Ryanair bagažas

Registruojamas ryanair bagažas

Bagažas

Ryanair bagažas gali būti užsakomas kaip registruojamo bagažo vienas lagaminas iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vienas lagaminas iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu „apie“, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).

Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį  (užsakant po išpirkimo bagažo mokestis didesnis), bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio!
Registruojamą bagažą jau įsigytam skrydžiui taip pat galima užsisakyti ir telefonu, tačiau už aptarnavimą imami papildomi mokesčiai, bagažo užsakymas gan ženkliai išbrangsta.
Jau įsigytam bilietui bagažą užsisakyti galima ryanair.com puslapyje, pasirinkus „tvarkyti kelionę“.

Rankinis ryanair bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu. Ta pati taisyklė liečia ir duty free įsigytas prekes, jas taip pat reikia sutalpinti leistiname rankinio bagažo kiekyje.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.
Fotografija – vitofoto.lt

Ryanair bilietai pigiau

6 069 Responses to Ryanair bagažas

 1. karolukas says:

  laba, į Islandija kiek blokų cigarečių galima tureti bagaže? Ar gali buti baltarusiškos cigaretes?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   baltarusiškų cigarečių į Lietuvą galima įsivežti 1 bloką, tik pat galima ir išsivežti. Islandija leidžia įsivežti iki 1 bloko.

 2. Deimante says:

  sveiki,
  noreciau paklausti ar galima i lektuva pasiimti plastikini kruizery (riedlente)kartu su rankiniu bagazu ir ar praleis apsauga su riedlente rankose?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,
   rankinio bagažo leidžiami nemokamai 2 vienetai: 55cm x 40cm x 20cm ir 35cmx20cmx20cm, jeigu neviršijat leistinų išmatavimų, tuomet galite neštis.

 3. Akvilė says:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei mano rankinis bagažas yra minkštas ir per ilgį nelabai atitinka reikiamus matmenis, ar man reikės už jį mokėti. Jis toks kaip įprastas sportinis krepšys, kuris yra ilgas bet žemas.
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   jeigu tik šiek tiek ilgesnis ir susispaustas tilps į formą bagažo matavimui, tada gerai. Jeigu bus labai pilnas ir nesusispaus, tada nepraleis, reikės mokėti už jį kaip už registruojamą bagažą.

 4. Dovile says:

  Ar galima per dvi tases dėtis bagažą, jeigu netelpa i viena? Man draugas nupirko 15kg, bet i viena tase netelpa

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   jeigu bagažas registruojamas ir išpirktas 1 vnt., tai tiek ir turi būti, antras vienetas kainuotų papildomai.

 5. Asta says:

  sveiki, ar 4 cigarečių blokus galima vežtis rankiniame bagaže?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Asta,
   jeigu skrendate į D. Briitaniją ar kitą EU šalį, tuomet taip, bet jeigu tai Airija ar Norvegija, tuomet tik 1 blokas.

 6. lili says:

  Rankinio bagazo kaina jau buna įskaičiuota I kaina? Jei mano rankinio bagazo matmenys 55*40*20 kokio dydžio papildoma rankine galiu pasiimti su savimi?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   taip, rankinis bagažas įskaičiuotas į kainą, leidžiami 2 vienetai: 5cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35cmx20cmx20cm (svoris neribojamas).

 7. Dominykas says:

  Sveiki, ar nereikės mokėti už papildomą bagažą, jei noriu su savimi vežtis kuprinę ir atskirai nešiojamą kompiuterį dėkle?

 8. Rima says:

  Ar skrendant į Angliją su persėdimu Kopenhagoje, galiu veštis 4 blokus cigarečių?

 9. Mantas says:

  Ar galima vežtis varške bagaze?

 10. Ruta says:

  Sveiki,
  ar 3ju metu vaikui taip pat galioja ‘kudikiu’ taisykle ir galima tureti su savimi buteliuka su vandeniu? Ar su 500ml geriamojo vandens praeisim?
  Kitas klausimas, jei kudikiu vezimeliu gabenimas nekainuoja, ar kainuoja paspirtuko ar vaikisko balansinio dviratuko gabenimas (be ratuku), kurie realiai ir vietos maziau uzima? Dekui

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rūta,
   skysčio talpos neribojamos tik kūdikių gėrimams, mišiniams ir pan. vaikui atsigerti galėsite nupirkti jau praėję patikrą. Paspirtukas ir balansinis dviratis neįtrauktas į nemokamai gabenamų daiktų sąrašą, nemokamai vežtis neleis.

 11. edita says:

  Sveiki,
  Ar galima registruojamame bagaze veztis tapybai skirtus aliejinius dazus?

 12. Dalia says:

  Laba diena,
  skrendame i Kopenhaga,ar galima su savimi
  rankiniame bagaže turėti skėtį?

  Dalia

 13. Vytenis says:

  Sveiki,
  dėl registruoto bagažo matmenų, oficialiam Ryanair tinklalapyje neradau išmatavimų (kaip ankščiau) , surašyti tik svoriai 15 arba 20 kg. Ar matmenys vis dar yra registruotam bagažui ar tik svoris svarbus?

 14. Monika says:

  Sveiki , noriu paklausti ar mano lagaminas tinkamas rankiniam bagažui jo išmatavimai yra 55x37x20 tačiau ilgis 55cm yra be ratukų su ratukais gaunasi 59 cm. sakykit ar tinkamas lagaminas, ar reikia keisti ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Monika,
   reikia keisti, matmuo nurodytas galutinis su ratukais ir tikrai gali nepriimti lagamino į lėktuvą, tuomet tektų susimokėti 50 € už galimybę vežtis registruoto bagažo skyriuje.

 15. Guoda says:

  Laba diena,

  Ar galima į rankinį bagažą dėti naminius kumpius, lašinius, dešras, sūrius? Kaip turi būti supakuoti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Guoda,
   vežtis galima, o supakuokite taip, kad neskleistų kvapo, čia daugiau rekomendacija, jokių griežtų reikalavimų nėra.

 16. Miglė says:

  Sveiki,
  Ar vis dar galima vienam žmogui įsinešti du vienetus rankinio bagažo, pvz.: rinkinio bagažo lagaminėlį ir paprastą tašę?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Migle,
   taip, keleivis gali turėti 2 rankinio bagažo vienetus: 55x40x20 cm iki 10 kg. + 35x20x20 cm. (svoris neribojamas)

 17. Tomas says:

  Ar galima veztis vazonine gele?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Tomai,
   jeigu ji telpa į rankinį bagažą, galite vežtis, avikompanijos augalų pervežimo neroboja, tačiau reikėtų pasidomėti dėl tos šalies, į kurią vykstate, taisyklių, dažniausiai EU ribose augalų pervežimai neribojami, bet būna ir išimčių.

 18. ovidijus says:

  Sveiki ar galima vežtis rankiniame bagaže drona – kvadrokopteri (glimpse xl blh8170)

 19. Daina says:

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima iš šalies vežtis suvenyrinius šaukštelius, kartais jie būna įpakuoti plasmasinėse dėžutėse?

 20. Marius says:

  Sveiki ar būtina fotoaparatą su dėklu dėti į rankinio bagažo lagaminą, ar galiu jį neštis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, fotoaparato dėklo išmatavimai 20-20-15?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mariau,
   tinka abu variantai, tik jeigu foto aparatas bus kaip antras rankinio bagažo vienetas, daugiau nieko negalėsite pasiimti, tik lagaminą ir foto aparatą.

