Ryanair bagažas

 

Registruojamas bagažas

Bagažas

Skrendant su aviakompanija Ryanair galima vežtis registruojamo bagažo vieną lagaminą iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vieną lagaminą iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu „apie“, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).
Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį, bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio! Tai galima padaryti čia

Rankinis bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.

Ryanair bilietus galima užsakyti  čia:

5 769 Responses to Ryanair bagažas

 1. Vytautas says:

  Laba diena, skrendame su žmona į Airija. Turime po lagaminą rankinio bagažo, žmona turi rankinę kaip antrą rankinio bagažo vienetą. Ar galiu aš kaip antrą vienetą rankinio bagažo gabentis loptopą specialioje kompiuterio rankinėje? Jei taip, ar neiškils problemų jei kompiuterio rankinė labai nedaug viršys išmatavimų reikalavimus? Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vytautai,
   kaip antrą vienetą galite turėti nešiojamą kompiuterį, bet išmatavimų viršyti negalima, nepriims į lėktuvą ir reikės vežtis kažkurią tašę kaip registruojamą bagažą už papildomą mokestį.

 2. lina says:

  Laba diena. Noriu paklausti ar galima veštis kvepalu is anglijos i lietuva ir koki kieki? Aciu uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   jeigu pirksite duty free, tada galima be apribojimų, jeigu vešitės kitur pirktus, tuomet per patikrą rankiniame bagaže negalėsite prasinešti talpų, virš 100 ml., registruojamame bagaže kiekis neribojamas.

 3. Inga says:

  Sveiki..ar galima rankiniame bagaze veztis stiklinius puodelius?
  Skrydis i Londona.
  Ačiū.

 4. Anastasija says:

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaze vezti valerjono tableciu? Jos supakuotos buteliuke labai jau paprastai uzkimstos vata ir paprastu kamsteliu (tokias vaistineje dave) ir tik Lietuviskai viskas parasyta. Ir ar kudykio rankiniame bagaze galiu vezti 3 pakelius sauso misinuko po 350g. ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Anastasija,
   jeigu nepažeisti originalūs įpakavimai, visą tai galite ramiai vežtis.

 5. aine says:

  sveki,norejau paklaust ar i danija galima ivezt rukytu mesos gaminiu

 6. aurimas says:

  sveiki,ar registruojamas bagazas butinai turi buti lagaminas,ar tai gali buti ir sportinis krepsys telpantys i ismatavimus

 7. Rokas says:

  Laba diena,

  ar į Izraelį galima rankiniame bagaže vežti maistą? pvz. lašinius, duoną, dešras? Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rokai,
   maistą (iki 3 kg.) įvežti galima, tik negalima turėti žalios mėsos, todėl manau sūdyti lašiniai ar vytintos dešros gali sukelti problemų.

 8. aurimas says:

  sveiki,skrendam i danija ir draugam noretume nuvezti paveiksla,kuris yra susuktas i kartonini vamzdi kurio skersmuo yra 8cm.o ilgis65cm.ar leis isinesti i lektuvo salona,ar cia jau reikalingas registruotas bagazas.ir kiek galima cigareciu skraidint 1 zmogui.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurimai,
   į saloną galima neštis tik 2 rankinio bagažo vienetus, vienas – 55cm x 40cm x 20cm, kitas – 35x20x20. Jeigu yra kažkas papildomo ir netelpa į tokių išmatavimų bagažą, tuomet jau reikia atiduoti į registruojamą (leidžiami lagamino išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)).
   Į Daniją galima vežtis iki 4 blokų cigarečių.

 9. Arnas says:

  Sveiki,ar galima butu veztis rankiniame bagaze namini medu stiklainyje?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Arnai,
   medus priskiriamas skysčiams ir leidžiama turėti tik talpas iki 100 ml., yra komentarų, kad susicukravusį medų leidžia pravežti ir didesnėse talpose, tačiau tai nėra taisyklė.

 10. Roberta says:

  Sveiki, ar galime rankiniame bagaže vežti plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą?

 11. Migle says:

  Sveiki,noriu paklausti,skrisim su vaiku i anglija,as vesiu 4 blokus cigareciu,ar vaiko bagaze gali but dar bent 1 blokas?

