Ryanair bagažas

Ryanair bilietai pigiau

 

Registruojamas bagažas

Bagažas

Skrendant su aviakompanija Ryanair galima vežtis registruojamo bagažo vieną lagaminą iki 15 kg. (kaina apie 20 EUR) arba vieną lagaminą iki 20 kg. (kaina apie 30 EUR). Kainas surašiau su žodeliu “apie”, nes Ryanair mėgsta kaitalioti savo bagažo įkainius gana dažnai, bet kuriuo momentu jis gali pasikeisti. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra apmokesdinamas apie 20 EUR suma (į tai žiūrima pakankamai griežtai).
Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm  (plotis) ir 119 cm (ilgis) ir  šių išmatavimų patartina laikytis, nes daugelyje Ryanair skrydžių preciziškai tikrinami bagažo parametrai ir be jokių skrupulų atsisakoma priimti bagažą, jeigu jis jų neatitinka.
Užsisakyti ir apmokėti registruojamą bagažą galima rezervuojant aviabilietą, arba jau nusipirkus jį, bet nevėliau, kaip 4 val. iki skrydžio! Tai galima padaryti čia

Rankinis bagažas

Ryanair bagažas

Leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, jeigu turite su savimi fotoaparatą, filmavimo kamerą, nešiojamą kompiuterį ir pan., viskas turi būti sutalpinta Jūsų rankinio bagažo lagamine, atskirai neštis į lėktuvą neleidžiama ir kiekvienas papildomai nešamas daiktas gali būti apmokesdintas papildomu 35 EUR mokesčiu.
Nuo 2013 12 01 d. nuspresti keisti ryanair rankinio bagažo politiką, į lėktuvą bus leidžiama neštis 2 rankinio bagažo vienetus. Svorio ir apimčių reikalavimai pirmajam vienetui nesikeičia, antrasis turės neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama.

Ryanair bagažas, ypač rankinis, šiek tiek nestandartinis, lagaminų parduotuvėse dažniausiai parduodami kiek didesnių išmatavimų lagaminai. Jaudintis šiuo atveju tikrai neverta, kaip matosi nuotraukoje, ryanair bagažas matuojamas specialiose formose, todėl jeigu lagaminas minšktas ir neperkrautas, paspaudus visada jį sutalpinsite į išmatavimams skirtą formą.

Ryanair bilietai pigiau

4,955 Responses to Ryanair bagažas

 1. gražina says:

  laba diena, norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežti silke vakume? ačiu

 2. gabriele says:

  Žinau, kad vėlai rašau ir kad šiandieną atsakymo tikriausiai nesulauksiu, bet vis tiek bandau, o vdruk. Taigi, ryt išskrendu su ryanair i Angliją ir bijau dėl rankinio bagažo. Mano bagažas visai tilptų į tuos matmenis 55/40/20, bet bėda, kad per plotį gaunasi 23cm, gal net bškį daugiau, o lagaminas tas su forma, tvirtas. Kažin ar tilpsiu aš ten į tą jų dėžę? ar geriau kito lagamino ieškot?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   tokio bagažo ryanair greičiausiai į lėktuvą nepriims, reikia pasiieškoti kito.

 3. Dovydas says:

  Laba diena,
  turiu du klausimus:
  1. Ar galima rankiniame bagaže vežtis naminį 1kg svorio sūrį, jei jis be oficialios pakuotės?
  2. Ar galiu vežtis nešiojamą kompiuterį tame papildomam krepšelyje 35x20x20? Ar einant per apsaugą butinai reikės dėt į rankinį bagažą?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovydai,
   1. taip, sūrį vežtis galima;
   2.galima vežtis kaip antrą rankinio bagažo vienetą, arba pirmo, nesvarbu, einant per patikrą tiesiog jį reikės išimti atskirai.

 4. Agne says:

  Sveiki, ar nepilnametis (15 metu) gali vesti alkoholio registruotame bagaze? (butelis butu supakuotas kaip dovana) Aciu

 5. Kristina says:

  Sveiki,
  ar vykstant į Angliją rankiniame bagaže galima turėti 1 kg rūytų lašinių?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Krsitina,
   taip, galite vežtis, tik supakuokite taip, kad neskleistų kvapo, bet ne į foliją, kad matytųsi šviečiant, ką vežatės.

 6. Iveta says:

  Ar galima veztis rankiniame bagaze 8kg atitinkama tase ir dar su dviem kg nedideli rankinuka?:) aciu uz atsakyma

 7. Aiste says:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže, 17 metų asmeniui, turėti 4 blokus cigarečių?

 8. Neringa says:

  Ryanair tinklapį radau parašyta, kad “Leistino registruojamo bagažo išmatavimai yra 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)”. Čia tikrai 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis) yra teisingi?

 9. Kristina says:

  Laba diena,su šeima ruošiamės skristi į Paryžių. Aš sergu cukriniu diabetu.Ar rankiniame bagaže galima vežtis insuliną? Ir kaip jį supakuoti? Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,

   taip, galima, tik turėkite receptą. O supakuoti kažkaip išskirtinai nereikia.

 10. jurate says:

  sveiki,
  norėjau pasiteirauti ar galima i lėktuvą neštis padaryto 200ml mišinio kudikiui?

 11. Ausra says:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti kaip su tais maišeliais ir skysčiais. Ar reikia viską dėti į atskirus maišelius pvz.: tušas – maišelis, šampūnas 50 ml.- maišelis, krempudra – maišelis, balzamas 30 ml., – maišelis, vaiko vaistai nuo kosulio 100 ml., – maišelis. Ar galima dėti į vieną maišelį kosmetiką į kitą vaistus?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,
   į vieną maišelį dėkite tiek, kiek telpa, jeigu viskas netilps – paimkite kitą, nereikia visų talpų dėti į atskirus.

 12. Ausra says:

  Labas vakaras,

  Skrendam su šeima į Londoną gruodžio 16 d., bilietus jau užsiregistravau online, bet atgal ( grįžtam gruodžio 29 d.) užregistruoti dar neduoda. Ar man vėliau registruojant nebus problemų? Ar reikės registruoti taip pat kaip registravau į priekį, tik kad kryptys skirsis?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,

   nemokamai skrydžiui galite registruotis ne anksčiau 7 d. iki išskridimo, dėl to ir neleidžia. Registruojantis atgaliniams skrydžiui procedūra bus identiška, kaip ir skrydžiui į priekį.

 13. Vaida says:

  Labas vakaras,noreciau suzinoti kiek galima veztis rankiniu bagazu.Zinau,kad vienam asmeniui 10kg.leidziama.Mes skrisime sventem i Londona, vienas suauges ir du vaikai,bet noriu vezti torta ir simtalapi,zinoma simtalapis isides i rankini bagaza,tik torto jau neidesiu jis svers apie 3kg. Ar leistini tokie produktai.Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vaida,
   produktrai leidžiami, o bagažo galima turitė po 1 tašę iki 10 kg. tiek susaugusiam, tiek vaikui, o taip pat dar po vieną papildomą bagažo vienetą, kurio svoris neribojamas, bet išmatavimai tik 35x20x20.

 14. Laima says:

  Sveiki, norejau pasiteirauti, ar galiu rankiniame bagaze vezti rankini “blenderi”, kuris sveria 1kg, bet issiardo. Suabejojau del to, kad karta skrendant is UK konfiskavo 1kg svarmeni,(nors taisykles to nedraudzia) motyvuodami tuo, kad tai galima panaudoti kaip ginkla smugiuoti. Dabar taip pat skrendu is UK ir nenoreciau prarast gero daikto. Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Laima,
   jeigu blenderis neturi aštrių detalių, tuomet galima vežti, kaip teisingai ir paminėjot, reikia atsižvelgti į tai, ar jis negali būti panaudotas kaip ginklas.

 15. Marta says:

  Laba diena,
  Uz poros savaiciu skendu i Milana. Noreciau pasiteirauti, kaip del kosmetikos su savimi turejimo, jei vyksiu tik su rankiniu bagazu? Ar galima veztis siuos daiktus su rankiniu bagazu: tusas 9.6ml, sampunas 50lm pakuoteje, akiu piestukas, iprastas, neskystas, iprastas lupdazis, bei akiu makiazo valiklis 40ml? Ar bendras vezamu skysciu turis turi buti 100ml, ar tiesigiog ispilstymas skysciu turi buti i nedidesnes, nei 100ml pakuotes?

