Apie Ryanair

Ryanair (IATA kodas FR)

Ryanair skrydisAirijos aviakompanija, įkurta 1985 m. Tai didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje ir trečia Europoje pagal aptarnautų keleivių skaičių.  Ryanair  vykdo daugiau nei 1400 skrydžių per dieną iš  44 bazinių oro uostų, skraido daugiau nei 1100 skrydžių maršrutų 27 šalyse,  jungiančių 160 miestus. Kompanija valdo 254 naujus Boeing 737-800 tipo lėktuvus, jau užsąkyti ir bus pristatyti per artimiausius 2 metus dar 64 tokios pat modifikacijos lėktuvai.  Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 8.000 žmonių komanda, bendrovė tikisi šiais metais pervežti apie 73500000 keleivius. 2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje/Rytų Europoje.

Nuo 2011 m. gegužės mėn. Ryanair pradėjo skrydžius ir iš Vilniaus oro uosto. Per beveik metus skrydžių, buvo pervežta 500 000 keleivių,  aviakompanijos planuose pervežti iš Vilniaus apie 650 000 kasmet.
Ryanair taip pat sėkmingai vyko skrydžius ir iš Rygos oro uosto, tačiau tokių keleivių srautų kaip iš Lietuvos ten nesulaukiama.

Kur pirkti ryanair bilietus

Visuomet galima užsisakyti bilietą www.ryanair.com tinklapy, bet tam reikia kreditinės kortelės!
Neturint jos, pats paprasčiausias būdas nusipirkti bilietą yra pas mus arba tinklpyje avia.lt/pigus-skrydziai, gal kaina ir skirsis nuo esančios pačios aviakompanijos tinklapyje (aišku aukštesnė, už patogumą tenka susimokėti), bet nusipirkti bilietus galima atsiskaitant pavedimu, naudojantis internetine bankininkyste (bank link), tereikia turėti sąskaitas SEB, Swedbank, Danske Bankas, DNB Nord ar Šiaulių bankuose, galite ieškotis iškart formoje dešinėje.
Ieškant sudėtingesnio, ne tiesioginio maršruto, visada verta pasitikrinti maršrutus ne tik avia.lt, bet ir tokiuose tinklapiuose kaip skyscanner.net ar azuon.com, juose kombinuota skrydžių paieška tikrai ženkliai palengvins kelionės planavimą. Šie du tinklapiai padeda surasti tinkamus variantus su persėdimais, o po to nukreipia tiesiogiai į aviakompanijų tinklalapius, todėl įsigyti čia rastu aviabilietus galės tik kreditines korteles turintys klientai, norintiems mokėti pavedimu šį mokėjim0 būdą iš anksčiau paminėtų galės pasiųlyti tik avia.lt svetainė.

Ryanair bilietai pigiau

2 153 thoughts on “Apie Ryanair

 1. Reda

  Sveiki,

  vaiku pasai isduoti dublino ambasadoje, registruojantis nera tokio varianto, tai reikia deti Lietuva?
  aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Reda,
   taip, Lietuva, kas išduota ambasadose, taip pat yra traktuojame, kaip Lietuvoje.

   Reply
 2. Vaida

  Sveiki,
  Kaip pasidaryt check-in Ryanair? Patvirtinamojo laiško kad bilietai nupirkti į paštą negavome. Pinigai buvo nuskaičiuoti, reservacijos numerį sužinojau, įvedusi kortelės iš kurios buvo pirkti bilietai skaičiukus per „Manage trip“. Dabar to padaryti nebegalima. Turbut perkant bilietus buvo įvestas klaidingas el. paštas.

  Reply
 3. Agne

  Sveiki,norejau pasiteirauti jai iki skrydzio liko 7dienos,ir neduoda pasirinkti nemokamu vietu? Ar jau nebera nemokamu?Ar dar kelias dienas reikia palaukti? Darausi check in elektroniniu bilietu.Aciū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   prieš maždaug pusmetį ryanair pakeitė nemokamos registracijos skrydžiui tvarką, dabar nemokamai registruotis galima ne anksčiau 4 dienų bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio.

   Reply
   1. ERIKA

    Sveiki,
    birzeli skrisime su 2 metu vaiku ar jis dar gali tureti vezima?ir jam priklauso tik vienas rankinis bagazas ar gali tureti ir dar vaikiska kuprine.aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Erika,
     2 metų vaikui priklauso nemokamas vežimas, o rankinis bagažas – kaip ir susaugusiam, tokie patys apribojimai: 2 vnt.

     Reply
 4. Diana

  Sveiki. Keliaujam į Barseloną ir esam nusipirkę bilietus tiesiogiai iš ryanair.com dviem reisam (ne jungiamieji) Vilnius-Paryžius ir Paryžius-Barselona su vienu registruotu bagažu. Gal padėsit susiorientuot kaip su tuo bagažu-ar įmanoma,kad nusipirkus du skirtingus skrydžius,o ne vieną jungiamąjį,tą registruotą bagažą pridavę Vilniuj atsiimtume jau Barselonoj,o Paryžiaus orouoste nereiktų iš naujo registruot?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Diana,
   ne, toks variantas su ryanair neįmanomas, jie jokių skrydžių netraktuoja kaip „jungiamųjų“, visi bilietas yra atskiri, tarpusavyje nesusiję ir bagažą visada reikia atsiimti.

   Reply
 5. DANUTĖ GOLUBIENĖ

  Laba diena, nusipirkomew kelionę 26 gegužės per agentūrą , atgal birželio 2d. Nelabai suprantame, kada ir kkiu būdu gausime bilietus ar bus atsiusti nurodytu adresu e-mail ar kitaip, prieš kiek dienų gausime bilietus skrendant į priekį ir atgal

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Danute,
   bilietai yra patvirtinti, jeigu gavote patvirtinimo kodą. Įlaipinimo talonus jūs galite atsispausdinti nemokamai ne anksčiau kaip 4 dienos iki kiekvieno išskridimo, užsiregistravusi skrydžiui ryanair.com svetainėje. Yra agentūrų, kurios padaro registraciją ir atsiunčia įlaipinimo talonus už keleivį pačios, tačiau ar ši taip daro, gali atsakyti tik jie patys.

   Reply
 6. Andzej

  Laba diena
  ar butinai turiu pirkti cigaretes duti fri? Ar galiu is anksto su savimi tureti rankiniame bagaze? Dekui

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   galite turėti leistiną kiekį su savimi, pirkti duty free nebūtina.

   Reply
 7. Kristina

  Sveiki,
  As lietuvos piliete, gyvenanti Londone, issiemiau nauja pasa Lietuvos Ambasadoje Londone, darant Check-in klausiama: country of issue?

  ANT PASO RASOMA, PASA ISDAVE: Ambasada Londone

  Ka tureciau pasirinkti Lithuania ar United Kingdom?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   turite pasirinkti „Lithuania“, ambasada yra Lietuvos teritorija.