 21. Edita says:

  Sveiki, noriu veštis rankiniame bagaže receptinius vaistus, tačiau orginalų receptą pasiliko vaistinėje, man atidavė tik „atšviestą“ receptą. Ar tiks toks receptas?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita, taip, tiks, svarbiausia, kad vaistai būtų originaliuose įpakavimuose ir jeigu jie skysti, talpos neviršytų 100 ml.

 22. Juozas says:

  Sveiki ar galima netis metalo ieškiklį kaip rankini bagaza?

 23. Vaida says:

  Sveiki,
  jeigu 2 suaugę keliauja į Airiją su vienu registruotu bagažu ar galima bagaže vežtis 2 cigarečių blokus (po vieną kiekvienam iš suaugusių)?

 24. Povilas says:

  Sveiki, ar galiu vežtis skystį akių lešiams ? Buteliuko talpa 350ml, likę apie pusę – 175ml. Kitas klausimas, jeigu mano kuprinė yra didesnių išmatavimų nei 35x20x20, bet daiktų pridedu tiek, kad tilptų į išmatavimui skirtą formą, ar praeinu , ar reik keisti krepšį? Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Povilai,
   pati talpa negali viršyti 100 ml., persipilkite skystį į tokią talpą, kitaip turėsite palikti skystį patikroje, nepraleis. Jeigu krepšys susispaus iki reikiamų išmatavimų – tvarka, jis tinka.

 25. Jurgita says:

  Labas vakaras,
  noriu sužinoti, ar mano vienas bagažo vienetas tinkamų išmatavimų, o moteriška rankinė 28*40*10, ar galėsiu su ja praeiti. Ačiū..

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jurgita,
   jūsų rankinė neatitinka leistinų išmatavimų antram rankiniam bagažui, per didelė, rinkitės kitą. O pirmasis rankinio bagažo vienetas turi neviršyti 10 kg. svorio ir tiksliai atitikti šiuos išmatavimus:
   5cm x 40cm x 20cm

 26. lina says:

  Sveiki, ar iki metinuko 5 kg bagaze galima veztis buteliuka 125 ml su vandens ir cukraus sirpu, pirktine tyrele 190ml su plastikiniu vaikisku sauksteliu, pieno misinelio miltelius supakuoti jie buna aliuminio folijoje?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   kūdikio gėrimams ir maistui talpų apribojimai netaikomi, todėl galite vežtis.

 27. Kristina Intaite says:

  Laba diena. Iskilo dilema. Ar galima vezti saldyta mesa registruotame 20kg bagaze ir visas 20 kg vien saldytos mesos ? Aciu uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   gali vežtis, aviakompanijos neriboja, kitas klausimas kaip pažiūrės šalis, į kurią vykstate, bet šiaip EU ribose vežtis mėsą nedraudžiama.

   • Kristina Intaite says:

    Skrist is Lt Palangos aerouosto i London Stansted . Aciu jums labai !:) geros dienos

    • Zilvinas says:

     D. Britanija priklauso Europos sąjungai, todėl apribojimų produktų įvežimui iš Lietuvos, kuri taip pat priklauso EU, netaiko.

 28. Kornelija says:

  Laba diena. Ar iš registruoto bagažo svorio yra minusuojamas lagamino svoris? Ačiū:)

 29. Audronė says:

  Skrendu į Londoną, ar galima rankiniame bagaže vežti šimtalapį apie 1,5 kg

  • Zilvinas says:

   Sveiki Audrone,
   jūs galite turėti du rankinio bagažo vienetus, vienas iš jų gali būti šimtalapis, tik turite tilpti į leistinus išmatavimus:
   55cm x 40cm x 20cm arba 35cmx20cmx20cm

 30. rima says:

  Laba diena,
  norėjau paklausti, jei rankinio bagažo apačia-dugnas yra kietas ir išsikiša įleistas ratukas iki 22,5 cm, kiti išmatavimai 37×48 cm, ar tai jau sukels problemų?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rima,
   ne, tokia paklaida problemų neturėtų sukelti, nebent labai perpildytumėt lagaminą.

 31. Ieva says:

  Sveiki, ar galima prie nemokamo (iki 10kg) rankinio bagažo kartu imti ir moterišką mažą rankinę?

 32. Nežinia says:

  Sveiki,

  keletas klausimų dėl rankinio bagažo:

  1. Ar gali antras krepšys (maža moteriška rankinė) būti neužsegama?
  2. Ar galima į mažąją rankinę dėti fotoaparatą, jei ji neviršys leistinų išmatavimų? Ir ar gali fotoaparatas būti be dėklo?
  3. Ar galima būti užsidėjus diržą-piniginę (https://www.patinka.lt/preke/sammons-dirzas-pinigine-1), kuriame būtų asmeniniai daiktai, tokie kaip telefonas, raktai ir piniginė?
  4. Ar yra reikalavimai maišeliui skysčiams, ar tai gali būti ir paprastas užsegamas maišelis (tarkim kokie būna skirti šaldymui)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   1.taip;
   2.taip;
   3.taip, tai nebus traktuojama kaip rankinė;
   4.maišelius nemokamai galima pasiimti oro uoste prie patikros, nereikia iš anksto rūpintis. Jie turi būti 1 l. talpos užsegami.

 33. inga says:

  laba diena kiek is Gran Kanarios i Airija galima vezti cigareciu or alkoholiniu gerimu vienam zmogui ir at galima i rankini bagaza deti suvenyrus(puodelius vazas remelius magnetukus) aciu

 34. Danute says:

  Ar galima rankiniame bagaze veztis supakuota dovana- stalo irankiu komplekta (peiliai, sakutes, saukstai, sauksteliai)?

 35. Gitana says:

  Kiek tabako galima pasiimti su savimi skrendant i uk?

 36. Gitana says:

  Labas vakaras, norejau pasiteirauti, 2016 05 26 baigiasi mano paso galiojimas, ar galiu 2016 04 19 skristi i UK ? Savaitei laiko. Aciu

 37. Gintra says:

  Sveiki. Kiek tiksliai cigareciu bloku galima veztis i Airija? Atsakymuose radau skirtingus variantus: viename atsakyme 1 bloka, kitame 1 su puse.

 38. Laura says:

  Sveikia, ar registruotame bagaže galima didesniame lagamine vežtis mažesnį jei jis neviršija bagažo svorio?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laura,
   jeigu išsiperkate 1 registruojamo bagažo vienetą, jame galite vežtis kas jums reikalinga, svarbu, kad neviršytumėte leistino svorio ir gabaritų.

 39. Birute says:

  Sveiki.
  Skrisim su 18 mėn. vaiku. Norim pasiimti sportinį vežimėlį (ne skėtukas) ir automobilinę kėdutę. Sumokėjom ir už papildomą kūdikio įrangą 10e. Ar tilpsim i ryanair normatyvus? T.y. ar galima automobilibę kėdutę vežtis nemokamai, o vežimėlį vežtis kaip papildomą įrangą?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Birute,
   taip, skrendant su mažu vaiku galima turėti 2 vnt. nemokamo bagažo (pvz. automobilinė kėdutė + pilnai sudedamas vežimėlis), tai jeigu už paprastą vežimėlį susimokėjot, tai kėdutę galite ramiai vežtis nemokamai.

 40. Alina says:

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti jei skrendame su vaiku iki 2 m amziaus ir nesivezame jokios vaikui reikalingos irangos ar vietoj jos galime uzskaityti papildoma lagamina?