 12. giedre says:

  sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kompaktiniu disku cd prirasytu muzikos

 13. gerda says:

  nusipirkom bilietą su registruotu 15 kg bagažu. ar bus dar galima į lėktuvą pasiimti ir nemokamą rankinį iki 10 kg bagažą?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gerda,
   taip, papildomai į lėktuvą bet kokiu atveju galima pasiimti 1 vnt.iki 10 kg. ir 1 vnt. be svorio apribojimų, bet su gabaritų apribojimu: 35x20x20

 14. Greta says:

  Laba, ar galima rankianiam bagaze veztis sampano taures?

 15. kristina says:

  laba diena norejau paklausti skrisiu su vaiku kuriam jau virs dveju metuku koks rankinis bagazas jam priklauso ir ar vezimukas bus pergabentas nemokamai.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   vaikui vežimą galima vežtis nemokamai, o rankinis bagažas jau priklauso toks pats, kaip ir suaugusiam – 1vnt.- 10 kg.+ antras vienetas be svorio apribojimų, bet gabaritai turi neviršyti 35x20x20

 16. Santa says:

  Sveiki, vykstant į Londoną galima tiek registruotam bagaže vežtis 4blokus cigarečių tiek rankiniam? Ar per abu 4 blokai?

 17. as says:

  Labadiena.ar galima I rankini bagaza skraidintis spalvotus piestukus vaikui?kartu skris ir vaikas?

 18. Eglė says:

  Sveiki, ar tiesa, kad kompiuterį galima vežtis kaip antrąjį vienetą specialiame kompiuterio krepšyje jeigu jo dydis truputį viršija 35x20x20 ? ir kiek pakuočių skirtingų vaistų galima skraidintis, jeigu jie nėra receptiniai (peršalimui, skrandžiui ir pan.)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   vaistus savo reikmėms galite vežtis be apribojimų, svarbu jie būtų originaliose pakuotėse.
   Antrą rankinio bagažo vienetą galima neštis į lėktuvą, tik jeigu jis neviršija leistinų išmatavimų: 35x20x20 (į tai griežtai žiūrima).

 19. Milda says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti dėl registruoto bagažo. nusipirkau ryanair bilietus, renkantis bagaza buvo galima pasirinkti „15+20kg“, tokį ir nusipirkau. ar galiu turėti vieną lagaminą, kurio bendras svoris 35kg, ar du lagaminus 15 ir 20kg?

 20. lina says:

  sveiki, koks yra leistinas kiekis cigareciu rankiniame bagaze.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   cigarečių pervežimo aviakompanijos neriboja, tai priklauso nuo šalies į kurią vykstate, pvz. D. Britanija leidžia laisvai įsivežti 4 blokus, nesvarbu kuriame bagaže.

 21. ieva says:

  Sveiki, turiu kvailą klausimą, bet taip būtų protingiau 😀 turiu nusipirkus 15kg bagažą, ar galiu į jį sudėti rankinį bagažą, kad bendras svoris būtų 25kg, kad nereikėtų man jo nešiotis? 😀

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ieva,
   ne, taip negalima, ryanair svoris yra labai griežtai ribojamas, registruotas bagažas negali viršyti 10 kg.

 22. Dzesika says:

  Labas vakaras, girdejau, kad jai zmogui buna temperatura jo nepraleidzia pro vartus. Tikrai nepraleidzia?

 23. Edvinas says:

  Sveiki,

  Noreciau apskust Rynair, kad is rankinuo bagazo dingsta pastoviai cigaretes. Skrendant is kauno i osla buvo istrauktas supakuotas blogas cigareciu. ar negeda darbuotojams?Jau ne pirmas kartas kai girdim kad dingsta tai pakelis tai du..

 24. ingrida says:

  Sveiki, o kur isigyti tuos specialius maiselius skysciams/kosmetikai?Oro uoste paciame?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ingrida,
   jų nereikia įsigyti, tiesiog einant per patikrą jie būna sudėti, pasiimat tiek, kiek reikia.

 25. Igoris says:

  Labas vakaras. skrendant su kudikiu i ka reikia supakuoti vezima?