  Aciu!

  • Zilvinas says:

   Sveiki Marta,
   viena talpa turi neviršyti 100 ml., tokių talpų gali būti ne viena, visos jos turi tilpti į 1 l. talpos plastikinę maišelį,jeigu netilps – paimsite dar vieną.

 16. Milda says:

  Sveiki, esame nusipirke bilietus per agentura, taciau registruota bagaza noriu issipirkti be tarpininku, nes taip gaunasi pigiau. Ar yra tokia galimybe?
  Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Milda,
   taip galite padaryti, bet tik žinodama savo originalų rezervacijos kodą, jeigu agentūra jį duos, tuomet galėsite užsisakyti.

   • Milda says:

    Rezervacijos koda turiu, taciau Raynair puslapyje bandziau uzsisakyti bagaza, tai parase, kad bilietas pirktas per treciuosius asmenis ir reikia kreiptis i juos. O agentura uz 20kg registruota bagaza i viena puse uzprase 175 Lt. Man tai atrodo nelabai reali kaina. Kur man kreiptis? Aciu

    • Zilvinas says:

     Sveiki Milda,
     jūs turite agentūros priskirtą rezervacijos kodą, ne ryanair, su tokiu bagažo neužsakysite, jeigu agentūra neduos realaus kodo, tik per juos ir galėsite užsakyti.

 17. Tomas says:

  Norėjau pasiteirauti, ar galima oro uoste patikrinti kur nors lagamino išmatavimus, t.y. ar yra vieta, kur galima pamatuoti lagaminą įkėlus jį į matavimo vietą dar prieš kelionę.

 18. Tomas says:

  Laba diena, nusipirkau lagaminą, pardavėjas teigia, kad išmatavimai yra būtent tokie, kokie yra leistini Jūsų lėktuve, t.y. 55x40x20. Tačiau ant jo yra gan nemaži ratukai, bei šoninės guminės rankenos. Tai norėjau pasiteirauti ar išmatavimai yra pačio lagamino (konteinerio) ar jau viso (su ratukais ir pan.). Ačiū už atsakymą.

 19. Ieva says:

  Sveiki, del medaus norejau parasyti, skaitau, kad daug kas klausia. Keleta metu is eiles 2kart per metus vezam medu, sukietejusi, 2-3 litrus po puslitri ipakavime plastikiniame. Ir jokiu niekada bedu nebuvo, sviete, ziurejo, nieko nesake.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ieva,

   taip, registruojamame bagaže galite vežti bet kokiu kiekius, rankiniame – ne.

   • Ieva says:

    visus kartus tai buvo tik rankinis bagazas. Nuo 2011 niekam delto neuzkliuvo.

    • Zilvinas says:

     Aš pateikiu oficialią oro uosto saugos poziciją, jeigu jums pavyko, nebūtinai pavyks ir kitiems, todėl su tokia informacija geriau nerizikuoti.

 20. Sigitas says:

  Sveiki, ar labai kreipe demesi i rankino bagazo dydi jei ten keli centimetrai yra didesne nei gali, nes esu pastebejeas kad daug kas turi visad kokia nors kuprine kaip rinkini bagaza

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigitai,
   jeigu bagažas “minkštas” ir galima paspausti iki reikiamų matmenų, tuomet dažniausiai problemų dėl to nekyla.

 21. Sigitas says:

  Sveiki, Sveiki norejau paklausti, su tuo bagaziu, ta suprantu kad 10 kg galima, o kaip pavydziui butiu jei dar papildomai tureciau paprast mokykline kuprine ar nereiketu papildomai moket?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Sigitai,
   antras bagažo vienetas gali būti 35x20x20, jūsų kuprinė per didelė, tokio neleis neštis.

 22. Gintare says:

  Labas vakaras,skrendu su seima i Lutona,visi turim tik rankinius bagazus ,ir dukrytei yra 1,6 m ar jei galima 5 kg. rankine ir ar bus vezimukas- sketukas nemokamai?

 23. Remigijus says:

  Laba diena. Noreciau suzinot,pasitikslint..Ar i lektuva galima su savim nestis 1 rankini bagaza 10kg ar 2 po 10? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Remigijau,
   vienas iki 10 kg. galimas, o kito svoris neribojamas, tik gabaritai : 35x20x20

 24. Roberta says:

  Sveiki, nerandau, arba nematau turbūt maisto normų registruotame bagaže. Kiek pvz kg galima vežtis ne šaldytos mėsos, duonos, saldumynų,daržovių ?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Riberta,
   šių produktų nei aviakompanijos, nei oro uosto saugimas neriboja, gali riboti tik šalis, į kurią skrendate, bet jeigu tai EU šalis, irgi apribojimų nebūna.

 25. Vasilisa says:

  Labas vakaras. Aš skrendu i Liverpuli su savo dukra. Ir vieni sako jjog galima paprasta tasele veztis. O kiti sako jog ta tase reikes i rankini bagaza ikist.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   skrendant suryanair kiekvienas keleivis gali turėti po 2 rankinio bagažo vienetus, jeigu tai vaikas nuo 2 metų, jam tos pačios bagažo normos, jeigu iki 2 metų, tuomet galima turėti 5 kg. atskirą tašę kūdikiui.

 26. lina says:

  Sveiki klausimelis ar is airijos i norvegija galiu veztis sampunus registruotame bagaze? ar yra koks skysciu ar talpos limitas, gal galetumete imesti kokia nuoroda kur galeciau pasiziureti ko ir kiek galima ar negalima veztis :
  Aciu is anksto :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Lina,
   šampūno, kaip ir kitų skysčių, galima turėti tik talpose iki 100 ml. tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį, nesvarbu kur skrydis, tai galioja visiems skrydžiams.

 27. Greta says:

  Sveiki, vienoje vietoje radau kad ryanair kudikiui priklauso 2 vezimelio dalys sulankstomas vezimelis (puschsir) ir automobilio kedute. Kitoje vietoje raso kad tik lankstomas vezimelis viena dalis. Ar galima keliauti su kudikio vezimelio rateliais ant kuriu uzsideda auto kedute, remelis susilansto o kedute kuri dedasi ant jo ne. Gaunasi 2 dalys… tik remas su rateliais ir auto kedute ant ju. ar reikia registruoti ir moketi papildomai uz ratelius ir kedute? Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Greta,
   ryanair nurodo, kad galima vežtis nemokamai vieną pilnai sudedamą vežimėlį, arba vieną nešioklę, arba vieną dvigubą vežimėlį plius automobilinė kėdutę, čia cituoju tai, kas parašyta jų puslapyje, vadinasi du daiktai.

   • Greta says:

    Tai manasis ir bus pilnai sudetas vezimelis, is dvieju daliu… tik virsus bus autokedute ant vezimo remo, o ne gulima ar sedima dalis.. ar as blogai supratau? Dar karta atsiprasau uz sutrukdyma ir aciu uz atsakyma…

    • Zilvinas says:

     tai kiek suprantu bus sudedamas rėmas ir autokėdutė? iš to, kas parašyta ryanair.com sprendžiu, kad tiek galima vežtis nemokamai.

     • Greta says:

      Taip,sudedamas remas ir auto kedute ant virsaus. Aciu labai!

     • agne says:

      Sveiki, norejau paklausi, kiek galima veztis cigareciu skrendant is Kauno i Dublina? Aciu.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Agne,
      skrendant į Airiją galima turėti 1 bloką cigarečių.

 28. iveta says:

  Sveiki turiu klausima.Ar galima veztis i Norvegija kvepalu buteliuka kurio turis 30ml ir jis pirktas cia Lietuvoj?

 29. laimis says:

  sveiki rytoi skrendu kaunas bristol ar galima su savimi vestis mesos gaminius rankinian bagaze?

 30. dominykas says:

  norejau paklausti kaip dabar yra su rankiniu bagaza girdejau kad jeigu virs 90 rankinio bagazo lagaminu yra lektuve tai personalas savo nuoziura ziuri ar telpa ar ne ir jei netelpa tai papraso duoti ir padeda i bagazo skyriui. Tai kaip ten yra kurioje vietoje gali paprasyti duoti ar paciame lektuve ar prie ilaipinimo vartu ir kur ji paskui atsiimti?
  /

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dominykai,
   taip, tai tiesa, taip ir vyksta viskas. Bagažą paprašo atiduoti jau prie lėktuvo durų, o atsiimti reikia kartu su registruojamu bagažu, todėl jokių “lepių” ar vertingų daiktų ten geriau nedėti (jeigu būsite vienas iš pirmųjų 90, tuomet problemų nebus, bagažas keliaus kartu su jumis).

 31. Jolanta says:

  Laba diena,noreju paklausti ar kudikiui Rygos oro uoste taip pat taikomas 7EUR mokestis ar tik suaugusiems,aciu.

 32. Loreta says:

  Ar galima pasiimti su savimi vaseli.kuris yra 4cm metalinis galiukas su 15 cm mediniu koteliu?

 33. Jekaterina says:

  Labadiena o galima vežtis sviestini torta? O medu galima?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jekaterina,
   jeigu rankiniam bagaže, tai tortą galima, o medų tik talpoje iki 100 ml., registruojamame abu galima, bet torto neverta ten dėti, jis bus sugadintas.

 34. Valdemaras says:

  Laba,
  Ar galima veztis kava ir arbata skardinese originaliose pakuotese rankiniame bagaze? Svoris 250 g viena skardine. Aciu.

 35. Regina says:

  Sveiki, noriu paklausti. Ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų džiovintuvą, ar tai plaukų feną ar žnyples?? Ir dar, ar galima kraujospūdžio matuoklį??
  Ačiū.

 36. Edvinas says:

  Sveiki, skrendant is Lietuvos i UK koks siuo metu leidziamas cigareciu kiekis registruojame bagaze? Kiek girdejau, nezinau ar cia tiesa ar ne, kad jei skrendi karta metuose gali netgi 8 blokus isideti, tai tiesa? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edvinai,
   nesvarbu kuriam bagaže, galima vežtis 4 blokus. Jeigu vežatės daugiau, nesvarbu kiek, turite yrodyti, kad jums tikrai tiek reikia ir kad naudosite ne pardavimui.

 37. aiste says:

  O jei antrojo rankinio bagazo vienetas (rankine) bus tokiu ismatavimu 39 x 30 x 15 ? ar lb daug cia virsijasi pagal jus?

 38. Akvilė says:

  Sveiki. Ryanair rankinio bagažo išmatavimai aiškūs. O jei rankinė bus 55*33*25cm, bet ji minkšta ir galėtų paspausti. Ar susidurčiau su kokiomis nors kliūtimis? Ačiū už atsakymą. :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   jeigu kalbate kaip apie antrą rankinio bagažo vienetą, tuomet labai stipriai viršysit leistinus išmatavimus: 35x20x20, vargu ar tiek paspausite.

   • Akvilė says:

    Kalbu apie pirmąjį. Žadu veštis sutalpinusi viską į vieną rankinę. Jokių papildomų rankinukų. Tai ar galėtų?

 39. aiste says:

  sveiki, o kaip del makiazo sepeteliu rankiniame bagaze? galima veztis? ar jie turi buti kazkaip ipakuoti?

 40. Dalia says:

  Sveiki, kokia bus registruoto bagazo 15kg kaina jei as pirksiu darydama online chekinga, skrendant is Liverpulio y Vilniu? ACIU

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dalia,
   internetu nesvarbu kada pirksite, darant check in, ar prieš tai, kaina – 15 EUR žemuoju sezonu, 25 eur – aukštuoju, sezonai:
   * Low Season From 01/10/14 – To 20/12/14
   From 05/01/15 – To 27/03/15
   From 14/04/15 – To 31/05/15
   From 01/10/15 – To 20/12/15
   From 05/01/16 – To 31/05/17

   * High Season From 21/12/14 – To 04/01/15
   From 28/03/15 – To 13/04/15
   From 01/06/15 – To 30/09/15
   From 21/12/15 – To 04/01/16

 41. Indre says:

  Laba diena. Skrendant is Rygos I Stansted oro uosta su kudikiu.
  *Ar galima skraidinti pilnai sukomplektuota kudikio vezimeli ( t.y. su lopsiu)?
  *Ar reikes papildomai uz ji moketi?
  *Ar reikia uzsakant bilieta pazymeti kad bus gabenamas kudikio vezimas?
  *Kada man ji reikes palikti Rygos oro uoste, kad idetu I lektuvo bagazo skyriu, ir kada pasiimti is Stansted oro uosto?
  Labai aciu uz atsakymus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Indre,
   vežimėlį galima nemokamai vežtis tik pilnai sudedamą (skėtuką), jį atiduodate prie lėktuvo durų, ten ir pasiimate, iš anskto niekur nereikia žymėti, jeigu jį vežatės, tiesiog oro uoste, prie registracijos langelio reikia užsikliuojiti registracijos etiketę.
   Vežimėlį su lopšiu galima gabentis tik kaip mokamą kūdikiui skirtos įrangos bagažą, jis gali sverti iki 20 kg.ir kainuoja 10 EUR užsakant internetu, 20 EUR – oro uoste, plačiau apie tai:
   http://www.ryanair.com/lt/klausimai/what-is-ryanairs-policy-on-the-carriage-of-infants/

 42. Darius says:

  sweiki norejau paklausti kiek ryanair rankineme bagaze galiu veztis tabako bonkuciu? Vykstu is Vilniaus i Jungtines Karalystes aciu uz atsakyma

 43. Renata says:

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže vežtis taip vadinamą feną plaukams? Skrydis Ryanair lėktuvu iš Kauno į Stansted oro uostą. Ačiū už atsakymą.

 44. Daiva says:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze vežti moliūgus, kurių skersmuo iki 15 cm.
  Ačiū.

 45. gretaeta says:

  Sveiki,

  norėjau paklausti ar įmanoma spėti persėsti į kitą lėktuvą per 1,5h (tokia trukmė tarp skrydžių) su registruotu bagažu. Persedimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  iš anksto dėkoju

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   įmanoma, nes įlaipinimas baigiasi 20-30 min. iki reiso, bet nemaža rizika, nes vėlavimo atveju (kas pasitaiko pakankamai dažnai) nebeliks jūsų turimo laiko rezervo.

 46. Vladas says:

  Sveiki,tai As galiu idet 2 buteliukus po 100ml i paprasta maiseli ir vezti ? skrysiu i UK rytoj. Aciu

 47. saimonas says:

  Sveiki. Norejau paklausti ar galima rankiniam bagaze vestis ne pati kompiuteri o jo dalis? Tiksliau kompiuterio motinine plokste? Dekui

 48. Ieva says:

  Laba diena,
  iškilo keblumų su check-in’u… Kai registravausi, man neleido pasirinkti su kokiu dokumentu skrisiu (ID ar pasas). Tačiau vistiek užpildžiau viską, ko jie manęs prašė ir gavau bilietus. Ar nebus taip, kad manęs nepraleis, nes parodysiu ID, o ne pasą? Bet man kažkaip čia viskas keistai, kadangi ant bilieto nerašo nei mano tautybės, nors anksčiau toks dalykas būdavo.

 49. Vladas says:

  Sveiki,norejau paklausti ,veziu ta rankini bagaza ,kiek galima su savim cigareciu vezt ? tai As turiu 2 po 100ml kvepalu,tai reiskias tik viena galiu vezt ? Aciu :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vladai,

   talpų iki 100 ml. jūs galite vežtis ne vieną, galite turėti tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį. Kiek galima vežtis cigarečių atsakyti negaliu, nes tai priklauso nuo šalies, į kurią vykstama.

 50. Rasa says:

  Sveiki.
  Ar Ryanair rankiniame bagaže gali būti milltai (kokoso)?
  Ar galima rankiniame bagaže turėti mezgimo virbalus (jie, deja, ilgesni nei 6 cm)?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   miltus vežtis galima, bet geriau originaliame įpakavime su etikete ir pan. Virbalų tikrai neleis turėti su savimi.

   • Rasa says:

    Ačiū. Dar noriu paklausti dėl šokoladinių saldainių:
    – birių maišelyje,
    – originaliose dėžutėse: triufelių 200 g ir saldainių su įdarais rinkinio 400 g
    Taip pat – varškės sūris vakuuminėje pakuotėje, avokadai, obuoliai?
    Nesmagu taip smulkmeniškai klausinėti, bet, kiek suprantu, į skysčių sąvoką įeina kone viskas, kas ne kieta :)

 51. Skirmante says:

  Sveiki,
  Aš noriu pasiimti į lėktuvą kosmetikos rinkinuką, konkrečiau paletę su 9 spalvomis ir mini stalčiuku, kuriame yra mažas šepetėlis. Ta paletė iš storo kartono ir užsidaro su magnetuko pagalba. Ar toks rinkinukas su magnetuku leidžiamas lėktuve?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Skirmante,
   jeigu bendroje sumoje talpos neviršyja 100 ml., tuomet viskas tvarkoje, jeigu kiekis didesnis – rankiniame bagaže turėti negalima.

 52. Laura says:

  norejau paklausti-galima su savimi i lektuva pasiimti kjp suprantu rankini lagamina ir rankinuka-o jei duty free nusipirksiu kazkokiu dajgtu tj juos rejkia sutalpinti i kazkuri jau turima krepsi ar prie tu dvieju papildomaj dar galima tureti ir majsiuka is duty free?

 53. Arturas says:

  Sveiki,
  skrisiu be registruoto bagažo ir norėjau paklausti ar skrendant iš Briuselio į Vilnių galima rankiniame bagaže turėti kontaktinių lęšių dezinfekavomo skystį kurio talpa yra 120 ml., bet jis nėra pilnas, žiebtuvėlį ir ar galima turėti drabužių (batai, kelnės)?
  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Artūrai,
   žiebtuvėlį ir drabužius turėti su savimi galima, talpos (nesvarbu, kad nepilna), viršijančios 100 ml. į lėktuvą neštis tikrai neleis.

 54. Tadas says:

  Sveiki.
  Norejau paklausti ar pats lagaminas iskaiciuojamas i rankinio bagazo bendra svori?

 55. Saule says:

  Sveiki
  O vietoj rankines gali nesti kuprine kurios dydis 40x20x30 ar galima?
  Ir ka gali pasiimti skrendant i Niujorką?
  Ar gales naudotis telefonu skrendant jei bus ijungtas lektuvo rezimas?
  Dekui už atsakymus

  • Zilvinas says:

   Sveiki Saule,

   telefonu įjungus skrydžio režimą naudotis galima, jeigu klausimas apie rankinį bagažą ir apie skrydį į Niujorką, tuomet tikriausiai tai ne apie ryanair klausimas?

 56. Ilona says:

  Sveiki,

  Ar 15kg+15kg bagažas gali būti vežamas viename lagamine kaip 30kg, ar turi būti būtinai 2 atskiri lagaminai po 15 kg?

  Ačiū už atsakymą

 57. Kamile says:

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti nuo kada iki kada jie laiko žemąjį-žiemos sezoną ir aukštąjį-vasaros sezoną?

  Čia kalbant apie bilietų keitimus ir įkainių priklausymą nuo sezono laiko.

  Ačiū už atsakymą

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kamile,
   štai periodai:

   * Low Season From 01/10/14 – To 20/12/14
   From 05/01/15 – To 27/03/15
   From 14/04/15 – To 31/05/15
   From 01/10/15 – To 20/12/15
   From 05/01/16 – To 31/05/17

   * High Season From 21/12/14 – To 04/01/15
   From 28/03/15 – To 13/04/15
   From 01/06/15 – To 30/09/15
   From 21/12/15 – To 04/01/16

 58. Ramunė says:

  Labas vakaras,

  noriu paklausti kelių dalykų, nes skrisiu pirmą kartą.
  Skrisiu su wizzair į Milaną ir neaiškūs keli dalykai (rankinis bagažas).
  1. Skysčių galima vežtis 10 vnt. po 100 ml., tai norėjau paklausti, tarkime, nagų lakas jau skaičiuojasi kaip vienas vienetas (pavyzdžiui, jei turiu 9 skysčių buteliukus ir noriu vežtis 2 nagų lakus, tai skaitysis kaip 11 vnt., nors jų tūris tik 11 ml) ?
  2. Ar yra kokie apribojimai kitoms kosmetikos priemonėms, tarkime, kiek vienetų vežtis kaip, pavyzdžiui, akių šešėliai ir kaip juos reikėtų supakuoti?
  3. Mano bagažas bus rankinis (nemokamas), kurio išmatavimai 42 x 31 x 16, ar neprikibs, ar nereikės susimokėti vietoje?

  Dėkoju už atsakymus.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ramune,
   1. vienetai neribojami, tiesiog talpos turi būti iki 100 ml. ir visos jos kartu turi tilpti į 1 l. talpos plastikinį maišelį, jeigu pritrūks vietos – paimsite antrą.
   2. šešėlių konsistencija kaip krempudros, tai jiems galioja apribojimai kaip skysčiams.
   3. Wizzair leistinas nemokamas rankinis bagažas: 42x32x25cm, svoris – iki 32 kg.

 59. Ugnė says:

  sveiki, ar butina registruoti vaikiska vezima skrendant lektuvu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ugne,
   pilnai susdedama vežimėlį paliekat prieš įlipant į lėktuvą, jis skraidinamas bagažo skyriuje, papildomai už tai mokėti nereikia, iš anksto registruoti taip pat ne.

 60. Evaldas says:

  Sveiki, kaip ir parašyta jog galimės nestis į lektuva ir lagamina ir dar kanors, ar tai gali buti kompiuteris 17.3 istrizaines ? dekui uz atsakymus

 61. Daiva says:

  Sveiki, rankinis bagažas sveria 10.600kg ar nebus problemų Kauno oro uoste? Antro rankinuko išmatavimai tokie 30/35/15, skidau ne karta su juo iš Anglijos niekas nieko nesakydavo, nebus problemų Kaune.?;) butų manlonu jei atsakytumet greit.;)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   dėl svorio – labai tikėtina, kad reikės mokėti už registruojamą bagažą ir atiduoti bagažą kaip registruojamą, ryanair labai preciziškai žiūri į kiekviną kg.
   Antrasis jeigu minkštas neturėtų užkliūti.

 62. Erli says:

  Sveiki.Kiek į Airiją galima vežtis rankiniame bagaže cigarečių blokų? Ačiū

 63. Algis says:

  Sveiki,

  Noriu pasitikslinti, ar tikrai iš Lietuvos į Angliją vienam asmeniui rankiniame bagaže leidžiama vežtis 4 blokus cigarečių ir 1 kg tabako?

 64. Vilius says:

  laba. noriu paklausti del ismatavimu , mano nesiojamas kompiuteris yra toks pagal ismatavimusDydis: 381.6 x 256 x 12.07-25.3 mm
  Svoris: 2.35 kg. cia nezinau ar su laidiniu pakroveju ir su pele toks bus svoris . tai reiskiais kad negaliu veztis lektuvo salone tokio daikto?. ir dar del bagazo, jei bagazas sveria 10 kg. tai jis bus pakrautas i lektuvo bagazine , o i lektuvo salona vadinasi dar galima nestis su tam tikru krepsiu dar kelis kilogramus , nors ir 4 kg.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viliau,
   į lėktuvo vidų galima neštis 2 vnt. rankinio bagažo, vienas – iki 10 kg., išmatavimai – 55cm x 40cm x 20cm, kito svoris neribojamas, išmatavimai – 35x20x20 cm. Pirmi 90 keleivių bagažą gali neštis į lėktuvo vidų, kitų bagažas bus gabenamas bagažo skyriuje.

