Ryanair bagažas

Ryanair bilietai pigiau

 

Registruojamas bagažas

Bagažas

Skrendant su aviakompanija Ryanair galima vežtis registruojamo bagažo vieną lagaminą iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vieną lagaminą iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu “apie”, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).
Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį, bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio! Tai galima padaryti čia

Rankinis bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.

Ryanair bilietai pigiau

4,739 Responses to Ryanair bagažas

 1. Renata says:

  Ar galima rankiniams bagaže vežtis barzdai skustis skirtus vienkartinius peiliukus (naujus, supakuotus)?

 2. Minde says:

  Isbandziau visus, gali buti klaida del to kad pirkau ne tiesiogiai o per zigzag.lt?

  • Zilvinas says:

   Taip ir yra, zigzag jums davė savo sugeneruotą, bet ne ryanair priskirtą rez. kodą, bei rezervuojant naudojo savo, o ne jūsų el.paštą. Be jų pagalbos jums nepavyks pačiam nieko padaryti.

 3. Nika says:

  Ar galima rankinio bagažo lagamine vežti metalini rankšluosčio žieda?

 4. Minde says:

  Nezinau ka daryti kai suvedu duomenis ismeta sita.

  We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again. Please Note: If you have booked through a third party site you should contact them to validate your security information.

  • Zilvinas says:

   Kažkur suklydote, suvesdami prisijungimo duomenis, čia būtent apie tai rašo. Patikrinkit duomenis, ar tikrai tvarkoje, pabandykite prisijungti per kitą “Optino”, ten 3 variantai siūlomi.

 5. Minde says:

  Sveiki, norejau paklausti turiu uzsisakes jau 20kg bagaza ar galiu dar paildomai uzsisakyti 15kg?

 6. Monika says:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis šokoladus su įdaru skrendant iš Kauno i London (Luton)?

 7. Meda says:

  Sveiki norejau paklausti,ar galima rankiniame bagaze veztis virtus grybus? jie turi buti be vandens,ar galima sudeti i stiklaini,ar kitaip,jei galima..Aciu..

  • Zilvinas says:

   Sveiki Meda,
   jeigu jau vešitės, tai geriau ne stiklainyje, sudėkite į kažkokį paketą, tada neturėtų kliūti.

 8. Diana says:

  Laba diena,

  ar teisingai suprantu, kad keliaujant su 6 metų vaiku nemokamai galima vežtis 2 vnt. rankinio bagažo, atitinkančio kompanijos Ryanair nustatytus išmatavimus ir svorį, ir taip pat automobilio sėdynę (booster seat). Ar tokiu atveju už automobilio sėdynę jau reikėtų mokėti?
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Diana,
   kiekvienam keleiviui priklauso po 2 vnt. rankinio nemokamo bagažo (vaikui taip pat) ir vaikui dar glima vežti kėdutę, papildomai prie rankinio bagažo.

 9. Agne says:

  Sveiki,

  ar Ryanair skraidina sunis? Salone ar bagazo skyriuje? Kokia kaina uz viena augintini, skrendant is Lietuvos (Kauno ar Vilniaus) i Osla? Ar vienam keleiviui galima tureti su savimi du sunis ir ar jie privalo buti atskiruose narvuose? Suniukai nedideli, tilptu i viena dideli narva.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Agne,
   ryanair gyvūnų savo reisuose neskraidina jokiomis sąlygomis (nebent tai aklųjų vedliai), norint keliauti su gyvūnu, reikia rinktis kitą aviakompaniją.

 10. Vakare says:

  Laba diena, as cia su tokiu klausymu. Ar galima su savimi pasiimti 4 cigareciu blokus ir 1 sampano bonke? (0,75l) Veztis I Anglija.