 41. Liudvikas says:

  Laba diena… Neužilgo skrisiu iš Kauno į Kopenhagą. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti 3-4 dėžutes konservuotų raudonųjų ikrų (po 95 g). Dėkoju už atsakymą. Liudvikas

 42. Justė says:

  sveiki,
  Ar galima į Airiją vežtis rankiniame bagaže vieną bloką cigarečių ir vieną pakelį 200g tabako?

  Ačiū

 43. Rasa says:

  Sveiki. Ar galima rankiniam bagaze veztis teleskopines siaurietisko ejimo lazdas?

 44. Milda says:

  Sveiki kiek galiu skraidintis cigareciu bloku is Lietuvos y Dublina Airijoje?

 45. Greta says:

  Sveiki, o jei lagamino išmatavimai 58×38×23 ir jis pakankamai kietas, nesusispaus manau. Yra didelė tikimybė, kad nepraleis? 🙂

  • Zilvinas says:

   Sveiki Greta,
   taip, jeigu netilps į matavimo formą, jo neleis vežtis kaip rankinio bagažo.

 46. Marius says:

  Sveiki, mano lagaminas plastikinis, išmatavimai 55-38-23 cm., ar tilps rankinio bagžo formoje? Kokių išmatavimų rankinę galima pasiimti su savimi i lėktuvo saloną?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mariau,
   leidžiami išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm, vieną parametrą jūsų lagaminas viršija ir nepasispaus – plastikas, gali paprašyti jį vežtis kaip registruojamą (už papildomą mokestį). Antrajam rankinio bagažo vienetui taikomi apribojimai: 35x20x20

 47. Aida says:

  Sveiki, fasuotus varškės sūrelius žinau, kad galima vežtis, bet ar galima rankiniame bagaže vežtis vytintą (džiovintą) žuvį, karšto rūkymo žuvį? Noriu su savimi taip pat ir savo naudojamus kvepalus pasiimti, tai jų talpa iki 100 ml turi būti? O plaukų putos iki 100 ml į saloną praleidžiamos? Ir, apskritai, iki 100 ml kiek kosmetikos galima turėti su savimi rankiniame bagaže, tame tarpe ir kremas, ir balzamas? Ir dar? Kur reikia ir kaip vežtis šakotį? Ar jis skaitomas kaip antrasis rankinio bagažo vienetas? Žirklutės manikiūrinės, pincetas? Į Ispaniją. Ačiū, lauksiu atsakymo.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aida,
   maistas nėra ribojimas, galite vežtis ir žuvį, ir mėsą ir pan.
   Visi skysčiai, vežami rankiniame bagaže, tame tarpe ir krempudros, lakai ir pan. turi būti talpose iki 100 ml. Visos talpos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį (jie nemokamai dalinami oro uoste prie patikros).
   Šakotis gali būti vežamas ir kaip antras rankinio bagažo vienetas, bet į išmatavimus griežtai žiūrimą, turi tilpti.
   Žirklės, pincetai ir pan. praleidžiami rankiniame bagaže, tik jeigu jų geležtės yra iki 6 cm.

 48. Jurate says:

  Sveiki ar galima i Didziaja Britanija cigaretes skraidinti rankiniam bagaže?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jūrate,
   taip, galima, leidžiama be apribojimų iki 4 blokų ir nesvarbu, kuriame bagaže.

 49. Angele says:

  Ar galima rankiniame bagaze veztis pnceta iki 6cm ilgio , metalinis , kalai nesmailus ?

 50. Viktorija says:

  Laba diena,Ar galima veztis rankiniame bagaze is Danijos i Lietuva kambarine gele be vazonelio,kurios ilgis apie 0,5metro.Ir koks butu tinkamiausias ipakavimas?

 51. lina says:

  Skrendu su vaiku is lt i skotija su iki metiniu vaiku su 20kg bagazu ar vaikui priklauso vezimelis ir rankinis bagazas.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   taip, vaikui priklauso nemokamai vežtis pilnai sudedamą vežimėlį ir atskirą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

 52. Jolanta says:

  Ar rankiniame bagaze galiu veztis tuscia buteli (specialia gertuve) gerti vandeniui (butu be vandens).

 53. Jolanta says:

  Ar galiu į Roma rankiniame bagaze gabentis (originalioje plastikineje pakuoteje, bet praplesta pakuote ) Herbalaifo misini (t.y. miltelio pavidalas; tai reikalinga mitybai).

 54. Angele says:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis porceliano puodelius į UK?

 55. Valdas says:

  Sveiki. Ar galiu registruotam bagaze vezti riedlente?

 56. Mindaugas says:

  sveiki,jeigu papildomai perku 15kg lagamina ar i salona vistiek galiu nestis 2 vienetus neregistruoto bagazo?

 57. Laura says:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei patektume tarp keleivių, laipinamų po 90, ar galėtume atsisakyti rankinį bagažą atiduodi į bagažo skyrių? Keliausime tik su rankiniu bagažu (mažo lagamino tipo), jo patalpinimas į bagažo skyrių bereikalingai sugaišintų mūsų laiką nusileidus… tuo pačiu norėjau paklausti, jei rankinis bagažas būtų pvz., didelė rankinė vienam žmogui ir kuprinė kitam, tikiuosi, šiuo atveju juos būtų galima neštis su savimi į kabiną (laipinant po 90) :)? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laura,
   atsisakyti negalėtumėte, nes tai daroma dėl svorio pasiskirstymo lėktuve. Mažos rankinės su asmeniniais daiktais atiduoti į bagažą tikrai nereikia.

 58. Sandra says:

  Ar galima rankineje veztis laikrodi ir kosmetines priemones?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sandra,
   taip, galima, tik jeigu vešitės pvz. kremą ar pan., jis turi būti talpoje iki 100 ml.

 59. Ritma says:

  Sveiki, skrendu Vilnius – Vokietija -tik rankinis bagažas , kiek cigarečių blokų galiu su savimi turėti?
  Ar rankinis bagažas 10kg? ir 5kg maža rankinė prie savęs?
  Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ritma,
   bagažo svorio apribojimus nurodėte teisingai, cigarečių galite turėti iki 4 blokų.

  • Gitana says:

   Laba diena, kiek bloku cigareciu galima veztis i uk. Aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Gitana,
    iki 4 blokų.

    • Povilas says:

     Informacija is mutines dep puslapio http://www.cust.lt

     Informuojame, kad kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Austrija, Airija, Danija, Italija, Kroatija, Slovėnija, Švedija ir Vokietija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos (taip pat iš Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos). Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių. (15 pakelių)

 60. Irena says:

  Prasau pasakyt,kiek galima veztis bloku cigareciu is Lietuvos i Airija

 61. Sandra says:

  Kaunas (KUN) – Londonas Stanstedas, ar rankiniame bagaze galima gabenti kumpi, lasinius?

 62. Ligita says:

  Ar galima rankoneme bagaze vestis rukytu desru?

 63. Zita says:

  Laba diena,
  ar galima į UK vežtis skintų gėlių puokštę? Ačiū

 64. Daiva says:

  Laba diena,
  Ar ribojamas maisto kiekis rankiniame bagaže? Noriu vežtis apie 6 kg rūkytų gaminių. Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   ne, aviakompanijos neriboja. Gali riboti šalis, į kurią vykstate, bet EU ribose tokių ribojimų praktiškai nėra.