   Reply
 8. Algirdas

  Laba diena,
  Pirkau du ryanair bilietus suaugusiems per Lietuvos tarpininkus internetu ir užsiregistravom. Vėliau nusprendėm, kad skris ir vaikas iki 16 metų, bet tarpininkai jau neturėjo laisvo bilieto. Jį, kaip suaugusiam nupirkau per ryanair.com i tuos pačius lėktuvus (pirmyn atgal). Tačiau, kai parašiau laišką ryanair.com su prašymu užregistruoti tą pirktą bilietą vaikui, jie atrašė, kad turiu dar kartą atlikti rezervaciją ir tik tada vieną iš suaugusių priregistruotu vaikui. Tai, kaip suprantu reikia pirkti dar vieną papildomą (man jau ketvirtą) bilietą, ko aš visai nenoriu. Įdomiausia, kad tarpininkai šiuo metu jau siūlo papildomus bilietus ir aš galėčiau pas juos tą trečią bilietą nusipirkti, tada nebūtų problemų užregistruoti vaiką, bet aš jau trečią bilietą nusipirkęs per.ryanair.com Ar yra kokia išeitis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Algirdai,
   tokioj situacijoj tikrai nereikia nieko papildomai pirkti, susisiekite su ryanair pagalbos tarnyba per „live chat“, kad sujungtų rezervacijas, o registraciją skrydžiui (check-in) tokiais atvejais ryanair leidžia daryti oro uoste nemokamai, štai nuoroda, kaip galite susisiekti ir susitvarkyti problemas:
   https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=9

   Reply
 9. rasa

  Laba diena,

  Nusipirkom bilietus per Ryanair i Airiją. Šiandien padarėm Check in. Draugė nori kad pasiimtume ir jos nepilnametę dukrą, bet pranešė tik dabar. Mes jau bilietus atsispausdinome. Jinai dar nedarė check in. Kaip mums prisijungti tą nepilnametę mergaitę prie savo bilietų, nes kitaip jai vienai neleis skristi. Labai ačiū už atsakymą.

  Reply
 10. Vaiva

  Turime nusipirkę bagažą 15kg į Norvegiją. Ar tikrai išmatavimai registruoto bagažo 119*119*81? Ir ar galime registruotame bagaže vežtis meškeres?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaiva,
   jeigu meškėrės telpa į registruotą bagažą, tada galima, išmatavimai: 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (ilgis)

   Reply
 11. Eglė

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis suvenyrinį (50 ar 100 ml.) alkoholinį gėrimą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Egle,

   taip, galima vežtis bet kokius skysčius talpose iki 100 ml.

   Reply
 12. Asta

  Sveiki,

  Kaip padaryti dukreles bilieto Chek-in, jei ji gime Vokietijoje ir is Vokietijos keliauja i Lietuva su laikinu asmens grizimo pazymejimu, kuris galioja tik dvi savaites nuo isdavimo datos? Bandziau daryti chek-in tai duoda pasirinkti galiojimo data, kad galioja iki rugpjucio 29, nors realiai ji galioja iki liepos 29.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   rinkitės tiek, kiek leidžia sistema, galiojimo pabaiga šiuo atveju neturi jokios reikšmės, dokumentas turi galioti kelionės metu (keliaujant EU ribose).

   Reply
  2. viktorija

   sveiki,
   norejau pasiteirauti ka daryti jeigu is pasto skrydzio numeri istryniau kaip pasidarytu check-in ?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Veiki Viktorija,
    prisijungti prie savo rezervacijos galite ir be rezervacijos kodo, pasirinkite ryanair.com vir6uje „tvarkyti“, tuomet „skrydžio duomenys“, ten tereiks suvesti savo el.paštą, skrydžio datą ir maršrutą.

    Reply
  3. renata

   Sveiki.ka daryti tokioj situacijoj- mes vyksime i Lietuva 3 savaitems ir ju metu susituoksime.automatiskai keisis ir mano pavarde.ka daryti kaip pirkti bilietus?nes kad ir skubos tvarka kazin ar spetu padaryti pasa per savaite

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Renata,
    jeigu nekeisite paso, tuomet viskas paprasta, jeigu planuojate pasikeisti pavardę, tuomet pirkite 2 atskirus bilietus, į Lietuvą mergautine pavarde, atgal – jau vyro pavarde.

    Reply
 13. Modestas

  Sveiki, susiduriau su problema. Pirkau bilietus pries savaite skrydziui 19.08.2016. pinigus nuo korteles nuskaiciavo, o bilietu taip ir neatsiunte i pasta, kur reikia kreiptis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Modestai,

   jeigu nuskaičiavo pinigus, tai bilietus turite, gal suklydote nurodydamas el.paštą. Išraše turėtų matytis rez. kodas, su juo galite prisijungti prie rezervacijos (meniu viršuje „tvarkyti“ir pasirinkite prisijungimo prie rezervacijos variantą iš 3, kuris priimtinesnis) ir atsispausdinti patvirtinimą.

   Reply
 14. Ramune

  Sveiki, mano mergaites pasibaige asmens tapatybes kortele, ambasadoje pasidarysime laikina dokumenta, perkant bilietus ir atliekant chek-in ka zymeti pasa ar ID ? O atgal mes norime padaryti pasa, o ne ID ar atgalinius bilietus galiu uzsisakyti iskarto ar tik padarius pasa ? Aciu

  Reply
  1. Ramune

   Ar atlikus chek-in galiu atsaukti skrydi ar keisti i kita diena ir prideti vaika? O jei tik atsaukus srydi ar galiu susigrazinti pinigelius ? Aciu

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki Ramune,
    po check-in keisti skrydžio datą galima, bet tik atšaukus registraciją (10 €). Atsisakyti bilieto ir atgauti pinigus galimybės nėra, bilietai negrąžinami.

    Reply
  2. Zilvinas Post author

   Sveiki Ramune,
   laikinas dokumentas prilygsta pasui. Atgalinius bilietus galite užsisakyti iš karto, o paso duomenys bus reikalingi tik registruojantis skrydžiui, iškart nereikia.

   Reply
  3. Sigis

   Sveiki, likus savaitei iki skrydzio vaikas susilauze koja, ir dabar su ramentais, ar del to keiciasi keleivio statusas ?

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Sveiki,
    ne, niekas nesikeičia, skrydžio prasme nieko atskirai daryti nereikia.

    Reply
 15. Goda

  Sveiki ar galima vezti UV lempa nagams rankiniame bagaze? 🙂

  Reply
 16. Sandra

  Sveiki Skrisime Su kudikiu norime skraidintis vezimuka sulankstoma ar mums ji reikes priduoti i bagazo skyriu ar laikyti iki pat ilipimo i lektuva ir ten ji is musu paims?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   vežimėlį galite atiduoti lipant į lėktuvą, prie pat durų.

   Reply
 17. Mindaugas

  Sveiki,
  Ar galima salono bagaže vežtis stalo teniso raketę ? Beje, nupirkau vaikui penalinę, ten viduj yra padrožti pieštukai, ar galima ją irgi dėtis į salono bagažą? Dėkui.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Mindaugai,
   viską, ką išvardinote, vežtis galima, tik raketė turi tilpti į leistinų išmatavimų bagažą.

