Ryanair bagažas

 

Registruojamas bagažas

Bagažas

Skrendant su aviakompanija Ryanair galima vežtis registruojamo bagažo vieną lagaminą iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vieną lagaminą iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu „apie“, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).
Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį, bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio! Tai galima padaryti čia

Rankinis bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.

Ryanair bilietus galima užsakyti  čia:

5 616 Responses to Ryanair bagažas

 1. Jurgitq says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar yra svarbu, kokios kraštinės atitinka rankinio bagažo matmenis 55x40x20? Ta prasme, ar galėtų būti bagažo ilgis 55, aukštis 40, o plotis 20? Ar svarbu, kad aukštis būtų 55, ilgis 40 ir plotis 20?

 2. Sigita says:

  Sveiki, skrendam į Koso salą ir turim tik rankinį bagažą. Ar galima jame vežtis pincetą( antakių kor. skirtą)? Ir koks galimas didžiausias vaistų kiekis tokių kaip nuo temperatūros,angliukai, smectos ir t.t. P.S. skrendam su 4m. vaiku.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigita,
   savo reikmėms vaistų galite vežtis bet kokį kiekį, svarbu, kad jie būtų originaliuose įpakavimuose. Pincetą vežtis galite.

 3. sandra macaite says:

  sveiki,mum pakeite skridzio laika o kaip dabar atsispausdinti naujus bilietus nauju laiku.aciu

 4. Rasa says:

  Sveiki, norėjau sužinoti ar galima vežtis makiažo paletę rankiniame bagaže? Nedideli kiekiai akių šešėlių, blizgalų, pieštukų. Nesuprantu ar tai yra skysčiai ar ne, nes lyg ir tepami visi. Būtų gaila išmesti patikrinimo metu. Skrendu tik su rankiniu bagažu.

 5. Greta says:

  Sveiki,
  rugsėjo mėn. skrisiu į Paryžių su rankiniu bagažu. Kartais nuo skrydžio man užeina migreniniai galvos skausmai, tad turiu su savimi Ketanova ampulę ir švirkštą 2ml jai susileisti. Tad norėjau paklausti, ar šias dvi priemones galima vežtis rankiniame bagaže ir ar nekils problemų oro uoste ?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Greta,
   ampulę vežtis kaip ir galima, tačiau švirkštas gali būti nepraleistas, patarčiau geriau pasiimti tabletėmis atsargai.

 6. sandra macaite says:

  sveiki,ar rankinime bagaze galima tureti vaikokedutes sedima dali

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sandra,
   jeigu ji atitinka rankinio bagažo leistinus išmatavimus, tuomet taip, galima.

 7. Ricardas says:

  Sveiki,

  Ar galiu i Airija veztis 1 bloga cigareciu i 1KG tabako?

 8. Viktorija says:

  Sveiki,
  ar rankinio bagažo antras mažesnis vienetas (35x20x20) gali būti minkštų formų kuprinė? (Vyras rankinės nenešioja…)

 9. Lukas says:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima registruotame bagaže vešti su vyno gamybą susijusius reikmenis: pvz: vyno rūgštį, vynuogių koncentratą, džiovintas supakuotas uogas ir pan? Skrydis iš Edinburgo į Kauną… Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lukai,
   registruotame bagaže galima vežti bet kokius skysčius, bet kokiose talpose, jeigu tie skysčiai legalūs.

 10. Janina says:

  Skrendu su registruotu bagazu,bet papildomai noriu vestis paveiksla,60-60cm.,kuris netelpa i mano registruoto bagazo lagamina.Ar tai skaitysis kaip vienas bagazas ar privalomas atskiras mokestis.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Janina,
   paveikslas, vežamas atskirai, tai jau atskiras registruojamo bagažo vienetas. Kadangi pagal išmatavimus (81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis) ), leistinus registruojamam bagažui, jis telpa, jums reikia išsipirkti dar vieną registruojamo bagažo vienetą.

   • Inga says:

    Laba vakara. Turiu gal neiprasta klausyma. Mano mama atskrenda is LT i UK atostogu ir klausia ar galima veztis grybu ( voveraiciu tiksliau svieziu) Ir jei galima tai kaip supakuota ir kuriam bagaze- rankiniam ar check in? Dekui is anksto.

    • Zilvinas says:

     Sveiki Inga,
     grybo pervežimas nėra ribojimas, bet gal mačiau klausimų jie kels, jeigu vešis registruotame bagaže.

  • Gaisva says:

   Laba.
   Ar niekas nepasikeitė ir 2015.08.22d. skrendant bus galima vežtis du rankinius bagazus vienam asmeniui?

 11. Algimantas says:

  Sveiki,

  Skrendam 4-iese. 2 suauge, vaikas 5m ir kudikis 10men.
  Tris rankinius bagazus galim imti tikrai, tik klausimas del kudikio maistelio

  Ar galime pasiimt 2 dezutes pieno misinio (bus nauji neprapakuoti) ir tyreliu
  Ant tyreliu maziausia indelis yra 125gr, kiek mililtru neraso. Indeliai stikliniai.

  Ar leis vezti sausa pieno misini(gali idet i skirtingus rankinius bagazus) ?
  Ar leis prasivezti 125gr tyreliu? Idetumem i tuos maiselius. Mums ju kaip ir reikia, nes skrydis virs 3h, atvaziuot irgi anksciau reikia, o vaikui kazka duodam kas tris valandas.

  Dekui uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Algimantai,
   keliaujant su kūdikiu, galima turėti skysčių ir talpose virš 100 ml. Kūdikiui papildomai galima turėti 5 kg. svorio rankinio bagažo vienetą, jame galite ir susidėti viską, kas skirta kūdikiui.

 12. Irina says:

  Sveiki,

  1.kudikiui priklauso 5kg bagazo vienietas, ar yra skirtumas kas tai bus ar tase ar mazas lagaminelis vaikiskas?
  2. ar vaikiskas lagaminas su ismatavimais 24*31*14 galima imti kaip antra rankinio bagazo vieneta?

  Aciu uz informacija.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Irina,
   1. ne, jokio skirtumo;
   2. vaikiško bagažo vienetą galima imti kartu su susaugusiam priklausančiais 2 rankinio bagažo vienetais, jis neturi išmatavimo apribojimų, tik svorio – 5 kg.

 13. Olga says:

  Laba diena,
  ar galima priduoti rankinį bagažą į bagažo skyrių nemokamai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Olga,
   ne, negalima, nebent jūs lipsite į lėktuvą 90 eilėje arba dar vėliau, tuomet aviakompanija pati paima rankinį bagažą ir patalpina registruojamo bagažo skyriuje.

 14. Karina says:

  Sveiki. Is Lietuvos i Norvegija skrisiu su registruotu bagazu. Ketinu pasiimti su savimi apie 10-15vnt po 100ml salicilo spirito odai. Norejau paklausti, ar nekils bedu oro uoste? Ar butina skyscius deti i spec.maiseli registruotame bagaze? Ir ar leidziama su savimi pasiimti rankinuka papildomai. jei turi nusipirkes viena vnt registruoto bagazo?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Karina,
   jeigu skysčiai registruotame bagaže, jiems jokie apribojimai netaikomi ir niekur jų specialiai dėti nereikia. Su savimi į lėktuvo vidų galite neštis 2 vnt. rankinio bagažo, jokios įtakos tam registruojamas bagažas neturi.

 15. Audrius says:

  Sveiki,

  Iš Varšuvos su Ryanair skrendame į Fuerteventūra su 1 kūdikiu ir 1 vaiku, kaip yra traktuojamas teisingas automobilinių kėdučių supakavimas prieš priduodant į registruotą bagažą?
  Iš anksto dėkui už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Audriau,
   kažkaip atskirai jų pakuoti nereikia, tiesiog prie registracijos langelio prieikite ir ten juos sužymės kaip priklauso.

 16. Audronė says:

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti, kokio dydžio mokestis imamas už registruotą 20 kg bagažą, planuojam keliauti į Ispaniją.
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Audrone,
   nuo 25 iki 35 €, priklausomai nuo sezono. Šios kainos perkant internetu, įsigyjant leidimą vežtis oro uoste, kainos didesnės.

 17. Indrė says:

  labas, norejau pasireirauti, jau turiu nusipirkus bilieta, bet neuzsiregistravau registruoto bagazo, ar butu galimybe nusipirkti oro uoste, ar internetu ?

 18. Inga says:

  Sveiki,Skrendu su kudikiu ir iskilo neaiskumu del tu dvieju daiktu leidziamu skraidinti nemokamai.Vezimukas is dvieju daliu ratai ir lopsys ant virsaus dedasi,tai negi cia skaitosi kaip tie du leistini daiktai?Ar dar galima psiimti ir masinine kedute?Labai daug skirtingos nuomones.

 19. Deividas says:

  Sveiki, ar galima vežtis šprotų aliejuje konservus? Ten nerašo kiek ml, o gramus – 160.

 20. Daiva says:

  laba diena noriu paklausti ar galima skrendant su raynair vestis medu skysta rankineme bagaze aciu

 21. julija says:

  Žilvinai, gal žinote ar cigaretes ir tabaka galima ivežtis kartu? i anglija? nes jaigu yra leistina 4blokai ir vienas kg, tabako? ar tesiog galima ivežti tik tabaka, arba tik cigaretes leistina kieki? ačiu už pagalba

  • Zilvinas says:

   galima vežtis arba cigaretes, arba tabaką, bet nereikėtų taip sureikšminti, ilgesniam laikui vykstantis rūkantis žmogus lengvai įrodys, kad vežamas kiekis reikalingas būtent jam.

 22. julija says:

  sveiki. skrendu iš rygos i lutona noriu sužinoti ar galiu vežti ir cigaretes ir tabaka? žinau, kad leistinas kiekis būdavo 4blokai cigarečiu ir 1kg tabako. ir dar vienas klausimas, jaigu noriu vežti pvz 12 ar daugiau bloku cigarečiu, jaigu anglijoje patikrintu aš irodičiau, kad tai mano asmeniniu naudojimui. man reiktu mokėti bauda ar ne? o bejia galima i ryga ivežti lietuviskas cigaretes ir tabaka? aciu iš anksto už atsakimus

  • Zilvinas says:

   Sveiki Julija,
   į Latviją galite vežtis cigaretes, tarp mūsų šalių nėra sienų, todėl niekas netikrina. Į D. Britaniją galima įsivežti 4 blokus cigarečių, jeigu bus daugiau, kaip ir pati rašėte, turėsite įrodyti, kad tai asmeniniam naudojimui, neįrodysit – reikės sumokėti muitą arba konfiskuos cigaretes.

 23. Gytis says:

  Sveiki noriu suzinoti kiek skyscio galiu veztis registruojamame bagaze ??

 24. Justina says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar galima rankiniame bei registruotam bagaže gabenti uogas (pvz.mėlynes) į Graikiją, asmeniniam naudojimui?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą,
  Pagarbiai,
  Justina

 25. Mindaugas says:

  Laba diena, ar rankiniame bagaže skysčiai turi būti būtinai supakuoti į tam specialius maišiukus , jeigu net nebuvo pradaryti. (pvz: dezodorantas, šampūnas, rankų kremas ir pan. ) Ačiu :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mindaugai,
   ne, jų nereikia iš anksto kažkur pakuoti, tiesiog sudėsite einant per patikrą oro uoste į maišelį, kurį ten ir gausite.

 26. Marius says:

  Sveiki,
  po poros savaičių skrisiu į Paryžių, kur planuoju pasipiršti. Ar rankiniame bagaže paslėptas auskinis žiedas su nedideliu briliantu neužklius apsaugai už akių ir nelieps man jo ištraukti, taip sugadinant visą staigmeną?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mariau,
   geriau įsidėkite jį į piniginę, ten jis niekam neturėtų kelti klausimų.

 27. Virginija says:

  Rankinio bagažo išmatavimai 55x37x20, tačiau nugarinėje sienelėje, kur rankena ir ratukai, aukštis 57 cm. Ar gali kilti problemų?

 28. Mindaugas says:

  Sveiki,

  Ar galima skrendant su Ryanair veztis nemokai vezimeli-sketuka ir automobiline vaiko kedute?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mindaugai,
   galima, jeigu skrendate kartu su vaiku, tuomet taip, šiuos du daiktus galima vežtis nemokamai.

 29. Robert says:

  Laba diena! Norejau paklaust, skrizdamas Ryanair is Dublino i Vilniu, turejau apmoketa 15 kg, bagaza, ir dar paeme viena prie tuo bagazo popildomaj lagamina is rankinio bagazo! Tas dar galioja? Aciu!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Robertai,
   rankinis bagažas iki 10 kg. ir antras, mažų gabaritų, bet neribojamo svorio, priklauso visada, nesvarbu, turit registruojamą bagažą užsakęs, ar ne.

 30. Jonas says:

  Sveiki, jei matmenys antros tases yra 35*26*11, tai nepraleis jau manes?

 31. Indre says:

  Sveiki
  Kaip supratau į Anglija galima vežtis 4 blokus cigarečių, ar juos galima turėti registruotame bagaže, ar būtina turėti su savim rankiniame bagaže?

  Dėkui

  • Zilvinas says:

   Sveiki Indre,
   nesvarbu, kur juos turėsite, tiesiog 4 blokai be klausimų, jeigu daugiau – gali reikėti pasiaiškinti, kad tai asmeniniam naudojimui.

 32. Liveta says:

  Sveiki, dienu begyje skrisiu i Lietuva. Turesiu tik rankini bagaza ir iskilo klausimas, ar galiu rankiniame bagaze tureti pakeli cigareciu (nepirktu duty free)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Liveta,
   taip, galite, skraidant EU ribose galite turėti iki 4 blokų, iš ne EU į EU – 1 bloką.

 33. Olga says:

  Laba diena,
  mano rankinio bagažo matmenys 50*35*23, ar nereikes už jį mokėti?

 34. Sigis says:

  Sveiki,
  jei uzsakysiu registruoto bagazo 15kg ir 20kg ar galiu talpinti viska i viena lagamina, ar turi buti du atskiri?
  Aciu

 35. Viktorija says:

  Laba diena, ar galima antrame (mažame) rankiniame bagaže vežtis fotoaparatą? Ar jis būtinai turi būti pirmajame?

 36. Božena says:

  Sveiki.

  blog.zigzag.lt svetainėje perskaičiau, kad nuo 2014.01.01 į Airiją Lietuvos piliečiams galima vežtis tik 300 cigarečių. http://www.ryanair-skrydziai.lt tinklapyje nurodyta, kad galima vežti 800. Kiek iš tikrųjų galima vežti?

 37. INDRE says:

  Labas,
  Kiek skysčiu galiu pasiimti keliaujant su vaiku iki 23men?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Indre,
   keliaujant su kūdikiu, skysčių talpos neribojamos, gali būti ir virš 100 ml.

 38. lina says:

  sveiki norejau paklausti ar ryanair antras rankinis bagazas gali būti kompiuteris?

 39. Monika says:

  Sveiki, jei mano rankinė antroji mažesnė prie rankinio bagažo yra aukšta kai ją nešu, o pavyzdžiui padėjus ant paviršiaus ji sukrenta, ar tiks tada? Neturėtų kabinėtis? Ar galima ją perlenkti kad atitiktų išmatavimus?

 40. Kestas says:

  Sveiki,

  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis nenuodingus, nesprogstamus laboratorinius cheminius reagentus orginaliose pakuotėse mažais kiekiais (iki 30 g), tokiu būdu pervežant medžiagas iš vienos laboratorijos į kitą?

  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kęstai,
   tokiose talpose galima, tik reikėtų turėti kažkokius dokumentus su medžiagų aprašu.

 41. Samanta says:

  Ar galima į J.K papuošalus dėžutėje(kaklo papuošalas ir auskarai ) ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Samanta,
   jeigu tai ne vertybės, kurių kaina viršija 10 t. €, tuomet taip, niekas nedraudžia.

 42. Danguole says:

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze veztis stikline nagu dilde 9cm ilgio?

  • Danguole says:

   Dar noreciau paklausti – ar galiu rankiniame bagaze vezti vaistus be dezutes, o tik isemus viena lapuka ir dar nukirpta per puse(pvz lapuke 50 tabl, o man uztektu tik 10). Ir tokiu budu keliu rusiu vaistu, t.y. kelis skirtingu vaistu lapukus?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dangule,
   geriau neimti ilgesnės negu 6 cm.

 43. Paulina says:

  Sveiki, rytoj skrendu is Rygos i Londona ir norejau paklausti, ar galima veztis skutimosi peiliuka rankiniame bagaze? o kitus metalinius daiktus – pinceta, nagu zirkles? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Paulina,
   peiliuką vežtis galima, visą kitą taip pat, jeigu geležtė nesiekia 6 cm.

 44. Egle says:

  Sveiki, noreciau paklausti ar mano dukra 16 metu gali kartu skraidintis broli 13 metu? Ar reikalingas sutikimas? (Is Airijos i Lietuva) Aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   13 m. asmuo gali skristi kartu su 16 m. asmeniu, ryanair tai leidžia, o sutikimas reilaingas tik išvykstant iš Lietuvos, bet ne vykstant į ją.