 11. Gintaras says:

  Sveiki, gal galėtume padėt. Nelabai supratau dėl nesiojamo kompiureio isinesimo i lektuva.Kompiuterio deklo ismatavimai 30 x 42 x 8.
  Ar galima ji nestis atskirai nei rankinis bagažas i lektuva, ir jis nebus skaitomas kaip atskiras bagazas?Bei svoris jo neiskaiciuojamas i rankini bagaza? Ir galesiu po sedine padet?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintarai,
   galima neštis 2 rankinio bagažo vienetus, vienas iš jų gali būti kompiuteris, jis pagal išmatavimus atitinka bagaža 55cm x 40cm x 20cm, vadinasi prie jo galėsite pasiimti tik dar vieną vienetą, kurio išmatavimai 35x20x20 (šio vieneto svoris neribojamas).

   • Gintaras says:

    taip iseina galesiu lektuvo salone po sedine pasideti kompiuteri? Ir dar o jeigu registruotas bagazas sveria 21kg? O nupirktas 20kg? Blogai cia ar kaip? Ačiū ūž atsakymą!:)

    • Zilvinas says:

     Sveiki Gintarai,
     kompiuterį galėsite ir po sėdyne pasidėti.
     Jeigu nupirkta 20 kg.bagažo, o turėsite 21 kg., reikės susimokėti užviršsvorį – 10 EUR.

 12. Erika says:

  Laba diena
  Ar galima i rankini bagaza pasiimti savo siuvini su adata? Adata 37mm.Aciu

 13. akvile says:

  Laba diena, norejau paklausti, esu parsivezus is Turkijos riesutu medaus, jis yra stikliniame indelyje ir pilna riesutu apipiltais riesutais. ar jis priskiriamas prie skystuju ir turi būti iki 100ml. ar ne, jo kiekis 200gr. taip pat turiu magnetuka tos salies, taip pat norejau parvesti smeli, jo kiekis butu apie 200gr, ar visus siuos daiktus galima vesti rankiniame bagaze? Is anksto aciu uz suteikta informacija.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   medus, kad ir su riešutais, yra priskiriamas prie skysčių ir jo rankiniame bagaže galima turėti tik talpoje iki 100 ml., visą kitąą vežtis galite.

 14. Dovilė says:

  Sveiki,

  norėjau paklausti, ar kompiuteris skaičiuojasi į rankinio bagažo kilogramus? Tarkim kompiuteris ir visi kiti daiktai, kurie bus dedami į rankinį bagažą, negali viršyti 10 kg svorio?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   taip, įskaičiuotas, jeigu dedate viską į vieną 10 kg. bagažo vienetą, jame gali būti ir kompiuteris. Prie šio kiekio jums priklauso dar vienas rankinio bagažo vienetas – 35x20x20 (svoris neribojamas).

 15. Audronė says:

  Laba diena, norėjau pasitikslinti dėl smuiko vežimosi kaip rankinio bagažo galimybės. Kokie reikalavimai taikomi? Ar galima kartu su savimi turėti antrą rankinį bagažą ir kokie reikalavimai (išmatavimo, svorio) būtų taikomi šiam rankiniam bagažui? Dėkoju už atsakymą.

 16. Paulina says:

  Sveiki, noreciau paklausti, ar rankiniame bagaze galima veztis kompiuterio dalis ir maza akumuliatoriu?

 17. Erika says:

  Sveiki, noreciau paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis 0.5 kg naturalaus biciu vasko luita (jis kietas) ir 1 kg kosmetinio molio (milteliu pavidalo). Skrendu is Vilniaus i Londona. Aciu.

 18. Asta says:

  Sveiki,
  norėčiau pasiteirauti ar į lėktuvo saloną vietoj lagamino galiu neštis drabužių maišą?

  Dėkoju

 19. Keleivė says:

  Sveiki,
  Kokį kiekį ir kiek vienetų daiktų skystame pavidale (kremas, kvepalai, tonikas, lūpų blizgesys) galima gabentis Ryanair rankiniame bagaže ? Ir kiek cigarečių galima gabenti Ryanair rankiniame bagaže ? Skrydis iš Kauno į Londoną.