 26. Gabrielė says:

  Dar vienas klausimas: perkant bilietą, prieš vardą, pavardę buvo lietuviški pasirinkimai tik P., P. ir P., kaip suprantu – ponas, ponia, panelė. Bet nežinant kuris yra kuris, pasirinkau bet kurį ir man norint užsiregistruoti, angliškai matau, kad esu Mr., kaip vyras. Čia nieko tokio?

 27. Gabrielė says:

  Sveiki, sakykit, ar rankinio bagažo matmenys identiškai turi atitikti reikalavimus? Ten aukštis 55cm, ilgis 40cm, gylis 20cm? O jeigu mano tašės ilgis 55, aukštis 30, gylis ~24cm, tašė minkšta sportinė, tie 4cm neįtilps į rėmus? Ir ar jokio skirtumo, ar tašė eina į aukštį, ar į ilgį? Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   jeigu minkšta, tai dėl tokiu paklaidų neverta jaudintis, paspausit ir tilps į matavimo formą.

 28. Julija says:

  Labas vakaras, planuojame skrydi su jusu kompanija ir domina ar i ta iki 10kg. bagaza galima deti vesti alkoholi ir tabaka? bankiniam bagaze to negali buti? skrisime pirma karta tai norime zinoti kad paskui nebutu nesklandumu.
  aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Julija,
   galima į rankinį bagažą dėti ir alkoholį, ir tabaką, tačiau jeigu alkoholis pirktas ne oro uoste, jo talpa negali viršyti 100 ml., nepraleis apsauga, didesnį kiekį galima vežtis tik įsigijus duty free.

 29. Ingrida says:

  Laba diena. Skrendu rytoj is Oslo Rygge i Kauna. Ar galiu gabenti 2 nesiojamus kompiuterius rankiniame bagaze? Viena reikia remontuoti, kita instaliuoti. Aciu.

 30. Igoris says:

  Lopsio negalima. t.y gulimo, sedima galima. supratau. Aciu

 31. Igoris says:

  Laba diena. Keliaujame su kudikiu i Ispanija. Vieta vaikui nupirkta (5 men kudikiui )
  Noreciau dar karta suzinori ar galiu nestis automobiline kedute i lektuvo salona? Ir noriu gabetis vezimely ( lopsys + ratai ) galima gabenti? Bus nemokamai ar reikes primoketi jaigu svoris virsys 20kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Igori,
   kėdutės į saloną neštis negalima, o nemokamai galima gabenti tik pilnai sudedamą vežimėlį, taip vadinamą „skėtuką“.

 32. vitalija says:

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima vezti medu ir sviesta? Kudikio 5 kg rankinei yra kokie reikalavimai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   sviestą – taip, medus tik talpoje iki 100 ml. Kūdikio rankinei kažkokių ypatingų reikalavimų nėra.

 33. Mantas says:

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis 0,7 degtines buteli?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mantai,
   tik jeigu pirktas duty free, kitaip apsauga nepraleis (per patikrą galima neštis tik talpas iki 100 ml.)

 34. rimgaile says:

  laba diena, as skirisu is Belgijos i Lietuva su Ryanair companija. Ar galiu vezti maza citrinos medeli vazone rankiniame bagaze?

 35. Stasele says:

  Laba diena, skrendu pirma karta. Ar galima rankiniam bagaze veztis vaistus: ibuproma, purskala nuo slogos, pastiles nuo gerkles skausmo? Nimesil 30 pakuociu, asmeniniam naudojimui? siek tiek maisto produktu: mesytes rukytos ir surio? viska noriu talpinti i kuprine. skrendu i Vokietija.
  Aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   vistus vežtis galima, bet tik originaliuose įpakavimuose, o purškalas tik talpoje iki 100 ml. Jeigu kažkurio vaisto didesnis kiekis, reikėtų turėti receptą (išverstą). Maistas neribojamas.

 36. Deimante says:

  o tie maiseliai yra mokami?

 37. Deimante says:

  o nesiojama kompiuteri kaip galima veztis?

 38. Deimante says:

  ir ar galima savo ir kudikio daiktus deti i viena tase? tarkim gautusi virs 10kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,
   ne, negalimam, suaugusio 1 vnt. iki 10 kg. + mažų gabaritų tašė be svorio apribojimų, kūdikiui – atskira tašė iki 5 kg.

 39. Deimante says:

  o galima pradaryta pakeli misinuko veztis?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,
   teoriškai galima, o praktiškai gali tikrinti, kas per mišinys, ar legalus.

   • Deimante says:

    jis yra dezutej originalioj tik tiek kad pradarytas. o kaipkosmetika pakuot? tarkim tusa?

    • Zilvinas says:

     tušo nereikia pakuoti atskirai, tiesiog sudėsite eidama per patikrą į plastikinį maišelį (gausite oro uoste).

 40. Ausra says:

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze skraidintis 5 vnt žvakių?

 41. Alma says:

  Dar norėjau pasiteirauti,ar galime vežtis balto varškės sūrio

 42. Alma says:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei rankinio bagažo svoris 10,6 , ar nereikės primokėti?

 43. audrone says:

  Laba diena norejau jusu paklausti mano sese skrenda i Anglija i Dzersio sala visiems metams nusipirko vaistu nuo kraujospudzio metams nes grys tik po metu ar galima veztis rankiniame bagaze ar issimti kokius israsus is poliklinikos kad sie vaistai jai butini ir noretu lasinuku nusivezti ar galima pasiimti su savim i rankini bagaza .Pagarbiai Audrone

  • Zilvinas says:

   Sveiki Audrone,
   maisto produktus vežtis galima, o vaistams geriau turėti anglišką raštą iš medikų, kad jie būtini, nes kiekis kaip suprantu bus nemažas, todėl gali sukelti klausimų, ar tikrai savo reikmėms vežasi.

 44. Deimante says:

  gavau del vezimelio toki parasyma: Vienas pilnai sulankstomas vaikiškas vežimėlis / dvigubas vaikiškas vežimėlis / 
  tai galima veztis ratus ir lopsi?

 45. Alma says:

  Sveiki,norėjau paklausiti, ar galima rankiniame bagaže vežti lašinius, kumpį, rūkytą dešrą?

 46. Evaldas Avis says:

  ar galima rankiniame bagaže vežti stiklinį birių produktų indą su arbatžolėmis?

 47. Justas says:

  Ar galima is Norvegijos i Lietuva skraidintis maisto papildus skirtus sportui ,viena dezute milteliai ,o kita tabletes?

 48. Ilona says:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaže vežtis specialioje vaistų dėžutėje susidėjusi kiekvienai dienai skirtus vaistus – po 7-9 tabletes kiekvienai dienai (kelionės trukmei)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ilona,
   jeigu tabletės bus ne įpakavimuose, tai tikrai sukels problemų, palaidų jų vežtis nerekomenduojama, nes neaišku, kas tai yra.

 49. Arvydas says:

  Laba diena. Jau uzsiregistravau i skrydi internetu. Noriu prideti papildomai registruojama bagazo vieneta iki 15 kg. prie uzsakymo. Kaip man tai padaryti ir kiek tai kainuotu?

 50. Jolita says:

  Laba diena. noriu paklausti apie rankinio bagazo ismatavimus, Jei tai ne 20cm , o 23cm – ar gali kilti problemu? Lagamino pavirsius kietesnis.
  Aciu uz ats.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jolita,
   taip, problemų kils – neleis vežtis kaip rankinio, jeigu lagaminas kietas, turi pilnai atitikti leistinus išmatavimus.

 51. daiva says:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze gabenti saldyta zalia mesa ir virtus saldytus grybus.?

 52. Jolanta says:

  Sveiki, skrisiu tik su rankiniu bagažu į Angliją. Ar galima vežtis joje prezervatyvus, jei taip, tai kiek? :) ar nėra ribojama?

 53. Deimante says:

  o sakykit ar i anglija tinka kudikiui asmens tapatybes kortele?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Deimante,

   vykstant į Jungtinę Karalystę LR piliečiams tinkamas kelionės dokumentas yra ir asmens tapatybės kortelė, ir pasas, kas jums patogiau, keleivio amžius šiuo atveju jokios reikšmės neturi.

 54. Deimante says:

  labas vakaras, norejau paklausti ar galima gabentis kudikio automobiline kedute ir tik sulankstomus vezimelio ratus ant kurio dedasi auto kedute?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>