 45. Gytis says:

  Skrendu į Vokietiją.
  1.Kiek cigarečių ir kiek ltr stiprių gėrimų galima vežtis rankiniame bagaže? Jei prie leidžiamo kiekio dar papildomai nusipirksiu oro uosto parduotuvėje(duty free) praėjus kontrolę, turėsiu pirkimo čekį, ar tai bus laikoma jau kaip neleistinas kiekis?
  2.Jei Vokietijoje patikrintų ir rastų viršytą leistiną cigarečių ar stiprių gėrimų kiekį, kokios pasekmės-konfiskuoja visą kiekį, konfiskuoja viršijamą kiekį, reikia sumokėt muitą ar pan.?
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gyti,
   1. į Vokietiją galima įsivežti iki 4 blokų cigarečių, nesvarbu, kur jos pirktos. Alkoholio kiekiai EU ribose praktiškai neribojami, bet rankiniame bagaže , einant per patikrą, galima turėti tik talpas iki 100 ml., todėl norint turėti didesnes talpas, reikės įsigyti jau tik oro uoste, praėjus patikrą;
   2. jeigu ras didesnį, negu leistinas kiekį, reikės susimokėti muitą.

   • laura says:

    Labas rytas. Noreciau paklausti ar vitaminai ir keletas vaistu (lapeliu) turiu juos talpinti i maiseli kur dedami skysciai ar galiu ramiai veztis rankiniame bagaze. Ir dar klausimas ar lupu dazai traktuojami kaip skystis? Ar ir butinai turiu talpinti maiselyje. Aciu

 46. Auksė says:

  Laba diena,

  Liepos mėnesį keliausiu į Vokietiją ir su savimi turėsiu tik rankinį pagažą. Norėjau paklausti ar jame galiu sudėti rūbus supakuotus į termomaišus? Neprašys jų išpakuoti ir pan?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Auske,
   tokie maišai nepermatomi oro uosto skaneryje, todėl gali paprašyti išimti ir parodyti, kas ten yra.

   • Auksė says:

    O jeigu jie bus permatomi ir aiškiai matysis, kad yra suspausti rūbai – vis tiek prašys parodyti?

    • Zilvinas says:

     jeigu skaneryje nesimatys, kas ten yra, reikės išimti, o tie termo maišai kaip suprantu turi folijos, kuri ir blokuos skanerį.

 47. Karolina says:

  Sveiki, turiu klausima. Ar galima veztis 4 blokus cigareciu i Anglija su lietuviskom banderolem, jeigu man 18 metu? Ar patikes jei tokia jauna ruko tiek? Ar jiems nesvarbu, svarbu, kad pilnamete?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Karolina,
   4 blokai leidžiami be apribojimų, jūs pilnametė, todėl niekas jums nedraus tiek turėti.

   • Deividas says:

    Labas. Kiek tikslei galima veztis rankiniame bagaze cigareciu, tabako ir alkoholio, kad niekas neprikibtu?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Deividai,
     skirtingos šalys leidžia įsivežti skirtingus kiekius, pvz. D. Britanija – 4 blokus cigarečių, o alkoholio beveiki neriboja, Airija – 1 bloką, alkoholio taip pat pakankamai didelius kiekius, tiek net netilptų į rankinį bagažą.

 48. Aistė says:

  Sveiki,

  skrisiu su Ryanair kompanija į Norvegiją ir užsisakiau du registruojamus bagažus: vieną 15 kg, o kitą – 20 kg. Ir žiūrinėjausi vakar taisykles ir radau tokį sakinį: „Sveikatos ir saugumo sumetimais „Ryanair“ nepriima vežti atskirų bagažo vienetų, kurių svoris viršija 32 kg arba kurių bendri matmenys viršija 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (gylis).“
  Tai man iškilo klausimas – pas mane abu lagaminai yra maždaug po 70cm aukščio ir t.t. Taigi bendri matmenys tai čia sudėjus abiejų lagaminų matmenis neturi viršyti 81 x 119 x 119 ar čia vienas lagaminas neturi viršyti šitų matmenų?

  Ačiūū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aiste,
   visi matmenys yra surašyti 1 lagaminui, registruojamo bagažo matmenys yra tokie:

   81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)

 49. Andrius says:

  Sveiki,norėčiau sužinoti,ar galima rankiniame bagaže skraidinti akumuliatorinį suktuvą?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Andriau,
   jeigu detalė neturi aštrių komponentų, tuomet taip, galima.

   • laura says:

    Labas rytas. Sakykit Jus anksciau saket apie tai kad Rygoje yra mokestis. Noreciau paklausti tas mokestis yra atskrendantiems i Ryga ar isskrendant is Rygos? Nes as tik skrendu i Ryga. O atgal is kito miesto. Ir jei reikia moketi tai kur man tai padaryti. Ar ten lauks ar nepraleis be mokescio neisivaizduoju. Aciu

    • Zilvinas says:

     Sveiki Laura,
     taip, mokestis yra, bet jį moką tik išskrendantys iš Rygos, jeigu jūs į ją skrendate, jokio mokesčio nėra.

     • Inga says:

      o kokio dydžio tai mokestis? ir už ką?

     • Zilvinas says:

      Tai yra Rygos oro uosto saugos mokestis už oro uosto paslaugas, kurį ryanair atsisako rinkti patys, todėl renka oro uostas – 7 €

 50. Dovile says:

  ar galima registruotam bagaze veztis automagnetola? ir ar vaikui 3metu galima nemokamai veztis automobiline kedute?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   automagnetolą vežtis galima, o automobilinę kėdutę vaikui ryanair taip pat gabena nemokamai.

 51. Karolina says:

  Sveiki! Į tą mažesnę tašę galima deti taip pat viską ką nori? Tarkim, makiažą, maistą, rubus?:)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Karoliną,
   galimą dėti viską, išskyrus aštrius daiktus ir skysčius virš 100 ml., šių negalima vežtis jokiame rankiniame bagaže.

 52. Ginte says:

  Sveiki, ar registruotame bagaže yra koks nors skysčių limitas, kaip rankiniame bagaže iki 1 l, ar galima įsidėti, kiek nori (šampūną, dušo želė ir pan.)?
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ginte,
   registruojamame bagaže skysčių nei kiekiai, nei talpos neribojami.

   • Ginte says:

    Ačiū. Taip pat norėjau paklausti, ar skrendant (į Norvegiją) ir vežantis vaistus (rankiniame arba registruotame bagaže) reikia turėti receptą ar jų pirkimo čekį, ar užtenka, kad vaistai būtų originalioje pakuotėje?

    • Zilvinas says:

     Jeigu vaistai originaliame įpakavime, nieko daugiau vežantis nereikia, nebent tai būtų didelis kiekis, tada receptas reikalingas tam, kad įrodyti, jog vaistus vežatės ne komerciniais tikslais.

 53. Julija says:

  Sveiki, ar galima vežtis maisto produktus: duoną ir dešrą rankiniame bagaže, o sūrį kiek žinau reikia įdėti į spec maišelį?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Julija,
   viską, ką išvardinot, vežtis galima, sūrio nereikia dėti į maišelį, jis neskystas.

 54. Aukse says:

  Sveiki, ar leis i salona (rankinis bagazas) isinesti lagamina kuris virsija ismatavimus keliais centrimetrais i auksti ir keliais milimetrais i ploti?

 55. Geidrė says:

  Sveiki, turiu klausimą. Ar galima registruotame bagaže skrendant iš Japonijos (per Stambulą) vežtis nepanaudotą (naują) mašinos starterį? (Pridedu paveiksliuką, kaip jis atrodo):
  http://www.rx8club.com/attachments/series-i-tech-garage-22/192920d1360987463-n3r3-starter-motor-needed-new-2009-n3r3-reman-starter.jpg

  Ačiū iš anksto už atsakymą. :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Giedre,
   galima, registruotame bagaže galima vežtis net ir peilius, tai skrydžio saugumui jokios įtakos neturi.

 56. Beata says:

  Sveiki, dienu begyje skrisiu i Norvegija. Turesiu tik rankini bagaza ir iskilo klausimas, ar galiu rankiniame bagaze tureti pakeli cigareciu (nepirktu duty free)?

 57. simona says:

  sveiki norejau paklausti kiek cigareciu galima tureti rankiniam lagamine skrendant is kauno y airija.dekui

 58. Simas says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis motociklo starterio riele, tai du tokie laidukai bei dezute.. Esu vezes motociklo zvaigzdine rankiniame tai praleido, net netikrino, ir maciau, kad ekrane puikiai ji matesi 😀

 59. Laima says:

  Sveiki! Norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis plauku tiesintuva ir indeli kieto medaus?

 60. Mindaugas says:

  Sveiki, esu issipirkes 20kg bagaza, norejau paklausti ar sverent oro uoste yra svorio paklaida sakykim 200g?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mindaugai,
   šiaip geriau tilpti preciziškai tiksliai, ryanair kreipia dėmesį į kiekvieną papildomą gramą.

 61. Dovile says:

  Sveiki, norejau paklausti, skrendu su dukra (greitai 3 metai) ir ar jai priklauso bagazas 10 kg? ar tik rankinis 5 kg? mes turim labai graziu vaikiska lagamina, bet jis 10kg, ar ji galima imti kaip 5 kg? aciu uz atsakyma :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   vaikams virš 2 metų priklauso tiek pat bagažo, kaip ir susaugusiam – 10 kg. rankinio (nemokamai).

   • Dovile says:

    labai aciu uz greita atsakyma, musu skrydis birzelio 15, o dukrai 3 metai bus tik birzelio 30, tai vistiek bagaza gali imti? 😀

    • Zilvinas says:

     Taip, kai tik sukanka 2 metai, jau kūdikio statusas pasikeičia į „vaikas“ ir bagažo priklauso kaip ir suaugusiam.

 62. Julius says:

  Sveiki, norejau paklaust ar registruotam bagaze skysciai (sampunas, skutimosi putus ir tt) turi taip pat buti suskirstyti i ne didesnius kaip 100ml buteliukus? Dekoju uz atsakyma.

 63. Jonas says:

  Laba diena.
  birželio 6 dieną skrendu Vln-Lond-Tenerife.
  16 dieną Tenerife-Milanas-Vln.
  Ar galėsiu, jei prireiks, būdamas Tenerifėje užsisakyti internetu per https://www.ryanair.com/lt/uzsakymo-valdymas/papildomą reg. bagažą grįžimui ir kaip tokiu atveju vyks apmokėjimas už tą reg. bagažą? Ar reikės atsispausdinti kokį nors dokumentą? Gal užtenka parodyti užsakymą išmaniajame?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jonai,
   papildomai registruojama bagažą internetu galima užsakyti ne vėliau kaip 4 val. iki skrydžio, todėl galėsite tai padaryti. Apmokėti reikės kreditine kortele, jeigu turite jau atsispausdinęs įlaipinimo talonus, persispausdinti jų nereikės.

 64. Rima says:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze veztis 3 pakuotes kontraceptiku? Ar reikia ir recepta tureti su savimi?

 65. aiste says:

  Sveiki, skrendu į uk su 2 metų dar neturinčiu vaikui. Jam priklauso 5kg bagažas. Ar taikomi šiam bagažui kokie nors išmatavimai?Ir ar galiu jo bagažu laikyti lagaminą nesveriantį daugiau kaip 5kg su tokiais išmatavimais? 40x30x20?Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aiste,
   ne, netaikomi, ribojamas tik svoris, todėl į išmatavimus dėmesio galite nekreipti.

  • laura says:

   Sveiki. Noreciau paklausti ar skiriasi kokios normos ar taisykles skrendant is Rygos i Londona? Aptarnaujantis personalas ir tt Kauno ir Vilniaus tai zinomas. Bet ar yra kas nors kitaip is Rygos? Tiesa vezant 6 blokus rankiniame bagaze neprisikabins Rygoje? ( Kad del 4 nekyla problemos tai viskas aisku) bet virs 4 ar jie nieko negali sakyti. Pirma karta skrisim is Rygos tai siek tiek neramu. Aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Laura,
    skrendant iš Rygos skirtumas tik toks, kad turite dar atskirai susimokėti 7 eur saugos mokestį pačiame oro uoste, jis neįtraukiamas į bilietų kainą. Išskrendant cigarečių kiekio niekas neriboja, jeigu kils klausimų, tai tik keleivį priimančios šalies tarnyboms.

  • laura says:

   Ir dar noreciau paklausti. Perkant is karto 2 bilietus ir neissiperkant vietu kaip bus daromas check in ir bus paskirtos vietos tai ar parinks automatiskai vienam salia kito ar gali buti kad kad vienas sedes vienur , o kitas visai kitur. Aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Laura,
    gali ir atskirai susodinti, bet taip atsitinka pakankamai retai, dažniausiai pasodina kartu.

 66. Jekaterina says:

  Laba diena. Skrendu i Koso sala atostogoms. Noriu pasiimti vaistu savo naudojimu be pakuociu. Ar galiu juos veztis mazojoje rankineje kuria be rankinio bagazo imsiu su savimi? Ar einant per patikrą tai niekam neužklius? AČIŪ.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jekaterina,
   jeigu tai nebus palaidos tabletės ar pan., o bent jau supakuotos lapeliuose, tuomet neužklius.

 67. Irena7 says:

  o ipakuoti ja kazkaip reikia?

 68. Irena7 says:

  o kaip registruojamo bagažo vienetą?

 69. Irena7 says:

  sveiki, ar skrendant su kudikiu galima veztis toki vezimeli? jis susilanksto per puse http://101lapsevankrit.ee/wp-content/uploads/2014/06/ZIPPY-PIA-CHOCO-Nr_-304_3-800×577.jpg

 70. Ģntare says:

  Sveiki, skrenud i UK ir vesiuos apie 1,5kg sureliu, ar galima vestis sureliu neribota skaiciu (rankinime bagaze iki 10kg zinoma) ar nerprikips ir ar neuzskaitis kaip skysciu?

 71. Laima says:

  Laba diena
  skaičiau jog galima įsinešti į lėktuvą antą tašyte ir jos išmatavimai turi būti 35x20x20, o ar bus labai blogai,jei bus keliais cm didesnė rankinė?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laima,
   jeigu minkšta ir susispaudžia, tuomet nebus, jeigu kieta – rizikuojate, kad neįleis.

 72. Irena says:

  Ar galiu veztis gintaro verinuka(nedideli) ir apyranke,tai mano papuosalai.

 73. regina says:

  Kiek galima vestis cigareciu VILNIUS-ISPANIJA SKRENDANT SU RYANAIR? aciu uz atsakyma:)

 74. Margarita says:

  Sveiki, rankiniame bagaže skysčių turi būti ne daugiau kaip 1 litras? Tai yra 10 buteliukų po 100ml, arba po 30-50 ml tai bus 20 vnt ir daugiau, ar galima taip?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Margarita,
   skysčių rankiniame bagaže gali būti tiek, kad tilptų į 1 litro talpos plastikinį maišelį, talpos – iki 100 ml. Netilps viskas į vieną maišelį, galėsite paimti antrą.

   • Margarita says:

    „vienas krepšelis – vienam keleiviui“ – kaip suprasti tada? Čia rašoma jūsų puslapyje.

    • Zilvinas says:

     Skysčius tikrina ne aviakompanija, o oro uosto apsaugos tarnyba, ją praėjus nei ryanair, nei kitų aviakompanijų atstovai į bagažo turinį nesigilina.

 75. vika says:

  Sveiki,ar,galiu,rankiniam,bagaze,skrendu,i,Anglija,vesti,sudytus-zalius,lasinius.Ir,argalim,vaistus,tepalo,pavidale?Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vika,
   taip, lašinius vežtis galite, o tepalą galite turėti, tik jeigu jis talpoje iki 100 ml.

 76. Dainius says:

  Sveiki. Ar galima i rankini bagaza deti pvz: 1kg kavos pupeliu skrendant i Airija?

 77. Sandra says:

  Sveiki! Lapkricio menesi norime skristi i Liverpuli ir kartu skristu dukryte kuriai bytu 9 menesiai. Tai kaip butu su jos sedejimu? Ar ji visa kelione turwtu sedeti man arba teciui ant keliu? Aciu. Gero vakaro!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sandra,
   taip, vaikai iki 2 metų skrenda be atskiros vietos ir sėdi tėvams ant kelių, dėl to taikoma pakankamai didelė nuolaida vaiko bilietui. Rezervuojant galite rinktis, kad skrendate ne su kūdikiu, o su vaiku virš 2 metų, tuomet vaikas turės atskirą vietą, bet bilieto kaina bus didesnė.

 78. Ernesta says:

  sveiki. noreciau pasiteirauti ar rankiniame bagaze galima vezti automobilines zvakes?
  Aciu:)

 79. Ingrida says:

  Sveiki,
  skrendame su Ryanair į Paryžių. 4 asmenys – 2 suaugę + 2 vaikai. Vienas vaikas 4,5 m. Norėtume pasiimti vaikišką vežimėlį – skėtuką. Ar galime vežtis nemokamai ? Jei ne, tada kiek tai kainuotų ? Galbūt galime vietoje vieno didesniojo rankinio bagažo pasiimti skėtuką ? Domina visa informacija apie keliavimą su skėtuku.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ingrida,
   vaikams skėtukus galima turėti nemokamai, atiduosite prie lėktuvo durų ir išlipant ten pat pasiimsite.

   • Ingrida says:

    Kadangi pirmą kartą skrisime su skėtuku, tai noriu dar pasitikslinti – tai galime vaikui vežtis 2 rankinius bagažus (didįjį ir mažąjį) + skėtukas ? Ir dar ar reikia jį kažkaip supakuoti ? Ar tiesiog sulenksime ir paduosime prie lėktuvo ?

    • Zilvinas says:

     Taip, būtent – du rankinio bagažo ir skėtukas. Jo atskirai kažkaip pakuoti nereikia.

     • Ingrida says:

      Dar vienas klausimas iškilo – ar jokie gabaritų apribojimų skėtukui nėra taikomi ? Ir tai turi būti būtent skėtukas (kurį galima ant rankos per rankenas pasikabinti) ar tinka bet koks sulankstomas vežimėlis ?