  • Zilvinas says:

   Seviki,
   Į Londoną galite vežtis 4 blokus cigarečių, o skysčius tik talpose iki 100 ml. tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį (ar kelis maišelius).

 20. Paulina says:

  Sveiki! Norėjau paklausti, kodėl man biliete nenurodyta, kad aš nusipirkusi esu keleivinį bagažą? Aš jį sau ir drauge užsakiau, tačiau abiejų bilietuose to nėra. Iš anksto ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Paulina,
   jis ir neturi matyti, jeigu pirkot ir mokėjot – viskas matoma aviakompanijos duombazėje.

 21. Maartyna says:

  Sveiki, norejau paklausti, vykstame su vaiku i ispanija su persedimu, randu tokia info:
  One fully collapsible pushchair/double pushchair/travel system/baby sling per child plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot can be carried free of charge. Any other additional items of infant/child equipment (max weight 20kg per item) can be booked online at the rate of £10/€10 per item/per one way flight.
  http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions/regulations-checkedbaggage/

  Ka tai reiskia?;) Dekui;)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Martyna,
   tai reiškia, kad galite nemokamai vežtis du vaikui skirtus daiktus: pilnai sudedamą vežimėlį ar kitą kelionei skirtą vežimėlį ar sistemą, bei mašininę kėdute ar pan. Jeigu reikalingas dar trečias vaikui skirtos įrangos vienetas, jis kainuoja 10 eur (užsakant internetu) ir turi neviršyti 20 kg. leistino svorio.

 22. Ema says:

  Sveiki,ar galima veztis xsanax tabletes i uk jei jos nera dezuteje,tik lapeliais?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ema,
   jeigu lapeliuose ir nepalaidos tabletės, tuomet tvarkoje, bet gal turėkite receptą, nes visgi tai psicholeptikai.

 23. Gabija says:

  Sveiki, ar leidziama veztis nepilnameciui (17m.) cigareciu blokus, jei skrenda vienas?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabija,
   ne, nepilnametis vežtis cigarečių negali.

  • renata says:

   Sveiki, norejau paklausti del kudikio maistelio, ar galima vezti tam skirtam indeli pieno miltelius (Aptamil) kiek maciau kudikiu talpa kas liecia skyscius neribojama. ar delto nekils problemu, nes tai milteliniu pavidalu, tai kad paskui nebutu , kad vezame kokias psihotropines medziagas. aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Renata,
    jeigu vešitės miltelius, gali tikrai kilti klausimų, bet tiesiog gali viskas baigtis tuo, kad paprašys paragauti.

 24. EDITUKAS says:

  Sveiki.norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis elektrine tarka?

 25. egle says:

  Sveiki.norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis kirpimo masinele?

 26. Egidijus says:

  Laba diena, ar galiu vežtis 3 brendžio butelius po 700 ml iš Airijos į Lietuvą? Man 18 metų.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   jeigu buteliai pirkti ne oro uoste, tuomet juos galėsite vežtis tik registruojamame bagaže, rankiniame nepraleis, o dėl kiekių apribojimų nėra.

 27. Saulius says:

  Laba diena,
  Ar į rankinio bagažo išmatavimus 50X40X20 įeina tik pačio lagaminėlio išmatavimai, ar tai yra išoriniai išmatavimai su visais ratukais, rankena – (mūsiškis būtų 55cm aukčio, bet su ratukais ir rankena sudaro 60 cm)

 28. Daiva says:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže rutulinį dezodorantą taip pat reikia dėti į maišelį?

 29. Rimantė says:

  Papildomai prie šaltkrepšių, vietoj lagamino : jie yra minkšti, kaip tašės. Ačiū.