 65. karolina says:

  laba diena. Norejau paklausti, jei esu pilnamete, kiek galiu vezti cigareciu bloku rankiniame bagaze? skrendu Kaunas-Londonas

 66. Kristina says:

  Sveiki,
  turiu nusipirkusi bilietus, gavau savo boarding pass. Taciau neuzregistravau jokio bagazo, o dabar noreciau tai padaryti. Ar tai imanoma?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Kristina,
   taip, galite tai padaryti internetu ne vėliau 4 val. iki skrydžio, jeigu tai darysite oro uoste – bus brangiau. Užsisakyti bagažą galima čia:
   https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking
   Pasirinkite:
   Add Services- Baggage/Transfers/Car Parking

   • Kristina says:

    Zilvinai,
    kad ir kiek kartu bandyciau gaunu atsakyma:
    We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again. Please Note: If you have booked through a third party site you should contact them to validate your security information.
    Duomenis lyg ir tuos suvedziau…

    • Zilvinas says:

     Šis sistemos atsakymas reiškia, kad suvedėt blogus duomenis, jeigu nepavyksta prisijungti su rez. kodu, pabandykite prisijungti pasirinkusi “Option 3″, ten jo nereikia.

 67. Augustė says:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl rankinio bagažo. Jeigu mano lagamino išmatavimai:
  – Aukštis: 58 cm.
  – Ilgis: 38 cm.
  – Plotis: 19 cm.
  Ar dėl to gali kilti problemų?
  Dėkui už atsakymą.

 68. edita says:

  sveiki,mes skrendam su 8 metu dukra mums priklauso kiekvienai po 10 kg bagazo ir dar galima tureti su savimi rankinuka aciu.

 69. Edita says:

  Sveiki,norejau paklausti ar galiu veztis kvepalus 100 ml ir krema 100 ml,ar vienam asmeniui galima tik 100 ml skyscio? Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Edita,
   galite vežtis ne vieną talpą iki 100 ml., jas visas reikės sutalpinti plastikiniame 1 l. talpos maišelyje oro uoste.

 70. inga says:

  sveiki ar galima lektuvo bagaze veztis sodinukus.is anksto aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Inga,
   taip, galima.

   • Jurgita says:

    Sveiki norėjau paklausti? Ar galima registruotame bagaže iki 15 kg.,vežti
    saldainių dėžutę ,bičių pikio trauktinė 200 ml ,ir natūralaus medaus 200 ml stiklainyje? tačiau visa tai yra supakuota kaip dovana salone,nes pirmą kartą skrendu tai vežu lauktuvių iš Lietuvos į Norvegiją?negi visa tai teks išardyt? :( ir ar galima vežti cigarečių bloką bei degtinės 1l, talpos jei tai pirkta oro uoste? Ačiū už atsakymą

    • Zilvinas says:

     Sveiki Jurgita,
     registruotame bagaže viską, ką išvardinote, galite vežtis. Cigarečių bloką ir 1 l. degtinės galite pirkti ir ne oro uoste, jeigu dėsite į registruojamą bagažą, tik Norvegija įsileidžia iki 1 l. stipraus alkoholio, o jūs turėsite 1 l. degtinės ir 200 ml.trauktinės, gali užkliūti.

 71. Keleivis says:

  Sveiki , ar galima nestis viena ramenta zmogui skrendant su Raynair? niekas neluze, tiesiog sunkiau juda del klubo sanario problemu. Aciu

 72. Janina says:

  Laba diena.
  Skrisime į Airiją vis ramybės neduoda klausimas dėl rankinio bagažo. Išsimatavome rankini lagaminą kurį nešis į lėktuvą ir visus išmatavimus jis atitinka , tik gal rankenėlė viršuje , bus iki 1 cm. aukščiau nei leidžiama. Nejau dėl tiek gali nepraleisti ? Ar bus galimybė oro uoste , pamatuoti kažkur ?
  Ir kur Rygos oro uoste susimokėti tą kažkokį papildomą mokestį ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Janina,

   dėl rankenėlės tikrai praleis, lagaminą galėsite išmatuoti oro uoste, tam specialiai skirtoje formoje.

   • Janina says:

    Ačiū :) Dar klausimas dėl mokesčio papildomo rygos oro uoste, kas tai per mokestis ir kur jį mokėti ?

    • Zilvinas says:

     Tai yra Latvijos įvestas mokestis 7 eur, kurio ryanair nesutinka rinkti. Jį galėsite susimokėti Rygos oro uoste, prieikite prie informacijos tarnybos išvykimo salėje.

 73. Monika says:

  Sveiki, ar galima rankiniui bagazui priskirti moteriskaz dvi rankines? vienoje butu iki 10kg, o kitos svoris neskaiciuojamas? Jeigu taip, koks svoris turi buti? Beje kiek pakeliu cigareciu galima isideti? Ir ar kosmetikos pfiemones gali buti savo orginaliose pakuotese iki 100ml? Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Monika,
   galite dvi rankines turėti, jeigu jos atitinka leistinus išmatavimus. Cigaretes riboja šalys, į kurias skrendama, todėl atsakyti negaliu, o kosmetika iki 100 ml. talpose leidžiama.

 74. Milda says:

  Laba diena,
  Ar galima nepilnamečiui rankiniame bagaže vežtis cigarečių, skrendant į Londoną? Jei taip, kiek? Dėkui už atsakymą.

 75. Aušra says:

  Ar galima į rankinį bagažą dėti želinius saldumynus jei kiekvienas saldainis supakuotas atskirai ir bendrai visi saldainiai yra originalioje pakuotėje?

 76. aušra says:

  Sveiki,
  Ar rankiniame bagaže galima vežti saldumynus, kurie yra cukraus pudros pilnoje dėžėje (tradiciniai graikiški saldumynai)?
  Dėkoju.

 77. aušra says:

  Laba diena.
  Norėjau pasiteirauti, kokiu daiktų negalima vežti rankiniame bagaže?
  Dėkoju.

 78. aušra says:

  Laba diena,
  Ar rankiniame bagaže galima vežti maltą kavą originalioje pakuotėje? Ar Pyragai ir pan, kuriuose yra skysto medaus, kuris iš jų šiek tiek teka, bus praleidžiami į rankinį bagažą? Minkšti saldumynai taip pat galimi vežti lėktuvo salone? Kontaktinių lęšių skystis, jei jo kiekis ne daugiau nei 100 ml gali būti vežamas rankiniame bagaže?
  Dėkoju!

 79. Meilut says:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar vaikui 1 metu priklauso koks nors bagazas?

 80. Lina says:

  Ar galima rankniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples, kurios įkaista iki 230 laipsnių karščio?

 81. Akvilė says:

  Ar skysčiai būtinai turi būti sudėti į permatomą užspaudžiamą plastikinį maišelę, ar gali būti ir kosmetinėje?

  • Zilvinas says:

   Sveiiki Akvile,
   turės būti plastikiniame maišelyje, kurį gausite oro uoste, juo iš anksto rūpintis nereikia.

 82. Lina says:

  Laba diena,

  Taisyklėse rašoma, kad antrojo rankinio bagažo (rankinės) išmatavimai turi būti 35x20x20.
  Ar galėtų neįleisti į lėktuvą, jei rankinės išmatavimai 26x29x9?

 83. Akvilė says:

  Sveiki. Ar makiažas skaitosi kaip skystis? Pavyzdžiui kreminės konsistencijos pudra. Ar skysčiai turi būti būtinai indeliuose, kurie pažymėti iki 100ml, ar gali būti ir savo pakuotėse, kurios neviršyja 100ml? Ačiū už atsakymus. :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   pakuotėse nebūtinai turi būti nurodyta talpa, tiesiog ji turi neviršyti 100 ml. Kreminė pudra taip pat priskiriama skysčiams.

 84. roma says:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze parsivezti vyno? Jei ne, ar galima registruotam bagaze ir koks ribojamas kiekis? Skrydis is Faro su persedimu Londone. Aciu.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Roma,
   registruojamame galite vežtis, kiekis beveik neribojamas, rankiniame – ne didesnėse talpose, negu 100 ml., kitaip tikrai nepraleis.

 85. Algis says:

  Laba diena,
  Prašau atsakyti, ar galima skrendant iš Kauno į Dubliną vežtis rūkytų mėsos gaminių, kokį kiekį ir kokiose pakuotėse, ar galimą vežti “šakotį”, saldainių ? Taip pat kiek vienam žmogui leidžiama alkoholio ir tabako gaminių? Taip pat aukso ir sidabro gaminių?