     • Zilvinas says:

      ne, bet koks didelis netinka, tai turi būti visiškai lengvo tipo pilnai sulankstomas vežimėlis.

     • Ingrida says:

      Labai dėkoju jums už išsamią informaciją. Geros jums dienos 😉

 80. ingrida says:

  Sveiki.
  O jei mažasis rankinis bagažas (fotoaparato rankinė) yra 25*22*13 (kai suspaudi kempines mažesnis)? Ar galima tokį įsinešti į lėktuvą? ar būtinai 35*20*20?

 81. Margarita says:

  Sveiki, ar į rankinį bagažą galima dėti moterišką skustuvą ir kaip jį reikėtų supakuoti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Margarita,
   nieko ypatingo su juo daryti nereikia, jeigu tai saugaus tipo skustuvas, tiks kaip „gillette“, jį galima vežtis.

 82. JuraS says:

  laba diena,
  ar i rankini bagaza galima imti maza sulankstoma lietsargi?

 83. Jurgita says:

  Sveiki, ar perkant bilietus į abi puses galima registruotą bagažą pirkti tik į vieną pusę? Jei taip, tai kaip tai padaryti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jurgita,
   taip, galima, perkant tiesiogiai ryanair.com ten yra labai aiškiai pateikta, į vieną ar į abi puses rinktis bagažą.

 84. Lina says:

  sveiki,
  ar galima rankiniame bagaze vezti fermentini suri „liliputas“ 500g. ?
  aciu uz atsakyma.

 85. Odeta says:

  Noriu aklausti ar tikrai nekils bedu jeigu turesiu lagamina ir rankine?
  Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.
  pavydziui seselius sausa pudra lupdazi galiu detis i lagamina o ne i permatoma maiseini?
  dziovintuva tiesinimo znyples?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Odeta,
   rankinio bagažo leidžiami 2 vnt., ši taisyklė tikrai galioja. Viską, ką išvardinote, galite neštis, lūpdažį tik reikės įdėti į plastikinį maišelį, einant oro uoste per patikrą.

 86. Lina says:

  Sveiki,
  bilieta uzsisakiau per Rezervacijos.lt
  neisipirkau bagaza-ar galima tiesiai isipirkt ir kaip padaryt-jei ne is ju tiesiogei pirktas bilietas
  nes rezervacija.lt uz15kg uzsiprase25eur

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   rezwervacijos.lt nenurodo tikrojo rezervacijos kodo, todėl be jo jums nepavyks pačiai užsisakyti bagažo, viską reikia tvarkyti per juos.

 87. Dorota says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis vienkartinius skustuvus, pinceta ir mazas manikiuro zirkles?

 88. Edvinas says:

  Sveiki, Noriu paklaust del RANKINIO BAGAZA, as imu pvz kuprine kuri, nevirsyja leistino svorio, Aukstis nevirsija, ilgis irgi, bet plotis gal 6cm, taciau kaip kuprine ne pilna, ar galima ja suspaust? nes jinai tikrai ilis tada :) Nes lagamine neilis, o kuprine lanksti, ir puse uzimta tiktai :)

 89. Vaida says:

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti kiek galima vezti rankiniam bagaze cigareciu ? ( Malta )
  Dekui

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vaida,
   nesvarbu, ar rankiniam, ar registruojamam – Malta priklauso Europos sąjungai ir leidžia įsivežti be apribojimų iki 4 blokų.

 90. Mantas says:

  Sveiki, norejau paklausi kiek galima vesti cigareciu rankiniame bagaze? ar geriau pirkti jas oro uoste pries skrydi? ar galiu pirki paprastoj parduotuvei, ? keliauju i Anglija , Dekui už informacija.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Mantai,
   D. Britanija iš Lietuvos leidžia įsivežti iki 4 blokų, nesvarbu, kur jie bus pirkti ir kokiame bagaže vešitės, jeigu turėsite daugiau, reikės įrodyti, kad vežatės savam naudojimui, o ne pardavimui, kitaip priskaičiuos muitą.

   • laura says:

    Labas vakaras. Kiek galima ivezti i Uk viskas aisku. Mane domintu ar yra koks limitas Lt einant patikrai? Ty tarkim ar galiu veztis 10 bloku registruotame bagaze ar Lietuviai negali prisikabinti kad per didelis kiekis? Nes buvo toks atvejas kai keleivis vezesi i uk lagamine daug bloku nzn kiek bet tikrai beveik buvo visas lagamimas. Ir Lt prisikabino kad didelis kiekis. Nors jiems tai realiai neturejo uzkliuti. Keleivis pats rizikuoja Uk. Bet prie ko cia Lt prisikabino tai ir nelabai supratau.
    Aciu

    • Zilvinas says:

     Sveiki Laura,
     taip, Lietuvos muitinė neturi į tai kreipti dėmesio, ją gali sudominti tik ypatingai dideli kiekiai, kad ir pilnas lagaminas, bet vėl gi, teisiškai jie nelabai ką gali prikišti.

 91. Greta says:

  Laba diena,

  Ar smuiką galima vežtis kaip rankinį bagažą ar privaloma jam išpirkinėti vietą lėktuve????

  • Zilvinas says:

   Sveiki Greta,

   smuikas turėtų atitikti leistinus rtankinio bagažo apribojimus, galima jį vežtis kaip paprastą rankinį bagažą (jeigu tikrai atitinka leistinus gabaritus).

   • laura says:

    Sveiki. Noreciau paklausti kokia gali buti paklaida registruotame bagaze. Ty kiek gramu galiu virsyti 15 kg kad neprisikabintu ir nereiketu moketi pinigu. Pati esu klaususi Kaune sake iki 1kg. Bet ar ta norma tiksli? Ar ji taikoma visur?
    Aciu

    • Zilvinas says:

     Sveiki Laura,
     šiaip nėra numatyta jokia paklaida, viskas priklauso nuo žmogiško faktoriaus, vienas su 800 g. praleis, kitas neleis ir 100 g. viršyti.

 92. Lina says:

  Sveiki, ar galiu užsisakyti registruotą bagažą papildomai, jei jau turiu atsispausdinus bilietus su rankiniu bagažu. Ačiū už atsakymą.

 93. Gitana says:

  Sveiki, norejau dar karteli pasitikslinti:)..
  Ar rankiniame bagaze galiu veztis,balzama, sampuna,perpiltus i mazesnius iki 100ml indelius?Tiesiog i plastmasinius indukus, be jokiu uzrasu.Ar nekils itarimu, ar praleis?

 94. Akvilė says:

  Ar susicukravęs medus (tapęs kietos būsenos), yra laikomas skysčiu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   yra buvę atvejų, kai praleidžia kaip ne skystį, bet visumoj – visas medus prie skysčių.

 95. Jolita says:

  Laba diena! pirma karta skrysiu į Londoną su kudikiu, tai iškilo klausimų,kad po to neturėti problemų, vešios maža bagažą ( nemokamą)
  Domina : 1) ar galiu imti drėgnas servetėles kūdikiui ?
  2) Ir kažką atsigerti keliones metu,pvz. sulčių įpiltu į kūdikiams skirta buteliuką
  3) ir noriu paimti pora parecetamolio žvakučių kūdikiui.
  4) sau planuoju imti blakstienų tušą 10 ml, kreminę pudrą 30 ml, lūpų kreminį lūpdažį 5 ml ir dar kremą veidui irgi apie 30 ml. ar galima tiek? Ar gali būti problemų?
  6) Kur gauti tą specialų plastikinį maišelį ? kiek jis kainuoja? Ar vieno pakaks?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jolita,
   1.galite;
   2.taip, galima, ir leidžiamos talpos virš 100 ml;
   3.galima;
   4.galima, viską reikės sudėti į 1 l. maišelį einant per patikrą oro uoste;
   5.maišeliai būna sudėti prieš patikrą, jie nemokami.

 96. DANGĖ says:

  borejau paklausti ar rankineme bagaze gali vezti plauku tiesintuva?

 97. Paulius says:

  o kada bilietus atsiuncia?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Pauliau,
   ryanair atsiunčia rezervacijos patvirtinimą 10-20 min. bėgyje po apmokėjimo.

 98. Nerija says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis manikiuro rinkinuka( mazytes zirklutes, metaline dilde ( viso 9 cm), pincetas)? Koks gali buti svoris antros mazos rankines?

  • Nerija says:

   Ar galima maisto produktus (vytinta desra, suri, riesutus, dziovintus vaisius) veztis rankiniame bagaze?Kiek galima veztis? ( i Malta)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Nerija,
   antros rankinės svoris neribojamas, tik išmatavimai. Manikiūro rinkinį vežtis galima, bet 9 cm. dildė per ilga, turi būti iki 6 cm.

 99. Rūta says:

  Sveiki,
  Ko gero jau ne kartą sulaukėte tokio klausimo,bet kur besidomėčiau,visur mane skirtingai informuoja.
  Kokia situcija yra su skysčiais – ar kiekvieną vienetą iki 100ml reikia supakuoti į plastikinį maišelį atskirai ir vėliau sudėti į 1l talpos maišelį,ar atskirai pakuoti kiekvieno nebūtina,galima tiesiog iškart visus be plastikinių maišelių sudėti į 1l talpos maišelį?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rūta,
   visas talpas iki 100 ml. reikia sudėti į 1 l. talpos maišelį, kurį gausite prieš patikrą, oro uoste, nieko atskirai pakuoti nereikia.

   • Rūta says:

    Dėkoju už atsakymą.
    Dar kilo klausimas – girdėjau, kad kartais Prancūzijoje norint parsivežti sūrio, kai kuriuos sūrius užskaito kaip skysčius (jei jie skystesnės konsistencijos). Galbūt turite info, kokie tai sūriai galėtų būti? Ar galiu nesijaudindama, kad teks atiduoti, su savimi rankiniame bagaže turėti „Brie“ sūrio?

    • Zilvinas says:

     Tokios informacijos neturiu, bet manau, kad tai galėtų būti tepami sūriai, savo konsistencija panašūs į medų.

 100. Marcelė says:

  Sveiki,
  turiu keletą klausimų dėl rankinio bagažo:
  1. Didžiausių neaiškumų ir abejonių kyla dėl rankinio bagažo išmatavimų. Ar krepšys, kurio aukštis gerokai mažesnis nei 55cm, ilgis apie 46cm, o plotis krepšio viršuje 20cm, apačioje išplatėja ir siekia 25cm tinka rankiniam bagažui? Galbūt yra galima į išmatavimų dėžę krepšį dėti paverstą?
  2. Ar galima vežtis vienkartinius skutimosi peiliukus, plaukų džiovintuvą?
  3. Blakstienų tušas vežamas originaliame indelyje?
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Marcele,
   1. krepšį į matavimo formą galima dėti bet kaip, svarbiausia sąlyga – kad jis ten tilptų;
   2. taip, galima;
   3. galite turėti su savimi, talpa – iki 100 ml.

 101. Paulius says:

  Sveiki. norėjau pasitikslinti kad skysčius iki 100 ml galima vežtis, tai 100 ml dar galyma o 101 jau nebegalymą? ar klystu? ir ar ka kišenėse nesiesi ten pinigine, telefona koki kvepalų maža buteliuką irgi reikia isiimti is kišeniu viska ir dėt i rankinio bagažo svori?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Pauliau,
   taip, 101 ml. jau negalima. Ką turėsite kišenėse, reikės išsiimti ir sudėti į dėžę, kuri bus skanuojama, praėjus patikrą vėl viską galėsite susidėti atgal į kišenes.

 102. Antanas says:

  Užsisakiau sportinį krepšį skrendu į Kos už 50 € kokie jo išmatavimai

  • Zilvinas says:

   Sveiki Antanai,
   registruojamo bagažo leistini išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis).

 103. Neta says:

  Sveiki,

  Kur galima rasti informacija, ar pirkdami bilietus uzsisakee registruota bagaza? aciu

 104. Marija says:

  Sveiki,
  Noreciau pasiteirauti kaip forminti muzikinio instrumento(paprastos gitaros) gabenima? Kiek tai kainuoja?
  Dekoju,
  Marija

 105. Asmuo says:

  Sveiki, zinau, kad galima rankiniame bagaze veztis skyscius iki 100ml. Tai sampuna ar skysta muila supylus i spec. permatoma buteliuka nekils problemu? ar dar reikia kaip nors pazymeti?Ar galima veztis peiliuka, kurio gelezte nevirsija 6 cm?
  Aciu uz ats.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   viskas taip, kaip ir rašote, visą tai galima vežti.

   • Asmuo says:

    Sveiki, ar svarbu viso peiliuko dydis ar tik tos geleztes?
    Ar galima veztis rankiniame bagaze originalu aerozolini plauku lako buteliuka ar galima tik skyscio pavidalo plauku laka?

    • Zilvinas says:

     Sveiki,
     ribojamas geležtės ilgis, ne viso peilio. Aerozolį vežtis galima, bet galioja tie patys talpos apribojimai.

 106. panele says:

  Sveiki, ar galima rankiname bagaze gabenti automobilio valstybinius numerius? ir jei taip, ar dar reikalaujami kokie dokumentai kartu su jais?

 107. Gitana says:

  Sveiki, dar karteli:).
  Del bagazo supratau, taip ir yra su agenturomis, nors bilietai dar tik perkami, bagazo kaina pasake 52eurai. Ir 10kg rankinis. Noriu paklausti, ar ta kita, maza rankini bagaza visi gali imti?:)Skrendame i Kosa 04.26.

 108. Kasparas says:

  Sveiki,
  Jeigu aš noriu pasiimti nešiojamą kompiuterį į pirminį bagažą, tačiau jis yra didenis nei įprasti (17 colių). Ar man bus leista įsinešti jį kompiuterio dėkle (kaip antrą nešulį), nors dėklo išmatavimai neatitinka 35x20x20 cm normos?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kasparai,
   jeigu išmatavimai neatitinka leistinų, įsinešti su savim į saloną kompiuterio neleis, nebent paklaida labai nedidelė, 1-2 cm., tuomet turėtų praleisti.

 109. Gitana says:

  Sveiki, Zilvinai,
  Noriu paklausti, ar rankiniame bagaze galima veztis skustuva?
  Ir dar, uzsisakeme kelione per agentura, organizuoja kiti zmones. Jeigu norime uzsisakyti registruota bagaza, tai ar patys galime ji nusipirkti internetu, ar skambinti i agentura? Nes mums pranese, kad bagazas 15kg kainuos 50euru. manau, kad mes galime ir pigiau nusipirkti? Ar cia i viena puse 20euru? Aciu:)..

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gitana,
   taip, skustuvą vežtis galima.
   Daugelis agentūrų, prekiaujančios Lietuvoje ryanair bilietais, nepatiekia originalaus rezervacijos kodo, todėl patiems užsisakyti bagažo gali nepavykti. Kaina 20 € yra į vieną pusę, tačiau tai kaina „nuo“, nes priklausomai nuo sezono, kada skrydis ir maršruto ji gali būti ir didesnė.

 110. Monika says:

  Ar galima užregistruoti lagaminą telefonu? kokiu numeriu, nes internete nurodytais tel nr. atsiliepia auto atsakiklis. Gal galite suteikti telefono nr? Ar galima užregistruoti lagaminą oro uoste? kokie įkainiai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Monika,
   užsisakyti registruojamą bagažą pigiausia yra internetu, 15 kg. tašė kainuoja nuo 15 €, 20 kg. – nuo 25 € (kaina priklauso nuo sezono), tai galima padaryti čia:
   https://www.ryanair.com/lt/uzsakymo-valdymas/
   Pasirinkti reikia: „Pridėti registruotą bagažą“.
   Užsakant oro uoste arba telefonu, kainos dvigubai didesnės, atitinkamai nuo 30 € ir nuo 50 €.
   Ryanair telefono numeris: +44 871 2460003

 111. Evaldas says:

  Laba diena,
  Jūsų siūlomo „Samsonite American Tourister“ krepšio išmatavimai 40 x 30 x 20 ir sakoma, jog tai krepšys po kėde, tačiau antrojo krepšio išmatavimai biliete nurodyti 35 x 20 x 20, gal galėtumėte paaiškinti kodėl toks skirtumas?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Evaldai,
   taip, ryanair savo parduodamus lagaminus leidžia neštis į saloną ir su didesniais išmatavimais, negu apskritai leidžiama, tiesiog toks marketinginis triukas, skatinantis pirkti jų siūlomus lagaminus.

 112. Jolanta says:

  Sveiki turiu 2 lagaminus buvau isitikinus, kad atitinka ryanair ismatavimus nuo grindu su ratukais 57 cm. ar įsiskaičiuoja į tuos 55 cm ratukai :) nes matuojant tik lagamina butu tik 50 cm.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jolanta,
   aukštis su ratukais turi būti 55 cm., bet kelių centimetrų paklaida neturėtų sukelti problemų.

 113. Tomas K says:

  sveiki. ar nesiojamas kompiuteris taseje gali buti antrasis rankinis bagazas?

 114. Akvilė says:

  Sveiki,
  Ar drėgnos servetėlės nėra laikomos kaip skystis?

 115. Martynas says:

  Sveiki, norejau paklausti. Ar galima kabinos bagaze vezti i reikalaujamus matmenis telpanti automobilini grudinta stikla?

 116. Marija says:

  Laba diena,
  Kiek blokų cigarėčių galima vežti, skrendant į Airiją?
  Ir ar galima vežti tortą? Pvz išmatavimų 2-o rankinio bagažo?

  Ačiū iš anksto už atsakymą

  • Zilvinas says:

   Sveiki Marija,
   tortą vežtis galima, o cigarečių iš Lietuvos Airija įsileidžia 1 bloką.

   • Marija says:

    Zilvinai, dėkui už atsakymą.
    Dėl torto: jei vežti kaip 35*20*20 – reikia ypatingo įpakavimo? Ar tiesiog užtenka maišelio iš parduotuvės?

   • Lina says:

    SVARBU: Informuojame, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Vokietija ir Airija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos, Bulgarijos, Kroatijos, Vengrijos, Latvijos ir Rumunijos. Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių.

    Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų cigarečių ir kitų tabako gaminių bei alkoholinių gėrimų kiekius. Pavyzdžiui, nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais. Informaciją apie šių gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

 117. Vida says:

  Sveiki rytoj skrendam i Skotija,noriu paklausti ar rankiniame bagaze galima veztis sutirstinta piena „rududu“ 397 gr,ir raudonu ikru 140 g abu indai yra gamyklinio ipakavimo (metalinia indeliai) .Ar ribojamas sokolado kiekis ir ar galima veztis sokolada su idaru .Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vida,
   šokoladas neribojamas, kondensuotas pienas rankiniame bagaže turi būti talpoje iki 100 ml., kitaip neleis vežtis, ikrą vežtis galite.

  • Vida says:

   Sveiki,ar galima veztis malta kava ipakuota folijos maiselyje ?

   Aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Vida,
    taip, tik gali paprašyti išsiimti ir parodyti, kas ten yra, nes per skanerį nesimato, folija blokuoja.

 118. Virginja says:

  Laba diena,
  Skrendu kartu su dukra, bet bilietus spausdinau atskirai ir gavosi taip, kad ant vieno bilieto užrašyta PRIORITY Q, o ant kito OTHER Q. Kodėl?
  2 klausimas. Skiriasi sėdėjimo vietos, ar galėsiu su dukra sėdėti kartu ar būtina sėdėti paskirtose vietose?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Virginija,
   sėdėti jums reikės ten kur priskirta, kartu galėsite atsisėsti tik tuo atveju, jeigu pavyks susitarti su kitais, šalia sėdinčiais keleiviais. Užrašas Priority tikriausiai reiškia, kad išsipirkot priority boarding (pirmenybinį įlaipinimą), vadinasi galėsite patekti į lėktuvą be eilės.

 119. Simonas says:

  Sveiki,

  Kadangi daug komentaru, neperskaiciau visu iki galo, tik pasiteirausiu – ar rankiniame bagaze galima veztis savo kosmetines priemones? (skustuvai, skutimosi putos 150ml etc)

  Aciu!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Simonai,
   skustuvą vežtis galima, o visus skysčius, tame tarpe ir skutimosi putas, galima turėti tik talpose iki 100 ml.

 120. Evelina says:

  Sveiki, norėjau paklausti. Skrisiu į Uk tai ar galima rankiniame bavaže kosmetika vežtis kosmetinėje ar būtinai reikia dėti į maišelį 1l talpos?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Evelina,
   jeigu kosmetika tai kremai ir pan., tuomet reikės juos susidėti į plastikinį maišelį einant oro uoste per patikrą.

 121. Iveta says:

  Sveiki,
  ar galiu veztis rankiniame bagaze manikiuro rinkini? Visos priemones yra metalines.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Iveta,
   jeigu nėra dalių, pvz. žirklių, kur geležtė ilgesnė nei 6 cm., tuomet galite vežtis.

 122. Kristina says:

  Sveiki, ar skrendant į Airiją rankiniame bagaže galima vežti seną magnetafoną? Ačiū už atsakymą.

 123. Justina says:

  Tesiant tema..pas mane rankinis bagazas? ir Raniberl vaistu galima kiek nori pakuociu(taipogi ne receptinis vaistas)

 124. Justina says:

  Sveiki, ar galime veztis kontraceptiniu zvakuciu pakuote „Pharmatex“? (parduodamos vaistineje be recepto)

 125. Artūras says:

  Laba diena,
  Norėčiau pasiteirauti, dėl 2 rankinio(35x20x20), jeigu šių matmenų yra dėžė su šakočiu ar nebus problemų?

 126. Giedrė says:

  Laba diena,
  norėjau pasiteirauti, ar rankiniame bagaže galima turėti pincetą? Dėkoju už atsakymą.

 127. Viktorija says:

  Sveiki. Ar rankiniame bagaže galima vežtis žirklutes, adatą? Ar šiuos daiktus reikės ištraukti, einant patikrą?
  Kitas klausimas, ar grįžtant į Lietuvą galima vežtis nedidelius (po 100 ml) buteliukus alkoholinių gėrimų, kurie pirkti ne Duty free?
  Ir ar galima vienam žmogui rankiniame bagaže turėti 2 litrinius maišelius?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viktorija,
   maišelių oro uoste paimti galite tiek, kiek jums reikės susidėti talpoms iki 100 ml., jeigu netelpa į vieną, gali būti ir du, ir trys. Alkoholį rankiniame bagaže talpose iki 100 ml. galite vežtis be apribojimų, adatos ir žirklių (geležtė turi būti iki 6 cm.) išimti nereikės, vežtis galima.

   • Viktorija says:

    Sveiki, Žilvinai,
    Ačiū už atsakymą, tačiau Ryanair puslapyje radau informaciją, kad „Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui“, tai tikrai nebus poblemų, jei aš turėsiu kelis?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Viktorija,
     čia yra oro uosto apsaugos taisyklės, ne ryanair, galite susidėti į kelis maišelius, tai leidžiama.

 128. asta says:

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze vezti sviesto pakelius po 200 gr. LIETUVA – AIRIJA

 129. Rasa says:

  Sveiki,

  Norejau paklausti(gal truputi kvailai nuskambes), bet ar galima tuscia lagamina pamatuoti oro uoste Vilniuje ryanair dezeje, kad tikrai buti tikrai, kad tilps, nes dvejoju, lagaminas yra 57 cm?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   galima, bet joje telpa lagaminai leistinų išmatavimų: 55cm x 40cm x 20cm, jeigu lagaminas keliais centimetrais per didelis, bet minkštas, tuomet viskas tvarkoje, su tokia paklaida leis jį neštis į lėktuvą.

 130. edita says:

  labas vakaras noreja paklausti ar galima rankiniame bagaze vestissavo gaminta maista tarkim sumustiniai kotletai saisainiai ir juos poto valgyti lektuv nes skrendu su dukra 3metu vaikas bus isalkes ar reikia pirkti lektuve ir valgyti aciu uz atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita,
   galite turėti savo maistą, nebūtina pirkti lėktuve, bet gėrimus per patikrą galėsite įsinešti tik talpose iki 100 ml.

 131. gintare says:

  kiek galima vestis rankiniame bagaze kvepalu buteliuku jai po 50 ml

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintare,
   jeigu iki 100 ml., tuomet beveik neribojama, turėsite viską sudėti į 1 l. plastikinį maišelį, jeigu netilps į vieną, galėsite sudėti į kelis.

 132. Egle says:

  Sveiki, jeigu antra rankinės (rankinukas) ismatavimai 35×29 ar labai i tai ziures ir nepraleis?

 133. tadas says:

  sveiki ar galiu is anglijos i lietuva rankineme bagaze veztis roziu gumbus

 134. RS says:

  Jei vezuosi daugiau nei 4 blokus kas tada?

  • Zilvinas says:

   Jeigu įrodysit, kad savom reikmėm – tada nieko, jeigu ne-reikės susimokėti muitą (mažai tikėtina).

 135. Asta says:

  Laba diena, noreciau paklausti: skrendame du suauge ir du vaikai 2.5 m. ir 7m. . Pirkome viena registruota bagaza, klausimas ar galima dar maximaliai imti 4 neregistruojamus bagazus- kiekvienam po viena ir papildomai sketuka mazajam, nededant jo i registruota bagaza? Nes cia kaip skaitau vaikui lyg priklauso nemokamai sketukas papildomai, o registruojantis i skrydi matau, kad galima mokamai prideti uz 10 EUR vaiko iranga, tai nelabai suprantu, ar galime ta sketuka imti nemokamai i lektuva?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Asta,
   skėtukas vaikui priklauso nemokamai, kaip ir 2 rankinio bagažo vienetai – taip pat, kaip ir suaugusiam.

   • Lina says:

    sveiki, noriu paklausti, ar vaikui irgi galima prie rankinio bagazo, veztis ir mazaji rankini bagaza 35* 20* 20 ?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Lina,
     vaikui nuo 2 metų tas pats, kaip ir susaugusiam, vaikui iki 2 metų – 1 vnt. x 5kg.

 136. Edita says:

  Laba diena, birzelio menesi skrendame i uk su 9 men kudikiu. kiek kainuos vestis vezimeli ir kokiu ismatavimu jis turi buti sulankstytas ir koks leistinas vezimelio svoris.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita,
   pilnai sudedamą vežimėlį galima vežtis nemokamai, atiduosite įlipant į lėktuvą, ten pat ir pasiimsite. Vienintelis vežimėliui nurodomas apribojimas – jis turi būti pilnai sudedamas.

 137. lina says:

  Sveiki, norejau paklausti, jei nesivezi rankines kaip antro rankinio bagazo, tačiau turi kuprinyte skirta kompiuteriui kurios ismatavimai siek tiek didesni ar bus galima veztis kaip antra nemokama rankini bagaza?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   kuprinę kompiuteriui galima vežtis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, bet ji turi atitikti išmatavimus, nebent yra minkšta ir reikalui esant ją galima suspausti iki leistinų išmatavimų dydžio.

 138. Eglė says:

  Sveiki, ar skrendant Ryanair kompanija į UK rankiniame bagaže galima vežtis elektrinius prietaisus ar kosmetika atskirai neviršijanti 100ml. ar ir kosmetika reikia supakuoti į plasmasinius maišelius? Ir dar norėjau paklausti, kokia garantija, kad veždamasi 4blokus cigarečiu į UK man iš ten neatims. Kiek girdėjau iš LT skrendant su 4blokais, net užklausia kam tiek daug. Ar jiems nėra kokiu įtarimu ir ar tikrai viskas bus gerai ir mane praleis? Ačiū iš anksto :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   elektrinius prietaisus ir kosmetika talpose iki 100 ml. galite vežtis be apribojimų, supakuoti iš anksto kažkaip atskirai nereikia, oro uoste sudėsite į plastikinius maišelius ir tiek. 4 blokai leidžiami be apribojimų, užklausti dėl kiekio gali tik tuo atveju, jeigu vešitės daugiau.

 139. Marius says:

  Sveiki, noreju paklausti, kiek cigareciu bloku galima turesi su savimi rankiniame bagaze jeigu skrendi i anglija?

 140. Krista says:

  Laba diena,

  Kaip čia skaičiau alkoholio pro patikrą kas viršija 100 ml. viršyti negalima, o jei aš vešiuosi suvenyrinius buteliukas, talpa 40 ml. tris ar bus leistina jų neatims?
  Kitas klausimas, kad neleistina vežtis tai kas degu, tai pvz. Suktinis 54% ar Žalgitis 70% draudžiama, net mažose pakuotėse?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   suvenyrinius galite neštis per patikrą, iki 100 ml. gali būti ne viena talpa.
   Degus ir alkoholis 40 %, suktinis su žalgiriu problemų nesukels, nebent šalis, į kurią vykstate, riboja gėrimų virš 40 ar 50 % įvežimą.

 141. vaidas says:

  sveiki ar galiu veztis rankiniame bagaze pradeta ta prasme ne nauja kliju buteliuka.?apie 15 ml. dekuiuz atsakyma

 142. Arturas says:

  sveiki as jau nusipirkau bilieta ir pasidariau check in bet nenusipirkau bagazo ,ar galima ji nusipirkti internetu jai jau check in’as yra padarytas , ir noriu paklausti kiek kainuoja pirkimas bagazo pvz 15 kg rigoje ? aciu is anksto

  • Zilvinas says:

   Sveiki Artūrai,
   galite išsipirkti bagažą internetu ir pasidaręs check – in, tai galima padaryti ne vėliau kaip 4 val. iki skrydžio. Oro uoste bagažo kaina ženkliai didesnė, geriau internetu.

   • Arturas says:

    aciu uz informacija,bet vakar man atrodo puslapis buvo uzstriges arba kazkas negerai nes neisejo,o siandien jau vel pameginau ir viskas tvarkoje,dar karta dekoju!

    • Arturas says:

     dar norejau paklausti ar kai is naujo pasidarai kad bagazas butu ,ar reikia persiprintinti bilieta ar tinka tas pats kuri turejau pries tai bet nebuvau pasidares bagazo ?

     • Zilvinas says:

      Sveiki Artūrai,
      jeigu yra galimybė, geriau persispausdinkite.

 143. Silvija says:

  Norejau pasiteirauti, ar cigaretes reikia pirkti tik oro uosto parduotuveje ar galima isinestoi jau rankiniame bagaze?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Silvija,
   nesvarbu, kur cigaretes pirksite, svarbu tik turėti tik tokį kiekį, kokį leidžia įsivežti šalis, į kurią skrendate.

 144. juste says:

  „Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. aviakompanija leidžia nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą rankinę ar oro uoste įsigytas prekes. Rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.“
  norėjau paklausti, ar galima mazos istrizaines kompiuteri isideti i moteriska rankine kuri nevirsija ismatavimu? uz tai nereikes moketi?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Juste,
   jeigu turėsite 2 rankinio bagažo vienetus, kurie neviršys leistinų išmatavimų, už nieką papildomai mokėti nereikės, nesvarbu, ką juose vešitės.

 145. Gerda says:

  Laba, noreciau paklausti. Kadangi Ryanair leidzia isinesti i lektuva lagamina ir rankine kurios ismatavimai 30X20X20 jei rankine butu didesne ar kiltu problemu? Daiktu i ja neprigriusciau, tad jinai visiskai be problemu tilptu i matavimui ksirta deze. Kitas klausimas pvz: perkant alkoholinius gerimus duty free parduotuveje galiu juos nestis tiesiog rankoje(maiselyje) ar turiu sutalpinti i viena is dvieju rankine arba lagamina?Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gerda,
   gėrimus reikia sutalpinti į vieną iš rankinio bagažo vienetų, o jeigu rankinė viršija leistinus išmatavimus, bet yra minkšta ir pasispaudžia, tuomet su ja viskas gerai, neužklius.

   • G says:

    rankine didesne vos keliais cm, o skrendant is Ispanijos daiktus pirktus duty free taip pat reikia talpinti i viena is rankiniu bagazu?

 146. Renata says:

  Sveiki,skrendama I Norvegija,norejau paklausti ar galima veztis saldainiu? Jei taip,tai tada koki kieki galima?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Renata,
   saldainių pervežimas į Norvegiją neribojamas.

  • skirmante says:

   laba diena, Norejau paklausti ar su rankiniu bagazu galima veztis kavos, pupeliu kavos,Jei galima tai koks leistinas svoris ir koks turi buti isfasavimas? Aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Skirmante,
    kavos vežimasis nėra ribojamas, kažkokių spec. reikalavimų jos pervežimui taip pat nėra.

 147. stasys says:

  kiek galima veztis pinigu su Raynar lektuvu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Stasį,
   aviakompanijos neriboja pervežamų sumų, o šalys, į kurias vykstate dažniausia nedeklaravus leidžia vežtis iki 10 t. €, jeigu daugiau vežatės, būtina deklaruoti.

 148. samanta says:

  sveiki sakykit kiek galima veztis degtines rankiniame bagaze?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Samanta,

   tai apsprendžia ne aviakompanijos, o šalys, į kurias vysktate, pvz. Norvegija leidžia įsivežti 1 l., į Europos sąjungos šalis galima vežtis iki 10 l. stipriųjų gėrimų.

   • samanta says:

    o i airija koki kieki gal zinote?

    • Zilvinas says:

     Airija EU, todėl 10 l. stipraus leidžia įsivežti.

     • samanta says:

      rankiniame bagaze?

     • Zilvinas says:

      Visiškai neturi reikšmės.

     • Vaida says:

      Labas vakaras.Kiek cigareciu bloku galima veztis asmeniui ( pilnameciui) i Airija?Ar tikrai galima vienam asmeniui veztis iki 10 l alkoholio?

     • Zilvinas says:

      Sveiki Vaida,
      taip, alkoholio iki 10 l., o cigarečių į Airiją galima įsivežti 1 bloką.

     • Vaida says:

      O alkoholi galima pirkti is anksto ir deti i rankini bagaza ar tik oro uosto parduotuveje?Nes kiek skaiciau tai raso jog skysciai turi buti 100 ml talpose.Tai ar tikrai nekils problemu?
      Aciu

     • Zilvinas says:

      Oro uosto apsauga talpų virš 100 ml. rankiniame bagaže nepraleidžia, jeigu turėsite tik rankinį bagažą, alkoholį teks pirkti oro uoste, praėjus patikrą.

 149. Marius says:

  sveiki. Norejau paklausti. Skrendu is Dublino i Kauną, ir noriu vestis sporto papildu 6.8 kg maišas, is parduotuves. Ji dėsiu rankiname bagaže, tad norejau paklausti ar juos aplaamai galima vestis?

 150. Liana says:

  Laba diena.
  skrendu i airija, ar galiu i rankini bagaza isideti medeli kurio dydis apie 30 cm? jis bus ne vazone o iviniotas i maiseli…

 151. Lukas says:

  Skrisiu is Frankfurto i Kauną su rankiniu bagažu, ar galiu skraidintis mikrafona?

 152. Andrius says:

  Sveiki, norejau griztant i is Vokietijos i Lietuva uzsisakyti registruota bagaza. Ryanair puslapyje uzsisakiau 20 kg bagaza, darau apmokejima, taciau ant bilieto jokiu atzymu del registruoto bagazo nera. Rodo, kad pinigai numinusuoti, o rezultato nera.

 153. Daiva says:

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar leidziama veztis rankiniame bagaze zaislini burbulu sautuva ir 2 burbulu skysciu buteliukus, ar reikia burbulu skysti deti atskirai i plasmasini maiseli. Tai pa, ar galima veztis mazas led lemputes dekoravimui? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   lemputes galite vežtis, daiktų, panašių į ginklus – ne, skysčių talpos tik iki 100 ml. ir jas reikės sudėti į plastikinį maišelį oro uoste.

 154. Vilija says:

  Sveiki, ar registruotas bagažas turi būti sudėtas į vieną lagaminą? Pavyzdžiui – imu smuiką su dėklu (apie 3 kg), tai ar jį reikia dar į vieną lagaminą įdėti, kad galėčiau ir daugiau daiktų pasiimti?

 155. Egle says:

  Sveiki. Noreciau tiksliai suzinoti is Lietuvos i Uk vezuosi 4 blok cigareciu. o praeinant pro pratikra ar galima nusipirkti parduotuveje duty free? Taigi kai parskrendi daugiau niekas netikrina uk oro uoste. aciu :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   cigaretes riboja šalis, į kurią vykstate, o ne iš kurios, Lietuvos pasieniečiams visiškai nesvarbu kiekiai, o D. Britanijoje gali patikrinti ir nepraleisti didesnių kiekių, aišku, gali ir netikrinti.

 156. Milda says:

  Sveiki,
  Kiek galima veztis prezervatyvu rankinuke? Ne paslaptis, kad voketijoje sis produktas yra pigus ir zinoma, noretusi sau parsivezti daugiau, nei 3 vienetus :) sakykit, kiek galima budu isideti, kad nereiketu irodyneti, jog ti asmeninems reikmems, o ne perpardavimui?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Milda,
   tik, kiek vešitės rankinėje, tikrai nebus komerciniais tikslais, galite dėtis, kiek reikalinga.

 157. Danguolė says:

  Sveiki, jeigu aš turiu lagaminą kurio išmatavimai 60*40*20 tai tiktų į rankinį bagažą?

 158. vaida says:

  Sweiki turiu problema ar galite atsiusti bikers balandzio 13 d skrydis london luton -kaunas ir skrydis balandzio 23 d skrydis kaunas London luton is gmail istrine parametrus atnaujinus. .keturies asmenis 2 suauge du vaikai gmail vaidda84@gmail.com. aciu labai lauksiu

 159. edgaras says:

  laba diena ar galima vezti du molinius padukus arba stiklinius rankineme bagaze?

 160. Gintaras says:

  Sveiki noreciau paklausti kiek galima veztis i vokietija rusisku cigareciu?Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintarai,
   nedaugiau 1 bloko (tiek galima įsivežti legaliai iš Rusijos į Europos sąjungą).

 161. Ramunė says:

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima gabenti rankiniame bagaže žvakidę su žvakėmis?

 162. miau says:

  Sveiki, o skysciu maiselis gali buti su uztrauktuku? Ir kokie ismatavimai maiselio, ar tai nera svarbu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   maišelis turi būti 1 l. talpos, bet jis duodamas nemokamai oro uoste, juo iš anksto rūpintis nereikia.

 163. Darius says:

  Laba diena,
  Tai kepaliuka duonos irgi tikriausiai galima tureti rankiniame bagaze?

 164. krisas says:

  Sveiki.norejau paklaust ar galima i airija vestis 4 blokus cigareciu

 165. miau says:

  Sveiki, ar galima veztis mesa rankiniame bagaze, I norvegija? :)

 166. Irina says:

  Sveiki, turiu keista klausima, bet man jis aktualus ar rankiniam bagaze galima veztis dantu krapstukus?=) skrysim i Lietuva visia ne ilgam ir svesim ten vaiku gimtadieni, noriu padaryti papuosimus ant stalo ir jie yra tvirtinami prie dantu krapstuku, tai galvoju kaip cia bus…

 167. Reda says:

  Sveiki. Norėjau pasiteirauti ar nusipirkus 15 +15 bagažus,galima į vieną sudėti ar turi du būti?Ar rankiniam bagaže galima žvakes vežti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Reda,
   taip, žvakes rankiniame bagaže vežtis galima, o jeigu turite išsipirkusi 2 vnt. po 15 kg., taip reikia ir susidėti daigtus, kitu atveju tektų mokėti už viršsvorį.

 168. Evelina says:

  Sveiki, planuoju kelionę su ryanair. Turiu nusipirkusi registruotą bagažą. Taisyklėse rašoma, kad leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis), tai čia bagažo dydis negali šitų išmatavimų viršyti, ar čia būtinai tik toks turi būti?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Evelina,
   lagaminas negali viršyti šių išmatavimų, bet mažesnis būti gali.

   • Evelina says:

    Ačiū, Žilvinai. Dar norėčiau pasiteirauti ar registruotame bagaže gali būti skysčiai, kurių talpa didesnė nei 100ml, bet mažesnė nei 250ml (šampūnai, kremai ir pan.)? O taip pat ar 1l maišeliai duodami ar tiesiog galima bus įsigyti oro uoste? Ačiū.

    • Zilvinas says:

     Registruotame bagaže talpos neribojamos, gali būti ir iki 1 l. ar daugiau, o maišelius oro uoste duoda nemokamai, dėl to rūpintis nereikia.

 169. Asta says:

  Sveiki, skrendu su ryanair, imsiu tik rankini bagaza, galiu ideti kraujospūdžio matuoklius? Jai taip, tai koki kieki? Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Asta,
   galite vežtis, o kiekiai leidžiami tokie, kad tai nebūtų traktuojama, kaip „komerciniai“ tikslai, bet tai jau ne aviakompanijos reikalas, o šalies, į kurią vykstate, muitinės.

 170. Milda says:

  labukas. As noreciau suzinoti ne del rankinio bagazo, o del registruojamo. Ar jame taip pat galioja taisykle, kad po 100 ml talpos turi buti? Ar nesvarbu? O reikia istraukti ir parodyti kazkam? O kur bagaza reikia priduoti skrendant su ryanair? Skrisiu pirma karta, tad nieko dar nezinau ir bijau suklysti :(

  • Milda says:

   Ir dar – ar galima i lektuva imti savo daryta studentu maista – riesutu ir vaisiu miksa ar eriau imti originalioje pakuoteje is parduotuves?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Milda,
   ne, registruojamame nėra apribojimų skysčių talpom, galit vežtis bet kokias.Ištraukti ir rodyti niekam nieko nereikės, registruojamą bagažą tikrina jums nematant, praeina su šunimis ir jeigu niekas neužkliūna, bagažo neliečia. Atiduoti registruojamą bagažą Vilniuje reikia prie ryanair registracijos langelio.

 171. Eglė says:

  Laba diena, kovo mėn skrendu i londona, sakykite ar galima rankiniame bagaže vežtis kavos pakuotes, saldainiu dežučių pvz Rafaelo. Puodukus kavai gerti.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   taip, visa tai galima turėti rankiniame bagaže.

   • Eglė says:

    O sakykite šaukšteliai į puodukus, ir dar vienas toks klausimas pvz ikrai plasmasiniuose indeliuose.

    • Zilvinas says:

     Visa tai taip pat nedraudžiama.

     • Eglė says:

      Laba diena dar norėjau paklausti kiek į londona galima vežtis cigarečių blokų rankiniame bagaže.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Egle,
      nesvarbu rankiniame ar registruojamame, į D.Britaniją leidžiama įsivežti 4 blokus cigarečių, jeigu vežatės daugiau, turite įrodyti, kad vežatės savo reikmėms, o ne pardavimui.

 172. Domas says:

  Sveiki, ar galima bagaže vežtis elektroninę cigaretę ir skysčius jai pildyti?

 173. Agne says:

  Sveiki, noreciau paklausti ar galima registruotame bagaze veztis kuno krema kurio kiekis 150 ml ?

 174. Polina says:

  Sveiki,ar galima veztis is Norvegijos i Lietuva 4 kg kieto surio , ipakavimas originalus po 1 kg rankiniame bagaze?

 175. as says:

  Ypac jeigu stiklineme taroi medus.stikla ir panacius daiktus nepraleidzia rankinem bagaze.turbut pirma syki skrendi

 176. as says:

  O vat kaip skridau i uk tai saslikus nepraleido rankinem bagaze,teko ismest.nors cia dauk priklauso kokia pamaina muito dirba.kitas praleidzia pro akis,o kitas prisikabina.tai va

 177. Gelmina says:

  Labas. Norejau paklausti, skrendu I Lt keistis pavardes is mergautines I vyro, bilietai pirmyn ir atgal dar mergautine pavarde, ar uzteks pasu patikroj pateikti Abu pasus ar reikia dar kazo? :) ir dar vienas klausimukas, ar galima rankiniame bagaze vest is koncervuoto tuno indeli?:) aciu uz ATS…

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gelmina,
   dėl pavardės – turėkite dar santuokos liudijimą. Jeigu tuno indelis nedidelis, iki 100 ml., tada tikrai jokių klausimų nekils.

 178. Vitalija says:

  Sveiki,mums neleidzia apmoket papildomai bagazo,nes moketa litais uz bilieta. Kur dabar mums kreiptis kad nereiktu moket uz bagaza orouosto kaina?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   šiaip turėtų leisti, nebent klaida sistemoje, susiekite su ryanair telefonu: + 44 871 246 0002

 179. Algirdas says:

  Sveiki! Norėčiau žinoti, skrendant i Londona ,ar galima vežti 1-litro orginalioje stiklinėje pakuotėje sutirštėjusi medu? Ar tas medus priskiriamas skysčiams? Mano surastoje informacijoje, tik skystas medus laikomas skysčiu..Iš anksto dėkui už atsakyma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Algirdai,

   medus priskiriamas prie skysčių, būna, kad sukietėjusį praleidžia, bet gali visko būti, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kad praleis, negalima.

 180. PETRAS says:

  Sveiki ar galima skraidinti 400g Nutellos?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Petrai,
   kremai priskiriami prie skysčių, rankiniame bagaže negalima tokio kiekio vežtis.

 181. Lukas says:

  Sveiki ar galima skraidinti 400g Nutellos indeli?

 182. rūta says:

  Sveiki, norėčiau sužinoti ar rankiniame bagaže galiu vežti šašlykus?

 183. Ieva says:

  Laba diena, norėjau pasitikslinti:
  1. ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų tiesintuvą?
  2. ar skrendant i UK rankiniame bagaže galima turėti 4 blokus cigarečių, su jų įsigijimą patvirtinančiu čekiu?
  Iš anksto ačiū už atsakimą.

 184. Vitalija says:

  Laba diena norejau pasiteirauti automobiline kedute(skirta naudojimui nuo 0-18kg) galima i lektuvo salona ar ja reikes registruoti kaip registruota bagaza? ir ar 2metu vaiku priklauso rankinis bagazas(maza tasyte)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   2 metų vaikui bagažas priklauso lygiai toks pats kaip ir suaugusiam – 2 vnt., 1 – iki 10 kg., antrasis neribojamas.Kėdutę reikia atiduoti į bagažą, ji gabenama nemokamai (2 vnt. vaikui priklauso – pilnai sudedamas vežimėlis ir automobilinė kėdute).

 185. edgaras says:

  ar galima rankiniu bagazu veztis fotoaparata?

 186. aurelija says:

  Sveiki,

  Skrendu į anglija su rankiniu bagažu. Ar galiu jame vežti duona, dešrą,? ir kaip jie turetu būti supakuoti?
  Ačiū už atsakymą

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aurelija,
   kažkaip ypatingai pakuoti nereikia, tik nedėkit į foliją, kad šviečiant matytųsi, ką vežat.

 187. Kristina says:

  Labas,
  Keliausiu ryanair i Frankfurta, tik su rankiniu bagažu. Antroji mano rankine ismatavimu 35x24x15 aukštis 4 centimetrais didesnis, pradėjau dvejoti ar gali toks dalykas užkliuti?

 188. Lita says:

  Labas vakaras,
  Niekad neskridau lėktuvu.Turiu lagaminą, kuris yra 49 cm aukščio. O su visom kojelėm ir rankena jis jo aukštis- 56,5 cm. Kadangi tos dalys yra plastmasinės,jų suspausti niekaip neina. Vaizdeliuose apie primatavimą oro uosto pavyzdinėje dėžėje-ji yra be dangčio.Kaip žinoti,ar mano lagaminas tilps į lėktuvo daiktadėžę, ar dėl to vieno centimetro reikia pirkti kitą lagaminą?
  Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lita,
   tokia paklaida neturės įtakos, nereikia pirkti naujo lagamnino.

   • Lita says:

    Gal netiksliai paklausiau :
    kalbėjau apie RANKINĮ BAGAŽĄ> :)

    • Zilvinas says:

     Tiksliai paklausėt. Rankinio bagažo aukščio paklaida 1 cm. įtakos neturėtų turėti, bagažas įdedamas į forma, kur pastatomas ir turi tilpti per plotį ir „storį“, jeigu į viršų išsikiš 1 cm., tai niekam neturi užkliūti.

 189. inga says:

  labas vakaras.Ar galima veztis auto kedute 2metu vaikui?ar reikia uz tai moketi?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Inga,
   kėdutę galima vežtis ir naudoti lėktuve, jeigu ji yra sertifikuota naudojimui lėktuvuose. Užsakius vietą vaikui, reikia telefonu susisiekti su ryanair atstovais ir informuoti apie kėdutės išmatavimus. Jeigu norite kėdutę vežtis atskirai ir nenaudoti skrydžio metu, tuomet jau reikės ją vežtis kaip registruojamo bagažo vienetą, tai mokama(užsakant internetu – 10 EUR), plačiau apie tai:

   http://www.ryanair.com/en/questions/use-of-airline-approved-car-seats-onboard/

   • Justina says:

    Sveiki, patikslinkite ar auto kedute bus apmokestinama papildomai? Auksciau rasete, kad 2 vienetai vaiko irangos yra gabenami nemokamai. Tai ar kedute nuo 9iki18 kg. Ir sulankstoma vezimeli galima vestis nemokamai? Ar yranga bus gabenama registruotame bagaze?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Justina,
     galite turėti 2 vnt. kūdikio įrangos – pilnai sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, ši įranga gabenama nemokamai, vežimėlį galite atiduoti tik įlipant į lėktuvą, o kėdutę reikia atiduoti į registruojamo bagažo skyrių.

 190. Lina says:

  Labas vakaras, norejau paklausti, ar galima rankiniu bagazu veztis vaikisko pieno milteliu pakuote 400gr. (taip vadinama misineli kudikiams) origialiame nepradarytame ipakavime. Domina Wizz air ir Airbaltic lektuvuose. Aciu uz atsakyma!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   aviakompanijos tokių dalykų neriboja, tai oro uosto saugumo tarnybų klausimas. Jeigu keliaujat su kūdikiu, skysčiai gali būti vežami ir talpose virš 100 ml., šiuo atveju, jeigu gerai suprantu, vežatės pieno miltelius, ne skystį, tokio produkto talpos neribojamos, tai liečia tik skysčius.

 191. ARusn says:

  Sveiki norejau paklausti jeigu noriu vezti daugiau cigareciu pvz 9 blokus, ar gali mane sulaikyti ant sienos jeigu visas nusipirkciau duty free?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   nesvarbu, kur pirktos cigaretės, kiek galima įsivežti nustato šalys, į kurias vykstama, pvz. Anglija įsileidžia 4 blokus iš Lietuvos, jeigu yra daugiau, reikia aiškintis, kad tai savoms reikmėms, ne pardavimui.

 192. Nojus says:

  Sveiki, kiek galima vežtis savų skysčių rankiniame bagaže?

 193. Laura says:

  Sveiki,
  noriu paklausti, ar rankiniame lagamine galima vežti stiklinius indus?
  Dekui už atsakymą

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laura,
   taip, galima, tai neribojama.

   • Loreta says:

    Galima vežtis net tarkim konservuotų burokėlių stiklainį, tarkim stiklainio talpa 500 ml? :) aš kaip pavyzdį duodu :) dėkui už atsakymą.

    • Zilvinas says:

     Sveiki Loreta,
     ne, negalima rankiniame bagaže turėti vakuotų daržovių talpose virš 100 ml., tai jau priskiriama skysčiams.

 194. Agnė says:

  Norėčiau paklausti, kaip pakuoti makiažą, nes nelabai susigaudau ir dar jeigu iki pilnametystės liko pora mėnesiukų ir noriu pasiimti cigarečių pokelį, ar jį iš manęs gali atimti? :) Lauksiu atsakymo

  • Zilvinas says:

   Sveiki Agne,
   Jaigu vieną pakelį, tai galbūt ir neužklius, nors nepilnamečiai cigarečių turėti negali. Makiažo kažkaip pakuoti nereikia, tiesiog krempudras ir panašias priemones, kurios gali būti traktuojamos kaip skysčiai, galima turėti talpose iki 100 ml. ir oro uoste reikės sudėti į plastikinį maišelį praeinant patikrą.

 195. Darija says:

  Sveiki, norėčiau paklausti dėl rankiniame bagaže gabenamų skysčių. Ar galima vežtis kvepalus 90 ml ir sausą šampūną? Nebus problemų, jog tai purškiami daiktai?

 196. Algirdas says:

  Sveiki , noreciau suzinot ar skrendat is Uk i Lt galima rankiniame bagaze veztis automagnetola neoriginaliame ipakavime? Dekui.

 197. Vilma says:

  Sveiki,
  keliausime su 2 m neturinciu vaiku, jam priklauso 5kg rankinis bagazas kuri tevai gali nestis i lektuva, tiesa? O ar yra jam kazkokie matmenu apribojimai?? Ar tai gali buti kuprine, na suaugusio zmogaus, ir traktuoti tai kaip vaiko penkiu kilogramu jam priklausanti bagaza?

  Vilma

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vilma,
   taip, tiesa, galimas 5 kg. rankinis bagažas kūdikiui, jokie išmatavimų apribojimai nenurodomi.

 198. Sigitas says:

  Sveiki,norejau isitikinti del cigareciu gabenimo,begales tinklalapiu raso jog galima gabenti 16 bloku cigareciu,jai jas vartosi pats ir kad tereikia turetu cekius,kaip irodyma kad sumoketas tos valstybes nustatytas pvm,ar tai tiesa?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigitai,
   negaliu tiksliai atsakyti, kiekviena šalis turi savo apribojimus, pvz. D.Britanija – 4 blokai (jeigu daugiau, reikia įrodyti, kad savo reikmėms, kaip tai padaryti – nenurodyta), Airija, Norvegija – 1 bl. ir t.t.

 199. Milda says:

  Labukas! Aciu uz jusu atsakymus!!! Perskaiciau ir radau daug atsakymu i man rupimus klausymus. Bet vienas dar yra :) As keliauju visada tik su rankiniu bagazu, nusipirkau sau nauja rankinuka „is akies“. Namuose pasmatavau – 30x45x19. Taigi 5 cm per ilgas :( Glamzyti nelabai noretusi, o va jeigu apversti ir tada ideti? Tada jos ilgis pasiskaiciuotu kaip aukstis ir viskas normos rybose. Ar galima taip „sukciauti“? :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Milda,
   galima visaip „sukčiauti“, jeigu sutalpinsite į matavimo formą, tada praleis, jeigu ne (bet kaip dedant) – tada ne.

 200. Inesa says:

  Sveiki ar galima rankiniame bagaže gabenti elektroninę cigaretę? Žinoma naudotis ja lėktuve neketinu.

 201. Agne says:

  Labas vakaras. Noreciau paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis toki aparata pinigams tikrinti ( ju buna beveik kiekviename prekybos centre) nedidelis, delno dydzio , bet jame yra pailga UV lempa , taip pat priedu butu dar 4 lemputes pasikeisti velesniam laikui, kai perdegtu . Aciu uz atsakyma .

  • Zilvinas says:

   Sveiki Agne,
   taip, galima, tokie aparatai neturi aštrių detalių ir kaip ginklas naudojami negali būti.

 202. Rima says:

  Laba diena, norejau pasiteirauti del:
  1. Antro rankinio bagazo kur svoris neribojamas. Mano rankinukas yra didesniu ismatavymu ir kietas (suspausti negalesiu). Tai kaip suprantu as ji veztis negaliu.
  2. Turime 80 svaru smulkiomis monetomis, ar jas galima veztis rankinuke.
  3. Mano veido prausiklys yra 144 ml. indelyje. Kaip daryti del vezimo rankiniame bagaze: ar perpilti i koki nors indeli ir ji veztis be tikro pavadinimo, ar is indelio ispilti kad nevirsytu 100 ml ir veztis originalioje pakuoteje.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rima,
   1. taip, jeigu neatitinka išmatavimų apribojimų, neštis į lėktuvą negalia;
   2. taip, galima;
   3. pati talpa negali viršyti 100 ml., nesvarbu, pilna ji ar ne, didesnės talpos nepraleis. Jeigu persipilsite – gali kilti klausimų, kokios kilmės skystis, bet gali ir neužkliūti, bet kokiu atveju – pati talpa iki 100 ml.

 203. Rasa says:

  Labas vakaras,
  Zinau,jog skrendant is Lietuvos i Anglija galima veztis 4blokus cigareciu. O kai praeini patikra ar galima dar nusipirkti dutty free parduotuveje?
  Is anksto aciu uz atsakyma :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   kiek galima įsivežti cigarečių nuostato šalis, į kurią vykstate, nesvarbu, kur pirktos cigaretės, D. Britaniją riboja jų įvežimą iš Lietuvos iki 4 blokų.

 204. gabija says:

  Sveiki. Tai kaip suprantu rankinis bagaszas turi buti iki 10kg ir gali su savim mazesniu matmenu tase dar tureti?

 205. Vida says:

  Laba diena,su vyru balandzio menesi skrendame i Skotija -Glazga pasisveciuoti.Noriu paklausti rankiniame bagaze kiek bloku cigareciu mes galime veztis.Ar teisingai supratau,kad rankiniame bagaze galime veztis 1 l 40% alkoholio tiktai pirkto oro uoste ? ir silpnesnio 35 % taip pat l ? Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vida,
   galite vežtis 4 bl. cigarečių vienam suaugusiam, alkoholis beveik neribojamas, tačiau jį galima pirkti tik duty free, nes oro uosto apsauga talpų virš 100 ml. neleis neštis.

 206. Erika says:

  Sveiki, ar nieko tokio, jog mano rankinis bagazas – lagaminas yra lygus 50×20×40 cm reikalavimus? Cia su ratukais.ir renkenele. Jei netycia pora cm butu didesnis, ar sutalpinciau i matavimo deze?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Erika,
   jeigu minkštas – sutalpintumėt ir šiek tiek didesnį, jeigu kietas – plastikinis, tuomet ne, tokio geriau neturėti.

 207. Simona says:

  Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti ar registruotu bagažu skrendant iš Rygos į Anglija galima užsisakyti vienam lagaminui 30 kg ?
  Dėkui už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Simona,
   ne, tokios galimybės nėra, galima tik vieną iki 20 kg. + dar vieną iki 15 kg.

 208. Ruta says:

  Sveiki,

  noriu pasiteirauti. Ar skrendant iš Londono į Lietuvą galima rankiniame bagaže vežti veikiančią Apple kompiuterio klaviatūrą vieną pačią be kompiuterio? Kokiu būdu galima įrodyti, kad ji veikianti, neturint bagaže kompiuterio?

  Iš anksto dėkoju

 209. Rima says:

  Labas vakaras, norėčiau sužinoti bagažų kainas svarais, kelionė planuojama liepos mėnesį Londonas – Kaunas – Londonas. Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rima,
   Liepos mėnesio 1 bagažo iki 15 kg. kaina į vieną pusę – 25 GBP, iki 2 kg. – 35 GBP, du krepšiai po 15 kg. – 50 GBP, du krepšiai (15+20 kg.) – 60 GBP

 210. Gintarė says:

  Laba diena,
  Norėjau pasidomėti ar antra rankinio bagažo tašė gali būti kuprinė, kuri yra nepilnai prikrauta, ir norint, kad ji atitiktų išmatavimus, ją būtų galima sulankstyti?

  Ačiū už atsakymą. :)

 211. regta says:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis varškės (pakuotos po 180) g į Norvegiją? Jei galima, tai koki kiekį?

 212. Gema says:

  Laba diena.Skrisiu į Didžiąją Britaniją,noriu nuvežti rūkytų lašinių,ar leis,ir kur geriau dėti ar į registruotą ar į rankinį bagažą.Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gema,
   geriau dėkite į registruojamą bagažą, mažiau skleis kvapų ir problemų, o vežtis juos galima tai nedraudžiama.

 213. Akvile says:

  Sveiki. Kaip suzinoti, kad maiselis skysciams yra tinkamo dydzio? Kokie turetu buti jo maksimalus ismatavimai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   jis turi būti 1 l. talpos, bet maišelius oro uoste duoda nemokamai, neverta rūpintis iš anskto.

   • Akvilė says:

    Tačiau jei ant maišelio nėra parašyta talpos? Norėčiau viską pasirūpinti iš anksto. :)

    • Zilvinas says:

     Supilkit 1 l. vandens, jeigu telpa, tai vadinasi tiek talpos ir yra.

     • Akvilė says:

      Tai jei vandens telpa daugiau nei 1l, tai toks maišelis jau netinka?

     • Zilvinas says:

      Jeigu paklaida nedidelė, tuomet nieko.

     • Akvilė says:

      Ačiū už atsakymus! O jei rankiniame bagaže vežčiausi šį krepšį: http://www.verus.lt/kelionine-rankine-benzi-p-3993

      Jis yra 1cm per didelis. bet kadangi jis nebus perkrautas ir jis yra lankstus ir bus galima tirkai paspausti, tai turėtų tikri, taip?:)

      Ir jei skysčių maišelio paklaida apie 200ml, tai daug?

     • Zilvinas says:

      Rankinė minkšta, todėl pasispaudus tikrai tilps į leistinus išmatavimus, čia problemų nebus. Maišelio labai nesureikšminkit, niekas į jį iš esmės dėmesio nekreipia, gali būti ir paklaida.

 214. Valentinas says:

  Ar pravešiu keičiamus, metalinius „peiliukus“ (perforuota skarda) į bulvių tarkavimo mašiną, jei tos plokštelės yra 90mm ilgio ir 35mm pločio

  • Zilvinas says:

   Sveiki Valentinai,
   ne, tokių rankiniame bagaže vežtis neleis, per ilga geležtė, galima iki 6 cm.

 215. Eglė says:

  Labas vakaras. Skrendame į uk su kūdikiu. Norime vežtis vežimą. Jis yra sudarytas iš dviejų dalių: rėmo su ratais ir kūdikio lopšio. Ir abi šios dalys lankstosi atskirai. Ar dar bus galima pasiimti ir automobilio kėdutę nemokamai? Ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Egle,
   nemokamai vežami tik 2 vnt. kūdikiui skirtos įrangos, t.y. vežimėlis (pilnas sudedamas) + automobilinė kėdutė arba maniežas, visa kita – mokamas bagažas.

 216. aiste says:

  Skaiciau kad galima vaikui atskirai vestis 5kg.ar tiesa? Ir ar tai gali buti atskiroi vaiko taseje tie 5kg.Aciu uz atsakyma.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aiste,
   taip, vaikui iki 2 m. galima turėti atskirą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

   • Dovydė says:

    Nupirkau bilietą, šiandien išskrendu 21 val. O nuo vakar bandau daryti „check-in“, bet niekaip nepavyksta pridėti 15kg bagažą. Tiksliau, pavyksta, bet kai ateina laikas užmokėti už tai 76 lt, įvyksta sistemoje klaida ir operacija nesibaigia… ir sako bandyti veliau… 10 kartų bandžiau… (su mastercard, ir su paypal)
    Ką daryti…?
    Gal problema dėl eurų / litų ?
    AČIŪ!!

    • Zilvinas says:

     Sveiki Dovyde,
     problema buvo pačiam portale, jūsų atveju reikėjo atsispausdinti duodamą klaidą ir oro uoste tuo remiantis reikalauti registruojamo bagažo kainos ne oro uosto (aukštesnės),o internetinės.

 217. Natalija says:

  Kodel banko israsose nesimato pinigu nurasymo uz biletus sumoketus rugsejo menesio,jeigu net dabar turiu issispaudinosiu ilapinimo talonus sausi skrysti….

  • Zilvinas says:

   Taip negali būti, jeigu bilietai išpirkti – suma tikrai nuskaičiuojama, jeigu ne – tada jūs bilietų neturite. Jie gali būti ne nurašyti, o tik užšaldyti, tada viskas tvarkoje.

 218. Natalija says:

  p.s. i Airija

 219. Natalija says:

  kokie yra apribojimai maisto produktams vezti registrojame bagaze?

 220. Natalija says:

  Apmokejus uz registrojima bagaza internetu, ar ne reikes tureti papildoma dokumenta pries skrydi registacijos metu ?

 221. Natalija says:

  pasirodo kad uz bagazo sumoketa vienam asmeniui 2 kart…Ar galiu anuliuoti viena?

 222. Natalija says:

  Kur galima pasitikslinti ar vis delto apmokejimas registrojamo bagazo paviko..Rynair puslapije

 223. Natalija says:

  Sveiki.Jeigu dabar negaliu apmoketi uz registrojama bagaza internetu (sistemine klaida), ar galima ta padaryti registracijos metu orouoste.Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Natalija,
   oro uoste kainuos daugiau, pabandykite vėliau, jeigu sistemos klaida, tai ją vistiek sutvarkys.

  • Veslava says:

   siaip ta sistemine klaida jau pora dienu matomai euro ivedimas blogai veikia.

 224. Modestas says:

  Sveiki ar galima rankinem bagaze vestis pavyzdziui kvepalus?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   galima, bet tik talpose iki 100 ml.

   • Modestas says:

    o tai kaip suprasti kiek as ju pavyzdziui galiu vestis galima isamiau biski?

    • Zilvinas says:

     Tiek, kiek yra poreikis, tik viena talpa negali viršyti 100 ml., galite pvz. turėti 10 vnt. x 100 ml.

     • Modestas says:

      tai as galiu vestis kat ir dvidesim bonkuciu bet turi nevirsyti viena bonkute 200ml ar taip supratau as vesiu rankinem bagaze ir is airijos?

     • Zilvinas says:

      Vienas vienetas kvepalų negali viršyti 100 ml., 200 ml. talpose kvepalų vežtis negalima. Didelis kiekis gali būti traktuojamas kaip vežamas komerciniais tikslais, tuomet reikės susimokėti muitą.

     • Modestas says:

      o jai ju nauju tik pora bonkuciu o kiti yra panaudoti jau tai ir uz toki gali muita deti ir koks gali muitas but?

     • Zilvinas says:

      Muitą gali taikyti dideliems kiekiams – 20 – 40 prekės vienetų.

   • Modestas says:

    bet as cia kalbu kat detis y rankini bagaza ce tu apie tai pasakei ane as galiu detis tu bonkuciu y rankini kat nevirsytu 100ml taip?

   • Modestas says:

    sveiki dar syki iskilo man dar vienas klausimas prie rankinio bagazo buvo rasyta galima pasimti kaskokia tai tase ar as ant peciu galiu uzsideti pavyzdziui kuprine?

    • Zilvinas says:

     Sveiki Modestai,
     rankinio bagažo galima turėti 2 vnt., pirmasis 55cm x 40cm x 20cm iki 10 kg,. antrasis – 35x20x20 (svoris neribojamas).

 225. Neringa says:

  Sveiki,
  Gavau ryanair el. laišką, kad norėdama papildomų paslaugų turiu su jais susisiekti, nes internetu nebegaliu koreguoti dėl to, kad pasikeitė valiuta, bet aš niekur nerandu kokiu tel. galėčiau skambinti.

 226. Lina says:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima vežtis žvakes į Lietuvą?

 227. lina says:

  Acij uz atsakyma ir dar norejau pasiteiraut dabar kudikiams su raynair priklauso 5kg rankinio bagazo jei viska kudikiui susideciau I savo rankine fidesne iki 5 kg tai lutono oro uoste nereiktu primoket kaip uz didesniu matmenu tase nei 30×20×20? Aciu

  • Zilvinas says:

   Jūsų bagažas negali viršyti leistinų svorio ir gabaritų išmatavimų, o kūdikio bagažą galite susidėti į papildomą rankinio bagažo vienetą, neviršijantį 5 kg.svorio.

   • Lija says:

    Kad pas mane ne kudikis o vaikai. Kokios jiems papildomos irangos vezimo taisykles?

    • Zilvinas says:

     Vaikams nuo 2 metų bagažo priklauso lygiai tiek pat, kaip ir suaugusiam – 2 vnt., sudedamas vežimėlis – nemokamai.

  • Lija says:

   Skrendu į Barseloną su dviem vaikais 3 ir 5 m. noriu skraidinti automobilio kedute ir pasikniuka. Jei suviniosiu juose drauge nevirsis 20 kg svorio. Tokiu atveju mokeciau kaip uz viena vienetą? 10 Euru? Ir ar 3 m. vaikui dar galima nemokamai skraidintis vezima?Aciu uz atsakyma.

   • Zilvinas says:

    Sveiki Lija,
    vežimą galima skraidinti nemokamai, o kadangi bagažo vaikams priklauso kaip ir suaugusiam – po 2 vnt. rankinio (vienas iki 10 kg., o kitas – svoris neribojamas, tik gabaritai maži), tai jeigu telpat į leidžiamus išmatavimus, galite supakuoti į 2 atskirus rankinio bagažo vienetus iki 10 kg.

 228. lina says:

  Sveiki norejau paklaust kaip su kudikoi pienu kiek leidziama veztis ar neprisikabintu jei skrisciau su trim buteliukais po 210ml. Aciu

 229. Vacys says:

  Laba, gerb. Žilvinai,
  dėkoju už aibę /ir pasikartojančių/ klausimų, į kurriuos taip greitai ir išsamiai atsakote. Tai mums didelė pagalba… nes Co būna net info puslapiai uždaryti. Leiskite pasitikslinti dėl medaus.Dabar jis kietas kaip akmuo. Jei supakuočiau į polietileninius maišelius, na po kilą? Ir į rankinį bagažą? Man medus būtinas sveikatai palaikyti, grįšiu tik po metų. Tai koks čia žaidimas būtų su buteliukais iki 100 ml? Ir dar jokiu būdu tokio kieto medaus į juos neįkiši. O atšildyti medų, tai tas pats kas išmesti…nelieka gydomųjų savybių jau. Dėkoju už atsakymą. Skrendu į Dubliną šnd vakare. Vacys

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vacy,
   ačiū už padėkas, man malonu pagelbėti keliaujantiems ir pasidalinti savo žiniomis.
   Dėl medaus oficiali oro uostų patikros pozicija yra, kad tai skystis ir vežtis galima talpoje, ne didesnėje nei 100 ml. Yra išimčių, kai praleidžia su kietu medumi ir didelėse talpose, bet tikrai neatsakau už tokią informaciją. Jūsų atveju būtų optimaliausias variantas išsipirkti papildomai registruojamą bagažą ir ramiai viską susidėti ten, tai galima padaryti internetu ne vėliau kaip 4 val. iki skrydžio čia:

   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking

 230. Lukas says:

  Sveiki,

  Ar Ryanair rankino bagažo svorio limitas (10 kg) vis dar galioja? Ant bilieto seniau rašydavo svorio ir matavimų limitus, dabar pastebėjau kad apie svorio apribojimus nieko nepasakyta, tik apie išmatavimus. Ar gali būti kad šis svorio limitas panaikintas ir dabar galima vežtis daugiau nei 10 kg rankiniame bagaže?