 30. Rimantė says:

  Sveiki, noriu paklausti:
  1. ar galima į šaltkrepšį susidėti rankinio bagažo turinį ir šaltkrepšį panaudoti vietoje lagamino . Išmatavimai atitinka rankinio bagažo dydį.
  2. ar galima kaip antrą bagažo vienetą įsinešti rankinuką, dydžiai atitinka leistinus išmatavimus.
  3. ar kuprinė, dydis 35*20*20, bus rankinukas ar bagažas.
  Ačiū už pagalbą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rimante,
   į pirmus klausimus atsakymai – galima, o saloną leodžiama neštis 2 vnt. rankinio bagažo, neskirstoma ar tai rankinė, ar bagažas.

 31. Sigitas says:

  Skrendu i Graikija savaitei. Ar galima tureti tableciu nuo kraujo spaudimo ,,Preteram 5/5” ir krauja skystinanciu ,,Trombo ASS”.

 32. stase says:

  laba diena.norejau paklausti,ar galima rankiniame ryanair bagaze vestis sviezios,bet uzsaldytos mesos?dekui uz atsakyma.gero vakaro :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Stase,
   taip, galima, tačiau nepakuokite į foliją ar pan, nesimatys patikroje, kas tai per daiktas.

 33. Gintarė says:

  Laba diena.
  Ar vaistažolės galėtų kelti problemų ir ar joms nereiktų specialaus įpakavimo?
  Dėkoju.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintare,
   jeigu keliaujate EU ribose ir vaistažoles vešitės registruojamame bagaže, tuomet problemų neturėtų būti.

   • neringa says:

    Laba diena, noriejau paklausti, ar galima vestis mesos i anglija, nes del to afrikiniu kiauliu maro dabar nera aisku, ir nekur neradau informacijos.

    • Zilvinas says:

     Sveiki Neringa,
     man taip pat neteko girdėti apie jokius mėsos transportavimo apribojimus EU ribose.

 34. Justė says:

  Laba diena,
  kiek blokų cigarečių ir stipriųjų gėrimų galima vežtis į Airiją iš Lietuvos?
  ir kiek stipriųjų gėrimų galima vežtis iš Portugalijos į Airiją?
  ar galima rankiniame bagaže vežtis paveikslą ant drobės be stiklo.išmatavimai 40×30.
  Ir su moteriška rankine 25x36x14 tokiais išmatavimais praleistų kaip antrą nemokamą bagažą į lėktuvo saloną.
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Juste,
   į Airiją galite vežtis 1 bloką cigarečių. Iš EU šalių alkoholio galima įsivežti gan nemažai:
   Stiprių alkoholinių gėrimų – 10 l.
   Pusiau stiprių alkoholinių gėrimų (portveinas ir pan.) – 20 l.
   Vyno – 90 l.
   Alaus – 110 l.
   Paveikslą galima vežtis, bet tai jau bus vienas rankinio bagažo vienetas, o rankinė jeigu minkšta, problemų neturėtų sukelti, nors ir šiek tiek viršija leistinus išmatavimus, bet jeigu suspaudus telpa į juos, tuomet tvarka.

 35. Laimutė says:

  Ar galima su savimi neštis supokuotą į spec. dėžutę 1,5 kg. šakotį,skrisime su Ryanair į Londoną?

 36. Jekaterina says:

  Laba diena noriu paklausti.skrendam su ryaniar i Malta 2vaikai 3metai ir 2 suaugusieji,kiek mums priklauso rankinio bagazo ar galima veztis produktus pvz,rukytos desros kumipo?Aciu

 37. Keleivis says:

  Sveiki. Ar galima is UK (LGW – KUN) skrendant Ryanair kompanijos lektuvu rankiniame bagaze gabenti stiklinius indus? (lekstutes,puodeliai,dubeneliai po 2vnt, supakuoti i neoriginalia pakuote) Aciu.

 38. Gabrielė says:

  Sveiki
  Ar būtų įmanoma pakeisti registruoto bagažo svorį iš 15 kg į 20 kg jeigu jau įsigyjau bilietą su 15 kg bagažu ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   tokia galimybė nėra numatyta, arba reikia pirkti antrą 15 kg. registruojamo bagažo vienetą (kaina perkant internetu skrydžiams iki 30 rugs. – 30 EUR), arba mopkėti už viršsvorį (po 10 EUR už 1 kg.).