 65. Edita says:

  Sveiki, ar kremus reikia reikia sudėti į maišelį, kaip skysčius? Ar galiu juos palikti rankiniame bagaže? Ir jeigu rankinaime bagaže turiu planšetę ar reikia prieš patikrą ją išimti ar tiesiog sudėti į dėžę kartu su rankine? Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita,
   kremai priskiriami prie skysčių, jeigu rankiniame bagaže, jie turi būti talpose iki 100 ml. ir juos reikia sudėti į maišelius. Planšetinį kompiuterį einant per patikrą reikia išimti ir sudėti su kitais daiktais į dėžę, tik tiek.

 66. Daiva says:

  Sveiki, skrendu pirmą kartą, kiek suprantu bagažo išmatavimai tikrinami su specialiomis dėžėmis. Norėčiau paklausti kas į tas dėžes deda bagažą, pats keleivis ar darbuotojas? Mano planuojama bagažo rankinė yra minkšta ir ji gana lengvai keičia kelis centimetrus, ir kokiais 3 cm pagal vieną išmatavimą netinka antrosios mažesnės rankinės dydis. Ar galima bagažą paspausti, ar tai yra priimtina?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   gali paprašyhti, kad jūs pati įdėtumėt bagažą į formą ir jeigu krepšys minkštas, tai visada galima jį paspausti.

 67. Laurita says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti varškę?

 68. Vilia says:

  Sveiki.noreciau paklaust,ar skrendant i Anglija galima vestis varskes ir saldytos mesos suvyniotos i folija?aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vilija,
   jeigu registruojamame bagaže, tada be jokių apribojimų, jeigu rankiniame – granulėta varškė gali būti traktuojama kaip skysti ir ribojama talpa iki 100 ml., paprasta varške problemų nesukels.

 69. Egle says:

  Labas vakaras, skrisiu Dublinas -Ryga su kudikiu, tai gaunasi taip kad turėsiu vėžimėli, vaiko taše, rankini bagaza, ir nedidele rankinio bagazo tase. Tai man labai sunku bus ilipti i lektuva su visais krepsiais ir dar kudikiu ant ranku. Ar galima rankini bagaza atiduoti kaip registruota?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   rankinį bagažą kaip registruotą galite atiduoti tik papildomai sumokėjusi registruojamo bagažo mokestį, nemokamai neišeis.

   • Egle says:

    O kudikio krepšys gali buti paliktas prie registruojamu? Nes vežimėli juk galima palikti

    • Zilvinas says:

     Sveiki Egle,
     vežimėlis gabenamas nemokamai ir atiduodamas prieš pat įlipant į lėktuvą, o papildoma įranga turi būti užsakoma atskirai ir gabenama kaip registruojamas bagažas, štai kas rašoma ryanair taisyklėse:

     Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Tačiau nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę. Papildomą kūdikio įrangą, pavyzdžiui, automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę galima vežti neįtraukiant į asmeninio registruojamo bagažo normą. Už internetu užsakytą kūdikio įrangą, neviršijančią 20 kg (automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ir kelioninę lovelę), imamas 10 £ / 10 € mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę; mokant oro uoste arba per „Ryanair“ skambučių centrą, taikomas didesnis – 20 £ / 20 € – mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įrangos svoris viršija 20 kg, už viršsvorį reikės mokėti pagal vienam viršsvorio kilogramui taikomą tarifą.

 70. Eglė says:

  Sveiki, ar galima i Norvegiją vežti plaukų kirpimo mašinėlę rankiniame bagaže? Ačiū

 71. Ieva says:

  Sveiki, niekada nesu skridusi lektuvu, ar daiktai lagamine/krepsyje turi buti kazkaip atskirai supakuoti?
  Kiek is viso galima tureti buteliuku po 100ml skysciams? Kur reikia isigyti tokius buteliukus ? ir jeigu namie perpilsiu kad ir sampuna ar kita kosmetine priemone i 100ml buteliuka be jokios pakuotes ar uzraso kas tai yra, ar nekils kazkokiu itarimu?
  Ar galima veztis vienkartini skustuva?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ieva,
   kažkaip ypatingai pakuoti daiktų nereikia.
   Talpų iki 100 ml. galima turėti tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį.
   Kosmetinių priemonių pilti į bevardes talpas nepatartina, tikrai gali būti tikrinama, kokia tų skysčių kilmė.

 72. Ieva says:

  Sveiki,

  Ar galima skrendant iš Romos į Vilnių, rankiniame bagaže gabentis šviežios žuvies, pirktos turguje?

 73. vilija says:

  sveiki,skrendu is Anglijos i Ispanija,ar galima vezti sakoti? Aciu…

 74. Asta says:

  Sveiki, norėjau paklausti ar 3 metų vaikui dar priklauso 2 nemokami vienetai vaiko įrangos t. y. sudedamas vaikiškas vežimėlis + automobilinė kėdutė, ar už antrą vienetą jau reikės mokėti €10 / £10 mokestį? Ir kada reikia nurodyti šiuos daiktus check-in metu (savaitę iki skrydžio) ar jau pačiame oro uoste?

 75. Eglė says:

  Sveiki,

  Mūsų rankinio bagažo dydis yra 45x31x21, ar gali kiti problemų ? 🙂

 76. Aiste says:

  Sveiki, norėjau paklaust ar nusipirkta alkoholį duty free už patikros, reikia sutalpinti į rankinį bagažą ar galima neštis maišelyje į lėktuvą?

 77. Brigita says:

  sveiki, noriu pasidometi ar kauno oro uoste prekiaujama sakociais? turiu omenyje (duty free) nes noretume nuvesti dovanu. dekoju.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Brigita,
   tokios informacijos neturiu, bet šakotį galima nusipirkti iš anksto ir turėti su savimi kaip salono bagažo vienetą.

 78. Aukse says:

  Sveiki, noriu suzinoti ar gali kilti nesklandumu rankiniame bagaze vezantis vitaminus milteliu pavidalu? (Tokius kuriuos tirpiname vandenyje)?

 79. Laima says:

  laba diena,

  Ar rankiniame bagaze galima tureti lagamina iki 10kg ir vadinamaja back pack? tai jau gaunasi kaip du bagazai manau 🙂 Aciu!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laima,
   tiek ir galima – 2 rankinio bagažo vienetus, tik antrasis neturi viršyti šių išmatavimų:
   35x20x20

   • Laima says:

    Aciu, supratau!

    Ir dar vienas greitas klausimelis, ar galima rankinio bagazo iki 10kg lagamineli atiduoti kartu su registruotu bagazu, kad nesinesti i lektuva? Vasara ta leido padaryti, bet ar yra oficiali taisykle kokia?

    • Zilvinas says:

     Yra tik tokia taisyklė – keleiviai, kurie laipinami nuo 90, rankinį bagažą atiduoda į bagažo skyrių.

 80. Asta says:

  Laba diena,
  Norime vykti į Airija iš Rygos, turime tik rankini bagažą, ar galima jame vežti rūkytų gaminių:dešros, lašinukų iki kokių 2 kg.
  Ačiū už sugaišta laiką atsakant i klausimą

 81. Juste says:

  Ar registruoto bagazo dydis toks pat 15 ir 20 kg?

 82. Juste says:

  Sveiki. kiek cigareciu galima veztis rankiniame bagaze? o kiek registruotame skrendant i ispanija su persedimu..?

 83. Julija says:

  labas rytas, norejau paklausti kiek galima vestis cigareciu bloku i Londona? Ir jei visas leistinas kiekis vestis bus sudetas i vieno zmogaus tase o vaziuosim dviese ar turi but sudeta atskirai? Aciu uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Julija,
   vienam keleiviui – 4 blokai, tai jeigu vešitės 8 blokus, turi būti sudėta atskirai, kiekvieno keleivio bagaže po 4.