  Ačiū

  • Zilvinas says:

   Sveiki Algi,
   vertybių nedeklaruojant galima vežtus už sumą, neviršijančią 10 t. EUR, tabako – 1 blokas cigarečių, alkoholio kieki gan dideli leidžiami, galima sakyti, kad neribojami.
   Išvardintas maistas neribojamas, tik reikia supakuoti ne į foliją (nesimato einant patikrą, kas ten yra, paprašys išpakuoti), bet taip, kad neskleistų kvapų (mėsa).

 86. Laima says:

  Sveiki, noreciau paklausti ar rankineme bagaze galima tureti maza,sulankstoma sketi?aciu

 87. Renata says:

  Ar galima rankiniams bagaže vežtis barzdai skustis skirtus vienkartinius peiliukus (naujus, supakuotus)?

 88. Minde says:

  Isbandziau visus, gali buti klaida del to kad pirkau ne tiesiogiai o per zigzag.lt?

  • Zilvinas says:

   Taip ir yra, zigzag jums davė savo sugeneruotą, bet ne ryanair priskirtą rez. kodą, bei rezervuojant naudojo savo, o ne jūsų el.paštą. Be jų pagalbos jums nepavyks pačiam nieko padaryti.

 89. Nika says:

  Ar galima rankinio bagažo lagamine vežti metalini rankšluosčio žieda?

 90. Minde says:

  Nezinau ka daryti kai suvedu duomenis ismeta sita.

  We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again. Please Note: If you have booked through a third party site you should contact them to validate your security information.

  • Zilvinas says:

   Kažkur suklydote, suvesdami prisijungimo duomenis, čia būtent apie tai rašo. Patikrinkit duomenis, ar tikrai tvarkoje, pabandykite prisijungti per kitą “Optino”, ten 3 variantai siūlomi.

 91. Minde says:

  Sveiki, norejau paklausti turiu uzsisakes jau 20kg bagaza ar galiu dar paildomai uzsisakyti 15kg?

 92. Monika says:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis šokoladus su įdaru skrendant iš Kauno i London (Luton)?

 93. Meda says:

  Sveiki norejau paklausti,ar galima rankiniame bagaze veztis virtus grybus? jie turi buti be vandens,ar galima sudeti i stiklaini,ar kitaip,jei galima..Aciu..

  • Zilvinas says:

   Sveiki Meda,
   jeigu jau vešitės, tai geriau ne stiklainyje, sudėkite į kažkokį paketą, tada neturėtų kliūti.

 94. Diana says:

  Laba diena,

  ar teisingai suprantu, kad keliaujant su 6 metų vaiku nemokamai galima vežtis 2 vnt. rankinio bagažo, atitinkančio kompanijos Ryanair nustatytus išmatavimus ir svorį, ir taip pat automobilio sėdynę (booster seat). Ar tokiu atveju už automobilio sėdynę jau reikėtų mokėti?
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Diana,
   kiekvienam keleiviui priklauso po 2 vnt. rankinio nemokamo bagažo (vaikui taip pat) ir vaikui dar glima vežti kėdutę, papildomai prie rankinio bagažo.

 95. Agne says:

  Sveiki,

  ar Ryanair skraidina sunis? Salone ar bagazo skyriuje? Kokia kaina uz viena augintini, skrendant is Lietuvos (Kauno ar Vilniaus) i Osla? Ar vienam keleiviui galima tureti su savimi du sunis ir ar jie privalo buti atskiruose narvuose? Suniukai nedideli, tilptu i viena dideli narva.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Agne,
   ryanair gyvūnų savo reisuose neskraidina jokiomis sąlygomis (nebent tai aklųjų vedliai), norint keliauti su gyvūnu, reikia rinktis kitą aviakompaniją.

 96. Vakare says:

  Laba diena, as cia su tokiu klausymu. Ar galima su savimi pasiimti 4 cigareciu blokus ir 1 sampano bonke? (0,75l) Veztis I Anglija.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vakare,
   taip, tiek galite vežtis.

   • Vakare says:

    O su savim ar galima nestis 0.2l speritinio gerimo lagamine? Nes gavau dovanu ir nenoriu kad tektu ismesti, o siandiena lektuvas

    • Vakare says:

     Atsiprasau, uz klaida, lagamina nesciausi su savimi I liektuva, nes atskirai nesu issipirkusi bagazo, todel ir klausiu, kad netektu ismesti

     • Zilvinas says:

      Šiuo atveju neturi reikšmės, kur nešitės cigaretes – registruojamame bagaže ar rankiniame. Šampano butelį jeiu pirksite duty free, galėsite turėti, pirkto ne oro uoste – nepraleis.

    • Zilvinas says:

     Su savimi galima turėti tik 100 ml. talpą, didesnės nepraleis.

 97. Gintaras says:

  Sveiki, gal galėtume padėt. Nelabai supratau dėl nesiojamo kompiureio isinesimo i lektuva.Kompiuterio deklo ismatavimai 30 x 42 x 8.
  Ar galima ji nestis atskirai nei rankinis bagažas i lektuva, ir jis nebus skaitomas kaip atskiras bagazas?Bei svoris jo neiskaiciuojamas i rankini bagaza? Ir galesiu po sedine padet?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintarai,
   galima neštis 2 rankinio bagažo vienetus, vienas iš jų gali būti kompiuteris, jis pagal išmatavimus atitinka bagaža 55cm x 40cm x 20cm, vadinasi prie jo galėsite pasiimti tik dar vieną vienetą, kurio išmatavimai 35x20x20 (šio vieneto svoris neribojamas).

   • Gintaras says:

    taip iseina galesiu lektuvo salone po sedine pasideti kompiuteri? Ir dar o jeigu registruotas bagazas sveria 21kg? O nupirktas 20kg? Blogai cia ar kaip? Ačiū ūž atsakymą!:)

    • Zilvinas says:

     Sveiki Gintarai,
     kompiuterį galėsite ir po sėdyne pasidėti.
     Jeigu nupirkta 20 kg.bagažo, o turėsite 21 kg., reikės susimokėti užviršsvorį – 10 EUR.

 98. Erika says:

  Laba diena
  Ar galima i rankini bagaza pasiimti savo siuvini su adata? Adata 37mm.Aciu

 99. akvile says:

  Laba diena, norejau paklausti, esu parsivezus is Turkijos riesutu medaus, jis yra stikliniame indelyje ir pilna riesutu apipiltais riesutais. ar jis priskiriamas prie skystuju ir turi būti iki 100ml. ar ne, jo kiekis 200gr. taip pat turiu magnetuka tos salies, taip pat norejau parvesti smeli, jo kiekis butu apie 200gr, ar visus siuos daiktus galima vesti rankiniame bagaze? Is anksto aciu uz suteikta informacija.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Akvile,
   medus, kad ir su riešutais, yra priskiriamas prie skysčių ir jo rankiniame bagaže galima turėti tik talpoje iki 100 ml., visą kitąą vežtis galite.

 100. Dovilė says:

  Sveiki,

  norėjau paklausti, ar kompiuteris skaičiuojasi į rankinio bagažo kilogramus? Tarkim kompiuteris ir visi kiti daiktai, kurie bus dedami į rankinį bagažą, negali viršyti 10 kg svorio?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Dovile,
   taip, įskaičiuotas, jeigu dedate viską į vieną 10 kg. bagažo vienetą, jame gali būti ir kompiuteris. Prie šio kiekio jums priklauso dar vienas rankinio bagažo vienetas – 35x20x20 (svoris neribojamas).

 101. Audronė says:

  Laba diena, norėjau pasitikslinti dėl smuiko vežimosi kaip rankinio bagažo galimybės. Kokie reikalavimai taikomi? Ar galima kartu su savimi turėti antrą rankinį bagažą ir kokie reikalavimai (išmatavimo, svorio) būtų taikomi šiam rankiniam bagažui? Dėkoju už atsakymą.

 102. Paulina says:

  Sveiki, noreciau paklausti, ar rankiniame bagaze galima veztis kompiuterio dalis ir maza akumuliatoriu?

 103. Erika says:

  Sveiki, noreciau paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis 0.5 kg naturalaus biciu vasko luita (jis kietas) ir 1 kg kosmetinio molio (milteliu pavidalo). Skrendu is Vilniaus i Londona. Aciu.

 104. Asta says:

  Sveiki,
  norėčiau pasiteirauti ar į lėktuvo saloną vietoj lagamino galiu neštis drabužių maišą?