  Ačiū,

  Lukas

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lukai,
   ne, nepanaikintas, tiesiog vienas vienetas didesnių gabaritų turi sverti iki 10 kg., o antro, mažesnių gabaritų bagažo vieneto svoris neribojamas.

 231. EVALDAS says:

  LABA DIENA.Ar galima vezti batareikas nuo laikrodziu ir prozektorui.GAVAU dovanu nuo skutimosi 150ml ir250ml ar galiu vezti.ACIU

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edvaldai,
   elementus vežtis galima, o kremas ar skystis po skutimosi gali būti rankiniame bagaže tik talpose iki 100 ml., didesnių talpų tikrai nepraleis, nebent registruojamame bagaže.

 232. Simonass says:

  Sweiki
  Skrendu i uk noreciau suzinoti kiek ir kokiu svaigiuju gerimu galima nestis i lektuva praejus bagazo patikra ???
  Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Simonai,
   duty free galite pirkti bet kokį kiekį alkoholinių gėrimų, D. Britanija įsileidžia pakankamai didelius kiekius.

  • edita says:

   sveiki planuojame vasara skristi su rynair , norejau pasiteirauti kaip yra su kelionemis su kudikiais skristi planuojam du suauge ir du kudikiai, ar galesime iduoti dvi automobilines kedutes i bagaza?ar reikes moketi ar kedutes reikia kazkaip supakuoti ?skrisim tik su rankiniu bagazu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Edita,
    vienam kūdikiui galima nemokamai vežtis 2 įrangos vienetus: pilnai sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kurią reikės atiduoti į registruojamo bagažo skyrių (tai tvarkoma prie registracijos langelio), vežimėliu galite naudotis iki pat lėktuvo durų, ten atiduosite įlipant ir pasiimsite išlipant.

 233. Justina says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis auksą (bižuteriją)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Justina,
   taip, jeigu jo vertė neviršyja 10 t. EUR, jeigu viršyja, reikės deklaruoti.

 234. arina says:

  Laba diena skrendam su seima i uk .du suauge ir vaikas .kiek galima veztis cigareciu .?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Arina,
   Suaugę gali vežtis iki 4 blokų kiekvienas, vaikui turėti cigarečių negalima.

 235. Irina says:

  Sveiki, skrendam i Londona su seima. 2 suauge, 2 vaikai – vienam 10 menesiu, kitam 2 metai 10 menesiu. Koki bagaza galime veztis- svoris ir matmenys? Ir ar galima buteliuka su vandeniu veztis vaikui? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Irina,
   kūdikiui galite turėti buteliuką virš 100 ml. ir 10 kg. 1 bagažo vienetą, o 2 metų vaikui bagažas priklauso toks pats, kaip ir suaugusiam.

 236. Laimute says:

  Sveiki,ar galima veztis rankiniame bagaze 10 pakuociu Warfarino tableciu po 100 tabl. vienoje pakuoteje? skrendu i UK.
  Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laimute,
   kieki pakankamai didelis, turite turėti receptą ar kažką panašaus iš daktaro, kaip įrodymą, kad jums tokio kiekio vaistų reikia asmeniniam naudojimui.

 237. Katia says:

  Labadiena skrendu is Liverpoolio i Vilniu Ir norejau paklausti ar galimana rankineme bagaze vestis gelias vazone? :)

 238. Erika says:

  Sveiki noriu paklausti ar rankiniame bagaze galima veztis nagu prieziuros rinkini(elektrinr dilde,UV lempa,lakai,nagu dulkiu surinkejs ir t.t.)?aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Erika,
   jeigu skysčių talpos neviršyja 100 ml.ir rinkinyje nėra aštrių detalių su geležtėmis virš 6 cm., tuomet galima.

 239. klaustukas says:

  sveiki. kiek galima cigareciu bloku veztis i arija? pirmai skaiciau,kad 1 su puse bloko,dabar randu,kad tik 1 bloka. tai norejau pasiteirauti, kiek isviso bloku galiu veztis i airija?

 240. Ramunė says:

  Labas vakaras,
  skrendu su rankiniu bagažu (wizzair) į Milaną, tad norėjau dar pasiteirauti:
  1. Kaip transportuoti kontaktinius lęšius? Ar bus gerai, jei jie bus kontaktinių lęšių konteineriuke, kuris bus įdėtas į skysčių plastikinį maišelį?
  2. Kiek skaičiau forumą, tai plaukų tiesintuvą rankiniame bagaže galima gabenti, taip?
  3. Ar tabletės turi būtinai būti įdėtos į dėžutę, ar galima transportuoti jų lapeliuose?
  4. ir dar norėjau pasitikslinti…svarbu neviršyti iš viso 1 litro skysčių, kurie turi būti ne daugiau kaip po 100 ml, tačiau jei aš gabenu įvairias makiažo priemones, kurios yra po 9 ml tai jų gali būti tarkim ir >15 vienetų (kurie neviršija iš viso 1 litro), taip? …nes, skirtingai atsako, vienur sako, kad tik 10 vnt ir ne dagiau, ir nesvarbu, kad tik 5 ml vis tiek jau skaitosi kaip vienas vienetas..tai kaip yra iš tikro, nes nenorėčiau viršijus limitą išmesti oro uoste priemones…be to taip pat skirtingai atsako, ar (ne skystus) šešėlius ir skaistalus reikia pakuoti prie skysčių?
  Dėkoju iš anksto už atsakymus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ramune,
   nors čia svetainė, skirta ryanair skrydžiams, bet bagažo vežimo taisyklės (išskyrus gabaritus ir svorį) visur vienodos, todėl:
   1. taip, gerai, nes konteinerių talpos tikrai neviršyja 100 ml.;
   2. taip, plaukų tiesintuvas neturi jokių aštrių detalių, todėl galima;
   3. gali būti ir lapeliuose, svarbu ne palaidos;
   4.šešėliai ir skaistalai, jeigu jų konsistencija biri, skysčiais nelaikys, o kiek vienetų – nesvarbu, jeigu kiekviena talpa atskirai neviršyja 100 ml., jeigu neužteks 1 l. talpos 1 maišelio, paimsite kitą, taip elgtis galima.

 241. Neringa says:

  Ar reikia nuo vaiko vezimo nuimti tases, kurios tvirtinasi ant remo ir yra kaip vezimo dalis?

 242. sasa says:

  Sveiki, kiek galima veistis leidziamu vaistu rankiniam bagaze ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   skystus vaistus galima vežtis talpose iki 100 ml., jeigu reikia didesnio kiekio – turėkite receptus, įrodančius, kad jums tų kiekių reikia.

 243. sasa says:

  Sveiki, kiek galima blogu cigareciu veztis i airija rankiniam bagaze ?

 244. Guoda says:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar galima rankiniamia bagaze skraidintis maisto papilda? Jis yra sandarioje 400 ml dezuteje.

 245. Giedre says:

  Ar i Airija galiu vestis 3 blokus cigareciu rankiniame bagaze?

 246. Giedre says:

  Sveiki, norejau paklausti ar galiu rankinemia bagaze veztis plauku tiesintuva? Ir ar skyscius butina sudeti i specialius maiselius skyscias ar tinka ir paprasti uzsegami maiseliai?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Giedre,
   taip, plaukų tiesintuvą vežtis galite, o skysčius iki 100 ml. reikės sudėti į maišelius, kurie nemokamai duodami oro uoste.

 247. Vilija says:

  Sveiki,

  norėjau sužinoti ar galiu rankiniame bagaže vežtis saldainių dėžę (twix, snickers ir t.t. asorti)? Ar jie bus vertinami kaip skysčiai? Keliausiu iš Londono į Vilnių.

 248. gražina says:

  laba diena, norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežti silke vakume? ačiu

 249. gabriele says:

  Žinau, kad vėlai rašau ir kad šiandieną atsakymo tikriausiai nesulauksiu, bet vis tiek bandau, o vdruk. Taigi, ryt išskrendu su ryanair i Angliją ir bijau dėl rankinio bagažo. Mano bagažas visai tilptų į tuos matmenis 55/40/20, bet bėda, kad per plotį gaunasi 23cm, gal net bškį daugiau, o lagaminas tas su forma, tvirtas. Kažin ar tilpsiu aš ten į tą jų dėžę? ar geriau kito lagamino ieškot?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   tokio bagažo ryanair greičiausiai į lėktuvą nepriims, reikia pasiieškoti kito.

 250. Dovydas says:

  Laba diena,
  turiu du klausimus:
  1. Ar galima rankiniame bagaže vežtis naminį 1kg svorio sūrį, jei jis be oficialios pakuotės?
  2. Ar galiu vežtis nešiojamą kompiuterį tame papildomam krepšelyje 35x20x20? Ar einant per apsaugą butinai reikės dėt į rankinį bagažą?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovydai,
   1. taip, sūrį vežtis galima;
   2.galima vežtis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, arba pirmo, nesvarbu, einant per patikrą tiesiog jį reikės išimti atskirai.

 251. Agne says:

  Sveiki, ar nepilnametis (15 metu) gali vesti alkoholio registruotame bagaze? (butelis butu supakuotas kaip dovana) Aciu

 252. Kristina says:

  Sveiki,
  ar vykstant į Angliją rankiniame bagaže galima turėti 1 kg rūytų lašinių?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Krsitina,
   taip, galite vežtis, tik supakuokite taip, kad neskleistų kvapo, bet ne į foliją, kad matytųsi šviečiant, ką vežatės.

 253. Iveta says:

  Ar galima veztis rankiniame bagaze 8kg atitinkama tase ir dar su dviem kg nedideli rankinuka?:) aciu uz atsakyma

 254. Aiste says:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže, 17 metų asmeniui, turėti 4 blokus cigarečių?

 255. Neringa says:

  Ryanair tinklapį radau parašyta, kad „Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)“. Čia tikrai 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis) yra teisingi?

 256. Kristina says:

  Laba diena,su šeima ruošiamės skristi į Paryžių. Aš sergu cukriniu diabetu.Ar rankiniame bagaže galima vežtis insuliną? Ir kaip jį supakuoti? Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,

   taip, galima, tik turėkite receptą. O supakuoti kažkaip išskirtinai nereikia.

 257. jurate says:

  sveiki,
  norėjau pasiteirauti ar galima i lėktuvą neštis padaryto 200ml mišinio kudikiui?

 258. Ausra says:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti kaip su tais maišeliais ir skysčiais. Ar reikia viską dėti į atskirus maišelius pvz.: tušas – maišelis, šampūnas 50 ml.- maišelis, krempudra – maišelis, balzamas 30 ml., – maišelis, vaiko vaistai nuo kosulio 100 ml., – maišelis. Ar galima dėti į vieną maišelį kosmetiką į kitą vaistus?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,
   į vieną maišelį dėkite tiek, kiek telpa, jeigu viskas netilps – paimkite kitą, nereikia visų talpų dėti į atskirus.

 259. Ausra says:

  Labas vakaras,

  Skrendam su šeima į Londoną gruodžio 16 d., bilietus jau užsiregistravau online, bet atgal ( grįžtam gruodžio 29 d.) užregistruoti dar neduoda. Ar man vėliau registruojant nebus problemų? Ar reikės registruoti taip pat kaip registravau į priekį, tik kad kryptys skirsis?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,

   nemokamai skrydžiui galite registruotis ne anksčiau 7 d. iki išskridimo, dėl to ir neleidžia. Registruojantis atgaliniams skrydžiui procedūra bus identiška, kaip ir skrydžiui į priekį.

 260. Vaida says:

  Labas vakaras,noreciau suzinoti kiek galima veztis rankiniu bagazu.Zinau,kad vienam asmeniui 10kg.leidziama.Mes skrisime sventem i Londona, vienas suauges ir du vaikai,bet noriu vezti torta ir simtalapi,zinoma simtalapis isides i rankini bagaza,tik torto jau neidesiu jis svers apie 3kg. Ar leistini tokie produktai.Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vaida,
   produktrai leidžiami, o bagažo galima turitė po 1 tašę iki 10 kg. tiek susaugusiam, tiek vaikui, o taip pat dar po vieną papildomą bagažo vienetą, kurio svoris neribojamas, bet išmatavimai tik 35x20x20.

 261. Laima says:

  Sveiki, norejau pasiteirauti, ar galiu rankiniame bagaze vezti rankini „blenderi“, kuris sveria 1kg, bet issiardo. Suabejojau del to, kad karta skrendant is UK konfiskavo 1kg svarmeni,(nors taisykles to nedraudzia) motyvuodami tuo, kad tai galima panaudoti kaip ginkla smugiuoti. Dabar taip pat skrendu is UK ir nenoreciau prarast gero daikto. Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laima,
   jeigu blenderis neturi aštrių detalių, tuomet galima vežti, kaip teisingai ir paminėjot, reikia atsižvelgti į tai, ar jis negali būti panaudotas kaip ginklas.

 262. Marta says:

  Laba diena,
  Uz poros savaiciu skendu i Milana. Noreciau pasiteirauti, kaip del kosmetikos su savimi turejimo, jei vyksiu tik su rankiniu bagazu? Ar galima veztis siuos daiktus su rankiniu bagazu: tusas 9.6ml, sampunas 50lm pakuoteje, akiu piestukas, iprastas, neskystas, iprastas lupdazis, bei akiu makiazo valiklis 40ml? Ar bendras vezamu skysciu turis turi buti 100ml, ar tiesigiog ispilstymas skysciu turi buti i nedidesnes, nei 100ml pakuotes?

  Aciu!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Marta,
   viena talpa turi neviršyti 100 ml., tokių talpų gali būti ne viena, visos jos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinę maišelį,jeigu netilps – paimsite dar vieną.

 263. Milda says:

  Sveiki, esame nusipirke bilietus per agentura, taciau registruota bagaza noriu issipirkti be tarpininku, nes taip gaunasi pigiau. Ar yra tokia galimybe?
  Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Milda,
   taip galite padaryti, bet tik žinodama savo originalų rezervacijos kodą, jeigu agentūra jį duos, tuomet galėsite užsisakyti.

   • Milda says:

    Rezervacijos koda turiu, taciau Raynair puslapyje bandziau uzsisakyti bagaza, tai parase, kad bilietas pirktas per treciuosius asmenis ir reikia kreiptis i juos. O agentura uz 20kg registruota bagaza i viena puse uzprase 175 Lt. Man tai atrodo nelabai reali kaina. Kur man kreiptis? Aciu

    • Zilvinas says:

     Sveiki Milda,
     jūs turite agentūros priskirtą rezervacijos kodą, ne ryanair, su tokiu bagažo neužsakysite, jeigu agentūra neduos realaus kodo, tik per juos ir galėsite užsakyti.

 264. Tomas says:

  Norėjau pasiteirauti, ar galima oro uoste patikrinti kur nors lagamino išmatavimus, t.y. ar yra vieta, kur galima pamatuoti lagaminą įkėlus jį į matavimo vietą dar prieš kelionę.

 265. Tomas says:

  Laba diena, nusipirkau lagaminą, pardavėjas teigia, kad išmatavimai yra būtent tokie, kokie yra leistini Jūsų lėktuve, t.y. 55x40x20. Tačiau ant jo yra gan nemaži ratukai, bei šoninės guminės rankenos. Tai norėjau pasiteirauti ar išmatavimai yra pačio lagamino (konteinerio) ar jau viso (su ratukais ir pan.). Ačiū už atsakymą.

 266. Ieva says:

  Sveiki, del medaus norejau parasyti, skaitau, kad daug kas klausia. Keleta metu is eiles 2kart per metus vezam medu, sukietejusi, 2-3 litrus po puslitri ipakavime plastikiniame. Ir jokiu niekada bedu nebuvo, sviete, ziurejo, nieko nesake.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ieva,

   taip, registruojamame bagaže galite vežti bet kokiu kiekius, rankiniame – ne.

   • Ieva says:

    visus kartus tai buvo tik rankinis bagazas. Nuo 2011 niekam delto neuzkliuvo.

    • Zilvinas says:

     Aš pateikiu oficialią oro uosto saugos poziciją, jeigu jums pavyko, nebūtinai pavyks ir kitiems, todėl su tokia informacija geriau nerizikuoti.

 267. Sigitas says:

  Sveiki, ar labai kreipe demesi i rankino bagazo dydi jei ten keli centimetrai yra didesne nei gali, nes esu pastebejeas kad daug kas turi visad kokia nors kuprine kaip rinkini bagaza

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigitai,
   jeigu bagažas „minkštas“ ir galima paspausti iki reikiamų matmenų, tuomet dažniausiai problemų dėl to nekyla.

 268. Sigitas says:

  Sveiki, Sveiki norejau paklausti, su tuo bagaziu, ta suprantu kad 10 kg galima, o kaip pavydziui butiu jei dar papildomai tureciau paprast mokykline kuprine ar nereiketu papildomai moket?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigitai,
   antras bagažo vienetas gali būti 35x20x20, jūsų kuprinė per didelė, tokio neleis neštis.