 39. Monika says:

  Laba diena, ar tie maišeliai skysčiams yra mokami?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Monika,
   maišeliai nemokami beveik visuose oro uostuose, tik Kauno oro uoste 2 vnt. kainuoja 1 Lt.

 40. viktorija says:

  Sveiki, noriu paklausti del kudikiams leidziamo 5kg bagazo, jis yra nesamas i salona ar atiduodamas prie registruoto bagazo ir ar yra kazkokie ismatavimai tam bagazui ar svarbu tik nevirsyti 5kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viktorija,
   kūdikiui atskirai nepriklauso 5 kg. bagažo vienetas, viskas, kas priklauso, išvardinta čia:
   http://www.ryanair.com/lt/questions/what-is-ryanairs-policy-on-the-carriage-of-infants/

   • viktorija says:

    A baby bag up to 5kg can be also carried by the accompanying adult in addition to their own cabin bag allowance.

    O kaip tuomet suprasti sita sakini?

    • Zilvinas says:

     Atsiprašau, jūs teisi, nepastebėjau. Tikrai, keliaujant su kūdikiu galima turėti papildomai 5 kg. rankinio bagažo vienetą kūdikio daiktams susidėti. Noriu priminti, kad kūdikio maistui ir gėrimams netaikomas 100 ml. talpos apribojimas, talpos gali būti ir didesnės, daugiau kažkokių kitokių išskirtinių apribojimų bagažui nėra.

     • Grytė says:

      Sveiki, o kokie išmatavimai yra papildomam kūdikio krepšiui?

     • Zilvinas says:

      Sveiki Gryte,
      išmatavimai nėra nurodomi, tik svoris – 5 kg., tai turėtų reikšti, kad neribojama.

 41. Jurate says:

  Laba diena.noreciau paklausti,ka galima tureti kudikio krepselyje skrendant lektuvu?Kudikiui 3 menesiukai

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jūrate,
   atskiro krepšio kūdikiui negalima turėti, visos jo reikmenis reikia sutalpinti į suaugusiam leistinus 2 vnt. rankinio bagažo.

 42. Inga says:

  Norėčiau pasiklausti, ar registruotame bagaže galima vežtis 6 pakuotes kontraceptinių tablečių (išvykimas ilgesniam laikui)?

 43. Laimutė says:

  Ar galima vežti šakotį įpakuota į specialią dėžutę,skrendant i Londoną su Ryanair?

 44. Laimutė says:

  Laba diena
  Norėčiau paklausti ar galima vežti šakotį skrendant į Londoną?

 45. rasa says:

  Sveiki norejau suzinoti apie suniuku skraidinima kartu salone ar tai imanoma? jorksyro terjera. Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   ryanair neleidžia su savimi gabenti naminių gyvūnų, šiuo atveju jums reikia rinktis kitą aviakompaniją.

 46. raminta says:

  laba diena,ar galima i rankini bagaza deti rukytos mesos gaminiu (kumpi,lasinius,desra)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Raminta,
   taip, galima, tik supakuoti reikia taip, kad neskleistų kvapo (bet ne į foliją, kuri patikroje matosi kaip tamsi dėmė ir sukelia nereikalingas problemas).

 47. Brigita says:

  labadiena.ar gali kazkiek virsyti rankinis bagazas. jeigu 10.4 ar praleis? aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Brigita,
   ryanair į tai labai griežtai žiūri, viskas priklausys nuo žmogiško faktoriaus, todėl geriau neviršyti.

 48. ausra says:

  Sveiki, norejau paklausti- as su vaiku negalejau isskrist, nes susirgome ir patekome i ligonine. ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta .

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,
   jeugu neįsigijutė su bilietais kelionės draudimo, tuomet ne, bilietai negrąžinami.