  Dėkoju

 105. Keleivė says:

  Sveiki,
  Kokį kiekį ir kiek vienetų daiktų skystame pavidale (kremas, kvepalai, tonikas, lūpų blizgesys) galima gabentis Ryanair rankiniame bagaže ? Ir kiek cigarečių galima gabenti Ryanair rankiniame bagaže ? Skrydis iš Kauno į Londoną.

  • Zilvinas says:

   Seviki,
   Į Londoną galite vežtis 4 blokus cigarečių, o skysčius tik talpose iki 100 ml. tiek, kad tilptų į 1 l. talpos plastikinį maišelį (ar kelis maišelius).

 106. Paulina says:

  Sveiki! Norėjau paklausti, kodėl man biliete nenurodyta, kad aš nusipirkusi esu keleivinį bagažą? Aš jį sau ir drauge užsakiau, tačiau abiejų bilietuose to nėra. Iš anksto ačiū už atsakymą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Paulina,
   jis ir neturi matyti, jeigu pirkot ir mokėjot – viskas matoma aviakompanijos duombazėje.

 107. Maartyna says:

  Sveiki, norejau paklausti, vykstame su vaiku i ispanija su persedimu, randu tokia info:
  One fully collapsible pushchair/double pushchair/travel system/baby sling per child plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot can be carried free of charge. Any other additional items of infant/child equipment (max weight 20kg per item) can be booked online at the rate of £10/€10 per item/per one way flight.
  http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions/regulations-checkedbaggage/

  Ka tai reiskia?;) Dekui;)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Martyna,
   tai reiškia, kad galite nemokamai vežtis du vaikui skirtus daiktus: pilnai sudedamą vežimėlį ar kitą kelionei skirtą vežimėlį ar sistemą, bei mašininę kėdute ar pan. Jeigu reikalingas dar trečias vaikui skirtos įrangos vienetas, jis kainuoja 10 eur (užsakant internetu) ir turi neviršyti 20 kg. leistino svorio.

 108. Ema says:

  Sveiki,ar galima veztis xsanax tabletes i uk jei jos nera dezuteje,tik lapeliais?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Ema,
   jeigu lapeliuose ir nepalaidos tabletės, tuomet tvarkoje, bet gal turėkite receptą, nes visgi tai psicholeptikai.

 109. Gabija says:

  Sveiki, ar leidziama veztis nepilnameciui (17m.) cigareciu blokus, jei skrenda vienas?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabija,
   ne, nepilnametis vežtis cigarečių negali.

  • renata says:

   Sveiki, norejau paklausti del kudikio maistelio, ar galima vezti tam skirtam indeli pieno miltelius (Aptamil) kiek maciau kudikiu talpa kas liecia skyscius neribojama. ar delto nekils problemu, nes tai milteliniu pavidalu, tai kad paskui nebutu , kad vezame kokias psihotropines medziagas. aciu

   • Zilvinas says:

    Sveiki Renata,
    jeigu vešitės miltelius, gali tikrai kilti klausimų, bet tiesiog gali viskas baigtis tuo, kad paprašys paragauti.

 110. EDITUKAS says:

  Sveiki.norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis elektrine tarka?

 111. egle says:

  Sveiki.norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis kirpimo masinele?

 112. Egidijus says:

  Laba diena, ar galiu vežtis 3 brendžio butelius po 700 ml iš Airijos į Lietuvą? Man 18 metų.

  • Zilvinas says:

   Sveiki,
   jeigu buteliai pirkti ne oro uoste, tuomet juos galėsite vežtis tik registruojamame bagaže, rankiniame nepraleis, o dėl kiekių apribojimų nėra.

 113. Saulius says:

  Laba diena,
  Ar į rankinio bagažo išmatavimus 50X40X20 įeina tik pačio lagaminėlio išmatavimai, ar tai yra išoriniai išmatavimai su visais ratukais, rankena – (mūsiškis būtų 55cm aukčio, bet su ratukais ir rankena sudaro 60 cm)

 114. Daiva says:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže rutulinį dezodorantą taip pat reikia dėti į maišelį?

 115. Rimantė says:

  Papildomai prie šaltkrepšių, vietoj lagamino : jie yra minkšti, kaip tašės. Ačiū.

 116. Rimantė says:

  Sveiki, noriu paklausti:
  1. ar galima į šaltkrepšį susidėti rankinio bagažo turinį ir šaltkrepšį panaudoti vietoje lagamino . Išmatavimai atitinka rankinio bagažo dydį.
  2. ar galima kaip antrą bagažo vienetą įsinešti rankinuką, dydžiai atitinka leistinus išmatavimus.
  3. ar kuprinė, dydis 35*20*20, bus rankinukas ar bagažas.
  Ačiū už pagalbą.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rimante,
   į pirmus klausimus atsakymai – galima, o saloną leodžiama neštis 2 vnt. rankinio bagažo, neskirstoma ar tai rankinė, ar bagažas.

 117. Sigitas says:

  Skrendu i Graikija savaitei. Ar galima tureti tableciu nuo kraujo spaudimo ,,Preteram 5/5” ir krauja skystinanciu ,,Trombo ASS”.

 118. stase says:

  laba diena.norejau paklausti,ar galima rankiniame ryanair bagaze vestis sviezios,bet uzsaldytos mesos?dekui uz atsakyma.gero vakaro :)

  • Zilvinas says:

   Sveiki Stase,
   taip, galima, tačiau nepakuokite į foliją ar pan, nesimatys patikroje, kas tai per daiktas.

 119. Gintarė says:

  Laba diena.
  Ar vaistažolės galėtų kelti problemų ir ar joms nereiktų specialaus įpakavimo?
  Dėkoju.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gintare,
   jeigu keliaujate EU ribose ir vaistažoles vešitės registruojamame bagaže, tuomet problemų neturėtų būti.

   • neringa says:

    Laba diena, noriejau paklausti, ar galima vestis mesos i anglija, nes del to afrikiniu kiauliu maro dabar nera aisku, ir nekur neradau informacijos.

    • Zilvinas says:

     Sveiki Neringa,
     man taip pat neteko girdėti apie jokius mėsos transportavimo apribojimus EU ribose.

 120. Justė says:

  Laba diena,
  kiek blokų cigarečių ir stipriųjų gėrimų galima vežtis į Airiją iš Lietuvos?
  ir kiek stipriųjų gėrimų galima vežtis iš Portugalijos į Airiją?
  ar galima rankiniame bagaže vežtis paveikslą ant drobės be stiklo.išmatavimai 40×30.
  Ir su moteriška rankine 25x36x14 tokiais išmatavimais praleistų kaip antrą nemokamą bagažą į lėktuvo saloną.
  Ačiū.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Juste,
   į Airiją galite vežtis 1 bloką cigarečių. Iš EU šalių alkoholio galima įsivežti gan nemažai:
   Stiprių alkoholinių gėrimų – 10 l.
   Pusiau stiprių alkoholinių gėrimų (portveinas ir pan.) – 20 l.
   Vyno – 90 l.
   Alaus – 110 l.
   Paveikslą galima vežtis, bet tai jau bus vienas rankinio bagažo vienetas, o rankinė jeigu minkšta, problemų neturėtų sukelti, nors ir šiek tiek viršija leistinus išmatavimus, bet jeigu suspaudus telpa į juos, tuomet tvarka.

 121. Laimutė says:

  Ar galima su savimi neštis supokuotą į spec. dėžutę 1,5 kg. šakotį,skrisime su Ryanair į Londoną?

 122. Jekaterina says:

  Laba diena noriu paklausti.skrendam su ryaniar i Malta 2vaikai 3metai ir 2 suaugusieji,kiek mums priklauso rankinio bagazo ar galima veztis produktus pvz,rukytos desros kumipo?Aciu

 123. Keleivis says:

  Sveiki. Ar galima is UK (LGW – KUN) skrendant Ryanair kompanijos lektuvu rankiniame bagaze gabenti stiklinius indus? (lekstutes,puodeliai,dubeneliai po 2vnt, supakuoti i neoriginalia pakuote) Aciu.

 124. Gabrielė says:

  Sveiki
  Ar būtų įmanoma pakeisti registruoto bagažo svorį iš 15 kg į 20 kg jeigu jau įsigyjau bilietą su 15 kg bagažu ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Gabriele,
   tokia galimybė nėra numatyta, arba reikia pirkti antrą 15 kg. registruojamo bagažo vienetą (kaina perkant internetu skrydžiams iki 30 rugs. – 30 EUR), arba mopkėti už viršsvorį (po 10 EUR už 1 kg.).

 125. Monika says:

  Laba diena, ar tie maišeliai skysčiams yra mokami?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Monika,
   maišeliai nemokami beveik visuose oro uostuose, tik Kauno oro uoste 2 vnt. kainuoja 1 Lt.

 126. viktorija says:

  Sveiki, noriu paklausti del kudikiams leidziamo 5kg bagazo, jis yra nesamas i salona ar atiduodamas prie registruoto bagazo ir ar yra kazkokie ismatavimai tam bagazui ar svarbu tik nevirsyti 5kg?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Viktorija,
   kūdikiui atskirai nepriklauso 5 kg. bagažo vienetas, viskas, kas priklauso, išvardinta čia:
   http://www.ryanair.com/lt/questions/what-is-ryanairs-policy-on-the-carriage-of-infants/

   • viktorija says:

    A baby bag up to 5kg can be also carried by the accompanying adult in addition to their own cabin bag allowance.

    O kaip tuomet suprasti sita sakini?

    • Zilvinas says:

     Atsiprašau, jūs teisi, nepastebėjau. Tikrai, keliaujant su kūdikiu galima turėti papildomai 5 kg. rankinio bagažo vienetą kūdikio daiktams susidėti. Noriu priminti, kad kūdikio maistui ir gėrimams netaikomas 100 ml. talpos apribojimas, talpos gali būti ir didesnės, daugiau kažkokių kitokių išskirtinių apribojimų bagažui nėra.

     • Grytė says:

      Sveiki, o kokie išmatavimai yra papildomam kūdikio krepšiui?

     • Zilvinas says:

      Sveiki Gryte,
      išmatavimai nėra nurodomi, tik svoris – 5 kg., tai turėtų reikšti, kad neribojama.

 127. Jurate says:

  Laba diena.noreciau paklausti,ka galima tureti kudikio krepselyje skrendant lektuvu?Kudikiui 3 menesiukai

  • Zilvinas says:

   Sveiki Jūrate,
   atskiro krepšio kūdikiui negalima turėti, visos jo reikmenis reikia sutalpinti į suaugusiam leistinus 2 vnt. rankinio bagažo.

 128. Inga says:

  Norėčiau pasiklausti, ar registruotame bagaže galima vežtis 6 pakuotes kontraceptinių tablečių (išvykimas ilgesniam laikui)?

 129. Laimutė says:

  Ar galima vežti šakotį įpakuota į specialią dėžutę,skrendant i Londoną su Ryanair?

 130. Laimutė says:

  Laba diena
  Norėčiau paklausti ar galima vežti šakotį skrendant į Londoną?

 131. rasa says:

  Sveiki norejau suzinoti apie suniuku skraidinima kartu salone ar tai imanoma? jorksyro terjera. Aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Rasa,
   ryanair neleidžia su savimi gabenti naminių gyvūnų, šiuo atveju jums reikia rinktis kitą aviakompaniją.

 132. raminta says:

  laba diena,ar galima i rankini bagaza deti rukytos mesos gaminiu (kumpi,lasinius,desra)?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Raminta,
   taip, galima, tik supakuoti reikia taip, kad neskleistų kvapo (bet ne į foliją, kuri patikroje matosi kaip tamsi dėmė ir sukelia nereikalingas problemas).

 133. Brigita says:

  labadiena.ar gali kazkiek virsyti rankinis bagazas. jeigu 10.4 ar praleis? aciu

  • Zilvinas says:

   Sveiki Brigita,
   ryanair į tai labai griežtai žiūri, viskas priklausys nuo žmogiško faktoriaus, todėl geriau neviršyti.

 134. ausra says:

  Sveiki, norejau paklausti- as su vaiku negalejau isskrist, nes susirgome ir patekome i ligonine. ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta .

  • Zilvinas says:

   Sveiki Aušra,
   jeugu neįsigijutė su bilietais kelionės draudimo, tuomet ne, bilietai negrąžinami.

   • ausra says:

    draudimas buvo isigytas, ir jie man pranese apie tai- kaip man elgtis toliau gauti kazkokius dokumentus is ligonines ar kaip???

    • Zilvinas says:

     Dabar rekia kreiptis į draudimo kompaniją su pažyma iš medicinos įstaigos (anglų kalba).

     • ausra says:

      Ta prasme i bet kokia draudimo kompanija as galiu kreiptis? (cia buvo skrydis su ryainar is airijos) Aciu.

     • Zilvinas says:

      Sveiki Aušra,
      ne, ne į bet kokią, reikia kreiptis į tą draudimo kompaniją, kurioje jūs apsidraudusi.

 135. Irina says:

  Laba diena, norejau paklaust, registruotam bagaze ar galima vest saldytas uogas? jos sudetos i vienkartinius indelius ir i saltkrepsi.. srydis i anglija.. aciu..

 136. tomas says:

  Sveiki. Noriu į Londoną bičių kori dovanų. Jame šiek tiek medaus yra. Kokie šansai.? Dėkoju iš anksto

 137. Bazilė says:

  Laba diena, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže galiu vežti medų jeigu jis neskystas, o jau sutirštėjęs, ir ar galima vežti žalius grybus(voveraites), jeigu galima, tai kaip turėtų būti supakuota. Ačiū. Lauksiu atsakymo

 138. elena says:

  Sveiki, su manim noretu keliauti mano mama, bet ji serganti ir sunkiai vaiksto, turi invalido vezimeli.Pati gali ir neuzlipti be pagalbos i lektuva , Ar imanoma uz mokesti sulauti kazkokios pagalbos ilipant ir islipant is lektuvo ir ar invalido vezimeliui reikia pirkti bilieta ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Elena,
   keleiviams su negalia su tuo susijusios paslaugos teikiamos nemokamai. Jums užsakant bilietą reikia užsakyti paslaugą pervežimui su vežimėliu, ši paslauga numato nu abenimą keleivio su negalia iki pat sėdimos vietos su vežimėliu. Užsakant uždekite varnelę prie “Special Assistance” ir paspaudus “Add” išsiskleidusiame paslaugų sąraše pasirinkite pageidaujamą (jūsų atveju, panašu kad tai “Require – airport wheelchair”, bet paskaitykite atidžiau visas siūlomas paslaugas).

 139. agne says:

  sveiki,ar galima i rankini bagaza nestis stiklines taures?

 140. karolina says:

  sveiki noreciau paklausti ar skrendant i lietuva rankiniam bagaze galima tureti alchoholinio gerimo skardinione buteliukuose ?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Karolina,
   taip, gaklima, jeigu jie pirkti ne oro uoste praėjus patikrą, jie turi būti ne didessnės 100 ml. talpos, talpos dydis gėrimams, pirktiems praėjus patikrą, neribojamas.

 141. Daiva says:

  Sveiki noriu paklausti,ar reikia kokio nors dokumento isleidziant 10m vaika su kitu suaugusiu is anglijos I vilniu?

  • Zilvinas says:

   Sveiki Daiva,
   ne, nereikia, jeigu tai Lietuvos pilietis, bet vykstant iš Lietuvos vienos iš tėvų notariškai patvirtinto nors vieno iš tėvų sutikimo reikės.

 142. Vitalija says:

  Laba diena, skrendu is Londono i Kauna. Pvz: lupdazis(ne blizgis, seseliai, lupu piestukas, akiu piestukas) ar turi buti ideti i plastikini maiseli ? Ir ar galima vestis maza veidroduka ? Nors jie ne skysciai. Aciu, lauksiu jusu atsakymo.

  • Zilvinas says:

   Sveiki Vitalija,
   pieštukų dėti į maišelį nereikia, visą kitą – reikia, veidrodėlį vežtis galima.

 143. Simonas says:

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar medus vis dar traktuojamas kaip skystis. Noreciau pasiimti i rankini bagaza1litra medaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>