   Reply
 18. Alfredas

  Sveiki,
  norėjau informacijos dėl bilietų užsakymo. Užsakinėjom bilietus iš kompanijos ryanair. Skrendantis asmuo yra vienas o mokėtojas yra kitas asmuo. Ar galėjo būti problema dėl apmokėjimo jei už skrydžio bilietus buvo apmokama iš kitos asmens sąskaitos kuris gyvena užsienyje. Nes mokėtojo sąskaitoje matoma rezervuota suma už bileitus, tačiau jau apie savaitę ji nenuskaičiuojama. Ar nebus problemos jog aviakompanija negaus apmokejimo už skridį.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Alfredai,
   mokėti ir skristi gali skirtingi asmenys, tai neturi jokios reikšmės, gali ir įmonė mokėti už fizinį asmenį. Jeigu pinigai rezervuoti, juos tikrai nuskaičiuos, galite būtų ramus dėl savo įsigyto bilieto.

   Reply
 19. inga

  Laba diena, norejome pasiteirauti ar kudikiui priklauso vezimas, nes kai dareme check in nebuvo niekur kur pazymeti,kad noretume keliauti su vezimu. Taip pat norime pasiteirauti ar kudikiui priklauso bagazas? Lauksime atsakymo. Grazios dienos

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   kūdikiui priklauso nemokamai vežtis pilnai sudedamas vežimėlis, to nereikia kažkur atskirai žymėti. Taip pat galima turėti vieną rankinio bagažo vienetą iki 5 kg. (gabaritai neribojami).

   Reply
 20. Vilmis

  sveiki,ar galiu salono bagaze veztis radijo bangom valdoma zaisla su ikraunama NiMH baterija? Baterija atjungiau, idejau i maiseli atskirai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vilmi,
   taip, jeigu nėra aštrių detalių – galite.

   Reply
 21. Darija

  Laba diena. Klausimas ar vaiko tase gali panasiu apimciu kaip.ir rankinis bagazas bet svoris bus 5kg(ar yra kas kokie specialys ismatavimai vaikiskom tasem?)? Jei atsisiuntei tel.programele ilaipinimo korteles nebereikia spausdintis tada? Ir koki rankinuka moteriska galima veztis? Dekoju iz imformacija

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Darija,
   kūdikiui leidžiama papildomai turėti 1 rankinio bagažo vienetą, jo ribojamas tik svoris (iki 5 kg.), išmatavimai neribojami. Jeigu įlaipinimo talonus turite telefone, tada spausdinti nereikia, o rankinė negali viršyti šių išmatavimų:35x20x20 cm.

   Reply
  1. Zilvinas Post author

   Laką vežtis galima, bet tik talpoje iki 100 ml.

   Reply
  2. Iveta

   Ir dar paskutinis klausimas😃be mano rankinio bagazo ar galeciau dar veztis rankinuka?jei taip tai kokiu ismatavimu?😊😊dekui labai😊

   Reply
   1. Zilvinas Post author

    Galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus: 55cm x 40cm x 20cm (iki 10 kg.) ir 35cmx20cmx20cm (svoris neribojamas).

    Reply
 22. Iveta

  O ar kudikiui priklauso kokia tase daigtams susideti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Iveta,
   kūdikio daiktams galima turėti vieną papildomą rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.

   Reply
 23. Iveta

  Sveiki ar galima kudikiams sedeti priekyje skrydzio metu?tai butu 8vieta?nes noriu apsikeisti vietomis su uosviene kad galeciau sedeti su vyru ir vaiku vienas sale kito.nes dabar gaunasi taip kad esu nutremta i pati gala viena su kidikiu ir viena moteris sake kad prieky sedeti negaliu su leliuku 7menesiu.😊aciu,

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Iveta,

   tokios taisyklės oficialiai ryanair niekur neskelbia, mano žiniomis tokio apribojimo nėra.

   Reply
 24. Ieva

  Sveiki,
  turiu skristi į Siciliją birželio gale, o mano pasas galioja iki lapkričio mėnesio . Ar tiesa, kad registruojantis skrydžiui pasas turi galioti ilgiau nei 6 mėn.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   ne, netiesa. Keliaujant EU ribose pasas turi galioti kelionės metu.

   Reply
 25. Natalija

  Sveiki,
  esu atšaukus skrydžius dėl rimtos ligos ir gavome iš ryanair atsakymą, kad per 5-7 dienas bus grąžinti pinigai. Tačiau nuo balandžio 18 dienos (gavau laišką patvirtinimą apie grąžinimą) pinigai nebuvo grąžinti.
  Rašiau į livechatą, bet ten negali nieko pasakyti. kartoja tik kad laukčiau toliau. Bet jau gerokai virš mėnesio praėjo.
  Kur patartumėte kreiptis? gal turite kontaktinį ryanair telefono numerį?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Natalija,
   ryanair nebeteikia konsultacijų telefonu. Jeigu turite visus susirašinėjimus ir pažadus iš ryanair, galite kreiptis į Lietuvos vartotojų teisių apsaugos tarnybą, tuomet jie jau aiškinsis už jus.

   Reply
 26. Indre

  Sveiki, turiu toki klausima, turiu skrydi is Lenkijos Liublino oro uosto ir tarkim persigalvoju praejus patikra ir pridavusi bagaza, kad nebenoriu skristi, kaip reiktu gryzti ir kur atsiimti bagaza? aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Indre,
   jeigu taip atsitiktų, tai bagažą atgautumėt tik po to, kai reisas grįžtų atgal į Lenkiją. Reikėtų išėjus pildyti paraišką dėl pamesto bagažo, nes jis jau greičiausiai būtų pakrautas į lėktuvą ir iškart neatiduotų, jeigu dar nebūtų spėję pakrauti, gal ir pavyktų atgauti iš kart, standartinių procedūrų čia nėra, nestandartinis būtų atvejis.

   Reply
 27. Akvilė

  Sveiki. Noriu is anglijos parsigabenti urną su palaikais ar reikia kokios talpyklos urnai kokiu reik dokumentu? Ar turiu pranešti perkant bilietus ryanair kompanijai?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Akvile,
   leidžiami 2 rankinio bagažo vienetai, urna tikriausiai nebus didelė ir neviršys leistinų 35x20x20 mažojo antrojo rankinio bagažo išmatavimų, todėl ją galite neštis su savim, nieko atskirai pranešti nereikia.

   Reply
 28. Beata

  Sveiki,

  2016 05 19 dieną 19,10val iš Graikijos, Koso salos turėjo pakilti lėktuvas skrendantis į Kauną, tačiau skrydis buvo vis atidinėjamas be jokių papildomų paaiškinimų. Vėliau pagaliau sužinojome, kad tai buvo dėl techninių priežasčių ir galiausiai išskridome tik 05 20 dieną 4,10 val (vėlavo 9 val) ryte. Oro uoste buvo išdalinti lapai su informacija dėl kompensacijos, tačiau niekur nerandu kur ir ką tiksliai turiu pildyti ar į ką dėl to kreiptis. Taip pat norėčiau sužinoti kaip gauti dokumentą apie skrydžio vėlavimą, kurį galėčiau pateikti draudimo kompanijai, nes oro uostai tokių dokumentų neteikia.