   • ausra says:

    draudimas buvo isigytas, ir jie man pranese apie tai- kaip man elgtis toliau gauti kazkokius dokumentus is ligonines ar kaip???

    • Zilvinas says:

     Dabar rekia kreiptis į draudimo kompaniją su pažyma iš medicinos įstaigos (anglų kalba).

     • ausra says:

      Ta prasme i bet kokia draudimo kompanija as galiu kreiptis? (cia buvo skrydis su ryainar is airijos) Aciu.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Aušra,
      ne, ne į bet kokią, reikia kreiptis į tą draudimo kompaniją, kurioje jūs apsidraudusi.

 49. Irina says:

  Laba diena, norejau paklaust, registruotam bagaze ar galima vest saldytas uogas? jos sudetos i vienkartinius indelius ir i saltkrepsi.. srydis i anglija.. aciu..

 50. tomas says:

  Sveiki. Noriu į Londoną bičių kori dovanų. Jame šiek tiek medaus yra. Kokie šansai.? Dėkoju iš anksto

 51. Bazilė says:

  Laba diena, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže galiu vežti medų jeigu jis neskystas, o jau sutirštėjęs, ir ar galima vežti žalius grybus(voveraites), jeigu galima, tai kaip turėtų būti supakuota. Ačiū. Lauksiu atsakymo

 52. elena says:

  Sveiki, su manim noretu keliauti mano mama, bet ji serganti ir sunkiai vaiksto, turi invalido vezimeli.Pati gali ir neuzlipti be pagalbos i lektuva , Ar imanoma uz mokesti sulauti kazkokios pagalbos ilipant ir islipant is lektuvo ir ar invalido vezimeliui reikia pirkti bilieta ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Elena,
   keleiviams su negalia su tuo susijusios paslaugos teikiamos nemokamai. Jums užsakant bilietą reikia užsakyti paslaugą pervežimui su vežimėliu, ši paslauga numato nu abenimą keleivio su negalia iki pat sėdimos vietos su vežimėliu. Užsakant uždekite varnelę prie “Special Assistance” ir paspaudus “Add” išsiskleidusiame paslaugų sąraše pasirinkite pageidaujamą (jūsų atveju, panašu kad tai “Require – airport wheelchair”, bet paskaitykite atidžiau visas siūlomas paslaugas).

 53. agne says:

  sveiki,ar galima i rankini bagaza nestis stiklines taures?

 54. karolina says:

  sveiki noreciau paklausti ar skrendant i lietuva rankiniam bagaze galima tureti alchoholinio gerimo skardinione buteliukuose ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Karolina,
   taip, gaklima, jeigu jie pirkti ne oro uoste praėjus patikrą, jie turi būti ne didessnės 100 ml. talpos, talpos dydis gėrimams, pirktiems praėjus patikrą, neribojamas.

 55. Daiva says:

  Sveiki noriu paklausti,ar reikia kokio nors dokumento isleidziant 10m vaika su kitu suaugusiu is anglijos I vilniu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   ne, nereikia, jeigu tai Lietuvos pilietis, bet vykstant iš Lietuvos vienos iš tėvų notariškai patvirtinto nors vieno iš tėvų sutikimo reikės.

 56. Vitalija says:

  Laba diena, skrendu is Londono i Kauna. Pvz: lupdazis(ne blizgis, seseliai, lupu piestukas, akiu piestukas) ar turi buti ideti i plastikini maiseli ? Ir ar galima vestis maza veidroduka ? Nors jie ne skysciai. Aciu, lauksiu jusu atsakymo.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   pieštukų dėti į maišelį nereikia, visą kitą – reikia, veidrodėlį vežtis galima.

 57. Simonas says:

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar medus vis dar traktuojamas kaip skystis. Noreciau pasiimti i rankini bagaza1litra medaus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Simonai,
   taip, dar vis kaip skystis ir rankiniame leid=iama turėti tik iki 100 ml. talpose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>