 84. Gytis says:

  Ar galima tureti rankiniame bagaze paluku kirpimo masinele? ir ar galma ja ispakuota tureti ar dezuteje?

 85. Karolina says:

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaze vezti skysta veido pagrinda su dozatoriumi? Jo turis 50ml.

 86. Beatričė says:

  Labas vakaras,
  Vešiuosi 6 receptinių vaistų pakuotes (turėsiu ir receptą) iš Lietuvos.
  Ar jos būtinai visos turi būti savo pakuotėse? Tai užima daug vietos, tad gal galima paskirstyti ir sudėti vaistus į dvi-tris originalias pakuotes? (patys vaistai tose „metalinėse“ puslelėse ar kaip čia pavadinus, gal suprantat). 🙂

  • Zilvinas says:

   Sveiki Beatriče,
   jeigu vešitės registruojamame bagaže, tuomet galite bet kaip sudėti, o rankiniame turi būti neišpakuota, taip, kaip įsigijote.

 87. mindaugas says:

  labas kokie taikomi mokesciai gabenant maza suniuku…ir kaip jis gabenamas aciu

 88. Tadas says:

  Sveiki, ar galima vežtis į anglija daugiau nei 4 blokus cigarečių savo reikmėms jeigu išvyksti vieneriems metams ir ilgiau.

 89. Dovilė says:

  Sveiki, ar galima vežtis vaistus, originaliose pakuotėse, į Daniją ir ar yra apribojimas ? Geriau juos sudėti į rankinį ar registruotą bagažą?

 90. Arturas says:

  Sveiki.Noriu pasiteirauti apie zvejybos kabliuku ar sistemeliu gabenima i AIRIJA.Supakuoti originaliose pakuotese ir rankiniame bagaze.Ar nebus problemu?

 91. Reda says:

  Sveiki, o skrendant dviese (pilnamečiam ir nepilnamečiam asmenims) iš Lietuvos į Airiją, ar galima įsidėti 2 blokus cigarečių (vieną – pilnamečio asmens, kitą – nepilnamečio rankiniam bagaže)?

 92. Inesa says:

  Sveiki, ar galima vežtis kompiuterį kitame dėkle nei rankinis mažas bagažas ? ar jį būtina talpinti i rankinį bagažą?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Inesa,
   rankinio bagažo galite turėti 2 vnt., vienas iš jų gali būtų kompiuteris, arba kompiuterį galite įsidėti į didesnįjį rankinį bagažą, jeigu neviršysit leistino svorio ir išmatavimų.

   • Džiuljeta says:

    Skaičiau jūsų atsakymą, kad rankinio bagažo galite turėti 2 vnt., vienas iš jų gali būtų kompiuteris. Mano kompiuterio matmenys šiek tiek didesni, nei nurodyti mažojo rankinio bagažo. Ar neturėsiu dėl to problemų?

 93. lina says:

  sveiki, skrendame is rygos i londona ar galima rankiniame bagaze veztis tableciu nuo skrandzio, purskamu vaistuku nuo slogos ar praeisime patikra?aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   purškiamų vaistų galite turėti tik talpoje iki 100 ml., o tabletės originaliuose įpakavimuose leidžiamos.

   • Edita says:

    vežantis maisto papildus ar yra reikalingas pirkimo čekis? Ir ar tarkim yra limitas papildams (kalcis, magnis), kiek buteliuku ar buteliukų dydis, nes norisi veštis ilgesniam laikui

    • Zilvinas says:

     Sveiki Edita,
     čekio nereikia ir kiekis neribojamas, jeigu tai ne skysti papildai.

     • Ži says:

      Sveiki, o jeigu vaistai yra nuo pilvo pūtimo, galvos skausmo, tai jie negali būti tiesiog lapelis, turi būti su visa dėžute?
      Ir jei taip, ar ji gali būti atidaryta ar pakuotė turi būti nepažeista?

     • Zilvinas says:

      Svceiki,
      gali būti ir lapelis, bet negali būti palaidos tabletės.

 94. Laura says:

  Sveiki, norėjau paklausti ar galimą į Airiją vežti 4 blokus cigarečių (rankiniame bagaže)?

 95. Rasa says:

  Sveiki, ar galima vezti staliaus irankius lagamine i D.Britanija? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   jeigu vežatės registruojamame bagaže, tuomet taip, jeigu rankiniame – ne, nes tarp įrankių tikrai yra tokių, kuriais galima pjauti ar pan.

   • Egidijua says:

    Ar galima lektuvu skraidint 8 blokus cigareciu,jei skrenda vienas suauges ir vienas vaikas 11metu

    • Zilvinas says:

     Sveiki,
     jeigu skrendate į D. Britaniją, tai vienas pilnametis keleivis gali turi iki 4 blokų, jeigu bus daugiau, tiesiog reikės įrodyti – paaiškinti, kad tai sau, o ne pardavimui. Vaikams turėti su savimi cigarečių neleidžiama.

 96. rokas says:

  taip pat domina ,kiek daugiausia galima veztis cigareciu bloku?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rokai,
   cigarečių kiekius riboja ne aviakompanijos, o šalys, į kurias vykstate, pvz. į D.Britaniją – 4 bl., į Norvegiją – 1bl.

 97. rokas says:

  sveki,ar galiu veztis papildus?Pvz kreatina,ten yra milteliai,ir dar yra visokie vitaminai,kapsules?

 98. Violeta says:

  Sveiki, ar galima įsigijus vaikišką papildomą bagažą 15 kg (jam yra taikoma 50% nuolaida, natūralu, jog norime sutaupyti) jame gabentis alkoholį, ar nekils dėl to problemų?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Violeta,
   alkoholį savo bagaže gali turėti tik pilnamečiai asmenys, nors realiai niekas netikrins, vaikiškas tai bagažas, ar suaugusio.

 99. Deividas says:

  Ar gali nepilnametis asmuo , turintis tik 16m. vežti 4 blokus cigarečių į D.Britaniją?

 100. rita says:

  Labas rytas.Ar galiu ryanair rankiniame bagaze veztis virtuves plautuvei skirta krana.

 101. Irina says:

  Sveiki!Norejau paklausti!Ar man leis pravezti is Lietuvos i Airija rankiniam bagaze 400gr.lasisiniu ikru?

 102. Danute says:

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis glaistytus varškes sūrelius sveriamus be popieriukų, plastmasinėje permatomoje dėžutėje, ir bengališkas ugneles?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Danute,
   taip, sūrelius vežtis galite, o bengališkos ugnys gali būti ir nepraleistos, jos aštriais galais.

 103. algis says:

  sveiki ar galima vestis tusinuka rankiniam bagazui,jis kaip dovanu ir ganetinai branngus nesinoretu kad atimtu ,dekui uz atsakyma

 104. Aldona says:

  Sveiki,
  ar galima į Londoną rankiniame bagaže vežtis 4 metalines dėžutes po 95 gr. lašišinių ikrų. Dėkoju.

 105. Kestas says:

  Sveiki. Norejau suzinot koks nemokamas krepsys galimas i lektuva pasiimt. Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kestai,

   į lėktuvą galima neštis 2 vnt. rankino bagažo:
   1. 55cm x 40cm x 20cm – iki 10kg.
   2. 35x20x20 – svoris neribojamas.

   • Kestas says:

    Aciu uz atsakyma

   • Eduardas says:

    Sveiki, klausimas dėl antrojo smulkaus bagažo, rašoma:
    2. 35x20x20 – svoris neribojamas.
    O paprastai gi būna panašaus nurodyto tūrio, bet kitokių išmatavmų , gal 33*22*16 ar rankinukas – jis gi ne „kūbikas“, kaip tai traktuojama kasdienėje praktikoje?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Eduardai,
     jeigu rankinė minkšta, tuomet paspaudus tikrai tilps į reikiamus išmatavimu.

 106. Laima says:

  Labas vakaras. Norėčiau sužinoti ar galima vežtis rankiniame bagaže šaldytą žuvį?

 107. Asta says:

  Laba diena, ar galima vietoje dviejų registruoto bagažo vienetų po 15 kg vežtis vieną lagaminą iki 30 kg?

 108. Beatričė says:

  Laba diena, turiu tik rankini bagaža kuris keliaus su manimi į lėktuva. Ar galima neštis alkoholio? Jis būtų įpakuotas dėžutėje tačiau viskas matytusi kad ten alkoholis. 2 dėžutės ir ten kiekvienoje apie 100 ml buteliukai.

 109. Loreta says:

  Sveiki, ar galiu Raynair rankiniame bagaze veztis vaikiskus misinukus Holle ,5 pakuotes po 300 gr?

 110. Aurelija says:

  Laba diena,vasario menesi skrendame su kudikiu i Lietuva. Norejau paklausti apie kudikio krepsi ar galima tureti ji daug platesni,bet nevirsyti 5 kilogramu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurelija,
   ryanair taisyklėse nėra dydžių apribojimų, tik svorio, todėl krepšys tiesiog turi būti iki 5 kg.svorio.

   • Aurelija says:

    aisku,o kaip del vezimelio ir masinines kudikio kedutes?iki kokio svorio galima gabenti nemokamai?

    • Zilvinas says:

     Vežimėlį (pilnai sudedamą) + automobilinę kėdutę galima vežtis nemokamai, jų svoris neribojamas.

     • Aurelija says:

      O Ryanair puslapyje rasoma kad negali virsyti 2okg. Aciu uz atsakymus.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Aurelilja,
      aš tokios informacijos nesu matęs, bet jeigu tai radote ryanair puslapyje, būtų visiems naudinga, jeigu pasidalintumėte nuoroda.

 111. Gedvidas says:

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar galiu veztis alkoholio rankineje taseje , kuria priduosiu kaip bagaza [ten pat kur priduodamai lagaminai] . ir y lektuva jos nesinesiu ? Ir koks kiekis yra galimas vienam asmeniui ?

  • Zilvinas says:

   Sveeiki Gedvidai,
   jeigu alkoholis registruojamame bagaže, tuomet jo kiekių aviakompanija neriboja. Riboti gali valstybė, į kurią skrendate, bet kiekiai leidžiami gan dideli, pvz. EU ribose stipraus alkoholio galima vežtis iki 10 l.

 112. Laima says:

  ačiū, pasiskaičiau atsakymus į daugelį klausimų ir supratau, kad lėktuvo salone rankiniame bagaže galima vežtis įvairius maisto produktus – sviestą, sūrį, varškės sūrį, lašinius, dešrą, kumpį, duoną, saldainius, džiovintus baravykus. Noriu pasitikslinti ar tikrai gerai supratau ir visus šiuos produktus (jei kažką iš minėtų sugalvočiau skrisdama šventėms įsidėti) galima vežtis lėktuvo salone skrendant į Norvegiją? Ir dar noriu žinoti,ar galiu vežtis salone savo gamybos mėsos vyniotinių ir varškės sūrio? Labai ačiū už atsakymą.

 113. Ernestas says:

  Laba diena, turiu klausima. Ar skrendant is Anglijos galima gabentis 2000 svaru grynais kiseneje i lietuva?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ernestai,
   EU ribose nedeklaruojant galima vežtis iki 10 000 €, jeigu turėtumėt daugiau, reikėtų deklaruoti.

 114. Viktorija says:

  sveiki..norejau paklausti koks bagazas priklauso 8men kudikiui?ir ar galima jame vezti skyscius?vezimelis negali buti dvieju daliu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viktorija,
   vežimėlis gali būti tik 1 dalies, pilnai susilankstomas. Kūdikiui galima turėti papildomai 1 vnt. rankinio bagažo iki 5 kg., o skysčiai gali būti talpose virš 100 ml., vaikams daroma išimtis.

   • Viktorija says:

    nesenai klausiau draugu kurie skridi is anglijos i lietuva su ryanair ir sake vezesi kudikio vezimeli is dvieju daliu ir plius masinine kedute..ar taip galima nes musu vezimelis dvieju daliu ratai ir sedimoji dalis

    • Zilvinas says:

     Sveiki Viktorija,
     jeigu jų patirtis sako, kad galima, tai tikriausiai praleis, bet pagal taisykles – vienos dalies pilnai sudedamas.

 115. Gaile says:

  Sveiki. Noriu paklausti,kiek bloku cigareciu galima veztis i Vokietija?

 116. Skaistė says:

  labas vakaras, norėjau paklausti, oro uoste nupirktas alkoholis turi tilpti i rankinį bagažą, ar galima neštis maišelyje?:)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Skaiste,
   viskas, ką turėsite su savimi, turi tilpti į 2 vnt. lestino bagažo, nieko neleis turėti papildomai.

 117. Egidijus says:

  Laba, ar galima kaip rankinį bagažą arba kaip antra daikta neštis supakuotą skraidyklę (droną „tarantula X6“). Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egidijau,
   galima, jeigu nėra aštrių ar smailių detalių, kurias galima panaudoti kaip ginklą ir jeigu telpa į leistinus išmatavimus.

 118. gintare says:

  Sveiki, norint pasiimti snieglentę, jos batus ir šalmą, kurią įrangą reikia rinktis? ar „sporto įranga“, ar Slidės“, ar „didelė sporto įranga“? tris kartus skambinau ir tris kartus gavau skirtingus atsakymus.

 119. Laima says:

  Mano rankinio bagazo dydis su ratukais ir rankena.- 57 cm ilgis.ar galima vežtis i Airija

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laima,
   rankinio bagažo išmatavimai turi būti jokiu būdu ne didesni negu:
   55cm x 40cm x 20cm

 120. Vytautas says:

  Laba diena, skrendame su žmona į Airija. Turime po lagaminą rankinio bagažo, žmona turi rankinę kaip antrą rankinio bagažo vienetą. Ar galiu aš kaip antrą vienetą rankinio bagažo gabentis loptopą specialioje kompiuterio rankinėje? Jei taip, ar neiškils problemų jei kompiuterio rankinė labai nedaug viršys išmatavimų reikalavimus? Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vytautai,
   kaip antrą vienetą galite turėti nešiojamą kompiuterį, bet išmatavimų viršyti negalima, nepriims į lėktuvą ir reikės vežtis kažkurią tašę kaip registruojamą bagažą už papildomą mokestį.

 121. lina says:

  Laba diena. Noriu paklausti ar galima veštis kvepalu is anglijos i lietuva ir koki kieki? Aciu uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   jeigu pirksite duty free, tada galima be apribojimų, jeigu vešitės kitur pirktus, tuomet per patikrą rankiniame bagaže negalėsite prasinešti talpų, virš 100 ml., registruojamame bagaže kiekis neribojamas.

 122. Inga says:

  Sveiki..ar galima rankiniame bagaze veztis stiklinius puodelius?
  Skrydis i Londona.
  Ačiū.

 123. Anastasija says:

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaze vezti valerjono tableciu? Jos supakuotos buteliuke labai jau paprastai uzkimstos vata ir paprastu kamsteliu (tokias vaistineje dave) ir tik Lietuviskai viskas parasyta. Ir ar kudykio rankiniame bagaze galiu vezti 3 pakelius sauso misinuko po 350g. ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Anastasija,
   jeigu nepažeisti originalūs įpakavimai, visą tai galite ramiai vežtis.

 124. aine says:

  sveki,norejau paklaust ar i danija galima ivezt rukytu mesos gaminiu

 125. aurimas says:

  sveiki,ar registruojamas bagazas butinai turi buti lagaminas,ar tai gali buti ir sportinis krepsys telpantys i ismatavimus

 126. Rokas says:

  Laba diena,

  ar į Izraelį galima rankiniame bagaže vežti maistą? pvz. lašinius, duoną, dešras? Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rokai,
   maistą (iki 3 kg.) įvežti galima, tik negalima turėti žalios mėsos, todėl manau sūdyti lašiniai ar vytintos dešros gali sukelti problemų.

 127. aurimas says:

  sveiki,skrendam i danija ir draugam noretume nuvezti paveiksla,kuris yra susuktas i kartonini vamzdi kurio skersmuo yra 8cm.o ilgis65cm.ar leis isinesti i lektuvo salona,ar cia jau reikalingas registruotas bagazas.ir kiek galima cigareciu skraidint 1 zmogui.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurimai,
   į saloną galima neštis tik 2 rankinio bagažo vienetus, vienas – 55cm x 40cm x 20cm, kitas – 35x20x20. Jeigu yra kažkas papildomo ir netelpa į tokių išmatavimų bagažą, tuomet jau reikia atiduoti į registruojamą (leidžiami lagamino išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)).
   Į Daniją galima vežtis iki 4 blokų cigarečių.

 128. Arnas says:

  Sveiki,ar galima butu veztis rankiniame bagaze namini medu stiklainyje?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Arnai,
   medus priskiriamas skysčiams ir leidžiama turėti tik talpas iki 100 ml., yra komentarų, kad susicukravusį medų leidžia pravežti ir didesnėse talpose, tačiau tai nėra taisyklė.

 129. Roberta says:

  Sveiki, ar galime rankiniame bagaže vežti plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą?

 130. Migle says:

  Sveiki,noriu paklausti,skrisim su vaiku i anglija,as vesiu 4 blokus cigareciu,ar vaiko bagaze gali but dar bent 1 blokas?

 131. giedre says:

  sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kompaktiniu disku cd prirasytu muzikos

 132. gerda says:

  nusipirkom bilietą su registruotu 15 kg bagažu. ar bus dar galima į lėktuvą pasiimti ir nemokamą rankinį iki 10 kg bagažą?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gerda,
   taip, papildomai į lėktuvą bet kokiu atveju galima pasiimti 1 vnt.iki 10 kg. ir 1 vnt. be svorio apribojimų, bet su gabaritų apribojimu: 35x20x20

 133. Greta says:

  Laba, ar galima rankianiam bagaze veztis sampano taures?

 134. kristina says:

  laba diena norejau paklausti skrisiu su vaiku kuriam jau virs dveju metuku koks rankinis bagazas jam priklauso ir ar vezimukas bus pergabentas nemokamai.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   vaikui vežimą galima vežtis nemokamai, o rankinis bagažas jau priklauso toks pats, kaip ir suaugusiam – 1vnt.- 10 kg.+ antras vienetas be svorio apribojimų, bet gabaritai turi neviršyti 35x20x20

 135. Santa says:

  Sveiki, vykstant į Londoną galima tiek registruotam bagaže vežtis 4blokus cigarečių tiek rankiniam? Ar per abu 4 blokai?

 136. as says:

  Labadiena.ar galima I rankini bagaza skraidintis spalvotus piestukus vaikui?kartu skris ir vaikas?

 137. Eglė says:

  Sveiki, ar tiesa, kad kompiuterį galima vežtis kaip antrąjį vienetą specialiame kompiuterio krepšyje jeigu jo dydis truputį viršija 35x20x20 ? ir kiek pakuočių skirtingų vaistų galima skraidintis, jeigu jie nėra receptiniai (peršalimui, skrandžiui ir pan.)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   vaistus savo reikmėms galite vežtis be apribojimų, svarbu jie būtų originaliose pakuotėse.
   Antrą rankinio bagažo vienetą galima neštis į lėktuvą, tik jeigu jis neviršija leistinų išmatavimų: 35x20x20 (į tai griežtai žiūrima).

 138. Milda says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti dėl registruoto bagažo. nusipirkau ryanair bilietus, renkantis bagaza buvo galima pasirinkti „15+20kg“, tokį ir nusipirkau. ar galiu turėti vieną lagaminą, kurio bendras svoris 35kg, ar du lagaminus 15 ir 20kg?

 139. lina says:

  sveiki, koks yra leistinas kiekis cigareciu rankiniame bagaze.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   cigarečių pervežimo aviakompanijos neriboja, tai priklauso nuo šalies į kurią vykstate, pvz. D. Britanija leidžia laisvai įsivežti 4 blokus, nesvarbu kuriame bagaže.

 140. ieva says:

  Sveiki, turiu kvailą klausimą, bet taip būtų protingiau 😀 turiu nusipirkus 15kg bagažą, ar galiu į jį sudėti rankinį bagažą, kad bendras svoris būtų 25kg, kad nereikėtų man jo nešiotis? 😀

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ieva,
   ne, taip negalima, ryanair svoris yra labai griežtai ribojamas, registruotas bagažas negali viršyti 10 kg.

 141. Dzesika says:

  Labas vakaras, girdejau, kad jai zmogui buna temperatura jo nepraleidzia pro vartus. Tikrai nepraleidzia?

 142. Edvinas says:

  Sveiki,

  Noreciau apskust Rynair, kad is rankinuo bagazo dingsta pastoviai cigaretes. Skrendant is kauno i osla buvo istrauktas supakuotas blogas cigareciu. ar negeda darbuotojams?Jau ne pirmas kartas kai girdim kad dingsta tai pakelis tai du..

 143. ingrida says:

  Sveiki, o kur isigyti tuos specialius maiselius skysciams/kosmetikai?Oro uoste paciame?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ingrida,
   jų nereikia įsigyti, tiesiog einant per patikrą jie būna sudėti, pasiimat tiek, kiek reikia.

 144. Igoris says:

  Labas vakaras. skrendant su kudikiu i ka reikia supakuoti vezima?

 145. Gabrielė says:

  Dar vienas klausimas: perkant bilietą, prieš vardą, pavardę buvo lietuviški pasirinkimai tik P., P. ir P., kaip suprantu – ponas, ponia, panelė. Bet nežinant kuris yra kuris, pasirinkau bet kurį ir man norint užsiregistruoti, angliškai matau, kad esu Mr., kaip vyras. Čia nieko tokio?

 146. Gabrielė says:

  Sveiki, sakykit, ar rankinio bagažo matmenys identiškai turi atitikti reikalavimus? Ten aukštis 55cm, ilgis 40cm, gylis 20cm? O jeigu mano tašės ilgis 55, aukštis 30, gylis ~24cm, tašė minkšta sportinė, tie 4cm neįtilps į rėmus? Ir ar jokio skirtumo, ar tašė eina į aukštį, ar į ilgį? Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   jeigu minkšta, tai dėl tokiu paklaidų neverta jaudintis, paspausit ir tilps į matavimo formą.

 147. Julija says:

  Labas vakaras, planuojame skrydi su jusu kompanija ir domina ar i ta iki 10kg. bagaza galima deti vesti alkoholi ir tabaka? bankiniam bagaze to negali buti? skrisime pirma karta tai norime zinoti kad paskui nebutu nesklandumu.
  aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Julija,
   galima į rankinį bagažą dėti ir alkoholį, ir tabaką, tačiau jeigu alkoholis pirktas ne oro uoste, jo talpa negali viršyti 100 ml., nepraleis apsauga, didesnį kiekį galima vežtis tik įsigijus duty free.

 148. Ingrida says:

  Laba diena. Skrendu rytoj is Oslo Rygge i Kauna. Ar galiu gabenti 2 nesiojamus kompiuterius rankiniame bagaze? Viena reikia remontuoti, kita instaliuoti. Aciu.

 149. Igoris says:

  Lopsio negalima. t.y gulimo, sedima galima. supratau. Aciu

 150. Igoris says:

  Laba diena. Keliaujame su kudikiu i Ispanija. Vieta vaikui nupirkta (5 men kudikiui )
  Noreciau dar karta suzinori ar galiu nestis automobiline kedute i lektuvo salona? Ir noriu gabetis vezimely ( lopsys + ratai ) galima gabenti? Bus nemokamai ar reikes primoketi jaigu svoris virsys 20kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Igori,
   kėdutės į saloną neštis negalima, o nemokamai galima gabenti tik pilnai sudedamą vežimėlį, taip vadinamą „skėtuką“.

 151. vitalija says:

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima vezti medu ir sviesta? Kudikio 5 kg rankinei yra kokie reikalavimai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   sviestą – taip, medus tik talpoje iki 100 ml. Kūdikio rankinei kažkokių ypatingų reikalavimų nėra.

 152. Mantas says:

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis 0,7 degtines buteli?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mantai,
   tik jeigu pirktas duty free, kitaip apsauga nepraleis (per patikrą galima neštis tik talpas iki 100 ml.)

 153. rimgaile says:

  laba diena, as skirisu is Belgijos i Lietuva su Ryanair companija. Ar galiu vezti maza citrinos medeli vazone rankiniame bagaze?

 154. Stasele says:

  Laba diena, skrendu pirma karta. Ar galima rankiniam bagaze veztis vaistus: ibuproma, purskala nuo slogos, pastiles nuo gerkles skausmo? Nimesil 30 pakuociu, asmeniniam naudojimui? siek tiek maisto produktu: mesytes rukytos ir surio? viska noriu talpinti i kuprine. skrendu i Vokietija.
  Aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   vistus vežtis galima, bet tik originaliuose įpakavimuose, o purškalas tik talpoje iki 100 ml. Jeigu kažkurio vaisto didesnis kiekis, reikėtų turėti receptą (išverstą). Maistas neribojamas.

 155. Deimante says:

  o tie maiseliai yra mokami?

 156. Deimante says:

  o nesiojama kompiuteri kaip galima veztis?

 157. Deimante says:

  ir ar galima savo ir kudikio daiktus deti i viena tase? tarkim gautusi virs 10kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,
   ne, negalimam, suaugusio 1 vnt. iki 10 kg. + mažų gabaritų tašė be svorio apribojimų, kūdikiui – atskira tašė iki 5 kg.

 158. Deimante says:

  o galima pradaryta pakeli misinuko veztis?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,
   teoriškai galima, o praktiškai gali tikrinti, kas per mišinys, ar legalus.

   • Deimante says:

    jis yra dezutej originalioj tik tiek kad pradarytas. o kaipkosmetika pakuot? tarkim tusa?

    • Zilvinas says:

     tušo nereikia pakuoti atskirai, tiesiog sudėsite eidama per patikrą į plastikinį maišelį (gausite oro uoste).

 159. Ausra says:

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze skraidintis 5 vnt žvakių?

 160. Alma says:

  Dar norėjau pasiteirauti,ar galime vežtis balto varškės sūrio

 161. Alma says:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei rankinio bagažo svoris 10,6 , ar nereikės primokėti?

 162. audrone says:

  Laba diena norejau jusu paklausti mano sese skrenda i Anglija i Dzersio sala visiems metams nusipirko vaistu nuo kraujospudzio metams nes grys tik po metu ar galima veztis rankiniame bagaze ar issimti kokius israsus is poliklinikos kad sie vaistai jai butini ir noretu lasinuku nusivezti ar galima pasiimti su savim i rankini bagaza .Pagarbiai Audrone

  • Zilvinas says:

   Sveiki Audrone,
   maisto produktus vežtis galima, o vaistams geriau turėti anglišką raštą iš medikų, kad jie būtini, nes kiekis kaip suprantu bus nemažas, todėl gali sukelti klausimų, ar tikrai savo reikmėms vežasi.

 163. Deimante says:

  gavau del vezimelio toki parasyma: Vienas pilnai sulankstomas vaikiškas vežimėlis / dvigubas vaikiškas vežimėlis / 
  tai galima veztis ratus ir lopsi?

 164. Alma says:

  Sveiki,norėjau paklausiti, ar galima rankiniame bagaže vežti lašinius, kumpį, rūkytą dešrą?

 165. Evaldas Avis says:

  ar galima rankiniame bagaže vežti stiklinį birių produktų indą su arbatžolėmis?

 166. Justas says:

  Ar galima is Norvegijos i Lietuva skraidintis maisto papildus skirtus sportui ,viena dezute milteliai ,o kita tabletes?

 167. Ilona says:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaže vežtis specialioje vaistų dėžutėje susidėjusi kiekvienai dienai skirtus vaistus – po 7-9 tabletes kiekvienai dienai (kelionės trukmei)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ilona,
   jeigu tabletės bus ne įpakavimuose, tai tikrai sukels problemų, palaidų jų vežtis nerekomenduojama, nes neaišku, kas tai yra.

 168. Arvydas says:

  Laba diena. Jau uzsiregistravau i skrydi internetu. Noriu prideti papildomai registruojama bagazo vieneta iki 15 kg. prie uzsakymo. Kaip man tai padaryti ir kiek tai kainuotu?

 169. Jolita says:

  Laba diena. noriu paklausti apie rankinio bagazo ismatavimus, Jei tai ne 20cm , o 23cm – ar gali kilti problemu? Lagamino pavirsius kietesnis.
  Aciu uz ats.

 170. daiva says:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze gabenti saldyta zalia mesa ir virtus saldytus grybus.?

 171. Jolanta says:

  Sveiki, skrisiu tik su rankiniu bagažu į Angliją. Ar galima vežtis joje prezervatyvus, jei taip, tai kiek? 🙂 ar nėra ribojama?

 172. Deimante says:

  o sakykit ar i anglija tinka kudikiui asmens tapatybes kortele?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,

   vykstant į Jungtinę Karalystę LR piliečiams tinkamas kelionės dokumentas yra ir asmens tapatybės kortelė, ir pasas, kas jums patogiau, keleivio amžius šiuo atveju jokios reikšmės neturi.

 173. Deimante says:

  labas vakaras, norejau paklausti ar galima gabentis kudikio automobiline kedute ir tik sulankstomus vezimelio ratus ant kurio dedasi auto kedute?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *