  Sveiki, ar galiu pasiimti į lėktuvą gėlių puokštė dezuteje? Specialistai dezele, kurioje įdėta sudrekinta kempinė kad gėlės nenuvystu. Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laura,
   galite, bet tai jau bus traktuojama kaip vienas rankinio bagažo vienetas, negalėsite paimti papildomos rankinės.

   Reply
 12. Valdas

  Sveiki, norėjau paklausti ar vietoj lagamino galima naudoti sportinį krepšį ar kažką panašaus?

  ar būtinai turi būt lagaminas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Valdai,
   taip, galite naudoti bet ką, kas jums patogu ir telpa į leistinus svorio ir gabaritų išmatavimus.

   Reply
  2. oksana

   sveiki norejau paklausti ar rankiniame bagaze galima vestis rukyta karsi ir esery, saldymo maiselyje, skrendu su raynair I vokietija,
   beto stiklini indeli krienu?
   labai jums dekoju

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Oksana,
    taip, galima, jeigu maišelis sandarus ir nepraleidžia kvapo, problemų nekils. Su krienais gali būti ir nesklandumų, juos gali traktuoti kaip skystį, todėl saugiausia būtų vežtis talpoje iki 100 ml.

    Reply
    1. oksana

     labai dekoju uz atsakyma.
     del krienu taip ir pamaniau:)
     gero ums darbo, ir aciu kad esate

     Reply
 13. Julija

  Laba diena.Specialiai kelionei nusipirkau kuprinę,kurią planuoju pasiimti,kaip antrą rankinį bagažą,kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm,bet kuprinė yra tokių išmatavimų 43x26x15 Čia visai jos nepaspaudus,aukštis kartu su rankena.Ar praleis,jei į ją beveik nieko nedėsiu ir ją pilnai galima bus paspaudus sutalpinti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   taip, praleis, jeigu kuprinė susispaus iki leistinų išmatavimų.

   Reply
 14. Audrius

  Sveiki,

  keliaujame dviese. Turime išsipirkę 35kg bagažo. Vienas lagaminas sveria 21kg, antras 13kg. Ar gali būti sumuojamas abiejų lagaminų svoris?
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Audriau,
   ne, svoris negali būti sumuojamas, vienas lagaminas iki 20 kg., kitas – iki 15 kg.

   Reply
 15. Artemij

  Sveiki,

  Skrysiu iš Vilniaus į Londoną, kiek galima rankiniame bagaže vežtis kontraceptinių priemonių (prezervatyvų)?

  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   prezervatyvų kiekis nėra ribojamas.

   Reply
 16. Roman

  Sveiki ,
  skrendu su dukra į Angliją . Pildant registracijai reikalingus duomenis , neleidžia pasirinkti dukros gimimo dienos. Ji gimė 2001 01 05 , tačiau sistema leidžia pasirinkti tik 2001 01 06. Pirkau dukrai bilietą kaip paauglei , o grįžimo data sutapo su jos 16 – uoju gimtadieniu . Klausimas būtų toks , ar iškils rimtų problemų , pasirinkus gimimo dieną sausio 06 o ne sausio 05 ?

  Ačiū !!!!

  Reply
 17. Edita

  ar galima vežtis saldainius su įdaru (likerio, karamelės ir pan.) rankiniame bagaže, ar yra ribojamas to įdaro kiekis, kaip skysčių?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   teoriškai taip, tai skysčiai, todėl rankiniame bagaže tokių saldainių vežtis nerekomenduojama.

   Reply
 18. Gabija

  Laba diena. Pirma karta skrendu, tai nelabai gaudausi. Noriu į rankinį bagažą pasiimti kuprinę ir sportine tašę (ji būtu visiškai pilna). Ar leidžiama ar ne?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gabija,
   taip, ryanair leidžia turėti 2 rankinio bagažo vienetus, jeigu telpa į leistinus išmatavimus: 55x40x20cm ir 35x20x20 cm.

   Reply
 19. Ernestas

  Sveiki,
  Ar kuprine ir laptopo krepsys skaitosi kaip rankinis bagazas?
  Ir ar galima keliauti su 2 laptopais?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ernestai,
   viskas, ką turite su savim, yra rankinis bagažas. Jeigu keliausite su 2 nešiojamų kompiuterių krepšiais, daugiau nieko pasiimti negalėsite.

   Reply
 20. Zivile

  Sveiki, ar galima vežti droną jo orginaliame įpakavime (spalvota dėžė su rankena) rankiniame bagaže? Ar būtinai forma turi būti lagamino/rankinės?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Živile,

   droną vežtis galima, o forma gali būti bet kokia, jeigu atitinka leistinus išmatavimus.

   Reply
 21. vidmantas

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaže vežti medžio drožinėjimo kaltelius (12 vnt),kurių kotas yra 12 cm ilgio,o geležte 4cm ilgio?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vidmantai,
   taisyklėse sakoma, kad geležtės iki 6 cm. leidžiamos, todėl galima.

   Reply
 22. Edita

  Laba diena,
  Ar galima į Londoną vežtis skintas gėles? ar jas reikia įdėti į rankinį bagažą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   iš Europos sąjungos šalių augalus savo reikmėms įvežti galima, štai kas sakoma D. Britanijos oficialioje muitinės svetainėje:

   You can bring in any plant material from countries within the European Union (EU) if it is:

   grown in an EU country
   free from pests and diseases
   for your own use

   Reply
 23. Daiva

  Sveiki, noriu išsamesnio paaiškinimo dėl bendro skysčių kiekio pervežimo rankiniame bagaže. Šiame klausimyne buvo atsakymas, kad bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro, būti ne didesnėse nei 100 ml. talpose ir tilpti į 1 litro plastikinį maišelį, kuris turi užsisegti. Logiškai į vieną 1 l maišelį sutalpinti 1 l skysčių talpose neįmanoma. Čia buvo atsakymas, jog galima dėti į du maišelius, bet ar tai tikrai tiesa, nes Vilniaus oro uoste man buvo liepta išmesti, kas netilpo į vieną maišelį. Kaip tokiu atveju apginti savo teises?
  Praktinis patarimas kitiems dėl konservų dėžutėse: jie privalo būti žymėti ir be skysčio viduje .(maniškius su didelia širdgėla teko išmesti 😢)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daiva,

   dėl maišelių kiekio – ne kartą teko dėti į kelis maišelius ir viskas buvo tvarkoje, čia jau patikros darbuotojo asmeninis požiūris nulėmė. Taisyklė dėl skysčių pervežimo skamba taip: ne didesnės nei 100 ml. talpos turi tilpti į 1 l. talpos maišelį, nėra minima, kad bendras skysčių kiekis turi būti iki 1 l.

   Reply
   1. Daiva

    Labai dėkui už atsakymą, bet gal galite patarti, kaip tokiu atveju su asmeniniu darbuotojo požiūriu tvarkytis ir savo teises apginti- juk jis geriau nei bet kas kitas turi taisykles žinoti ir jų laikytis? Kur, be patikros darbuotojų, tokiu atveju galima kreiptis?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Daiva,
     Vilniaus oro uosto taisyklėse sakoma:

     Skysčius ne didesnėse nei 100 ml talpose,
     kurie turi būti sudėti į vieną permatomą užsegamą
     plastikinį ne didesnį nei 1 l talpos maišelį

     Taisyklės tokios, kad leidžiamas vienas 1 l. talpos maišelis, todėl susidėjimas į kelis yra išimtis, kurią vieni patikros darbuotojai toleruoja, kiti ne, bet norint atitikti taisykles, turi būti 1 maišelis.

     Reply
   2. povxa

    1 zmogui 1-as vieno litro maiselis ir jis turi uzsidaryti. Zilvinai neklaidink zmoniu!

    Reply
 24. Edita

  Laba diena,
  ar galima skrendant į Kopenhagą vežti tapybai skirtus aliejinius dažus? Ar jų skiediklius terpentino pagrindu?
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   jeigu registruojamame bagaže, tuomet taip, galite vežti.

   Reply
 25. Saulė

  Sveiki, turiu labai mergaitišką klausimą. Nešioju prisegamus plaukų tresus, tad ant mano galvos visada yra apie 20 metalinių segtukų. Ar dėl to einant pro patrikrinimą negali kilti problemų? Ar visgi pasakius ir parodžius viskas būtų suprantama ir mane praleistų, ar visgi yra tikimybė, jog lieptų čia pat vietoj juos išsisegti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Saule,
   jeigu segtukai pakankamai ilgi ir aštrūs, tuomet su jais nepraleis, jeigu nedideli, greičiausiai praleis.

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Neleidžiama neštis daiktų, kurių geležtė viršija 6 cm.

     Reply
     1. Saulė

      Atsiprašau, tačiau vis tiek nesuprantu… Jei segtuko ilgis 3cm, o plotis 2cm, tai geležties leidžiamų 6cm jie neviršija, taip? Tad, ar teisingai supratau, jog 20 tokių išmatavimų segtukų rankiniame bagaže galiu turėti, bet ar praleistų pro patikrą juos tuo metu užsisegus yra neaišku, nors greičiausiai, kad taip?

     2. Zilvinas Post author

      Segtukai neviršija 6 cm., todėl didelė tikimybė, kad praleis, tačiau su aštriais daiktais visada išlieka rizika, kad gali užkliūti, garantuoti nieko negalima.

 26. Inga

  Sveiki, jeigu rankiniame bagaže lagaminas 55cm ilgio, bet su ratukais dar prisideda apie 2-3cm, ar galiu turėti dėl to problemų? Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   pateikti išmatavimų apribojimai jau su ratukais, tai viršijus tikrai galite turėti problemų.

   Reply
 27. LINA

  Perkant bilietus Raynair- rankinis bagazas VISADA ieina i kaina?

  nes papildomus lagaminus rekia pirkti papildomai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   taip, rankinis bagažas visada įskaičiuotas į kainą vaikams ir suaugusiems.

   Reply
 28. zivile

  sveiki,kiek cigareciu galima pasiimti i rankini bagaza? Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Živile,
   kiek cigarečių galima vežtis, priklauso nuo šalies, š kurią vykstate, EU ribose – iki 4 blokų, bet yra ir išimčių, tokių kaip Airija, ten tik 1 bloką.

   Reply
 29. ASTA

  SVEIKI
  skrydis lietuva – airija,koks bendras kiekis skysciu gali buti rankiniame bagaze ir po kiek ml. jie turi buti supakuoti
  DEKUI

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   viena skysčio talpa negali viršyti 100 ml., o visos talpos kartu turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį. Nors čia problemos niekas nedaro patikroje, jeigu netilps į vieną maišelį, galėsite pasiimti kitą ir sutalpinti.

   Reply
 30. Živilė

  Sveiki, ar galima pirkti registruojamą bagažą po atlikto check in’o? Jei taip, ar kyla kaina? Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Šarunai,
   nesvarbu, imate registruojamą bagžą ar ne, rankinio vistiek priklauso 2 vnt.(vienas iki 10 kg., kitas – nedidelė rankinė).

   Reply
 31. Gita

  jei mano bagazas virsys matmenis,teks priduot,kokia yra kaina?Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Jeigu rankinį bagažą reikės atiduoti kaip registruojamą, kaina oro uoste už tokią paslaugą gali būti iki 50 €

   Reply
 32. Gita

  Sveiki,ar galiu rankiniam bagaze tureti 100ml plauku lako?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gita,
   iki 100 ml. talpoje skysčius galima turėti rankiniame bagaže, plaukų lakas priskiriamas prie skysčių.

   Reply
 33. rita

  Sveiki,
  Skrendanme su ryanair keturiese ir turėsime du registruotus bagazus po 15kg, koks rankinio bagažo limitas,kurį paima kartu su registruotu bagažu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rita,
   su savim kiekvienas keleivis gali turėti po 2 vnt. rankinio bagažo, pirmasis vienetas – 55cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir antras vienetas be svorio apribojimo – 35x20x20.

   Reply
   1. rita

    Ir dar vienas klausimas. Ar iš tikrųjų galiu skristi su sesers vaikais (pavardės skiriasi) be tėvų raštiško sutikimo? Iš ispanijos į lietuvą ir atgal.

    Reply
 34. Andreas

  Sveiki, o kaip dėl kvepalų rankiniame bagaže? Esu nupirkęs dovanų kvepalus ir ar galiu juos gabenti iš DE į LT rankiniame bagaže? Plius kaip dėl kuprinės ir netbook’o tašės galiu pasiimt abu jei turiu tik rankinį bagažą? Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   kvepalus rankiniame bagaže galite turėti tik talpose iki 100 ml., o rankinio bagažo galite turėti 2 vnt.: 55 x 40 x 20 cm. iki 10 kg.+ 35 x 20 x 20 cm.(svoris neribojamas).

   Reply
 35. Monika

  Sveiki! Vaikui 3m., imsim kedute ir vezimeli nemokamai, o kiek dar priklauso bagazo? Ir dar,kas yra originali vaistu pakuote-ar uztenka tableciu ar buteliuko, be popierines dezutes? Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   vaikas dar gali turėti rankinį bagažą, leistinas kiekis toks pat, kaip ir suaugusiam (2 vnt.: 55 x 40 x 20cm + 35 x 20 x 20cm.). Dėl vaistų – tai neturi būti palaidos tabletės, turi būti įpakavime, kokiame parduoda gamintojas.

   Reply
 36. Miglė

  Sveiki, pirkau bilietą per greitai.lt, skrisiu taip pat su rayanair, bet pasirinkau papildomą bagažą 15+15, ar tai reiškia, kad su savimi, dar be rankinio bagažo (kuprinės ir nešiojamojo kompiuterio, abiejų išmatavimai atitinka parametrus) galėsiu pasiimti du lagaminus po 15kg.? O gal galėčiau vieną 30kg. pasiimti?
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Migle,
   jeigu pasirinkote registruojamą 15+15, tai vadinasi galite turėti 2 lagaminus, kurių vienas neviršija 15 kg., jokių kitokių variacijų aviakompanija neleis.

   Reply
   1. Miglė

    Ačiū labai už atsakymą. Tai kaip supratau, galiu pasiimti su savimi rankinį bagažą ir dar du lagaminus po 15kg, tiesa?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki,
     taip, galima turėti nemokamai rankinio bagažo 2 vnt. + tiek, kiek išsipirkot registruojamo.

     Reply
 37. Akvile

  Sveiki,

  ar galima nesiojami kompiuteri i lektuva nestis atskirai, netalpinant jo i rankini bagaza?

  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Akvile,
   taip, galima neštis kaip atskirą antrą rankinio bagažo vienetą, bet jo išmatavimai turi neviršyti: 35x20x20 cm.

   Reply
 38. Irena

  Ar galiu vežti rankiniame bagaže vienkartinius švirkštus

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irena,
   jeigu adata neilgesnė negu 6 cm., tuomet galite vienkartinius švirkštus vežtis rankiniame bagaže.

   Reply
   1. Birute

    ar galima vezti rankiniame bagaze lauko teniso rakete,jos ilgis 70 cm

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Birute,
     ne, negalima, ji viršija leistinus rankinio bagažo apribojimus: 55cm x 40cm x 20cm

     Reply
 39. povilas

  Sveiki, noriu paklausti, skrendant i Norvegija 1 asmuo veza 1 bloka cigareciu+1l dektines ir rukitu gaminiu isviso skrenda 3 asmenis ar galima sutalpinti visu 3 i viena bagaza su savim

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Povilai,
   jeigu keleiviai tikrinami, tai po vieną, geriau visiems turėti atskirai po leistiną kiekį.

   Reply
   1. zibute

    labadiena ar registruotam bagaze galiu vesti tryju litru degtines buteli

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki,
     taip, registruotam bagaže skysčių talpos neribojamos.

     Reply
 40. Jolanta

  Sveiki, noriu paklausti, skrendant i Norvegija kiek cigareciu galima gabentis vienam zmogui .

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolanta,
   iki vieno bloko.

   Reply
 41. Siga

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze vezti papildus kapsulemis, viename buteliuke 500 mg, kitame 90 g, abu po 100 kapsuliu.Abu buteliukai nepradaryti.Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, galima, tai ne skysčiai ir originaliai įpakuota, problemų nesukels.

   Reply
 42. Siga

  Ar galima atsisakyti atiduoti rankinį bagažą (kuprinę) į registruojamo bagažo skyrių, jei įlipu vėliau nei su pirmais 90 keleivių? Kuprinėje bus kompiuteris, dokumentai, grynieji pinigai – o vertingų dalykų juk į registruojamą bagažą dėti negalima, be to, nesinori jų prarasti.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   ne, negalima atsisakyti. Tokiu atveju turėkite nedidelę rankinę, į kurią tilptų jūsų išvardinti daiktai.

   Reply
 43. zita

  ar galima veztis sages. turiu brangia sage bet ji uzsegama su adata? draugei pavoge papuosalus is lagamino kuri idejo i bagaza…. bijau prarasti patinkanti ir brangu papuosala. aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Zita,
   taip, galima sagę turėti registruojamame bagaže, adata netraktuojama kaip „ginklas“.

   Reply
 44. Titteniss

  Laba diena,
  Kiek blokų cigarečių galiu turėti rankiniame bagaže skrendant į Airiją?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   į Airiją galite vežtis iki 1 bloko cigarečių.

   Reply
   1. Vyginta

    Laba diena. Skrisiu su kudikiu is Norvegijos i Lietuva. Kudikiui priklauso 5kg bagazas. Ar jis gali buti itrauktas i mano bagaza ir sverti 5 kg daugiau ar turi buti atskiras vienetas? Aciu uz atsakyma.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Vyginta,
     turi būti atskiras vienetas.

     Reply
 45. Jurgita

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežtis žvejybos įrankius. Tokius kaip rite (metaline) žuvytes su kabliukais ? Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   teoriškai aštrių daiktų geležtės turi būti iki 6 cm., tada galima, todėl turėtų praleisti kabliukus.

   Reply
 46. Jurij

  Sveiki. Sudvejojau ar praleis mane su dviem rankiniais bagažais. Venas visiškai tvarkingas 10KG lagaminas kitas kuprine pagal parametrus kaip papildomas tinka tik jame profesionalus fotoaparatas su priedais. Ar leidžiama taip gabenti technika?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurij,
   taip, leidžiama, jeigu bagažas atitinka leistinus išmatavimus, nesvarbu, kas juose sudėta, be abejo negali būti tik draudžiami daiktai.

   Reply
 47. Vera

  Rugsėjo 20 d. per kelionių agentūrą, su Jūsų avialinijomis iš Kauno, skrendame į Maljorką.
  Sutartyje paminėtas tik 10 kg. svorio bagažas su savimi.
  Ar galėtume užsakyti papildomą registruojamą 20 kg bagažą? Ir kokia būtų kaina?
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vera,
   ryanair galite užsakyti papildomai registruojamą bagažą, tačiau tai galite atlikti tik per tą agentūrą, per kurią įsigijote bilietus, jie ir įvardins kainą.

   Reply
   1. Vera

    Ačiū. Domėjausi, bet pas juos kainos dvigubai aukštesnės, nei Jūs skelbiatės.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Vera,
     mes ne ryanair ir keitimo kainų neskelbiame, ryanair oficiali svetainė yra ryanair.com

     Reply
 48. Orestas

  Sveiki norejau sužinoti ar galima gabentis drona. Jei taip kaip reiketu supakuoti i kuprine?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Orestai,
   droną gabenti galima ir jokių ypatingų reikalavimų supakavimui nėra.

   Reply
 49. Aistė

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti, o skrendant į Didžiają Britaniją ar galima rankiniame bagaže turėti receptinius vaistus (antibiotikus) ? Ar atšviesta recepto kopija tiks?

  Ačiū už atsakymus.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aiste,
   jeigu vaistų nedidelis kiekis ir jie originaliame įpakavime, tuomet nieko papildomai nereikia, galima vežtis.

   Reply
  2. Laura

   Laba diena ,
   Skrendat i Norvegija registruotam bagaze,ar galiu vestis tiek cigareciu,alkoholio? Nera ribotas kiekis skysciu (kalbant apie kosmetika ir t.t)?:) Aciu.

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Laura,
    registruotame bagaže skysčiai neribojami, tačiau Norvegai į savo šalį leidžia įsivežti tik 1 bloką cigarečių ir 1 l.stipraus alkoholinio gėrimo.

    Reply
 50. Agnė

  Skrendam su 4 ir 6 metu vaikais. Ar galime papildomai pasiimti automobilines kedutes (booser)? Nemokamai? Rankinius bagazus taip pat turesime.

  Reply
  1. tadas

   sveiki, ar rankiniam bagaze galiu veztis elektronines cigaretes

   Reply
 51. Živilė

  Laba diena,

  užsisakiau dviračio gabenimo skrendant paslaugą ir norėčiau sužinoti, kaip derėtų jį supakuoti prieš atiduodant į bagažo skyrių, kadangi tokios informacijso neradau Ryanair avialinijos internetiniame tinklapyje apie bagažą. O galbūt dviračio pakuoti nereikia?

  Ačiū

  Reply
 52. vilma

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze (lagamine55x40x20) veztis kanceliariniu priemoniu (guasas,akvarele,piestukai,rasiklis,kreideles)?Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilma,
   tai, ką išvardinote, vežtis galima.

   Reply
 53. Tautvydas

  Sveiki, ar galima kaip antrą rankinį bagažą vežtis kompiuterį atskiroje jam skirtoje tašėje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tautvydai,
   taip, galima, tik jeigu atitinka leistinus išmatavimus: 35x20x20 cm.

   Reply
 54. Marija

  Sveiki. Ar sveriate rankinius bagazus. Kiek vaziavusi esu tiek viskas gerai budavo nors tikrai turbut vira 10 kg budavo. Bet dabar prisiskaiciau tai vel.dvejoju ar tikrai taip grieztai sveria rankini bagaza.ar uztenka tik kad tilptu i matmenis ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Marija,
   rankiniam bagažui svarbiausia gabaritai, sveria ne visada, bet jeigu pasvers ir viršysit leistinus svorio apribojimus, tikrai reikės atiduoti bagažą kaip registruojamą ir už tai susimokėti.

   Reply
 55. edita

  sveiki, skrendu su septyniu menesiu kudikiu is norvegijos. ar galiu i lektuva pasiimti vandens kudikio maisteliui? ar yra kazkoki apribojimai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   taip, galite pasiimti, skrendant su kūdikiu apribojimai skysčiui negalioja.

   Reply
 56. Renata

  Sveiki,
  Skrendame su dukra i Vokietiją. Prašau pasakyti, ar galėčiau paimti i savo registruitą bagažą du blokus cigarečių o dukra į rankinį bagažą vieną bloką.
  Dėkoju,

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Renata,
   į Vokietiją pilnametis asmuo, keliaujantis iš Europos sąjungos valstybės, gali įsivežti iki 4 blogų cigarečių, todėl tiesiog įsidėkite juos į savo bagažą.

   Reply
 57. Paulina

  Sveiki, kiek kg maisto galima veztis rankiniame bagaze?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Paulina,
   galima kad ir visą leistiną svorį išnaudoti maisto gabenimui, tai neribojama.

   Reply
 58. Anastasija

  Sveiki, isigyjau 15 kg. registruota bagaza ir noreciau pasikeisti i 20 kg. Ar galimas toks keitimas? Kiek tai kainuoja? ( wizzair is 23 i 32kg keicia uz 13 euru )

  Reply
 59. Aleksandras

  Sveiki, ar vaikiškas paspirtukas gali buti vežamas atskirai, ar jį reiktų sutalpinti į rankinį bagažą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aleksandrai,
   paspirtukas turi būti išrinktas ir sutalpintas į leistiną bagažą.

   Reply
 60. Alina

  Sveiki, skrendame tryse (2 suaugę ir 1 vaikas 8 m.) rašo:
  Įskaičiuotas rankinis bagažas: 1 × 10 kg / 55×40×20 cm + 1 vnt. neribojamo svorio / 35×20×20 cm. Ar čia vienam žmogui ar bendrai visiems?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alina,
   čia vienam keleiviui, vaikui taip pat toks bagažas priklauso nemokamai.

   Reply
 61. Darius

  Sveiki, norėjau paklausti ar antras rankinis bagažas gali būti nešiojamas kompiuterinis, nes visus parametrus jo tašė viršija tik ne aukščio? Jos parametrai: 43x32x6
  Taip pat kaip manote, ar pirmas rankinis bagažas gali būti kuprinė, kuri yra 72x31x20? ar geriau nerizikuoti ir imti jai registruotą bagažą? Suprantu, kad ją galima paspausti matuojant, bet gal neverta rizikuoti

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dariau,
   jeigu kuprinė nebus pilna ir tikrai spausis iki leistinų išmatavimų, tuomet jokios rizikos nėra, tikrai praleis. O antrojo rankinio bagažo išmatavimų reikia griežtai laikytis, jeigu jie viršijami, reikės atiduoti bagažą kaip registruojamą. Gal kompiuteris tilptų į kuprinę? tada praleistų.

   Reply
 62. Aistė

  Laba diena , norėjau paklausti ar lagamino aukštis matuojamas su rateliais ar be rateliu? Nes mano lagamino aukštis gaunasi 62cm su rateliais

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aiste,
   aukštis matuojamas su ratukais.

   Reply
 63. Ieva

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti ar galima vežtis rankiniame bagaže plauku tiesintuva?

  Dėkoju,
  Ieva

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, jis neturi aštrių detalių.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jovita,
   jeigu ji bus nepilnai prikrauta, tuomet problemų nebus, reikia, kad reikalui esant galėtumėt ją suspausti iki leistinų gabaritų 35x20x20x

   Reply
 64. Greta

  Laba diena kiek galima vežtis rankiniam bagaže kontraceptiniu tabletciu? Ar tik viena kursa kuri dabar naudoji? Ar galima ir keliem menesiam i prieki? Ar reikia deti ne i rankini bagaza jei vezies ju daugiau?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   jeigu dėsite ne į rankinį bagažą, tuomet tikrai nekils jokių nesklandumų, jeigu vešitės rankiniam bagaže, gali tekti pasiaiškinti, kodėl dideli kiekiai ir kas tai yra. Tablečių pervežimas nedraudžiamas, tiesiog jos turi būti originaliuose įpakavimuose.

   Reply
 65. Darius

  Laba diena,
  Ar labai kliūtų rankinio bagažo lagaminas, kurio matmenys:
  52+6cm ratukai X 35 X 17 cm?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dariau,
   tokie išmatavimai yra leistini.

   Reply
   1. Darius

    Bet tai jau sumoj aukštis gaunas 58 cm.
    2016-05-08 dieną Monika kaip tik rašė tuo pačiu klausimu, pas ją buvo 59 cm ir jau netiko.

    Reply
     1. Gražina

      Sveiki, man irgi panašus klausimas.Lagaminas-50*40*23.
      Tie 23cm- lagamino storis apačioje su ratukais, viduryje -20 cm.
      Ar tilps tie storio papildomi 3 cm į matuoklę?
      Labai ačiū.

     2. Zilvinas Post author

      Sveiki Gražina,

      jeigu būtų į aukštį, tuomet tilptų, kadangi aš suprantu, kad tai į plotį, tuomet nepraleis.

 66. Sima

  Sveiki, ar galima priduoti rankini bagaza kartu su registruojamu bagazu? Ar reikia papildomai moketi uz rankini bagaza? Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sima,
   jeigu lipsite į lėktuvą ne anksčiau negu 90, jūsų rankinis bagažas bus gabenamas tik kaip registruojamas, jeigu anksčiau negu 90 – tuomet norint priduoti jį kaip registruojamą reikia susimokėti kaip už registruojamą.

   Reply
   1. Sima

    Sveiki dar kartą! Neskaitant registruojamo ir rankinio bagažo, ar galiu prie savęs taip pat vežtis ir profesionalu fotoaparatą, tai butu nedidelė kuprinuke, ar jis butu skaičiuojamas kaip rankinis bagažas? Taip pat turėsiu ir rankinę…

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Sima,
     ne, trijų rankinio bagažo vienetų turėti negalima, tik 2 vnt., fotoaparatą įdėkite arba į rankinę, arba į didesnį tankinį bagažą, bent kol lipsite į lėktuvą.

     Reply
     1. Sima

      Laba diena, ar dėl 300 g virssvorio reikia sumoketi? Mano lagaminas 15kg. Ačiū

     2. Zilvinas Post author

      Taip, kiekvienas viršsvoris ryanair yra papildomai apmokesdinamas.

     3. Sima

      Kokia suma būtų už 300g virssvori?

     4. Zilvinas Post author

      10 € už kilogramą.

 67. Lina

  Sveiki.Norejau paklausti ar galima su savimi i lektuva nestis vaikiska lele veikiancia baterijomis ir ar ji nesiskaitis prie rankinio bagazo?Vaikas ja laikytu rankose.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   neštis galima, bet tai jau bus rankinio bagažo vienetas, kol lipsite į lėktuvą, įsidėkite į tašę, paskui galėsite išsiimti.

   Reply
   1. Lina

    Dar norejau paklausti kiek galima pasiimti uzspaudziamu maiseliu skysciams iki 100ml.?Viena ar kiek nori?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Lina,
     teoriškai jie neribojami, keleiviai ima pagal savo poreikius.

     Reply
 68. karolukas

  laba, į Islandija kiek blokų cigarečių galima tureti bagaže? Ar gali buti baltarusiškos cigaretes?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   baltarusiškų cigarečių į Lietuvą galima įsivežti 1 bloką, tik pat galima ir išsivežti. Islandija leidžia įsivežti iki 1 bloko.

   Reply
 69. Deimante

  sveiki,
  noreciau paklausti ar galima i lektuva pasiimti plastikini kruizery (riedlente)kartu su rankiniu bagazu ir ar praleis apsauga su riedlente rankose?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   rankinio bagažo leidžiami nemokamai 2 vienetai: 55cm x 40cm x 20cm ir 35cmx20cmx20cm, jeigu neviršijat leistinų išmatavimų, tuomet galite neštis.

   Reply
 70. Akvilė

  Sveiki, norėjau paklausti, jei mano rankinis bagažas yra minkštas ir per ilgį nelabai atitinka reikiamus matmenis, ar man reikės už jį mokėti. Jis toks kaip įprastas sportinis krepšys, kuris yra ilgas bet žemas.
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Akvile,
   jeigu tik šiek tiek ilgesnis ir susispaustas tilps į formą bagažo matavimui, tada gerai. Jeigu bus labai pilnas ir nesusispaus, tada nepraleis, reikės mokėti už jį kaip už registruojamą bagažą.

   Reply
 71. Dovile

  Ar galima per dvi tases dėtis bagažą, jeigu netelpa i viena? Man draugas nupirko 15kg, bet i viena tase netelpa

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   jeigu bagažas registruojamas ir išpirktas 1 vnt., tai tiek ir turi būti, antras vienetas kainuotų papildomai.

   Reply
 72. Asta

  sveiki, ar 4 cigarečių blokus galima vežtis rankiniame bagaže?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   jeigu skrendate į D. Briitaniją ar kitą EU šalį, tuomet taip, bet jeigu tai Airija ar Norvegija, tuomet tik 1 blokas.

   Reply
 73. lili

  Rankinio bagazo kaina jau buna įskaičiuota I kaina? Jei mano rankinio bagazo matmenys 55*40*20 kokio dydžio papildoma rankine galiu pasiimti su savimi?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, rankinis bagažas įskaičiuotas į kainą, leidžiami 2 vienetai: 5cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35cmx20cmx20cm (svoris neribojamas).

   Reply
 74. Dominykas

  Sveiki, ar nereikės mokėti už papildomą bagažą, jei noriu su savimi vežtis kuprinę ir atskirai nešiojamą kompiuterį dėkle?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dominykai,
   tai 2 vnt. – tiek ir leidžiama.

   Reply
   1. Teklė

    Sveiki, ar galima vežtis tušinuką lagamine? Ir ar nieko tokio, jei rankinio lagamino plotis 30cm?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Tekle,
     taip, tušinuką vežtis galima. Leidžiami išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm

     Reply
   2. Dominykas

    O jei kompiuterio dėklas šiek tiek viršina leidžiamą rankinės dydį?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Dominykai,
     į apribojimus žiūrima labai griežtai, viršyti negali.

     Reply
 75. Rima

  Ar skrendant į Angliją su persėdimu Kopenhagoje, galiu veštis 4 blokus cigarečių?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mantai,
   taip, ir rankiniame, ir registruotame bagaže varškę vežtis galima.

   Reply
 76. Ruta

  Sveiki,
  ar 3ju metu vaikui taip pat galioja ‘kudikiu’ taisykle ir galima tureti su savimi buteliuka su vandeniu? Ar su 500ml geriamojo vandens praeisim?
  Kitas klausimas, jei kudikiu vezimeliu gabenimas nekainuoja, ar kainuoja paspirtuko ar vaikisko balansinio dviratuko gabenimas (be ratuku), kurie realiai ir vietos maziau uzima? Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rūta,
   skysčio talpos neribojamos tik kūdikių gėrimams, mišiniams ir pan. vaikui atsigerti galėsite nupirkti jau praėję patikrą. Paspirtukas ir balansinis dviratis neįtrauktas į nemokamai gabenamų daiktų sąrašą, nemokamai vežtis neleis.

   Reply
 77. edita

  Sveiki,
  Ar galima registruojamame bagaze veztis tapybai skirtus aliejinius dazus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   taip, registruojamame bagaže galima be apribojimų.

   Reply
 78. Dalia

  Laba diena,
  skrendame i Kopenhaga,ar galima su savimi
  rankiniame bagaže turėti skėtį?

  Dalia

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dalia,
   jeigu jis nėra didelis ir nesibaigia smailiu antgaliu, tuomet taip.

   Reply
 79. Vytenis

  Sveiki,
  dėl registruoto bagažo matmenų, oficialiam Ryanair tinklalapyje neradau išmatavimų (kaip ankščiau) , surašyti tik svoriai 15 arba 20 kg. Ar matmenys vis dar yra registruotam bagažui ar tik svoris svarbus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vyteni,
   ryanair taisyklėse apie registruojamo bagažo išmatavimus yra parašyta, kad nepriima viršijančių 81x119x119 cm.

   https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions
   For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). This weight limit does not apply to mobility equipment.

   Reply
 80. Monika

  Sveiki , noriu paklausti ar mano lagaminas tinkamas rankiniam bagažui jo išmatavimai yra 55x37x20 tačiau ilgis 55cm yra be ratukų su ratukais gaunasi 59 cm. sakykit ar tinkamas lagaminas, ar reikia keisti ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   reikia keisti, matmuo nurodytas galutinis su ratukais ir tikrai gali nepriimti lagamino į lėktuvą, tuomet tektų susimokėti 50 € už galimybę vežtis registruoto bagažo skyriuje.

   Reply
 81. Guoda

  Laba diena,

  Ar galima į rankinį bagažą dėti naminius kumpius, lašinius, dešras, sūrius? Kaip turi būti supakuoti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Guoda,
   vežtis galima, o supakuokite taip, kad neskleistų kvapo, čia daugiau rekomendacija, jokių griežtų reikalavimų nėra.

   Reply
 82. Miglė

  Sveiki,
  Ar vis dar galima vienam žmogui įsinešti du vienetus rankinio bagažo, pvz.: rinkinio bagažo lagaminėlį ir paprastą tašę?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Migle,
   taip, keleivis gali turėti 2 rankinio bagažo vienetus: 55x40x20 cm iki 10 kg. + 35x20x20 cm. (svoris neribojamas)

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tomai,
   jeigu ji telpa į rankinį bagažą, galite vežtis, avikompanijos augalų pervežimo neroboja, tačiau reikėtų pasidomėti dėl tos šalies, į kurią vykstate, taisyklių, dažniausiai EU ribose augalų pervežimai neribojami, bet būna ir išimčių.

   Reply
 83. ovidijus

  Sveiki ar galima vežtis rankiniame bagaže drona – kvadrokopteri (glimpse xl blh8170)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ovidijau,
   galima, jeigu jis neturi aštrių – pjaunančių ar duriančių detalių.

   Reply
   1. Kristi

    Laba diena sakykit ar galima i uk veztis dezuteje 6 vnt isvirtu cepelinu su spirguciais? Aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki,
     taip, maisto produktus Europos sąjungos ribose vežtis galima.

     Reply
 84. Daina

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima iš šalies vežtis suvenyrinius šaukštelius, kartais jie būna įpakuoti plasmasinėse dėžutėse?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daina,
   taip, galima, jie neaštrūs, todėl nedraudžiami.

   Reply
 85. Marius

  Sveiki ar būtina fotoaparatą su dėklu dėti į rankinio bagažo lagaminą, ar galiu jį neštis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, fotoaparato dėklo išmatavimai 20-20-15?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mariau,
   tinka abu variantai, tik jeigu foto aparatas bus kaip antras rankinio bagažo vienetas, daugiau nieko negalėsite pasiimti, tik lagaminą ir foto aparatą.

   Reply
 86. Edita

  Sveiki, noriu veštis rankiniame bagaže receptinius vaistus, tačiau orginalų receptą pasiliko vaistinėje, man atidavė tik „atšviestą“ receptą. Ar tiks toks receptas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita, taip, tiks, svarbiausia, kad vaistai būtų originaliuose įpakavimuose ir jeigu jie skysti, talpos neviršytų 100 ml.

   Reply
 87. Juozas

  Sveiki ar galima netis metalo ieškiklį kaip rankini bagaza?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki, Juozai,

   jeigu jame nėra aštrių detalių, tuomet galima.

   Reply
 88. Vaida

  Sveiki,
  jeigu 2 suaugę keliauja į Airiją su vienu registruotu bagažu ar galima bagaže vežtis 2 cigarečių blokus (po vieną kiekvienam iš suaugusių)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaida,
   taip, taip galima.

   Reply
 89. Povilas

  Sveiki, ar galiu vežtis skystį akių lešiams ? Buteliuko talpa 350ml, likę apie pusę – 175ml. Kitas klausimas, jeigu mano kuprinė yra didesnių išmatavimų nei 35x20x20, bet daiktų pridedu tiek, kad tilptų į išmatavimui skirtą formą, ar praeinu , ar reik keisti krepšį? Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Povilai,
   pati talpa negali viršyti 100 ml., persipilkite skystį į tokią talpą, kitaip turėsite palikti skystį patikroje, nepraleis. Jeigu krepšys susispaus iki reikiamų išmatavimų – tvarka, jis tinka.

   Reply
 90. Jurgita

  Labas vakaras,
  noriu sužinoti, ar mano vienas bagažo vienetas tinkamų išmatavimų, o moteriška rankinė 28*40*10, ar galėsiu su ja praeiti. Ačiū..

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   jūsų rankinė neatitinka leistinų išmatavimų antram rankiniam bagažui, per didelė, rinkitės kitą. O pirmasis rankinio bagažo vienetas turi neviršyti 10 kg. svorio ir tiksliai atitikti šiuos išmatavimus:
   5cm x 40cm x 20cm

   Reply
 91. lina

  Sveiki, ar iki metinuko 5 kg bagaze galima veztis buteliuka 125 ml su vandens ir cukraus sirpu, pirktine tyrele 190ml su plastikiniu vaikisku sauksteliu, pieno misinelio miltelius supakuoti jie buna aliuminio folijoje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   kūdikio gėrimams ir maistui talpų apribojimai netaikomi, todėl galite vežtis.

   Reply
 92. Kristina Intaite

  Laba diena. Iskilo dilema. Ar galima vezti saldyta mesa registruotame 20kg bagaze ir visas 20 kg vien saldytos mesos ? Aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   gali vežtis, aviakompanijos neriboja, kitas klausimas kaip pažiūrės šalis, į kurią vykstate, bet šiaip EU ribose vežtis mėsą nedraudžiama.

   Reply
   1. Kristina Intaite

    Skrist is Lt Palangos aerouosto i London Stansted . Aciu jums labai !:) geros dienos

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     D. Britanija priklauso Europos sąjungai, todėl apribojimų produktų įvežimui iš Lietuvos, kuri taip pat priklauso EU, netaiko.

     Reply
 93. Kornelija

  Laba diena. Ar iš registruoto bagažo svorio yra minusuojamas lagamino svoris? Ačiū:)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kornelija,
   ne, skaičiuojamas bendras svoris.

   Reply
 94. Audronė

  Skrendu į Londoną, ar galima rankiniame bagaže vežti šimtalapį apie 1,5 kg

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Audrone,
   jūs galite turėti du rankinio bagažo vienetus, vienas iš jų gali būti šimtalapis, tik turite tilpti į leistinus išmatavimus:
   55cm x 40cm x 20cm arba 35cmx20cmx20cm

   Reply
 95. rima

  Laba diena,
  norėjau paklausti, jei rankinio bagažo apačia-dugnas yra kietas ir išsikiša įleistas ratukas iki 22,5 cm, kiti išmatavimai 37×48 cm, ar tai jau sukels problemų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rima,
   ne, tokia paklaida problemų neturėtų sukelti, nebent labai perpildytumėt lagaminą.

   Reply
 96. Ieva

  Sveiki, ar galima prie nemokamo (iki 10kg) rankinio bagažo kartu imti ir moterišką mažą rankinę?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, ryanair leidžia turėti 2 nemokamus rankinio bagažo vienetus.

   Reply
 97. Nežinia

  Sveiki,

  keletas klausimų dėl rankinio bagažo:

  1. Ar gali antras krepšys (maža moteriška rankinė) būti neužsegama?
  2. Ar galima į mažąją rankinę dėti fotoaparatą, jei ji neviršys leistinų išmatavimų? Ir ar gali fotoaparatas būti be dėklo?
  3. Ar galima būti užsidėjus diržą-piniginę (https://www.patinka.lt/preke/sammons-dirzas-pinigine-1), kuriame būtų asmeniniai daiktai, tokie kaip telefonas, raktai ir piniginė?
  4. Ar yra reikalavimai maišeliui skysčiams, ar tai gali būti ir paprastas užsegamas maišelis (tarkim kokie būna skirti šaldymui)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   1.taip;
   2.taip;
   3.taip, tai nebus traktuojama kaip rankinė;
   4.maišelius nemokamai galima pasiimti oro uoste prie patikros, nereikia iš anksto rūpintis. Jie turi būti 1 l. talpos užsegami.

   Reply
 98. inga

  laba diena kiek is Gran Kanarios i Airija galima vezti cigareciu or alkoholiniu gerimu vienam zmogui ir at galima i rankini bagaza deti suvenyrus(puodelius vazas remelius magnetukus) aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   suvenyrus vežtis galite, o cigarečių iš Ispanijos iki 4 blokų (Lietuvai taikomi griežtesni apribojimai – iki 1 bloko).

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Alkoholiniai gėrimai EU ribose beveik neribojami.

     Reply
 99. Danute

  Ar galima rankiniame bagaze veztis supakuota dovana- stalo irankiu komplekta (peiliai, sakutes, saukstai, sauksteliai)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Danute,
   ne, negalima, peiliai ir šakutės negalimi.

   Reply
 100. Gitana

  Kiek tabako galima pasiimti su savimi skrendant i uk?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gitana,
   4 blokus arba iki 1 kg. tabako.

   Reply
   1. Lina

    Tai vadinasi 4 blokus? Ar viena nesuprantu visiškai

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Arba 4 blokus cigarečių, arba 1 kg. tabako, arba tą, arba tą.

     Reply
 101. Gitana

  Labas vakaras, norejau pasiteirauti, 2016 05 26 baigiasi mano paso galiojimas, ar galiu 2016 04 19 skristi i UK ? Savaitei laiko. Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gitana,
   taip, EU ribose keliaujant pasas turi galioti kelionės metu.

   Reply
 102. Gintra

  Sveiki. Kiek tiksliai cigareciu bloku galima veztis i Airija? Atsakymuose radau skirtingus variantus: viename atsakyme 1 bloka, kitame 1 su puse.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   šiuo metu galiojantis apribojimas – 1 blokas.

   Reply
 103. Laura

  Sveikia, ar registruotame bagaže galima didesniame lagamine vežtis mažesnį jei jis neviršija bagažo svorio?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laura,
   jeigu išsiperkate 1 registruojamo bagažo vienetą, jame galite vežtis kas jums reikalinga, svarbu, kad neviršytumėte leistino svorio ir gabaritų.

   Reply
 104. Birute

  Sveiki.
  Skrisim su 18 mėn. vaiku. Norim pasiimti sportinį vežimėlį (ne skėtukas) ir automobilinę kėdutę. Sumokėjom ir už papildomą kūdikio įrangą 10e. Ar tilpsim i ryanair normatyvus? T.y. ar galima automobilibę kėdutę vežtis nemokamai, o vežimėlį vežtis kaip papildomą įrangą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Birute,
   taip, skrendant su mažu vaiku galima turėti 2 vnt. nemokamo bagažo (pvz. automobilinė kėdutė + pilnai sudedamas vežimėlis), tai jeigu už paprastą vežimėlį susimokėjot, tai kėdutę galite ramiai vežtis nemokamai.

   Reply
   1. Birute

    Ačiū už atsakymą. Dar gal pasakytumėt, ar tokiam vaikui priklauso 5kg rankinis bagažas nemokamai?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Birute,
     taip, vaikams iki 2 m. galima vežtis 1 vnt. rankinio bagažo iki 5 kg.

     Reply
 105. Alina

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti jei skrendame su vaiku iki 2 m amziaus ir nesivezame jokios vaikui reikalingos irangos ar vietoj jos galime uzskaityti papildoma lagamina?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alina,
   ne, tokie mainai negalimi.

   Reply
 106. Liudvikas

  Laba diena… Neužilgo skrisiu iš Kauno į Kopenhagą. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti 3-4 dėžutes konservuotų raudonųjų ikrų (po 95 g). Dėkoju už atsakymą. Liudvikas

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Liudvikai,
   taip, galite vežtis, tokios talpos nedraudžiamos (iki 100 ml.).

   Reply
 107. Justė

  sveiki,
  Ar galima į Airiją vežtis rankiniame bagaže vieną bloką cigarečių ir vieną pakelį 200g tabako?

  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Juste,
   taip, tokia paklaida galima.

   Reply
 108. Rasa

  Sveiki. Ar galima rankiniam bagaze veztis teleskopines siaurietisko ejimo lazdas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rasa,
   ne, rankiniame jų neleis vežtis.

   Reply
 109. Milda

  Sveiki kiek galiu skraidintis cigareciu bloku is Lietuvos y Dublina Airijoje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Milda,
   oficialiai leidžiama 1 bloką.

   Reply
 110. Greta

  Sveiki, o jei lagamino išmatavimai 58×38×23 ir jis pakankamai kietas, nesusispaus manau. Yra didelė tikimybė, kad nepraleis? 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   taip, jeigu netilps į matavimo formą, jo neleis vežtis kaip rankinio bagažo.

   Reply
 111. Marius

  Sveiki, mano lagaminas plastikinis, išmatavimai 55-38-23 cm., ar tilps rankinio bagžo formoje? Kokių išmatavimų rankinę galima pasiimti su savimi i lėktuvo saloną?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mariau,
   leidžiami išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm, vieną parametrą jūsų lagaminas viršija ir nepasispaus – plastikas, gali paprašyti jį vežtis kaip registruojamą (už papildomą mokestį). Antrajam rankinio bagažo vienetui taikomi apribojimai: 35x20x20

   Reply
 112. Aida

  Sveiki, fasuotus varškės sūrelius žinau, kad galima vežtis, bet ar galima rankiniame bagaže vežtis vytintą (džiovintą) žuvį, karšto rūkymo žuvį? Noriu su savimi taip pat ir savo naudojamus kvepalus pasiimti, tai jų talpa iki 100 ml turi būti? O plaukų putos iki 100 ml į saloną praleidžiamos? Ir, apskritai, iki 100 ml kiek kosmetikos galima turėti su savimi rankiniame bagaže, tame tarpe ir kremas, ir balzamas? Ir dar? Kur reikia ir kaip vežtis šakotį? Ar jis skaitomas kaip antrasis rankinio bagažo vienetas? Žirklutės manikiūrinės, pincetas? Į Ispaniją. Ačiū, lauksiu atsakymo.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aida,
   maistas nėra ribojimas, galite vežtis ir žuvį, ir mėsą ir pan.
   Visi skysčiai, vežami rankiniame bagaže, tame tarpe ir krempudros, lakai ir pan. turi būti talpose iki 100 ml. Visos talpos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį (jie nemokamai dalinami oro uoste prie patikros).
   Šakotis gali būti vežamas ir kaip antras rankinio bagažo vienetas, bet į išmatavimus griežtai žiūrimą, turi tilpti.
   Žirklės, pincetai ir pan. praleidžiami rankiniame bagaže, tik jeigu jų geležtės yra iki 6 cm.

   Reply
   1. Aida

    Ačiū už išsamų atsakymą, gerb. Žilvinai. Geros dienos 🙂

    Reply
 113. Jurate

  Sveiki ar galima i Didziaja Britanija cigaretes skraidinti rankiniam bagaže?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jūrate,
   taip, galima, leidžiama be apribojimų iki 4 blokų ir nesvarbu, kuriame bagaže.

   Reply
 114. Angele

  Ar galima rankiniame bagaze veztis pnceta iki 6cm ilgio , metalinis , kalai nesmailus ?

  Reply
 115. Viktorija

  Laba diena,Ar galima veztis rankiniame bagaze is Danijos i Lietuva kambarine gele be vazonelio,kurios ilgis apie 0,5metro.Ir koks butu tinkamiausias ipakavimas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   aviakompanijos ar oro uostai nedraudžia gabentis augalų.

   Reply
 116. lina

  Skrendu su vaiku is lt i skotija su iki metiniu vaiku su 20kg bagazu ar vaikui priklauso vezimelis ir rankinis bagazas.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   taip, vaikui priklauso nemokamai vežtis pilnai sudedamą vežimėlį ir atskirą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

   Reply
 117. Jolanta

  Ar rankiniame bagaze galiu veztis tuscia buteli (specialia gertuve) gerti vandeniui (butu be vandens).

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolanta,
   taip, visiškai tuščią galite turėti, praleis.

   Reply
 118. Jolanta

  Ar galiu į Roma rankiniame bagaze gabentis (originalioje plastikineje pakuoteje, bet praplesta pakuote ) Herbalaifo misini (t.y. miltelio pavidalas; tai reikalinga mitybai).

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Teoriškai – galima, bet patikroje galite ir turėti problemų, jeigu milteliai sukels įtarimų.

   Reply
   1. Jolanta

    O jei veztis originalia popierine pakuote su sausame pagrinde Herbalaifo sriuba , kuri butu neatplesta?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Jeigu originalioj nepraplėštoj pakuotėj, tuomet viskas gerai.

     Reply
 119. Angele

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis porceliano puodelius į UK?

  Reply
 120. Valdas

  Sveiki. Ar galiu registruotam bagaze vezti riedlente?

  Reply
 121. Mindaugas

  sveiki,jeigu papildomai perku 15kg lagamina ar i salona vistiek galiu nestis 2 vienetus neregistruoto bagazo?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   taip, registruojamo bagažo kiekis neįtakoja rankinio.

   Reply
 122. Laura

  Sveiki, norėjau paklausti, jei patektume tarp keleivių, laipinamų po 90, ar galėtume atsisakyti rankinį bagažą atiduodi į bagažo skyrių? Keliausime tik su rankiniu bagažu (mažo lagamino tipo), jo patalpinimas į bagažo skyrių bereikalingai sugaišintų mūsų laiką nusileidus… tuo pačiu norėjau paklausti, jei rankinis bagažas būtų pvz., didelė rankinė vienam žmogui ir kuprinė kitam, tikiuosi, šiuo atveju juos būtų galima neštis su savimi į kabiną (laipinant po 90) :)? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laura,
   atsisakyti negalėtumėte, nes tai daroma dėl svorio pasiskirstymo lėktuve. Mažos rankinės su asmeniniais daiktais atiduoti į bagažą tikrai nereikia.

   Reply
 123. Sandra

  Ar galima rankineje veztis laikrodi ir kosmetines priemones?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   taip, galima, tik jeigu vešitės pvz. kremą ar pan., jis turi būti talpoje iki 100 ml.

   Reply
 124. Ritma

  Sveiki, skrendu Vilnius – Vokietija -tik rankinis bagažas , kiek cigarečių blokų galiu su savimi turėti?
  Ar rankinis bagažas 10kg? ir 5kg maža rankinė prie savęs?
  Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ritma,
   bagažo svorio apribojimus nurodėte teisingai, cigarečių galite turėti iki 4 blokų.

   Reply
  2. Gitana

   Laba diena, kiek bloku cigareciu galima veztis i uk. Aciu

   Reply
    1. Povilas

     Informacija is mutines dep puslapio http://www.cust.lt

     Informuojame, kad kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Austrija, Airija, Danija, Italija, Kroatija, Slovėnija, Švedija ir Vokietija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos (taip pat iš Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos). Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių. (15 pakelių)

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      Ačiū už patikslinimą.

 125. Irena

  Prasau pasakyt,kiek galima veztis bloku cigareciu is Lietuvos i Airija

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irena,
   į Airiją galima įsivežti 1 bloką cigarečių.

   Reply
 126. Sandra

  Kaunas (KUN) – Londonas Stanstedas, ar rankiniame bagaze galima gabenti kumpi, lasinius?

  Reply
 127. Ligita

  Ar galima rankoneme bagaze vestis rukytu desru?

  Reply
  1. Inga

   Jeigu gyvenu UK ir savo reikmėms skraidinu 16 blokų cigarečių, kokių dokumentų man reikia?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Inga,
    reikia ne dokumentų, o tiesiog motyvuotai įrodyti, kad gabenatės savo reikmėms, o ne pardavimui.

    Reply
 128. Zita

  Laba diena,
  ar galima į UK vežtis skintų gėlių puokštę? Ačiū

  Reply
 129. Daiva

  Laba diena,
  Ar ribojamas maisto kiekis rankiniame bagaže? Noriu vežtis apie 6 kg rūkytų gaminių. Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daiva,
   ne, aviakompanijos neriboja. Gali riboti šalis, į kurią vykstate, bet EU ribose tokių ribojimų praktiškai nėra.

   Reply
 130. Edita

  Sveiki, ar kremus reikia reikia sudėti į maišelį, kaip skysčius? Ar galiu juos palikti rankiniame bagaže? Ir jeigu rankinaime bagaže turiu planšetę ar reikia prieš patikrą ją išimti ar tiesiog sudėti į dėžę kartu su rankine? Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   kremai priskiriami prie skysčių, jeigu rankiniame bagaže, jie turi būti talpose iki 100 ml. ir juos reikia sudėti į maišelius. Planšetinį kompiuterį einant per patikrą reikia išimti ir sudėti su kitais daiktais į dėžę, tik tiek.

   Reply
 131. Daiva

  Sveiki, skrendu pirmą kartą, kiek suprantu bagažo išmatavimai tikrinami su specialiomis dėžėmis. Norėčiau paklausti kas į tas dėžes deda bagažą, pats keleivis ar darbuotojas? Mano planuojama bagažo rankinė yra minkšta ir ji gana lengvai keičia kelis centimetrus, ir kokiais 3 cm pagal vieną išmatavimą netinka antrosios mažesnės rankinės dydis. Ar galima bagažą paspausti, ar tai yra priimtina?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daiva,
   gali paprašyhti, kad jūs pati įdėtumėt bagažą į formą ir jeigu krepšys minkštas, tai visada galima jį paspausti.

   Reply
 132. Laurita

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti varškę?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laurita,
   jeigu tai įprasta varškė, ne grūdėta ar varškės kremas, tada galima.

   Reply
 133. Vilia

  Sveiki.noreciau paklaust,ar skrendant i Anglija galima vestis varskes ir saldytos mesos suvyniotos i folija?aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilija,
   jeigu registruojamame bagaže, tada be jokių apribojimų, jeigu rankiniame – granulėta varškė gali būti traktuojama kaip skysti ir ribojama talpa iki 100 ml., paprasta varške problemų nesukels.

   Reply
 134. Egle

  Labas vakaras, skrisiu Dublinas -Ryga su kudikiu, tai gaunasi taip kad turėsiu vėžimėli, vaiko taše, rankini bagaza, ir nedidele rankinio bagazo tase. Tai man labai sunku bus ilipti i lektuva su visais krepsiais ir dar kudikiu ant ranku. Ar galima rankini bagaza atiduoti kaip registruota?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   rankinį bagažą kaip registruotą galite atiduoti tik papildomai sumokėjusi registruojamo bagažo mokestį, nemokamai neišeis.

   Reply
   1. Egle

    O kudikio krepšys gali buti paliktas prie registruojamu? Nes vežimėli juk galima palikti

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Egle,
     vežimėlis gabenamas nemokamai ir atiduodamas prieš pat įlipant į lėktuvą, o papildoma įranga turi būti užsakoma atskirai ir gabenama kaip registruojamas bagažas, štai kas rašoma ryanair taisyklėse:

     Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Tačiau nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę. Papildomą kūdikio įrangą, pavyzdžiui, automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę galima vežti neįtraukiant į asmeninio registruojamo bagažo normą. Už internetu užsakytą kūdikio įrangą, neviršijančią 20 kg (automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę), imamas 10 £ / 10 € mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę; mokant oro uoste arba per „Ryanair“ skambučių centrą, taikomas didesnis – 20 £ / 20 € – mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įrangos svoris viršija 20 kg, už viršsvorį reikės mokėti pagal vienam viršsvorio kilogramui taikomą tarifą.

     Reply
 135. Eglė

  Sveiki, ar galima i Norvegiją vežti plaukų kirpimo mašinėlę rankiniame bagaže? Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   mašinėlėje gali būti pjaunančių detalių, todėl gali ir nepraleisti.

   Reply
 136. Ieva

  Sveiki, niekada nesu skridusi lektuvu, ar daiktai lagamine/krepsyje turi buti kazkaip atskirai supakuoti?
  Kiek is viso galima tureti buteliuku po 100ml skysciams? Kur reikia isigyti tokius buteliukus ? ir jeigu namie perpilsiu kad ir sampuna ar kita kosmetine priemone i 100ml buteliuka be jokios pakuotes ar uzraso kas tai yra, ar nekils kazkokiu itarimu?
  Ar galima veztis vienkartini skustuva?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   kažkaip ypatingai pakuoti daiktų nereikia.
   Talpų iki 100 ml. galima turėti tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį.
   Kosmetinių priemonių pilti į bevardes talpas nepatartina, tikrai gali būti tikrinama, kokia tų skysčių kilmė.

   Reply
 137. Ieva

  Sveiki,

  Ar galima skrendant iš Romos į Vilnių, rankiniame bagaže gabentis šviežios žuvies, pirktos turguje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   taip, galima, bet turi būti gerai supakuota, kad neskleistų kvapo.

   Reply
 138. Asta

  Sveiki, norėjau paklausti ar 3 metų vaikui dar priklauso 2 nemokami vienetai vaiko įrangos t. y. sudedamas vaikiškas vežimėlis + automobilinė kėdutė, ar už antrą vienetą jau reikės mokėti €10 / £10 mokestį? Ir kada reikia nurodyti šiuos daiktus check-in metu (savaitę iki skrydžio) ar jau pačiame oro uoste?

  Reply
   1. Asta

    bet čia lyg rašo apie kūdikius iki 2 metų, nelabai aišku dėl vyresnių vaikų.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Čia raši apie vaikus, kuriems dar reikia šios įrangos, nebūtinai kūdikius.

     Reply
 139. Eglė

  Sveiki,

  Mūsų rankinio bagažo dydis yra 45x31x21, ar gali kiti problemų ? 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   paklaida 1 cm. tikrai problemų nesukels.

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Taip, 1 cm.vienam išmatavime nieko nelems.

     Reply
 140. Aiste

  Sveiki, norėjau paklaust ar nusipirkta alkoholį duty free už patikros, reikia sutalpinti į rankinį bagažą ar galima neštis maišelyje į lėktuvą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aiste,
   reikės viską susidėti į leistino rankinio bagažo normas.

   Reply
 141. Brigita

  sveiki, noriu pasidometi ar kauno oro uoste prekiaujama sakociais? turiu omenyje (duty free) nes noretume nuvesti dovanu. dekoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Brigita,
   tokios informacijos neturiu, bet šakotį galima nusipirkti iš anksto ir turėti su savimi kaip salono bagažo vienetą.

   Reply
 142. Aukse

  Sveiki, noriu suzinoti ar gali kilti nesklandumu rankiniame bagaze vezantis vitaminus milteliu pavidalu? (Tokius kuriuos tirpiname vandenyje)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aukse,
   jeigu jie nepažeistame įpakavime, tuomet ne.

   Reply
 143. Laima

  laba diena,

  Ar rankiniame bagaze galima tureti lagamina iki 10kg ir vadinamaja back pack? tai jau gaunasi kaip du bagazai manau 🙂 Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laima,
   tiek ir galima – 2 rankinio bagažo vienetus, tik antrasis neturi viršyti šių išmatavimų:
   35x20x20

   Reply
   1. Laima

    Aciu, supratau!

    Ir dar vienas greitas klausimelis, ar galima rankinio bagazo iki 10kg lagamineli atiduoti kartu su registruotu bagazu, kad nesinesti i lektuva? Vasara ta leido padaryti, bet ar yra oficiali taisykle kokia?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Yra tik tokia taisyklė – keleiviai, kurie laipinami nuo 90, rankinį bagažą atiduoda į bagažo skyrių.

     Reply
 144. Asta

  Laba diena,
  Norime vykti į Airija iš Rygos, turime tik rankini bagažą, ar galima jame vežti rūkytų gaminių:dešros, lašinukų iki kokių 2 kg.
  Ačiū už sugaišta laiką atsakant i klausimą

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   taip, visą tai galima vežtis.

   Reply
 145. Juste

  Ar registruoto bagazo dydis toks pat 15 ir 20 kg?

  Reply
 146. Juste

  Sveiki. kiek cigareciu galima veztis rankiniame bagaze? o kiek registruotame skrendant i ispanija su persedimu..?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Juste,
   nesvarbu kokiame bagaže, išviso galite turėti iki 4 blokų.

   Reply
 147. Julija

  labas rytas, norejau paklausti kiek galima vestis cigareciu bloku i Londona? Ir jei visas leistinas kiekis vestis bus sudetas i vieno zmogaus tase o vaziuosim dviese ar turi but sudeta atskirai? Aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   vienam keleiviui – 4 blokai, tai jeigu vešitės 8 blokus, turi būti sudėta atskirai, kiekvieno keleivio bagaže po 4.

   Reply
 148. Gytis

  Ar galima tureti rankiniame bagaze paluku kirpimo masinele? ir ar galma ja ispakuota tureti ar dezuteje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gyti,
   galima turėti, ji netraktuojama kaip „ginklas“.

   Reply
 149. Karolina

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaze vezti skysta veido pagrinda su dozatoriumi? Jo turis 50ml.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Karolina,
   visus skysčius iki 100 ml. talpose galima vežtis rankiniame bagaže.

   Reply
 150. Beatričė

  Labas vakaras,
  Vešiuosi 6 receptinių vaistų pakuotes (turėsiu ir receptą) iš Lietuvos.
  Ar jos būtinai visos turi būti savo pakuotėse? Tai užima daug vietos, tad gal galima paskirstyti ir sudėti vaistus į dvi-tris originalias pakuotes? (patys vaistai tose „metalinėse“ puslelėse ar kaip čia pavadinus, gal suprantat). 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Beatriče,
   jeigu vešitės registruojamame bagaže, tuomet galite bet kaip sudėti, o rankiniame turi būti neišpakuota, taip, kaip įsigijote.

   Reply
 151. mindaugas

  labas kokie taikomi mokesciai gabenant maza suniuku…ir kaip jis gabenamas aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   ryanair naminių gyvūnų negabena, reikia rinktis kitą aviakompaniją.

   Reply
 152. Tadas

  Sveiki, ar galima vežtis į anglija daugiau nei 4 blokus cigarečių savo reikmėms jeigu išvyksti vieneriems metams ir ilgiau.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tadai,
   galima, jeigu sugebėsite įrodyti, kad tikrai savo reikmėms, o ne pardavimui.

   Reply
 153. Dovilė

  Sveiki, ar galima vežtis vaistus, originaliose pakuotėse, į Daniją ir ar yra apribojimas ? Geriau juos sudėti į rankinį ar registruotą bagažą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   galima, nesvarbu, kur sudėsite.

   Reply
 154. Arturas

  Sveiki.Noriu pasiteirauti apie zvejybos kabliuku ar sistemeliu gabenima i AIRIJA.Supakuoti originaliose pakuotese ir rankiniame bagaze.Ar nebus problemu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Artūrai,
   ne, nebus, jų negalima panaudoti kaip ginklo.

   Reply
 155. Reda

  Sveiki, o skrendant dviese (pilnamečiam ir nepilnamečiam asmenims) iš Lietuvos į Airiją, ar galima įsidėti 2 blokus cigarečių (vieną – pilnamečio asmens, kitą – nepilnamečio rankiniam bagaže)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Reda,
   turėti su savim cigarečių gali tik pilnametis asmuo.

   Reply
 156. Inesa

  Sveiki, ar galima vežtis kompiuterį kitame dėkle nei rankinis mažas bagažas ? ar jį būtina talpinti i rankinį bagažą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inesa,
   rankinio bagažo galite turėti 2 vnt., vienas iš jų gali būtų kompiuteris, arba kompiuterį galite įsidėti į didesnįjį rankinį bagažą, jeigu neviršysit leistino svorio ir išmatavimų.

   Reply
   1. Džiuljeta

    Skaičiau jūsų atsakymą, kad rankinio bagažo galite turėti 2 vnt., vienas iš jų gali būtų kompiuteris. Mano kompiuterio matmenys šiek tiek didesni, nei nurodyti mažojo rankinio bagažo. Ar neturėsiu dėl to problemų?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Džiuljetam,
     galite turėti, ryanair griežtai laikosi išmatavimų.

     Reply
 157. lina

  sveiki, skrendame is rygos i londona ar galima rankiniame bagaze veztis tableciu nuo skrandzio, purskamu vaistuku nuo slogos ar praeisime patikra?aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   purškiamų vaistų galite turėti tik talpoje iki 100 ml., o tabletės originaliuose įpakavimuose leidžiamos.

   Reply
   1. Edita

    vežantis maisto papildus ar yra reikalingas pirkimo čekis? Ir ar tarkim yra limitas papildams (kalcis, magnis), kiek buteliuku ar buteliukų dydis, nes norisi veštis ilgesniam laikui

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Edita,
     čekio nereikia ir kiekis neribojamas, jeigu tai ne skysti papildai.

     Reply
     1. Ži

      Sveiki, o jeigu vaistai yra nuo pilvo pūtimo, galvos skausmo, tai jie negali būti tiesiog lapelis, turi būti su visa dėžute?
      Ir jei taip, ar ji gali būti atidaryta ar pakuotė turi būti nepažeista?

     2. Zilvinas Post author

      Svceiki,
      gali būti ir lapelis, bet negali būti palaidos tabletės.

 158. Laura

  Sveiki, norėjau paklausti ar galimą į Airiją vežti 4 blokus cigarečių (rankiniame bagaže)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laura,

   į Airiją iš Lietuvos galima įsivežti 1 bloką cigarečių.

   Reply
 159. Rasa

  Sveiki, ar galima vezti staliaus irankius lagamine i D.Britanija? Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rasa,
   jeigu vežatės registruojamame bagaže, tuomet taip, jeigu rankiniame – ne, nes tarp įrankių tikrai yra tokių, kuriais galima pjauti ar pan.

   Reply
   1. Egidijua

    Ar galima lektuvu skraidint 8 blokus cigareciu,jei skrenda vienas suauges ir vienas vaikas 11metu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki,
     jeigu skrendate į D. Britaniją, tai vienas pilnametis keleivis gali turi iki 4 blokų, jeigu bus daugiau, tiesiog reikės įrodyti – paaiškinti, kad tai sau, o ne pardavimui. Vaikams turėti su savimi cigarečių neleidžiama.

     Reply
 160. rokas

  taip pat domina ,kiek daugiausia galima veztis cigareciu bloku?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rokai,
   cigarečių kiekius riboja ne aviakompanijos, o šalys, į kurias vykstate, pvz. į D.Britaniją – 4 bl., į Norvegiją – 1bl.

   Reply
 161. rokas

  sveki,ar galiu veztis papildus?Pvz kreatina,ten yra milteliai,ir dar yra visokie vitaminai,kapsules?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Taip, galite vežtis, oro uosto apsauga to neriboja, tik įpakavimai turi būti originalūs.

   Reply
 162. Violeta

  Sveiki, ar galima įsigijus vaikišką papildomą bagažą 15 kg (jam yra taikoma 50% nuolaida, natūralu, jog norime sutaupyti) jame gabentis alkoholį, ar nekils dėl to problemų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Violeta,
   alkoholį savo bagaže gali turėti tik pilnamečiai asmenys, nors realiai niekas netikrins, vaikiškas tai bagažas, ar suaugusio.

   Reply
 163. Deividas

  Ar gali nepilnametis asmuo , turintis tik 16m. vežti 4 blokus cigarečių į D.Britaniją?

  Reply
 164. rita

  Labas rytas.Ar galiu ryanair rankiniame bagaze veztis virtuves plautuvei skirta krana.

  Reply
 165. Irina

  Sveiki!Norejau paklausti!Ar man leis pravezti is Lietuvos i Airija rankiniam bagaze 400gr.lasisiniu ikru?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irina,
   Ikrai gali būti traktuojami kaip skystis, geriau nerizikuokite.

   Reply
 166. Danute

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis glaistytus varškes sūrelius sveriamus be popieriukų, plastmasinėje permatomoje dėžutėje, ir bengališkas ugneles?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Danute,
   taip, sūrelius vežtis galite, o bengališkos ugnys gali būti ir nepraleistos, jos aštriais galais.

   Reply
 167. algis

  sveiki ar galima vestis tusinuka rankiniam bagazui,jis kaip dovanu ir ganetinai branngus nesinoretu kad atimtu ,dekui uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Algi,
   galima, tušinukai nedraudžiami.

   Reply
 168. Aldona

  Sveiki,
  ar galima į Londoną rankiniame bagaže vežtis 4 metalines dėžutes po 95 gr. lašišinių ikrų. Dėkoju.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aldona,
   taip, ikrus vežtis galima.

   Reply
 169. Kestas

  Sveiki. Norejau suzinot koks nemokamas krepsys galimas i lektuva pasiimt. Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kestai,

   į lėktuvą galima neštis 2 vnt. rankino bagažo:
   1. 55cm x 40cm x 20cm – iki 10kg.
   2. 35x20x20 – svoris neribojamas.

   Reply
   1. Eduardas

    Sveiki, klausimas dėl antrojo smulkaus bagažo, rašoma:
    2. 35x20x20 – svoris neribojamas.
    O paprastai gi būna panašaus nurodyto tūrio, bet kitokių išmatavmų , gal 33*22*16 ar rankinukas – jis gi ne „kūbikas“, kaip tai traktuojama kasdienėje praktikoje?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Eduardai,
     jeigu rankinė minkšta, tuomet paspaudus tikrai tilps į reikiamus išmatavimu.

     Reply
 170. Laima

  Labas vakaras. Norėčiau sužinoti ar galima vežtis rankiniame bagaže šaldytą žuvį?

  Reply
   1. Laima

    Ačiū už atsakymą. Dar noriu paklausti. Rankiniame bagaže noriu vežtis varškę apie 1 kg. Ar galima viename įpakavime ar geriau atskirai pirkti po 200 gr.?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Laima,
     varškė ne skystis, jos kiekis neribojamas.

     Reply
 171. Asta

  Laba diena, ar galima vietoje dviejų registruoto bagažo vienetų po 15 kg vežtis vieną lagaminą iki 30 kg?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   ne, tokia variacija negalima.

   Reply
 172. Beatričė

  Laba diena, turiu tik rankini bagaža kuris keliaus su manimi į lėktuva. Ar galima neštis alkoholio? Jis būtų įpakuotas dėžutėje tačiau viskas matytusi kad ten alkoholis. 2 dėžutės ir ten kiekvienoje apie 100 ml buteliukai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Beatriče,
   jeigu iki 100 ml., tada taip, galite neštis.

   Reply
 173. Loreta

  Sveiki, ar galiu Raynair rankiniame bagaze veztis vaikiskus misinukus Holle ,5 pakuotes po 300 gr?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Loreta,
   jeigu tai milteliai, tada taip, tik pakuoti turi būti nepažeista.

   Reply
 174. Aurelija

  Laba diena,vasario menesi skrendame su kudikiu i Lietuva. Norejau paklausti apie kudikio krepsi ar galima tureti ji daug platesni,bet nevirsyti 5 kilogramu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurelija,
   ryanair taisyklėse nėra dydžių apribojimų, tik svorio, todėl krepšys tiesiog turi būti iki 5 kg.svorio.

   Reply
   1. Aurelija

    aisku,o kaip del vezimelio ir masinines kudikio kedutes?iki kokio svorio galima gabenti nemokamai?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Vežimėlį (pilnai sudedamą) + automobilinę kėdutę galima vežtis nemokamai, jų svoris neribojamas.

     Reply
     1. Aurelija

      O Ryanair puslapyje rasoma kad negali virsyti 2okg. Aciu uz atsakymus.

     2. Zilvinas Post author

      Sveiki Aurelilja,
      aš tokios informacijos nesu matęs, bet jeigu tai radote ryanair puslapyje, būtų visiems naudinga, jeigu pasidalintumėte nuoroda.

 175. Gedvidas

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar galiu veztis alkoholio rankineje taseje , kuria priduosiu kaip bagaza [ten pat kur priduodamai lagaminai] . ir y lektuva jos nesinesiu ? Ir koks kiekis yra galimas vienam asmeniui ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveeiki Gedvidai,
   jeigu alkoholis registruojamame bagaže, tuomet jo kiekių aviakompanija neriboja. Riboti gali valstybė, į kurią skrendate, bet kiekiai leidžiami gan dideli, pvz. EU ribose stipraus alkoholio galima vežtis iki 10 l.

   Reply
 176. Laima

  ačiū, pasiskaičiau atsakymus į daugelį klausimų ir supratau, kad lėktuvo salone rankiniame bagaže galima vežtis įvairius maisto produktus – sviestą, sūrį, varškės sūrį, lašinius, dešrą, kumpį, duoną, saldainius, džiovintus baravykus. Noriu pasitikslinti ar tikrai gerai supratau ir visus šiuos produktus (jei kažką iš minėtų sugalvočiau skrisdama šventėms įsidėti) galima vežtis lėktuvo salone skrendant į Norvegiją? Ir dar noriu žinoti,ar galiu vežtis salone savo gamybos mėsos vyniotinių ir varškės sūrio? Labai ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laima,

   taip, šiuos produktus galite vežtis, tai nedraudžiama, apribojimai daugiausia liečia skysčius.

   Reply
 177. Ernestas

  Laba diena, turiu klausima. Ar skrendant is Anglijos galima gabentis 2000 svaru grynais kiseneje i lietuva?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ernestai,
   EU ribose nedeklaruojant galima vežtis iki 10 000 €, jeigu turėtumėt daugiau, reikėtų deklaruoti.

   Reply
 178. Viktorija

  sveiki..norejau paklausti koks bagazas priklauso 8men kudikiui?ir ar galima jame vezti skyscius?vezimelis negali buti dvieju daliu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   vežimėlis gali būti tik 1 dalies, pilnai susilankstomas. Kūdikiui galima turėti papildomai 1 vnt. rankinio bagažo iki 5 kg., o skysčiai gali būti talpose virš 100 ml., vaikams daroma išimtis.

   Reply
   1. Viktorija

    nesenai klausiau draugu kurie skridi is anglijos i lietuva su ryanair ir sake vezesi kudikio vezimeli is dvieju daliu ir plius masinine kedute..ar taip galima nes musu vezimelis dvieju daliu ratai ir sedimoji dalis

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Viktorija,
     jeigu jų patirtis sako, kad galima, tai tikriausiai praleis, bet pagal taisykles – vienos dalies pilnai sudedamas.

     Reply
 179. Gaile

  Sveiki. Noriu paklausti,kiek bloku cigareciu galima veztis i Vokietija?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveki Gaile,
   galite turėti iki 4 blokų.

   Reply
 180. Skaistė

  labas vakaras, norėjau paklausti, oro uoste nupirktas alkoholis turi tilpti i rankinį bagažą, ar galima neštis maišelyje?:)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Skaiste,
   viskas, ką turėsite su savimi, turi tilpti į 2 vnt. lestino bagažo, nieko neleis turėti papildomai.

   Reply
 181. Egidijus

  Laba, ar galima kaip rankinį bagažą arba kaip antra daikta neštis supakuotą skraidyklę (droną „tarantula X6“). Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egidijau,
   galima, jeigu nėra aštrių ar smailių detalių, kurias galima panaudoti kaip ginklą ir jeigu telpa į leistinus išmatavimus.

   Reply
 182. gintare

  Sveiki, norint pasiimti snieglentę, jos batus ir šalmą, kurią įrangą reikia rinktis? ar „sporto įranga“, ar Slidės“, ar „didelė sporto įranga“? tris kartus skambinau ir tris kartus gavau skirtingus atsakymus.

  Reply
 183. Laima

  Mano rankinio bagazo dydis su ratukais ir rankena.- 57 cm ilgis.ar galima vežtis i Airija

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Laima,
   rankinio bagažo išmatavimai turi būti jokiu būdu ne didesni negu:
   55cm x 40cm x 20cm

   Reply
 184. Vytautas

  Laba diena, skrendame su žmona į Airija. Turime po lagaminą rankinio bagažo, žmona turi rankinę kaip antrą rankinio bagažo vienetą. Ar galiu aš kaip antrą vienetą rankinio bagažo gabentis loptopą specialioje kompiuterio rankinėje? Jei taip, ar neiškils problemų jei kompiuterio rankinė labai nedaug viršys išmatavimų reikalavimus? Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vytautai,
   kaip antrą vienetą galite turėti nešiojamą kompiuterį, bet išmatavimų viršyti negalima, nepriims į lėktuvą ir reikės vežtis kažkurią tašę kaip registruojamą bagažą už papildomą mokestį.

   Reply
 185. lina

  Laba diena. Noriu paklausti ar galima veštis kvepalu is anglijos i lietuva ir koki kieki? Aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   jeigu pirksite duty free, tada galima be apribojimų, jeigu vešitės kitur pirktus, tuomet per patikrą rankiniame bagaže negalėsite prasinešti talpų, virš 100 ml., registruojamame bagaže kiekis neribojamas.

   Reply
 186. Inga

  Sveiki..ar galima rankiniame bagaze veztis stiklinius puodelius?
  Skrydis i Londona.
  Ačiū.

  Reply
 187. Anastasija

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaze vezti valerjono tableciu? Jos supakuotos buteliuke labai jau paprastai uzkimstos vata ir paprastu kamsteliu (tokias vaistineje dave) ir tik Lietuviskai viskas parasyta. Ir ar kudykio rankiniame bagaze galiu vezti 3 pakelius sauso misinuko po 350g. ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Anastasija,
   jeigu nepažeisti originalūs įpakavimai, visą tai galite ramiai vežtis.

   Reply
 188. aine

  sveki,norejau paklaust ar i danija galima ivezt rukytu mesos gaminiu

  Reply
 189. aurimas

  sveiki,ar registruojamas bagazas butinai turi buti lagaminas,ar tai gali buti ir sportinis krepsys telpantys i ismatavimus

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurimai,
   tai gali būti ir tašė, nesvarbu.

   Reply
 190. Rokas

  Laba diena,

  ar į Izraelį galima rankiniame bagaže vežti maistą? pvz. lašinius, duoną, dešras? Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rokai,
   maistą (iki 3 kg.) įvežti galima, tik negalima turėti žalios mėsos, todėl manau sūdyti lašiniai ar vytintos dešros gali sukelti problemų.

   Reply
 191. aurimas

  sveiki,skrendam i danija ir draugam noretume nuvezti paveiksla,kuris yra susuktas i kartonini vamzdi kurio skersmuo yra 8cm.o ilgis65cm.ar leis isinesti i lektuvo salona,ar cia jau reikalingas registruotas bagazas.ir kiek galima cigareciu skraidint 1 zmogui.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aurimai,
   į saloną galima neštis tik 2 rankinio bagažo vienetus, vienas – 55cm x 40cm x 20cm, kitas – 35x20x20. Jeigu yra kažkas papildomo ir netelpa į tokių išmatavimų bagažą, tuomet jau reikia atiduoti į registruojamą (leidžiami lagamino išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)).
   Į Daniją galima vežtis iki 4 blokų cigarečių.

   Reply
 192. Arnas

  Sveiki,ar galima butu veztis rankiniame bagaze namini medu stiklainyje?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Arnai,
   medus priskiriamas skysčiams ir leidžiama turėti tik talpas iki 100 ml., yra komentarų, kad susicukravusį medų leidžia pravežti ir didesnėse talpose, tačiau tai nėra taisyklė.

   Reply
 193. Roberta

  Sveiki, ar galime rankiniame bagaže vežti plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Roberta,
   taip, galima, tai neribojama.

   Reply
 194. Migle

  Sveiki,noriu paklausti,skrisim su vaiku i anglija,as vesiu 4 blokus cigareciu,ar vaiko bagaze gali but dar bent 1 blokas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Migle,
   ne, negali, cigaretes gali vežtis tik pilnametis asmuo.

   Reply
 195. giedre

  sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kompaktiniu disku cd prirasytu muzikos

  Reply
   1. Migle

    O prie saves ar galiu tureti pokeli cigareciu?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Taip, su savimi pakelį cigarečių tikrai galite turėti.

     Reply
 196. gerda

  nusipirkom bilietą su registruotu 15 kg bagažu. ar bus dar galima į lėktuvą pasiimti ir nemokamą rankinį iki 10 kg bagažą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gerda,
   taip, papildomai į lėktuvą bet kokiu atveju galima pasiimti 1 vnt.iki 10 kg. ir 1 vnt. be svorio apribojimų, bet su gabaritų apribojimu: 35x20x20

   Reply
 197. Greta

  Laba, ar galima rankianiam bagaze veztis sampano taures?

  Reply
 198. kristina

  laba diena norejau paklausti skrisiu su vaiku kuriam jau virs dveju metuku koks rankinis bagazas jam priklauso ir ar vezimukas bus pergabentas nemokamai.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   vaikui vežimą galima vežtis nemokamai, o rankinis bagažas jau priklauso toks pats, kaip ir suaugusiam – 1vnt.- 10 kg.+ antras vienetas be svorio apribojimų, bet gabaritai turi neviršyti 35x20x20

   Reply
 199. Santa

  Sveiki, vykstant į Londoną galima tiek registruotam bagaže vežtis 4blokus cigarečių tiek rankiniam? Ar per abu 4 blokai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Santa,

   išviso 4, nesvarbu, kuriame bagaže.

   Reply
 200. as

  Labadiena.ar galima I rankini bagaza skraidintis spalvotus piestukus vaikui?kartu skris ir vaikas?

  Reply
 201. Eglė

  Sveiki, ar tiesa, kad kompiuterį galima vežtis kaip antrąjį vienetą specialiame kompiuterio krepšyje jeigu jo dydis truputį viršija 35x20x20 ? ir kiek pakuočių skirtingų vaistų galima skraidintis, jeigu jie nėra receptiniai (peršalimui, skrandžiui ir pan.)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   vaistus savo reikmėms galite vežtis be apribojimų, svarbu jie būtų originaliose pakuotėse.
   Antrą rankinio bagažo vienetą galima neštis į lėktuvą, tik jeigu jis neviršija leistinų išmatavimų: 35x20x20 (į tai griežtai žiūrima).

   Reply
 202. Milda

  Sveiki,
  Noriu paklausti dėl registruoto bagažo. nusipirkau ryanair bilietus, renkantis bagaza buvo galima pasirinkti „15+20kg“, tokį ir nusipirkau. ar galiu turėti vieną lagaminą, kurio bendras svoris 35kg, ar du lagaminus 15 ir 20kg?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Milda,
   gali turėto tik 2 lagaminus 15+20

   Reply
 203. lina

  sveiki, koks yra leistinas kiekis cigareciu rankiniame bagaze.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   cigarečių pervežimo aviakompanijos neriboja, tai priklauso nuo šalies į kurią vykstate, pvz. D. Britanija leidžia laisvai įsivežti 4 blokus, nesvarbu kuriame bagaže.

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Taip, čia vienam žmogui, vykstant į Londoną – 4 blokai, nesvarbu kuriam bagaže.

     Reply
 204. ieva

  Sveiki, turiu kvailą klausimą, bet taip būtų protingiau 😀 turiu nusipirkus 15kg bagažą, ar galiu į jį sudėti rankinį bagažą, kad bendras svoris būtų 25kg, kad nereikėtų man jo nešiotis? 😀

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   ne, taip negalima, ryanair svoris yra labai griežtai ribojamas, registruotas bagažas negali viršyti 10 kg.

   Reply
 205. Dzesika

  Labas vakaras, girdejau, kad jai zmogui buna temperatura jo nepraleidzia pro vartus. Tikrai nepraleidzia?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Džesika,
   tikrai ne, niekas temperatūros keleiviams oro uoste nematuoja.

   Reply
 206. Edvinas

  Sveiki,

  Noreciau apskust Rynair, kad is rankinuo bagazo dingsta pastoviai cigaretes. Skrendant is kauno i osla buvo istrauktas supakuotas blogas cigareciu. ar negeda darbuotojams?Jau ne pirmas kartas kai girdim kad dingsta tai pakelis tai du..

  Reply
 207. ingrida

  Sveiki, o kur isigyti tuos specialius maiselius skysciams/kosmetikai?Oro uoste paciame?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   jų nereikia įsigyti, tiesiog einant per patikrą jie būna sudėti, pasiimat tiek, kiek reikia.

   Reply
 208. Igoris

  Labas vakaras. skrendant su kudikiu i ka reikia supakuoti vezima?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Igori,
   vežimo pakuoti nereikia, jis tiesiog turi būti pilnai sudedamas.

   Reply
 209. Gabrielė

  Dar vienas klausimas: perkant bilietą, prieš vardą, pavardę buvo lietuviški pasirinkimai tik P., P. ir P., kaip suprantu – ponas, ponia, panelė. Bet nežinant kuris yra kuris, pasirinkau bet kurį ir man norint užsiregistruoti, angliškai matau, kad esu Mr., kaip vyras. Čia nieko tokio?

  Reply
 210. Gabrielė

  Sveiki, sakykit, ar rankinio bagažo matmenys identiškai turi atitikti reikalavimus? Ten aukštis 55cm, ilgis 40cm, gylis 20cm? O jeigu mano tašės ilgis 55, aukštis 30, gylis ~24cm, tašė minkšta sportinė, tie 4cm neįtilps į rėmus? Ir ar jokio skirtumo, ar tašė eina į aukštį, ar į ilgį? Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gabriele,
   jeigu minkšta, tai dėl tokiu paklaidų neverta jaudintis, paspausit ir tilps į matavimo formą.

   Reply
 211. Julija

  Labas vakaras, planuojame skrydi su jusu kompanija ir domina ar i ta iki 10kg. bagaza galima deti vesti alkoholi ir tabaka? bankiniam bagaze to negali buti? skrisime pirma karta tai norime zinoti kad paskui nebutu nesklandumu.
  aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   galima į rankinį bagažą dėti ir alkoholį, ir tabaką, tačiau jeigu alkoholis pirktas ne oro uoste, jo talpa negali viršyti 100 ml., nepraleis apsauga, didesnį kiekį galima vežtis tik įsigijus duty free.

   Reply
 212. Ingrida

  Laba diena. Skrendu rytoj is Oslo Rygge i Kauna. Ar galiu gabenti 2 nesiojamus kompiuterius rankiniame bagaze? Viena reikia remontuoti, kita instaliuoti. Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,

   jeigu telpa į leistino bagažo apribojimus, tuomet galite.

   Reply
 213. Igoris

  Lopsio negalima. t.y gulimo, sedima galima. supratau. Aciu

  Reply
 214. Igoris

  Laba diena. Keliaujame su kudikiu i Ispanija. Vieta vaikui nupirkta (5 men kudikiui )
  Noreciau dar karta suzinori ar galiu nestis automobiline kedute i lektuvo salona? Ir noriu gabetis vezimely ( lopsys + ratai ) galima gabenti? Bus nemokamai ar reikes primoketi jaigu svoris virsys 20kg?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Igori,
   kėdutės į saloną neštis negalima, o nemokamai galima gabenti tik pilnai sudedamą vežimėlį, taip vadinamą „skėtuką“.

   Reply
 215. vitalija

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima vezti medu ir sviesta? Kudikio 5 kg rankinei yra kokie reikalavimai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vitalija,
   sviestą – taip, medus tik talpoje iki 100 ml. Kūdikio rankinei kažkokių ypatingų reikalavimų nėra.

   Reply
 216. Mantas

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis 0,7 degtines buteli?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mantai,
   tik jeigu pirktas duty free, kitaip apsauga nepraleis (per patikrą galima neštis tik talpas iki 100 ml.)

   Reply
 217. rimgaile

  laba diena, as skirisu is Belgijos i Lietuva su Ryanair companija. Ar galiu vezti maza citrinos medeli vazone rankiniame bagaze?

  Reply
 218. Stasele

  Laba diena, skrendu pirma karta. Ar galima rankiniam bagaze veztis vaistus: ibuproma, purskala nuo slogos, pastiles nuo gerkles skausmo? Nimesil 30 pakuociu, asmeniniam naudojimui? siek tiek maisto produktu: mesytes rukytos ir surio? viska noriu talpinti i kuprine. skrendu i Vokietija.
  Aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   vistus vežtis galima, bet tik originaliuose įpakavimuose, o purškalas tik talpoje iki 100 ml. Jeigu kažkurio vaisto didesnis kiekis, reikėtų turėti receptą (išverstą). Maistas neribojamas.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   arba kaip antrą vienetą, arba susidėti į didijį 10 kg.

   Reply
 219. Deimante

  ir ar galima savo ir kudikio daiktus deti i viena tase? tarkim gautusi virs 10kg?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   ne, negalimam, suaugusio 1 vnt. iki 10 kg. + mažų gabaritų tašė be svorio apribojimų, kūdikiui – atskira tašė iki 5 kg.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   teoriškai galima, o praktiškai gali tikrinti, kas per mišinys, ar legalus.

   Reply
   1. Deimante

    jis yra dezutej originalioj tik tiek kad pradarytas. o kaipkosmetika pakuot? tarkim tusa?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     tušo nereikia pakuoti atskirai, tiesiog sudėsite eidama per patikrą į plastikinį maišelį (gausite oro uoste).

     Reply
 220. Ausra

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze skraidintis 5 vnt žvakių?

  Reply
 221. Alma

  Dar norėjau pasiteirauti,ar galime vežtis balto varškės sūrio

  Reply
 222. Alma

  Sveiki, norėjau paklausti, jei rankinio bagažo svoris 10,6 , ar nereikės primokėti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   jeigu virš 10 kg, jums reikės atiduoti kaip registruojamą bagažą, o jis mokamas.

   Reply
 223. audrone

  Laba diena norejau jusu paklausti mano sese skrenda i Anglija i Dzersio sala visiems metams nusipirko vaistu nuo kraujospudzio metams nes grys tik po metu ar galima veztis rankiniame bagaze ar issimti kokius israsus is poliklinikos kad sie vaistai jai butini ir noretu lasinuku nusivezti ar galima pasiimti su savim i rankini bagaza .Pagarbiai Audrone

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Audrone,
   maisto produktus vežtis galima, o vaistams geriau turėti anglišką raštą iš medikų, kad jie būtini, nes kiekis kaip suprantu bus nemažas, todėl gali sukelti klausimų, ar tikrai savo reikmėms vežasi.

   Reply
 224. Deimante

  gavau del vezimelio toki parasyma: Vienas pilnai sulankstomas vaikiškas vežimėlis / dvigubas vaikiškas vežimėlis / 
  tai galima veztis ratus ir lopsi?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Demante,
   tiksliai ryanair puslapyje rašoma taip:
   One fully collapsible pushchair/double pushchair/travel system/baby sling per child plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot can be carried free of charge. Any other additional items of infant/child equipment (max weight 20kg per item) can be booked online at the rate of £10/€10 per item/per one way flight.

   Reply
   1. Deimante

    tai galit gal paaiskint ka reiskia tas dvigubas vezimelis? 🙂

    Reply
     1. Deimante

      tai ratu ir lopsio negalima veztis?

     2. Zilvinas Post author

      na tai taip ir išeina.

 225. Alma

  Sveiki,norėjau paklausiti, ar galima rankiniame bagaže vežti lašinius, kumpį, rūkytą dešrą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alma,
   taip ,maisto produktus vežtis galima.

   Reply
 226. Evaldas Avis

  ar galima rankiniame bagaže vežti stiklinį birių produktų indą su arbatžolėmis?

  Reply
 227. Justas

  Ar galima is Norvegijos i Lietuva skraidintis maisto papildus skirtus sportui ,viena dezute milteliai ,o kita tabletes?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Justai,
   galima, tik įpakavimai geriau būtų nepažeisti, originalūs.

   Reply
    1. Zilvinas Post author

     Gali sukelti įtarimų ir bus tikrinami, kad įsitikinti, kad tai ne narkotinės medžiagos.

     Reply
     1. justas

      Bet tai skrydziui netrugdo jei su jom viskas gerai?

     2. Zilvinas Post author

      Taip, skrydžiui netrukdo.

 228. Ilona

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaže vežtis specialioje vaistų dėžutėje susidėjusi kiekvienai dienai skirtus vaistus – po 7-9 tabletes kiekvienai dienai (kelionės trukmei)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ilona,
   jeigu tabletės bus ne įpakavimuose, tai tikrai sukels problemų, palaidų jų vežtis nerekomenduojama, nes neaišku, kas tai yra.

   Reply
 229. Arvydas

  Laba diena. Jau uzsiregistravau i skrydi internetu. Noriu prideti papildomai registruojama bagazo vieneta iki 15 kg. prie uzsakymo. Kaip man tai padaryti ir kiek tai kainuotu?

  Reply
 230. Jolita

  Laba diena. noriu paklausti apie rankinio bagazo ismatavimus, Jei tai ne 20cm , o 23cm – ar gali kilti problemu? Lagamino pavirsius kietesnis.
  Aciu uz ats.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolita,
   taip, problemų kils – neleis vežtis kaip rankinio, jeigu lagaminas kietas, turi pilnai atitikti leistinus išmatavimus.

   Reply
  2. Deimantas

   Sveiki noreciau suzinoti rankinio bagazo dydi inchais

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Deimantai,

    išmatvimai 21.65 x 15.74 x 7.87 Inch

    Reply
    1. Deimantas

     kiek inchu gaunasi bendras bagazo dydis 20 ar 22 inch?

     Reply
     1. Zilvinas Post author

      Visų kraštinių suma – 45.27 inch

 231. daiva

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze gabenti saldyta zalia mesa ir virtus saldytus grybus.?

  Reply
 232. Jolanta

  Sveiki, skrisiu tik su rankiniu bagažu į Angliją. Ar galima vežtis joje prezervatyvus, jei taip, tai kiek? 🙂 ar nėra ribojama?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   jeigu tai nebus komerciniai tikslai (pilnas lagaminas), tuomet galima be apribojimų.

   Reply
 233. Deimante

  o sakykit ar i anglija tinka kudikiui asmens tapatybes kortele?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,

   vykstant į Jungtinę Karalystę LR piliečiams tinkamas kelionės dokumentas yra ir asmens tapatybės kortelė, ir pasas, kas jums patogiau, keleivio amžius šiuo atveju jokios reikšmės neturi.

   Reply
 234. Deimante

  labas vakaras, norejau paklausti ar galima gabentis kudikio automobiline kedute ir tik sulankstomus vezimelio ratus ant kurio dedasi auto kedute?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deimante,
   taip, galima, ratai bus prilyginami vežimėliui.

   Reply
   1. Deimante

    o automobiline kedute i lektuva galima nestis?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     ne, į vidų negalima, reikės atiduoti į bagažą.

     Reply
   2. Deimante

    o uz automobiline kedute papildomai moketi nereikia?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Du daiktai galimi nemokamai – sudedamas vežimėlis + automobilinė kėdutė.

     Reply
     1. Lina

      Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis džiovintus baravykus.

     2. Zilvinas Post author

      Sveiki Lina,
      taip, galima.

     3. Dainius

      labas vakaras norejau pakalustio is rygos i airija kiek galiu cigareciu bloku skraidinti registruotam bagaze

     4. Zilvinas Post author

      Sveiki Dainiau,
      Airija leidžia įsivežti iki vieno bloko.

 235. maze

  Sveiki, noreciau suzinoti – skrisiu su savo vaiku 1,3m. Is anglijos i vilniu, vesimes tik vezima ir rankini bagaza. Kiek vnt. rankinio bagazo mums galima nestis i lektuvo salona,kadangi vezima yra nemokai gabenamas su bendru bagazu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, pilnai sudedamas vežimas gabenamas nemokamai, o bagaže galite turėti 2 vnt., vienas iki 10 kg.,kitas – be svorio apribojimų, bet mažų gabaritų.

   Reply
   1. Sarpa

    Laba diena,o jeigu vezimas Su lopsiu kartu nesusilenkia(reikia nuimti lopsi ir Tik tuomet susilenkia ratai),ar galiu Ji vestis I lektuva?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki,
     ryanair nurodo, kad galima turėti tik 1 dalies pilnai sudedamą vežimą.

     Reply
 236. Edita

  Sveiki! Ar rankiniame bagaze galima vezti tokius daiktus kaip plauku tiesintuvas ?:)Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edita,
   taip, be apribojimų.

   Reply
  2. Sarune

   Lana diena,Su vyru ir vaiku planavome skirti atostogu. del susiklosciusios situacijos vyras nebeskrenda,o bagazas buvo registruotas Jo vardu, norejau pasiteirauti ar butu galimybe Ji perrasyti Mano Vardu. Taip pat norejau pasiteirauti Jei vaikas skrenda tik Su mama ar reikalingi papildomi dokumentai?

   Reply
 237. Tautvydas

  Sveiki,
  norejau pasiteirauti , ar tarkim praejas oro uoste pro vartus ir laukdamas skrydzio apsiperku duty free ir ar galiu jau tada i lektuva eit su bagazu rankiniu ir dar nestis maisiuka su prekemis is tenais ? ar viska reikia butinai i tase susideti ? 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tautvydai,
   reikės viską sudėti į vieną tašę, negalite neštis atskirai.

   Reply
 238. Irena

  Ar galiu vežti rankiniame bagaže pavekslą su stiklu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irena,

   taip, galite vežtis.

   Reply
 239. Milda

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis automobilio valstybinius numerius (su registracijos dokumentais)?

  Reply
 240. Dinara

  Laba diena,

  Skrendame su raynairs. 2 suauge + 2 vaikai .
  1. Lagaminas Ambasador (raso rankinis) yra plastmasinis, Išmatavimai : 36-23-53 cm (galima neštis į lėktuvą) ar praleis?
  2. Ar galima vežtis rank. bagaže lastus ir akvalangus, į lagamina jie telpa?
  3. Tai mes galime vežtis 4 rank. lagaminus ir 4 mini 35*20*20?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dinara,

   1. leistini išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm, jūsiškis vieną matmenį viršija 3 cm.ir nėra galimybės jo paspausti, jeigu turite galimybę, užvažiuokite į oro uostą ir pabandykite lagaminą patalpinti į ryanair rankinio bagažo matavimo formą, taip bus tiksliausia;
   2. taip, galima;
   3. taip, teisingai.

   Reply
 241. Kike

  Ar registruotam bagaze galima veztis savigynai skirta duju balioneli nuo šunų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   ne, tokių priemonių su savim negalima turėti skrendant jokiame bagaže.

   Reply
 242. rita

  Sveiki

  Koks yra leistinas cigareciu kiekis i UK?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rita,

   iki 4 blokų, jeigu klausimas apie Angliją, Airija – 1 blokas.

   Reply
 243. Irma

  Sveiki, noriu pasitikslint. Ar vienas keleivis gali turėti du vnt. registruoto bagažo?

  Reply
 244. Marius

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze veztis mini garso kolonele 19x8x9cm originalioje pakuoteje?Dekui

  Reply
 245. Jurgitq

  Sveiki, norėjau paklausti, ar yra svarbu, kokios kraštinės atitinka rankinio bagažo matmenis 55x40x20? Ta prasme, ar galėtų būti bagažo ilgis 55, aukštis 40, o plotis 20? Ar svarbu, kad aukštis būtų 55, ilgis 40 ir plotis 20?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   ne, nesvarbu, svarbu atitinka.

   Reply
 246. Sigita

  Sveiki, skrendam į Koso salą ir turim tik rankinį bagažą. Ar galima jame vežtis pincetą( antakių kor. skirtą)? Ir koks galimas didžiausias vaistų kiekis tokių kaip nuo temperatūros,angliukai, smectos ir t.t. P.S. skrendam su 4m. vaiku.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sigita,
   savo reikmėms vaistų galite vežtis bet kokį kiekį, svarbu, kad jie būtų originaliuose įpakavimuose. Pincetą vežtis galite.

   Reply
 247. sandra macaite

  sveiki,mum pakeite skridzio laika o kaip dabar atsispausdinti naujus bilietus nauju laiku.aciu

  Reply
 248. Rasa

  Sveiki, norėjau sužinoti ar galima vežtis makiažo paletę rankiniame bagaže? Nedideli kiekiai akių šešėlių, blizgalų, pieštukų. Nesuprantu ar tai yra skysčiai ar ne, nes lyg ir tepami visi. Būtų gaila išmesti patikrinimo metu. Skrendu tik su rankiniu bagažu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rasa,
   jeigu kiekiai nedideli, tuomet viskas tvarkoje.

   Reply
 249. Greta

  Sveiki,
  rugsėjo mėn. skrisiu į Paryžių su rankiniu bagažu. Kartais nuo skrydžio man užeina migreniniai galvos skausmai, tad turiu su savimi Ketanova ampulę ir švirkštą 2ml jai susileisti. Tad norėjau paklausti, ar šias dvi priemones galima vežtis rankiniame bagaže ir ar nekils problemų oro uoste ?
  Dėkoju už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   ampulę vežtis kaip ir galima, tačiau švirkštas gali būti nepraleistas, patarčiau geriau pasiimti tabletėmis atsargai.

   Reply
 250. sandra macaite

  sveiki,ar rankinime bagaze galima tureti vaikokedutes sedima dali

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   jeigu ji atitinka rankinio bagažo leistinus išmatavimus, tuomet taip, galima.

   Reply
 251. Ricardas

  Sveiki,

  Ar galiu i Airija veztis 1 bloga cigareciu i 1KG tabako?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ričardai,

   arba cigaretės, arba tabakas, taip pagal jų taisykles.

   Reply
 252. Viktorija

  Sveiki,
  ar rankinio bagažo antras mažesnis vienetas (35x20x20) gali būti minkštų formų kuprinė? (Vyras rankinės nenešioja…)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   taip, gali, tai gali būti bet kas, kas telpa š leistinus išmatavimus.

   Reply
 253. Lukas

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima registruotame bagaže vešti su vyno gamybą susijusius reikmenis: pvz: vyno rūgštį, vynuogių koncentratą, džiovintas supakuotas uogas ir pan? Skrydis iš Edinburgo į Kauną… Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lukai,
   registruotame bagaže galima vežti bet kokius skysčius, bet kokiose talpose, jeigu tie skysčiai legalūs.

   Reply
 254. Janina

  Skrendu su registruotu bagazu,bet papildomai noriu vestis paveiksla,60-60cm.,kuris netelpa i mano registruoto bagazo lagamina.Ar tai skaitysis kaip vienas bagazas ar privalomas atskiras mokestis.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Janina,
   paveikslas, vežamas atskirai, tai jau atskiras registruojamo bagažo vienetas. Kadangi pagal išmatavimus (81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis) ), leistinus registruojamam bagažui, jis telpa, jums reikia išsipirkti dar vieną registruojamo bagažo vienetą.

   Reply
   1. Inga

    Laba vakara. Turiu gal neiprasta klausyma. Mano mama atskrenda is LT i UK atostogu ir klausia ar galima veztis grybu ( voveraiciu tiksliau svieziu) Ir jei galima tai kaip supakuota ir kuriam bagaze- rankiniam ar check in? Dekui is anksto.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Inga,
     grybo pervežimas nėra ribojimas, bet gal mačiau klausimų jie kels, jeigu vešis registruotame bagaže.

     Reply
  2. Gaisva

   Laba.
   Ar niekas nepasikeitė ir 2015.08.22d. skrendant bus galima vežtis du rankinius bagazus vienam asmeniui?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Gaisva,
    ne, niekas nepasikeitė, galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus.

    Reply
 255. Algimantas

  Sveiki,

  Skrendam 4-iese. 2 suauge, vaikas 5m ir kudikis 10men.
  Tris rankinius bagazus galim imti tikrai, tik klausimas del kudikio maistelio

  Ar galime pasiimt 2 dezutes pieno misinio (bus nauji neprapakuoti) ir tyreliu
  Ant tyreliu maziausia indelis yra 125gr, kiek mililtru neraso. Indeliai stikliniai.

  Ar leis vezti sausa pieno misini(gali idet i skirtingus rankinius bagazus) ?
  Ar leis prasivezti 125gr tyreliu? Idetumem i tuos maiselius. Mums ju kaip ir reikia, nes skrydis virs 3h, atvaziuot irgi anksciau reikia, o vaikui kazka duodam kas tris valandas.

  Dekui uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Algimantai,
   keliaujant su kūdikiu, galima turėti skysčių ir talpose virš 100 ml. Kūdikiui papildomai galima turėti 5 kg. svorio rankinio bagažo vienetą, jame galite ir susidėti viską, kas skirta kūdikiui.

   Reply
 256. Irina

  Sveiki,

  1.kudikiui priklauso 5kg bagazo vienietas, ar yra skirtumas kas tai bus ar tase ar mazas lagaminelis vaikiskas?
  2. ar vaikiskas lagaminas su ismatavimais 24*31*14 galima imti kaip antra rankinio bagazo vieneta?

  Aciu uz informacija.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Irina,
   1. ne, jokio skirtumo;
   2. vaikiško bagažo vienetą galima imti kartu su susaugusiam priklausančiais 2 rankinio bagažo vienetais, jis neturi išmatavimo apribojimų, tik svorio – 5 kg.

   Reply
 257. Olga

  Laba diena,
  ar galima priduoti rankinį bagažą į bagažo skyrių nemokamai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Olga,
   ne, negalima, nebent jūs lipsite į lėktuvą 90 eilėje arba dar vėliau, tuomet aviakompanija pati paima rankinį bagažą ir patalpina registruojamo bagažo skyriuje.

   Reply
 258. Karina

  Sveiki. Is Lietuvos i Norvegija skrisiu su registruotu bagazu. Ketinu pasiimti su savimi apie 10-15vnt po 100ml salicilo spirito odai. Norejau paklausti, ar nekils bedu oro uoste? Ar butina skyscius deti i spec.maiseli registruotame bagaze? Ir ar leidziama su savimi pasiimti rankinuka papildomai. jei turi nusipirkes viena vnt registruoto bagazo?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Karina,
   jeigu skysčiai registruotame bagaže, jiems jokie apribojimai netaikomi ir niekur jų specialiai dėti nereikia. Su savimi į lėktuvo vidų galite neštis 2 vnt. rankinio bagažo, jokios įtakos tam registruojamas bagažas neturi.

   Reply
 259. Audrius

  Sveiki,

  Iš Varšuvos su Ryanair skrendame į Fuerteventūra su 1 kūdikiu ir 1 vaiku, kaip yra traktuojamas teisingas automobilinių kėdučių supakavimas prieš priduodant į registruotą bagažą?
  Iš anksto dėkui už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Audriau,
   kažkaip atskirai jų pakuoti nereikia, tiesiog prie registracijos langelio prieikite ir ten juos sužymės kaip priklauso.

   Reply
 260. Audronė

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti, kokio dydžio mokestis imamas už registruotą 20 kg bagažą, planuojam keliauti į Ispaniją.
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Audrone,
   nuo 25 iki 35 €, priklausomai nuo sezono. Šios kainos perkant internetu, įsigyjant leidimą vežtis oro uoste, kainos didesnės.

   Reply
 261. Indrė

  labas, norejau pasireirauti, jau turiu nusipirkus bilieta, bet neuzsiregistravau registruoto bagazo, ar butu galimybe nusipirkti oro uoste, ar internetu ?

  Reply
 262. Inga

  Sveiki,Skrendu su kudikiu ir iskilo neaiskumu del tu dvieju daiktu leidziamu skraidinti nemokamai.Vezimukas is dvieju daliu ratai ir lopsys ant virsaus dedasi,tai negi cia skaitosi kaip tie du leistini daiktai?Ar dar galima psiimti ir masinine kedute?Labai daug skirtingos nuomones.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   oficialiai parašyta: pilnai sudedamas vežimėlis + autokėdutė, vežimėlis iš 2 dalių nėra pilnai sudedamas, tai bus skaičiuojamas kaip 2 vnt.

   Reply
   1. Inga

    Na,bet juk negali buti vezimelis kudikio is vienos dalies arba vien ratai arba vien lopsys?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Čia kalba apie tokius:
     https://www.google.lt/search?q=full+collapse+pushchair&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI_ae-j836xgIVRFoUCh2TlgEj#tbm=isch&tbs=rimg%3ACUjJRYJ-sZtIIjjuM4rkpl6S_1Z2OQMTWAMCExmuoIfycXmO1PWu1_12jB_1kPClkLDPF9DTwbDufPpqdDObtz2XAANHyoSCe4ziuSmXpL9EbjhhEvY7GvEKhIJnY5AxNYAwIQR1hJs2hK0OqwqEgnGa6gh_1JxeYxHC6N9IMJHl0SoSCbU9a7X_1aMH-EahKHDJoIE_1_1KhIJQ8KWQsM8X0MRJybv89sZfXAqEglPBsO58-mp0BHZiRDs-qm7LSoSCc5u3PZcAA0fETyN5jdrnpWW&q=full%20collapse%20pushchair&imgrc=Q8KWQsM8X0NI_M%3A

     Reply
 263. Deividas

  Sveiki, ar galima vežtis šprotų aliejuje konservus? Ten nerašo kiek ml, o gramus – 160.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Deividai,
   koncervus vežtis galilma.

   Reply
 264. Daiva

  laba diena noriu paklausti ar galima skrendant su raynair vestis medu skysta rankineme bagaze aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Daiva,
   galima, bet tik talpoje iki 100 ml.

   Reply
 265. julija

  Žilvinai, gal žinote ar cigaretes ir tabaka galima ivežtis kartu? i anglija? nes jaigu yra leistina 4blokai ir vienas kg, tabako? ar tesiog galima ivežti tik tabaka, arba tik cigaretes leistina kieki? ačiu už pagalba

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   galima vežtis arba cigaretes, arba tabaką, bet nereikėtų taip sureikšminti, ilgesniam laikui vykstantis rūkantis žmogus lengvai įrodys, kad vežamas kiekis reikalingas būtent jam.

   Reply
 266. julija

  sveiki. skrendu iš rygos i lutona noriu sužinoti ar galiu vežti ir cigaretes ir tabaka? žinau, kad leistinas kiekis būdavo 4blokai cigarečiu ir 1kg tabako. ir dar vienas klausimas, jaigu noriu vežti pvz 12 ar daugiau bloku cigarečiu, jaigu anglijoje patikrintu aš irodičiau, kad tai mano asmeniniu naudojimui. man reiktu mokėti bauda ar ne? o bejia galima i ryga ivežti lietuviskas cigaretes ir tabaka? aciu iš anksto už atsakimus

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   į Latviją galite vežtis cigaretes, tarp mūsų šalių nėra sienų, todėl niekas netikrina. Į D. Britaniją galima įsivežti 4 blokus cigarečių, jeigu bus daugiau, kaip ir pati rašėte, turėsite įrodyti, kad tai asmeniniam naudojimui, neįrodysit – reikės sumokėti muitą arba konfiskuos cigaretes.

   Reply
 267. Gytis

  Sveiki noriu suzinoti kiek skyscio galiu veztis registruojamame bagaze ??

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gyti,
   registruojamame bagaže skysčių nei talpos, nei kiekiai, neribojami.

   Reply
 268. Justina

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar galima rankiniame bei registruotam bagaže gabenti uogas (pvz.mėlynes) į Graikiją, asmeniniam naudojimui?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą,
  Pagarbiai,
  Justina

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Justina,
   taip, uogas gabenti galima, tai neribojama.

   Reply
 269. Mindaugas

  Laba diena, ar rankiniame bagaže skysčiai turi būti būtinai supakuoti į tam specialius maišiukus , jeigu net nebuvo pradaryti. (pvz: dezodorantas, šampūnas, rankų kremas ir pan. ) Ačiu 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   ne, jų nereikia iš anksto kažkur pakuoti, tiesiog sudėsite einant per patikrą oro uoste į maišelį, kurį ten ir gausite.

   Reply
 270. Marius

  Sveiki,
  po poros savaičių skrisiu į Paryžių, kur planuoju pasipiršti. Ar rankiniame bagaže paslėptas auskinis žiedas su nedideliu briliantu neužklius apsaugai už akių ir nelieps man jo ištraukti, taip sugadinant visą staigmeną?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mariau,
   geriau įsidėkite jį į piniginę, ten jis niekam neturėtų kelti klausimų.

   Reply
 271. Virginija

  Rankinio bagažo išmatavimai 55x37x20, tačiau nugarinėje sienelėje, kur rankena ir ratukai, aukštis 57 cm. Ar gali kilti problemų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Virginija,
   ne, viskas turėtų būti tvarkoje.

   Reply
 272. Mindaugas

  Sveiki,

  Ar galima skrendant su Ryanair veztis nemokai vezimeli-sketuka ir automobiline vaiko kedute?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   galima, jeigu skrendate kartu su vaiku, tuomet taip, šiuos du daiktus galima vežtis nemokamai.

   Reply
 273. Robert

  Laba diena! Norejau paklaust, skrizdamas Ryanair is Dublino i Vilniu, turejau apmoketa 15 kg, bagaza, ir dar paeme viena prie tuo bagazo popildomaj lagamina is rankinio bagazo! Tas dar galioja? Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Robertai,
   rankinis bagažas iki 10 kg. ir antras, mažų gabaritų, bet neribojamo svorio, priklauso visada, nesvarbu, turit registruojamą bagažą užsakęs, ar ne.

   Reply
 274. Jonas

  Sveiki, jei matmenys antros tases yra 35*26*11, tai nepraleis jau manes?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jonai,
   bendra suma kraštinių telpa į leistiną, turėtų būti viskas gerai.

   Reply
 275. Indre

  Sveiki
  Kaip supratau į Anglija galima vežtis 4 blokus cigarečių, ar juos galima turėti registruotame bagaže, ar būtina turėti su savim rankiniame bagaže?

  Dėkui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   nesvarbu, kur juos turėsite, tiesiog 4 blokai be klausimų, jeigu daugiau – gali reikėti pasiaiškinti, kad tai asmeniniam naudojimui.

   Reply
 276. Liveta

  Sveiki, dienu begyje skrisiu i Lietuva. Turesiu tik rankini bagaza ir iskilo klausimas, ar galiu rankiniame bagaze tureti pakeli cigareciu (nepirktu duty free)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Liveta,
   taip, galite, skraidant EU ribose galite turėti iki 4 blokų, iš ne EU į EU – 1 bloką.

   Reply
 277. Olga

  Laba diena,
  mano rankinio bagažo matmenys 50*35*23, ar nereikes už jį mokėti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Olga,
   ne, jis telpa į leistinus išmatavimus.

   Reply
 278. Sigis

  Sveiki,
  jei uzsakysiu registruoto bagazo 15kg ir 20kg ar galiu talpinti viska i viena lagamina, ar turi buti du atskiri?
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sigi,
   turi būti 2 atskiri, į vieną nepriims.

   Reply
 279. Viktorija

  Laba diena, ar galima antrame (mažame) rankiniame bagaže vežtis fotoaparatą? Ar jis būtinai turi būti pirmajame?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   galite ir antrajame, tai visai nesvarbu.

   Reply
 280. Božena

  Sveiki.

  blog.zigzag.lt svetainėje perskaičiau, kad nuo 2014.01.01 į Airiją Lietuvos piliečiams galima vežtis tik 300 cigarečių. http://www.ryanair-skrydziai.lt tinklapyje nurodyta, kad galima vežti 800. Kiek iš tikrųjų galima vežti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Božena,
   šiuo metu Airija iš Lietuvos įsileidžia tik 1 bloką (100 cigarečių).

   Reply
 281. INDRE

  Labas,
  Kiek skysčiu galiu pasiimti keliaujant su vaiku iki 23men?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   keliaujant su kūdikiu, skysčių talpos neribojamos, gali būti ir virš 100 ml.

   Reply
 282. lina

  sveiki norejau paklausti ar ryanair antras rankinis bagazas gali būti kompiuteris?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Lina,
   taip, gali, jeigu atitinka leistinus išmatavimus.

   Reply
 283. Monika

  Sveiki, jei mano rankinė antroji mažesnė prie rankinio bagažo yra aukšta kai ją nešu, o pavyzdžiui padėjus ant paviršiaus ji sukrenta, ar tiks tada? Neturėtų kabinėtis? Ar galima ją perlenkti kad atitiktų išmatavimus?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Monika,
   jeigu minkšta, tuomet tikrai nesukels jokių problemų.

   Reply
 284. Kestas

  Sveiki,

  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis nenuodingus, nesprogstamus laboratorinius cheminius reagentus orginaliose pakuotėse mažais kiekiais (iki 30 g), tokiu būdu pervežant medžiagas iš vienos laboratorijos į kitą?

  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kęstai,
   tokiose talpose galima, tik reikėtų turėti kažkokius dokumentus su medžiagų aprašu.

   Reply
 285. Samanta

  Ar galima į J.K papuošalus dėžutėje(kaklo papuošalas ir auskarai ) ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Samanta,
   jeigu tai ne vertybės, kurių kaina viršija 10 t. €, tuomet taip, niekas nedraudžia.

   Reply
 286. Danguole

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze veztis stikline nagu dilde 9cm ilgio?

  Reply
  1. Danguole

   Dar noreciau paklausti – ar galiu rankiniame bagaze vezti vaistus be dezutes, o tik isemus viena lapuka ir dar nukirpta per puse(pvz lapuke 50 tabl, o man uztektu tik 10). Ir tokiu budu keliu rusiu vaistu, t.y. kelis skirtingu vaistu lapukus?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Taip, galima, jeigu tabletės nepalaidos.

    Reply
  2. Zilvinas Post author

   Sveiki Dangule,
   geriau neimti ilgesnės negu 6 cm.

   Reply
 287. Paulina

  Sveiki, rytoj skrendu is Rygos i Londona ir norejau paklausti, ar galima veztis skutimosi peiliuka rankiniame bagaze? o kitus metalinius daiktus – pinceta, nagu zirkles? Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Paulina,
   peiliuką vežtis galima, visą kitą taip pat, jeigu geležtė nesiekia 6 cm.

   Reply
 288. Egle

  Sveiki, noreciau paklausti ar mano dukra 16 metu gali kartu skraidintis broli 13 metu? Ar reikalingas sutikimas? (Is Airijos i Lietuva) Aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,
   13 m. asmuo gali skristi kartu su 16 m. asmeniu, ryanair tai leidžia, o sutikimas reilaingas tik išvykstant iš Lietuvos, bet ne vykstant į ją.

   Reply
 289. Gytis

  Skrendu į Vokietiją.
  1.Kiek cigarečių ir kiek ltr stiprių gėrimų galima vežtis rankiniame bagaže? Jei prie leidžiamo kiekio dar papildomai nusipirksiu oro uosto parduotuvėje(duty free) praėjus kontrolę, turėsiu pirkimo čekį, ar tai bus laikoma jau kaip neleistinas kiekis?
  2.Jei Vokietijoje patikrintų ir rastų viršytą leistiną cigarečių ar stiprių gėrimų kiekį, kokios pasekmės-konfiskuoja visą kiekį, konfiskuoja viršijamą kiekį, reikia sumokėt muitą ar pan.?
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gyti,
   1. į Vokietiją galima įsivežti iki 4 blokų cigarečių, nesvarbu, kur jos pirktos. Alkoholio kiekiai EU ribose praktiškai neribojami, bet rankiniame bagaže , einant per patikrą, galima turėti tik talpas iki 100 ml., todėl norint turėti didesnes talpas, reikės įsigyti jau tik oro uoste, praėjus patikrą;
   2. jeigu ras didesnį, negu leistinas kiekį, reikės susimokėti muitą.

   Reply
   1. laura

    Labas rytas. Noreciau paklausti ar vitaminai ir keletas vaistu (lapeliu) turiu juos talpinti i maiseli kur dedami skysciai ar galiu ramiai veztis rankiniame bagaze. Ir dar klausimas ar lupu dazai traktuojami kaip skystis? Ar ir butinai turiu talpinti maiselyje. Aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Laura,
     vitaminų ir vaistų talpinti į maišelį nereikia, lūpdažį – reikia.

     Reply
 290. Auksė

  Laba diena,

  Liepos mėnesį keliausiu į Vokietiją ir su savimi turėsiu tik rankinį pagažą. Norėjau paklausti ar jame galiu sudėti rūbus supakuotus į termomaišus? Neprašys jų išpakuoti ir pan?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Auske,
   tokie maišai nepermatomi oro uosto skaneryje, todėl gali paprašyti išimti ir parodyti, kas ten yra.

   Reply
   1. Auksė

    O jeigu jie bus permatomi ir aiškiai matysis, kad yra suspausti rūbai – vis tiek prašys parodyti?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     jeigu skaneryje nesimatys, kas ten yra, reikės išimti, o tie termo maišai kaip suprantu turi folijos, kuri ir blokuos skanerį.

     Reply
 291. Karolina

  Sveiki, turiu klausima. Ar galima veztis 4 blokus cigareciu i Anglija su lietuviskom banderolem, jeigu man 18 metu? Ar patikes jei tokia jauna ruko tiek? Ar jiems nesvarbu, svarbu, kad pilnamete?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Karolina,
   4 blokai leidžiami be apribojimų, jūs pilnametė, todėl niekas jums nedraus tiek turėti.

   Reply
   1. Deividas

    Labas. Kiek tikslei galima veztis rankiniame bagaze cigareciu, tabako ir alkoholio, kad niekas neprikibtu?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Deividai,
     skirtingos šalys leidžia įsivežti skirtingus kiekius, pvz. D. Britanija – 4 blokus cigarečių, o alkoholio beveiki neriboja, Airija – 1 bloką, alkoholio taip pat pakankamai didelius kiekius, tiek net netilptų į rankinį bagažą.

     Reply
 292. Aistė

  Sveiki,

  skrisiu su Ryanair kompanija į Norvegiją ir užsisakiau du registruojamus bagažus: vieną 15 kg, o kitą – 20 kg. Ir žiūrinėjausi vakar taisykles ir radau tokį sakinį: „Sveikatos ir saugumo sumetimais „Ryanair“ nepriima vežti atskirų bagažo vienetų, kurių svoris viršija 32 kg arba kurių bendri matmenys viršija 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (gylis).“
  Tai man iškilo klausimas – pas mane abu lagaminai yra maždaug po 70cm aukščio ir t.t. Taigi bendri matmenys tai čia sudėjus abiejų lagaminų matmenis neturi viršyti 81 x 119 x 119 ar čia vienas lagaminas neturi viršyti šitų matmenų?

  Ačiūū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aiste,
   visi matmenys yra surašyti 1 lagaminui, registruojamo bagažo matmenys yra tokie:

   81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)

   Reply
 293. Andrius

  Sveiki,norėčiau sužinoti,ar galima rankiniame bagaže skraidinti akumuliatorinį suktuvą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Andriau,
   jeigu detalė neturi aštrių komponentų, tuomet taip, galima.

   Reply
   1. laura

    Labas rytas. Sakykit Jus anksciau saket apie tai kad Rygoje yra mokestis. Noreciau paklausti tas mokestis yra atskrendantiems i Ryga ar isskrendant is Rygos? Nes as tik skrendu i Ryga. O atgal is kito miesto. Ir jei reikia moketi tai kur man tai padaryti. Ar ten lauks ar nepraleis be mokescio neisivaizduoju. Aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Laura,
     taip, mokestis yra, bet jį moką tik išskrendantys iš Rygos, jeigu jūs į ją skrendate, jokio mokesčio nėra.

     Reply
     1. Inga

      o kokio dydžio tai mokestis? ir už ką?

     2. Zilvinas Post author

      Tai yra Rygos oro uosto saugos mokestis už oro uosto paslaugas, kurį ryanair atsisako rinkti patys, todėl renka oro uostas – 7 €

 294. Dovile

  ar galima registruotam bagaze veztis automagnetola? ir ar vaikui 3metu galima nemokamai veztis automobiline kedute?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   automagnetolą vežtis galima, o automobilinę kėdutę vaikui ryanair taip pat gabena nemokamai.

   Reply
 295. Karolina

  Sveiki! Į tą mažesnę tašę galima deti taip pat viską ką nori? Tarkim, makiažą, maistą, rubus?:)

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Karoliną,
   galimą dėti viską, išskyrus aštrius daiktus ir skysčius virš 100 ml., šių negalima vežtis jokiame rankiniame bagaže.

   Reply
 296. Ginte

  Sveiki, ar registruotame bagaže yra koks nors skysčių limitas, kaip rankiniame bagaže iki 1 l, ar galima įsidėti, kiek nori (šampūną, dušo želė ir pan.)?
  Ačiū.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ginte,
   registruojamame bagaže skysčių nei kiekiai, nei talpos neribojami.

   Reply
   1. Ginte

    Ačiū. Taip pat norėjau paklausti, ar skrendant (į Norvegiją) ir vežantis vaistus (rankiniame arba registruotame bagaže) reikia turėti receptą ar jų pirkimo čekį, ar užtenka, kad vaistai būtų originalioje pakuotėje?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Jeigu vaistai originaliame įpakavime, nieko daugiau vežantis nereikia, nebent tai būtų didelis kiekis, tada receptas reikalingas tam, kad įrodyti, jog vaistus vežatės ne komerciniais tikslais.

     Reply
 297. Julija

  Sveiki, ar galima vežtis maisto produktus: duoną ir dešrą rankiniame bagaže, o sūrį kiek žinau reikia įdėti į spec maišelį?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   viską, ką išvardinot, vežtis galima, sūrio nereikia dėti į maišelį, jis neskystas.

   Reply
 298. Aukse

  Sveiki, ar leis i salona (rankinis bagazas) isinesti lagamina kuris virsija ismatavimus keliais centrimetrais i auksti ir keliais milimetrais i ploti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aukse,
   jeigu viršija keliais centimetrais, tai neleis.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Giedre,
   galima, registruotame bagaže galima vežtis net ir peilius, tai skrydžio saugumui jokios įtakos neturi.

   Reply
 299. Beata

  Sveiki, dienu begyje skrisiu i Norvegija. Turesiu tik rankini bagaza ir iskilo klausimas, ar galiu rankiniame bagaze tureti pakeli cigareciu (nepirktu duty free)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Beata,
   taip, galite, į Norvegiją galite įsivežti iki 1 bloko.

   Reply
 300. simona

  sveiki norejau paklausti kiek cigareciu galima tureti rankiniam lagamine skrendant is kauno y airija.dekui