  Ačiū

  Reply
 29. agneadom

  Sveiki,ar galiu rankiniame bagaze veztis antibijotiku?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   taip, galima vežtis bet kokius vaistus, svarbu, kad jie būtų originaliuose įpakavimuose, ne palaidos tabletės.

   Reply
 30. Ausra

  Sveiki, i prieki skridau su pasu, kuri pasikeiciau i nauja, norint skristi atgal negaliu atsispausdinti i laipinimo korteles leidzia tik su senu pasu ar galiu atsispausdinti su senu, o skristi su nauju pasu?

  Reply
 31. Sandra

  Sveiki, keliausiu su puses metu dukra. Vesimes vezimeli ir 10kg lagamina bei rankine. Ar reikia kokio lipduko ant vezimelio pries einant per apsaugos patikra? Taip pat ar galima man vienai lagaminas ir rankine? Ar tik lagaminas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   jūs galite turėti 2 vnt. rankinio bagažo (vienas iki 10 kg.+ rankinė) suaugusiam ir 1 vnt. iki 5 kg. skirtą vaikui.
   Vežimėlį reikia paženklinti prie registracijos langelio.

   Reply
 32. Viktorija

  Sveiki, ar skrendant Business Plus klase, į kainą įskaičiuotas tik 20kg bagažas? Ar dar ir rankinis 10kg, bei papildoma maža rankinė?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,
   rankinis įskaičiuotas visada, nepriklausomai nuo klasės.

   Reply
 33. ramune

  Labas vakaras.skrendam i svecius i skotija ar galiu tutedama rankini bagaza nestis ir sakoti? ir dar o ar rankine galiu nestis kartu ar ja reiktu sutalpinti i rankini bagaza? aciu uz atsakyma.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ramune,
   jūs galite turėti 2 rankinio bagažo vienetus, taigi jeigu šakotis neviršys antrojo leistino bagažo vieneto išmatavimų – 35x20x20 cm., galite jį ramiai neštis.

   Reply
 34. Dovile

  Sveiki, norejau paklausti . Uzsisakiau bilietus skristi. I elektronini pasta atejo skrydzio numeriai ir rezervacijos numeris. Bet jau antra diena nenuskaiciuoja pinigu nuo korteles. Ar cia viskas tvarkoje ? Reiketu dar palaukti ar reikia sakytis is naujo?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   jeigu pinigai rezervuoti, bet nenuskaičiuoti, tuomet viskas tvarkoj, nuskaičiuos, jeigu net nerezervuoti, vadinasi mokėjimas nepraėjo, reikia pirkti iš naujo.

   Reply
 35. Živilė

  Sveiki,

  nusipirkau ryanair bilietus internetu, pavedimas padarytas, pinigai nuskaičiuoti, tačiau negavau jokio patvirtinio laiško su rezervacijos kodu į el. paštą. Kaip kitaip man būtų galima tą kodą sužinoti? Su kuo susisiekti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Živile,
   jeigu mokėjote pavedimu, tai kokiame puslapyje? Ryanair.com pavedimu pirkti bilietų galimybės nėra.

   Reply
 36. Laurynas

  Sveiki, noreciau pasiteirauti kaip galiu susisiekti su ryanair konsultantais lietuvoje? Nusipirkau bileta ir sumokejau uz sedima vieta 3F eileje bet priority negavau, bent jau ti nera biletuose. Beje sumokejau ir uz kita bileta bet jame visai nera nei sedimos vietos nei priority laipinimo. Gal galite nurodyti tikslius kontaktus kur man galetu padeti? ( skrydis is sanono airija i kaunas lietuva)

  Reply
 37. Judita

  Sveiki,

  susidūriau su tokia problema, jog mano pasas buvo išskalbtas, todėl jis nebėra tinkamas naudojimui. Užsisakiau ID (prieš pusantros savaitės), bet dar ji nėra padaryta. Būtinai dabar reikia nusipirkti bilietus į UK (skrydis bus tik tada, kai jau turėsiu ID). Nebeprisimenu, ar perkant bilietus jau reikia suvesti asmens dokumento nr., ar tik darant check-in? Ačiū už atsakymą! Geros dienos. 🙂

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Judita,

   ne, perkant paso duomenų nereikia, tik registruojantis skrydžiui (ne anksčiau 7 d. bet ne vėliau 4 val. iki skrydžio), todėl ramiai galite pirkti bilietą.

   Reply
 38. Kristina.

  Gerb. Žilvinai,

  Ryanair skrydžių kompanijos bilietą kelionei į Vokietiją nusipirkau prieš pusę metų. Elektroniniu paštu gavau savo bilietus.
  Prieš mėnesį man buvo pranešta apie išvykimo laiko pakeitimus (taip pat elektroniniu paštu) ir aš patvirtinau, jog sutinku su pakeitimais. Tačiau naujų bilietų negavau. Ckeck-ine naujas laikas, tačiau bilietai jau nėra teisingi. Ar man reikia juos visvien atsispausdinti ir pranešimą apie laiko keitimą, ar priduodant bagažą užteks tik check-in`o lapų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,

   iš naujo atsispausdinkit įlaipinimo talonus ir juos turėkite, daugiau nieko nereikės oro uoste, tik laiku atvykti į reisus pagal pasikeitusį laiką.

   Reply
 39. KAROLINA

  Labadiena,

  Turiu padaryti check-in savo kudikiui…taciau niekaip neiseina uzpildyti laukeliu. Turime laikina grizimo pazymejima, kuris galioja iki balandzio 18d, vienintele diena kuria galiu pazymeti yra 29 arba 30…kaip suprasti? ka daryti? Beto kuri dokumenta rasyti pasa ar id, jei dokumentas isduotas lietuvos ambasadoje, kuria sali rasyt UK ar Lietuva?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Karolina,

   pasirinkite „pasas“, o galiojimą – anksčiausią, kokį duoda, dokumentas tiesiog turi galioti kelionės metu.

   Reply
   1. KAROLINA

    aciu, o salis rasyt jk?
    zinau, kad kvailas klausimas, tiesiog nezinau, kaip ambasada ivardint ar tai lietuvos respublikoje isduotas ar jk

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     rašykit LT, amabasada yra Lietuvos teritorija.