 269. Gintare says:

  Labas vakaras,skrendu su seima i Lutona,visi turim tik rankinius bagazus ,ir dukrytei yra 1,6 m ar jei galima 5 kg. rankine ir ar bus vezimukas- sketukas nemokamai?

 270. Remigijus says:

  Laba diena. Noreciau suzinot,pasitikslint..Ar i lektuva galima su savim nestis 1 rankini bagaza 10kg ar 2 po 10? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Remigijau,
   vienas iki 10 kg. galimas, o kito svoris neribojamas, tik gabaritai : 35x20x20

 271. Roberta says:

  Sveiki, nerandau, arba nematau turbūt maisto normų registruotame bagaže. Kiek pvz kg galima vežtis ne šaldytos mėsos, duonos, saldumynų,daržovių ?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Riberta,
   šių produktų nei aviakompanijos, nei oro uosto saugimas neriboja, gali riboti tik šalis, į kurią skrendate, bet jeigu tai EU šalis, irgi apribojimų nebūna.

 272. Vasilisa says:

  Labas vakaras. Aš skrendu i Liverpuli su savo dukra. Ir vieni sako jjog galima paprasta tasele veztis. O kiti sako jog ta tase reikes i rankini bagaza ikist.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   skrendant suryanair kiekvienas keleivis gali turėti po 2 rankinio bagažo vienetus, jeigu tai vaikas nuo 2 metų, jam tos pačios bagažo normos, jeigu iki 2 metų, tuomet galima turėti 5 kg. atskirą tašę kūdikiui.

 273. lina says:

  Sveiki klausimelis ar is airijos i norvegija galiu veztis sampunus registruotame bagaze? ar yra koks skysciu ar talpos limitas, gal galetumete imesti kokia nuoroda kur galeciau pasiziureti ko ir kiek galima ar negalima veztis :
  Aciu is anksto :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   šampūno, kaip ir kitų skysčių, galima turėti tik talpose iki 100 ml. tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį, nesvarbu kur skrydis, tai galioja visiems skrydžiams.

 274. Greta says:

  Sveiki, vienoje vietoje radau kad ryanair kudikiui priklauso 2 vezimelio dalys sulankstomas vezimelis (puschsir) ir automobilio kedute. Kitoje vietoje raso kad tik lankstomas vezimelis viena dalis. Ar galima keliauti su kudikio vezimelio rateliais ant kuriu uzsideda auto kedute, remelis susilansto o kedute kuri dedasi ant jo ne. Gaunasi 2 dalys… tik remas su rateliais ir auto kedute ant ju. ar reikia registruoti ir moketi papildomai uz ratelius ir kedute? Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Greta,
   ryanair nurodo, kad galima vežtis nemokamai vieną pilnai sudedamą vežimėlį, arba vieną nešioklę, arba vieną dvigubą vežimėlį plius automobilinė kėdutę, čia cituoju tai, kas parašyta jų puslapyje, vadinasi du daiktai.

   • Greta says:

    Tai manasis ir bus pilnai sudetas vezimelis, is dvieju daliu… tik virsus bus autokedute ant vezimo remo, o ne gulima ar sedima dalis.. ar as blogai supratau? Dar karta atsiprasau uz sutrukdyma ir aciu uz atsakyma…

    • Zilvinas says:

     tai kiek suprantu bus sudedamas rėmas ir autokėdutė? iš to, kas parašyta ryanair.com sprendžiu, kad tiek galima vežtis nemokamai.

     • Greta says:

      Taip,sudedamas remas ir auto kedute ant virsaus. Aciu labai!

     • agne says:

      Sveiki, norejau paklausi, kiek galima veztis cigareciu skrendant is Kauno i Dublina? Aciu.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Agne,
      skrendant į Airiją galima turėti 1 bloką cigarečių.

 275. iveta says:

  Sveiki turiu klausima.Ar galima veztis i Norvegija kvepalu buteliuka kurio turis 30ml ir jis pirktas cia Lietuvoj?

 276. laimis says:

  sveiki rytoi skrendu kaunas bristol ar galima su savimi vestis mesos gaminius rankinian bagaze?

 277. dominykas says:

  norejau paklausti kaip dabar yra su rankiniu bagaza girdejau kad jeigu virs 90 rankinio bagazo lagaminu yra lektuve tai personalas savo nuoziura ziuri ar telpa ar ne ir jei netelpa tai papraso duoti ir padeda i bagazo skyriui. Tai kaip ten yra kurioje vietoje gali paprasyti duoti ar paciame lektuve ar prie ilaipinimo vartu ir kur ji paskui atsiimti?
  /

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dominykai,
   taip, tai tiesa, taip ir vyksta viskas. Bagažą paprašo atiduoti jau prie lėktuvo durų, o atsiimti reikia kartu su registruojamu bagažu, todėl jokių „lepių“ ar vertingų daiktų ten geriau nedėti (jeigu būsite vienas iš pirmųjų 90, tuomet problemų nebus, bagažas keliaus kartu su jumis).

 278. Jolanta says:

  Laba diena,noreju paklausti ar kudikiui Rygos oro uoste taip pat taikomas 7EUR mokestis ar tik suaugusiems,aciu.

 279. Loreta says:

  Ar galima pasiimti su savimi vaseli.kuris yra 4cm metalinis galiukas su 15 cm mediniu koteliu?

 280. Jekaterina says:

  Labadiena o galima vežtis sviestini torta? O medu galima?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jekaterina,
   jeigu rankiniam bagaže, tai tortą galima, o medų tik talpoje iki 100 ml., registruojamame abu galima, bet torto neverta ten dėti, jis bus sugadintas.

 281. Valdemaras says:

  Laba,
  Ar galima veztis kava ir arbata skardinese originaliose pakuotese rankiniame bagaze? Svoris 250 g viena skardine. Aciu.

 282. Regina says:

  Sveiki, noriu paklausti. Ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų džiovintuvą, ar tai plaukų feną ar žnyples?? Ir dar, ar galima kraujospūdžio matuoklį??
  Ačiū.

 283. Edvinas says:

  Sveiki, skrendant is Lietuvos i UK koks siuo metu leidziamas cigareciu kiekis registruojame bagaze? Kiek girdejau, nezinau ar cia tiesa ar ne, kad jei skrendi karta metuose gali netgi 8 blokus isideti, tai tiesa? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edvinai,
   nesvarbu kuriam bagaže, galima vežtis 4 blokus. Jeigu vežatės daugiau, nesvarbu kiek, turite yrodyti, kad jums tikrai tiek reikia ir kad naudosite ne pardavimui.

 284. aiste says:

  O jei antrojo rankinio bagazo vienetas (rankine) bus tokiu ismatavimu 39 x 30 x 15 ? ar lb daug cia virsijasi pagal jus?

 285. Akvilė says:

  Sveiki. Ryanair rankinio bagažo išmatavimai aiškūs. O jei rankinė bus 55*33*25cm, bet ji minkšta ir galėtų paspausti. Ar susidurčiau su kokiomis nors kliūtimis? Ačiū už atsakymą. :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   jeigu kalbate kaip apie antrą rankinio bagažo vienetą, tuomet labai stipriai viršysit leistinus išmatavimus: 35x20x20, vargu ar tiek paspausite.

   • Akvilė says:

    Kalbu apie pirmąjį. Žadu veštis sutalpinusi viską į vieną rankinę. Jokių papildomų rankinukų. Tai ar galėtų?

 286. aiste says:

  sveiki, o kaip del makiazo sepeteliu rankiniame bagaze? galima veztis? ar jie turi buti kazkaip ipakuoti?

 287. Dalia says:

  Sveiki, kokia bus registruoto bagazo 15kg kaina jei as pirksiu darydama online chekinga, skrendant is Liverpulio y Vilniu? ACIU

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dalia,
   internetu nesvarbu kada pirksite, darant check in, ar prieš tai, kaina – 15 EUR žemuoju sezonu, 25 eur – aukštuoju, sezonai:
   * Low Season From 01/10/14 – To 20/12/14
   From 05/01/15 – To 27/03/15
   From 14/04/15 – To 31/05/15
   From 01/10/15 – To 20/12/15
   From 05/01/16 – To 31/05/17

   * High Season From 21/12/14 – To 04/01/15
   From 28/03/15 – To 13/04/15
   From 01/06/15 – To 30/09/15
   From 21/12/15 – To 04/01/16

 288. Indre says:

  Laba diena. Skrendant is Rygos I Stansted oro uosta su kudikiu.
  *Ar galima skraidinti pilnai sukomplektuota kudikio vezimeli ( t.y. su lopsiu)?
  *Ar reikes papildomai uz ji moketi?
  *Ar reikia uzsakant bilieta pazymeti kad bus gabenamas kudikio vezimas?
  *Kada man ji reikes palikti Rygos oro uoste, kad idetu I lektuvo bagazo skyriu, ir kada pasiimti is Stansted oro uosto?
  Labai aciu uz atsakymus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Indre,
   vežimėlį galima nemokamai vežtis tik pilnai sudedamą (skėtuką), jį atiduodate prie lėktuvo durų, ten ir pasiimate, iš anskto niekur nereikia žymėti, jeigu jį vežatės, tiesiog oro uoste, prie registracijos langelio reikia užsikliuojiti registracijos etiketę.
   Vežimėlį su lopšiu galima gabentis tik kaip mokamą kūdikiui skirtos įrangos bagažą, jis gali sverti iki 20 kg.ir kainuoja 10 EUR užsakant internetu, 20 EUR – oro uoste, plačiau apie tai:
   http://www.ryanair.com/lt/klausimai/what-is-ryanairs-policy-on-the-carriage-of-infants/

 289. Darius says:

  sweiki norejau paklausti kiek ryanair rankineme bagaze galiu veztis tabako bonkuciu? Vykstu is Vilniaus i Jungtines Karalystes aciu uz atsakyma

 290. Renata says:

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže vežtis taip vadinamą feną plaukams? Skrydis Ryanair lėktuvu iš Kauno į Stansted oro uostą. Ačiū už atsakymą.

 291. Daiva says:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze vežti moliūgus, kurių skersmuo iki 15 cm.
  Ačiū.

 292. gretaeta says:

  Sveiki,

  norėjau paklausti ar įmanoma spėti persėsti į kitą lėktuvą per 1,5h (tokia trukmė tarp skrydžių) su registruotu bagažu. Persedimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  iš anksto dėkoju

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   įmanoma, nes įlaipinimas baigiasi 20-30 min. iki reiso, bet nemaža rizika, nes vėlavimo atveju (kas pasitaiko pakankamai dažnai) nebeliks jūsų turimo laiko rezervo.

 293. Vladas says:

  Sveiki,tai As galiu idet 2 buteliukus po 100ml i paprasta maiseli ir vezti ? skrysiu i UK rytoj. Aciu

 294. saimonas says:

  Sveiki. Norejau paklausti ar galima rankiniam bagaze vestis ne pati kompiuteri o jo dalis? Tiksliau kompiuterio motinine plokste? Dekui

 295. Ieva says:

  Laba diena,
  iškilo keblumų su check-in’u… Kai registravausi, man neleido pasirinkti su kokiu dokumentu skrisiu (ID ar pasas). Tačiau vistiek užpildžiau viską, ko jie manęs prašė ir gavau bilietus. Ar nebus taip, kad manęs nepraleis, nes parodysiu ID, o ne pasą? Bet man kažkaip čia viskas keistai, kadangi ant bilieto nerašo nei mano tautybės, nors anksčiau toks dalykas būdavo.

 296. Vladas says:

  Sveiki,norejau paklausti ,veziu ta rankini bagaza ,kiek galima su savim cigareciu vezt ? tai As turiu 2 po 100ml kvepalu,tai reiskias tik viena galiu vezt ? Aciu :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vladai,

   talpų iki 100 ml. jūs galite vežtis ne vieną, galite turėti tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį. Kiek galima vežtis cigarečių atsakyti negaliu, nes tai priklauso nuo šalies, į kurią vykstama.

 297. Rasa says:

  Sveiki.
  Ar Ryanair rankiniame bagaže gali būti milltai (kokoso)?
  Ar galima rankiniame bagaže turėti mezgimo virbalus (jie, deja, ilgesni nei 6 cm)?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   miltus vežtis galima, bet geriau originaliame įpakavime su etikete ir pan. Virbalų tikrai neleis turėti su savimi.

   • Rasa says:

    Ačiū. Dar noriu paklausti dėl šokoladinių saldainių:
    – birių maišelyje,
    – originaliose dėžutėse: triufelių 200 g ir saldainių su įdarais rinkinio 400 g
    Taip pat – varškės sūris vakuuminėje pakuotėje, avokadai, obuoliai?
    Nesmagu taip smulkmeniškai klausinėti, bet, kiek suprantu, į skysčių sąvoką įeina kone viskas, kas ne kieta :)

 298. Skirmante says:

  Sveiki,
  Aš noriu pasiimti į lėktuvą kosmetikos rinkinuką, konkrečiau paletę su 9 spalvomis ir mini stalčiuku, kuriame yra mažas šepetėlis. Ta paletė iš storo kartono ir užsidaro su magnetuko pagalba. Ar toks rinkinukas su magnetuku leidžiamas lėktuve?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Skirmante,
   jeigu bendroje sumoje talpos neviršyja 100 ml., tuomet viskas tvarkoje, jeigu kiekis didesnis – rankiniame bagaže turėti negalima.

 299. Laura says:

  norejau paklausti-galima su savimi i lektuva pasiimti kjp suprantu rankini lagamina ir rankinuka-o jei duty free nusipirksiu kazkokiu dajgtu tj juos rejkia sutalpinti i kazkuri jau turima krepsi ar prie tu dvieju papildomaj dar galima tureti ir majsiuka is duty free?

 300. Arturas says:

  Sveiki,
  skrisiu be registruoto bagažo ir norėjau paklausti ar skrendant iš Briuselio į Vilnių galima rankiniame bagaže turėti kontaktinių lęšių dezinfekavomo skystį kurio talpa yra 120 ml., bet jis nėra pilnas, žiebtuvėlį ir ar galima turėti drabužių (batai, kelnės)?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Artūrai,
   žiebtuvėlį ir drabužius turėti su savimi galima, talpos (nesvarbu, kad nepilna), viršijančios 100 ml. į lėktuvą neštis tikrai neleis.

 301. Tadas says:

  Sveiki.
  Norejau paklausti ar pats lagaminas iskaiciuojamas i rankinio bagazo bendra svori?

 302. Saule says:

  Sveiki
  O vietoj rankines gali nesti kuprine kurios dydis 40x20x30 ar galima?
  Ir ka gali pasiimti skrendant i Niujorką?
  Ar gales naudotis telefonu skrendant jei bus ijungtas lektuvo rezimas?
  Dekui už atsakymus

  • Zilvinas says:

   Sveiki Saule,

   telefonu įjungus skrydžio režimą naudotis galima, jeigu klausimas apie rankinį bagažą ir apie skrydį į Niujorką, tuomet tikriausiai tai ne apie ryanair klausimas?

 303. Ilona says:

  Sveiki,

  Ar 15kg+15kg bagažas gali būti vežamas viename lagamine kaip 30kg, ar turi būti būtinai 2 atskiri lagaminai po 15 kg?

  Ačiū už atsakymą

 304. Kamile says:

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti nuo kada iki kada jie laiko žemąjį-žiemos sezoną ir aukštąjį-vasaros sezoną?

  Čia kalbant apie bilietų keitimus ir įkainių priklausymą nuo sezono laiko.

  Ačiū už atsakymą

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kamile,
   štai periodai:

   * Low Season From 01/10/14 – To 20/12/14
   From 05/01/15 – To 27/03/15
   From 14/04/15 – To 31/05/15
   From 01/10/15 – To 20/12/15
   From 05/01/16 – To 31/05/17

   * High Season From 21/12/14 – To 04/01/15
   From 28/03/15 – To 13/04/15
   From 01/06/15 – To 30/09/15
   From 21/12/15 – To 04/01/16

 305. Ramunė says:

  Labas vakaras,

  noriu paklausti kelių dalykų, nes skrisiu pirmą kartą.
  Skrisiu su wizzair į Milaną ir neaiškūs keli dalykai (rankinis bagažas).
  1. Skysčių galima vežtis 10 vnt. po 100 ml., tai norėjau paklausti, tarkime, nagų lakas jau skaičiuojasi kaip vienas vienetas (pavyzdžiui, jei turiu 9 skysčių buteliukus ir noriu vežtis 2 nagų lakus, tai skaitysis kaip 11 vnt., nors jų tūris tik 11 ml) ?
  2. Ar yra kokie apribojimai kitoms kosmetikos priemonėms, tarkime, kiek vienetų vežtis kaip, pavyzdžiui, akių šešėliai ir kaip juos reikėtų supakuoti?
  3. Mano bagažas bus rankinis (nemokamas), kurio išmatavimai 42 x 31 x 16, ar neprikibs, ar nereikės susimokėti vietoje?

  Dėkoju už atsakymus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ramune,
   1. vienetai neribojami, tiesiog talpos turi būti iki 100 ml. ir visos jos kartu turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį, jeigu pritrūks vietos – paimsite antrą.
   2. šešėlių konsistencija kaip krempudros, tai jiems galioja apribojimai kaip skysčiams.
   3. Wizzair leistinas nemokamas rankinis bagažas: 42x32x25cm, svoris – iki 32 kg.

 306. Ugnė says:

  sveiki, ar butina registruoti vaikiska vezima skrendant lektuvu?