     Reply
 40. Inga

  Laba diena,
  Šeima planuojame skrydį (su Ryanair). Skris 2 tėvai + kūdikis 1,5 m ir vaikas 3,5 m. Registruoto bagažo neplanuojame (tik rankinis). Be sulankstomo kūdikio vežimėlio norime paimti ir + 2 vnt. vaikų automobilines kėdutes. Kada, kaip užregistruoti sulankstomą kūdikio vežimėlį (skrydis be registruoto bagažo) ? Kokios sąlygos jei norime vežtis automobilines kėdutes ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   registruoti vežimėlio nereikia, jį atiduodate ir atsiimat įlipant/išlipant iš lėktuvo. Automobilines kėdutes reikės užregistruoti prie ryanair registracijos langelio išvykimo salėje, ne vėliau 2 val. iki skrydžio.

   Reply
   1. Inga

    Ar už autokėdučių gabenimą taikomi kokie papildomi mokesčiai ?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Ne, vienam vaikui galima nemokamai turėti sulankstomą vežimėlį + autokėdutę, iki 1 vnt. – nemokamai.

     Reply
 41. Jolanta

  Laba diena,
  Mano ir vaiko bilietai pirkti atskirai(vaikui 15m.). Užregistruoti internetu vaiko negaliu.Skambinau duotu tel.nr. kad „sujungtų“mano ir Jo bilietus. Gavau laišką,kad“ rezervacija…statusas patvirtinta“. Ar bus mokestis registruojant oro uoste? Kiek laiko prieš skrydį galiu registruoti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jolanta,
   internetu jūs galite registruotis ne anksčiau 7 d. bet ne vėliau 4 val. iki reiso. Oro uoste registracija mokama, todėl reikėtų ją pasidaryti internetu.

   Reply
   1. Jolanta

    Ryanair puslapyje rašo,kad asmenys iki 16 m. turintys atskirą rezervacijos kodą nei suaugęs asmuo,negali registruotis internetu. Ar vistiek bus taikomas mokestis oro uoste?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Jūsų rezervacijas sujungė, tai turėtų leisti registruotis, pabandykite, jeigu neleis, tuomet tikslią informaciją, ar bus registracija oro uoste mokama galės suteikti tik patys ryanair.

     Reply
   2. Sandra

    laba diena, as mano vaikinas ir kudikis 5 menesiu yra nupirkti bilietai tik neivesti duomenys, atsitiko tokia problema kad kudikiui laikinam pasui gauti reikia apostiles o as jos neturiu ir siandien tik tesiusiu laiska kad gaut patvirtinima, musu skrydis yra balandzio 3 diena sekmadieni), todel norejau paklaust, jei pvz gauciau apostile kovo 31( ketvirtadieni) ir sekancia diena nuvaziuociau y ambasada uk tai dar speciau suvest visa info ir gaut bilietus? ar jau per velu? as gyvenu uk
    bilietai yra nupirkti pirmyn ir atgal

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Sandra,
     registruotis skrydžiui internetu galima ne vėliau 4 val. iki išvykimo, toddėl viskas tvarkoje.

     Reply
  2. LINA

   GAL GALITE PASAKYTI KOKIU NUMERIU KREIPETES MUMS TOKIA PAT SITUACIJA VAIKUI BILIETA VELIAU NUPIRKOME JAM 9METAI

   Reply
 42. Greta

  Sveiki, perkant Ryanair bilietus vietoje pavardės lietuviškais rašmenimis įrašiau pavardę lotyniškais rašmenimis (vietoje Čapinas įrašiau Capinas). Ar dabar reikės pirkti naują bilietą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   viską padarėte gerai, raidžių su lietuvybėm sistema nebūtų net ir priėmusi.

   Reply
 43. Edvinas

  Labas vakaras, noriu kad 15m. sunus vasarai is Lietuvos atskristu i Airija,ar reikia musu su zmona notoro patvirtinto sutikimo? Skristu su mano geru biciuliu.Aciu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Edvinai,
   taip, reikia, nes kartu nekeliaus tėvai ar globėjai.

   Reply
 44. Inga

  Sveiki,
  Mano paso galiojimas baigiasi 16 birzelio, 30 birzelio skrendu I Lt, ar reikia pasikeisti pasa UK at galiu tai padaryti gryzus I Lt

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Inga,
   jums reikia kreiptis 5 LR ambasadą ir pasikeisti pasą, keiauti su negaliojančiu – negalima.

   Reply
 45. kristina

  Laba diena,

  Skrydis i Norvegija kovo 8 d.- grizimas kovo 21 d., pasas galioja iki balandzio 21 d. ar reikia prasitesti pasa?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   taip, reikia, Norvegija ne EU, reikia kad pasas galiotų bent 3 mėn. nuo kelionės pradžios.

   Reply
 46. Greta

  Sveiki,
  tik atlikus check in internetu ir atsispausdinus bilietą, pastebėjau, jog yra klaida pilietybėje. Ne lietuvių, bet rusų, nors pase pilietybė lietuvių. Ar bus keblumų oro uoste?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Greta,
   smulki klaida, neturėtų užkliūti.

   Reply
 47. Dovile

  sveiki. turime vaikui gryzimo dokumenta. kaip daryti check in? tera pasirinkti pasas arba id, o musu nei tas nei anas…. ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,

   ši dokumentas traktuojamas kaip pasas.

   Reply
   1. Dovile

    o dokumento numeris? tai tas kuris turi 2 raides ir 6 skaitmenis? 🙂 aciu

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Ten turėtų tik vienas ir tebūti …

     Reply
     1. Dovile

      ant gryzimo dokumento neraso kad tai dokumento numeris. tiesiog apacioje yra LT093702 tokie skaiciai

     2. Zilvinas Post author

      Tai tvarkoj, šis ir yra.

     3. Dovile

      bijau, kad ko nepridaryciau 🙂

     4. Dovile

      viskas pavyko.tik sedimos vietos dabar skirtingos… as gale vyras prieky..ar galima jas pakeist sumokejus pinigus ?

     5. Zilvinas Post author

      Dabar jau ne, jums kad pakeisti reikia nuimti check in, tai kainuoja 10 €/žm., tada jau pirktis mokamas vietas, nemažai kainuos.

 48. Andžela

  Sveiki. Noreciau paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis UV nagu lempa? Aciu uz atsakyma.

  Reply
 49. Ignas

  Sveiki,
  likus savaitei iki skrydžio padariau „check in“. Po to užsisakiau lagaminą šiam skrydžiui. Sistemoje informacijos apie bagažo statusą nerandu. Ar oro uoste nekils nesklandumų, jei įlaipinimo kortelėje bagažas nepažymėtas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ignai,
   jeigu užsakėte ir gavote patvirtinimą, tuomet viskas tvarkoje, nekils.

   Reply
 50. Agne

  Sveiki skrendant su ryanair is Anglijos i Lietuva su puse metu vaiku kuris neturi paso, ar butinai per ambasada reikia gauti leidima? Nes midwife pasake, jog nebutinai galima vaziuoti i ambasada, galima gauti kazkoki prie tevu paso ar ID prideda su notaro patvirtinimu.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Agne,
   mano žiniomis, reikalingas laikinas kelionės dokumentas, kuris išduodamas ambasadoje.

   Reply
 51. evaldas

  sveiki norejau paklausti :
  zadu skrysti i Lietuva is Edinburgo su vaiku bet noreciau gryzti vienas ( vaika noreciau palikti per visa vasara pas mociute ) o pasiimti vaiko skristu mano zmona.Ar reikia man pirkti atskirus bilietus ar galima tai padaryti vienu pirkimu ? Is anksto dekoju uz informacija

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Evaldai,

   šiuo atveju reikia atskirų bilietų: jums ir vaikui pirmyn, tik jums atgal, žmonai pirmyn, žmonai ir vaikui atgal, taip bus patogiausia ir sukels mažiausiai problemų, o kaina bus tapati.

   Reply
 52. Tadas

  Sveiki, turiu toki klausimeli. Esu bilietus nusipirkes i Lietuva 2016- 01- 01, siandien bandziau padaryti internetine registracija, kadangi buvau prarades asmens dokumenta Londone gavau asmens grizimo pazymejima. Noredamas uzsiregistruoti susiduriau su problema, kad expiry date nera tokios datos, nes mano asmens grizimo pazymejimas galioja iki 2016-01-04, o data anksciausia sausio 18, ka reiketu daryti.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Tadai,
   tokiu atveju nurodykite artimiausią leidžiamą datą, tai nieko neįtakoja.

   Reply
 53. Asta

  Sveiki, pirkdama bilietus, vyro pavardėje paskutinė raidę įvedžiau ne „s“ , o „e“ , ir pamačiau tik atsispausdinusi įlaipinimo kortelę. Norėjau paklausti, ar dėl to gali kilti problemų ?
  Ačiū

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   ne, nekils, svarbu pirmos trys raidės būtų teisingos.

   Reply
 54. Rūta

  Sveiki.
  Sakykite prašau ar galiu vežtis tortą atskiroje dėšutėje? Ar tai nesiskaitys bagažo vienetas, t.y. vietoje rankinės ir salono lagamino. Bijau, kad uolieji darbuotojai nepaprašytų įdėti tortą į lagaminą:)

  Taip pat noriu žinoti ar privalau turėti medicininį dok., kuriame būtų įrašyta, jog po operacijos rankoje yra metalinių detalių. Galbūt jos gali kelti garsą asmens patikros metu.Ar reikia anglų klb.tokio dok.?

  Dėkoju

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rūta,
   tortas tikrai bus traktuojamas kaip atskiras rankinio bagažo vienetas, todėl jis turi būti arba lagamine, arba jums reikės atsisakyti vieno rankinio bagažo.
   Išrašą dėl metalinių detalių anglų kalbą geriau turėti, bus paprasčiau praeiti patikrą.

   Reply
 55. Julija

  Sveiki, ar reikalinga viza asmeniui, turinciam leidima gyventi lietuvoje ir turinciam keliones pasa, bet neturintis pilietybes (tautybe – rusu), skrendant is lietuvos i vokietija? Ir kaip teisingai uzpildyti registracija (check-inn)?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Julija,
   dėl konsulinių klausimų jus gali tesingai pakonsultuoti tik Rusijos ambasada:
   http://www.lithuania.mid.ru/index_li.html
   Registruojantis skrydžiui reikia suvesti visus duomenis, kurių prašo sistema, pasirinkti dokumentą – pasas.

   Reply
 56. Ina

  Sveiki,

  ar iš vienos rzervacijos (3 suaugę ir 3 metų vaikas) galima daryti mokamą registraciją tik dviem: mamai ir vaikui, taip užsitikrinant, kad vaikas vienas nesėdės? Ar būtinai reikia visiems keturiems mokamą daryti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ina,
   ryanir būtent mamos su vaiku lėktuve niekada neišskiria, todėl mokama registracija nebūtina, mama su vaiku tikrai sėdės šalia.

   Reply
   1. Ina

    Tačiau čia skaitau atsiliepimus, kad tokių situacijų yra buvę.

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Man neteko girdėti apie tokias situacijas, betkokiu atveju, mokamą registraciją tik daliai keleivių jūs pasidaryti galite.

     Reply
 57. saulius

  uzsisakiau bolietus internetu 2015 12 11dienai,bet dar negavau email mano duomenu
  [paso] ivedimui ir dar noriu pasikonsultuoti ,koks jusu tel.nr?

  Reply
 58. Renata

  Sveiki.Mes skrendam i Lietuva is Birmingemo lapkricio 24d. Vaikai mano skrenda su grizimo pazymejimais.Bet cekinime nera tokio pasirinktino dokumento,tik pasas arba ID kortele.Ka man pazymeti kad leistu cekintis?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Renata,
   laikinas kelionės dokumentas prilyginamas pasu, rinkitės „pasas“.

   Reply
 59. Diana

  Sveiki,

  Norėčiau pasidomėti, ar dėl susidariusios situacijos Prancūzijoje bilietų datos keitimas kainuotų papildomai?Planavome skristi 11.22-11.25 ir galvojame apie galimybę nusikelti datą į vėlesnį laiką.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Diana,
   deja ne, keitimas būtų daromas pagal visas taisykles.

   Reply
 60. Violeta

  Sveiki, bilietus rezervavau lietuviškoje ryanair svetainėje ir vardą bei pavardę įrašiau lietuviškomis raidėmis. Chekiną dariau angliškoje svetainės versijoje, nes lietuviška nelabai tvarkingai išversta. Gavosi taip, kad lietuviškos vardo raidės tapo hieroglifais. Prisijungus per lietuvišką svetainę ir pasirinkus „iš naujo spausdinti įlaipinimo taloną“, sistema atsiuntė naujus, lietuviškus bilietus, su neiškraipytom pavardėm, parašytom lotyniškais simboliais. Barkodas ir sėdėjimo vietos nepasiketė, tik boarding pass lietuviškas. Ar neiškils problemų oro uoste? Ypač grįžtant iš Londono atgal su tokiu lietuvišku boarding pass?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Violeta,

   ryanair skanuoja barkodą, todėl viskas gerai.

   Reply
 61. arūnas

  Sveiki, skrendam į Hahną lapk. 15 d. pirmyn su „Ryanair“. o atgal su ,,Wizzair“, darau registraciją naujajame ,, Ryanair“ puslapyje ir atspausdina kažkokį keistą bar kodą (tokie smulkučiai kableliai, taškeliai), o spausdinuosi ,,Wizzair“ – viskas gerai. Taigi ne kompo kaltė. Nuvažiavau į aerouostą, ten pasakė, kad perspaudins prieš skrydį nemokamai, bet vis tiek neramu. Įdomu kur problema?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Arūnai,
   problema, kad ryanair pasileido naują dizainą todėl dar ne viskas veikia, kaip turėtų ir jie tai žino.

   Reply
 62. Kristina

  Sveiki. Atsitiko tokia situacija kad pirkdama bilietus parasiau lietuviskas raides ir kaip dariau check in tai vietoj lietuvisk raidziu gavosi cheroglifai. Paprasiau, kad man pakeistu tuos cheroglifus i normalias raides. Tai kaip pakeite pasikeite barkodas ir pirkimo eiles nr.. artai normalu kad pasikeite viskas?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,
   nieko tokio, kad pasikeitė, tai normalu, teoriškai išeina, kad pasikeitė keleivis.

   Reply
 63. Živilė

  Sveiki pirma karta check in padariau naudodamasi apps programele , taigi dabar oro uoste man reikes parodyti ne atspauzdinta lapa o telefono ekrane boarding pass ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Živile,
   taip, to užteks, yra tik keletas oro uostų, kur negalima naudotis mobiliu įlaipinimo talonu:

   Agadir
   Essaouira
   Fez
   Nador
   Oujda
   Marrakesh
   Rabat
   Tangier
   Zaragoza
   Alghero
   Kefalonia
   Volos

   Reply
 64. Živilė

  Sveiki,
  Parsisiunciau apps programele ir pirma karta ja dariau check in’a kaip elgtis oro uoste tiesiog telefone atidaryti ir parodyti aptarnaujanciam asmeniui boarding pass? Ir dar vienas klausimas: skrendu su dviem mazameciais ir vienas is ju kudikis taigi galime tureti tik vezima kuri gabena nemokamai ? Ir jokio bagazo iki 10 kg?dekoju uz atsakyma is karto

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Živile,
   bagažas suaugusiam iki 10 kg. priklauso bet kokiu atveju, vaikams – taip pat po 1 rankinio bagažo vienetą iki 5 kg.+pilnai sudedamas vežimėlis. Oro uoste pakaks parodyti parsisiųstą įlaipinimo taloną į telefoną.

   Reply
 65. Jurgita

  Sveiki. Ryt mano skrydis į Lietuvą negaliu atsispausdinti bilietą, nes skrendu su asmens grįžimo pažymėjimu ir neleidžia įrašyti expiry date kadangi baigiasi 11.02

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jurgita,
   veskite vėlesnę datą, EU ribose kelionės dokumentas turi galioti kelionės metu, todėl tai nesukels jokių problemų.

   Reply
 66. Žaneta

  Sveiki, tik atlikus chek-in internetu pastebėjau, kad pavardės trečia ir ketvirta raidės sukeistos vietomis. Ar dėl to gali kilti problemų?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Žaneta,
   ne, svarbu pirmos 3 raidės tvarkoj.

   Reply
   1. Žaneta

    Bet ketvirta turėtų būti trečios vietoje 😏

    Reply
     1. Žaneta

      Dėkui, pataisė be mokesčio 😊

 67. Kristina

  Laba diena, pirkau bilietus is Londono i Lietuva ir atgal. Sunus skrenda i Lietuva su asmens grizimo pazimejimu, neleidzia padaryti check in, nes negaliu pasirinkti datos .Kodel?Ir ka daryti? Aciu uz atsakyma

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Kristina,

   negali sistema neleisti dėl dokumento padaryti check-in, gal dar nėra 7 d. iki skrydžio?

   Reply
   1. Kristina

    Skrendame 10. 22 diena, kai prieinu prie dokumento datos ismeta kad anksciausia data 03.11 men. Dokumentas galioja iki 29 dienos. Bilietus pirkau pirmyn atgal vienu metu. Gristam butent 03.11. Gal galima atskirai kazkai daryti check in pirmyn?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     EU ribose skrendant, dokumentas turi galioti skrydžio metu, darykite ilgesnį, tai tikrai nesutrukdys skristi.

     Reply
 68. Eb.

  Sveiki, pirkau savo mamai ir sesei bilietus is Lietuvos i Anglija ir atgal. Tomis paciomis dienomis, tomis paciomis kryptimis, bilieta nusipirko ir teta. Ar butu galima visus isigytus bilietus sudeti i viena uzsakyma, kad darant check-in ir sistemai paskiriant vietas joms leistu sedeti visoms kartu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki,
   ne, į vieną rezervaciją jūs nesudėsite abiejų užsakymų, jeigu būtinai norit, kad sėdėtų kartu, tai galite vienai rezervacijai padaryti nemokamą check in, o kitai mokamą, pasirenkant vietas šalia (beje, ryanair negarantuoja, kad vienoje rezervacijoje esantys keleiviai sėdės kartu).

   Reply
 69. aukse

  Sveiki, kokia programelė reikalinga, galėčiau atsidaryti skaitmeninį bilietą?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Aukse,

   nereikia jokios, galite tiesiog parsisiųsti ir atsidaryti. Jeigu jums patogu, galite parsisiųsti ryanair app, ten visos funkcijos yra.

   Reply
 70. Renata

  Sveiki. Norėjau pasiklausti, ar rankiniame bagaže gabenamą mineralinę (birią) pudrą ir kosmetines kaukes miltelių pavidalu reikia dėti į skysčiams skirtą maišelį ar tiesiog galima vežtis šias priemones atskirai rankiniame bagaže ir galiu jų vežtis neribotą kiekį? Ačiū už atsakymą.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Renata,

   biri pudra yra neribojama, bet tegul ji būna originaliose pakuotėse, kad nesukeltų dviprasmybių.

   Reply
 71. Dovile

  Sveiki norejau paklausti skrendame su kudikiu is anglijos i lietuva ir vaikuciui isimsim laikina pasa ka reikia zymeti darant ckeck in kaip pasa ar kortele ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Dovile,
   reikia rinktis „pasas“.

   Reply
   1. Viktorija

    O jeigu lietuvoje zadame daryti kortele o ne pasa… Ar nebus bedu skrendant atgal? Nes check in bus uzregistruota kaip pasas.

    Reply
 72. Ieva

  Sveiki, as skrendu rytoj is Liverpool i Vilniu su nepilnameciu , kuriam bilietas buvo nupirktas atskirai. Susisiekiau su ryanair zmonemis, jie sutvarke, kad mes kartu galetume skristi, net vietas pasake, tik liepe vaiko bilieta oro uoste atsispausdinti likus 2 val pries skrydi. Tai idomu, ar nuejus as ji taip lengvai atsispausdinsiu, nes man db i email atejo priminimas, kad vaikui reik check in padaryt, bet jo duomenys suvesti yra.aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ieva,
   įprastine tvarka oro uoste įlaipinimo talono spausdinimas kainuoja 70 €, šiuo atveju gal ir neims, bet jeigu turite galimybę, geriau prisijunkite prie rezervacijos ir atsispausdinkite įlaipinimo taloną iš anksto.

   Reply
 73. airina

  PIRKAU DRAUGAMS BILIETUSIR RASYDAMA VARDUS PADARIAU KLAIDU.DRAUGES PAVARDES GALE PRALEISTOS DVI RAIDES O VAIKO PRALEISTA KETVIRTA VARDO RAIDE.AR DEL TO KILS PROBLEMU? AR KAZKOKIU BUDU GALIMA KLAIDAS ISTAISYTI.BILIETAI JAU ATSPAUZDINTI

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Viktorija,

   tokio kontakto oficialiai nėra, ryanair Lietuvoje atstovauja Litcargus, bet jie nelabai kuo gali padėti, jų tel.:
   8 37 750 195

   Reply
 74. Irmantas

  Sveiki, atsitiko beda,pirkome bilietus is lietuvos i (sali) kur skrido 2 suauge ir du vaikai (15) ir (12) metu..Problema ta kad mes uzsakem bilietus kaip 4 suaugusiems zmonems,kaip istaisyti sia klaida?Jei reikia skambinti,tai kokiu telefono numeriu? Aciu.

  Reply
 75. sandra

  Sveiki.skrendame is uk London i Lietuva.ir sutrikome nes darant check in nezinoma ka zymeti ISDAVIMO SALIS? pasus mums isdave amabasada Londone, bet pasas lietuviskas juk.

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Sandra,
   jums reikia žymėti „Lietuva“, ambasada Londone tai taip pat Lietuvos teritorija.

   Reply
 76. Ingrida

  Sveiki, gal galetumete pakomentuoti Ryanair situacija Danijoje?Turime 2 bilietus Rugsejo menesiui is Billundo oro uosto i Tenerife.Musu ziniomis uzdarytos tik bazes, o skrydziai toliau vykdomi, taciau pergyvenam, kad atsauks ir skrydzius…Gal patartumet ar verta rizikuoti ir laukti, nes kelione svarbi. Aciu!

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Ingrida,
   kol ryanair nenuėmė skrydžių (apie tai praneša SMS arba el. paštu), jie tikrai planuojami. Jeigu iki šiol nenuėmė, neturėtų nuimti.

   Reply
 77. vaida

  sveiki,pirkdama bilietus pavardeje padariau klaida, vietoj i irasiau y, kaip butu galima istaisyti klaida.
  aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Vaida,
   jeigu klaida ne pirmose 3 pavardės raidėse, tuomet nekreipkite dėmesio, neužklius.

   Reply
 78. violeta

  sveiki norejau informacijos ,kaip galima dapirkti bilieta vaikuj aciu

  Reply
   1. Naringa

    Sveiki,norejau pasiteirauti,ar galima nemokant jokio mokescio rankini bagaza 10kg.atiduoti i bagazo skyriu?

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Neringa,
     ne, negalima, nebent jūs liptumėt į lėktuvą 90 ar dar vėliau, tuomet rankinį bagažą automatiškai perkelia į bagažo skyrių.

     Reply
 79. Osvaldas

  Sveiki jeigu vaikas turi jau 16metu,tai gali jau vienas skristi su lektuvu?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Osvaldai,
   taip, ryanair leidžia keliauti vieniems keleiviams nuo 16 metų imtinai.

   Reply
 80. Haroldas

  Laba diena kaip galima sujungti vaiko ir lydincio asmens biletus ir pavardes skirtingos. vaiko dar nenupirktas.o lydincio jau nupirktas biletas, kaip kalbeti telefonu LIETUVISKAI nes APSURDAS kad niera LT kalbos kaip sujungti kalbant LT .skrydis po 2 sav ,noreciau suspetii

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Haroldai,

   čia įmanomas tik sekantis scenarijus:
   vaikui užsakot kaip suaugusiam;
   susisiekiat su ryanair ir informuojate, kad tai vaikas ir kad skrenda su suaugusiu (reikia nurodyti suaugusio rezervacijos kodą).
   Su ryanair bendrauti galite tik anglų kalbą, lietuviškai kalbančio aptarnaujančio personalo ryanair neturi.

   Reply
 81. Jovita

  laba diena, norejau paklausti ar gali nepilnametis vazuoti su giminaiciu bet biletai pirkti ne kartu, ar reikia skambinti kur nors pranesti?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Jovita,
   reikia rezervuoti kaip suaugusiam ir po to pranešti ryanair, kad tai nepilnametis, kitaip skristi neleis, tel.:
   +44 871 2460003

   Reply
 82. Ieva

  Sveiki, skrendant su rankiniu bagazu i Anglija kiek galiu tureti cigareciu?

  Reply
 83. Asta

  Nesuprantu kodel butent is Lietuvos nesileidzia nes seip tos pacios oro linijos Švedijoje leidziasi ir kyla tiek i Ispanija Airija Anglija ir taip toliau pilas oro uostas lektuvu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Yra daug veiksnių, kurie lemia maršrutų pasirinkimą, čia jau aviakompanija sprendžia, kas jiems apsimoka, kas – ne.

   Reply
 84. Asta

  Labas noriu paklausti kodel i Svedija nera ne vieno skrydzio su pigiu skrydziu bendrovemis I Norvegija galybe Anglija Airija net sunku isvardint net i sSuomija o i Svedija neskrenda buvo skrydziai is is Rygos ir is Kauno dabar antri metai nuimti nors daug sykiu teko skristi lektuvai budavo pilni

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Asta,
   nėra tik dėl komercinių priežasčių, galbūt per brangūs oro uostai Švedijoje į juos skraidyti, didelė konkurencija ir pan.

   Reply
 85. Gintare

  Sveiki,
  Skrendam su 6 men vaikeliu ir vezames sketuka (sulankstoma vezimeli)…ar galime dar kartu veztis automobiline kedute ??
  Aciu

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Gintare,
   taip, galite, kūdikiui galima turėti 2 įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę arba kelioninį lopšį.

   Reply
 86. Renata

  Laba diena,
  su vaiku nusipirkom bilietus i anglija birzelio 27 dienai. Mums labsi reikia kad perkeltumet musu skrydi i liepos menesi. Kiek reikes primoketi?

  Reply
 87. rita

  svieki:) turiu klausima kaip nupirkti nemilnamietei bileta is lietuvos i anglija jaigu lydintis asmuo jau turi bileta ?

  Reply
  1. Zilvinas Post author

   Sveiki Rita,
   pirkite kaip pilnamečiui, po to susisiekite su ryanair ir informuokite, su kuo nepilnametis skris (nurodykite rezervacijos kodą) ir tikslius nepilnamečio duomenis, susisiekti galima telefonu:

   +44 871 2460003

   Reply
   1. Aušra

    Sveiki
    Ar būtų galimybė tiesiog palydovės prašyti kad „prižiūrėtų“ nepilnametį skrydžio metu,nes nerandu lydinčio asmens arba kokiu būdu galima būtų sužinoti kas skrenda konkrečią dieną kad prašyti sujungti bilietus

    Reply
    1. Zilvinas Post author

     Sveiki Aušra,
     keleivio iki 16 m. ryanair vieno neskraidina, o informacija, kas skrenda konkrečiu reisu, yra konfidenciali, niekas neturi teisės jos teikti.

     Reply
     1. stase

      Noriu paklaustas turiu tik atspausdinta bilietą cekin nėra galimybes padaryti paskambinti ir neina skrendu iš Frankfurtas hanh kas man bus areuosto ar praleis y lėktuvą aciu

     2. Zilvinas Post author

      Sveiki Stase,
      jeigu nepasidarysite chck in internetu, oro uoste jums reikės už registraciją susimokėti 70 €.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *